Afgevaardigden van Athenagoras bij paus Paulus Rajakowitsj wilde de joden „helpen' WANBETALERS OP SCHIPHOL King Cole sterft na operatie i INKOMSTENBELASTING 1964 odelschip Jhr. de Casembroot ten grave gedragen Idylle Wapentuig moest per parachute naar klant Hier is een eeuwenoude geschiedenis afgesloten Jongetje (9) op zebra gedood naar Ook Utrecht Vredelievende taak voor straaljager Landingsrechten verhoogd /AANGIFTEBILJET r DAGBLAD VOOR ZEELAND Chauffeur negeert klaarover: Zoon omgekomen ouders krijgt proces-verbaal PROCES IN WENEN BEGONNEN Sneeuw- en hagelbuien Vandaag verhoor over activiteiten in Nederland Bakkers willen broód-aan-huis 4 cent duurder Als Ulbricht toch gaal Bonn dreigt alle hulp aan Nasser te staken GR0K0 ONTDOOIT DE PRIJZEN ym DIEPVRIES! betaalbare diepvries een tegenzet beantwoordde. jk proefobject was natuur- >zette panter, die ik van- auilhut de kop kon laten met de staart kon laten 105e JAARGANG No. 24819 Voor God, Koningin en Vaderland DINSBAb lo FEBRUARI 1*00 igen ze, dr. Kortlandt en el? „Een heel vriendelijke Lijke samenleving. De angst buien van imponeerge- volwassen mannetjes duur- anger dan enkele seconden was iedereen weer goede De moeders trekken soms iet andermans kinderen op, mogen met iedereen spelen tn ook bij andere moeders lan, kortom: een idyllische Veel chimpansees kon ik individueel herkennen- Er •beeld een geweldenaar, een n-figuur, die nu en dan met chtsvertoon door de groep daarbij de vegetatie langs rukte of zelfs kleine boomp- n klap afbrak. Een andere persoon zal ik gemakshalve ïen een stokoude chimp grijze haren en een mank ege zijn levenswijsheid fun- als veiligheidsinspecteur. Hij eel ontzag, dat hij bananen ken van volwassen manne- kracht van hun leven zon- r protest kwam. Blijkbaar ie chimpansee-samenleving t voor de ouderdom vaak lan brute fysieke kracht. Dit unieks het is nog nooit iere samenleving van dieren ïen." unieke schat aan foto*s en is dr. Kortlandt in Amster- Igekeerd om de notities in melde boekje uit te werken nen. Hij heeft de indruk, dat zoek in het chimpansee-re? waarvoor hij in totaal drie Kongo reisde) thans is af? aat ik eerlijk z\jn. Ten aan? Ie instelling van chimpansee^ leven en dood hebben mijn ten meer vraagstukken opge? an beantwoord. Hoe het ver? rzoek hierna moet verlopen, ;t zo gemakkelijk zeggen. Vast eder geval voor mij, dat het benemend vraagstuk is. Nog? zoals die moeder bij dat pseu? met haar hoofd schudde; dat oit vergeten". de lopende band produceren s derhalve financieel in staat mee te nemen en dan, nadat zetten óf het schip bij grove e gooien. Zo moet een schip, an de stromings- en aandrij* j bewijzen, voordat de eerste 3 de werven zelf, dan wel door belangrijkste op de wereld is ichaal met een lengte van vier an, die op bevel van ingenieurs bootsen. Gecompliceerde elek- dens de proeftochten door bet iden of trekken, ontwikkelen per uur), een tempo, dat de later nooit zal bereiken. Ge- i eigenschap van de scheeps- UitgaveN.V. Uitg. Mij. Neerlandia. Directeur: Drs. W. A. J. M. Harkx. HoofdredacteurL. Leijendekker. Redactieraad J. M. A. C. v. Dongen, C. J. 9. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Abonnementsprijs 9,75 per kwartaal, excl. 0,25 incasso; 11,85 per post excl. 0,50 incasso; 0,75 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,45 per mm. Bij contract aanzien lijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. GESPREK MET ORTHODOXIE SCHIPHOL/BEEK In de „Malta affaire", de smokkel van Tsjechische wapens naar Zuid-Afrika, waarvan wij eerder melding maakten, zijn gisteren twee arrestaties verricht. Op Schiphol werd de Amerikaan Ben Drew aange houden in verband met de gebeurte nissen op het vliegveld Beek in Zuid- Limburg, waar op 3 februari parachutes aan boord van een Superconstellation werden gesmokkeld en in Beek werd de Zwitser Julius Graber gegrepen. De Tsjechische wapens, die op Malta werden ontdekt, zouden „ergens in Afrika" aan parachutes worden neerge laten, zo menen officiële instanties op Schiphol, die met deze zaak te maken hebben. In Beek stapten bij het vertrek op 3 februari niet alleen de bemanning van 3 leden en de eigenaar aan boord, doch eveneens drie mysterieuze buitenlan ders, die zich ook in Malta nog aan boord bevonden. Op Schiphol wordt met grote stelligheid aangenomen dat het de taak van dit drietal zou zijn om in Afrika boven de plaats van be stemming met vereende krachten in snel tempo de wapens aan de parachu tes uit de deur van het vliegtuig te werpen. De bemanningsleden, die zich intussen weer in ons land bevinden, zullen voor morgen vertrokken moeten zijn. De parachutes arriveerden omstreeks 1 februari als transitogoed per K.L.M. in twee partijen uit Engeland en Ame rika. Op de begeleidende luchtvaart manifesten stond voor beide partijen als land van bestemmi»** Italië ver meld. In Nederland moesten de para chutes van Schiphol naar Beek worden gebracht voor de doorreis naar Italië. Op Schiphol werd de normale weg be wandeld. Er werd bij de ontvanger een document onder borgstelling opgemaakt als borg voor de wederuitvoer en daar op gingen de parachutes naar Beek. Een dag of twee later arriveerde daar, zoals wij eerder meldden, de Super constellation. Vandaar ging de lading naar Malta, waar de overgekalkte Ame rikaanse registratie argwaan wekte en de smokkel aan het licht kwam. NIJMEGEN Een vrachtautochauf- feur, die gisteren in Nijmegen het stop teken van een jeugd-verkeersbrigadier- tje negeerde, is op een groepje over stekende schoolkinderen ingereden. De negenjarige Anton de Barse werd hier bü op slag gedood. Dat er niet meer slachtoffers vielen is te danken aan het ingrijpen van het twaalfjarig verkeersbrigadiertje Jan Boerakker. Toen hij zag dat zijn signa len geen gevolg hadden, veegde hij vlak voor de aanstormende vrachtwagen en kele kleine kinderen van het zebrapad af. Het jongetje De Barse kon hij echter niet bereiken. DeJ vrachtautobestuurder, de 23-jarige G. W. ui' Angeren, is naar het hoofd bureau van politie overgebracht voor het onderzoek naar de toedracht van het ongeluk. BEGONNEN ROME Gisteren hebben de orthodoxe bisschoppen Meliton en Chrysostomos als afgevaardigden van de oecumenische patriarch Athena goras van Constantinopel, paus Paulus officieel op de hoogte gesteld van de resultaten der Pan-Othodoxe conferenties, waarvan de laatste vorig jaar november op Rhodos gehouden werd. Bovendien hebben zij gevraagd permanente verbindingen met de Kerk van Rome op informatie- en studie basis te mogen aanknopen. Aan deze officiële daad van patriarch Athena goras wordt door de H. Stoei grote betekenis gehecht. Paus Paulus noemde hun komst een plechtig moment, waarvan men in de toekomst zal kunnen zeggen: „Hier is een eeuwenoude geschiedenis afgesloten. Hier is een nieuwe etappe begonnen in de betrekkingen tussen de Katholieke Kerk en de Kerken van de Orthodoxie". bereid verklaard heeft een gesprek dat theologisch ook kans op slagen heeft, beginnen. „Daarom", zo besloot de afgezant, „stellen wij aan Uwe Hei ligheid voor ons toe te staan met uw secretariaat in contact te mogen tre den door dit secretariaat aan de Kerk van Rome alle informaties te verstrek ken. Wij willen het met name op de hoogte houden van de gang van zaken en van alles wat in de orthodoxe ker ken besloten wordt". (Vervolg zie pagina 7) De conferentie van Rhodos besloot tot de dialoog met de oud-katholieken en anglicanen. Ten aanzien van de Katho lieke Kerk besloten de orthodoxe ker ken dat zij elk voor zich de vrijheid hadden het gesprek met Rome aan te gaan. Enkele weken geleden verklaarde patriarch Athenagoras, dat hij als oecu menisch patriarch, die het erepri- maat in de orthodoxie bekleedt, hierin voor wilde gaan. De Grieks-orthodoxe bisschoppen Meliton en Chrysostomos, die als voorzitter resp. als secretaris, de Pan-Orthodoxe conferentie van Rho dos leidden, werden bij hun bezoek aan paus Paulus gisteren onder anderen be geleid door mgr. dr. Willebrands, se cretaris van het secretariaat voor de christelijke eenheid, en door pater Du- pré, sub-secretaris voor de contacten met de orthodoxie. In zijn toespraak tot de paus heeft mgr. Meliton namens de patriarch van Constantinopel en namens de H. Sy node der orthodoxe kerken verzekerd, dat het eeuwenlange isolement tussen Rome en Constantinopel door de ont moeting in Jeruzalem ten einde is. Hij verzekerde dat in de orthodoxe kerken altijd een verlangen naar hereniging heeft bestaan. In verband daarmede zijn reeds lang geleden contacten met andere kerken gelegd. „In de laatste tijd echter", zo vervolgde mgr. Meli ton, „is dat verlangen naar hereniging met de Kerk van Rome ook sterker op de voorgrond getreden. Want de Ka tholieke Kerk van Rome is een zuster kerk, waarvan gij het hoofd zijt", ver zekerde de afgezant. Hij verzekerde dat nu definitief be sloten is dat de eerste stap voor een dialoog met de Kerk van Rome be staan zal in het scheppen van een gun stige atmosfeer aan de ene kant en in het bestuderen van de verschillende onderwerpen voor het toekomstig ge sprek. Bovendien erkent de orthodoxie de noodzaak van intensivering van de wederzijdse betrekkingen, om een nu ontbrekende geest van onderlinge lief de tot stand te brengen. Na de nodige voorbereiding kan dan nu ook de Rooms-Katholieke Kerk zich daartoe ZAANDAM De Zaandamse politie heeft wegens brand door schuld proces verbaal opgemaakt tegen de 22-jarige A. H.. oudste zoon van het echtpaar dat zaterdagmorgen, zoals wij gisteren meldden, in zijn woning in Zaandam bij brand om het leven kwam. De jonge man had 's nachts een aantal cafés be zocht en 15 glazen bier gedronken. Na thuiskomst wilde hij patates frites gaan bakken. Daarbij is de pan met olie en frituurvet van het brandende gasstel gevallen. De jongeman had dit gezien, naar hij de politie heeft medegedeeld, maar hij ging desondanks naar de ka mer om een sigaret te roken. De olie en het vet brandden toen nog niet. Dat was pas later het geval, maar toen was het voor blussen te laat. Het kunstje is niet nieuw, maar het levert toch altijd weer een grappig beeld op: een oude straaljager als sneeuwverjager, hier gemonteerd op een spoorwagon in Tsjecho-Slowakye. met het vredelievende doel het em placement schoon te blazen. SPELEN MET kruit is in een achter- Ui'f van NaPels een 5-jarig meisje noodlottig geworden. Negentien mensen raakten gewond. WERKNEMERS in de bouw" zijn erg verontrust over de toenemende werk loosheid onder de bouwvakkers, die niet name in het noorden van het land optreedt. Minister Bogaers is van deze verontrusting telegrafisch op de hoogte gesteld. LONDEN HEEFT weer twee juwelen- ei ïctstallen meegemaakt. De ene kraak leverde kostbaarheden ter waarde van een miljoen gulden op, de andere re sulteerde in een buit die 150.000 waard was. WALTER ULBRICHT. Oostduits partij- leider, heeft gisteren een conferentie tussen leden van de NAVO en het Pact van Warschau voorgesteld, nu in de Oost-Westbetrekkingen een lichte dooi is ingetreden. Gisteren is de vorige week overleden commissaris van de koningin in Zeeland, jhr. mr. A. F. C. De Casembroot naar zijn laatste rustplaats gebracht op het kerkhof van Gapinge tn de ge meente Vrouwenpolder. Tevoren had de begrafenisstoet een laat ste tocht gemaakt door Middel burg. Op de foto: de stoet bij het verlaten van de abdij te Middel- burg. (Van onze correspondent) SCHIPHOL Op Schiphol landende buitenlandse luchtvaartmaatschappijen zijn van plan te weigeren het landings- en parkeergeld te betalen, als protest tegen de tariefsverhoging, die op 1 ja nuari zonder vooroverleg werd afge kondigd. Afgevaardigden van het me rendeel van de 27 in Amsterdam ge vestigde buitenlandse luchtvaartmaat schappijen zullen vandaag over de kwestie een gesprek hebben met de directeur-generaal van Verkeer en Wa terstaat. Deze bespreking is geforceerd door de I.A.T.A., de machtige internationale vereniging van luchtvaartmaatschap pijen, nadat brieven over dit onder werp door het ministerie van Verkeer en Waterstaat waren genegeerd. Verte genwoordigers van de I.A.T.A. zullen de conferentie vandaag bijwonen. De meeste vertegenwoordigers van de betrokken luchtvaartmaatschappijen hebben van hun hoofddirecties te ver staan gekregen, dat zij het been stijf kunnen houden In sommige gevallen is er zelfs sprake van dat de regerin gen van de landen in kwestie bij wijze van represaille de K.L.M. aan zullen gaan pakken, wanneer de verhoging van de landingsgelden niet ongedaan wordt gemaakt. Tot nu toe is Schiphol niet opgetre den tegen de maatschappijen, die in middels voor vele duizenden guldens op de balk staan. De maandrekeningen van de landings- en parkeergelden zijn pas begin februari uitgegaan, zodat het feit dat ze nog aiet zijn betaald geen wanprestatie behoeft te betekenen. Theoretisch kunnen de vliegtuigen aan de ketting worden gelegd, maar men verwacht niet dat dit zal gebeuren. De actie om betaling te weigeren is door de I.A.T.A. geadviseerd en gesanc tioneerd. De per 1 januari ingevoerde verho ging van landings- en parkeergelden komt neer op 15 pet. Enkele jaren ge leden werden de tarieven al met 25 pet. verhoogd. Ook toen ontstonden er moei lijkheden, met name met de K.L.M., die daardoor zeer was gedupeerd. Bij een vergadering van vertegenwoordigers van buitenlandse luchtvaartmaatschap pijen, die gisteravond in Amsterdam is gehouden, bleek tot verbazing van de vertegenwoordigers van deze maat schappijen, zich ook een K.L.M.-ver- tegenwoordiger te bevinden, die aanzet tot oppositie tegen de verhoging. Weersverwachting, medegedeeld door I Jlet K.N.M.I., geldig tot vanavond: Opklaringen met kans op verspreide sneeuw- en hagelbuien. Matige wind uit noordwestelijke tot noordooste- njke richting. Iets lagere temperatu- ren dan gisteren. Vandaag: zon onder 17.56 uur, Maan op 18.30 uur. Morgen: zon op 7.52 uur. Maan on- der 9.01 uur. HOLLYWOOD De bekende neger zanger Nat King Cole is gisteren in de leeftijd van 45 jaar aan longkanker overleden. Met hem is een van Ame- rika's meest populaire artiesten heen gegaan, die zelfs op middelbare leef tijd zijn greep op de „hitparade"* wist te behouden. In de jaren vijftig bereikte de ver koop van zijn platen een duizelingwek kende hoogte: ieder jaar vonden zeven miljoen zwarte schijven hun weg naar het publiek, dat werd gegrepen door zijn eigenaardige schorre stem. Hij be gon zijn carrière als jazz-pianist, die af en toe zong, later groeide hij uit tot de zanger die nu en dan piano speelde. Met platen als „Nature boy", „Mona Lisa", „Tom Young", „Rambling Rose", „Unforgettable" en „Somewhere along the way", veroverde de negerzanger een geheel eigen plaats in de wereld van de showbusiness. Deze successen vormden de basis voor de „Nat King Cole Incorporated", met kantoren in New York en vestigingen in Californië, maar ook met een papierfabriek in Porto Rico en een eigen filmproduktie- maatschappij. Nat „King" Cole werd als Nathaniel Adams Coles op 17 maart 1919 geboren. Hij was de zoon van een baptistenpre dikant in Montgomery. Zijn eerste kennismaking met de showbusiness maakte de zanger tijdens een revue-tournee in 1936. Daarna werkte hij als pianist in kleine nacht clubs, totdat Nat een eigen trio vorm de, met Oscar Moore, gitaar, en Wesley Prince op de bas. De bijnaam ..King" verwierf hij toen een nachtclubeige naar hem eens vroeg een gouden pa pieren kroon op te zetten. In 1943 kwam zijn stem voor het eerst op de plaats met het lied „Straigh ten up and fly right", een eigen com positie, geïnspireerd op een van zijn vaders preken. Toen volgde de ene top hit na de andere. In 1946 ging hij voor het eerst naar Europa, een reis die snel werd gevolgd door bezoeken aan Cuba Australië en Zuid-Amerika. Nat King Cole trad in verscheidene films op, waaronder „The Nat King Cole story' en „St. Louis Blues". In 1956 werd hij het slachtoffer van een rassenincident. Tijdens een optre den met een Engels orkest werd Nat aangevallen door zes blanken, die later tot gevangenisstraffen werden veroor deeld. In 1964 ontving Nat „King" Cole een eredoctoraat in de schone kunsten in Baltimore. Tegen het eind van dat jaar werd hij opgenomen in een ziekenhuis in Los Angeles om te worden behan deld wegens een longgezwel. Na de drie uur durende operatie van gisteren was eerst gezegd dat zijn toestand „zeer goed" was. Enige uren later overleed Nat King Cole. f M F O B H A T f F. 1 L1 T Gf HUWDE VROUWEN Lmn De blauwe enveloppen zijn weer in de circulalie. Onze belasting deskundige begeleidt dit gebeuren. Vandaag: de Inkomstenbelasting in onze nieuwe rubriek „Fiscussies". Pagina 9. WENEN Dr. Erich Rajakowitsj, die in Nederland bekend staat als vervol ger van Nederlandse joden, stond gis teren in Wenen voor zijn rechters. Hij vertelde, dat hij alleen maar had ge probeerd een „vreedzame oplossing" voor het joodse probleem te vinden. Rajakowitsj, die bij de opening van het proces had verklaard „niet schul dig" te zijn, stond twee uur lang in de beklaagdenbank. De vroegere SS-officier, wiens haar thans zilvergrijs is, leek volkomen op zijn gemak terwijl hij met luide, soms arrogante stem sprak. De akte van beschuldiging is op vele punten vals, onbevestigd en in strijd met de waarheid", hield de beklaagde vol. Rajakowitsj, alias Raja, werd op 16 april 1963 in Wenen gearresteerd, op verdenking bij moord te hebben ge assisteerd toen hij in de tweede wereld oorlog juridisch adviseur was. Hij wordt beschuldigd van deelneming aan de de portatie van duizenden Nederlandse jo den in zijn functie als hoofd van het Duitse bureau voor joodse emigratie in Nederland, de z.g. Zentralstelle für jüdische Auswanderung. Rajakowitsj gaf voor het Weense Landesgericht toe, nauw te hebben sa mengewerkt met Adolf Eichmann, toen hij aan zijn „Madagaskarplan" werkte, maar hij ontkende ooit op vriendschap pelijke voet met Eichmann te hebben gestaan. „Hij was mijn superieur als SS-officier, maar ik ben nooit zijn vriend geweest", aldus Rajakowitsj. „Ik was sterk tegen de deportaties", vertelde Rajakowitsj. Over het Madagaskar-plan van Eich mann zei hij: „Het was een goed pro ject, dat helaas niet werd verwezen lijkt". „Het was Eichmanns idee alle joden in door Duitsland beheerste gebieden te laten emigreren naar Madagaskar, ten einde een autonome joodse staat te creëren. Eichmann concentreerde zich op dit project, nadat alle Europese en overzeese landen hadden geweigerd joodse emigranten te accepteren. Hij wilde mij de klimatologische omstan (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Krijgt de bakkerij stichting vanmiddag gelijk van de mi nister van Economische Zaken dan wordt aan huis bezorgd brood vier cent en brood in de winkel gekocht twee cent duurder. De bakkers hebben hier over vanmiddag een gesprek met mi nister Andriessen op diens departe ment. De stichting komt met allerlei argumenten voor deze prijsverhoging, maar de minister zal zich nog wel even bedenken voor hij een beslissing neemt. De bakkerijstichting grondt haar ver zoek op de vijf procent loonsverhoging, de vijfdaagse werkweek en op de ach terstand in de rentabiliteit. Bovendien bestaat er nog een verschil met de bloemprijs, die verrekend moet worden. Minister Andriessfen heeft vorig jaar een compromis tot stand gebracht. Hij ging toen akkoord met verschillende prijsverhogingen voor grote steden, kleinere steden en plattelandsgemeen ten. Dit compromis zit er thans weer in, maar zeker niet tot vier cent. Waar schijnlijk gaat de minister niet verder dan 2 cent gemiddeld. HET NOORSE schip „Jodelta", dat, zo als wij gisteren meldden ter hoogte van Borkum zware slagzij maakte, is ge zonken. De laatste twee bemanningsle den, die zich nog aan boord bevonden, konden tijdig gered worden. VERDACHT van poging tot moord op de Zuidkoreaanse president Park Tsjoeng Tsjie, ex-president Posoen Yoen en andere vooraanstaande politici, zijn in Seoel twee jongens gearresteerd. digheden op Madagaskar laten contro leren en de juridische basis voor dit plan laten leggen. Hij vroeg het plan ge heim te houden, om deining van andere zijden te vermijden." Aan het begin van het proces, ver zocht de verdediger een der juryleden te verwijderen, wegens diens joodse af komst en omdat de ouders van dit ju rylid slachtoffer van nazivervolgingen waren geworden. De openbare aankla ger steunde dit verzoek „om de schijn van partijdigheid in dit proces te ver mijden". Het joodse jurylid werd ver vangen. Voor het proces zijn tien dagen uit getrokken. De beklaagde zal vandaag worden verhoord over zijn activiteiten in Nederland. BONN/KAIRO/TEL AVIV Vier dagen slechts nadat de Spaanse markies De Nerva „een schikking" had bereikt tussen de regeringen van West-Duits- land en Egypte, zijn de betrekkingen tussen beide landen opnieuw in een ernsis gedompeld. Duitsland heeft aan gekondigd alle hulp, zowel economische als technische, aan Egypte te zullen sta ken als lntk!; bezoek van Ulbricht aan Kairo doorgaat. Wel zullen de lopende contracten worden uitgevoerd, maar de hulp voor Nassers tweede vijfjarenplan, waarvan de uitvoering over enkele maanden zou moeten beginnen, zal worden gestaakt. Nasser heeft intussen aangekondigd dat geen enkel Duits dreigement hem ervan zal weerhouden Ulbricht op de afgesproken datum te ontvangen. „We hebben trouwens nooit economische hulp van Bonn gekregen", zo liet hij een woordvoerder meedelen. „Wel le ningen tegen hoge rente, waarvoor wij de volle prijs hebben betaald. We moes ten een rente van 6 procent opbrengen. Noem dat maar hulp". Intussen is gisteren koning Hoessein van Jordanië in Kairo aangekomen. Vlak voor zijn vertrek uit Amman be reikte hem een brief van president Lübke van West-Duitsland. Vermoede lijk wordt de vorst daarin verzocht bij Nasser te bemiddelen. Premier Eskjol van Israël heeft gis teren in het parlement verklaard dat Israël van West-Duitsland verwacht dat het zijn uit overeenkomsten voortvloei ende verplichtingen op defensiegebied nakomt en niet kan accepteren dat Bonn zijn militaire hulp aan Israël stopzet of vermindert, louter en alleen vanwege het Arabische verzet. Eskjol verwierp daarmee ondubbelzinnig elke compensatie van Bonn voor de toege zegde militaire steun. (Advertenties) Spinazie, pak v. 650 gr jWnu "JQ Gratis bij aankoop van een 750 gr. pak Gr'oko- boerenkool a 95'n leuk Groko-speldje! G/bko n.v diepvi - 7underl Tol (01696) 31 51

de Stem | 1965 | | pagina 1