Avonl Begin 1965 met een goede gewoonte: Pittige Nescafé bij het ontbijt geeft direct al fleur en geur aan uw dag! Koffie aan het ontbijt... dat geeft het begin van de dag meteen al kleur. Verwennerij Een beetje misschien, maar 't komt u toe. Er ligt weer een héél jaar voor u, en vaak S recept t. vraagt een ochtend om een vliegende start. Juist dan is een opwekkende kop geurige Nescafé een uitstekend begin. Begin er óók eens mee. Pittige koffiezonder dat u er ook maar één minuut eerder voor hoeft op te staan! ALLES WI 1 Koffie zo sterk als u Hoe Nescafé-gebruiksters maarwilt:datkuntumet -C dit exclusieve Mokka-servies *H. Nescafé afmeten. kunnen verkrijgen. CVjMMiSk. - CnK? De kunst van het koffie-serveren. Geurige Nescafé bewaart de geur van de versgebrande koffiebonen! Een kleine bijdrage tot economisch inkopen. Alleen bij het ontbijt? Lekkere koffie lust u warempel de hele dag wel! En of! En wat meer is: met Nescafé maakt u niet alleen een pittige „gewone" kóp kof- ALKMAAR Ergens tussen de Canarische Ei zeilboot met rode zeilei jonge Alkmaarse mensi Hoekmeyer-Brink (27) ei echtpaar precies een lange zeiljacht de „Elisai De „Elisabeth", bijna 60 al 25 jaar in het bezit v Hoekmeyer. Al heel wat - in die jaren gemaakt, o.a. gen en Engeland, maar da van zoon Adri spant wel di wat kan men anders vei: een avontuurlijk en artist! de jongeman, die al als 4- zijn eerste reisje aan boord maakte. Tijdens zijn rei Adri Hoekmeyer o.a. in zil door het schrijven van ari voor periodieken, waarbijl foto's en tekeningen lever ceert dat hij fotografeert Ook zijn vrouw die de heidsschool bezocht is gelegd. Dat neemt niet weg, dat an beitjes", die zich kunnen vd worden geaccepteerd. Zo ga meyer kortgeleden naviga een stel Fransen. Begin de dag met geurige Nieuwe Nescafé! De heer N. Hoekmeyei Adri, heeft de huidige rei! vanaf het vertrek op 25 jui maar tot eind september, hij na een gedwongen Madrid van twee d^gen nacht in Alkmaar aan. fie, u kunt er ook smakelijke variaties mee bereiden. Nescafé Mokka bijvoorbeeld, of roerkoffie. Ja, maak eens roerkoffie! „Wij hadden hem al n! wacht", aldus zijn vrouvJ de nacht wordt er gebelc het raam en daar klonk H ter: hallo!" Dat oponthod dat de heer Hoekmeyed verblijf kostte, ontstond een misverstand: men t heer Hoekmeyer, die per Las Palmas op de Canari Neem per persoon één theelepel Nescafé en voeg daaraan twee theelepels suiker en een halve theelepel koud water toe. Roer dit tot een gladde, lichtgele massa, giet daar kokende melk op en roer tot de massa geheel is opgelost. In plaats van melk kunt u ook kokend water opschenken en koffieroom naar smaak toevoegen. Een bijzon dere kofïïe-attractie! Twintig beroemde koks van twintig be roemde hotels - over de hele wereld ver spreid - hebben voor u twintig recepten met Nescafé samengesteld. Twintig recepten, waarop zij met recht trots kunnen zijn en waarin geurige Nescafé een van de basis ingrediënten is. Nescafé zendt u gaarne dit bijzonder „smaakvolle" receptenboekje op aanvraag gratis toe. Uw naam en adres, plus de vermelding „De kunst van het koffie-serveren" kunt u per briefkaart of brief richten aan Nescafé, Postbus 1300, Amsterdam. Dat is alles - het leuke boekje ontvangt u dan omgaand. Nescafé gebruiken biedt nog méér voor delen. Op deze manier kunt u bijvoorbeeld dit exclusieve Mokka-servies verwerven: Eén etiket van de 200-gramspot of twee van de 100-grams- of vier van de 50-gramspot stuurt u in gesloten envelop aan Het Zilver huis, Postbus 726 te Haarlem. U ontvangt dan een giro-stortingsbiljet ad f4.20. Als uw storting binnen is, krijgt u twee leuke mokkakopjes met twee zwaar verzilverde Voor iedere smaak is er koffie-op-z'n-lek- kerst. Wat sterker? Een schepje Nescafé erbij! Wat slapper? Scheutje kokend water extra. Ach, wat is het toch eenvoudig om 's morgens vroeg al van Nescafé te genieten. Geef uw Nescafé-pot daarom een vast plaatsje op tafel. Wie Nescafé gebruikt, weet het: de geur vai. de versgebrande bonen komt u tegemoet bij het openen van de pot. Heerlijk! Als dit misschien nieuw voor u is, neemt u dan de volgende keer óók eens Nescafé. Het bewijs van de extra-kwaliteit van Nescafé kunt u dan zélf constateren en is dat niet de beste manier?.Daarom ook zult u juist Nescafé aan het ontbijt willen schenken - het béste begin van een goede dag! mokkalepeltjes franco thuis. En u kunt met een weer verder sparen voor nog meer kop jes of voor de mokkakan of het suiker- en melkstelletje. Nescafé, wenst u, lezer van Dagblad De Stem, voor het nieuwe jaar Voor wie vaak 50 gram gebruikt, geeft de 100-grams Nescafé pot een besparing van 26 cent. Dat is meegenomen. Nog voorde liger is natuurlijk de 200-gramspot, die een besparing geeft van 72 cent. Is straks een kopje Nescafé bij het ontbijt ook bij u een goede gewoonte geworden, dan is zo'n grote verpakking (wanneer u die tenminste, nog niet gebruikt) altijd voordeliger,^ alle dagen koffiegeur en zonneschijn, kleur en afwisseling, voorspoed en oprecht geluk.

de Stem | 1965 | | pagina 12