vormenorme zuigkracht 3| K.R.O. gesloten j R. van 't Hof CENTRA" SIEMENS '¥Jl Onmiddi van spie Programn Burgemeester D. Vermet gaat 4 januari jubileren Z.L.M.: specialisatie in tuinbouw noodzakelijk Commando voor het hoge militair gerechtshof Infrastructuurwerken tot bedrag van 25 miljoen STALVENTI- LAT0REN FR. MIES BOSCHHEK" MEUBELTOONZALEN Siemens Super stofzuiger Radio- en program meer gesch Radio Lumière - J. PLATTEEUW - Kreukelmarkt 5 - GOES - Tel. 01100-6107 3 PANS FRITES0VEN t WEGENS VAKANTIE Feest in s-Heer Arendskerke Uiteenzetting over raad en l.o. Bevestiging van vonnis geëist Clementie gevraagd B. en iv. van Goes stellen voor: DAGBLAD DE STEM in elk opzicht KERSTMIS EN NIEUWJAAR fi HOTEL BOSCHHEK - BREDA part-time diëtiste of een huishoudkundige met diëet-ervaring Feestelijke opening Levensmiddelenbedrijf t 2 gebruiksmogelijkheden: liggend-of. staand keuze uit 2 kleuren: grijs en rood zeer sterke 520 Watt motor uitvoering in lichte kunststo'fïen 'type VS 25f 179.- inclusief-standaarduitrusting Siemens Rapid stofzuiger hand- en steelstofzuiger in één model licht als een veer, gemakkelijk te hanteren krachtige 325 Watt motor type'VR 15 f 132.- intlusief standaarduitrusting (Van onze radio- en HILVERSUM De voortaan in het formaat va geïllustreerd weekblad verse aan we onmiddellijk willei dat het doel en karakter \i namelijk primair een betrou zichtelyk en informatie*" blad te zyn, in de nieuwe kend is gerealiseerd. In he mer, dat voor ons ligt, is de wijziging thans tot stand het dient gezegd: dit gloedn zittend jasje staat de gids Nooit in de bijna 40-jarii,e van de KRO heeft het pro? van de Katholieke Radio zo ingrijpende verandering als nu. Het belangrijkste winstpu Nederlandse radio- en telsvi, ma's wederom in hun geht genomen; op elke dag van vindt men de radio- en gramma's broederlijk naast gedrukt, zodat het hinderlij voortaan tot het verleden L aantal toelichtingen op de kijkprogramma's kon door van het formaat aanzienlijk groot. Uitdrukkelijk wordt in een tioneel Ten Geleide tot de gesteld, dat het niet de bec het KRO-bestuur is geweest groting van het formaat te - gids de allure aan te mete familieblad. „De taak van is om de begunstigers in te i de programma's ,hen te heli maken van hun keuze, en o te brengen van de activitei eigen omroep en last but no wat zij aan de exploitatie kunnen overhouden het we katholieke omroep mogelijk Om het contact tussen lede gers te intensiveren, is teve gin gemaakt met een nieuw (Advertentie) Wonderbalsem, buitengewooi ter verlichting van rheumatisc zenuwpijnen, spit, verstuikin nek en ledematen. Niets werkt sneller, niets genamer ter verlichting dan Algesal-balsem. Als enij dat een speciale emulsie van werkzame stof met hoog gingsvermogen bevat (U.S. I 2596674), dringt Algesal dief het weefsel tot in de haard va waar een onmiddellijke verlicl staat, zonder een oppervlakkig sensatie of irritatie van de veroorzaken. Woensdag 16 decen HILVERSUM 1 402 NCRV: 12.00 Lichte grammof o 12.30 Mededelingen t.b.v. land bouw. 12.33 Gewijde muziek (o Kerkdienst. 13.00 Nieuws. 13.1 mentaal trio: moderne muziek. litair orkest (gr.). 14.00 Boerer gers in Buitenveen, hoorspel. 1' sieke kamermuziek (gr.). 15.C Promenade-orkest: amuseme: (gr.). 15.50 Bij bel ver telling voor 16.00 Voor de jeugd. 17.15 Jazzpq 17.45 Gitaarmuziek (gr.). 17.55 1 trum: Nieuws uit de prot. chrisl] ganisaties. 18.10 Koorzang: geest deren. 18.30 Radio Volks-Univer: thur Millers After the fall - hi of universaliteit. Bibeb heeft et gesprek met mw. dr. Polly v Bert Voeten en Jules Royaai Nieuws en weerpraatje. 19.10 Ri 19.30 Muziek van Het Leger i (gr.). 19.45 Op de man af, praz Stereofonische uitzending: Ami muziek (opn.). 20.20 Stereofoni zending: Radio Kamerorkest: muziek. 21.15 Leek en Gemeen; geria, lezing. 21.30 Lichte orke 21.50 Sportreportage. 22.10 Klas kestmuziek. 22.30 Nieuws. 22.4C overdenking. 22.50 Orgel en kla (gr.). 23.10 Leven om te sprekei ken om te leven, lezing (VI). 23.: melodieën. 23.5524.00 Nieuws. HILVERSUM II 298 IV VARA: 12.00 Amsterdamse Pol amusementsmuziek, 12.25 Actu 12.30 Mededelingen tb.v. land bouw. 12.33 Voor het plattelai Stereofonische uitzending: orgel 13.00 Nieuws. 13.15 Kalender. 1: reofonische uitzending: licht ins taal sextet. 13.45 Gesproken port Kerkorgelconcert met trompet, diokamerorkest en solist: mode| ziek. 14.50 Doet u aan politiek 15.00 Voor de jeugd. (Om 16.00 16.50 Voor de zieken. 17.20 Pia klassieke muziek. 17.50 Regerii ding: Geven en nemen. Tips voc bruikers. Regie: Hedda van Ger daktie: Rob Maas. 18.00 Nieuws, tualiteiten. 18.20 Uitzending van; ren Partij. Tot u spreekt: E. J. secretaris van de Boerenpartij, reofonische uitzending: Tango r kest en zangsolisten. 19.00 Voor ren. 19.10 Jazzmuziek. 19.30 staalkaart. 20.00 Nieuws. 20.05 msche uitzending: Dansorkest solisten. 20.40 De keizer en de ho hoorspel. 21.40 Grammofoonmuz Pianospel met instrumentale bc 'gr.). 22.05 Licht orkest. 22.30 22.40 Volksliedjes en balladen. 2 sen stilstand en beweging, lezi Viool en klavecimbel: klassieke (opn.). 23.30 Instrumentaal ensen derne muziek (opn.). 23.55—24.0( BRUSSEL VLAAMS 324 m: 12.00 Nieuws. 12.03 Grar' muziek. 12.15 Lichte muziek. Weerberichten en mededelingen schippers). 12.50 Beursberichten grammaoverzicht. 13.00 Nieuws, rnermuziek. 14.00 Nieuws. 14.03 L ziek. 14.20 Jeugd- en kinderkoi Tophits.^ 14.50 Jeugd- en kin* 15.00 Nieuws. 15.03 Amusemen 15.15 Voor de kinderen. 16.00 16.03 Beursberichten. 16.09 Eng waarvan één met thermo staat te koop. Geh. compl. met afzuiginstallatie, alum, buizen. Tevens Electr. Schrap- machine tegen elk aann. bod. Breda, tel. 01600—39072. De Scheppér heeft in zijn ondoorgrondelijke wijsheid naar het Vaderhuis teruggeroepen, on ze geliefde dochter, zus, schoonzuster en tante PAULA in de leeftijd van 33 jaar, na een kortstondig lijden, gesterkt door het Sacrament der Zieken. Hulst: Em. van de Walle M. L. van de Walle-v. Waes Tongerlo-Antw. (België) E. P. P. van de Walle s.m. Glanerbrug: A. Besseler-van de Walle J. Besseler en kinderen Hulst: J. van de Walle L. van de Walle-Ongenae en kinderen G. van de Walle E. van de Walle-de Moor en kinderen W. van de Walle Kloosterzande: M. Bogaert-van de Walle W. Bogaert en kinderen Wij vragen uw gebed voor haar en nodigen u uit de H. Mis en begrafenis bij te wonen, op vrijdag 18 december a.s. om 10 uur v.m. in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst. Samenkomst aan het ouderlijk huis, Dubbele Poort 14, om 9.30 uur. Donderdagavond om 7 uur bidden we voor haar de Rozenkrans in de basiliek. Hulst, 15 december 1964 Dubbele Poort 14 Afd. GORDIJNEN: Steenbergsestraat 24 Afd. MEUBELEN: Moeregrebstraat 2-6 BERGEN OP ZOOM VANAF 20 DECEMBER TOT 4 JANUARI a.s. DAGBLAD DE STEM VAN WOENSDAG 16 DECEMBER 1961 's HEER ARENDSKERKE Maandag 4 januari a.s. zal de bur gemeester van 's Heer Arendsker ke, de heer D. M. Vermet, het feit herdenken dat hij veertig jaar in overheidsdienst is. Op wens van de heer Vermet zelf zal de viering van dit jubileum slechts een beschei den karakter dragen. Op 4 januari zal in het Gemeentelijk Verenigingsgebouw een bijzondere raadszitting worden belegd. Naast het gemeentebestuur en de gemeenteraad, is ook het voltallige gemeentepersoneel voor deze bijeenkomst uitgenodigd. Na deze zitting zal er een bijeenkomst worden gehouden die een officieel ka rakter zal dragen. Voor autoriteiten en besturen waarvan de jubilaris deel uit maakt, zal dan de gelegenheid bestaan de heer Vermet te feliciteren. Na deze bijeenkomst zal een openbare receptie worden gehouden. Burgemeester Vermet heeft zeer vele verdiensten, niet alleen voor zijn hui dige. gemeente maar ook voor de pro vincie Zeeland. In de tien jaren dat de heer Vermet in 's-Heer Arendskerke werkzaam is heeft hij bergen werk ver zat In deze tien jaar werden drie nieu we scholen gebouwd, werd het gemeen telijk verenigingsgebouw verbouwd, werd een aanvang gemaakt met de bouw van een nieuw gemeentehuis en kwamen er vergevorderde plannen voor de bouw van een dorpshuis in Lewedorp. Ook de uitbreidingsplannen en de wo ningbouw hadden de speciale aandacht van de jubilerende burgervader. De heer Vermet is een man die zelf teleur gesteld is als hij iemand moet teleur stellen. Verder leeft hij op buitengewone wijze met zijn dorpsgenoten mee. Ook regionaal en provinciaal heeft de jubilaris vele verdiensten. Hij is onder meer lid van het dagelijks bestuur van D. M. VERMET vele verdiensten de Stichting Rusthuizen Midden Zeeland, waarnemend voorzitter van de Centrale Werkplaats voor Minder Validen ,,De Bevelanden" en voorzitter van de fede ratie Beschutte Werkplaatsen. De heer Vermet is tevens voorzitter van de Cen trale Plattelandsbibliotheek in Zeeland, commissaris van de n.v. Waterleidings maatschappij „Zuid Beveland", secre taris van de schoolartsendienst Walche ren c-a„ en ingeland van het Water schap „De Breda Watering Zuid-Beve land". Voor zijn scholing tot zijn huidige functie is de heer Vermet in diverse gemeenten werkzaam geweest. In 1930 werd hij benoemd tot secretaris van Goudswaard en in 1946 volgde zijn be noeming tot burgemeester - secretaris van Zuidzande. KRUININGEN De grote kracht van d© Nederlandse tuinbouw ligt in de sterke expansie van de teelt van kapi taalintensieve exportprodukten die in het buitenland weinig worden geteeld. Deze kracht wordt door de Zeeuwse tuinbouw te weinig benut. Er zal in dit gebied een veel verder doorgevoerde specialisatie in de teelten moeten ko men. Dit zei de lieer L. Gysberts, markt- ooide'rzoeker van het Centraa-l Bureau van de Tuinbouwveilingen dinsdagmid dag in Kruiningen waar hy een rede hield op de jaarvergadering van de Kring Oost-Zuid-Beveland der Z-L.M. Hij behandelde de mogelijkheden voor de teelt van tuinbouwprodukten in Zee land. Een andere spreker op deze geheel aan de tuinbouw gewijde bijeenkomst was drs. P. Greidanus, hoofd van de af deling economie van het IBVT te Wa- geningen. Hij wees speciaal op de mo gelijkheden en de noodzaak om te ko men tot centralisatie bij de afzet van tuinbouwprodukten. Met name wees hij op de noodzaak om te komen tot grotere eenheden bij het centraal sorteren van fruit en de fruitkoeling. Wat dit laatste betreft is de situatie in Zeeland gunstig- Voorzitter K. Dees sprak in zijn ope ningswoord over de toenemende beteke nis van de tuinbouw op Zuid-Beveland. Hij wees op de moeilijkheden die worden ondervonden door de ondernemers met een verouderd bedrijf in de fruitsector. Er zal plaatselijk veel gerooid moeten worden. Belangrijk noemde hij het aan vragen van een ruilverkaveling voor het tuinbouwgebied Kapelle en de omscha keling naar de glasteelten die hier aan de gang is. Drs. Greidanus ging uitvoerig in op de voordelen van centralisatie o.m. bij de kleinverpakking van tuinbouwproduk ten. In 1963 waren op de 9 Zeeuwse vei lingen 6431 aanvoerders van groenten en fruit. De gemiddelde omzet per aan voerder was in dit jaar f 4830,-. De helft van de Zeeuwse tuinders veilden in het seizoen 1962-1963 voor een bedrag van f 5000,- of minder. Slechts 6,7 van het aantal tuinders, of wel een aantal van 300 kwam aan een omzet van meer dan f 25.000,-. De heer Gijsbert ging ook in op de mogelijkheden om tuinbouwptrodukten af te zetten in de Zeeuwse toeristencen tra, in dit geval aan de stranden, Zijn conclusie was dat de Zeeuwse, tuinbouw zich hierop niet moet oriënteren. Voor de voorziening van de toeristen wordt een ruim assortiment vereist en de be- roepstuinbouw kan enkel groeien bij de gratie van de specialisatie. Zijn advies was om de voorziening van het toerisme met tuinbouwprodukten over te laten aan de niet beroepstuinbouw. (Van een onzer verslaggevers) GOES In de achterzaal van Slot Ostende te Goes heeft de inspecteur van het lager onderwijs in de inspectie Goes, de heer L, Frantzen, tijdens een verga dering van afgevaardigden naar de KVP statenkringvergadering en van katholie ke raadsleden op Zuid-Beveland een uit voerige uiteenzetting gegeven over het onderwerp: „De raad en het lager on derwijs". In deze lezing behandelde de inspecteur alle artikelen uit de lager-on- derwijswet waarmee de raadsleden over het algemeen te maken krijgen. Na de inleiding deden de aanwezigen een aantal suggesties over onderwerpen, die eventueel tijdens een volgende bij eenkomst van de statenkring behandeld zouden kunnen worden. Enkele onder werpen, die werden gesuggereerd waren: het behoud van de zelfstandigheid van gemeenten in het algemeen de woning bouw, de water- en luchtverontreini ging, de gevolgen van de kernaanwijzing van het Sloe voor Zuid-Beveland etc. Het bestuur zal deze suggesties nader bekijken. OOSTBURG EEDE In het St.-An- toniusziekenhuis is op negenenvijftig]a- rige leeftijd de Eedenaar R. Coens over leden. Coens was slachtoffer van een ver keersongeval, dat hem op vrijdag 4 de cember op de rijksweg in zijn woon plaats overkwam. Hij werd aangereden door een auto, toen hij met een ladder de weg overstak. DEN HAAG De advocaat-fiscaal by het hoge militair gerechtshof heeft be vestiging van het vonnis van de kryg3- raad geëist tegen de 20-jarige Rotter damse militair, die op 24 augustus van dit jaar 80.000 gulden stal bij het korps Commandotroepen te Roosendaal. De krijgsraad veroordeelde hem op 21 ok tober tot 1 jaar en 6 maanden gevange nisstraf met aftrek van voorarrest en ontslag uit de militaire dienst. De soldaat had d? diefstal gepleegd in nauwe samenwerking met zijn schoon vader, die zelf al enige malen wegens hetzelfde delict veroordeeld was. Hij nam om 20.20 uur hst geld, salaris van officieren en onde" officieren, dat zomaar op tafel stond in de kamer van de ad ministrateur de valse sleutel van de brandkast hoefde hij niet eens te ge bruiken weg deed het in zijn week endtas en ging de poort van de kazerns uit. Bij een benzines'ation overhandigde hij de buit aan zijn schoonvader, die volgens afspraak daar op hem stond te v/ac'hten. Daarna wandelde de Rotter dammer rustig de kaze:ne weer binnen. Door een dom toeval liep hij vrij spoe dig tegen de lamp. In het bijzijn van een andere soldaat had hij zich name lijk eerder het plan dateerde al van maart iets over deze diefstal laten ontvallen. Het ongeluk wilde, dat, toen die soldaat in Assen werd gehoord over een benzinediefs^al, de kraak in Roosen daal bekend werd. „Daar weet ik meer van", liet de soldaat zich toen ontvallen en daarmee was de Rotterdammer eigenlijk al ge pakt. Majoor K. Bakker, zijn verdediger, pleitte voor een gecombineerde straf en was er wel van overtuige, dat zijn client gevangenisstraf verdiende maar toch zag hij meer in een kortere cel straf, gevolgd door een onder toezicht stellens De reclassering zou hier volgens de majoor goed werk kunnen doen. Door een ong?luk was de jongen in het ge zin van de slecht bekend staande schoon vader terecht gekomen. Op zijn beurt had de jongen onder invloed van deze kwalijke sfeer zijn schoonvader willen bewijzen, dat hij ook wel iets durfde presteren. Dg advocaat-fiscaal wilde van geen clementie weten. Het idee was van hemzelf, zei hij, hijzelf moet er nu ook voor boe'en. De uitspraak in de ze zaak zal op 5 januari gedaan wor den. (Van een onzer verslaggevers) GOES B. en vv. stellen de raadsle den, die vanavond in openbare vergade ring bijeenkomen, voor om de infra structuurwerken, die in het rapport Snyders zfjn weergegeven, te laten uit voeren tijdens de „industrialisatieperiode" 19651968. Met deze werken is 25 mil joen gulden gemoeid. B. en w. stellen de raad voor hiervoor een zo hoog moge- lyke bijdrage te vragen uit 's rijks kas B. en w. zeggen in het voorstel tot de conclusie te zijn gekomen dat het college in de geest van de moties zou handelen, die in de raad van 18 november werden aangenomen, door er zorg voor te dra gen nog deze maand aan de minister van Economische Zaken, een en ander door tussenkomst van het college van G.S., mee te delen welke infrastructuurwer ken b. en w. zich voorstellen in de pe riode van 19651968 tot stand te bren gen en daarbij tevens te verzoeken de geldende subsidieregeling van toepas sing te verklaren. De in het rapport Snijders genoemde inf ra-structuur werken zijn o.m, de ver legging en de verbreding van het kanaal GoesGoese Sas, de aanleg van een vier tal insteek-industriehavens, de verlenging van de aan te leggen raccordementslijn, de aanleg van een weg tussen de gepro jecteerde „natte" en „droge" industrie terreinen, de aanleg van een weg, be ginnende bij de bestaande rijksweg, oos telijk vap Kloetinge en vanaf dit aan- sluitingspunt in noord-westelijke rich ting lopende tot de kern van Wilhelmi- nadorp, vervolgens via de bestaande weg in westelijke richting aansluiting geven de op de provinciale weg naar Noord- Beveland, de aanleg van de noodzakelij ke brug over het aan te leggen kanaal gedeelte en de aanleg van een nieuwe sluis. B. en w. zagen de uitvoering van al déze werken bij voorkeur opgedragen aan een groot aannemingsbedrijf, dat vanaf het begin ingeschakeld dient te worden. B. en w. menen dat dit het be drijf zou kunnen zijn van de N.V. van Hattum en Blankevoort te Beverwijk. B. en w. vestigen er de aandacht op dat het college met dit voorstel het voorne men heeft de infra-structuurwerken, die men reeds heeft besloten uit te voeren, hetgeen tot dusver nog niet kon gebeu ren, veilig te stellen voor uitvoering in de periode 19651968. een beste krant in het uniek gelegen BREDA Dr. Schaepmanlaan 1 Telefoon (01600) -33086-41255 ft Op le en 2e kerstdag vanaf 18.00 uur DINER-DANSANT met het quintet Chiquita. MATINéE vanaf 13.00 uur verzorgd door hammondorganist dhr. Graumans. Kerstmenu's worden op uw aanvraag toegezonden. Gaarne tijdige reservering. Prachtig en rustiek gelegen temidden van de bossen. Brengt de kerst- en nieuw jaarsdagen door in een sfeerrijke omge ving. Gemakkelijk bereikbaar met ruime par keergelegenheid. Heden overleed tot I onze diepe droefheid, in het R.K. Ziekenhuis te Sluiskil, tijdig ge sterkt door de H.H. Sa cramenten der Zieken, onze innig geliefde en zorgzame echtgenote, moeder en behuwdmoe- der, mevrouw EMERENTIA MARIA PIETERS echtgenote van de heer Eduardus Heyens in de leeftijd van 65 jaar. Overtuigd van Uwe deel neming in dit voor ons zo smartelijk verlies, be velen wij ónze dierbare overledene in Uw gebe den aan. Boschkapelle: Ed. Heyens Axel: F. de Blok-Heyens B. de Blok Zaamslag: P. Heyens O. Heijens-de Moor Boschkapelle, 15 december 1964. De uitvaartdienst gevolgd door de begrafenis, waar bij wij U beleeld uitno digen, vindt plaats op vrijdag 18 dec'ember 1964. om 10 uur in de parochie kerk van de H.H. Petrus en Paulus te Boschka pelle. Rozenkransgebed op don derdagavond te 6.30 uur in de kerk. Zij die bij vergetelheid geen uitnodiging hebben ontvangen, gelieven dit als zodanig te beschou wen. DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is ieder persoonlijk te bedan ken, betuigen wij langs de ze weg onze oprechte dank aan allen, in het bijzonder de Spaarkas „Reynaert" voor de zeer vele blijken van deelneming, die wij moch ten ondervinden, bij het smartelijk verlies van onze zeer geliefde echtgenoot en vader C. L. ESSELING Fam. Esseling-Freijser Hulst, Rooseveltweg 29 DANKBETUIGING Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van be langstelling ondervonden bij mijn 90e verjaardag. Fam. Baart-Willems Bejaarden tehuis Pottestraat 12, Hulst PAARDEN Voor de vlugge en prompte uitbetaling van mijn op 6 dec. '64 onteigend paard, verzekerd bij de Onderlinge Paarden-verzekeringsmaat- schappij te Hulst, betuig ik hiermede mijn welgemeen de dank. J. de Booy, Kloosterzande H. H. LANDBOUWERS 4100 m3/b zuurbestendige en vochtdichte motor. Heistraat 8a Wouwsche Plantage tel. 01657-328 b.g.g. 01650- 5820 Heden overleed plotseling, tot onze diepe droef heid, voorzien van de H, Sacramenten der Zie ken, in het Sint-Elisabethziekenhuis te Sluiskil, onze geliefde echtgenoot, vader, behuwd- en grootvader PETRUS MARIE MAAS echtgenoot van Anna Maria Weemaes in de ouderdom van 77 jaar. Terneuzen: A. M. Maas-Weemaes Hulst: A. Kayser-Maas D. Kayser Willy Terneuzen: H. Maas M. Maas-van Geersdaele Nouka Tim Miesje Den Helder: M, de Munck-Maas J. de Munck Terneuzen: E. Maas A. Maas-van den Bruele Milly Astrid Christianne Lucia Lex Peter Basscharage (Luxemburg) L. Lagendijk-Maas P. Lagendijk Peter Anneke Betsy Gerard Terneuzen, 14 december 1964 Blokken 3. De gezongen uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op vrijdag 18 december a.s. in de parochiekerk van de H. Willibrordus te Terneuzen om 10.00 uur. Samenkomst: Blokken 3 om 9.30 uur. Dodewake met rozenkransgebed: donderdag avond om 7.00 uur in de parochiekerk. Commissarissen en Direktie van Aug. Laehap- pelle's Parketfabrieken n.v. te Breda geven met leedwezen kennis van het overlijden van de heer A. H. M. STARCK VAN SCHIJNDEL President-Commissaris en Oud-Direkteur der n.v. in de leeftijd van 76 jaar. Zijn grote werklust, ijver en doorzettingsvermo gen zullen voor ons altijd een voorbeeld blijven. Breda, 14 december 1964 Het auur van bovenstaande begrafennis is niet 10 uur maar 10.30 uur DE KLOKKENBERG Galderseweg 81, Breda heeft plaats voor een De taak omvat naast de klasse maaltijden en de diëten het dage lijks kontakt met de betrokken pa tiënten, de hoofdzusters en de artsen. Een en ander in nauwe sa menwerking met de chef-kok. Salaris nader overeen te komen, afhankelijk van ervaring. (Ook gehuwden komen in aanmerking) Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen te rich ten aan de ekonomisch direkteur, Galderseweg 81 te Breda. (Telejoon 0160022271). Lange Nieuwstraat 28 - Hulst DONDERDAGMIDDAG 17 DEC. a.s. om 2 uur!!! Vele feestelijke aanbiedingen geldig tot en met zaterdag 2 ianuari 1965! EEN UNIEKE GELEGENHEID OM UW AANKOPEN VOOR DE A.S. FEESTDA GEN EXTRA VOORDELIG TE DOEN!! NU KUNT U PROFITEREN!! Enkele voorbeelden: By 12 flesjes „Kruger" Pils ad 35 cent, GRATIS l PILS GLAS OF 1 SPEL KAARTEN (52), TEVENS GRATIS FLESOPENER EN BIERVILTJES!!! B(j 1 fles „Adel Rosa" wijn ad f 3,25 EEN GROTE POT „BOERENJONGENS" van f 2,50 voor f 1,25 OF DE 2e FLES „ADEL ROSA" VOOR I 2,25!! Bij 250 gram heerlijke koekjes sneeuwringen voor f 0.85 GRATIS EEN ROL BESCHUIT!- Bij 2 pakjes „Imperial" pudding het 3e GRATIS! By 1 pak „Supra" van Nelle koffie GRATIS EEN PAKJE THEE!! Bij 250 gram koffie of 100 gram thee EEN LUXE DOOS SNEEUWWAFELS VAN 400 GRAM VOOR f 1,85!! BLIK SLAGROOM PLUS BLIK ANANAS SAMEN VOOR f 1,451- 150 gram KERSTBONBONS VOOR 89 CENT!! OPGELET: By 1 fles Advocaat 1 fles zoete rode importwün 1 fles Adel Rosa 1 grote zak zoute pinda's samen ter waarde van f 11,50, GRATIS 1 fles „ADEL JAFFA" (jus d'orange) VAN f 1,95!! EN ER IS NOG VEEL MEER!!- - KOMT - ZIET - PROFITEERT. Een fraai speldje gratis bij aankoop van 5 gulden boodschappen!! Vraag Uw handelaar onze brochure of bezoek de Siemens toonzalen: Den Haag, Huygenspark, 38-39, Tel. 183850 Amsterdam, N.Z. Voorburgwal 312, Tel. 220545 Deventer, Keizerstraat 35, Tel. 16772. Algemene kennisgeving Zalig die God vreest en Christus' Kruis eert Mevrouw M. Coens-D'Hoore en haar kinderen maken bekend, dat heden 14 dec- '64, godvruchtig geheel overgegeven aan Gods H. Wil, om 22.00 uur, voorzien van de H.H. Sacramenten der Zieken in het St.-Antonius- ziekenhuis te Oostburg is overleden aan de ge volgen van een noodlottig ongeval, in de ouder dom van 58 jaar, hun zeer geliefde man en vader de heer RENé COENS echtgenoot van mevrouw Maria D'Hoore Eede, 14 dec. '64. Rijksweg 38. Eede: Mevr. M. Coens-d'Hoore De kinderen Robert Coens Noël Coens De plechtige uitvaartmis, waarna begrafenis op het r.-k. kerkhof te Eede, zal plaatshebben in de parochiekerk van O. L. Vr. Tenhemelopne ming te Eede op vrijdag 18 dc. '64, waarbij ued. wordt uitgenodigd des morgens om 10 uur. Rozenkrans zal gebeden worden op donderdag 19 uur.

de Stem | 1964 | | pagina 6