Dijkverhoging Hoeclekenskerke wordt omvangrijk karwei VenhcuSt i arijse Gemeente Rilland-Bath gaat spoedig bouwen ,Schelde-Rijn haalt het in Belgisch parlement Forensenbelasting zal toch worden ingevoerd Historie in een oud strohuis r I beion- morfel afels Vera Ly kro-t.v. i Programr NA GOEDKEURING VAN HET BESTEK: Afgelopen uit! Nieuwe dijk AUTORIJSCHOOL j EEN MEISJE Vandaag valt beslissing EEN NUTTIG GESCHENK Schoenhandel De Schoener" Geldleningen per post AVEFI N.V. I FA. J. VAN EEKEREN administratieve kracht j administrateur werk-administrateur LANDENREFERENTEN mmm mm mm wmm vm OPGEGROEID IN VOETBALSPORT Gemeenteraad van Zuiddorpe TER OVERNAME AANGEBODEN «nu Driekwart Radio DAGBLAD DE STEM VAN WOENSDAG 2 DECEMBER 1964 4 (Van een onzer verslaggevers) GOES Kortgeleden heeft de minister van verkeer en waterstaat de plannen goedgekeurd, die er bij het waterschap De Brede Watering van Zuid-Beveland bestaan om de zeedijk tussen de veerhaven en de gemeentehaven te Hoedekenskerke te verhogen. Dit in het kader van de verhoging van de zeedijken aan de Westerschelde, hetgeen is voor geschreven door de Deltawet. Wanneer de minister het bestek heeft goedgekeurd, kan de aanbesteding volgen. Men verwacht dat dit in het komende jaar zal plaatsvinden. Het thans ter tafel liggende plan is geheel anders dan de andere plannen, die men voor verhoging van zeedijken heeft opgesteld. In die andere plannen ver hoogde men gewoon de bestaande zeedijk. In dit plan voorziet men echter in de aanleg van een provinciale weg van ongeveer 600 meter (breed 7 meter) en het maken van een nieuw stuk dijk van 250 meter. Verder heeft men ook plannen met de gemeentehaven van Hoedekenskerke. gemaal worden geplaatst dat het water door leidingen over de dijk heen de Westerschelde inpompt. Tijdens de uit voering van de werken wordt ook het bestaande uitwateringssluisje gesloopt. Voordat het gemaal werd gebouwd, werd dit sluisje als waterlozingsmiddel van de polder gebruikt. Zanddepot De nieuwe weg over het nieuwe dijk- stuk, loopt op een bepaald punt vlak langs een aantal huizen. Hier kan het benodigde zand niet opgespoten worden, maar zal het met vrachtauto's moeten worden aangevoerd. Ook bij de veerha ven ontbreekt de ruimte om het zand op te spuiten. Ten zuiden van de veer haven zal echter een gebied worden ge bruikt als zanddepot. Op dit terrein zal het zand worden gespoten om het met vrachtauto's verder te vervoeren. Van de gemeentehaven tot de veer haven zal er over de kruin van de nieuw- we zeedijk een voetpad worden gelegd Op verscheidene plaatsen zullen de voet gangers de dijk via trapjes weer kun nen verlaten Het is een tijdrovend plan. Als de aan besteding op tijd kan geschieden dan zal het plan ongeveer na twee en een half jaar gerealiseerd kunnen zijn. Het betreft hier een van de laatste onder delen van de eerste fase van het op Deltahoogte brengen van de zeedijken aan de Westerschelde. Na deze fase vol gen er nog drie. Enkele andere onder delen van de eerste fase zijn thans nog in uitvoering. Hieronder zijn ook de zeedijkverhogingen bij de Waardepolder en bij de Borsselepolder. De werkzaam heden bij de Waardepolder komen vol gende week gereed en bij de Borssele polder in het volgende jaar. RILLAND-BATH. Tydens de ge meenteraadsvergadering van Rilland-Bath ieelde burgemeester J. Jobse mee dat men binnenkort kan beginnen met het bou wen van het complex gemeentegebou wen. Dit is mogelijk geworden omdat de gemeente hiervoor een lening is toe bedeeld. De raad besloot tijdens de vergadering om het bestaande ontwerp van het uit breidingsplan in onderdelen voor Rilland tot plan te verheffen. Wel gingen ver scheidene raadsleden nog even in op bezwaren, die door enkele inwoners te gen het ontwerp waren ingebracht. „Waar moet dokter Kamps dan met zijn afvalwater blijven", zo wilde raads lid A. Krijnsen weten. Hem werd ge zegd dat dit in de toekomst geen pro bleem zal zijn. Voorts werd door de raad het verzoek ingewilligd om medewerking te verlenen bij het aanschaffen van een butagaska chel voor de r.-k. lagere school. Een voorstel van b. en w. om grond aan te kopen in het uitbreidingsplan „Molen wijk" werd door de raad aanvaard. Het betrof hier grond van jhr. L. Schorer te Driebergen-Rijsenburg dat aangekocht werd voor f 2,25 per vierkante meter. De raad besloot de pachter van deze grond de heer J. Blok een schadeloos stelling toe te kennen van in totaal f 28.565,36. Eveneens ging de raad akkoord met het voorstel van b. en w. om de wegbe- lasting te verhogen tot acht procent van de belastbare opbrengst van de gebouw de eigendommen en tot vijf procent van de onbebouwde. De huidige tarieven bedragen respec tievelijk zes tot drie procent. Het voorstel om tot uitbreiding over te gaan van de toestelberging in het gym nastieklokaal werd door b. en w. terug genomen. De raad had hiervoor reeds een krediet beschikbaar gesteld, maar volgens de begeleidingsbrief was dit be drag niet voldoende gebleken i.v.m. de verschillende prijsstijgingen en de te krap pe begroting, die destijds was opgezet. Voorts bleek dat het voorstel enkele onduidelijkheden bevatte, die door het college van b. en w. nader zullen wor den bekeken. Ook werd het voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanbrengen van een hekwerk rond de te bouwen bergplaats gemeente werken en voor aanleg van toegangswe gen, teruggenomen, omdat b. en w. nog niet bekend was welk plaveisel gebruikt zal gaan worden voor de bergplaats. De heer H. de Haij werd benoemd tot lid van de commissie tot wering van schoolverzuim en mej. E. van Velzen uit Krabbendijke werd aangesteld als lera res nuttige handwerken aan de openbare lagere school. Tijdens de rondvraag kwam raadslid Krijnsen nog met de wens naar voren om van de Hoofdstraat een voorrangsweg te maken. Burgemeester Jobse beloofde pogingen te doen om dit bij de verschil lende overheidsinstanties gedaan te krij gen. FRANKFORT Het Duitse sportblad, „Sport" heeft vernomen dat de Joegoslavische voetbalbond overweegt de namen van scheids rechters voor wedstrijden in de eerste divisie niet meer vooraf be kend te maken. Het komt nogal eens voor dat de scheidsrechter door partijdige supporters wor den beledigd of onder druk gezet. (Van onze Belgische correspondent) ANTWERPEN Het Nederlands Belgische verdrag van 13 mei 1963 over de Schelde-Rijnverbinding zal door de Belgische kamer van volksvertegen woordigers met een zeer grote meer derheid worden goedgekeurd. Dat staat vast na de debatten die gis teren in het Belgische parlement wer den geopend. De laatste .weken en maanden werd van Waalse en vooral Luikse zijde een felle campagne gevoerd tegen het verdrag. De Waalse volksbeweging verzet zich tegen het verdrag, omdat het de Bel gische schatkist miljarden frank zal kosten die „uitsluitend ten goede zul len komen aan Antwerpen en het Vlaamse landsgedeelte". Maar ook in meer gematigde Waalse kringen uit het christelijke, socialisti sche en liberale kamp werden ernstige bezwaren naar voren gebracht tegen het verdrag. Beweerd werd dat dit Ne derlands-Belgische akkoord de ganse water-economie van Wallonië in het ge drang zal brengen, omdat de Waalse Maas en haar bijrivieren het water moeten leveren die de te graven kunst matige verbinding alsmede het Zeeuw se meer van zoetwater moeten voor zien. Er bestaan eveneens bezwaren, zij het in mindere mate, in havenkringen te Gent. Zij vrezen dat het Kanaal door Zuid-Beveland in onbruik zal raken wanneer de nieuwe Schelde-Rijnverbin ding er eenmaal is. Omdat die nieuwe verbinding meer oostelijk ligt zal de scheepvaartverbinding tussen Gent en de Rijn een paar tientallen kilometers langer worden. Gent zou de waar.borg willen dat Nederland het Kanaal door Zuid-Beveland niet zal dempen en bo vendien wenst Gent dat het kanaal voor de duwvaart geschikt wordt gemaakt. De regering heeft aangekondigd dat zij een omstandige verklaring zal af leggen over de waterbevoorrading van Wallonië. Zij is bereid de Walen alle gewenste waarborgen te geven. Dit oefende een matigende invloed uit op de debatten, die op een kalme toon en zonder enig incident werden gevoerd. Vandaag zal de Belgische kamer de aanvullende verklaring horen van pre mier Th. Lefèvre over de waterreserves van Wallonië. Het debat zal vandaag nog worden besloten. iDEN HAAG In Karei Jansen heeft de Vereniging van Contract- spelers een secretaris - penning meester, die alle facetten van ont voetbalwereldje door en door kent. Na in de Haagse derde klasser VIOS reeds te zyn opgevallen, speelde hü tien jaar lang in het eerste elftal van ADO, waarvan de laatste drie jaar als aanvoer der. Vervolgens heeft hü drie jaar bij DHC gespeeld en daarna nog een jaar bij Scheveningen Holland Sport. Twee zware blessu res maakten toen een einde aan zijn actieve voetballoopbaan. Toch bleef hü nog enige tüd in het betaalde voetbal meedraaien, n.l. als adviseur bij D.H.C., waar hij als contactpersoon optrad tus sen de semi-profs en het bestuur. Deze functie werd geen succes, zodat er op eigen verzoek mee U gestopt. Dit jaar is hü trainer ge worden van de Rü'swükse derde klasser RVC. Met het aanleggen van een nieuwe provinciale weg wil men vanuit de Ha venstraat van Hoedekenskerke een toe gang creëren tot de veerhaven. Met een oprit zal deze nieuwe weg dan over de kruin van het nieuw aan te leggen dijks- gedeelte naar het havenplateau lopen. Het maken van deze nieuwe weg vindt men noodzakelijk omdat de huidige si tuatie, (het havenplateau is n.l. slechts bereikbaar via een afsluitbare coupure in de dijk) niet meer gewenst is. Aan deze noodzakelijkheid is eigenlijk het gehele plan opgehangen. Het tracé van de oude dijk kan bij het aanleggen van de weg niet gevolgd worden, omdat er anders te veel scherpe bochten in zou den moeten komen. Daarom heeft men meer landinwaarts een nieuw stuk dijk geprojecteerd, dat aan beide einden aan sluiting vindt met de bestaande zee dijk. De afstand tussen de beide dijken zal op een bepaald punt zelfs 80 meter bedragen De bestaande dijk zal worden gehand haafd en de ruimte tussen de twee dij ken zal met zand worden opgevuld tot het niveau van de oude zeedijk. Dit zandlichaam zal worden afgedekt met een laag klei van 80 cm. De nieuwe dijk zal hoger en vlakker worden dan de bestaande. Deze laatste dijk is 5.80 meter plus N.A.P. en de nieuw aan te leggen dijk zal 7.50 meter plus N.A.P. zijn. Gemeentehaven Volgens de plannen zal het plateau van de gemeentehaven van Hoedekens kerke breder gemaakt worden. De pla teauverbreding komt tot stand door het wat meer landwaarts leggen van de dijk. Het plateau wordt daardoor 35 in plaats van 11 nieter breed Daar waar de op rit het plateau bereikt wordt de breedte zelfs 45 meter. De loswal zal voorts ge deeltelijk moeten worden vernieuwd en over een afstand van 50 meter zal de beschoeiing van houten palen met be ton worden vervangen door een stalen damwand. Ook voor op- en afritten wordt gezorgd. Bij gemaal ..Groenewege" zal de dijkverzwaring aan de havenzijde plaats vinden. Gebruikelijk is, dat dit karwei aan de binnenzijde van de dijk wordt uit gevoerd, maar men wil het gemaal spa ren. Het zou n.l. anders afgebroken moe ten worden. De persleidingen van het gemaal zullen ook verlegd moeten wor den en het maken van een nieuwe be tonnen uitstromingsbak is in de plannen opgenomen Terwijl men met de uit voering van dit plan bezig is werkt het gemaal niet: Daarom zal er een nood- Het voorstel in de gemeenteraad tot invoering van een woonforensenbelasting in de gemeente Zuiddorpe kon niet de goedkeuring verwerven van de heer A. van Hoecke, die meende dat de gemeen tenaren van de forensen toch veel voor deel hadden en ook niet van de heer de Pau, die zei te vrezen dat de be lasting de liefhebbers van vakantie-ver blijven zou afschrikken. Daar echter deze mensen van alle comfort van Zuiddorpe, zoals waterleiding, licht, verbetering van wegen enz. meegenieten, vonden de raads leden per slot de belasting inderdaad billijk, zodat deze dus ingevoerd zal worden. Volgens het voorstel van b. en w. zal voortaan de schifting van honden in le en 2e klasers door b. en w. géschie- den in plaats van in de openbare raads vergadering, waarop alleen de heer D' Hert erg gesteld bleek. Het belastingver schil tussen bedrijfs- en luxe honden j wordt ook geringer, n.l. slechts 2 gulden.' Over het geheel wensten b. en w. wél| de belasting hoger te stellen namelijk tot' 10 en 12 gulden. De heer Moerdijk had graag deze tarieven willen halveren, ge- zien het geringe aantal honden de ge- meente-financiën toch niet zouden red den. De heer Laheyne vond het kleine verschil tussen de le en 2e klassers niet maatschappelijk. Uiteindelijk bleef het evenwel bij f 10.voor een bedrijf s- hond en f 12.voor de luxe hond. s Verder aanvaardde de raad het voorstel tot het aangaan van een geldlening met de n.v. Bank voor Nederlandse Gemeen ten van f 50.000,—, gemotiveerd gedeel telijk voor de financiering van de stich- tingskosten van de lagere school. Ook ging de raad akkoord met de vaststelling van het krediet in 1965, f 150.000,dat de N. V. Bank voor Ne derlandse Gemeenten bereid is te verle nen. Dit, ten behoeve van het exploitatie plan Noord en de aankoop van de nodige grond in 1965 voor de bouw van 24 ra- tio-woningen. Over het te plaatsen abri bij de bus halte op het dorpsplein, een brandende' kwestie, deelde de voorziter mee, dat het voorzien zal worden van securit glas en plaats zal bieden om te zitten aan onge veer 10 personen. Het oude Vlissingse stadhuis, dat al enkele weken verlaten op de Houtkade staat, heeft tijdelijk weer een bestemming gekregen. In de zaal, waar vroeger de afdeling be volking was gevestigd, is nu een tentoonstelling ingericht over de Zuiderzeewerken en het Deltaplan. De expositie wordt georganiseerd door de stichting Onderwijsten toonstellingen. Vanaf begin januari I960 trekt de tentoonstelling door stad en land. Tot 10 december a.s. blijft ze in Vlissingen. Door middel van landkaarten, maquettes, foto en ander materiaal tracht men de scholieren een inzicht te geven in deze enorme werken. Op de foto geeft de heer J.E. Lieve, aardrijks kundeleraar aan de Rijks h.b.s. te Vlissingen, tekst en uitleg aan de 2e klassers van zijn school. Het bestuur van het Neder- landsche Roode Kruis afd. Hontenisse maakt bekend dat een Algemene Ledenvergadering van het Nederlandsche Roo de Kruis afd. Hontenisse, zal worden gehouden op woens dag 9 december 1964 te 7.30 uur in hotel „De Linde" bij A. Raes te Kloosterzande. Het bestuur voornoemd, C. J. van Hootegem, voorzitter F. J. de Nijs, secretaris DAMES-, HEREN-, KINDERSCHOENEN EN PANTOFFELS Pracht sortering bij: n VISMARKT HULST DAGBLAD DE STEM De grootste krant van Brabant en Zeeland Bel voor uw De Handel in S Bouwmaterialen Veilig snel, dis. Gemeen telijk goedgekeurde èn gecontroleerde geld- schietbank. Vanaf 1 oktober uiterst snelle afwikkeling. Terugbetaalbaar in 6 - 12 - 18 - 24 - 36 mnd. Naam: Adres .Gevraagd bedrag: Termijn: Uitknippen en opzenden naar: FILIAAL NEDERLAND Teteringenstraat 21a, BREDA Tel.: 01600-35035 Uw bezoek wordt gewaardeerd! ISPA VACUUMTANKS J MENGMESTVERSPREIDERS in de maten van 1500 tot 3000 It. Zowel van bin- nen als van buiten volbad gegalvaniseerd. Leverbaar met achterzijde GEHEEL te OPENEN. Vraagt vrijblijvend inlichtingen: jj PLANTAGEBAAN 8 WOUW Tel. (01658)-479 '••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••Ti GOED RENDERENDE in OOST-ZEEUWSCH-VLAANDEREN. Spoed ge- wenst. Brieven onder no. 15130, bur. v. d. blad. VAN VLIET en VAN DULST'S BOUWBEDRIJF N.V. Rotterdam 's-Gravenhage 's-Hertogenbosch Vlissingen vraagt a. voor haar kantoor VLISSINGEN een ervafên 4 J b. voor een meerderjarig project in TERNEUZEN een ervaren Na gebleken geschiktheid zal desgewenst mede werking worden verleend tot het verkrijgen van een woning. Sollicitaties te richten aan bovengenoemde N.V., Hof Paau wen burg. Groen van Prinstererlaan 35, Vlissingen. Tel.: 011842549. Gevraagd voor café en huishoudelijk werk. Leef tijd vanaf 18 jaar. A. A. VAN ALPHEN Perkpolderhaven 1 Walsoorden INTERNATIONALE HANDELSONDERNEMING op het gebied van Snij gereedschappen heeft vacatures voor: die geheel zelfstandig de export kunnen behartigen. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ingewacht onder nummer 15169-00 bureau van dit blad. SS*" De delicate creme-vulling van de Parijse wafel kan alleen in het koele jaargetijde worden bereid. Die tijd is er weer: maaknü kennis met deze heerlijke Franse lekkernij. De brosse dubbele wafel is met poedersuiker bestrooid. Prijs per 100 gram 68 cent. Wie heeft er tijd om thuis werk te verrichten? Inl „De Tipgever" Postbus 21, Hendrik Ido Ambacht. Wie heeft er tijd om thuiswerk te verrichten? Inl. „De Tipge ver", Postbus 21, Hendrik Ido Ambacht. Voor spoedige indiensttreding gevraagd flink r.-k. meisje. Goed kunnende koken is be langrijk. Meer hulp Hoog loon, plezierige vrije- nwezig. tijdsregelmg. Drieven aan me vrouw Gockel, Palestinalaan 11. Hilversum. Bontmantels. Fantastische keu ze uit meer dan 200 stuks Kees v.d Ven, Nieuwlandstr 3, Tilburg, tel 04250-26617 X Bekkers naaim. nieuws. Pro fiteer nu nog z.z v a f 260.50 Gebr met garantie va f 30 - Uitsluitend wereldme-ken Goedgek door Intern Cons Organisaties. Zie ons N I C - raamembleem Let op het juis te adres in uw eigen belang Voor Breda alleen Boschstraat 67. tel. 41725 X Duizenden korte en lange bont mantels. Desgew. kredietser vice Bij koop wordt reisk verg. In Rotterdam halen wij u met onze auto v.h. station Vraag gratis folder. De Bontko ning, Hoogstraat 97, Rotter dam, tel. 010 - 117117 Kindje blij, zegt ta, ta, ta, heeft een plasticbroekje SGA. Huur nieuwe televisie met alle programma's voor een gering bedrag per maand. Geen voor uitbetaling. Altijd recht van koop. Vandaag besteld, morgen bij u thuis? Bel (ókó 's avonds) nr. 01184 - 4410 of 01180 3973 of 01100 5397. Mod. comf. stenen zomerbun- galows v. zomer en winter in bungalowpark in de Belg. Kem pen bij de Ned. grens, v.a. f 19.200,-. incl. grond .le hyp. 80 procent. Prosp SR.B De- merstr 40, Hasselt (Belg'.) tel 25396. Woningruil Vlissingen - Goes (driehoeksruil Roosendaal). Heb ééngezinswoning: 3 slaap kamers, gr. kamer; keuken en tuin, gelegen in centrum. Wil rullen met benedenwoning of kleine woning in Vlissingen. Br. onder no. 13296. Bur. De Stem, Goes. 10 rijlessen v. f 47,50. Fonkel- nw. lesauto's. Bondsautorij- school „De Centrale", Raad huisstraat 48. Roosendaal, tel. 5073; St.-Catliarinaplein 8, Ber gen op Zoom, tel. 6465; Pater Beckerstraat 33, Oudenbosch. Tel. 2030; Emmastraat 108, St.- Willebrord. tel. 795; St -Pie- tersstraat 1, Middelburg, tel. Krugerstraat, Vlissingen, tel. 2593; Burg. Adelaarstraat 8, Meliskerke; Magdalenastraat 8 Goes. Tel. 5032 Belcrum-garage vraagt steeds aanrijdingvrije auto's v.a. '59 te koop. Min. Kanstraat 18- 20, Breda. Tel. 01600 - 39870 Telegram van St, - Nicolaas. Zend mij een lijst van gebruik te auto's stop. Zet achter de merken en typen de km-stand stop. Kwaliteit en service be hoeft u niet te vermelden stop. Zelfs in Spanje is dat bekend. St.-Nicolaas, Hier volgt de lijst welke wij aan St.-Nicolaas zonden. Ford Cortina 1964, 18.000 km gelopen; Ford Cor tina 1963 38.000 km; Ford Tau- nus 17M Super 1963, 26 000 km; Renault R8 1963, 44.000 km; Chevrolet Impala 1963, 68.000 km; Mercedes 220 S 1961, 66.000 km; Ford Taunus 12M 1963, 28.000; V.W 1500 '62 64.000-km; V.W. de Luxe 1962. 44.000 km; V.W. de Luxe 1961, 62000 km; Vauxhall Victor '63 30.000 km; Ford Anglia 1963, 36.000 km; Daffodil 1963 18.O00 km; Daffodil 1962 34.000 km. Verder nog een serie betrouw bare gebruikte auto's, welke ook met de bekende B-elcrum- garantie worden verkocht. Voor een betrouwbare gebruik te auto naar een betrouwbaar adres. Het adres m. de groot ste voorraad, de grootste omzet en met de allergrootste servi ce. Belcrum-garage, Min Kan- str. 16 - 20, Breda. tel. 01600- 39900. Vlakbij groenteveiling en station. Onze showroom is dagelijks geopend van 8 uur v. tot 10 uur n.m. Ook zater dag en zondag. Opel Kapitan de Luxe '62 met Blaupunkt radio. Veiligheids riemen enz. In zeer mooie en goede staat. Ziet er geheel als nieuw uit f 4.800,- Inl. tel. 01682 390. Citroen occasions steeds voor radig Citroëns D.S. I.D. 2 C.V. A. v. Beek en zn, Ka de 5, Oudenbosch, tel 01652- 2673 - 2511 St.-Nicolaasaanbieding zeer zw. poedelhondjes, dwergpin- chertjes en kl. speelhondjes. L. v. Boxtel, Putseweg 13, tel. 488, Ossendrecht. Afgemat? Moe? Schieffers bloedwijn helpt bijzonder snel. Bevat aktief Lecithine, vitami nen en mineralen, werkt bio- vitaal. Excl. bij apoth. en dro gisten. In samenwerking met de Nederlandse Voetbalbond, ze ter gelegenheid van het 75-j van de K.N.V.B. een amuseme ma uit waaraan meewerken Conny Stuart, „Les Chester ensemble „Los Machucambc Sixteen", Coty en Sue Akimot neycombs", Ronnie Potsdami Douglas Squires Dancers. Dit programma heeft hier e rakingspunten met de voetfc vroeger en nu. Deze life-uitze van Nico Hiltrop de regie plaats in de Grote Schouw Woensdag 2 decei HILVERSUM 1 402 NCRV: 12.00 Lichte gran| ziek 12.33 Gewüde muziek 12.30 Mededelingen t.b.v. laul bouw). 12.37 Kerkdienst. 13[ 13.15 Licht instrumentaal k\ Operette klanken (gr.) 14.00 Burgers in Buitenveen, hoor; ling van 26 november j.l.) sieke kamermuziek (gr.) 14 klassieke muziek (gr.) 15.5( telling voor de jeugd. 16.00 17.15 Jazzmuziek 17.45 Sti uitzending: Lichte orkestmuz inst-um entaal ensemble (c Meisjeskoor met pianobegele Bespreking van Vlaamse j» 18.45 Nieuwe grammofoonpl Nieuws en weerpraatje. 19.10 19.30 Leger des Heilskwartiel de man af. praatje. 19.50 Ni tuals (gr.). 20.05 Omroeporke: te: Moderne muziek. 21.00 3 65, klankbeeld over de oud 21.30 Licht instrumentaal kw kanttekeningen: actuele kroi Klassieke kamermuziek. 22.3( 22.40 Avondoverdenking. 22.55 orkestmuziek (gr.) 23.i0 Le\ spreken spreken om te le\ 23.35 Metropole-orkest: licht 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM 2 298 VARA: 12.25 Actualiteiten, dedelingen t.b.v land- en 12.33 Voor het platteland. 12, fonische uitzending: Orgelkwa sementsmuziek. 13.00 Nieuws| lender. 13.20 Stereofonische Licht instrumentaal sextet.l3.'| ken portret. 14.00 Omroepork laire klassieke muziek. 14.40 no's: moderne muziek. 14.5' praat toespraak. 9.35 Klassit muziek (gr VPRO: 9.40 S VARA: 10.00 Amusementsmu: 11-00 Nieuws 11 02 Voor de vi Klarinet en piano: klass. muz 12.00 Stereofonische uitzend ensemble met zangsolisten, de jeugd 16.50 Voor de zie Spelenderwijs: lichte orkestn zangsolisten, (stereofonische u 17.50 Regeringsuitzending: Ge' *nen. Tips voor en van weg Regie: Hedda van Gennep. Rob Maas 18.00 Nieuws. 18 luiten. 18.20 Uitzending van Hartij. Tot u spreekt: de heer Lid van de Tweede Kamer, f oionische uitzending: Tango' Kest met zangsolisten. 19.00 V deren 19.10 Jazzmuziek 19.3'" staalkaart 20.00 Nws. 20.05 sche uitzending: Dansorkest glisten. 20.45 De Slangebeei ,40 Stereofonische uitzendinj 5* 22.05 Licht instrumentaal 22.30 Nws. 22.40 Volksliedjes e< **•55 Tussen stilstand en bei zing. 23.10 Viool en klavecir sieke muziek 23.20 Instrurm met soliste: moderr 23.55-24.00 Nieuws. BRUSSEL VLAAMS 32 12.00 Nieuws. 12.03 Gram ziek. 12.15 Lichte muziek. Weerbericht en berichten v. vaart). 12.50 Beursberichte grammaoverzicht. 13.00 Nie Kamermuziek. 14.00 Nws. 14 radio. 14.20 Koorzang. 14.30 teenagers 14.50 Koorzang. 15. lq.03 Grammofoonmuziek 15 kinderen. 16.00 Nieuws 16 01 nchten. 16.09 Engelse les 1

de Stem | 1964 | | pagina 6