SPORT Nederlandse ZWEMPLOEGEN hebben flink programma 9 VERLAAGDE PRIJZEN (PFAFF) J0 DE R00 8IJ PELLENAARS Tafeltennissers eindigen als tweede in groep vier Walcheren (d) geeft SIOS gevoelige klap: 9-1.... ACTIEVE MEDEWERKER Zeeuwse wielercrack j Twee jaar volop j tekent nieuw contract I „Water-werk" Weer Bredanaars in leger-elftal W. RIKKEN N V. r administratieve kracht Gemeente Overslag Interlands van hockeyploegen voor. en na Reserve klassen Duitsland voelt er niets voor Brouwers en Saris in militair team West-Noordbrabant Titel 5e klas voor Ettenaar (mannelijk of vrouwelijk) Profiteer met St. Nicolaas van onze nog steeds sterk NAAIMACHINEHUIS 13 DAGBLAD DE STEM VAN DINSDAG 24 NOVEMBER 1964 13 DE DUITSE dames gymnastiekploeg die op 12 december in Hengelo tegen Ne derland uitkomt, bestaat uit: Ursel Schepan (Dortmund), Gundela Huth (Berlijn), Irmgard Luedemann, Annelie Hinkelmann (Hamburg), Helga Klein (Ansbach) en Evi Winzinger (Muen- chen). Reserve is Elke Magerkurth (Muenchen). DEN HAAG De Nederlandse zwemwereld krijgt de komende 2 jaar alle gelegenheid nieuw talent voor de internationale vertegen woordigingen te testen. Op de internationale kalender voor zwemmen, waterpolo en schoonspringen, die in overleg met de andere Europese landen in Bel grado is vastgesteld, komen voor de jaren 1965 en 1966 talrijke ont moetingen voor. De kalender is voorlopig en mogelijk zullen enkele evenementen om organisatorische of financiële redenen geen door gang kunnen vinden. Gedurende het weekeinde 19-21 febru ari 1965 zullen de voorronden worden ge speeld van het waterpolo-toernooi om de Europese beker. Aan dit toernooi wordt deelgenomen door de kampioens- ploegCn van de volgende 16 landen: Zweden, Finland, Nederland, België, Frankrijk Spanje, Itaië, Zuid-Slavië, W.-Duitsland Öoost-Duitsland, Hongarije, Roemenië, Rusland, Oostenrijk, Polen en Tsjechoslowakije. De zestien ploegen zullen nog geografisch worden onderver deeld in vier groepen van vier. De groe pen spelen een halve competitie in vier nog aan te wijzen steden. De twee hoogstgeplaatste teams per groep gaan over naar twee halve finale poules, die van 19 tot 21 maart zullen uitmaken welke vier ploegen van 9 tot 11 april in de finale-groep zullen spe- n De Nederlandse kampioen D.Z.V. iDelft) zal aan dit toernooi deelnemen wanneer voor de financiële moeilijkhe den een oplossing wordt gevonden Een jeugr' waterpolo-landentoernooi voor speiers. 1947 geboren, wordt van 18 tot 21 a in Italië (vermoedelijk in Genua) g( mden Deelnemende lan den: Italië. West-Duitsland, Groot Brit- tannië en Nelerland. Voor 24 en 25 april staat een volledige Menwedstrijd zwemmen waterpolo en schoonspringen Oost-Duitsland-Nederland in Berlijn op het programma Op 28 en 29 april komen 4 zwemsters in Rome aan de start voor de „trofee van de zeven heuvelen''. Rusland heeft een zwemploeg van 10 personen uitgenodigd voor wedstrijden in Moskou (6 en 7 mei) en Tasjkent (10 en 11 mei). De jaarlijkse landenwedstrijd (Olym pisch programma inclusief waterpolo en schoonspringen) Groot-Brittannië-Neder- land is 21 en 22 mei in Blackpool vast gesteld, Een Russische zwemploeg komt wellicht een tegenbezoek brengen van 10 tot 15 of van 13 tot 18 juni. De ontmoeting Nederland-West-Duitsland zwemmen, waterpolo en schoonspringen staat voor 19 en 20 juni genoteerd. Van M tot 27 juni zullen 5 zwemmers en wemsters in Praag aan wedstrijden deel nemen Op 26 en 27 juni zwemmen de jeugdploegen van West-Duitsland. Groot- Brittannië en Nederland in Paderborn. Schoonspringen Een ploeg schoonspringers en spring- i sters zal op 16, 17 en 18 juli in Salz-j burg deelnemen aan de eerste wedstrij den om de Europese-springbeker. Rusland heeft 2 leden van die spring- ploeg geïnviteerd om daarna van 18 tot 27 juli, in Moskou aan wedstrijden deel tet nemen. 24 en 25 juli zijn voorlopig gereserveerd voor een drielandenwed- strijd jeugdzwemmen met Italië, Frank rijk en Nederland in Italië. De nationale kampioenschappen 1965 zijn vastgesteld op 4. 5 6 7 en 8 augus tus. Er is nog niet bepaald waar de kampioenschappen worden gehouden In het weekeinde, dat volgt op de strijd'om de Nederlandse titels, zaterdag 14 en zondag 15 augustus, wordt in Boedapest de volledige interland (met waterpolo en schoonspringen) Hongarije - Nederland verwerkt. Weer een week later, op 19 20 en 2l augustus, is het nieuwe Vry- stal Palace-zwembad in Londen het strijdtoneel voor het zes landen water- polotoernooi met Groot-Brittanië, Neder- and. West-Duitsland België Spanje en Frankrijk. Op 20 en 21 augustus zwemt de Ne derland B-ploeg in Kopenhagen tegen de nationale vertegenwoordiging van Dene marken Het jëugdwaterpoloteam voor spelers in 1946 of later geboren, speelt op 20, 21 en 22 augustus 'n toernooi met Oost- Duitsland, Hongarije en Zuid-Slavië in de Oostduitse plaats Frost. Gedurende het zelfde weekeinde zal een jeugd-zwem- ploeg deelnemen aan de internationale jeugdwedstrijden met de ploegen van lltalië, Nederland, West-Duitsland, Zwe den, Groot-Brittannië en Frankrijk zijn vastgesteld op 4 en 5 september en wor den in Rome gehouden Van 9 tot 15 sep tember komt een Russische zwemploeg een tournee door Nederland maken In een officiële ontmoeting zullen van beide landen één zwemmer en één zwemster op vier afstanden aan de start komen Reserve Nederland is „eerste reserve" voor het Haterpolo toernooi om de „Trofee Italia", dat van 14 tot en met 19 september in Boedapest wordt gehouden. De uit genodigde landen zijn: Hongarije, Zuid- Slavië, Rusland, Italië Oost-Duitsland en Roemenië Data voor wedstrijden in 1965 moeten bog worden vastgesteld voor: een jeugd- Haterpolotoernooi voor spelers, geboren m 1945 of later, dat, in Straatsburg met deelneming van Frankrijk,Nederland. West-Duitsland, Hongarije, Zuid-Slavië en nog een nader uit. te nodigen 6de land Hordt gehouden. Voor de jaarlijkse wa terpolowedstrijden Nederland-België en voor een jeugd zwem-ontmoeting Neder land-Frankrijk. Het gaat hier om een weekeinde in april, juni of augustus. Aan deze zwem-interland zal de jeugd- waterpolowedstrijd Nederland-Groot-Brit tannië worden verbonden. Het programma voor 1966 is nog lang niet compleet. Voorlopig zijn de volgen de wedstrijden vastgesteld. Van 20 tot 30 april 1966 zal een ploeg van 15 zwem mers en zwemsters een tournee door Rusland maken. De zes landen Eurovi sie-zwemwedstrijden worden in 1966 in Straatsburg gehouden en wel op 22 en 23 april. Een Nederlandse waterpoloploeg zal in juni 1966 in een tournee van 7 dagen 3 wedstrijden in Rusland spelen. De volledige wedstrijd West-Duitsland- Nederland, zwemmen, waterpolo en schoonspringen is op 18 en 19 juni 1966 vastgesteld. Het nationale zwemstadion in Utrecht, waarvan de bouw onlangs is begonnen is op 25 en 26 juni 1966 de arena voor de jeugd- landenwedstrijd zwemmen met de ploegen van West- Duitsland, Groot-Brittannië en Neder land Een zwemploeg van 15 dames en he ren zal tussen 10 en 20 augustus 1966 enkele starts in Rusland maken. Wanneer de Europese kampioenschap pen 1966 zwemmen, waterpolo en schoon springen volgens plan in Utrecht worden gehouden, zal dat zijn van 20 tot en met 27 augustus. DEN HAAG Het internationale pro- .lamma voor de vertegenwoordigende Zierl,ands1 hockeyploegen ziet er voor 1965 als volgt uit: Heren: 21 maart Nederland—België- 1 mei- Nederland—Ierland: 8 mei Nederland— schotland; 15 mei: Duitsland—Nederland en Nederland b—Duitsland b. De KNHB onderhandelt nog over de Spanje V°°r een thuiswedstrijid tegen 10DanHi S\?°a m?ar!i Rolland-Nederland 10 april. Nederland—Duitsland b: 17 april Nederland-Zuid-Atrika; 23 of 24 april' -Duftdandederland bi 15 mei: Nederland Opgelucht trekt Kees Pellenaars zijn das wat losser. Het is gelukt. Een van Nederlands beste profs, Jo de Roo, tekende voor zijn merk. (Van onze sportredactie!) BREDA. Maandagmid dag is een periode van onder handelen tussen ploegleider Kees Pellenaars van „Televi- zier" en Jo de Roo uit Krui- ningen, afgesloten met het zetten van handtekeningen. De Zeeuwse wielercrack rijdt dus komende seizoen voor dit Nederlandse merk en met deze aanwinst heeft Pelle naars ongetwijfeld een goede slag geslagen. Jo de Roo (27 jaar) toonde zich bij zonder blij met het akkoord. „Ik heb altijd al in een goede Nederlandse ploeg gewild, want het heeft onge twijfeld voordelen in $en team met landgenoten te rijden, ofschoon ik aan mijn Franse tijd beste herinnerin gen bewaar." In totaal vijf jaar heeft Jo de Roo deel uitgemaakt van Raphaël, dat nu aan een derde verandering toe was omdat het opging in ..Ford-Gitane". Daarom was De Roo vrij over te gaan naar een ander merk. Zijn verbinte nis met Kees Pellenaars is voorlopig oen jaar, De formatie is nu uitgebreid ot negen man. Eerder tekenden Henk JNiidam, Huub Harings, Bas Malie paard, Kees Haast, Leo van Don tenj CJfrben Karstens, Bart Zoet en jode Haan; er zullen nog zes renners bijkomen. De ploeg gaat, zo vertelde Pellenaars. alle klassiekers doen. Parus—Nice, Milaan—San Remo, Ronde van Spanje, Andalusië enz. enz. Allemaal met het oog gericht op de volgend? Ronde van Frankrijk. Want dat spektakel is weer het grote A' ^on,*erdag 17 december trom melt Kees Pellenaars de mannen die dit laar aan de Tour deelnamen bij elkaar. Dan wordt aan de Liesboslaan het geld verdeeld. In de reserve eerste klas verspeelde leider TSC 2 een kostbaar puntje aan Eindhoven 3 (2—2), waarvan De Spech ten 2 via een 5—1 zege op NAC 3 profiteerde om wat dichterbij te komen. Internos 2 bleef in de gevarenzone als ge volg van de 2—7 nederlaag tegen Vlis- singen 2. De Valk 2 hield Brabantia 2 onder de duim (3—1) en PSV 3 liet Lon- ga 3 in Tilburg met lege handen achter (0—5). Veerse Boys 2 liet tegen Middel burg 2 een ruime voorsprong glippen, waardoor dc Zeeuwen nog juist één kost baar punt uit het vuur sleepten (44). De stand is: TSC 2 1015,. Spechten 2 8 14, PSV 3 913, Brabantia 2 910, De Valk 2 1010, Vlissingen 2 89, Longa 3 99, NAC 3 99, Eindhoven 3 97, In ternos 2 106, Veerse Boys 2 9—4, Mid delburg 2 104. In de reserve tweede klas werd leider Roosendaal 2 verrassend op eigen veld door Zeeland Sport 2 geklopt (12). HVV 2, dat met korfbalcijfers baas bleef over Axel 2 (75), kon daardoor de lei ding overnemen. MOC 2 trok „thuis" te gen Goes 2 aan het langste eind (21) en bleef daardoor in het leidende pelo ton, getuige de stand: HVV '24 2 7—12, Roosendaal 2 7—11, MOC 2 7—11, Goes 2 9—9, Dosko 2 8—7, Zeeland Sport 2 86, Axel 2 65, Mid delburg 3 75, Corn Boys 2 52, Sarto 2 6—2. In de reserve derde klas hield Steen bergen 2 het derde van Zeeland Sport onder de duim (30). Hontenisse 2 moest op eigen veld zijn meerdere erkennen in Vlissingen 3 (3—4), terwijl Breskens 2 en Rood Wit 2 de winst deelden (2—2). Ter- neuzen 2-Alliance 2 werd afgelast Jo de Roo in zijn nieuwe „pak". MALMOE Het Nederlandse heren team is als tweede geëindigd in groep 4 van de voorronden van het Europese ta feltenniskampioenschap in Malmoe. Onze landgenoten wonnen met 5-2 van Finland en verloren vervolgens met 5-0 van Hon garije. Ons land heeft zich door deze uitslagen geplaatst voor de groep, die gaat strijden om de negende tot en met zestiende plaats. Hierin komen verder uit: Zwitserland, Luxemburg, Denemarken. Frankrijk. Oostenrijk, Oost-Duitsland en Polen De gedetailleerde resultaten van de twee ontmoetingen, die Nederland speelde zijn: Nederland - Finland 5-2. Bakker Tuominen 21-16, 21-16, Schoofs - Penttilae 15-21, 16-21. Van der Helm - Kunnas 21-19, 21-6, Schoofs - Tuominen 21-10, 21-16, Bakker - Kunnas 20-22, 21-12 21-11. Van der Helm - Penttilae 13-21, 21-9, 19-21, Schoofs - Kunnas 21-8, 21-15. Hongarije - Nederland Papp - Bakker 21-12, 21-18, Berczik - Van der Helm 21-16, 21-15, Fahazi - Schoofs 21-6, 24-22, Berczik - Bakker 21- 16, 21-14, Papp - Schoofs 22-20, 21-23, 21-12. Het Nederlandse damesteam verloor met 3-0 van Oost-Duitsland. Ursula Stu- temeyer-Arts verloor met 17-21, 21-18 12-21 van mej. Kalweit, Ria Bogmans dolf het onderspit tegen mej. Lemke 18-21, 9-21 en de combinatie Stulemeyer - Bogmans verloor met 18-21, 14-21 van Kalweit - Richter. Het Nederlandse team komt verder uit tegen België, Denemarken, Frankrijk, Zuid-Slavië, Wales, Zwitserland en Zwe den. Ondanks drie overwinningen van Frans Schoofs verloor Nederland later na span nende strijd met 4-5 van Oostenrijk. De gedetailleerde uitslag was: Oostenrijk - Nederland 5-4. Moerth - Bakker 10-21, 11-21, Sedel- mayer - Van der Helm 21-15, 21-11, Weg rath - Schoofs 21-23, 17-21, Sedelmayer - Bakker 21-15, 21-12, Moerth - Schoofs 11- 21, 13-21, Wegrath - Van der Helm 21-12, 21-7, Sedelmayer - Schoofs 19-21, 21-16, 15-21, Wegrath - Bakker 21-12, 24-22, Moerth - Van der Helm 18-21, 21-17, 21- 12. ROBERT SENECA, José Thu- mas en Roger Baens, drie Belgi sche beroepsrenners die ook veel in Nederland optraden, zijn met de wielersport gestopt. Baens is in ons land een goede bekende. Hij droeg enkele jaren terug de leiderstrui in de Ronde van Ne derland en eindigde toen als 2e achter Peter Post. WALTER GODEFROOT de num mer drie van de wegwedstrijd in Tokio, wordt op 1 januari onaf hankelijk. Zijn profdebuut wil hij in Parijs - Roubaix maken. Gpde- froot was ook wereldkampioen bij de amateur-achtervolgers. RIK VAN STEENBERGEN reed onlangs zijn 18e zesdaagse in Brussel, sinds zijn debuut daar in 1947 (in 1948 werden er twee verreden). Hij zegevierde er acht maal en staat, wat de meeste zes- dagenoverwinningen in dezelfde stad betreft, aan de leiding met Goullet en Giolgetti die acht maal zegevierden te New York. KEES VAN AMSTERDAM begint niet aan een „slagerij" zoals wij onlangs schreven, maar met de ..stayerij". Het gevreesde zetdui- veltje zorgde dus voor een wel andere kijk op de zaak! Europese atletiekbeker FRANKFORT De Westduitse atle- tiekbond heeft de oraganisatie van de finales om de Europese beker terugge geven en wil ook niet deelnemen aan dit evenement. Dit besluit viel tijdens een vergadering van DAB{ waarbij werd aangemerkt, dat de beslissing van de IAAF (Intern. Atletiek Federatie) om Oost- en West Duitsland .als twee afzon derlijke atletieklanden te accepteren, de doorslag heeft gegeven. Het betekent, dat de indeling van de wedstrijden op liet komende kalendercongres (28 en 29 novmber te Geneve) een geduchte wijzi ging zal ondergaan. DEN HAAG Woendagmiddag 25 no vember zal het Nederlands militaire elf tal op Houtrust in Den Haag uitkomen tegen de ploeg van Luxemburg in een wedtryd voor de eerste ronde van het toernooi om het internationale militaire voetbalkampioenschap. Het Nederlandse team, dat het 4-2-4- systeem zal spelen, is als volgt samenge steld: Doel: Stuy (Telstar) Achter: De Haan (Ajax), Brouwers (Baronie), Van den Bogert (DOS) en SpinhovQii (Xerxes); Midden: Geestman en Stapper (Bl.W.) Voor: Vrauwdeunt, Libregts (Feyen.) Saris (NAC) en Verdonk (PSV). (Van onze handbalmedewerker) De eerste zondag van de zaalhandbal heeft reeds enige verrassingen opgele verd. In de hoofdklas werden nog geen wedstrijden gespeeld. In de districtsklas dames behaalde Walcheren uit Vlissingen een monster zege van 91 op de dames van S.I.O.S. Bergen op Zoom. Bij de heren won To- nido Goes op het nippertje van For tuna uit Bergen op Zoom. Tonido had met de rust een achterstand van 46. De voorsprong had Fortuna te danken aan hun groot enthousiasme waar zij mee speelden. Uiteindelijk moesten zy toch zwichten voor de betere techniek van Tonido. Dames le klas Volt maakte een goede start door Uno Animo uit Loon op Zand te verslaan met maar liefst 101. De tien doelpunten waren voor het groot ste gedeelte bij elkaar geschoten voor de rust door Dini Verhoeven, Fie Sche- pens en 'Ineke Zei. Bij het drinken van de thee had Volt een voorsprong van 80. Na de rust verraste Jo van Wezel de Volt-keepster en redde hiermede de eer voor Uno Animo Later bleek het het enige doelpunt te zijn voor de ploeg uit Loon op Zand. De tweede wedstrijd van Uno Animo was tegen de Bredase dames van Be Fair Het team uit Loon op Zand had hier meer in te brengen. De rust werd ingegaan met de stand dubbelblank Aan beide zijden werd veel geschoten maar telkens brachten de keep sters redding. Na de rust was het Jo van Wezel die Uno Animo de leiding gaf. Kort daarop werd dit gevolgd door een tweede doelpunt van Nel Spapes. Toch gaf Be Fair zich niet gewonnen, zij bleven doorvechten Het volhouden werd beloond met een prachtig doel punt door Wil v. d Hoeven. Heren le klas Het ziet er naar uit dat Velocitas zijn kampioenschap wil prolongeren. De Bredanaars won nen hun eerste wedstrijd met 136 van het Tilburgse Juliana. De heren uit de BILJARTEN BRABANT—ZEELAND De Ettenaar A. Lambregts is kampioen geworden van het gewest BrabantZee land in de vijfde klas libre. Het kam pioenschap werd te Elshout door de ver eniging KOT georganiseerd. Vijf prijzen bemachtigde de Ettenaar; hij scoorde de hoogste serie, bracht de kortste partij op zijn naam en speelde het hoo'gste al gemeen gemiddelde, waardoor een door de gemeente Drunen beschikbaar gestel de plaquette zijn eigendom werd. De prijs werd door de burgemeester per soonlijk uitgereikt. Slechts een caram bole kwam de Ettenaar te kort om alle zeven ontmoetingen in de volle winst om te zetten. wolstad maakten de eerste twee doel punten door Jan Beije aar toen was de koek op. Ad de Kort en Jan Dirkse maakten gelijk. Jan Gauw gaf Juliana weer de leiding. Rob Kabbedijk, J^n Dirkse en Ton vd. Broek (2x) schoten Velocitas naar een 6—3 voorsprong Met deze stand werd de thee gedronken. Na de rust werd Juliana volkomen op eigen helft teruggedrongen. Door Guust Kou- wenberg (2x) en Jan Paulussen nam Velocitas een voorsprong van 93. Juliana kwam nog terug tot 95 maar hierna maakten de Bredanaars het do zijn vol Jan Dirkse en Ton v. <jl. Broek. Jan Gauw maakte er voor Tilburg 126 van. Ad de Kort bracht door een break out de eindstand op 136 in het voor deel van de oranje-zwarten. De Bredase derby tussen S.O.A en Rapid is geëindigd in een overwinning voor S.O.A Tot de rust was het een gelijkopgaande strijd waarbij S.O.A. de score opende door Dick Jas De Rapid- speler. Karei van Hooydonk, die deze middag in een zeer goede vorm stak, maakte gelijk. Jan v. d. Bom zorgde voor 21. Karei v Hooydonk maakte met een harde schuiver weer gelijk en benutte later een toegekende strafworp. Toch had S.O.A met de rust een voorsprong van 5—4. Na de thee kregen we een S.O.A offensief dat resulteerde in een 11-5 voorsprong. Een groot aandeel hier in had de strateeg van S.O.A. Louis van Dijk. Rapid bleef niet bij de pakken neer zitten en zette een tegenoffensief in. Het wist in te lopen tot 1310 Louis van Dijk deze middag zeer goed op dreef, bracht voor dat de scheidsrechter het eindsignaal gaf de stand voor S.O.A. op 14—10. Dames 3e klas De dames van Heer- Ie wonnen van het Wagenbergse V.C.W. met 04. Voor de rust werd de helft van het aantal doelpunten bereikt. V.C.W. combineerde goed maar stuitte steeds op de verdediging van Heerle. De voorsprong van 02 met de rust werd bereikt door twee goede doelpunten van Ria Nuyten. Na de rust bleef V.C.W. hetzelfde spelletje spelen en kwam niet tot scoren. Heerle wist twee maal vrij voor het doel te komen en beide keren schoot Dien Maas onhoudbaar. Hierin kwam geen verandering meer. Enige malen moesten paal en lat nog redding brengen voor de keepster van Heerle en V.C.W, Hoofdklas B: geen westrijden vastge steld District zuid B: dames: Walcheren- S.I.OS 9—1. heren:Tonido-Fortuna 1211. AFDELING WEST-NOORD-BRABANT Dames le klas: Volt-Uno Animo 101, EmBeE-Blauw wit 17, Uno Animo-Be Fair 21. Heren le klas: Volt-Desk 124, Velo- citas-Juliana 136, S.O.A.-Rapid 1410. Dames 2e klas: Boemerang-Uilenspie gel 05 Dongen-Uilenspiegel 04, Ê.B. H.V. 2-S.O.A. 2 3—3. Heren 2e klas: Blauwwit-E.B.H.V 2 66 SOA 2-Longa 1112. Longa- Volt 2 39 Volt en-Boemerang 179. Dam^s 3e klas: Volt 2-E.V.V. 23, Heerle-Bl.wit 2 34, V.C.W.-Heerle 04. Heren 3e klas: Dongen-Uno Animo 69 Velocitas 2-Uno Animo 97. Dames 4e klas: S.O.A 3-Ekerse 17, Ekerse-Longa 12. Heren 4e klas: Blauwwit 2-Taxantria 2 9—15. (Advertenties) Wegens uitbreiding gevraagd per 1 januari 1965 Leeftijd 2025 jaar Boekhouddiploma, alsmede typediploma vereist. Sollicitaties worden schriftelijk ingewacht MAKELAARSKANTOOR J. F. ROUW Postbus 52 - Terneuzen Het hoofd van het gemeentebestuur van Overslag brengt ter openbare kennis, dat vanaf 25 november 1964 gedurende vier weken voor eenieder ter inzage ligt het ontwerp van een uitbreidingsplan rege lende de bestemming in onderdelen van gronden, gelegen nabij de bebouwde kom. Binnen genoemde termijn kunnen belanghebbenden schriftelijk bij de gemeenteraad bezwaren inbren gen. Overslag, 20 november 1964. Het hoofd van het gemeentebestuur voornoemd, G. C. E. M. Dierick. i Wij hebben plaats voor een voor ons magazijn, die belast wordt met de maga zijnadministratie en afgifte van onderdelen en op geleid kan worden tot assistent-magazijnmeester. Diploma Mulo of Ambachtsschool strekt tot aan beveling. Voor het eventueel verkrijgen van woon ruimte kan medewerking verleend worden. Salaris volgens werkclassificatie. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan LOUISv WesUvnl 25 telefoon Oio** «s*- Tip voor alle Sinterklazendie een prachtig cadeau willen geven. Aan de liefste vrouw van de wereld. Een bezit voor haar levenEen Pfaff (de naaimachine van haar dromen). Nog steeds handhaaft Pfaff de sterk verlaagde prijzen. Nü een Pfaff kopen is een van de verstandigste dingen, die u kunt doen! ^'"^1 BERGEN OP ZOOM: Kortemeestraat 17, tel. 5878. TERNEUZEN: Nieuwediepstraat 23, tel. 2294, en verder: SrrV C. Bastiaanse, Papegaaistraat 4, tel. 7476. ooTt v' Breuck, v. Waesberghestr. 16, on x VLISSINGEN: G. Hemelaar, Nieuwen- dyk 29, tel. 3729. EN NU OOK IN MIDDELBURG Pfaff Naaimachinehandel G. Hemelaar, Lange- ïJ®J« NIEUWE PFAFF naaimachines zijn in Middelburg uitsluitend verkrijgbaar op dit adres.

de Stem | 1964 | | pagina 17