„Concilie, atoombom totaal verwerp Politie schiet vaak tekort in schietdiscipline LangO „Der Alle bij kameraad De Gaulle KLM werkt samen met MAC Televizier doorbreekt de zuilen Verwijten van Schroder OUD-COMMISSARIS POSTHUMUS BEWEERT: Bouwvakkers vandaag aan de slag EUROPA CUP vragen meer loon Texel gezwicht MEUBELEN DAGBLAD VOOR ZEELAND 1 Weer proces tegen saboteurs 5 in Zuid-Afrika Oosten wind Bewoners van woonwagens dreigen mars met op stad Dubbele progressie Hoger personeel ongerust over regeringsbeleid vraagt dringend Kardinaal Alfrink Weer landingen van Indonesische para's MINIMUM Vakcentrales 6 pet. Actie „Open bestel GRAFSCHENNIS OP JOODS KERKHOF VAN SAARBRÜCKEN ]04e JAARGANG No. 24738 Voor God, Kotiinging en Vaderland Jitgave: N.V. Uitg. Mij. Neerlandia. Directeur: Drs. W. A. J. M. Harkx. Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureau: Breda - Reigerstraat 16 - tel. 22341 (5 lijnen). Postgiro 1114111 DINSDAG 10 NOVEMBER 1964 Abonnementsprijs: 9,75 oer kwartaal, excl. 0,25 incasso; ƒ11,85 per post excl. ƒ0,50 incasso; 0,75 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,45 per mm. Bij contract aanzien lijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse ei landen: GOES, Klokstraat 1 telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Hulst, Steenstraat 14 telefoon 2377 (Bijbureaus: TERNEUZEN: IJsbaanstraat 24 telefoon 2601 OOoTBURG. Nieuwstraat 41 lelefoon 2893) ADENAUER ROEPT OP TOT VERZOENING (Van onze luchtvaartredacteur) DEN HAAG Dc K.L.M. gaat samenwerken met Martins Air Charter (MAC), een van de twee luchtvaartmaatschappijen die in de schaduw van de „Koninklijke" opmerkelijk snel vooruit zijn ge komen de laatste jaren. De K.L.M. zal blijkens een mededeling van dc directie in het kapitaal van MAC deelnemen met 25 percent. Dit brengt de K.L.M. indirect ook in contact met enkele grote scheepvaartmaatschappijen, w.o. de Holland Amerika Lijn, die al enige tijd met Martins Air Char ter samenwerken. De KLM is van mening dat de samen werking met MAC van grote betekenis is voor de verdere groei van de natio nale luchtvaart. Directeur Martin Schroder van MAC verklaarde dat de nieuwe vorm van sa menwerking met de nationale lucht vaartmaatschappij in principe weinig verandering zal brengen in de verhou dingen. omdat MAC al sinds jaren goed samenwerkt met de KLM. De charterluchtvaart heeft zich in de wereld een geheel eigen en niet meer weg te denken plaats verworven en be tekent een belangrijke aanvulling van het vervoer via de lijndiensten. De directie van MAC deelde voorts mee dat de scheepvaartmaatschappijen die met MAC samenwerken en de KLM het van het grootste belang achten dat ook op dit terrein Nederland niet ach terblijft. De tot dusver behaalde resultaten van MAC rechtvaardigen de verwachting dat deze maatschappij in staat zal zijn de aan Nederland toekomende plaats in het internationale charterluchtverkeer te verwerven en te bewaren. Aldus de directie van MAC. Martins Air Charter werkt sinds 1961 met winst. PRETORIA In Zuid-Afrika is maandag weer een zogeheten sabotage- proces begonnen. Vier personen staan terecht: een kortgeleden uit Frankrijk geïmmigreerde journalist, een foto graaf, een lector aan de universiteit van Witwaterszand en de voormalige hoofdredacteur van de ,.Post", een krant die voornamelijk door negers wordt gelezen. Zij worden beschuldigd van sabotageda den en onwettig wapenbezit. Zij zouden voorts lid zijn van de ondergrondse „Afrikaanse verzetsbeweging". Op ver zoek van de verdedigers is het proces tot woensdagmorgen verdaagd. BIJ EEN autobotsing op de rondweg om Haaksbergen is G. Keussink (33) om gekomen. De heer Keussink verloor de macht over het stuur bij een poging een overstekende bromfietser te ont wijken. DE STRIJDKRACHTEN in Thailand zijn maandag in staat van alarm ge bracht na de ontdekking van een sa menzwering om de regering omver te werpen. MINISTER LUNS is voor de tweede maal in vier dagen bij Oe Thant ge weest. Aangenomen wordt dat beide mannen de financiële crisis van de V.N hebben besproken. TE NIJMEGEN is plotseling overleden de oud-voorzitter en oprichter van de Adelbertvereniging, mr. P. 1. L. M. van der Velden. NABIJ VAN, in oostelijk Turkije, is een vrachtauto, waarin 45 boeren zalen van een bergweg geraakt cn in een ra vijn gestort. Vijfentwintig inzittenden kwamen om, nog 15 raakten ernslig ge wond. Weersverwachting, medegedeeld door het K.N.M.I., geldig tot vanavond: hrnng weer met over het algemeen weinig bewolking, maar np enkele Plaatsen, in hoofdzaak gedurende de "rittend, laaghangende bewolking of mist. Overwegend matige oostelijke wind. Weinig verandering in tempe- ratuur. I Vandaag: zon onder 16.56 uur. Maan I r,p 13,34 uur. Morgen: zon op 7.53 uur. Maan onder -2.23 uur. PARIJS Ex-kansclicr Kon rad Adenauer, bijna 89 maar nog de vitaliteit zelve, heeft maandag een beroep op Frankrijk cn Duitsland gedaan om hun twisten bij te leggen en mee te doen aan de opbouw van een verenigd Eu ropa in een verdeelde wereld. Adenauer zei er vertrouwen in te hebben dat de Frans-Duitse al liantie, nog geen twee volle jaren oud, vruchtdragend zal zijn, on danks de geschillen van het he den. Intussen verweet de Westduitse minister van buitenlandse zaken Schroder Adenauer te grote toe geeflijkheid en maakte hij open lijk bezwaar tegen De Gaulles plannen. Bovendien kritiseerde hij het hegemonistische gedrag van Frankrijk. In zijn kritiek op Adenauer prees Schroder de ex-kanselier voor diens aandeel in de opbouw van een vrij en soeverein West-Duitsland, nauw ver bonden met het Westen, maar verweet hem evenwel zijn gezichtspunt te ver nauwen en details voor de grote lijn te stellen in het geschil binnen het NAVO- bondgenootschap en de Europese poli tiek. De minister verklaarde dat een ver enigd Europa, in hechte samenwerking met Amerika, één van de beste waar borgen voor de vrede is. Ook is hij het met Adenauer eens dat de Frans-Duitse samenwerking de hoeksteen van dit verbond is. „Niemand van ons wil dit in gevaar stellen, maar wij moeten ook beseffen dat er in buui staten een gevoel van vrees bestaat voor de in hun ogen zich ontwikkelende hegemonie", aldus Schroder. Schroder: denk om de huren De oproep van de ex-kanselier kwam op een kritiek moment tussen de twee naties. President De Gaulle heeft ge dreigd de E.E.G. te boycotten of er uit weg te lopen, tenzij de Duitsers nog dit jaar hun agrarische prijzen zouden be snoeien. Ook heeft hij gewaarschuwd dat de Frans-Duitse alliantie in gevaar komt als West-Duitsland zou deelne men aan het project voor een multi laterale kernmacht (MFL). Adenauer richtte zijn appèl eerst di rect tot De Gaulle tijdens een parti culier gesprek van drie kwartier op het Elysée. de ambtswoning van de Franse president. Hij herhaalde het spoedig daarna in een redevoering voor de 130 jaar oude Franse academie van morele cn politieke wetenschappen tijdens een plechtigheid van een uur, waarbij hij werd toegelaten als geassocieerd lid, een onderscheiding die een buitenlander slechts zelden ten deel valt. Tot de wei nigen die ook zo zijn onderscheiden be horen ex-president Eisenhower en sir Winston Churchill. „De wereldsituatie eist dat deze twee grote Europese volkeren samenwerken bij de opbouw van Europa. Dit is nood zakelijk in de woelige ontwikkeling van onze wereld, zowel op politiek als tech nisch terrein", aldus de ex-kanselier. Adenauer gaf toe dat er aan de sa menwerking tussen de twee landen nog wel het een en ander ontbreekt. „Maar", aldus „Der Alle", „wij hebben iets ge maakt dat zich zal ontwikkelen. Het verdrag was voor de lange termijn be doeld". ALS VROEGER Op bevel van De Gaulle was Ade nauer het soort welkom bereid dat ge woonlijk voor bezoekende staatshoofden is voorbehouden. Kennelijk wilde de president zo getuigen van de warmte van zijn gevoelens voor zijn „oude vriend", in contrast met de bestaande koelte in de betrekkingen met kanse lier Ludwig Erhard. NIJMEGEN Acht woonwagenbe woners van Nijmegen dreigen met een mars op de stad en willen hun wagens in het centrum neerzetten wanneer hun verzoek om een behoor lijke standplaats voor hun wagens niet wordt ingewilligd. Op 18 no vember zal de Nijmeegse kanton rechter in eerste instantie uitspraak moeten doen in deze netelige kwes tie, die door de wagenbezitters hoog wordt opgenomen. Sinds enige tijd staan salonwagens op een braaklig gend stuk land, waar zij met goed keuring van de gemeente een plaats hadden gevonden, omdat het eigen lijke Nijmeegse woonwagenkamp te klein was. Na verloop van tijd is cr echter weer plaats gekomen in het kamp en de betrokkenen kregen aan zegging naar het oude kamp te ver huizen. Tegen het achttal, dat hier aan geen gevolg heeft gegeven, is door de politie proces-verbaal opge maakt. Omdat de acht echtgenoten moeten werken zullen de vrouwen gezamen lijk voor het hekje verschijnen. Ze vinden dat het de hoogste tijd wordt dat er aan de onhoudbare situatie in het Nijmeegse kamp iets gedaan wordt. Ze zijn van mening dat het tegenwoordige terrein niet eens die naam verdient. Ook het brandgevaar op het eivolle terrein is volgen? de opstandigen zeer groot. Terwijl intussen het gemeentebe stuur, de politie en straks ook de kantonrechter met de handen in het haar zitten over de onvoldende ac commodatie van het oude woonwa genkamp, wordt volop gewerkt aan de realisatie van een gloednieuw re gionaal woonwagenkamp in de naaste omgeving van Nijmegen. AMSTERDAM De raad van vei enigingen van hoger personeel heeft in een adres aan de Tweede Kamer ge wezen op de ongerustheid, die cr heerst onder het hoger personeel in Neder land ten aanzien van het sociaal-cco nomisch beleid der regering. Speciaal wordt genoemd de voorgenomen op schorting der aanstaande belastingver laging gepaard aan de verhoging van de premies voor de sociale volksverzeke ringen. £)e onverzwakte doorwerking van be lastingprogressie in verband met de waardedaling van dc gulden, die in de laatste tijd in versterkte mate heelt doorgezet, accentueert het cumulatief nadelig effect van premieverhoging cn uitstel der belastingverlaging bij de middengroepen meer dan bij enige am dere groepering, aldus het adres. Het wordt als een maatschappelijk onrecht ervaren, dat als gevolg van het uitstel der belastingverlaging de dub bele progressie voor de middengroepen, waartoe de personeelscategorie die de raad vertegenwoordigt behoort, in zijn huidige zwaarte zal voortduren, wordt in het adres gezegd. KOEALA LOEMPOER Maleisische veiligheidstroepen zijn maandag m aller ijl overgebracht naar de deelstaat Negri Scmbilan om berichten dat er Indone sische para's zijn geland te controleren. Het gebied vanwaar de meldingen van nieuwe parachutistenlandingen bin nenkwamen ligt 60 km ten zuiden van Koeala Loempoer. De militaire en politiële autoriteiten werden ingeschakeld na de melding van een vrijwillig bewakingskorps, dat het om ongeveer 4,30 uur 's ochtends 20 donkere voorwerpen uit een vliegtuig had zien zweven. (Van onze correspondent) DEN HAAG De drie vakcentrales hebben, zo vernemen wij uit doorgaans welingelichte kringen, een loonstijging voorgesteld variërend tussen 6 en 8 pet. De vakcentrales zouden met deze per centages een minimumloonstijging be doelen. Een eventueel maximum zouden ze vrij willen laten voor het bedrijfstaks- gewijze overleg. In elk geval wil de vakbeweging niet lager dan een loon- percentage van 6 vermeerderd met 1 pet. A.O.W.-compensatie. Zoals bekend willen de werkgevers de loonverbete- ring beperken tot maximaal 3 pet. in clusief de A.O.W.-compensatie. Het ver schil tussen werkgevers en werknemers is derhalve 4 pet. VATICAANSTAD Bernard kardi naal Alfrink, aartsbisschop van Utrecht, heeft maandag op het tweede Vati caanse concilie een krachtig betoog te gen de bewapeningswedloop gehouden en verklaard dat het concilie zich ten volle moet inzetten in het streven naar verwerping van de kernbom. De kardinaal haalde in dit verband de woorden aan van wijlen president John F. Kennedy: „Of wij moeten de wapens vernietigen of zij zullen ons vernietigen". De kardinaal leidde met zijn inter ventie het debat in over het hoofdstuk oorlog en vrede van het schema over de Kerk in de hedendaagse wereld. In de concilieverklaring over oorlog en vrede, voor het eerst in behandeling genomen, worden alle wapens tot mas savernietiging, zoals atoom-, biologi sche en chemische wapens, onder alle omstandigheden immoreel verklaard wegens hun onoverzienbare gevolgen. Kardinaal Alfrink zei in zijn inter ventic dat het verbod op nucleaire bommen totaal dient te zijn en dat het verbod ook van kracht zou moeten zijn op de zogenaamde „schone bom", waar van het effect volgens de geleerden be paald kan worden. V er duidelijk on Wanneer het concilie zich van deze kwestie zou afmaken met enkele alge meenheden, dan zou men terecht die houding verkeerd kunnen uitleggen. Ook de passage over de rechtvaardige en onrechtvaardige oorlog moet duide lijk gesteld worden, aldus kardinaal Al frink. Hij stelde hier de vraag of men bij een atoomoorlog nog van „recht vaardig" kan spreken. De angst der mensheid wordt niet bepaald door het verlangen naar antwoord op de vraag of een oorlog rechtvaardig is of niet. maar wordt ingegeven door de afschrik wekkende kracht der nieuwe wapenen, die gehele volkeren kunnen uitroeien. Mgr. Ancel. wijbisschop van Lyon, steunde de zienswijze van kardinaal Al frink en verklaarde dat het concilie geen techniscne oplossing van het atoomproblecm behoeft te geven, maar dat wel wordt verwacht dat het de wereld vanuit zedelijk standpunt dui delijk maakt welke de ware eisen van het algemeen welzijn zijn. Onder de huidige omstandigheden eist dit alge meen welzijn dat alle landen definitief en absoluut afzien van het recht op oorlog en daarmee ook van alle oor logsmiddelen. Alleen de internationale organisaties mogen, aldus mgr. Ancel. over strijd krachten beschikken, welke elke poging tot oorlog verhinderen. Vroeger kon een nationale autoriteit de oorlog tus (Van een onzer verslaggevers) BREDA Oud-politiecommissaris J. L. Posthumus heeft geconstateerd dat de politie tekort schiet bij het technisch gebruik van vuurwapens. De instelling waarmee dat wapen wordt gebruikt vindt hij in het algemeen bedenkelijk. Er wordt te snel, te veel en onvoldoen de doeltreffend geschoten, aldus de heer Posthumus in het novembernummer van het politietijdsclirift. Voor verbete ring van deze situatie acht hij een spe ciale opleiding de enige weg. Hij stelt vóór dat de overheid een deskundige werkgroep in het leven roept, die dan advies moet uitbrengen over de bevoegdheid van de politie tot wapengebruik. Vermoedelijk, aldus de oud-commissaris, zal daaruit volgen dat de betrokken ambtsinstructie op de hel ling moet. Is die dan zo ondeugdelijk? Bepaald niet, oordeelt commissaris H. L. Pijls van de Bredase gemeentepolitie, gevraagd naar commentaar op Posthu mus' visie. De materie is thans in stu die bij de minister, die laat onderzoeken in hoeverre de instructie aanpassing verdient. Dat ze tekort schiet, wenst commissaris Pijls te bestrijden. Mis schien. zegt hij. zou een commissie eens kunnen nagaan hoe de verhouding bur gerij-politie precies ligt en zijn daaruit Commissaris Pijls: overdreven gevolgtrekkingen te maken. Hoe komt de heer Posthumus tot zijn conclusies? Heeft hij nagegaan hoe vaak er door politiemannen geschoten is, hoeveel maal daarvan te snel en hoe vaak te veel? En zijn daar dan duide lijke uitspraken over gedaan, die de oud-commissaris tot leidraad konden dienen? Of is hij op zijn eigen indruk ken afgegaan, zonder die te documente ren? In het laatste geval zijn de conclu sies amper iets waard en zeer voor barig. De Bredase commissaris hebben we niet zonder reden naar zijn mening ge vraagd. Hij kwam destijds abrupt in het nieuws, toen hij benadrukte dat zijn mensen zich niet alles van overtreders moeten laten welgevallen. En dat ze zeker gebruik kunnen maken van een vuurwapen, wanneer hun leven direct wordt bedreigd. De heer Pijls heeft dat nooit bedoeld als een opwekking tot sneller vuren, maar als waarschuwing aan degenen, die gevaarlijk agressief tegenover de politieman optreden. Afgaande op de conclusies van de heer Posthumus moet het bij de politie een chaos zijn. Iedereen schiet er maar raak. zonder bovendien een behoorlijke technische wapenkennis te hebben. Zo is het natuurlijk niet, aldus commissa ris Pijls. In de moderne politieoplei ding wordt de jonge agent bewust ge maakt van zijn dienende functie. En er wordt hem gewezen op de rechts- filosofische achtergronden van instruc ties als die over het vuurwapengebruik. Overigens kan er evenmin gegenerali seerd worden als het gaat om technische wapenkennis. 19e agent leert in zijn pri maire opleiding schieten en in de korp sen wordt zowel aan het vuren als aan de wapentechniek aandacht besteed. In Breda doen we er zelfs behoorlijk wat aan, aldus de heer Pijls. Naar zijn mening gaat het niet alleen maar om een aangepaste of herziene schietin- structie, voor zover die op de letter van toepassing is. Het gaat om de in tentie ervan. Op ambtelijk bevel als strafuitsluitingsgrond mag de politie man vuren ter eigen verdediging of die van een ander. En in het algemeen ter handhaving van het gezag onder ge vaarlijke omstandigheden. Maar dat hoeft niet te betekenen dat er per se iemand moet worden gedood. En kan hij het met eenvoudiger middelen af, dan dient hij net pistool in de holster te laten. Adenauer in gesprek met De Gaulle tijdens een lunch in het Elysée. In het midden de Westduitse ambassa deur in Parijs, Manfried Kleiber. Kardinaal Alfrink: verbieden sen steden verhinderen. Thans kan ana loog daaraan een internationale autori teit de oorlog tussen landen verhinde ren. De concilievaders verwierpen met overweldigende meerderheid de voor stellen over de missie-arbeid van de Kerk als ontoereikend. De uitslag van de stemming was 1601 tegen 311. Paus Paulus de Zesde had eerder op de werkzitting van het concilie gezegd dat hij voor de voorstellen was. maar toegegeven dat zij nog herzien moesten worden. DEN IïAAG Enkele (lagen nadat (lc REM de .Televisie en Radio Om roep Stichting" (TROS) lieeft gelan ceerd. is tha-ns het weekblad ..Tele vizier" gestart met een nationale ac tie ten behoeve van de „Stichting Open Bestel". Daarbij wordt gestreefd „naar een .groter openheid en even wicht in dc Nederlandse televisie en radio door o.m. naast de uitzendin gen van de bestaande omroepen ruimte te scheppen voor een Neder lands totaal-programma". Voorzitter van de nieuwe stichting is de hoofdredacteur va.n „Televi zier", de lieer P. A. G. de Ruwe, die er geen nieuwe zuil van wil maken. Ook de andere bestuursleden zijn allen direct betrokken bij „Televi zier". Dit bestuur zal echter aftre den zodra de „actie open bestel '64- '65" voldoende weerklank zal heb ben gevonden in een massale forma tie van leden-begunstigers, zo deelde (le heer De Ruwe gisteren op een persconferentie mee. De werkzaam heden van de nieuwe stichting wor den voorshands gefinancierd door een „aanvangsgift" van f 200.000 van „Televizier". De heer De Ruwe heeft gisteren ook verklaard, waarom hij niet sa men met de REM een actie on touw heeft gezet. Hij zei daarover: „In de actie open bestel is wel plaats voor reclame in de televisie on afhankelijk van en buiten de pro gramma's om door anderen dan de stichting te exploiteren maar er is geen plaats voor commerciële te levisie, waarin dc belangen van pro gramma-makers cn reclame-exploi tanten verstrengeld zijn". Die com merciële vorm acht de heer De Ruwe politiek niet haalbaa.r. Hij deelde desgevraagd mee, dat er zich tussen de stichting open be stel enerzijds cn de OTEM en TVN- TER anderzijds goede betrekkingen ontwikkelen. Hij acht het zeer goed denkbaar dat OTEM en TVN-TER beide kandidaat-concessionarissen voor het tweede net zich bij de realisering van de open-bestel"- plannen zouden gaan bezighouden met dc verzorging van de ree lame in de uitzendingen van (le Stichting Open Bestel. AMSTERDAM In een bijeenkomst van ongeveer tweehonderd ontslagen bouwvakarbeiders van de N.V. Texel (Gebrs. Van der Meydcn) te Amster dam, is met bijna algemene stemmen besloten liet werk vandaag te hervat ten. De arbeiders, die eind oktober de voorwaarden van de directie voor werk hervatting hadden afgewezen, achten de nu gedane nieuwe voorstellen, ook op financieel terrein, aanvaardbaar. Welke voorstellen dat zijn is niet be kendgemaakt. De werkhervatting is met de directie van de N.V. Texel geregeld. Ruim een week geleden liet de direcüe aan haar vroegere arbeiders weten, dat er twee honderd weer in dienst zouden kunnen worden genomen, uiteraard onder de geldende c.a.o.-voorwaarden. Zij had op 14 oktober al haar arbeiders, ongeveer 450. op staande voet ontslagen, omdat ze daags tevoren hun directie hadden laten weten dat zij besloten hadden voortaan hoogstens 40 uur per week te werken (dus geen overwerk en ook geen werk op zaterdag te verrichten). Ook de toen betaalde lonen waren niet naar hun zin. Het merendeel der bouwvakarbeiders meldde zich toen bij het gewestelijk arbeidsbureau. De directie van het G.A.B. deelde woensdag mee dat bijna alle arbeiders elders (o.a. 30 in Duits land) werk hebben gevonden. Toen de Amsterdamse bouwvakpatroons de zg. Liilsluitingsclausulevoor ontslagen ar- bcidei^s introkken, heeft het G.A.B. alle bouwvakarbeiders, die bij de N.V. Texel gewerkt hadden, opgeroepen voor werkbcmiddelmg. Slechts enkelen wa ren gekomen. Zij en hun collega's had den toen al elders werk gevonden. SAARBRUECKEN Op een joods kerkhof in Saarbruecken zijn twintig grafstenen omver geworpen. De politie heeft de veronderstelling geopperd dat deze grafschennis het werk is geweest van baldadige kinde ren. Deze veronderstelling wordt ech ter door geen enkel bewijs gesteund. Op 24 augustus van dit jaar heeft zich een soortgelijke antisemitische gebeurtenis afgespeeld op het joodse kerkhof bij Frankfort. Advertenties) VOOR KWALITEIT EN KOMFORT Rechtstreeks particulier Gratis interieur-advies MA11RIKSTRAAT 41 - BREDA Telefoon (61600) 4 26 45 Achter Valkenierslaan. DAGELIJKS GEOPEND VAN 9-18 UUR OOK ZATERDAGS. Dc strjjd om dc Europacup gaat voor wat de tweede ronde betreft naar een hoogtepunt. Dit was voor onze sport redactie een reden om de clubs, die aan deze tweede ronde deelnemen, bij el kaar te brengen op een extra „Europa cup-pagina".

de Stem | 1964 | | pagina 1