Vlissings Stadhuisplein ingewijd Valse nota 's dekken botersmokkel Wereldspaardag veertig jaar Zeeuwsch-Vlaanderen Z.-Beveland f 698 - W.-Zeeuwsch- Vlaanderen staat achter n.v. Zegam kleine grootstad met economische en sociale accenten Nederland^ slaat goed figuur op gebied van sparen AXEL HULST TERNEUZEN Afboekadressen werden fataal GOES BIC0N00M 'STENOTYP' E.B.E.S. weg uit de streek pronkstuk voor Hamburg In validencongres te Terneuzen M EXAMENS Dagblad De Stem HOOGWATER Ateliers Vandaag Morgen DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 9 NOVEMBER 1964 Bezoek aan vliegbasis Onder leiding van de heer Willemsen heeft de derde klas, afdeling metaalbewerken, van de ehr. lagere technische school, de vlieg basis Gilze-Rijen bezocht. De leerlingen werden daar rondgeleid door deskundigen op velerlei terrein. Grote belangstelling hadden de jongelui voor de reparatie afdelingen van de basis. Uiteraard trok ken ook de verschillende typen vlieg tuigen veel bekijks. Na de middag konden de leerlingen kijken naar een demonstratie met politie honden, Het programma werd vervolgd met een film en sportvoorlichting. Instuif Kanaalzone De r.-k. Instuif Kanaalzone is met de leden uit deze plaats in het Gezellenhuis in vergadering bijeengeweest. Het bestuur van de instuif was aanwezig om de meningen en even tuele verlangens van de afdelingen te horen. Hoewel het officiële programma pa» op 13 november uitkomt, werd reeds een tip van de sluier gelicht. Op 28 no vember staat een sportavond op het pro gramma, waarvoor reeds toezegging werd verkregen van Ria van Velsen, Erica Terpstra, "Wieger Mensonides, Gerda Kraan en Joke Bijleveld. Verder worden besprekingen gevoerd met andere be kende sportfiguren, zoals Anton Geesink. Op het programma staan verder een be zoek aan de opera, aan Dinant, film vertoningen en een bezoek aan de kanaal- werken. Het ligt in de bedoeling een eigen cabaret te brengen, samengesteld uit leden van de instuif. Als het seizoen achter de rug is bestaat de r.-k. instuif Kanaalzone vijf jaar. Hoewel er nog niets is voorbereid, zal op zaterdag 19 juni 1965 dit feit herdacht worden met een groot tuinfeest in Philippine. Uit besprekingen bleek echter, dat het pro gramma financieel nog niet rond is. Hoe wel de medewerking van de gemeente en officiële instanties beter wordt, móet het grootste deel van de gelden uit het lidmaatschap van de jeugd komen. Om het programma financieel rond te krijgen zijn zeker achthonderd leden nodig. Ge zien de lage kosten acht het bestuur dit zeker mogelijk. Nu zijn er ruim vierhon derd leden. Clinge Na ongeval overleden Op 5 oktober werd de 55-jarige heel* Verkruijsse door een personenwagen aangereden, waarbij hij zeer ernstig -werd gewond en naar het ziekenhuis te Hulst werd overge bracht. Thans is hij aan de opeelopen verwondingen overleden. Vlaams toneelspel De Kulturele Af deling van het NKV had het Reizend Volkstheater, een afdeling van het Belgi sche Nationale Toneel, uitgenodigd zijn successtuk „De filosoof van Hagem", in Hulst ten tonele te brengen. De belang stelling was gering in het Bioscoop- en Concertgebouw. Het Vlaamse dialect viel bij het Hulsterse publiek goed in de smaak, hoewel men, vooral in het begin, even moest wen nen. Het waren vooral de filosoof Titten (Frans Vercammen), zijn broer Naten (Bert Wouters) en Koletje Kambeel (Line Geysen), die hun rollen op een zeer aan nemelijke manier op de planken brach ten. Ook Pastoor Ameels (Roger Thoelen) en Patatje (Lieve Adams) haalden een voldoende, hoewel Lieve Aadams duide lijk moeite had het „ongedwongen-jongen zijn" te verwezelijken. De avond werd bijgewoond door de beide Hulsterse wethouders, alsmede oud burgemeester Lockefeer. Zilveren jubilaris Zaterdagmiddag werden de talrijke relaties van Garage Visser in de gelegenheid gesteld, het hoofd van de administratie, de heer A. A. v. d. Peijl, geluk te wensen met zijn zilveren jubileum. Zeer velen hebben daarvan gebruik gemaakt en talloos wa ren de fraaie geschenken en bloemstuk ken, die de heer Van der Peijl in ont vangst mocht nemen. Kinderboekenweek. De eerste-prijs- winnaars van de competitie, die gedu rende de 10e Kinderboekenweek op de lagere scholen te Terneuzen en Sluiskil werd gehouden, werden door burge meester mr. H. Rijpstra, de Blauwe Boe kanier en de vier Terneuzense boek handelaren. de heren Van Aken, Meeu- sen (Boekhandel Littooy, v. d. Sande en Ververs) op het gemeentehuis ontvan gen voor de prijsuitreiking. Hierna sprak de heer Meeusen, me de namens zijn drie collega's. STRUCTUUR VERANDERING (Van onze correspondent) Op het jaarlijkse congres van de Ne. derlandse Katholieke Invalidenbond St. Liduina dat zondag in het parochiehuis te Terneuzen werd gehouden, lieeft voor zitter W. Weterings gesproken over de structuurverandering van de landelijke organisatie. Hij zei hierover reeds lang in zijn kwaliteit van hoofdbestuurslid te hebben gesproken. Een commissie heeft twee rapporten samengesteld. Het eerste „De betekenis van een organisatie van ge handicapten" werd door ministerie en episcopaat gunstig ontvangen. Het twee de rapport zal over de structuurvorm handelen en aal in 1965 de nodige aan dacht krijgen. Naar aanleiding hiervan betoogde de heer Weterings, dat de gehandicapten niet het voorwerp van liefdadigheid mo gen zijn maar dat zij in de gelegenheid moeten worden gesteld om op normale wijze aan het dagelijks leven in al zijn facetten te kunnen deelnemen. Veel valt er dan nog te doen op het gebied van ar beid, revalidatie, recreatie, belasting, ver zorging. verpleging enz. Ook pleitte de heer Weterings voor een aparte groep van jongeren, die zelf aandeel zou moeten hebben in de besprekingen over hun problemen. De jaarverslagen werden goedgekeurd en de voorzitter sprak zijn voldoening uit over de medewerking van de Beschut tende werkplaatsen. De heer L. Ram meloo. directeur van de werkplaats te Hulst mocht, mede voor de andere Z. Vlaamse directeuren daarvan de dank van de voorzitter in ontvangst nemen. Naar aanleiding van het jaarverslag werd uitvoerig stil gestaan bij het ont spanningsprogramma 1964 en werd ook het programma voor de volgende jaar besproken. Over de Algemene Bijstandswet die per 1 januari a.s. van kracht wordt, werd een uitvoerige bespreking gegeven door de heer P. de Priester, ambtenaar van het Maatschappelijk Werk, bureau Zeeland. Op deze uiteenzetting volgde een vrij groot aantal vragen. Tenslotte werd het woord gevoerd door kapelaan A. Krijnen, geestelijk adviseur en gaf de heer A. Gaal uit Brugge een uiteenzetting over Sport voor Invaliden. (Advertenties) DE SOVJET-Unie heeft bij de Italiaan se regering geprotesteerd tegen een aan slag op de Sovjetambassade in Rome, gepleegd door onbekenden met een kleine bom. Niemand liep letsel op en de schade was zeer gering. (Advertentie) (Herplaatsing wegens misstelling) MIDDELBURG De rechtbank heeft een zaak te behandelen gekregen, die door de officier van justitie, mr. J. An- dreae, werd betiteld als een „bijverschijn sel" van de botersmokkel. Terecht stond mej. A. P. uit Hulst, die valsheid in ge schrifte ten laste was gelegd. Ze werd ervan verdacht valse nota's te hebben gestuurd aan afboekadressen, die er al leen maar voor waren bestemd om boter vrij te krijgen voor smokkeldoeleinden. Deze afboekadressen kregen nl. rekenin gen voor boter die nooit geleverd werd. Ze moesten zelfs de boter niet betalen, maar kregen per kg boter, die op de nota stond vermeld f 0,15 toe. De zaak kwam aan het rollen doordat de belasting a. nnam dat de winstmarge voor de afboekadressen groter was dan die f 0,15. Verschillende bedrijven, die als afboekadres fungeerden, waren het hiermee niet eens en zodoende werd de fiscale recherche erin gemengd. De grote promotor van deze gang van zaken was de broer van verdachte, nestor P., die onlangs bij een ongeval om het leven kwam. Verdachte zei tijdens de zitting dat ze niet wist waar de boter naar toe ging en dat ze de nota's in opdracht van haar broer had geschreven, zonder dat zij van de bedoeling ervan op de hoogte was. De officier van justitie was echter een andere mening toegedaan. Hij vond het moeilijk aanneembaar dat verdachte, die reeds enkele malen veroordeeld is omdat zij zelf actief heeft gesmokkeld, niet van de gehele gang van zaken op de hoogte zou zijn geweest. Op grond hiervan achtte hij valsheid in geschrifte bewezen. Bazaar Kasporgo Vele Goesenaars maakten een gang naar het Schuttershof waar de katholieke gymnastiekvereniging Kasporgo een bazaar hield teneinde de kas wat te spekken. Bovendien was er ge legenheid tot dansen. Vrijdagavond ge beurde dat bij muziek van The Shazams, en zaterdagavond bij dit van de bekende Tilburgse The South Jazz. De eis luidde: een onvoorwaardelijke gevangenisstraf van zes maanden. De raadsman van verdachte mr. P. C. Adriaanse vond het betoog van de officier zwak. Hij was van mening dat het opzet telijke in het handelen van verdachte niet was bewezen. Voorts betoogde hij dat naar aanleiding van de dagvaarding op juridische gronden nooit tot een ver oordeling kan worden gekomen. Hij vond nl. dat verdachte hoogstens medeplichtig heid ten laste kon worden gelegd, het geen niet in de dagvaarding was opge nomen. De uitspraak in deze zaak volgt op vrijdag 20 november. De nieuwste 5 kg wasautomaat die ook al klaar ia, voor de toekomst DE RUYTERSCHOOL SWTK diploma A: L. de Nooyer, 3. Bostelaar met lof. B. Pluymers, R. Klap met lof, A. Douw, J. de Visser, J. r. d. Lind. SWTK diploma B-l: W. Leenhoute, P. Roelse, J. Smulders, P. van Meel met lof, A. Boot. SWTK diploma B-XI: J. Beumer. SWTK diploma C-I: J. den Engelsman, J. Vogels met lof, C, Willemsen, P. Adriaansens met lof. SWTK diploma C-II: J. Boone, R. Groen, I. v. d. Berg. 3e stuurman GHV: C. Vervest, B. Ro- ganovic. 2e stuurman GHV: H. Adney (theorie), H. Koeman (praktijk). Ie stuurman GHV: J. de Meester (prak tijk), E. Frowein (theorie). Radarwaarnemer: P. Jongeleen, R. Kanteman, G. Karstanje, W. v. d. Kreeke, A. Lazonder, C. Plaatsman, Ph. Speeken brink, D. Staats, J. v. d. Steeg, E. Strik- werda. Stuurman KHV: J. van Roo, W. de Wit. Radarnavigator: R. Meijer, N. Tramper, E. Abbas, E. Wolf, M. Sentse. Het Vlissingse Stadhuisplein is in gewijd. Op het parkeerplein voor het nieuwe stadhuis gaven drie marinekorpsen, de kapel van de Marine Luchtvaartdienst uit Val kenburg, het tamboerkorps van de Marinekazerne Amsterdam en het tamboerkorps van de „Jacob Heemskerk" uit Vlissingen een show. Deze trok de belangstelling van vele grote en kleine Vlissin- gers. Tevens maakten de muziek korpsen een tocht door de stad. Advertentie) tijdelijke steno-typistes BREDA, Dr. Struyckenstraat 70 .- TelefoonJ(01600)-35879 TTof Cl fi -liAl 117 (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De w.-Zeeuwsch- vlaamse vroede vaderen hebben op een bijeenkomst ten stadhuize in het streekcentrum algemeen begrip getoond voor het standpunt van G.S., inzake de overschakeling op aardgas en de oprichting van de N.V. Zegam. Er is goede hoop, dat de gemeentebesturen volledige me dewerking zullen geven, om het aardgas in west-Zeeuwsch-Vlaan deren door de N.V. Zegam te laten leveren. Dit deelde desgevraagd ge deputeerde A. J. Kaland ons mee. j voor dc EBES EUROPOINT: Het G.S.-lid was met de chef van de eerste afdeling en het hoofd van de Pro vinciale Financiële afdeling naar Oost- burg gekomen, om de verzamelde burge meesters het standpunt van de provincie uiteen te zetten. Zoals bekend wordt een groot gedeelte van west-Zeeuwsch-Vlaanderen uit Bel gië van gas voorzien. Sluis en Aarden burg krijgen het rechtstreeks van de EBES uit Zeebrugge, Breskens en Groede worden van hetzelfde gas voorzien door de verdeler N.V. Zeevlam en Oostburg met Zuidzande betrekken het gas via de concessiehouder Metz uit Culemborg. Uitvoerig hebben wij al bericht, dat de directie van de machtige EBES te Brug ge de streek medio 1966 van aardgas kan en wil voorzien. De Belgische maatschap pij wil bij de omschakeling ook het bui zennet uitbreiden tot o.m. Schoondijke, IJzendijke, Hoofdplaat en de kuststreek. Nu de gemeentebesturen, volgens de heer Kaland, wel met het provinciale beleed willen meegaan, ziet het er donker uit Dagblad voor Zeeland KANTOREN voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Steenstraat 14, Telefoon 2377, Hulst voor Walcheren en Zuid-Beveland: Klokstraat 1, telefoon 6252. GOES Eerste redacteur Exploitatie voor Zeeland: inspectie Zeeland F. DE LIGT L. K. M. DE JONG tel. 6252 Goes tel. 2377 Hulst privé 7300 Goes Redacteur voor Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen en Kanaalzone W. WOLTERS tel. 2377 Hulst privé 2572 Hulst Redacteur voor West-Zeeuwsch-V laanderen J. PETIT, v. Ostadestraat 41. Oostburg tel. 01170-2991 Redacteur voor Zuid-Beveland en Walcheren S. AUGUSTIJN, tel. 6252 Goes Rayonbeheerder voor Zuid-Beveland en Walcheren K. MENU, tel. 6252 Goes Prijs voor losse advertenties, bestemd voor de editie Zeeland 0,18 per mm 1 mm ingezonden mededelingen 214 mm gewone advertenties. Bij contract aanzienlijke reductie. „Kleintjes": 3 regels of minder 1, elke regel meer f 0,25. Als één regel gelden 23 letters en/of leestekens. Bij plaatsing ook in de Brabantse oplage resp- 1,60 en f 0,60. Bij 3 achtereenvolgende ongewijzigde plaatsingen de derde plaatsing tegen hall geld. Y"eertig jaar geleden werd in Mi laan het tweede internationale spaarbankcongres gehouden. In 1910 kwamen voor het eerst spaar bankbestuurders uit verschillende landen in Edinburgh bijeen om het eeuwfeest van de oudste spaar banken te vieren. Het was toen namelijk honderd jaar geleden, dat in het Schotse plaatsje ïtuthwell de eerste levensvatbare spaarbank werd gesticht. Aanvankelijk was men van plan binnen enkele jaren wederom een internationale samenkomst te be leggen. De politieke spanningen, die aan de eerste wereldoorlog vooraf gingen, en later de oorlog zelf, verhinderden de uitvoering van dit voornemen. Pas vijf jaar na afloop van de oorlog waren de contacten zover hersteld, dat het tweede internationale spaar bankcongres kon worden georga niseerd. Aan het congres in Milaan werd deel genomen door 354 gedelegeerden, die tezamen zevenentwintig landen verte genwoordigden. Uit Nederland waren vier spaarbankbestuurders aanwezig. Tijdens het congres werd grote aan dacht besteed aan het door de Italiaan se professor Filippo Ravizza ingediende rapport betreffende de bevordering van het sparen. Hij bepleitte daarin onder meer een nadwere internatiinale sa menwerking op het gebied van de spaarpropaganda en het itsteilen van een wereldspaardag. De besprekingen resulteerden in de oprichting van het thans in Amsterdam gevestigde „Inter nationaal Instituut der Spaarbanken", terwijl inderdaad het besluit werd ge nomen, dat in alle landen door de bij dit instituut aangesloten spaarinstel- lingen voortaan een wereldspaardag zou worden gevierd. De wereldspaar dag woadt dit jaao dus voor de veer tigste maal gehouden. Tn ons land staan de bondispaarbanken De spaarbankbestuurders die veertig 1- spaarbanken die zich hebben ver- jaar geleden de wereldspaardag in- enigd in de Nederlandse Spaarbank- stelden, mogen tevreden zijn over bond gereed om extra aandacht te deze cijfers. Zij immers zijn het ge schenken aan de wereldspaardag. weest, die beseften dat de spaarban- In meer dan één opzicht staat deze dit maal in het teken van het cijfer vier. Het begint met de viermaal tien ja ren, die de wereldspaardag oud is. Eind vorig jaar overschreed het to tale spaartegoed van de spaarders bij de bondsspaarbanken de vier miljard gulden en kwam het aantal spaarrre- keningen boven de vier miljoen uit. Het wordt dus dé eerste wereldspaar dag, waarop in de cijfers van de Bondsspaarbanken deze vier voorop gaat. Inmiddels zijn ook de cijfers, die bij de aanvang van het jaar ach ter de vier volgden, alweer danig gestegen. De definitieve cijfers over het eerste halfjaar van 1964 maken melding van een tot 4.315,6 miljoen gulden gestegen spaarsaldo en van 4.032.000 spaar- spaarrekeningen. Het zijn deze merendeels rijk be snorde heren geweest, die in 1924 in Milaan het besluit namen tot de ken reeds algemeen erkende instellin- sen, die een onmisbare functie in de samenleving vervullen. HAMBURG Voor de poorten van Hamburg, op één van de mooiste plaat sen aan de schilderachtige oever van de Elbe, zal binnenkort een zeer inte ressant bouwwerk ontstaan. De naam: „Europoint", de bestemming: internatio naal trefpunt met economische en soci ale accenten. Slechts enkele meters van de beroem de scheepsbegroetingsinstallatie „Will- kommhöft" verwijderd zal een 18 ver diepingen tellend flatgebouw de blikken van seheepsreizigers en -bemanningen trekken. Hier zal het kernstuk van „Eu ropoint" verkondigen, hier begint Ham burg, een moderne grootstad, die zich haar internationale betekenis bewust is Rond deze „blikvanger" groeperen zich vyf glazen tentoonstellingspaviljoens een restaurant, een congreshal, bowling baan en minigolfbaan, een kunstijsbaan, kinder-parking" en „gardencenter", parkeerplaatsen voor vele honderden au to's, alsmede wandelwegen en parken. In de door trappen en gangen met el kaar verbonden paviljoens zullen 20 tot 30 Europese en overzeese landen op 3.000 vierkante meter expositie-oppervlak en 1.800 vierkante meter kantooropper vlak gelegenheid hebben in permanente „expositions" hun topprodukten te tonen, informatie- en reisbureaus te onderhou den en contacten van economische aard te leggen. De exposanten zullen met het oog op de grote „concurrentie" zeer goed de afzetkansen voor hun produkten in de Bondsrepubliek kunnen beproeven .ter wijl tegelijkertijd Duitse belangstellen den en inkopers vele indrukken en ver gelijkingsmogelijkheden geboden wor den. In het direct aan de oever gelegen restaurant zullen zes verschillende keu kens met zes internationaal beroemde chef-koks specialiteiten van hun landen serveren. Bovendien heeft men het plan een bar, een snackbar en een jachtclub in dit gebouw in te richten. legen haven en de Hamburgse binnen stad: deze zal namelijk worden onder houden met de eerste in West-Duitsland gebruikte draagvleugelboten, die de af stand in slechts 15 minuten afleggen. Enige bouwheer van dit mammoetpro ject is de 50-jarige Hamburgse econoom Kurt Ladendorff. Sinds acht jaar werkt hij aan de verwezenlijking van dit plan, nu verleenden de autoriteiten hem d« bouwvergunning. In de loop van het ko mende jaar zullen de bouwwerkzaamhe den beginnen, in 1967 hoopt men hele maal klaar te zijn Overigens zullen de expositie- en kantoorruimten alleen aan de regering van de belangstellende lan den verhuurd worden, die op hun beurt de geschikte vertegenwoordigers voor het „Europoint" in Hamburg zullen uit kiezen. Op deze wijze, aldus hoopt d« ondernemende bouwheer, zal er een voortdurende concurrentie op hoogniveaii bestaan, die een zeer positieve invloed op de economische betrekkingen van de af' zonderlijke landen onder elkaar zal heb- ben. Maandag 9 november Hansweert 5.41 en 18.03 uur; Terneuzen 5.04 en 17.25 uur; Vlissingen 4.36 en 16.56 uur; Wemeldinge 6.23 en 18.35 uur. oprichting van het „Internationaal ^iettemin is, evenals in andere landen, Instituut der Spaarbankenen het instellen van de Wereldspaardag. Hun besluiten hebben onder andere verstrekkende gevolgen gehad op het propagandabeleid dat vóór die tijd in verschillende landen nog niet veel had te betekenen. ken alleen dan volledig tot hun recht kunnen komen, wanneer men er voor zorgt dat iedereen ze kent en weet hoe zij werken. Te lang hebben spaarbank bestuurders gemeend dat men wel kon volstaan met het instandhouden van een spaarbank, zonder in brede kring de gang erheen te bevorderen door te wijzen op het persoonlijk en het alge meen belang van het sparen. Ons land heeft op dat gebied nooit een slecht figuur geslagen. Lang voor de eerste wereldoorlog waren hier de spaarban- de wereldspaardag hier aanvankelijk moeizaam van de grond gekomen. Men heeft er echter steeds naar ge streefd aan deze dag en de bedoeling er van een zo groot mogelijke bekend heid te geven. Vooral na de tweede wereldoorlog is dit streven met toene mend succes bekroond. Nu na veertig jaar smaakt men in ons land de voldoening dat bijna iedereen van de wereldspaardag heeft gehoord. In vele plaatsen is in de loop der jaren het spaarbankbezoek op die dag zo groot geworden, dat men het nauwelijks meer kon verwerken. Tal van spaarbanken gingen lang geleden ook over tot het instellen van een we- reldspaarweek, terwijl men in vele plaatsen gedurende de hele maand ok tober het belang van het sparen met extra nadruk naar voren brengt en daarbij dan ook spreekt van een spaar- bankmaand. Hoogtepunt blijft echter de wereldspaardag. Het hoge flatgebouw zal in hoofdzaak als hotel dienst doen. Het zal zowel de vluchtige reiziger als ook blijvende gas ten een zeer comfortabel verblijf met een prachtige blik over rivier en land schap bieden. De bovenste étalages wor den als atelierwoningen voor belangrijke internationale kunstenaars men heeft vooral gedacht aan schilders en beeld houwers ingericht, die gedurende een lange of korte tijd in Hamburg verblij ven en hun werken in het „Europoint" wilier exposeren. In de congreshal zul len vele soorten manifestaties toneel voorstellingen concerten en modeshows plaatsvinden Het „gardencenter" met een perma nente tuinbouwtentoonstelling blijft hoofd zakelijk ter beschikking van de ver over Duitslands grenzen beroemde Holsteinse boom- en rozenkwekerijen. Minigolfbaan en kunstijsbaan alles met uitzicht op de Elbe worden zo aangelegd, dat hier ook wedstrijden kunnen worden ge houden. En een zeer bijzondere attractie mag toch wel genoemd worden de ver binding met de 17 kilometer verder ge- KAPELLE CJV-gebouw Fruittelersvergaderiitë DE KLINGE Cinema van Dijck 19.30 uur El Cid SAS VAN GENT Olympia 19.45 uur Guadalcanal. Het verraad der Tartaren TERNEUZEN Luxor 20 uur Te rijk om los te lopen, HULST Bioscoopgebouw 20 uur De zwarte panter van Ratana AARDENBURG 19.30 uur Raadsvergadering GENT Kon. Opera 20 uur La Parisienne BRUGGE Stadsschouwburg 19.30 uur Faust TERNEUZEN Luxor 20 uur Te rijk om los te lopen, a.L OOSTBURG Lcdel 20 uur Een verrukkelijke lalote. 14 jaar 4NTWERPEN KVO 20 uur Madame Butterfly

de Stem | 1964 | | pagina 2