LANGER DAN DRIE UUR PRATEN HAD GEEN ZIN MEER Loonoverleg gestrand: nu het woord aan de regering Laat Amerika heven voor onze eenheid Reeds vier hoofdstukken terugverwezen CONCILIE IN CRITISCHE GEEST y dela „TER DREEF i j voor u PAUS NAAR MEXICO? Verlanglijstje niet afgewerkt Geen herhaling „Geen spijt' Judo-Anton weer thuis BANDIETEN OVERVALLEN ZUSTERS IN KINDERDORP Paus woonde bespreking bij Dc balans Reveil nodig MEUBELEN DAGBLAD VOOR ZEELAND 1 ecluurmenu Oud-directeur Fokker weer in functie Weinig wind Nationale actie voor open omroep-bestel CHINA FELICITEERT MOSKOU: VOOR KWALITEIT EN KOMFORT Hotel - Café - Restaurant 104s JAARGANG Ne. 24736 Voor God, Kontngtng en Vaderland UitgaveN.V. Uitg. Mij. Neerlandia. DirecteurDrs. W. A. J. M. Harkx. HoofdredacteurJ. J. H. A. Bruna. Redactieraad J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureau Breda Reigerstraat 16 tel. 22341 (5 lijnen). Postgiro 1114111 ZATERDAG 7 NOVEMBER 1264 Abonnementsprijs: 9,75 oer kwartaal, excl. 0,25 incasso; ƒ11,85 per pos* excl. 0,50 incasso; 0,75 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,45 per mm. Bij contract aanzien lijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse eilanden: GOES, Klokstraat 1 telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Hulst, Steenstraat 14 telefoon 2377 (Bijbureaus: TERNEUZEN: IJsbaanstraat 24 telefoon 2601OOSTBURG: Nieuwstraat 41 telefoon 2893) MR. VAN BOVEN al lang blij met 3 pet. Albert van Dalsiim, de bekende ac teur. gaat het podium ruilen voor de polder. Wij hadden een belangwek kend interview met hem. Pag. 13. Walcheren heeft afscheid van de zo mer genomen. Een lyrisch artikel over dit mooie eiland op pag. 14. De tabakscultuur is even boeiend als winstgevend. Een grote reportage over zandblad en dekblad in uw dag blad. Tag. 15. Ons oorlogsfeuilleton, „Slag om de Schelde", treft u vandaag aan op pag. 17. De Provence maakt dichterlijk en dromerig. Een interessante reisrepor tage op pagina 21. Ook de gereformeerden hadden hun „rijke leven". Onder de titel „Het beeld der Vaadren", vindt u het ge lijknamige boekwerk besproken op pag. 23. De lezer zegt zijn zegje op pag. 8. Onze sportredacteur Piet Hack be licht het leven van Hugo Koblet, die vrijdag overleed, op de sportpagina. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG De regering zal een verlossend woord moeten spreken in de controverse, die gisteren in de Stichting van de Arbeid is gerezen tussen werkgevers en werknemers met betrekking tot de mogelijkheden van loonsverhogingen in 1965. De standpunten van de twee partijen in de stichting in dit opzicht liggen zo ver van elkaar, dat verder onderhandelen geen zin had. De werkgevers stel den interventie van de regering op prijs om na te gaan of de onder handelingsruimte wellicht wat verruimd zou kunnen worden. De werknemers hebben zich hiertegen niet verzet. De indruk bestond, dat men in bepaalde werkgeverskringen wel tegemoetkomender zou willen zijn, als de regering wat soepeler wordt in haar prijsbeleid. Mogelijk, dat het gesprek van de Stichting van de Arbeid met de regering, dat op 14 november zal worden gehouden, zich daarop zal toespitsen. Namens de regering zullen zes ministers optreden, n.l. de heren Andriessen, Bogaers, Toxopeus, Biesheuvel, Witteveen en Veldkamp. SCHIPHOL Oud-directeur van de Fokker-vliegtuigenfabriek, de heer F. J. L. Diepen, heeft zich bereid ver klaard weer tot de directie toe te tre den. Aa" «en nog voor het einde van dit jaar te houden bijzondere algemene vergadering van aandeelhouders zal worden voorgesteld de heer Diepen met ingang van 1 januari a.s. te herbenoe men. Dan zal het juist twee jaar ge leden zijn dat hij zijn functie bij Fok ker om persoonlijke redenen neerlegde. In die tijd bleef hij als adviseur van de directie en van de raad van commissa rissen aan Fokker verbonden. GENERAAL Barrientos, ex-vice-presi- dent van Bolivia, is thans het enige hoofd van de pas in het zadel gezette militaire junta. De recente staatsgreep tegen ex-president Estenssoro heeft 40 doden en 150 gewonden geëist. IN MOSKOU is Antonina Kosogovna geëxecuteerd wegens de moord op haar 16-jarige zoon Antoli. De moeder doodde haar zoon met een bijl nadat deze had geprotesteerd tegen haar dron kenschap. TERWIJL zij bezig was de ruiten van haar ouderlijke woning te lappen is de 19-jarige M. Dijkstra uit Oostdongera- deel gisteren door een vrachtauto te gen de muur van het huis doodgedrukt. De wagen moest uitwijken voor een tegenligger. TER DOOD veroordeeld is gisteren door de rechtbank in Pretoria de 27- jange onderwijzer John Frederick Har- ris wegens een in juli gepleegde bom aanslag op het spoorwegstation van Jo hannesburg. Daarbij kwam een 77-ja rige vrouw om en werden 23 andere personen gewond. TWINTIG passagiers en de chauffeur van een bus zijn in een gebergte in ^uicl-Korea omgekomen toen het voer tuig in een afgrond stortte. Weersverwachting, medegedeeld door net K.N.M.I., geldig tot vanavond: Overwegend droog en op veel plaat sen mist of bewolking. Later moge- Hik in het noorden van hel land enkele verspreide opklaringen owakke wind. Weinig verandering in temperatuur. vandaag: zon onder 17.01 uur. Maan onder 18.50 uur. Morgen: zon op 7.47 uur. Zon onder 17.00 uur. Maan op 11.59 uur. Maan onder 19.29 uur. Maandag: zon op 7.49 uur. Maan op 12.51 uur. „We zijn het helemaal nog niet eens. Overeenstemming was trouwens al erg onwaarschijnlijk, gelet op de posities die de partijen in de Sociaal-Economi sche Raad hadden ingenomen", zo was de eerste reactie, die na drie uur be raad te beluisteren viel. Zij kwam uit de mond van ir. J. Bosma, voorzitter van het Centraal Sociaal Werkgevers verbond. „Over het hoofdpunt: de ruimte voor loonsverhoging, waren we het al zo oneens, dat we aan een ge sprek over andere verlangens van onze kant, zoals herziening van het mini muminkomen en vermogensaanwasde- ling, niet eens zijn toegekomen", aldus drs. D. Roemers, voorzitter van het N.V.V., sprekende namens de werkne mersvertegenwoordigers. De werkgevers stelden zich op het standpunt dat volgend jaar de loons verhogingen via contractsherzieningen beperkt moeten blijven tot drie procent, inclusief de compensatie voor de hoge re A.O.W./A.W.W.-premie. Dit zou vol gens hen neerkomen op een verhoging van netto twee procent en aangezien er ook nog wel enige prijsverhogingen zul len komen, zou de werknemende bevol king qua welvaart precies op hetzelfde niveau blijven. En op deze wijze kan de huidige prijspolitiek van de regering worden voortgezet. De werknemers bestrijden meteen al dit uitgangspunt: een verhoging met drie procent betekent slechts één pro cent netto en het uiteindelijke gevolg zou zijn dat de werknemende bevolking achteruit gaat in inkomen. De werkne mers hebben overigens ook gisteren geen percentage gesteld tegenover dat vande werkgevers. Zij hebben her haald dat binnen deze minimale gren zen geen centraal loonbeleid te voeren is. Zij willen evenmin een herhaling van de grote verhoging van het begin van dit jaar. Terwijl de werkgevers dus een algemene toonronde willen, verlan gen de werknemers vooral onderhande lingsruimte in bedrijfstakken en bij on dernemingen, omdat wel gebleken is dat op tal van plaatsen bereidheid be staat en kennelijk de mogelijkheid aanwezig is om de lonen in ruimere mate te verhogen. Hier stellen de werkgevers tegenover dat een dergelijke differentiatie bij de huidige gespannen arbeidsmarkt moet leiden tot een loonontwikkeling als die van begin 1964. Want de matiging, die iedereen voorstaat, is dan niet te effec tueren. Verhoging op enkele plaatsen werkt als een magneet en werkt de zwarte loonvorming in de hand, zo is hun opvatting. „Wij staan ook wel een grotere vrijheid voor, maar het mo ment van invoering ervan is niet gun stig", aldus ir. Bosma. Nu wil men eerst eens gaan praten met de regering, om te vernemen welke opvattingen zij heeft. „Bij ons uitgangs punt (3 procent) kan de prijspolitiek worden voortgezet. Maar die voortzet ting komt in discussie, als de regering aan de werknemerskant zou staan en een grotere loonsverhoging zou toe staan", zo formuleerde ir. Bosma het. De heer H. Wemmers, voorzitter van de christelijke werkgevers, voegde er aan toe: „Als het prijsbeleid soepeler zou worden, praten we in een andere sfeer. We hebben geen spijt van de vorige loonsverhoging, maar wel van de wijze waarop het prijsbeleid is uit gepakt. En we vrezen een herhaling van die toestand". Omdat alles erop wees dat de heer Wemmers geen bezwaar had tegen het verhogen van lonen èn prijzen, zwakte mr. Van Boven van de katholieke, werkgevers deze stelling iets af met: „We zullen ons verreweg het geluk kigst voelen als we binnen de marge van 3 procent, die te vinden is in het S.E.R.-rapport, kunnen blijven. Maar als dat niet haalbaar is, dan moeten we toch eerst weten wat de regering aan de prijzenkant voornemens is te doen". Hoe verschillend men aan de twee fronten denkt, blijkt ook uit de volgen de uitlatingen. „Het hele probleem draait om de overspannen arbeids markt en daar heeft de vakbeweging nog meer moeite mee dan wij", zei ir. Bosma. „De werkgevers zitten in een moeilijke positie. De interne discipline is niet groot bij een overspannen ar beidsmarkt. Zij weten dat er onder nemingen zijn die behoorlijk wat kun nen betalen. Vandaar dat zij tegen de differentiatie zijn, want dan blijven de anderen niet achter. Maar het is ook duidelijk dat de toegezegde 3 procent gespeend is van werkelijkheidszin", al dus de heer Roemers. Overigens zei de heer Roemers dat de vakbeweging bepaald niet staat te trappelen om met de regering te gaan praten. Maar ze verzet zich niet. Wel heeft ze reeds tc kennen gegeven dat de algemene beginselen van het prijsbe leid volgend jaar gehandhaafd moeten worden, al blijven fluctuaties mogelijk. Heel Nederland is trots op Anton Geesinkde man die naar Tokio ging om daar wereld- en Olym pisch kampioen judo te worden. Maar het meest trots is misschien wel de moeder van Anton. De foto toont de hartelijke begroeting in Utrecht tussen moeder en zoon. Zie onze sportpagina. DEN HAAG Op initiatief van het weekblad „Televizier", dat zelf uitdruk kelijk geen gegadigde is voor zendtijd noch voor de exploitatie van reclame televisie, zal spoedig een nationale actie ten behoeve van een open radio- en televisiehestel starten. Met deze actie beoogt men de Neder landse bevolking in al haar geledingen mee te laten beslissen over de toe komstige ontwikkeling van radio en televisie. De N.V. Onafhankelijke Televisie Exploitatie Maatschappij (de O.T.E.M.), die druk doende is een en ander te rea liseren, zal daarbij niet samenwerken met de „Reclame Exploitatie Maat schappij", de K.E.M. Van de zijde van de O.T.E.M. bestaan principiële bezwa ren tegen de R.E.M. Deze bezwaren zijn gegrond op het feit dat nt de in werkingtreding van de wet installaties Noordzee (de anti-R.E.M.-wet) de R.E.M. naar Nederlands recht een ille gaal karakter zal hebben. Het moet uitgesloten worden geacht dat in een nieuwe concentratie van concessiegegadigden de R.E.M. haar ge hele technische apparatuur zou kunnen inbrengen. Het technisch apparaat na melijk wordt aangelegd door de P.T.T. en de zendgemachtigden hebben daar in geen deel. In de O.T.E.M. is naast een aantal dagbladen ook een aantal (grote) in dustrieën en bankinstellingen verenigd. (Van onze Belgische correspondent) REKEM De hulzen van vier re volverkogels zullen vermoedelijk de daders van een gewapende overval in het kinderdoro Molenberg in het Bel gisch-Limburgse grensplaatsje Re- kem voor de rechter en in de ge vangenis brengen. In dat kinderdorp, eenzaam gelegen in de bossen, wer den onlangs de moeder-overste en een 21-jarige monitrice 's avonds ver rast door 2 gewapende en ten dele gemaskerde bandieten. De jonge mo nitrice sprong naar een van de man nen en greep hem bij de arm. De man vuurde daarop viermaal en ver wondde de jonge vrouw levensge vaarlijk. De moeder-overste schrok zo erg dat zij tijdelijk het bewustzijn verloor. Het duurde geruime tijd voor hulp kwam opdagen, want de bandieten hadden de telefoonverbinding door gesneden, zodat enkele religieuzen het dorp moesten gaan alarmeren. Een eerste onderzoek leverde weinig op, want de monitrice kon niet wor den ondervraagd en de overste kon slechts verklaren dat zij de identiteit van de aanvallers niet kende. De Limburgse speurders werden even wel geïntrigeerd door de 4 gevonden kogelhulzen, kaliber 9 mm, een zeer weinig voorkomend kaliber. Twee jaar geleden zijn in Lanaken even eens 9 mm patronen ontdekt. Deze huiszoeking was het gevolg van een bloedige rel tussen 2 broers uit het gezin C. Na een hevige ruzie was een der broers een karabijn gaan ha len en had zijn andere broer ver wond. Hij werd wegens poging tot moord veroordeeld en ging de ge vangenis in. Het lag dus voor de hand dat het doen en later van die twee broers nauwgezet werd onderzocht in ver band met de gewapende aanval in het kinderdorp. Het bleek dat een van beide broers sinds 3 weken in Duitsland aan het werk was gegaan, maar ook dat hij de laatste dagen thuis was geweest en met zijn broer op bezoek was geweest bij een be kende in Rekem. Eerst ontkende deze laatste ten stelligste de broers te hebben gezien, maar tenslotte moest hij door de knieën. Hij vertelde zelfs op de be wuste avond samen met een der broers een ritje per motor te hebben gemaakt, maar hij voegde er aan toe dat ze voor 20.00 uur weer thuis waren en daarna naar de televisie hadden gekeken tot omstreeks half tien, waarna hij met zijn vrouw en de beide broers een uitstapje had ge maakt naar Maastricht. Een en ander werd door de echtgenote en nadien ook door de broers bevestigd. Spra ken zij de waarheid dan konden deze broeders C. de overval niet hebben gepleegd, want die gebeurde rond 20.30 uur. Aan de overste van het kinderdorp en aan de gewonde mo nitrice werd echter een aantal foto's van personen getoond, waaronder de foto van een der broers, Beiden her kenden de man. De andere broer werd persoonlijk geconfronteerd met de jonge vrouw, en weer luidde haar antwoord bevestigend. Daarop heb ben de rechter van instructie en zijn medewerkers de verdachten aan een systematisch kruisverhoor onderwor pen, waana ze in hechtenis werden genomen. VATICAANSTAD Gister morgen was de paus zelf aanwe zig, toen de concilievaders begon nen aan de behandeling van het conciliedocument over de missie taak van de Kerk. De paus wilde door zijn aanwezigheid onderstre pen, hoeveel belang hij aan het missionaire aspect van de Kerk hecht. Het conciliedocument is het resul taat van vele en ingrijpende wijzigin- eerst? ontwel"P dateert van I9b2. Het resultaat van alle ingrepen is een z.g. propositio, een voorstel dat een serie beginselen aangeeft waaraan de missionerende taak der- Kerk moet voldoen. Opvallend is, dat er van de zijde der concilievaders niet zoveel voorstellen gekomen zijn. Het tweede hoofdstuk van het „bis- schoppenschema" is door de vaders terugverwezen naar de betrokken com missies. Het eerste hoofdstuk was begin deze week terugverwezen, het tweede ging vrijdag dezelfde weg doordat 889 con cilievaders onder voorbehoud stemden, bij de stemming over het hoofdstuk in zijn geheel. Hoofdstuk twee behandelt de plaats van de bisschop in zijn eigen diocees. Van het derde hoofdstuk, dat vrijdag eveneens in stemming werd ge bracht, zijn zeven afzonderlijke punten aangenomen. Tijdens de behandeling van het do cument over de missie hield de paus een korte toespraak, waarin hij zei, dat het de taak van het concilie is, nieuwe wegen, middelen en krachten te vinden voor een doelmatigere en sterkere verbreiding van het Evan gelie. Hij meende dat het voorstel zon der meer door het concilie zou worden aangenomen. Het missievoorstel (13 hoofdstukken) ondervondt echter vooral van de zijde van de missiebisschoppen veel kritiek. De eerste twee hoofdstukken van het voorstel werden naar de commis si e terugverwezen. Omdat het voor stel nu opnieuw bewerkt moet worden is het onwaarschijnlijk dat het missie- voorstel nog in deze zitting kan wor den voltooid. Onze concilieredacteur, dr. A. v. d- Weyer schetste de balans van de afgelopen concilieweek aldus: -H°ewel nergens het hoogtepunt werd bereikt, dat wij noteerden bij de behandeling van huwelijk en gezins leven, waren de besprekingen toch iedere dag de moeite waard. Telkens weer bleek, dat een concilie in staat is prestaties te leveren< die buiten con- cilietijd zo goed als ónmogelijk zouden zijn. Er zijn een paar zeer belangrijke dingen gezegd, die wel eens van his torische betekenis zouden kunnen wor den. Bijvoorbeeld door kardinaal Ler- caro, de profeet van het armoede- ideaal in de Kerk. Hij vond dat de Kerk zich te zeer omhangen heeft met culturele rijkdommen, die niet meer van deze tijd zijn, die het zicht op haar wezen belemmeren, en die haar hinderen in het contact met de we reld. Als voorbeelden noemde hij de scho lastieke filosofie en theologie, de se minarieopleiding en het gebruik van een dode taal. De Kerk zou zich van al deze bindingen los moeten maken, terug moeten gaan naar de kern van het Evangelie en van daaruit de we reld benaderen, om te werken als een zuurdeeg in alle culturen. Een tweede belangrijke opmerking, ditmaal uit de mond van hulpbis schop Elohinger uit Straatsburg betrof de kloof tussen Kerk en mo derne wetenschap. De Kerk wordt in wetenschappelijke kringen een voudig niet serieus genomen, om dat ze zich altijd weer bangelijk tegen de vooruitgang der weten schap verzet en aan verouderde in zichten vasthoudt. Waarom toch altijd weer die argwaan tegen het nieuwe humanisme? Waarom die angst voor elk rationalisme en voor elke geest van kritiek, alsof daar niets goeds in zou zitten? Woorden van een profetische gela denheid, die zowel binnen als buiten de Kerk gretig gehoor zullen vinden. Ook van de besprekingen over het sociaal-economische leven werd niet veel verwacht. De ontwerptekst deed geen enkel revolutionair voorstel; zij herhaalde de katholieke sociale leer van de laatste encyclieken, alsof dat voor een concilie voldoende zou zijn. Wat moet de Kerk voor de ellendi- gen in de grote steden gaan doen? Wéér een nieuwe encycliek schrijven, weer een collecte houden, of eindelijk een doorbraak forceren, die aan de so ciale wantoestanden een einde maakt? Het gaat om de redding van miljoenen mensen, die niet eens weten dat er een concilie aan de gang is. Die als ze het zouden weten, er alleen maar de schouders voor zouden ophalen. Helaas hebben de debatten over dit punt maar weinig opgeleverd. Niets wijst erop, dat er van het concilie een nieuwe im puls zal uitgaan, die de loop der ge beurtenissen zal kunnen doen keren. Tenslotte is deze week gesproken over de solidariteit tussen de volkeren onderling, vooral in verband met het probleem der onderontwikkelde gebie den. Dank zij het inleidende woord van de lekenauditor, James Norris kwam hier het probleem in al zijn realiteit voor de ogen der vaders te staan. In de wereld liggen de verhoudigen zo, dat 16 procent van de mensheid beschikt over 70 pro cent van de rijkdommen. Die 16 procent zijn voor het grote meren deel christenen. Niettemin worden zij met de dag rijker en worden de anderen met de dag armer. Van het concilie mag worden verwacht dat het een plan de campagne opstelt en dat het heel de wereldkerk, vanaf de paus tot de meest simpele gelovige, bijbrengt wat haar te doen staat. MOSKOU De regeringsleiders van communistisch China hebben de Sov jet-Unie 'n gelukwenstelegram gezonden in verband met de 47e verjaardag van de oktober-revolutie en haar uitgeno digd om samen met de Chinese volks republiek een anti-Amerikaans front te vormen. „Het Chinese volk hoopt van harte dat de Chinese en Russische partijen zich nauw zullen verenigen op basis van het Marxisme-Leninisme, om onze gemeenschappelijke vijand het hoofd te bieden en onze gemeenschappelijke zaak te bevorderen", aldus de Chinese boodschap, die was ondertekend door Mao-Tse-Toeng, voorzitter van het cen trale comité van de Chinese commu nistische partij. „Laat Amerika beven voor onze eenheid", zo eindigde het te legram. Partijleider Brezjnev heeft gisteren gezegd dat de Sovjet-Russische regering de versterking van de eenheid in het socialistische kamp als een heilige plicht beschouwt. Brezjnev sprak tot afgevaardigden uit twaalf communisti sche landen, onder wie premier Tjsoe En Lai van China. De aanwezigheid van deze leiders in Moskou „symboli seert de kracht van het proletarische internationalisme", zei hij. Hij leverde kritiek op de landbouw het gebied waar Kroestjev nauw bij betrokken is geweest. De communisti sche partij doet alles om de levens standaard omhoog te brengen, zei hij. Andere maatregelen van Kroestjev, vo rig jaar genomen, juichte Brezjnev toe, zoals hogere lonen voor bepaalde ar beiders, hogere pensioenen voor boeren en grotere produktie van consumptie goederen. Brezjnev zei dat „het socialistische gemenebest een bondgenootschap van vrije en gelijke staten" is. Het zou niet juist zijn eigen ervaringen aan de an dere leden van dit gemenebest op te leggen. De resultaten van een socialis tisch land moeten niet worden beoor deeld naar doctrinale overwegingen, maar naar de praktijk, zei hij. Hij zei nadrukkelijk dat de Sovjet Unie vasthoudt aan de politiek van „vreedzaam naast elkaar bestaan van landen met verschillende sociale syste men". Het Sovjetvolk „verlangt vurig" dat de ingezette internationale ontspan ning wordt voortgezet. Hij zei dat de Sovjet-Unie bereid is de betrekkingen met de Verenigde Sta ten te verbeteren, maar uitte kritiek op „inmenging" in aangelegenheden van andere landen, zoals nationalistisch China, Zuid-Vietnam en Cuba. zonder echter hierbij de V.S. met name te noemen. Brezjnev liet zich prijzend uit over de verkiezingsoverwinning van presi dent Johnson. Hij hoonde voorts de har de tegen het Westen gerichte politiek, die communistisch China eist als prijs voor beëindiging van het ideologische conflict tussen Moskou en Peking. Tot een enthousiast applaudisserend gehoor zei hij: „De jongste Amerikaan se verkiezingen hebben laten zien dat de Amerikanen vrede willen en de kou de oorlog moe zijn. De nederlaag van de Amerikaanse extremisten is een goe de les voor allen die het „avonturisme" aanhangen". Over de Duitse kwestie zei Brezjnev dat het Sovjet-Russische standpunt on veranderd is. Er zijn twee Duitslanden en „om de Europese veiligheid te ver zekeren is en kan er geen andere weg zijn". MEXICOSTAD raus Paulus ls var plan in december of februari een be zoek te brengen aan Mexico, aldus een katholieke lekenorganisatie. Het bezoek zou een onderdeel uitma ken van een plan van de Paus tot he? bezoeken van heilige plaatsen over d< gehele wereld, waaronder mogelijk ooi. die in Latijns-Amerikaanse landen. AL DRIE weken wordt in Den Haag d 16-jarige Regina Cornelia Govers ver mist. De kans is groot dat zij zich ii Den Haag of Amsterdam ophoudt (Advertenties) Rechtstreeks particulier Gratis interieur-advies MAURIKSTRAAT 41 - BREDA Telefoon (01600) 4 26 45 Achter Valkenierslaan. DAGELIJKS GEOPEND VAN 9-18 UUR OOK ZATERDAGS. m VERZEKERING EN VERZORGING VAN UITVAARTEN VOOR KATHOLIEKEN Tramstraat 60 - Eindhoven ZS Tijdens het winterseizoen dagelijks een stevige, goed verzorgde warme maaltijd ook voor U bij: II Dreeft 85 Breda (Princenhage) Telefoon 32968 5 dagenabonnement 17,50 7 dagenabonnement23,00 Incl- bediemngsgeld Dagelijks variërende winterschotels Prima service :{s Ook hebben wij nog enkele kamers disponibel met volledig pension

de Stem | 1964 | | pagina 1