i Kalme reacties op eerste kernproef Militaire betekenis vooralsnog nihil BnEBB Jaloerse hoer wil buurvrouw doden Wilson eerste man door krappe winst Grieven verdreven Kroestjev Pers leidt reclame televisie ROOD GESCHIL SOEPELER OP TE LOSSEN? onaire e zetel euwe voor u jVO Aanslag met landbouwgif Operatiezaal in oogkliniek bleek besmet Weer zilver ONTSLAGEN DAGBLAD VOOR ZEELAND Tussentijds advies aan minister Bot Minder wind Kalme readies Vroegere explosies Feiten uit Tokio Labour moeilijk regeren voorspeld VERRASSING Redacteuren van verraad beschuldigd COMFORTABEL ZITTEN 1965 Morgen: WERELDMISSIEDAC 14 gr> MAIL '.end aroma Size Filler LIZ urige tabak L MALL «oue«MKHr een automobiel spelen in d en goede rijkwaliteiten. ehoren". Hierdoor konden esteden aan het comfort: verschaft U anatomisch 0 door toepassing van een ieur aanzienlijk verfraaid. 11/122 S modellen, wielen eer dan ooit betekent de 1 onder) in uw omgeving I <1, Tel. 01600-42785. i\. 01694-221. >ut. Stationsweg 6 01178-327. 104* JAARGANG No. 2471B Voor God. Koningin en Vaderland Uitgave N.V. Uitg. Mij. Neerlandia. DirecteurDrs. W. A. J. M. Harkx. HoofdredacteurJ. J. H. A. Bruna. Redactieraad J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureau: Breda Reigerstraat 16 tel. 22341 (5 lijnen). Postgiro 1114111 ZATERDAG 17 OKTOBER 1964 Abonnementsprijs: 9,75 per kwartaal, excl. 0,25 incasso; ƒ11,85 per post excl. 0,50 incasso; 0,75 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,45 per mm. Bij contract aanzien lijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse eilanden: GOES, Klokstraat 1 telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Hulst, Steenstraat 14 telefoon 2377 (Bijbureaus: TERNEUZEN: IJsbaanstraat 24 lectuurmenu Tokio staat volop in de belangstel ling. Daarom: vandaag weer twee sportpagina's: de eerste op pag. 11 de tweede op pag. 19. Een bijzondere tentoonstelling (Vcr- wey en Mari Andriessen) wordt be sproken op pag. 13. Dertig jaar geleden maakte de Uiver zijn legendarische vlucht. Een groot artikel over Nederlands luchtvaart prestaties op pag. 15. De marechaussee bestaat 150 jaar. YVat zij deden en doen leest u op pag. 16. De Slag om de Schelde bereikt haar hoogtepunt met de aanval op Wal cheren. Onze historische feuilleton vindt u op pag. 17. De lezers zijn aan het woord op pag. 21. Onze knipselkrant: pag. 17. Kritisch commentaar op pag. 11. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG De pacificatie-com missie is er ten langen leste gisteren in geslaagd de laatste hand te leggen aan het door minister Bot gevraagde inte rim-advies over de toelating van recla me op het tweede televisie-net. Het advies komt hierop neer, dat de minis ter geadviseerd wordt over te gaan tot de instelling van een onafhankelijk* re clame-exploitatiemaatschappij. Deze zou moeten worden samengesteld uit vertegenwoordigers van de Nederlandse dag- en weekbladpers en van de tijd schriften-uitgevers (NOTIJ). De exploitatiemaatschappij zou dan worden belast met de acquisitie en de exploitatie van de te verzorgen recla me-boodschappen. Daarnaast wordt ge adviseerd tot instelling van een recla meraad, bestaande uit vertegenwoor digers van de omroepverenigingen, con sumentenorganisaties, advertentie- en reclamebureaus. Deze reclameraad zou belast dienen te worden met het toe zicht op de naleving van de aan de reclame-uitzendingen te stellen richt lijnen. De bedoeling is voorts de opbrengst van de reclame-boodschappen te stor ten in een „kijkpot", zodat deze gelden niet rechtstreeks aan de omroepen ter beschikking zullen komen. Er moet nog een verdeelsleutel gevonden worden volgens welke een deel van de inkom sten zullen toevloeien aan de dagbla den. In het interim-advies wordt niet ge sproken over een ingangsdatum voor de reclame op het tweede net. De ge dachten gaan echter uit naar uiterlijk 1 april 1965 of wellicht eerder. Dit hangt af van het tijdstip waarop mi nister Bot met zijn richtlijnen gereed zal komen. Minister Bot zal trouwens met zijn plannen eerst nog in het par lement moeten verschijnen, zodat met een en ander nog wel enige tijd ge moeid kan zijn. Als de in het interim-advies neerge legde plannen ingang zouden vinden wordt een kans geboden om op het tweede net te experimenteren met re clame-boodschappen zonder dat de programma's worden aangetast. Lukt dit experiment, dan zou de O.T.E.M. wel eens voorgoed haar kansen op een deelname aan de uiteindelijk in te voe ren regelingen verkeken kunnen zien, CHINESE ATOOMBOM TAMELIJK PRIMITIEF MINISTER BOT richtlijnen DE 61-JARIGE wielrijder O. Kempe naar uit Leeuwarden is in zijn woon plaats door een tankauto overreden en daarbij op slag gedood. EEN GESLOTEN overweg in Boxtel is door tot nu toe onbekende personen geopend. De overweg wordt vanuit een post op afstand bediend. De machinist van een naderende trein zag mensen over de overweg lopen. Hij wist zijn trein voor de overweg tot stilstand te brengen. Weersverwachting medegedeeld door het K.N.M.I., geldig tot vanavond: Opklaringen maar ook nog een cn- kele bui. Overwegend matige wind tussen noordwest en west. Dezelfde of iets hogere temperaturen dan gis- J teren. PEKING/LONDEN Sinds gistermiddag 3 uur Peking- fijd (bij ons was het toen acht uur in de morgen) moet com munistisch China tot de atoommogendheden worden gere kend, al zal het nog verscheidene jaren duren eer dit land genoeg bommen kan vervaardigen om een verandering in zijn militaire positie te kunnen aanbrengen. Op dat tijdstip ontplofte ergens in het westen van het land een atoombom, welke volgens Amerikaanse deskundigen, die de proef explosie registreerden, van geringe capaciteit moet zijn geweest. De bekendmaking van de kernproef door het persbureau Nieuw-China, werd gevolgd door een verkla ring van regering en partij. Hierin belooft China plechtig dat het nooit, onder geen enkele omstandigheid, als eerste kernwapens zal gebruiken. Tevens deden de Chinese leiders een oproep aan alle regeringen een topconferentie te beleg gen om te komen tot een volledig verbod en de vernietiging van nucleaire wapens. De lange verklaring van de Chi nese regering besloot met de op merking dat China tot op de dag dat alle kernwapens verboden en ver nietigd zuilen zijn, zal voortgaan met de versterking van zijn natio nale defensie. De atoomproef is genomen met een tamelijk primitieve plutoniumbom, waarvan de splijtstof vervaardig is in een nieuw industriegebied in noord- west-China. De bom is waarschijnlijk in de Sinkiang-woestijn tot ontploffing ge bracht, zeggen Amerikaanse deskundi gen. De proef betekent dat China in dit stadium slechts „geassocieerd lid" van de atoomclub is. Het zal vier tot tien jaar duren voor dat de Chinezen genoeg plutonium heb ben om een voorraad van 20 tot 30 bom men aan te leggen, en het kost even veel tijd de ingewikkelde en dure tech nologie te ontwikkelen voor het ver vaardigen van bruikbare wapens. China beschikt nu over een klein aantal bommenwerpers die verouderd zijn en een betrekkelijk korte actie radius hebben. Het land zal waarschijn lijk een nieuwe vloot atoombommen werpers moeten ontwikkelen of kopen om kernwapens naar doelen in Japan, Formosa, India, het oosten van de Sovjet-Unie en Zuidoost-Azië te kun nen vervoeren. Maar het zal de Chine zen nog eens 15 jaar kosten om een voorraad intercontinentale ballistische raketten te ontwikkelen, zeiden deskun digen. Voornaamste factor hierbij zijn de kosten. Het bericht over de Chinese kern proef is overal in de wereld nogal la coniek ontvangen. Een verrassing was het dan ook niet. Wekenlang circuleer den geruchten over een ophanden zijn de proef. Johnson zei dat de Chinese kernproef geen verrassing voor de V.S. betekent en dat men het belang ervan niet moest overschatten. Er is geen enkele reden te veronderstellen dat de ontploffing di rect gevaar inhoudt. De V.S. zullen hun pogingen de atmosfeer schoon te hou den blijven voortzetten. De proef zal ook geen weerslag hebben op de Ame rikaanse bereidheid de „vrienden in Zuidoost-Azië" op hun verzoek te hel pen bij het weerstaan van communis tische „agressie", aldus Johnson. Hij noemde de Chinese kernproef „een weerspiegeling van politiek die niet de zaak van de vrede dient". Radio-Moskou en het officiële Sov jet-Russische persbureau TASS meldden de ontploffing van de Chinese bom pre cies een uur nadat Peking het had be kendgemaakt in een enkele paragraaf. Officieel commentaar was niet te krij gen. Het voorstel van Peking een topcon ferentie te houden om een kernwapen verbod te bespreken, werd in Washing ton koel ontvangen. Amerikaanse func tionarissen herinnerden eraan dat de Chinezen eenzelfde voorstel gedaan hebben nadat het gedeeltelijke kern- stopverdrag was ondertekend, maar de Sovjet-Russische reactie was negatief en de Verenigde Staten hebben er zelfs niet op geantwoord. Na de V.S., de Sovjet-Unie, Engeland en Frankrijk, is China nu de vijfde atoommogendheid geworden, al is de achterstand op zelfs Frankrijk uiterst groot. Sedert de tweede wereldoorlog zijn er de volgende kernexplosies geweest: In 1945: 16 juli de eerste Amerikaan se atoomexplosie in Nieuw-Mexico. 6 aug.: atoombom op Hirosjima, 8 aug. Nagasaki verwoest, in 1946: 30 juni: Amerikaanse proef in de Stille Oceaan. In 1949: 23 sept.: eerste proeven ir de Sovjet-Unie. In 1952: 3 okt.: eerste Britse kern explosie bij de Monte Bello-eilanden; 1 nov.: eerste proef met Amerikaanse waterstofbom op Eniwetok. In 1953: 12 aug.: eerste Russische proef met waterstofbom. In 1957: 17 mei: eerste Britse proef met waterstofoom. In 1960: 13 februari: eerste Franse proef in de Sahara. In 1961: 23 okt.: Sovjet-Unie neemt proef met bom van 50 megaton. (Van onze correspondent) EINIGHAUSEN De tweecnveer- tigjarige landbouwer M. uit het Lim burgse dorp Einighausen bij Sittard is voor de tweede maal gearresteerd wegens hetzelfde misdrijf. De man verschafte zich enkele weken gele den toegang tot de boerderij van zijn buurvrouw, de 21-jarige weduwe A. W. Hij deponeerde lrndbouwvergif in de koffie en op een stuk taart. Daags daarna werden b(j de weduwe en bij de 24-jarige H. J.. die haar op de boerderij helpt, vergiftigingsver schijnselen geconstateerd. M. werd gearresteerd maar na twee dagen weer vrijgelaten omdat het er op leek dat er slechts sprake was van een zij het nogal drieste pla- gCHet laboratoriumonderzoek naar de aard van het vergif had namelijk tot resultaat dat de justitie niet be- (Van onze correspondent) AMSTERDAM De hypermoderne operatiezaal van de nieuwe oogkliniek in het Amsterdamse Wilhelminagast- huis is twee keer geopend een keer officieel, een keer in stilte. Dit laatste gebeurde nadat een gevaarlijke infec tiehaard in de pas gebouwde, naar de jongste inzichten ingerichte ruimte was ontdekt. Kort na de feestelijke inge bruikneming bleek namelijk dat de door de airconditioning opgezogen lucht een reservoir passeerde met stilstaand water, dat zich in de onmiddellijke nabijheid van de operatiekamer bevond. De lucht was uiteraard besmet met bacteriën, die in het reservoir een ideale voedingsbodem vonden. Het in middels verholpen kwaad heeft geluk kig geen ernstige gevolgen gehad. Wel zijn in andere ziekenhuizen in Europa, die door Amsterdam waren gealar meerd, soortgelijke gevaarlijke infec tiehaarden gevonden. De Engelse Labourleider thans pre mier Harold Wilson en echtgenote kwamen vrijdagochtend in goede stemming met Mascotte van Liver pool naar Londen gereisd. De mogelijkheid is zeer groot dat Nederland vandaag een twee de gouden medaille gaat behalen. Tiemen Groen heeft immers in de series van het achtervolgingstocr- nooi wielrennen, die vrijdag wer den gehouden, overtuigende over winningen behaald. Hij was de eni ge renner, die beneden de vijf mi nuten bleef. Ada Kok zorgde voor een zilve ren medaille. Zij veroverde deze in het nummer honderd meter vlinderslag. De Amerikaanse Sha ron Stoudcr overtroefde haar nog. Frans Luitjes plaatste zich in de halve finale op de 200 meter. Hij behoort tot de zestien snelste sprinters van de wereld. Tilly van der Zwaard liep de 400 meter stijl vol en bereikte meteen de finale. LONDEN De leider van Labour, Harold Wilson, is vrijdag enkele mi nuten na het aftreden van sir Alec Douglas-Home door koningin Elizabeth tot premier van Engeland benoemd. Wilsons partij heeft een buitengewoon ONTSLAG van een aantal naaste medewerkers en adviseurs is de verwachte consequentie van Kroest- jevs vertrek uit het Kremlin. Met hem worden weer gswoon Sovjet burgers de hoofdredacteuren van het partijorgaan Prawda en het rege ringsblad ,,Izwestia". Ofschoon het persbureau ,,Tass" het vrijdagavond ontkende, werd gisteren bekend dat Tass-directeur Dmitry Gorjoenov eveneens zijn congé gekregen heeft. De directeur van de Sovjet-radio en -televisie, Kharlamov, zou even- epis de laan uit gestuurd zijn, al ontkende ook h" me* stenigheid het ontslag, vanuit Skandinavië, waar hij voor werk vertoefde. Kroestievs ontslagen medewerkers ziin Troiannvski, particulier secre taris en raadgever voor Amerikaan se zaken Lebedev. leider van Kroestjevs bureau, wetenschappelijk onderzoek en de landbouwdeskundige Sioeisky. Degenen die te oud ziin om nog naar een andere baan over te stannen krijgen staatspensioen. (Van onze verslaggevers en correspondenten) MOSKOU/AMSTERDAM Sovjet partijleider Brczjnev en premier Kosy- gin hebben vrijdag verklaard Kroest jevs programma te zullen voortzetten, zoals dat op de partijcongressen van 1956 en 1961 is vastgesteld. Het bete kent dat zij niet zullen afwijken van de politiek van vreedzame coëxistentie met het Westen, noch van de destali- nisatiepolitiek uit het verleden of de tegenover communistisch China aange nomen houding. Dat met vele politieke waarnemers in Moskou ook de Neder landse communistische partijleiding in die verklaring gelooft, bleek op de in aller ijl belegde persconferentie in Am sterdam. In westelijke landen verzeker den verschillende Sovjetambassadeurs de regeringen eveneens een ongewijzig de buitenlandse politiek. De regeringswijziging in Rusland zal een grote democratisering van het be stuur van de Sovjet-Unie met zich mee brengen. De periode waarin allerlei wijzigingen op reavolutionaire wijze tot stand kwamen, is voorbij. Belangrijke besluiten zijn in Rusland niet langer persoonlijke beslissingen, maar beslui ten die „in een collegiale sfeer door bestuursorganen worden geno men". Dat zei in Amsterdam Paul de Groot, voorzitter van het dagelijks be stuur van de Communistische Partij Nederland in „Felix Meritis". „Wij formuleren hier niet het stand punt van Moskou, maar zeggen wat wij er zelf van denken. De mythe dat wij een verlengstuk van Moskou vormen, is niet juist", zo zete partijfilosoof, de heer J. de Wolf, ter persconferentie uit een. Belangrijke onthullingen zijn er ove rigens niet gedaan. Paul de Groot zei ronduit blij te zijn met het heenzenden van de Russische leider. „Begrijp me goed", zo voegde hij eraan toe, „niet om het wippen van Kroestjev zelf. maar omdat deze ontwikkeling mogelijkhe den opent voor een oplossing van het bestaande ideologische geschil". Vol gens Paul de Groot zijn er door het heengaan van Kroestjev een aantal prestige-kwesties weggenomen, waar door het conflict met Peking mogelijk kan worden opgelost. „Het ideologische geschil kan, evenals allerlei andere za ken, nu met meer nuchterheid worden bekeken", aldus de C.P.N.-leider. Hoewel Kroestjevs benadering van dit geschil mede tot zijn val heeft ge leid, heeft er blijkbaar geen verband bestaan tussen de ontluistering van de leider en de in een kernproef resulte rende Chinese pogingen om een atoom bom te produceren. Vroegere collega's van Kroestjev zijn het niet helemaal eens geweest met zijn tactiek, maar hebben niets gehad tegen zijn anti- Chinese politiek, waarbij velen van hen nauw betrokken zijn geweest. Er zijn aanwijzingen dat de partij- theoreticus Soeslov de motie voor af zetting van Kroestjev heeft ingediend. Kroestjev moest, ondanks zijn felle protesten, verdwijnen naar aanleiding van een aantal grieven, die tegen hem gerezen waren. Hij is niet in staat geweest een oplos sing te vinden voor de Russische land bouwproblemen, onder meer de ramp zalige periode van droogte in 1963. Rus land moest 750.000.000 dollar van zijn niet overvloedige westelijke deviezen afstaan in ruil voor Amerikaans en Ca nadees graan. De industrie werd niet goed geleid. Een van de resultaten is de produktie van aan de Russen onver koopbare goederen ter waarde van 2.000.000.000 dollar. Persoonsverheerlijking, het begunsti gen van verwanten en het onvoldoende betrekken van collega's bij beslissingen, waren andere bezwaren. Dat Kroestjev in ongenade is geval len blijkt uit het verlies van zijn zetel in het presidium van het centraal co mité van de Russische communistische partij, aldus westelijke waarnemers. Dit betekent zoveel als politieke vergetel heid, zeiden zij. Naar verluidt is het besluit om Kroestjev uit het presidium te zetten, deels genomen naar aanleiding van zijn gezondheidstoestand. Maar de wens om de naam van de gevallen leider in het vergeetboek te schrijven een lot dat tegenstanders van Kroestjev als de oud premiers Malenkof en Molotof ten deel is gevallen zou veel meer gewicht in de schaal hebben gelegd. krappe overwinning behaald in de alge mene verkiezingen. De meerderheid bedroeg amper één procent. De uitslag van de verkiezingen heeft Labour echter een zodanige kleine meerderheid bezorgd, dat het voor Wil son een bijna hopeloze taak is doel treffend te regeren. Volgens sommige waarnemers zal Wilson binnen een jaar worden gedwongen nieuwe verkie zingen. uit te schrijven. De meerderheid van Labour wordt onvoldoende geacht om Wilson de ver- nieuvvingsprojecten die hij heeft aange kondigd te laten verwezenlijken. Bo vendien zal dit labiele parlementaire evenwicht de nieuwe premier niet de vrijheid en de rust geven, die hij zo zeer nodig heeft om de buitenlandse politiek van zijn land te leiden en te herzien. De onzekerheid in Engeland wordt nog in hoge mate vergroot door de ver dwijning van Kroestjev uit de Russi sche leiding en de komende verkiezin gen in de Verenigde Staten. Wat de buitenlandse politiek betreft, klemt vooral de voorgestelde vorming van een multilaterale NAVO-kernvloot, in de gemenebestsector dreigen moeilijkhe den in Zuid-Rhodesië. Maar vooral op het binnenlandse vlak zullen plannen van Wilson op krachtig verzet stuiten. Met name de nationalisering van de staalindustrie lijkt nauwelijks te verwe zenlijken. Met een betalingsbalans, die zich in een niet al te beste positie be vindt, zou het een regering met een zo kleine meerderheid weieens onmo gelijk kunnen blijken, de harde econo mische maatregelen te nemen die wel licht noodzakelijk zijn. Hoe men de levenskansen van de der de naoorlogse Labour-regering ook aanslaat, een feit is dat de socialisti sche zege een grote persoonlijke triomf is voor Harold Wilson. Nu hij de socia listen na een dertienjarig verblijf in de politieke woestijn weer aan de macht heeft gebracht is zijn prestige onge lofelijk gestegen. Met zijn 48 jaar is hij de johgste Britse premier van deze eeuw tot dus ver. Premier Wilson heeft vrijdagavond de volgende benoemingen in zijn kabi net bekendgemaakt: Minister van buitenlandse zaken: Pa trick Gordon Walker; minister van de fensie: Denis Healey; minister van fi nanciën: James Callaghan; eerste staatssecretaris cn minister van eco nomische zaken: George Brown; Lord president of the council, en tevens lei der van het lagerhuis: Herbert Bow- den; Lord Chancellor: lord Gardiner- Chief Whip: Edward Short. ter wist of het gebruikte vergif was niet dodelijk. M. bekende daarbij vlot en zei dat de resultaten van het laboratoriumonderzoek klopten. Hij had namelijk het tweetal slechts „een beroerde dag" willen bezorgen. Na twee dagen werd hij vrijgelaten. De officier van justitie, mr. P. Schen- kenberg van Mierop, achtte poging tot moord of doodslag niet bewezen. Deze week echter kreeg de officier van het laboratorium de verrassen de mededeling dat het bewust land- bouwvergif mr. Schenkenberg van Mierop wilde de naam niet noemen omdat het te gemakkelijk verkrijg baar is wel degelijk dodelijk kan zijn. Zelfs een kleine dosering zou al fatale gevolgen hebben. Opnieuw werd H. gearresteerd en bet thans aan de gang zijnde tweede gerechtelijk onderzoek zal waarschijn lijk leiden tot tenlastelegging van poging tot moord of doodslag. Jaloezie is het motief van de aan slag. M. en de overleden echtgenoot van de weduwe, beiden landbou wers, hebben jarenlang samenge werkt. Samen ook hadden ze land bouwmachines gekocht. Na de plot selinge dood van de echtgenoot van de weduwe in oktober vorig jaar bleef de goede verstandhouding nog een tijd bestaan, maar verslechterde enkele maanden geleden. Beide par tijen besloten het gezamenlijk bezit te verdelen en de 24-jarige J. ver scheen sindsdien vaak op de boer derij om te helpen. M. schreef dreig brieven aan de weduwe met het doel deze samenwerking te beëindigen. Ook J. kreeg dergelijke brieven. Op de ochtend waarop de weduwe en J. ziek werden was de laatste ook op de boerderij aan het werk. KARLSRUHE Het Westduitse fe derale openbaar ministerie heeft de uitgever van het weekblad „Der Spie gel", Rudolf Augstein, plaatsvervan gend hoofdredacteur Conrad Ahlers en een legerofficier nu officieel in staat van beschuldiging gesteld wegens ver raad, zo is vrijdag bekendgemaakt. Het is nu twee jaar geleden dat de gerucht makende „Spiegelaffaire" zich afspeel de, die tot een ernstige crisis in het ka binet van oud-kanselier Adenauer uit groeide en leidde tot het ontslag van de toenmalige minister van defensie, Franz Josef Strauss. Veiligheidsagenten doorzochten het hoofdkantoor van „Der Spiegel" in Hamburg en het kantoor van het blad in Bonn op 26 oktober 1962, bijna drie weken nadat het blad een artikel had gepubliceerd waarin felle kritiek werd geleverd op het Westduitse defensie- potentieel. Het was het meest drasti sche optreden tegen een publiciteitsor- gaan in dit land sinds de persvrijheid na de oorlog werd hersteld. (Advertenties) Een speciale selectie zit- en eetkamer meubelen uit DENEMARKEN DUITSLAND BELGIE en NEDERLAND expositie maandag t/m zaterdag 9—6 uur. voor grote markt 50 catharinastraat 4 j brede te!. 34700 UW MILDE GAVE KOMT ZOALS ALTIJD BINNEN ENKELE MAANDEN GEHEEL TEN GOEDE AAN DE JONGE KERKEN IN AZIë EN AFRIKA. Giro: 87 2 5 van Pauselijke Missieactie, Den Haag.

de Stem | 1964 | | pagina 1