Den Haag inzake Engeland niet te bekeren iBVrjLwiiil Mokerman wees weg naar in bos begraven schat Savannah" afgemeerd in Rotterdam Collegialiteitsprincipe door concilie aanvaard Japans prinsenhuwelijk RUSTPUNT IN MILJOENEN VERSLINDENDE CRUISE OVER WERELD ZEEëN I house of enqiand Eerste dag: oriënterende gesprekken Geen Friese melk naar Frankrijk ANWB tegen weggeldplan jPara-officier teleurgesteld DAGBLAD VOOR ZEELAND EUROPEES GESPREK IN BONN: CTM slimmer..... Wachten Pariji Droog weer Maleise successen Albert van Dalsum verlaat het toneel NEEFJE GOOIDE BABY IN SLOOT Op nippertje gered Leeuwedeel van opsporing voor Duitse politie OP DE HOOGTE GEEN INTERESSE Patiënten blind na operatie Russen vrezen meteo-oorlog VERONTWAARDIGD Plan voor kabelbaan Amsterdam-Schiphol 104e JAARGANG Ne. 24704 Voor Bod. Koningin en Vaderland Uitgave N.V. Uitg. Mij. Neerlandia. DirecteurDrs. W. A. J. M. Harkx. HoofdredacteurJ. J. H. A. Bruna. Redactieraad J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureau: Breda Reigerstraat 16 tel. 22341 (5 lijnen). Postgiro 1114111 PONDERPAO OKTOBER 4964 Abonnementsprijs: 9,75 per kwartaal, excl. 0,25 incasso; ƒ11,85 per post excl. 0,50 incasso; 0,75 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,45 per mm. Bij contract aanzien lijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse eilanden: GOES, Klokstraat 1 telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Hulst, Steenstraat 14 telefoon 2377 (Bijbureaus: TERNEÜZENMJsbaanstraat^24^e^efoon^fcO^^^^O^^^^ (Van onze Bonner correspondent Jan Bouwer) BONN Op het paleis Schaum- burg in Bonn zijn gistermiddag de politieke besprekingen begon nen die een onderdeel vormen van het officiële bezoek van twee (Van onze correspondenten) LEEUWARDEN/TILBURG De Friese boeren willen niet dat hun melk een bijdrage zal leveren in de pogingen van de Franse regering om de melkstaking der Franse boe ren te breken. Dit is de reden dat het bestuur van de coöperatieve condensfabriek „Friesland" besloten heeft geen melk meer naar Frank rijk te exporteren, ondanks de mo gelijkheid enkele orders voor tien duizenden dozen melkblikjes binnen te halen. Een lopend contract van 130 ton zal worden nagekomen. Hoe de Brabantse boeren de C.T.M. te Tilburg en de met haar nauw verbonden Z.E.V. te Breda zijn momenteel verreweg de grootste melkexporteurs naar Frankrijk denken over de politieke aspecten van de mclkexport, is niet bekend. Een woordvoerder van de boeren bond zei dat er geen standpunt was omdat het N.C.B.-bestuur nog niet vergaderd had sinds het uitbreken van de staking. Een zeer slimme vondst deed C.T.M.-voorzitter A. J. Heerkens, toen hem gevraagd werd of hij niet van mening was dat het sturen van melk naar Frankrijk van weinig so lidariteit getuigt: „Dat onze melk in Parys nogal duur is zal de Franse regering welicht doen inzien dat de melkprijzen daar omhoog moeten Minister Biesheuvel heeft naar aanleiding van vragen in de kamer verzekerd dat er absoluut geen ge vaar bestaat dat door de plotselinge exporten de melkprijs nadelig be ïnvloed wordt. Ook komt de binnen landse melkvoorziening niet in ge vaar, stelde de minister gerust. DEN HAAG De A.N.W.B. wijst het heften van weggeld ten stelligste af. Desgevraagd heeft een woordvoerder van de bond tegenover het A.N.P. ver klaard dat de A.N.W.B. het zeer onbil lijk acht dat de kosten van het bouwen van een verantwoord autosnelwegennet worden afgewenteld op het wegverkeer, dat reeds bijna een miljard gulden per jaar aan speciale belastingen op brengt. dagen dat de minister-president, mr. Marijnen en minister van Bui tenlandse Zaken, mr. Luns aan de Bondshoofdstad brengen. De gangmaking voor de Europese po litieke integratie vormt de hoofd schotel van deze besprekingen, die vandaag nog zullen worden voortgezet. Van Wcstduitse zijde werd er aan deelgenomen door Bondskanselier prof. Erhard en staatssecretaris prof. Carstens van het ministerie van buitenlandse zaken (als plaatsvervanger voor minister Schroeder, die aan griep lijdt). Na een particuliere lunch in hotel Koenigshof in Bonn, waar de Neder landse delegatie logeert, begonnen om drie uur de politieke besprekingen in de Bondskanselarij. Zij duurden tot vijf uur toen de Nederlandse ministers hun opwachting gingen maken bij president dr. Heinrich Luebke. Ook dit bezoek was van korte duur aangezien de heren zich moesten gaan opfrissen voor het staatsbanket, dat prof. Erhard gister avond zijn Nederlandse gasten aanbood- Voor zover wij hebben kunnen nagaan is het gesprek van gistermiddag niet veel anders geweest dan een poging tot verduidelijking van de plannen, die de Westduitse regering heeft ontworpen om het in het slop geraakte Europese integratiegesprek weer op gang te brengen. Deze plannen zijn begin de zer week voorgelegd aan de buiten landse experts der CDU en CSU en aan de Westduitse topfunctionarissen bij de E'EG in Brussel, onder wie prof. Hall- stein. Waar het de Nederlandse delegatie om gaat is te weten te komen of het plan, dat prof. Erhard en minister Schroeder hebben ontworpen, sterk ge noeg is om de EEG te bundelen en of er ook plaats is voor Engeland wan neer dit land tot de EEG wil toetre den. Volgens welingelichte kringen heeft minister-president Ma.rijnen tijdens het gesprek met Erhard het Nederlandse standpunt gehandhaafd dat men met stappen in de richting van een politieke unie moet wachten tot de nieuwe Brit se regering de gelegenheid heeft ge kregen haar opvattingen kenbaar te maken. Zeker is verder dat prof. Erhard nu overhelt naar de gedachte dat het geen zin heeft om nog al te lang op Enge land te wachten alvorens met de poli tieke aaneensluiting van Europa een begin te maken. Hij is van mening dat men daarbij pragmatisch moet te werk gaan en halen" wat er maxi maal te bereiken is. Hij zou het prettig vinden indien alle zes de EEG-partners het daarmede eens zouden zijn- Des noods echter zou men op kleinere schaal moeten beginnen. Het js dan ook niet gewaagd te ver onderstellen dat de Westduitsers zullen willen proberen om de Nederlandse be windslieden tot andere Engeland-ge- da-chten te brengen. VIERHONDERD VIJFTIG vissers uit één Indiase havenstad worden vermist sinds zij op zee door een zeer hevige storm zijn overvallen. Hun vijfenzeven tig scheepjes moeten vergaan zijn en aangenomen wordt dan ook dat allen verdronken zijn. ONDER OVERWELDIGENDE belang stelling de hervormde kerk was tot de laatste plaats bezet zijn gisteren in Haaksbergen zeven van de negen slachtoffers van het catastrofale ver keersongeluk bij Alphen aan de Rijn begraven. Het waren allen leden van een familie. NA VEEL geharrewar heeft de Schot se politie de bewijsstukken tegen een in Rotterdam gedetineerde Nederlandse zeeman, die in Grangemouth een was vrouw zou hebben vermoord, aan de Nederlandse justitie overhandigd. De zeeman kan nu hier berecht worden. Weersverwachting medegedeeld door het K.N.M.I., geldig tot vanavond: Droog weer met weinig bewolking. Matige af en toe vrij krachtige ooste- l\jke wind. Ongeveer dezelfde tem- peraturen als gisteren. Vandaag: zon onder 18.22 uur. Maan op 23.36 uur. Morgen: zon op C.39 uur. Maan onder 16.35 uur. Het Westduitse EEG-plan is gericht op een voorlopig begin van regelmatige politieke, culturele en defensieconsulta ties zonder andere supranationale in stanties dan een secretariaat-generaal, dat de conferenties van regeringschefs en ministers zou moeten voorbereiden. De Westduitsers hopen dat men langs deze weg tot steeds engere bindingen zal kunnen komen. Verder streeft Bonn naar een samenvoeging der vele Euro pese instanties en een sterker politiek gewicht voor het Europese parlement in Straatsburg. Met Parijs zijn over deze voorlopige voorstellen reeds besprekin gen gaande. Parijs heeft op deze voor stellen al lang gewacht nadat prof. Er hard ze in juli jongstleden aan De Gaulle heeft beloofd toen deze in Bonn was en hem voorstelde om maar vast met een Frans-Duitse politieke unie te beginnen, waarbij naar de mening van De Gaulle de overige EEG- partners zich dan wel snel zouden aan sluiten. In het keizerlijk paleis in Tokio is de 28-jarige prins Josji, de jongste zoon van keizer Hirohito, in het huwelijk getreden met de 24-jarige Hanako Tsoegaroe. Op de foto verlaat het paar het paleis na de huwelijksplechtig heid. .SINGAPORE In het gebied van Labis in Zuid-Malakka zijn woensdag nog drie Indonesische parachutisten gevangen genomen, zo is van welinge lichte militaire zijde in Singapore ver nomen. De drie mannen hadden bur gerkleren aan en schenen uitgehongerd. Van de honderd infiltranten en para chutisten die begin september in dit gebied landden, zwerft er nog maar een tiental in de beboste heuvels rond. Vei ligheidstroepen hebben er zevenentwin tig gedood en ongeveer zestig gevan gen genomen. In Koeala Loempoer heeft de Indo nesische tweede-luitenant Soetikno. die volgens de Maleisische autoriteiten de leider was van de parachutisten die op 1 september in het gebied van Labis landden, op een persconferentie de ac tie een „droevige mislukking" ge noemd. Luitenant Soetikno zei dat hem vóór zijn vertrek uit Indonesië was gezegd, dat de parachutisten Maleisië zouden gaan „bevrijden van het kolonialistische juk en dat de bevolking daar hen met open armen zou ontvangen". „Ik was verstomd toen ik merkte dat de Ma- leiers ons vijandig gezind zijn", aldus de Indonesische officier. DEN HAAG. Albert van Dalsum. die kortgeleden 75 jaar is geworden, heeft besloten om het toneel vaarwel te zeggen. Voor Nederland in het algemeen en speciaal voor de Haagsche Comedie, waaraan deze kunstenaar sinds 1954 is verbonden, is dit afscheid van grote be tekenis- Volgens de Haagsche Comedie is het zijn nadrukkelijke wens dat er geen ere-, huldigings- of werkcomités wor den gevormd. JUWELEN TERUG GORINCHEM Een vijf weken oude baby van de familie De Krey te Gies- senburg is gisteren op het nippertje aan de dood ontsnapt. De baby die in de kinderwagen in de tuin lag, werd door een twee-en-een-half-jarig neefje in een sloot gegooid. De moeder, die de dekentjes in de wagen vreemd ver ward vond liggen, kwam naar buiten en miste het kind. Toen het neefje had verteld dat hij de baby in de sloot had geworpen zag zij het kind op de bodem liggen. In de sloot stond een meter water. Direct paste de moeder mond-op- mond-beademing toe, zoals zij onlangs op de televisie had gezien. De baby was reeds bewusteloos, maar door het beademingssysteem kon zij het kind weer bijbrengen. Het kind maakt het goed. (Van onze correspondent) AMSTERDAM De buit van de Jirutale roofoverval die zater dagmorgen bij juwelier Schipper op de HeiKgeweg in Amsterdam werd gepleegd, is gevonden op nog geen tien kilometer afstand van de plaats van de misdaad. De juwelen ter waarde van 400.000 gulden (verpakt in een zakdoek), bleek begraven in de drassige oever van de roeibaan in het Amsterdamse Bos. De ju welen liggen nu in de waterdich te kluis van de Amsterdamse po litie te wachten op het moment waarop de gedupeerde juwelier komt verifiëren of alles er wel is. Helmuth Balk (de rover, die zater dagmorgen met een moker de etalage ruit op de Heiligeweg insloeg en de buit uit de uitstalkasten griste), heelt er gistermiddag voor gezorgd, dat de juwelen konden worden opgespoord. Na zijn arrestatie in Duitsland ver klaarde hij tegenover de Dortmundse politiecommissaris Löblein dat hij de bij de overval gebruikte pistolen er gens had begraven op een plaats in het Amsterdamse Bos, die hij terug zou kunnen vinden. Prompt reisde Löblein en (een zwaar geboeide) Balk naar Amsterdam, waar zij gistermiddag aan kwamen. Inderdaad werd op de aan gewezen plaats het schiettuig terug gevonden. Maar de buit? Ik weet het niet. antwoordde Balk, maar wel heb ik Petras Dominas op honderd meter afstand hier vandaan bezig gezien toen ik de pistolen aan het begraven was. De befaamd*0 politiehond Sita uit Weesp werd erbij gehaald, maar hoe wel het dier uitvoerig aan de kleren van Dominas had geroken, kon het de (Bijzondere correspondentie) ROME De vooruitstrevende groep onder de concilievaders heeft gisteren de meer behoudzuchtige groep in de Kerk overwonnen, toen het concilie met grote meerderheid zijn goedkeuring hechtte aan de nieuwe definitie van de rol der bisschoppen in de Kerk, hun collegialiteit onder en met de Paus, de rol van de leken en de plaats van de geestelijkheid. De hoofdstukken 3 tot en met 6 van het schema over de Kerk werden met grote meerderheid goedgekeurd. De conservatieve groep concilievaders had tegen de wensen van Paus Paulus in zijn verzet tegen hoofdstuk 3 (de col legialiteit) verscherpt. Volgens be paalde zegslieden zou er vorige week zelfs een emotionele bijeenkomst onder leiding van kardinaal Ruffini van Pa lermo zijn gehouden, waarop de aan wezigen werd aangeraden de Paus te gen zichzelf te beschermen. De conser vatieve vaders vrezen dat de collegia- liteitsgedachte, die de bisschoppen tot medebestuurders der wereldkerk en niet alleen tot bestuurders van hun eigen bisdom maakt, het pauselijk pri maat zal aantasten. Het hoofdstuk over de collegialiteit werd met 1624 tegen 42 stemmen aan genomen. Er waren echter 572 „ja"- stemmen met voorbehoud. Het herziene hoofdstuk over de plaats van de leken in de Kerk kreeg 2152 stemmen voor en 8 tegen. (76 onder voorbehoud). In dit hoofdstuk wordt het accent gelegd op het universele priesterschap van alle gelovigen. Met ongewone levendigheid begon het concilie na de stemmingen aan het schema over de bronnen der openba ring. dat sinds 1962 al tweemaal is herzien, maar nochtans heftige discus sies uitlokt. De kwestie waar het om draait is, of de katholieke traditie ook als bron van goddelijke openbaring kan worden beschouwd, naast de Hei lige Schrift. Het herziene schema laat deze vraag eigenlijk open. Kardinaal Ruffini en zijn medestanders verklaar den zich tegen dit schema. Paus Paulus heeft in een bijeenkomst van conciliewaarnemers van niet-ka- tholieke christelijke kerken gesproken over zijn plan om een interconfessio neel instituut Ier bestudering van de heilsgeschiedenis op te richten. Dit zal een concrete stap op de weg naar de oecumenische dialoog zijn. Morgenavond vertrekt de Nederland se toehoorster bij het concilie, mej. drs. Anne Marie Roeloffzen naar Rome. Zij vertegenwoordigt de wereldfederatie van katholiek vrouwelijk jeugdwerk. MEER DAN 100 personen zijn verdron ken en verscheidene honderden worden vermist in de staat Andhra aan de oostkust van India, als gevolg van zwa re overstromingen. DE 72-JARIGE heer D. Kalkman uit Hilversum werd vrijwel op slag gedood toen hij werd aangereden door een per sonenauto. 55 (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM De Amerikaanse atoomvaarder Savannah ligt sinds gis teren één uur afgemeerd aan de Park haven in Roterdam. Bekeken door dui zenden toeschouwers en begeleid door fonteinen spuitende brandweerschepen, sleenboten, politie vaartuigen, kustvaar ders en andere schepen, voer het witte schip kalm de Nieuwe Waterweg op en werd in Rotterdam begroet door de ministers Van Aartsen, Andriessen, Bot en De Jong, de staatssecretarissen Van Es en Bartels, burgemeester van Wal- sum van Rotterdam, en de marsenspe- lende Marinierskapel. Op 6 oktober ver trekt de atoomvaarder uit Nederland naar Antwerpen en verder naar Le Havre. Het fraaie 3chip bracht 24 passagiers mee naar Rotterdam en bovendien 550 ton vracht: chemicaliën, auto's, machi nerieën en dergelijke. Dit is nog wei nig voor de dure oversteek die precies acht dagen heeft geduurd, maar de Sa vannah vaart nu nog praktisch alleen om goodwill voor kern-koopvaarders te kweken. De Amerikaanse regering heeft daarvoor zoveel geld over dat het al de goodwillreizen financiert. Men is er namelijk van overtuigd dat kernkoopvaarders op den duur econo misch kunnen varen. Zeker wanneer alle beperkende bepalingen van ge zondheids- en veilingheids- en verze keringsinstanties opgeheven worden. De gezondheidsdiensten in Amerika heb ben de Savannah aan vele proeven on derworpen bij terugkeer van verschil lende reizen. Maar buiten de reactor if nergens radioactiviteit ontdekt. Men neemt deze proeven daarom thans niet meer. Elders is men nog niet zo ver. Het schip moet onder stoom blijven om desnoods binnen dertig minuten te kunnen afvaren. Dit geldt voor alle ha vens. waar nog vele andere veilig heidsvoorschriften gehandhaafd blijven. Bezoekers krijgen van vrijdag 2 ok tober af gelegenheid de Savannah te bezichtigen. Zij moeten er echter op rekenen dat het van 2 tot 6 oktober bijzonder druk zal worden. In Rotter dam wordt de miljoenste bezoeker van het schip verwacht. V.l.n.r. Petras Dominas. Betty Russ- Balk. mevr. Balk en Helmut Balk, ge fotografeerd op de Dam in Amster dam voor de roofoverval. Deze foto is de gangsters noodlottig geworden. bewuste plek niet vinden. Een van de rechercheurs echter ontdekte merkte kens op de bomen in de buurt. Die vol gend kwam hij op een plaats waar de bodem eruit zag alsof er pas gegraven was. Inderdaad bleek daar de volle dige buit begraven te zijn. Met de vondst in het Amsterdamse Bos is de verdenking weggevallen dat de Duitse advocate Marianne Kreuzer (de raadsvrouwe van Dominas, die maandag in Amsterdam werd gearres teerd), de buit over de grens gesmok keld en verborgen heeft. Commissaris Landman van de Amsterdamse politie zei gisteravond zelfs, eraan te twijfelen of de vrouw wel het meesterbrein ach ter de roversbende is, zoals hij aanvan kelijk had aangenomen. Wel heeft me vrouw Kreuzer inmiddels verklaard van de overval van zaterdag op de hoogte te zijn geweest. Zij was ge waarschuwd door haar dochter Gerlin- de en mocht zaterdag naar Amsterdam komen om getuige te zijn van het re sultaat. Dit laatste weet de Amsterdamse po litie, omdat de schone Gerlinde onder de druk der omstandigheden haar aan deel in de roofoverval heeft bekend. In haar notitieboekje staat onder meer: ..19 september: P. D. niet succesvol". Gisteravond legde zij in tranen de be tekenis van dit. zinnetje uit. De over val had eigenlijk op 19 september moe ten plaatsvinden, maar ging toen niet door omdat Dominas (duidelijk de lei der, de andere twee daders zouden ieder van dc buit (slechts) 50.000 krijgen), de kust niet veilig achtte. Een pikante bijzonderheid is overigens dat moeder Kreuzer die bewuste 19e sep tember ook naar Amsterdam kwam om het succes mee te vieren, maar onver - richterzake naai Essen terugkeerde. Commissaris Löblein uit Dortmund (klein maar spijkerhard), vertelde gis teravond heel in het kort iets over zijn aandeel in de opsporing van de drie gangsters. Op een aantal punten bleef hij geheimzinnig. Zo wilde hij niet ont hullen hoe hij aan de foto gekomen was, die vorig jaar op de Dam van Dominas BIRMINGHAM Zes mensen zijn elk aan een oog blind geworden als ge volg van een infectie na het ondergaan van een operatie in het oogziekenhuis van de Engelse stad Birmingham. De' infectie is bij in totaal vijftien mensen geconstateerd. De oorzaak is waar schijnlijk een organisme, pyocyaneus genaamd, dat zich naar dinsdag van de zijde van het ziekenhuis werd mee gedeeld - wellicht in een fles gedistil leerd water met een zoutderivaat heeft bevonden. Deze vloeistof wordt gebruikt voor het uitspoelen van de ogen na operaties. O MOSKOU Denken de Amerika nen erover het weer dusdanig te be- invloeden dat de Sovjet-Unie slacht offer van een nieuwe ysttfd wordt? „Rode Ster", het orgaan van het Rus sische ministerie van defensie, schreef woensdag dat functionarissen van het Pentagon, het Amerikaanse ministe rie van defensie, iets dergelyks heb ben geopperd en dat de V.S. trachten door middel van ballons weerkundige gegevens over de communistische wereld te verkrijgen. V oorts» heeft de Amerikaanse pro fessor Wider, aldus Rode Ster, voor gesteld een kunstmatige droogte in de Sovjet-Unie te veroorzaken. en Balk met hun vriendin resp. vrouw, genomen werd en die een grote rol in de ontmaskering van de bende heeft gespeeld. Wel zei hij Dominas al lang gevolgd maar niet gearresteerd te heb ben. omdat hij niet geïnteresseerd was in één man maar in de hele bende, die volgens hem uit 12 tot 20 personen moet bestaan. „Ik verwachtte die bewuste zaterdag geen overval in Amsterdam maar in Keulen", aldus de „te" be scheiden Löblein. Löblein zei ook geen interesse te hebben in de advocate Marianne Kreu zer, aanvankelijk als meesterbrein ach ter de bende gedoodverfd. ..Die laat ik graag over aan de Amsterdamse poli tie". Uit een en ander blijkt dat de rol van Löblein bij de oplossing van de misdaad op de Heiligeweg groter is dan hij zelf wil toegeven en dat het aan deel van de Aror'erdamse politie daar bij ver achterblijft. Ondertussen rtelt de tweede dochter van advocate Kreuzer, Irma, alles in het werk om haar moeder vrij te krij gen. Zij heeft daartoe ingeschakeld de Essense advocaat mr. Hütsch. Zij heeft in de woning van deze rechtsgeleerde een toevlucht gezocht, omdat volgens haar de woning van haar moeder op de Marktplatz 2 in Essen aan een stuk door belaagd wordt door politiemensen en nieuwsgierigen. Ten kantore van mr. Hütsch verklaar de zij: ..Ik blijf geloven dat moeder on schuldig is en dat alles op een toeval berust". Irma is zee»' ontevreden over de be handeling die haar moeder en zij maan dagmiddag bij de Amsterdamse politie hebben gekregen. „Moeder heeft sui kerziekte. Zij moest medicijnen hebben. Maar hoofdinspecteur Valken zei: Wie met zulke rovers omgaat heeft geen me dicijnen nodig. Ik ben daar erg veront waardigd over". UTRECHT. De Utrechtse ing. C. A. de Bas, directeur van het inge nieursbureau I.BU., die al eerder kabelbaanplannen zag stranden (on der meer die over de boulevard van Scheveningen naar Kijkduin), heeft het gemeentebestuur van Amsterdam gevraagd medewerking te verlenen bij het bouwen van een kabelbaan vanaf het Leidsebosje in Amsterdam, via het Vondelpark en het Stadion plein naar Schiphol. Het traject, dat ongeveer 6,5 kilometer lang is. zou in ongeveer 10 minuten kunnen 'wor- den afgelegd. De heer de Bas meent met zijn ka belbaan („kosten drie miljoen, maar het kan ook meer zijn") ongeveer 1200 mensen per uur te kunnen ver voeren. De heer de Bas tilt niet zo zwaar aan het feit, dat de busonderneming Maarsse en Kroon reeds concessio naris is voor een busverbinding tus sen Amsterdam en Schiphol en dat de Spoorwegen zich daarbij zullen voegen als de Schiphollijn klaar is. De kabelbaan kan er in zes maanden staan, volgens ing. de Bas. Advertentie) Gloedvolle Herfstkostuums Naast normale ruiten, een nieuw type met lengte sug gererende werking. Gloed nieuwe kostuums regel recht uit Engeland in red- dish-brown of new blue. 199.50 - 269,50

de Stem | 1964 | | pagina 1