Nieuw akkoord met zegen van Bonn MHsSH Zeggenschap ovei atoomwapens al nu Geringe naar melkexport Frankrijk VLIEGERS DOEN BOEKJE OPEN OVER LIBERIAANSE METHODEN Lt'Xi De slag om de Schelde personeel Gruwelijke mishandeling om vreemde vergrijpen i DRIE DODEN IN VERKEER Nog geen spoor van ontvoerde kinderen Oud-SS'er uit Irene-comité H-bom kost Frankrijk miljarden Rilland-Bath: 6 lijkschouwers nodig Protest van Ifalpa in Den Haag Boete bevrijdt Brit van leven in angst Hispano Suiza 14 DAGBLAD VOOR ZEELAND EN VANDAAG Duizend haarden verbrand Sport vandaag Landbouwbonden achter stakers Te weinig suiker in kilozak: boete voor fabrikant Neem geen risico.„verf met De verf met flexabiliteit* 'extra speling voor de doe-het-zelver 104e JAARGANG Ne. 24698 Voor God. Koningin en Vaderland UitgaveN.V. Uitg. Mij. Neerlandia. DirecteurDrs. W. A. J. M. Harkx. HoofdredacteurJ. J. H. A. Bruna. Redactieraad J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureau: Breda Reigerstraat 16 tel. 22341 (5 lijnen). Postgiro 1114111 D O N D E R D A G 24 SEPTEMBER 1964 Abonnementsprijs: 9,75 per kwartaal, exd. 0,25 incasso; ƒ11,85 per post excl. 0,50 incasso; 0,75 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,45 per mm. Bij contract aanzien lijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse eilanden: GOES, Klokstraat 1 telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Hulst, Steenstraat 14 telefoon 2377 (Bijbureaus: TERNEUZEN: IJsbaanstraat 24 telefoon 2601 OOSTBURG: Nieuwstraat 41 telefoon 289^i MUUR VIERMAAL PER de tweede aflevering van Driemaal per week, op dinsdag, donderdag en zaterdag, kan men de komende weken dit boeiende oorlogsrelaas in ons blad aantreffen. U weet boven dien: wij wachten met belang stelling de reacties van onze lezers, hun herinneringen aan deze dramatische episode uit het laatste oorlogsjaar. ROTTERDAM Bij een botsing: tus sen een bus van de R.T.M. en een per sonenauto waarin zeven mensen zaten, is gistermiddag: de 70-jarige mevr. E. Gluwers-Veldhovcn uit Rotterdam zo ernstig gewond, dat zij kort daarna is overleden. Van de andere inzittenden van de personenauto werd de bestuurster, de 44-jarige P. J. van de Bovenkamp-Glu- wers uit Rotterdam, zwaar gewond. De andere inzittenden werden licht gewond. Het ongeluk gebeurde vermoedelijk doordat mevrouw Van de Bovenkamp schrok van e°n kuil in de weg, vol gas gaf en in plaats van rechtsaf rechtdoor reed tegen de linkervoorzijde van de bus. De personenauto werd totaal ver nield. DRACHTEN In Drachten is gister middag de 64-jarige mevrouw A. Mul der-Wachter uit Leeuwarden veronge lukt toen zij op de fiets plotseling naar links uitweek. Zij werd door een pas serende bestelauto geschept en was op slag dood. MAASTRICHT Na een verkeers ongeval is gistermiddag de 26-jarige J L. van Muiken uit Bunde in een zieken huis in Maastricht overleden. Hij liep kort tevoren ernstige verwondingen op toen hij met zijn bromfiets tegen een vrachtauto botste. ROTTERDAM Gistermiddag is in het water van de Coolhaven in Rotter dam de 5-jarige J. H. van der Laar ver dronken. Het kind speelde langs de kant en raakte ongemerkt te water. EEN KINKHOEST-epidemie heeft in de Peruviaanse hoofdstad Lima aan 300 kinderen het leven gekost. VEERTIG ongelukken met zweefvlieg tuigen. waarbij twee doden en vijf ge wonden te betreuren waren, zijn tot dusverre in 1964 al voorgevallen. Een tekort aan discipline en zorgvuldigheid is de oorzaak. DRIEDUIZEND baathisten zijn in Irak na een mislukte staatsgreep tegen pre sident Aref, gearresteerd. HET BEDRAG, dat Nederlandse dienst plichtigen uitgekeerd krijgen als zij niet in de kazerne eten. is van 1,15 per dag verhoogd tot 1,80. ZES Indonesische valschermjagers zijn gisteren door Maleisische veiligheidssol daten gedood. Het aantal gesneuvelden bedraagt nu al 25. Ruim 50 Indonesische parachutisten zijn gevangen genomen. BIJ EEN hevige ontploffing in de buurt van Sao Paulo (Brazilië) zijn vier per sonen om het leven gekomen. SJOUKJE DIJKSTRA is gisteren op Schiphol gearriveerd. Tot en met 11 ok tober zal zij in het RAI-gebouw optre den in de Amerikaanse ijsrevue „Holi day on Ice". ALLE LICHTE AMX-tanks van de in Duitsland gelegerde brigade van het parate eerste legerkorps, die gebreken vertoonden, zijn op dit moment weer gerepareerd. Óok bij in Nederland ge legerde onderdelen is men bezig met re paratie. TE HASSELT in Overijsel hoorden enkele heren plotseling een plons. Bij onderzoek bleek dat een landkaart m het water was gevallen waarop ge schreven was: „Boerderijbrand in oos telijke richting". De melding werd on middellijk aan het gemeentehuis door gegeven. Warmer Weersverwachting medegedeeld door het K.N.M.I., geldig tot vanavond: Rustig en zonnig najaarsweer. Ver dere staging van imddagtemperatu- ren. Zuidoostelijke wind. Vandaag: zon onder 18.34 uur. Maan op 20.05 uur. Morgen: zon op 6.31 uur. Maan on der 10.55 uur. JAAR OPEN BONN. De Westduitse re gering heert eenstemmig haar fiat gehecht aan een nieuwe grenspasjesafspraak voor West- berlyners met de Oostduitsers. Waarschijnlijk zal het akkoord vandaag worden ondertekend. De Westberlijnse en Oostduitse functionarissen die de onderhan delingen hebben gevoerd, heb ben gisteren in Oost-Berlijn een korte samenkomst gehad om de ondertekening te regelen. De nieuwe regeling staat West- berlijners toe viermaal per jaar familie in Oost-Berlyn te bezoe ken. De overeenkomst zal worden onder tekend door een vertegenwoordiger van het Westberlijnse stadsbestuur, Horst Korber, en de Oostduitse staatssecreta ris Erich Wendt. Dit tweetal heeft vo rig jaar over het akkoord onderhandeld dat omstreeks Kerstmis 1.200.000 een daagse familiebezoeken van Westberlij- ners over de grens mogelijk maakte. In de afgelopen negen maanden hebben de onderhandelaars bijna dertig bespre kingen gehad over een nieuw akkoord. Bonn heeft bezwaren gehad tegen het akkoord van vorig jaar. Behalve de Westduitse regering meenden ook de westelijke bondgenoten dat dit akkoord een gevaar vormde voor de juridische positie van West-Berlijn. Kanselier Erhard besliste dat West-Berlijn geen nieuw akkoord zou kunnen sluiten zon der instemming van Bonn. De regeringswoordvoerder Karl Gün- ter von Hase vertelde gisteren op een persconferentie, dat het nieuwe akkoord verbeteringen bevat vergeleken bij het oude. Hij gaf echter geen bijzonderhe den. Uit andere bron is vernomen dat de bezoeken zo kunnen worden afgelegd: in oktober, omstreeks Kerstmis-Nieuw jaar, met Pasen en met Pinksteren. Waarschijnlijk is ook voorzien in be zoek bij ziekte en overlijden. Het nieuwe akkoord spreekt opnieuw over toegang tot „de hoofdstad van de Duitse Democratische Republiek", een aanduiding welke de Westduitsers zwaar op de maag ligt, omdat ze tot op ze kere hoogte erkenning van Oost-Duits- land als staat inhoudt. Ook zullen Oostduitse postambtena ren in West-Berlijn worden toegelaten om de pasjes uit te schrijven. Daarop is vorig jaar» zoals men weet, veel kri tiek geweest. Maar dit jaar zullen ook Westberlijn se postbeambten in deze werkzaamhe den delen. De Oostduitsers hebben te vens toegezegd dat het akkoord zoda nig verlengd zal worden, dat Kerstmis 1965 er eveneens onder zal vallen. POITIERS Alle beschikbare poli tiemannen uit de streek van Poitiers zijn gisteren begonnen met een systema tische speurtocht in de bossen aan beide zijden van de eenzame weg op 20 kilo meter ten zuiden van Poitiers, waar maandagmiddag drie kinderen zijn ver dwenen. Uit niets blijkt dat al enig licht over deze zaak is geworpen. De 23-jarige tante Mauricette van de drie vermiste kinderen Guillon, die door de politie was aangehouden voor verhoor, is gisteren vrijgelaten. Een andere vrouw, Gilberte Grimond. is voor ver hoor vastgehouden Op de bovenste foto Christine Guillon (6) met haar broertje Patrick (5) en hun vriendje Joel Biet (rechts) die in Marnay bij Poitiers op weg van school naar huis zijn ontvoerd. Op de onderste foto hun tante, die gisteren is vrijgelaten. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM Dr. Van Renesse uit Amsterdam, lid van het comité „Huwe lijksgeschenk prinses Irene", die er in ..Achter het nieuws" van was beschul digd in de oorlog aan het Oostfront bij de S.S. te hebben gevochten, heeft gis teren in een brief aan het comité mee gedeeld, dat hij „omwille van prinses Irene en het Koninklijk Huis" neeft be sloten zich uit het comité terug te trek ken „opdat de bedoelingen van de actie zonder hindernissen kunnen worden ge realiseerd". Van de zijde van het co mité is meegedeeld dat dit besluit wordt gerespecteerd. Het comité tieeft in Utrecht vergaderd om zich te beraden over de acties, die vooral door me vrouw Bahlman uit Nijmegen een voormalig lid van het comité worden ondernomen. D^ze dame trad na een zakelijk meningsverschil uit het comité en tracht thans het comité op vele ma nieren verdacht te maken. Het comité was tot voor kort niet op de hoogte van het verleden van dr. Van Renesse. ,,In dat geval hadden we hem deelne ming aan het comité ontraden, hoeveel tespect wij ook voor hem hadden gekre gen", zo luidde het commentaar. DEVENTER Een felle brand heeft gisteren te Deventer de gebouwen van de voormalige matrassenfabriek Holt- kamp in de gelegd, en daardoor een schade veroorzaakt die in de miljoenen loopt. De gebouwen waren voor een deel als opslagplaats verhuurd aan de Davo- haardenfabriek en Aupings matrassen- fabriek. De haardenfabriek verloor bijna dui zend haarden. Enkele minuten na de ontdekking van de brand sloegen de vlammen reeds hoog uit. Matrassen en grondstoffen be vorderden een snelle uitbreiding van de brand, die met groot materiaal werd bestreden. Hoewel zeer snel aanwezig kon de brandweer niet verhinderen dat het complex geheel uitbrandde. Met man en macht moest de brandweer de woon huizen om het complex beschermen. In Wij kbij Duurstede zijn gisteren weer de jaarlijkse clubkampioenschap pen wielrennen gehouden en opnieuw toonde Willebrord Wil Vooruit zich de sterkste. De pl(?eg werd algemeen kam pioen. Daarnaast deed ook de Zeeuwse vertegenwoordiging „Theo Middel kamp" het uitstekend. Op onze sport pagina treft men een reportage van deze titelstrijd, alsmede nieuws rond de kwestie-Peter Post, het vertrek van Leo Pagano bij de KRO-radio en -t.v., en de zeven nieuwelingen die Dennis Neville in zijn selectieploeg haalde. DEN HAAG/PARIJS Minister Biesheuvel zal met ingang van morgen voorlopig een uitvoer toestaan van 75.000 kg melk per dag. De minister is tot deze beslissing gekomen op grond van de hem ter beschikking staande gegevens omtrent de produktic en het verbruik van melk en zuivelprodukten in ons land. Aan het produktschap voor zuivel is de aanwijzing gegeven tot een nader te bepalen datum op aanvraag de nodige uitvoervergunningen te verstrekken. Minister Biesheuvel heeft het bestuur van het produktschap verzocht de si tuatie in de zuivelsector nauwlettend te volgen, teneinde zo nodig snel te kunnen reageren op eventuele nieuwe ontwikkelingen. De drie centrale landbouworganisa ties in ons land zijn van mening dat de grootste terughoudendheid in acht moet worden genomen ten opzichte van een levering van consumptiemelk aan Frankrijk. De landbouworganisaties staan nl. zeer sympathiek tegenover het streven van de Franse organisaties naar een verhoging van hun melkprijs, die de laagste is in de E.E.G. Zij menen niet in een beoordeling te moeten treden van de middelen, die de Franse organi saties voor dit doel hebben aangewend en constateren dat een actie in de vorm van opschorting van leveranties in de huidige Nederlandse verhoudingen, me de gezien het regelmatige en reële overleg tussen overheid en het georga niseerde bedrijfsleven, een ongebruike lijke is. Bovendien menen ze dat: a. Plotselinge incidentele leveranties een verstorende invloed hebben op de melkvoorziening in ons land; b. Aan dergelijke leveranties ingrij pende zakelijke problemen zijn verbon den, die ook op langere termijn ongun stige consequenties kunnen hebben; c. De uiteindelijke beslissing over de uitvoermogolijkheid in handen ligt van de Nederlandse regering en het produktschap voor zuivel. De Franse minister van landbouw Pisani heeft gistermiddag verklaard, dat de regering niet kan tegemoetko men aan de eis^n der melkproducenten om de melkprijs te verhogen. Zulks om redenen van algemene politiek. UTRECHT „Vervoer geen melk naar Frankrijk", heeft de heer S. van der Ploeg, voorzitter van de bij het N.V.V. aangesloten Algemene Neder landse Agrarische Bedrijfsbond gister avond zijn ledon-chauffeurs van melk tankauto's geadviseerd. „Ik wil niet dat ze het gevaar lopen daar te worden gemolesteerd". GRONINGEN De economische po litierechter te Groningen heeft 400,- boete opgelegd aan een suikerfabriek te Groningen, omdat papieren kilozakken van de onderneming soms te weinig suiker bevatten. De grootste afwijking die men constateerde was 25 gram. In de kilozakken schijnt ook wel eens te veel te hebben gezeten. Bij het pakken wordt de hoeveelheid suiker gemeten naar inhoud en niet naar gewicht. Verschil in korrelgrootte maakt al een afwijking mogelijk De economische politierechter heeft overwogen „dat de verdachte zich blijk baar meer heeft, laten leiden door het zakelijk gewin, met de verpakkingsma chine te krap af te stellen, dan te han delen naar het streven de klant het volle pond te geven". WASHINGTON Twee Amerikaan se tijdschriften hebben onthuld dat som mige Amerikaanse militaire comman danten reeds onder bepaalde omstandig heden zeggenschap over het gebruik van tactische atoomwapens hebben. „In 1957 ontving de commissie voor atoomenergie van het (Amerikaanse) congres een geschreven memorandum, dat er plannen in ontwikkeling waren om de NAVO-commandant in Eruopa het recht te verlenen onder bepaalde omstandigheden kernwapens te gebrui ken zoals ingeval van onvermogen van de (Amerikaanse) president of bij het uitvallen van de verbindingen tus- PARIJS Frankrijk zal 54 miljard franc (40 miljard gulden) besteden aan een nieuw vijfjarenprogramma voor zijn bewapening, waar de nadruk wordt gelegd op atoomwapens en de produktie van 24 nucleaire raketten met een be reik van 1864 mijl wordt beoogd. Ruim eenderde van dit bedrag is no dig voor rfesearch in de ontwikkeling van atoommotoren voor in de toekomst te bouwen atoomonderzeeërs en de fa bricage van nucleaire springkoppen. waaronder vermoedelijk de waterstof bom, die Frankrijk binnen twee of drie jaar hoopt te beproeven. Ruim 3 miljard franc zal worden besteed aan de aanleg van een proef- terrein voor de waterstofbomproeven in de Toeamotoe-archipel. en aan de proeven zelf. Nog een miljard franc zal worden besteed aan de bouw van een raketlanceringsstation in het departe ment Landes ann de Atlantische kust. Er zijn geen inlichtingen gegeven over de 530 miljoen franc die bestemd zijn voor de militaire benuttiging van de ruimte" dat hoofdstuk is geheim. Conventionele bewapening zal 31 mil jard franc kosten. (Van onze correspondent) RILLAND-BATH De ongeveer drieduizend nn« oners tellende Zeeuw se gemeente Rilland-Bath, die reeds drie gemeentelijke lijkschouwers heeft aangesteld, heeft behoefte aan nog een drietal van deze functionarissen. Dit heeft niets te maken met de slechte le vensomstandigheden in de gemeente, maar met het grote aantal verkeers ongelukken dat in het grensgebied van Rilland-Bath en Woensdrecht gere gistreerd wordt. B. en w. van de Zeeuwse gemeente hebben de raad voorgesteld om de drie Hoogerheidese artsen J. P. M. v. d. Kar, F. E. V. van Hootegem en A. A. J. Dekkers, als gemeentelijk lijkschouwer aan te stellen. Naar de burgemeester ons vertelde is het nodig -.tm de medewerking van zoveel mogelijk dokters langs de lange rijksweg tussen zijn gemeente en Woens. drecht te hebben, omdat na een dode lijk verkeersongeval vaak veel tijd ver strijkt voordat een arts ter plaatse is. Daardoor wordt het verkeer na een on geval op deze bottle-neckverbinding langer dan strikt nodig is opgehouden. sen Europa en de Verenigde Staten", aldus de bladen. „Deze plannen zijn thans in werking getreden. Zij worden als topgeheim be handeld en hebben niet alleen betrek king op de commandant van de NAVO. maar ook op de commandant van de Noordamerikaanse luchtverdediging. Sommige van deze plannen zijn op schrift gesteld, maar mondelinge over dracht van de president aan de com mandant van de NAVO is eveneens be langrijk", zo wordt betoogd. Het Witte Huis weigerde gisteren commentaar te geven op deze berichten. Een van de tijdschriften verklaarde voorts: „Reeds nu is het algemeen be kend onder de NAVO-bondgenoten dat de Amerikaanse commandanten in Europa reeds orders uit Washington hebben gekregen om in bepaalde ge vallen zonder verdere instructies uit Washington kernwapens te gebruiken". „Sommige militairen verklaren dat als de verkiezingscampagne eenmaal voorbij is, men zal bemerken dat de regering en senator Goldwater, wat dit punt betreft, niet zover van elkaar af stonden als toen het naar voren werd gebracht", aldus het blad, dat hier aan toevoegde, dat de regering-Johnson Goldwater heeft verweten schietgraag te zijn, omdat hij voorstander is van een overeenkomst, die volgens gewoon lijk betrouwbare bronnen reeds bestaat en waarvan de regering, zo kan men vermoeden, het bestaan kent. SCHIPHOL Ongerust over de be handeling van twee buitenlandse pilo ten, die dit jaar in Liberia werden ge arresteerd, heeft het bestuur van de International Federation van piloten verenigingen (Ifalpa) een afvaardiging naar de Liberiaanse ambassadeur in Den Haag gestuurd, om een officieel protest in te dienen. De ambassadeur zegde toe hel protest te zullen doorzen den aan president Tubman. Nadat eerst eind februari de Neder landse gezagvoerder P. G. Tideman in de Liberiaanse lioofdstd was gearres teerd en vrij ernstig mishandeld, volgde in juli jl. een twee vrijwel identiek ge val, waarvan de Britse captain B. A. Loveridge het slachtoffer was. Beide piloten brachten over hun bevindingen rapport uit De 42-jarige Leverage vertelde hoe hij op het Liberiaanse vliegveld van Robertsfield met zijn passagiersvlieg tuig landde en opdracht kreeg met het taxiën naar het platform even te wach ten totdat een straalvliegtuig, met de Liberiaanse president Tubman aan boord, zou zijn vertrokken. Nadat dit was geschied kreeg hij opdracht snel naar het platform te taxiën in verband met ander landend verkeer. Hij parkeerde zijn toestel in de nor male positie op het platform. Eenmaal in het gebouw werd hij bij de vice-president van Liberia geroepen. Deze bleek er verontwaardigd over te zijn dat Loverage het toestel voor had gereden terwijl hij er nog stond. Hij merkte op dat Loverage hem het zicht op het vertrekkende Swissair-toestel had ontnomen en stof over de genodig den had geblazen met de motoren van zijn toestel. Diezelfde avond werd Loverage, naar hij vertelde, door de Liberiaanse politie van huis gehaald en zonder antwoord te krijgen on zijn vraag waarvoor hij werd gearresteerd, ontdaan van sok ken en schoenen, opgesloten in een kleine, stinkende, pikdonkere cel van een legerkamp in Monrovia, waarin zich geen ander meubilair bevond dan een oliekan als latrine. Bij het binnen treden struikelde hij over een op de grond liggende andere gevangene, die er al een jaar lang in zat. Na een paar uur werd de Britse vlieger uit deze cel gehaald en overgebracht naar een an dere, waarin zich temidden van een onbeschrijflijk vieze bende op de grond in een laagje vuil water zeven gevan genen bevonden. De meesten, aldus nog steeds het verhaal van Loverage. wa ren geboeid om de polsen en enkels. De gehele nacht en een groot deel van de volgende dag hield men hem in deze eveneens pikdonkere cel vast. Hij werd voortdurend in zijn blote be nen en voeten gestoken door muggen en andere insekten. Tweemaal werd hij bij een officier geroepen, die zijn ver zoek om contact op te mogen nemen met de Britse ambassade, negeerde en weigerde hem mede te delen hoe de beschuldiging feitelijk luidde. Tegen het einde van de middag wist de directie van de (Liberiaanse) lucht vaartmaatschappij, waar hij werkte zijn invrijheidstelling te bewerkstelli gen voor een losprijs van 1500 dollar Loverage heeft inmiddels deze maat schappij en Liberia verlaten. Een niets vermoedende gezagvoerder Tideman werd op 25 februari tegen middernacht bij het binnentreden van zijn hotel in Monrovia gearresteerd, omdat zoals hij althans later moest aannemen, maar toen niet wist in de hal van het hotel op datzelfde moment president Tubman zich bevond Wel had hij voor het hotel op straat een aantal grote Amerikaanse auto's zien staan. Blijkbaar had hem dit zoveel respect moeten inboezemen, dat hij bui ten had moeten wachten. Nauwelijks binnen werd hij door iemand weer naar buiten geduwd met de vraag of hij niet wist wie dat was. (VERVOLG OP PAGINA 7) BILLERICAY (ENG.) Geduren de 19 jaar heeft de automonteur Dou glas Card in angst geleefd. In die negentien jaar heeft hij in de buurt van BiUericay een terugge trokken leven geleid met zijn vrouw en drie kinderen. Hij had een vaste betrekking bij de Fordfabrieken en verdiende daar T9 pond per week. En al die tijd was hij bang dat hij eens herkend zou worden. Eindelijk, toen Card gisteren voor de rechter moest verschijnen voor een verkeers overtreding. bekende hij dat hij een gevluchte gevangene was. Veroordeeld lot drie jaar gevan genisstraf in 1945 wegen heling, was hij drie maanden later uit de ge vangenis van Feitham ontsnapt. De politie heeft hem nooit kunnen grij pen. Maar sinds de ontsnapping heeft Card „een eei lijk en ijverig leven geleid", aldus de politie. Hij had de volledige bekentenis kort geleder, afgelegd toen hij op straat door een agent aangehouden 'werd. Card kon met een boete van 14 pond naar huis keren, omdat men van mening was dat de vorige zaak gesloten was. Voor de eerste keer in 19 jaar ging Card naar huis. bevrijd van de angst die hij al die tijd met zich droeg. Hij heeft overigens zestien jaar lang volkomen onnodig in angst geleefd, want volgens de Britse wet kunnen ontsnapte gevangenen niet meer ge vangen genomen worden als zij lan ger dan de duur van de straf in vrij heid doorgebracht hebben (Advertenties) Diplomaten- kostuums Zo noemen wij onze groot se kollektie effen grijze en blauwe kostuums, gemaakt in Engelse Barathea's, gevlokte flannels, hop- sacks, etc. Alles import! Van 159,50 tot 249,50. BREDA VRAAGT

de Stem | 1964 | | pagina 1