a NA AANVANKELIJKE WEIGERING Toch Nederlandse melk naar stakend Frankrijk? Rijnschipper uit Oud-SS'er trad op voor cadeaucomité Irene" VRIJGEVOCHTEN TANTE ONDER VERDENKING Posttarieven zullen moeten personeel Ontvoering (zonder motief) van drie Franse kinderen krijgt 5 jaar Boterprijs ongedaan? Stiefkind Wantrouwen Prof. Asselbergs als rector magnificus Grootvader zag de kidnappers voorbijrijden Televisie op het net van draadomroep Miie^rdccw*vp Nieuwe schoonheid voor Nederlandse vrouw! Hispano Suiza WDebkti- rt iets doen Wjike brotM. DAGBLAD VOOR ZEELAND Ruteck's - Breda op nominatie voor verkoop Boekhouder beroofd Vrij zonnig Geen sprake van solidariteit Prij sverhoging kan tot 6 pet. beperkt blijven Achter het Nieuwsbeweert: 55 Verdachte Moeder radeloos Hoe blijft U aantrekkelijk exclusieve import 198.- SCHERK 104e JAARGANG No. 24697 Voor God, Koningin en Vaderland jrteerbare 'zonnig' ibriceerd els, die gemengd uit met de lak en op ken. r 100 gram 32 ct. Verkade STEEN Uitgave N.V. Uitg. Mij. Neerlandia. DirecteurDrs. W. A. J. M. Harkx. HoofdredacteurJ. J. H. A. Bruna. Redactieraad J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureau: Breda Reigerstraat 16 tel. 22341 (5 lijnen). Postgiro 1114111 WOENSDAG 23 SEPTEMBER »9o Abonnementsprijs: 9,75 per kwartaal, excl. 0,25 incasso; ƒ11,85 per post excl. 0,50 incasso; 0,75 per week Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,45 per mm. Bij contract aanzien lijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse eilanden: GOES, Klokstraat 1 telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Hulst, Steenstraat 14 telefoon 2377 (Bijbureaus: TERNEUZEN: IJsbaanstraat 24 telefoon 2601 OOSTBURG: Nieuwstraat 41 telefoon 2893) BREDA Naar wij vernemen heeft het Zwolsman-concern in overweging ook de onlangs in Breda aangekochte Ruteck's Lunchroom van de hand te doen. Onderhandelingen hieromtrent zijn gaande. Zijn wij goed ingelicht, dan gaat de voorkeur uit naar een kandidaat uit de horeca-branche, omdat alsdan ook de positie van het personeel gegaran deerd zou kunnen worden. Een derge lijke kandidaat heeft zich echter (nog?) niet gemeld. Wel zijn er gegadigden voor het pand uit de plaatselijke mid denstand. DUISBURG Het gerechtshof van Duisburg heeft gisteravond de Neder landse schipper A. V. (32) uit Rotter dam en de 43 jaar oude L. v. B. uit Geertruidenberg tot respectievelijk tien en vijf jaar tuchthuisstraf veroordeeld. Beide mannen hebben op 30 mei van dit jaar aan de oever van de Rijn te Alsum een 34-jarige boekhouder be roofd en gedood De boekhouder had enige glazen met de Nederlanders gedronken. Daarna be merkte hij dat zijn verrekijker verdwe nen was. De Nederlanders hadden het apparaat in het struikgewas geworpen om het later op te halen. De bestolene dreigde de politie te waarschuwen als de schippers de kijker niet teruggaven. A. V. greep de boekhouder bij de keel en worstelde met hem in het struik gewas, waarna de man bewegingloos bleef liggen. Medebeklaagde L. v. B. heeft toege geven dat de Duitser na de worsteling nog leefde, maar dat hij met de woor den „Zo gauw ga je niet dood" de verrekijker en de portefeuille van de man meenam om zich met zijn makker uit de voeten te maken. Het slachtoffer had de gevolgen van het gevecht kunnen overleven als de beide beklaagden hulp hadden gehaald. A. V. werd veroordeeld wegens roof en mishandeling, de dood ten gevolge hebbende; zijn medeplichtige alleen we gens roof. DE VOORMALIGE Boliviaanse presi dent Hernan Siles Zuazo en 34 andere Bolivianen. die hebben samengezworen om de regering van president Victor Paz Estenssoro ten val te brengen, zijn per vliegtuig uitgeweken naar Para guay. DOORDAT hij tijdens laswerkzaamhe- den een ijzeren plaat van 1000 kg op zijn hoofd kreeg werd de 62-jarige F. Ligtvoet uit Amsterdam zo gewond dat hij later aan zijn blessures overleed. DE TWEEJARIGE Johanna van Veen uit Utrecht is gisteren door een achter uitrijdend elektrowagentje van een bakker oveneden. Het slachtoffertje was op slag dood. NA HET gebruiken van een maaltijd op school zijn in de Indiase staat Andhra 35 schooljongens aan voedselvergifti ging overleden. Nog 150 kinderen lig gen ziek. DE STICHTING Radio Omroep en Te levisiezender Het Parool is in beroep gegaan bij de Kroon tegen een afwij zende beschikking op haar verzoek om zendmachtiging in de agglomeratie Am sterdam. IN BOEKEL (N.B.) is gisteren de 72- jarige heer J. van Alphen door een truck geschept. Hij overleed korte tijd later aan zijn verwondingen. HET AARDGAS zal in de jaren zeven tig ongeveer een miljard gulden tot de handelsbalans bijdragen, zo zegt mi nister Andriessen in zijn begroting. Hij gaat er daarbij van uit dat in die tijd even veel aardgas zal worden geëxpor teerd als in het binnenland wordt ver bruikt. Weersverwachting medegedeeld door hetÉ K.N.M.I.. geldig tot vanavond: Vr(j zonnig weer met hogere middag- temperaturen dan gisteren Matige wind tussen zuid en zuidoost. Vandaag: zon onder 18.36 uur Maan op 19.44 uur. Morgen: zon op 6.29 uur. Maan onder 9.33 uur. (Van onze Parijse correspondent L. Kleyn) In de melkoorlog in Frankrijk gaat het hard tegen hard. Parijs kreeg maandag en gisteren niet meer dan drie procent van de nor male aanvoer. Uitvoerig heeft de Franse radio gisteravond melding gemaakt van de aanvankelijke weigering van minister Biesheuvel om Frankrijk melk uit Nederland te leveren. Bovendien zou wat Nederland kan le veren nauwelijks voldoende zijn om alleen Parijs van een tiende van het nodige te voorzien. Later deelde minister Bicsheuvel in een ge heime zitting van de EEG-landbouwministers in Brussel mee te zul len onderzoeken of een „beheerste invoer" van Nederlandse melk naar Frankrijk mogelijk is. Uiteraard mag daardoor de melkvoorziening in Nederland niet ge stagneerd worden. Mr. Biesheuvel deed deze toezegging nadat zijn Franse collega Pisani, boos om Biesheuvels aanvankelijk afwijzende standpunt, om een geheime zitting van de EEG-ministers gevraagd had. Mr. Biesheuvel heeft verzekerd dat van solidariteit met de Franse stakers geen sprake is. Alleen de belangen van de melkvoorziening in het westen van ons land hadden hem bij het innemen van zijn standpunt voor ogen gestaan. Hij bestreed ook de mening dat Neder land niet het recht zou hebben zijn melkexport te beperken. De Kon. Nederlandse Zuivelbond acht het nog lang niet zeker dat de beperkte melkuitvoer naar Frankrijk inderdaad zal plaatsvinden. De bond heeft deze leverantie ontraden in verband met de situatie op de Nederlandse melkmarkt. Frankrijk heeft ook grote belangstel ling voor Nederlandse gecondenseerde melk in blik aan de dag gelegd. De uitvoer hiervan is wel toegestaan. Het verluidt dat de regering in een poging de melkstaking te breken, mis schien de subsidie voor de boterfabrie- ken zal opheffen, in de hoop dat dan een deel van de verse melk, die deze fa brieken plegen te gebruiken, zal af vloeien naar de melkwinkels. De Duit se boerenbond heeft zich gisteren intus sen onvoorwaardelijk solidair verklaard met de Franse boeren. De melk blijft intussen naar de fa brieken stromen, maar daar wordt er boter en kaas van gemaakt. Als de bo terprijs door de massale aanvoer daalt moet de regering volgens een bestaan de afspraak net verschil bijpassen, zo dat de dwaze toestand is ontstaan dat de regering een deel van de kosten van de staking, die tegen haar is ge richt, zelf betaalt Morgen zullen nadere maatregelen te gen de stakers bekend worden gemaakt. De minister van landbouw Pisani heeft voor vandaag een persconferentie uit geschreven. Men verwacht dat de ge garandeerde boterprijs ongedaan zal worden gemaakt. Mogelijk zal de melk bij de fabrieken worden gerequireerd, maar daar zijn de gevolgen niet van te (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Het lykt de minister van Economische Zaken mogelijk, de stijging van 't prijsindexcijfer van het le vensonderhoud voor 1964 als geheel ver geleken met 1963 beperkt te houden tot circa 6 pet. „al zal dit bijzondere inspan ning vergen". Strikte naleving van de prijsgedragsregels blijft daarvoor een eerste vereiste. Minister Andriessen ziet het als zijn taak zo schrijft hij in de toelichting op zijn begroting een stringent en slagvaardig prijsbeleid te blijven voeren. Aangezien de potentiële opwaartse druk op de prijzen naar verwachting in 1965 zal aanhouden, zal dit beleid naar zijn mening ook in het komende jaar moeten worden voortgezet. In de periode januari tot en met juli 1964 heeft zich ten opzichte van 1963 in totaal een prijs stijging van 5,1 pet voorgedaan. Behalve door middel van het prijsbe leid overeenkomstig de prijsgedragsre gels tracht de regering ook langs andere wegen de prijsstijging beperkt te houden. Daartoe behoort het mitigeren van ver schillende agrarische prijsverhogingen. Zo maakt het regeringsbeleid het moge lijk, dat de richtprijsverhoging voor tar we voorlopig geen prijsverhoging voor brood en andere meelprodukten tot ge volg zal hebben. Uiteraard mikt de bewindsman op het stel van het economisch evenwicht in 1965. De kans op dit herstel wordt min der, indien de feitelijke ontwikkeling be langrijk zou afwijken van de veronder stellingen, die het centraal planbureau in zijn „economische verkenningen" bij de miljoenennota heeft gepubliceerd. De ze uitgangspunten zullen in grote lijnen moeten worden verwezenlijkt. Getracht moet onder meer worden, de bestedin gen 2 pet te doen achterblijven bij de middelen. In zijn beschouwingen wijst de minis ter er voorts op. dat de concurrentiepo sitie van het Nederlandse bedrijfsleven ten opzichte van het buitenland ongun stiger is geworden. overzien, want het gist niet alleen bij de melkboeren, maar in de gehele land bouwsector. Zet de regering haar po gingen om de staking te breken door dan zijn wegversperringen met tracto ren en vrachtwagens niet uitgesloten. De boerenbonden hebben gisteren laten weten dat zij de staking minstens twee maanden kunnen volhouden. Wij kun nen niet dulden", zeiden zij, „dat een fles minaraalwater evenveel kost als een liter melk". Voor het einde van deze week zullen alle grote Franse ste den van melk verstoken zijn, zo deel- gen ze. De oorzaak van de melkoorlog ligt veel dieper dan de prijs van een liter melk. De Franse boeren zijn ér in hun hart van overtuigd dat de industrie het troetelkind en de landbouw het stiefkind is van de regering. De boeren denken dat zij tot taak hebben de ste den zo goedkoop mogelijk van levens middelen te moeten voorzien, opdat de Franse industrie kan concurreren tegen het buitenland. Daar komt by hen nog het irriterende gevoel bij, dat de vroe gere koloniën en overzeese bezittingen royaal door de Franse staat worden ge holpen, terwijl noodlijdende gebieden in Frankrijk zelf aan hun lot worden overgelaten. Maar niet alleen psychologisch ook objectief gezien voelen de boeren zich ten achter gesteld. Veertig procent van de woningen op het platteland zijn ouder dan 100 jaar. Van alle platte landswoningen zit meer dan de helft (55 procent) zonder leidingwater. In de steden heeft 15 procent van de wonin gen een bad of douche, maar buiten de steden zakt aat percentage tot twee. Centrale verwarming is op het platte land een zeldzaamheid. Door gebrek kige medische verzorging sterven op het platteland twee mensen aan tuber culose tegen één in de steden. Jaarlijks verliest de landbouw 50.000 actieve mannelijke krachten, die door hoger loon, betere werktijden en betaalde va kanties naar de steden trekken. De minister van landbouw hoopt door structuurhervormingen de crisis in de landbouw te verlichten. Zijn eerste doel is opruiming van kleine en niet ren dabele bedrijven en de vorming van produktieschappen. Maar het wantrou wen van de oudere boeren is groot. De aangekondigde hervormingen nemen veel tijd in beslag en intussen zien de boeren dat groente en fruit in de grote stad onbetaalbaar zijn en dat de tus senhandel schandelijke winsten maakt. Tenslotte moet men de staking van de boeren zien tegen de achtergrond van de gemeenteraadsverkiezingen in het komende voorjaar en de presidents verkiezingen in het najaar van 1965. Als de hoeren het verliezen behoeft generaal De Gaulle by zyn kandidaat stelling voor het presidentschap van de republiek niet te rekenen op een boe- renstem. Naar in Brussel wordt vernomen heeft Frankrijk de afkondiging van het stel sel van minimumprijzen voor de in voer van haring een tweetal dagen uit gesteld. In ieder geval zal de maatregel alleen gelden voor verse haring en niet voor gezouten. Het uitstel betekent dat het stelsel van minimumprijzen door Frankrijk niet eerder dan volgende week kan worden toegepast. De E.E.G.-ministerraad heeft zich gisteren ook akkoord verklaard met het instellen van gedifferentieerde sluisprij- zen voor eieren en gevogelte. De zes zijn het er verder ook over eens gewor den de bestaande afspraak te handha ven, dat men elkaar zal raadplegen al vorens de export van consumptie- en pootaardappelen naar derde landen te subsidiëren. In een uitzending van „Achter het nieuws" heeft de presentator Joop van Os van den Abeelen ont huld dat prinses Irene, toen zij enige tijd geleden incognito een bezoek aan Nederland bracht om Hollandse stijlmeubelen voor haar flat in Madrid te kopen, vergezeld werd door een oud-SS'er. Gedoeld werd op de arts Van Renesse, die volgens Van Os voor de oorlog lid was van de NSB, tijdens de oorlog het SS-uniform aantrok en naar het oostfront ging. Daarvoor werd hij na de oorlog door een tribunaal veroordeeld. De heer Van Renesse zou het cadeaucomité „Prinses Irene" heb ben vertegenwoordigd bij het be zoek van de prinses aan Nederland. Joop van Os herinnerde aan de wrijvingen binnen dit comité en zei: „Maar het loopt toch wel de spuigaten uit, dat dit comité zich Iaat vertegenwoordigen door een SS'er. Nederland kan zich nau welijks voorstellen, dat uit deze handen een typisch Hollandse huis kamer kan komen. Degenen die geld aan het cadeaucomité hebben overgemaakt, zullen dat stellig niet bedoeld hebben." Wij konden bij de weinige over gebleven leden van het „cadeau comité Irene" geen commentaar op het bovenstaande krijgen. Prof. T. A. Birrell (rechts), de af getreden rector-magnificus van de universiteit in Nijmegen, en zijn opvolger prof. dr. W. J. M. A. As- selbergs (Anton van Duinkerken) tijdens de receptie na de ambts overdracht, welke maandag heeft plaatsgevonden. DOORDAT een bus van een heuvel bij Tokio stortte kwamen gisteren zes men sen om het leven en liepen 44 anderen verwondingen op. De chauffeur ver loor de macht over zijn stuur. (Van onze correspondent L. J. Kleyn) PARIJS. Frankrijk is dins dagmorgen opgeschrikt door de ontvoering van niet minder dan drie kinderen: een jongen van 5 jaar Roel Biet, een jongen van eveneens 5 jaar Patrick Guillon en een meisje van zes jaar, Chris tine Guillon. Aan de kant van een landweg vond men drie schooltassen en in één daarvan een briefje van de volgende inhoud: „De kinderen zijn in goede handen, maar wij zullen geen medelijden hebben wanneer de politie wordt ge waarschuwd. Binnen 24 uur zult u nadere instructies van ons krij gen". Als enige ondertekening was een doodshoofd aangebracht. De ontvoering moet maandagavond om half zes hebben plaatsgehad op een departementale weg van de Vienne tussen Marnay en Medelle, kort na het uitgaan van de school. Men weet niet waarom de drie kinderen zijn ontvoerd, maar de inhoud van de brief wijst erop dat de boosdoeners op een losgeld uit zijn, ofschoon de kinderen niet tot wel gestelde gezinnen behoren. Alle drie gingen op school in Marnay op twee kilometer afstand van het dorp waar zij wonen. Iedere avond gaat de groot vader van Patrick en Christine, de heer Peintre, een man van 80 jaar, de kin deren op de fiets tegemoet, „Maandag avond", zo vertelde hij, „ontmoette ik de kinderen op 500 meter afstand van Medelle. Daar was op dat ogenblik niets bijzonders aan de hand. Alle drie zagen er vrolijk uit. Ik keerde terug, na hun de raad te hebben gegeven di rect naar huis te gaan. Ik herinner mij, dat ik vlak bij de boerderij een lang zaam rijdende auto heb gezien. Aan het stuur zat een vrouw van ongeveer 20 jaar die ik niet kende. Achter in de wagen zaten een man en een vrouw van naar schatting 50 jaar. De auto keerde en reed mij langzaam voorbij. Toen ik de kleintjes verliet moet het ongeveer half zes zyn geweest. Als ik ook maar enig vermoeden zou hebben gehad wat er toen ging gebeuren was ik bij de kinderen gebleven, maar hoe kon ik weten dat het om de kinderen te doen was. Van auto's heb ik niet zo heel veel verstand. Ik geloof dat het een Simca was. Een 1000 of een 1300. De wagen had een lichte kleur en hoorde als ik mij goed herinner thuis in Parijs". Franse auto's hebben een plaatsaanduiding op het nummerbord). Men mag aannemen dat ongeveer 100 meter van de plaats waar de grootva der afscheid nam van zijn kleinkinde ren de twee jongens en het meisje zijn ontvoerd. Men heeft de kinderen niet horen schreeuwen of huilen, althans de grootvader heeft niets gehoord. De ouders begonnen zich pas een uur later ongerust te maken. Toen het eerste onderzoek bij familie niets opleverde, begon men te zoeken in de bossen langs de kant van de weg, menende dat de kinderen daar aan het spelen waren. Dat onderzoek leverde geen resultaat op, zodat tegen 't invallen van de duis ternis fegen 8 uur de gendarmerie werd gewaarschuwd. Pas toen vond men langs de kant van de Departementale 144, vlak bij de plaats waar de heer Peintre de kinderen voor het laatst had gezien de schooltassen. Onmiddel lijk werden alle wegen, tot ver in de omtrek afgezet, maar ook dat leidde niet tot enig spoor van de daders. De brief werd gevonden in de school tas van Joel Biet. maar dat wil volgens de politie nog niet zeggen dat men juist dit kind op het oog had. De politie meent veeleer dat het speciaal om het gezin Guillon gaat. De tante van Christine en Patrick is dinsdagmorgen door de po litie langdurig verhoord. Deze vrouw van 23 jaar, Mauricette Guillon was j.l. vrijdag uit de gevangenis ontslagen en woonde sedertdien op de boerderij. De gendarmen nemen niet aan dat zij bij de ontvoering is betrokken. Maar wel is in de gevangenis van Poitiers haar vreemde gedrag opgevallen. Zij was de heldin van een troep jonge nozems, gespecialiseerd in het open breken van pronkkasten en leefde "met haar metgezellen in grotten en spelon ken. Haar fantasie was onbegrensd. Aan haar medegevangenen vertelde zij afkomstig te zijn van een zeer rijke familie met veel grondbezit. In werkelijkheid is de moeder van Christine en Patrick een voogdijkind, aangenomen door genoemde heer Pein tre. De politie wil weten wat voor ver halen Mauricette in de gevangenis heeft verteld en met wat voor perso nen zij omgang heeft gehad. Ook is de mogelijkheid niet uitgesloten dat Mau ricette onder haar kornuiten vijanden heeft gehad die zich op haar neef en nicht hebben willen wreken. In elk geval staat de vrouw in het middel punt van het politieonderzoek. De ouders van de drie kinderen ver zekeren dat zij geen vijanden hebben cn dat niemand hun bezwaarlijk om losgeld zou kunnen vragen. De moeder van Joel is ongehuwd. Zij werkt in een fabnek bij Parijs. Zij is door de politie op de hoogte gebracht en onmiddellijk naar Pmtiers vertrokken. Bij haar aan komst in Medelle zei zij snikkend: „Ik begrijp er niets van. Ik ben niet rijk. Ik verdien 500 franc per maand en heb geen vijanden". Het drama heeft in de gehele streek grote opschudding verwekt. De bewo ners van Marnay zeggen, dat alles ver meden had kunnen worden als er een schoolophaaldienst was geweest. Als regel brengt de vader van Patrick en Christine de kinderen iedere dag per auto naar school, maar juist maandag avond was hij verhinderd, de kinderen te gaan halen. Dinsdagavond had men over de drie kinderen nog niets vernomen. De ont voerders hebben met de ouders nog geen contact opgenomen, zoals zij had den aangekondigd. „Het postbedrijf blyft grote verlie zen opleveren", zo zegt minister Van Aartsen (Verkeer en Waterstaat) in zyn gisteren ingediende P.T.T.-begroting. Het deficit voor 1965 zal als er niets aan gedaan wordt bijna 32 miljoen belopen. Het is derhalve nodig de posttarieven nog eens drastisch te verhogen, maar zelfs dan zal tante pos nog zuinig aan moeten doen. Het landelijk draadomroepnet komt vanaf 1 965 in een periode van liquida tie. Vernieuwingen in de netten vinden niet meer plaats. Bij opheffing van net ten krijgen de abonnees een opzegter mijn van een jaar. In de verdere toe komst zullen de draadomroepaanslui tingen dienst gaan doen als aansluit- punten voor het landelijk centraal t.v.- antennesysteem. Voor 1964 werkt de draadomroep met bijna 14 miljoen verlies. Circa 36 pet. van de Nederlandse hui zen heeft telefoonaansluiting. De wacht lijst groeit aan tot ruim 130.000. De Postcheque- en Girodienst komt er dit jaar gunstiger vanaf dan vroe ger. De tweeling-brievenbussen van kunststof voldoen zó goed, dat de oude exemplaren in sneller tempo zullen wor- d envervangen. Fr komen nieuwe post zegelautomaten, met een rijkere keuze. HET GEMEENTEFONDS zal in 1965 ruim 20 miljoen méér voor de scholen bouw ontvangen dan in het lopende jaar het geval was. De uitkering zal in totaal 335 miljoen belopen. FRANKRIJK heeft rood China een mil joen ton graan voor 1964/65 aangeboden. Er komen nieuwe postgebouwen in o.a. Kaatsheuvel, Schijndel en Valkens- waard. De telefoon, en telegraafdienst gaat bouwen in Breda. Een nieuwe telegraaf - centrale te Breda zal in 1965 in ge bruik worden genomen. (Advertenties) Van uw huid wordt veel geëist. Klimaat en stadslucht maken een huid vuil. Make-up kan uw huid 'verstoppen'. Daarom heeft uw huid - om gezond en aantrekkelijk te blijven - Scherk Gezichtslotion nodig. Scherk Gezichtslotion verwijdert alle stof-, crème- en poederresten. Scherk Gezichtslotion stimuleert de bloed circulatie. Dus voortaan voor het slapen gaan uw Scherk-schoonheids- behandeling. Die vraagt slechts 1 minuut... en uw huid heeft er recht op! In flacons v.a. f 2,95. (Advertentie) SELECTIEKLEDING „Selectie kostuums" noemt Hollenkamp ze. En dat zijn dan import-kostuums, internationaal uitverkoren en exclusief voor Neder land. Een interessante collectie die de moeite van kijken en passen meer dan waard is. v.a. i: f -! 1 AMSTERDAM BREDA EINDHOVEN ENSCHEDE HEERLEN ROTTERDAM Nu zijn cr, naast Scherk Gezichtslotion voor het reinigen van de huid, ook Scherk schoonheidscrèmes! Dat bete kent een nieuwe, complete en succes volle schoonheidsverzorging voor de Nederlandse vrouw. En u ziet - welk type huid u ook hebt, voor élke huid is cr de ideale Scherk schoonheidscrème. Jeugdige huid: Scherk halfvette crème Vette huid: Scherk crème astringente Oudere huid: Scherk voedingscrème Droge huid: Scherk crème hydratante Tubes van f 3,- tot f 3,85. BREDA VRAAGT

de Stem | 1964 | | pagina 1