FA. DEY - AXEL Lijntrekken in sporthal Vlaming Jan Flameng bij Van Geyt in Hulst HEREN- EN JONGENSKLEDING MORGEN GROTE BRADERIE op de Grote Markt te Goes 22 uur groots vuurwerk FiNATA' „FINATA" n.v. LEERLING BEDIENDE SIMON DE WIT IHELL K Dagprogramma de fraitweek Programma KNVB afdeling Zeeland Korfbal Verrassende zege van Animo II Landelijk Hengelconcours Hansweert KNVB-Zeeland Goede start van Hansweertse B. Rotterdams Philharmonisch Orkest in In onze nieuwe sportafdeling! Sporthuis ANTOINE SCHIETING openluchtfilm Ruim 20 wagens een grote autoshow 10 bekende muziekkorpsen en showbands CONTANT GELD Kies voor uw oiiehaard SHELL haardoiie PK! voor zomerwarmte in de winter! Bekijk herfst en winter door een zonnige bril: Bestel voor uw oiiehaard de ideale brandstof: SHELL haardoiie PK. Koesterende warmte èn.... stipte aflevering onder alle omstandigheden. U belt en uw SHELL haardoiie PK- detaillist staat voor u klaar. Warm aanbevolen! haard olie (Van een onzer verslaggevers) GOES Vandaag brengt de fruit- fee een bezoek aan het fruitteeltgebied van IVesterschouwen. Na een rondrit door de dorpen Serooskerke, Noordwel- le en Renesse gaat de tocht naar Haam stede en Burgh. Ten gemeentehuize van Westerschou- wen zullen de fruitfee en haar hof dames door het gemeentebestuur wor den ontvangen. Hierna volgt een be zoek aan het rusthuis te Haamstede, waar de fruitfee aan de bewoners fruit zal uitreiken. Het laatste punt van het middagprogramma omvat een bezoek aan het Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis en het Corneliagesticht te Zierikzee. Ook hier zal fruit worden uitgedeeld. In de middaguren wordt er op de Grote Markt te Goes een jeugdwedstrijd in trapauto's gehóuden door verschil lende schoolteams. In de Prins van Oranje is er vanavond de zakenrevue 1964, georganiseerd door de Goese mid denstands vrouwenvereniging. Als gast- vrouwe zal optreden Karin Kraaykamp. Op de Grote Markt is er vanavond een rolschaatsshow door de rolschaatsclub Het Markiezaat uit Bergen op Zoom, In de pauze krijgt de Goese jeugd de kans om haar rolschaatsprestaties te Xe klas A Hoofdplaat I Domburg IWalcheren I Groede I Schoon- dijke I Jong Ambon I Retranche- ment I Noormannen IPhilippine I Oostburg I. Ie klas B Luctor I Dreischor IKwadendamme I Hansw. Boys I Kruiningen I Zonnemaire I Zierikzee II Patrijzen I. Reserve le klas R.C.S. II Biervliet II Vogel waarde II Zeelandia IV Clinge II Vlissingen IV Oostburg II Goes III; Middelburg IV Luctor II. 2e klas A Steen II Ria W. I Terneuzen III MIDDELBURG Op het ogen blik wordt de laatste hand gelegd aan de Middelburgse sporthal. Eén hand is echter niet genoeg, want er zijn nog vele werkzaamheden te ver richten. Zoveel, dat zelfs de hulp van de militairen ingeroepen is. Gis termiddag werden de landverdedi- gers ingezet als „lijntrekkers". Een kartoeitje dat ze, zoals het een echte lijntrekker betaamt, languit op de vloer liggend, uitvoerden. Het begin van de korfbalcompetitie, seizoen 1964-1965, van de Zeeuwse Korf- balbond kon niet beter zijn. Onder ideale weersomstandigheden en op terreinen in topconditie konden 64 teams zich weer uitleven in het spel van bal en mand en zódóendë eën begin maken aah het sei zoen. Deze teams scoorden bij elkaar 233 dóélpunten, zodat de openingen in de diverse korfbalmanden duidelijk werden aangetoond. Tot een opvallende prestatie kwam Animo 2. Vorig seizoen door een gewel dige eindspurt aan degradatie uit de eer ste klas ZKB ontsnapt wist het nu plaats genoot Zuidwesters l met 4-7 te kloppen. Weliswaar wonnen de Zebra-reserves niet door beter spel maar wel doordat de schotvaardigheid veel beter was. Togo 2 weerde zich tegen kampioen Luctor uitstekend. Dit heus niet zo sterke Goese team gaf zich geheel en wist tegen het eind van de wedstrijd de spanning weer volledig terug te brengen toen een 6-3 achterstand veranderde in 6-5. Boven dien misten de roodwitten drie straf- worpen. Luctor bleef evenwel met 5-7 aan de goede kant van de score. Ondo 1 bewees het Vlissingse Vedo dat het in de eerste klas ZKB nog heel wat heeft te leren. Bij rust stond het reeds 6-0 en omdat de ploeg uit St.- Laurens het toen wat kalmer aan ging doen kon Vedo de score nog een wat beter aanzien geven (9-5). Een goed begin had ook Elto 1 uit Kapelle. Tegen Tjoba 2 versterkt met de oud eerste twaalftal crack Chris Francke en mevr. Goedegebuur-Smit, behaalde het een uit stekende 7-4 overwinning. De uitslagen: le kl.: Togo 2 - Luctor 1 5-7, Ondo 1 - Vedo 1 9-5, Zuidw. 1 - Animo 2 4-7, Elto 1 - Tjoba 2 7-4, 2a: BKC 1 - Swift 3 2-3, Atlas - Stormvogels 9-6, Zuidw. 2 - Top 3-5, 2b: Luctor 2 - Elto 2 (Elto 2 n.o.), Olympia 1 - BI. wit 1 2-4, 3a: KVL - BK C 2 6-3, Ondo 2 - Swift 4 13-4, 3b: Tjoba 4 - Olympia 2 17-0, Animo 4 - Dos 55 11-6, juniores: Swift - Animo 4-1, Atlas - Ondo 5-0, Togo - BI. wit 4-6. OOSTBURG In de wisselende volg orde van Noord- en Zuidnederlandse beel dende kunstenaars aan wier werk boek handel Van Geyt zijn exposities wijdt, is is ditmaal weer de beurt aan een Vla ming. Het is de schilder Jan Flameng, die zijn opleiding ontving aan de Konink lijke Academies van Antwerpen en Brus sel en daarna aan het Hoger Instituut van Schone Kunsten in eerstgenoemde stad. Een schilder op de middelbare leef tijd (hij werd in 1917 geboren) wiens werk ook de rijpheid daarvan toont. De 23 doeken van verschillend formaat waaruit de expositie bestaat, verraden een sterk temperament, dat hevig op vooral mensen en landschappen reageert maar zich tegelijkertijd weet te bedwin gen. Flamengs kleuren zijn in het alge meen blij en zacht, gelen, roden, blauwen en groenen domineren, vaak worden ze met brede streken met het paletmes op gebracht en de meeste der hier aanwe zige werken hebben op het eerste ge zicht een aangenaam verrassende wer king. Bij nadere ontleding ontdekt men dat de kleurovergangen lang niet altijd vloeiend zijn, maar door middel van zwarte contouren en belijningen vrij ab rupt en gemakkelijk tot stand gebracht. Een enkele maal ook zoals in Stilleven no 17 ontbreekt de kleurbinding en valt het schilderij in losse partijen uiteen, dan weer als in no. 18 vormen de krui nen van tegenover elkaar staande bomen een dikke kleurkoek, waarin het losse en beweeglijke van takken en bladeren ge smoord wordt. Daar tegenover staat een klein schil derij als Gele Bomen waarin het waaien van de wind door de takken geslaagd en dichterlijk gesuggereerd wordt. Mooi De eerste competitiedag van het lande lijk korfbal bracht voor de Zeeuwse ploe gen winst en verlies. Winst was er voor Togo 1 in klas 3c district Zuid-Holland en Zeeland. Ondanks de bijna 200 km die de Goesenaars bij het begin van hun wed strijd tegen Crescendo in Leiden al ach ter de wielen hadden wisten zij dit duel af te sluiten met een 2-5 zege. De gewijzigde roodwitte ploeg toonde in deze wedstrijd bovendien een goed moreel door zich niet van de wijs te laten brengen door een reeds na enkele minuten opgelopen 2-0 achterstand. In klas 3a won Animo 1 verdiend met 6-2 van het Dubbeldamse DKV. Bij een ruststand met 1-1 was er nog van alles mogelijk maar toen de zebra's waren doorgestoten tot 5-1 was het pleit volle dig beslist. Tjoba 1 moest in 2b haar meerdere er kennen in het zojuist uit de eerste klas KNKB gedegradeerde Danaiden. Deze Leidse ploeg speelde sportief en doortas tend. De ruststand was 1-2. Daarna ging het even gelijk op tot 3-3 maar daarna moest de Tjoba-ploeg o.i. minder sterk dan voorgaande competities met 3-6 het hoofd definitief in de schoot leggen. De start van Swift 1 was niet bepaald bemoedigend. De Zeeuwse eerste klassers konden het in Delft tegen het uit de tweede klas gepromoveerde DKC niet bolwerken (9-6). Voor Swift 2, uitkomend in res. 3b KNKB was geen wedstrijd vastgesteld. Zittend meisje van stemming en kleur is ook het gezicht op Oostende vol feestelijkheid. Verfijnd, in de behandeling van de halspartij iet wat aan Modigliani herinnerend, ook het jongensportret René. Nobel van kleur en vormgeving, getuigend van rijp heid in behandeling en visie is Meisje met Pop. Deze tentoonstelling biedt een mogelijkheid kennis te maken met een Vlaams kunstenaar, wiens werk ook in enkele stillevens en bloemstukken le venswarmte en gevoeligheid uitstraalt die men zich niet mag laten ontgaan. De ex positie blijft geopend tot 29 september. WILLEM ENZINCK Schoondijke IIH.V.V. '24 Graauw I Sluiskil II Koewacht II. 2e klas B: Zeeland Sport IV Goes IVKruinin gen II Volharding '32 I Walcheren II Kortgene I Vlissingen V Patrijzen II. 2e klas C Dreischor II Zierikzee IIIRenesse II S.V.O.W.K. I. 3e klas A Hoofdplaat II Domburg IIWalcheren III Groede II Schoon dijke III Jong Ambon II Retranche- ment H Noormannen IIIJzendijke II Zeelandia III. 3e klas B Zeeland Sport V Luctor IIILewed. Boys II 's-Heer Arendskerke I Kruiningen Hl R.C.S. III. 3e klas C Breskens III Clinge III Axel III Graauw II Philippine II IJzendijke III Sluiskil III Ria W. II Vogelwaarde III Hontenisse III. In de le klas A van het Zeeuwse af delingsvoetbal won Domburg met 32 van Groede. De overige thuisclubs beten in het zand. Hoofdplaat moest de winst aan Schoondijke afstaan (1—4), Noor mannen aan Philippine (13) en Oost burg aan Walcheren (34). In de le klas B begon Hansweertse Boys goed door met 15 van Dreischor te winnen. Kruiningen bleef met 2—0 baas over Zierikzee 2 en Robur versloeg Kwadendamme (3—1). Renesse moest met dezelfde cijfers (1—3) het onderspit del ven tegen Luctor, terwijl Patrijzen de eerste stap in de goede richting zette in de vorm van een 81 uitslag tegen Zonnemaire. In de res. le klas eindigde Goes 3— Middelburg 4 in 45 en liet Luctor 2 de winst glippen tegen RCS 2 (15). Zee landia 2 won met 40 van Oostburg 2. Biervliet 2 werd thuis door Vogelwaar de 2 verslagen (1—2) en Vlissingen 4 door Clinge 2 (13). In de 2e klas A kwam Koewacht 2 tegen Corn. Boys 3 juist met de hakken over de sloot (4—3). Schoondijke 2 kwam tegen Steen 2 tekort (1—3) en Ria gaf de punten aan HW 3 mee (02). Graauw bond Sluiskil 2 met dezelfde cijfers aan de zegekar (20). In 2B won Zeeland Sport 4 met 23 van Kruiningen 2. Volharding bleef met 31 baas over Walcheren 2 en Cortgene met 41 over Hansw. Boys 2. In 2C versloeg Renesse 2 de Burgh- reserves in eigen huis (24) en behaalde SVOWK een monsterzege op Dreischor 2 (9—1) In 3A noteerden wij voor Domburg 2 —Groede 2 liefst 141. Hoofdplaat 2 kwam tegen Schoondijke 2 tot een 33 zege en Zeelandia 3 en Noormannen 2 deelden eerlijk (22). IJzendijke schoot Walcheren 3 naar een 8—2 nederlaag. In 3B plaatste Zeeland Sport 5 tegen Kruiningen 3 een half dozijn treffers (06). Luctor 3 versloeg RCS 3 (51) en Kwadendamme 2 scoorde eenmaal meer dan Robur 2 (65)'s-Heer Arends kerke startte met een 52 zege op Ror bur 2. In 3C tenslotte won Clinge 3 met 31 van IJzendijke 3, Vogelwaarde 3 moest voor Breskens 3 de vlag strijken (26). Graauw 2 liet Sluiskil 3 de punten mee naar huis nemen (34), terwijl Philip pine 2 geen moeite had om Hontenisse 3 te weerstaan (82). Ria W kreeg tegen het bezoekende Axel 3 geen schijn van kans (011). Leerling-Kelner gevraagd. Hotel des Pays Bas, Nieuwstraat 13, Terneuzen, tel. (01150)-2275. Struyk, Oosterhout. In enige afdelingen van ons bedrijf be staat nog werkgelegenheid voor serieuze actieve mede werkers. Ervaring in betonver- werking verdient aanbeveling, maar is geen vereiste. Geïnte resseerden kunnenon ze perso- neelchef bellen ond. no. 01620- 3941, of naar hem toekomen op kantoor Koningsdijk 69. Zo no dig komen wij u thuis graag bezoeken. 26431 Gevraagd in Den Haag een net meisje voor dag en nacht in ge zin met 5 kl. kinderen. Meer dere hulp aanwezig. Tel. na 6 uur: 070-32.10.98. Gevraagd havenwerkers voor Rotterdam. Hoog loon, veel ex tra voor tunnel. F.H. v.d. Burgt Oudenbosseweg 2, Oud-Gastel. Net meisje gevraagd voor hal ve dagen, zaterdag en zondag vrij. Mevr. Van Ooijen, Jacob Catsstraat 15 Terneuzen, tel. 3000. Diverse bijverdiensten, thuis werk enz. Inl. De Tipgever, Postbus 21, Hendrik Ido Am bacht. Verwarmingsproblemen? Instal. bedr. De Weerd N.V., Markt 33, Etten, tel. 01608-2310, lost ze voor u op. Kindje blij zegt ta ta ta, heeft een plastic-broekje S.G.A. Huur nieuwe televisie met alle programma's voor een gering bedrag per maand. Geen voor uitbetaling. Altijd recht van koop. Vandaag besteld, morgen bij u thuis. Bel (óók 's avonds) nr 01184-4410 of 01180-3973 of 01100-5397. Sportpark 1. Herenhuis, in pr. staat en goed gebouwd met ga rage, woonkamer 8x4, met gr. keuken, kelder voor- en achter tuin, 5 slaapk., badkamer.- f 60.000.-. Direkt te aanvaarden Makelaars v.d. Berg en Co., Nw. Ginnekenstr. 43, Breda, tel. 01600-24421. 18403 Goes - Breda. Aangeb. zonn. goed ingedeelde ruime 4-kamer- flat. vrij uitzicht. Gevr. ruilwo- njng Goes. Br. B. Verboom* Magelhaensstr. IC, Breda. R.-k. heer, 49 J. 2 kinderen (i.b.v auto) zoekt s.k.m. r.-k. juffr. 35-45 j. (Br. ond. no. 26435 bunr. v. d. bl. Belcrum-Garage vraagt steeds aanrijdingvrije auto's v.a. 1959 te k. Min. Kanstraat 18 20. Breda. Tel. 016o0—39870. Prinsenbeek. Helft van dubbel landhuis met ruime bergplaats, olie c.v., verzorgde afwerking, op erfpacht. Terstond te aanv. f 53.000 - vrij op naam. Make laars van den Berg Co., Nw. Ginnekenstr. 43, Breda, telef. 01600-24421. 18401 Dinsdag 22 september '64, Maria Magdalenakerk, Goes o.l.v. EDUARD FLIPSE BEETHOVEN; Symfonie. Zevende Op zaterdag 19 september wordt door de Hansweertse Hengelvereniging „De Pilk" opnieuw een groot internationaal hengelfestijn gehouden. De wedstrijd zal plaatsvinden in de Westerschelde nabij Hansweert. De le prijs zal Destaan uit een zeehengeluitrus- ting terwijl de eerste tien prijzen zeehen- gels en zeemolens zullen zijn en verder nog waardevolle prijzen tot een bedrag van f 2000.- De wedstrijd zelf begint te 11.45 uur en zal duren tot 14.45 uur, waarna de prijzen bekend gemaakt zullen worden in de zaal „Zeelandia" alwaar in de avonduren tevens een vissersbal gehou den zal worden. De inschrijving dient in de morgen uren plaats te vinden en wel in het café „De Harmonie" te Hansweert. MOZART: Ouverture „Don Giovanni" BRAHMS: Tweede Piano concert in Bes (solist: Michel Block) (cellosolo: Samuel Brill) Toegangsbew. ad f 2,—, f 3,—, f 4,— en f 5,— (r.i.) en uitvoerig progr.boekje ad f 0,50 bij: Goldschmeding, L. Kerkstraat 41, Goes, tel. 7258; ZVU-secretariaat, Koe poortstraat 6, Middelburg, tel. 2715. Deuren open: 6.45 uur n.m. Geen plaatsbespreking Hu do ra Rol- en Ijsschaatsen. Quick voetbalschoe nen. Clubballenf Merk hockeysticks. Tafelbil jart 39 tot 300 gld. Tafeltennis. Gezelschapsspelen. Sportieve truien. Pantalons. Jacks. Verkenners- kleding enz. enz. EERST KIJKEN Hoogstraat 26—32 Bloemenmarkt 26 ROOSENDAAL Pracht Citroën 1958 slechts f 1500, Taunus 15M keurige wa gen f 1500,-, Taunus 15M prima staat f 900,-, Opeis Rekords en Olympia's v.a. f 1000,-, Volks wagens in prima staat v.a. f 1000,-, Ford Thames bestel wagen 1960 als nieuw f 1100,-, voorts volksbestelwagens, bus jes, Pick-Ups etc., Opel Cara van, Tempo-bestelwagens in al le prijzen. Ruilmotors V.W. v.a. f 285 - alle slooponderde- len voor V.W. en andere. Wil lem Appels, Blauwehandstraat Onze voorraad is weer aan. merkelijk uitgebreid met een zeer aantrekkelijke serie auto's Z.a. Opel Rekord 1700 1963; Opel Kadett 1963; Renault R8 1963; Daf 700 1963; Simca 1000 1963; Ford Taunus combi, 17M 1963; Ford Anglia 1963; Re nault Gordini 1963; Renault On- dine 1962; V.W. 1500 1962; Sko- da 1962: DKW 3-6 1962; Ci troën ID 1962; Vauxhall Vic tor 1962; Simca 1000 1962; V.W. de Luxe 1962; Simca Etoile 1962; V.W. de Luxe 1961; Ford Consul 1960; Borgward Isabel la 1960; Renault L4 1963; Re nault L4 1962; Ford taunus 17 M stationcar 1961; Fiat 600 1961; Citroën ID '61; Opel Ka- pitan 1959; Ford Anglia 1960; Renault Dauphine 1959. Teveel om alle op te noemen. Kom vrijblijvend kijken en bewon der onze voorraad. Inruil en fi nancieren zo klaar. Alle dagen geopend van 8 v.m. tot 10 u. n.m. Ook zaterdags en zon dags. Voor een betrouwbare auto naar een betrouwbaar adres, het adres met de groot ste service. Belcrum-garage. Min. Kanstr. 16-20, Breda, tel. 01600-39900-39870. Vlakbij groen teveiling en station. 12530-X Te koop van particulier: i.g.st. z. Opel Record met roldak bj. 1959; kleur donkergroen met wit dak. Spiegelstraat 5 Goes. Citroën occasions steeds voor radig Citroëns D.S. - I.D. - 2 CV. A. v. Beek en Zn., Kade 5, Oudenbosch, tel. 01652-2673- 2511. Fiat 600 (Jagst 770) als nleUw, te koop van particulier. Jan Vermeerlaan 71B, Roosendaal, tel. 5679. Zwartbonte kalfvaars, aan tel ling en 2 vette vaarzen te koop. Kinderen Boomaarts. Molen dijk 2, Standdaarbuiten, tel. 01652-2569. Wordt gast-klant bij Edah-Ziezo Afgemat? Moe? Schieffers bloedwijn helpt bijzonder snel. Bevat actief Lecithinë vitami nen en mineralen, werkt bio- vitaal. Exclusief bij apothekers en drogisten. Aan alle huisvrouwen! Neem de 4-wekenproef bij Edah-Zie zo. Kom ontdekken dat u daar veal voordeliger uit bent. Wordt gast-klant. Ga 4 weken uw boodschappen halen bij E- dah-ZieZo. Vergelijk de kwali teit en de prijs met die van anderen. Kom ontdekken dat u bij Edah-ZieZo voordelig uw boodschappen haalt. De beste kwaliteit tegen de laagste prijs. Twee belangrijke punten in alle winkels van E- dah-ZieZo. Wordt nu gast-klant Neem bij Edah-ZieZo de 4-we kenproef. Heden overleed tot onze diepe droefheid, nog vrij onverwacht, na een kortstondige ziekte, voorzien van het H Sacrament der Zieken, in het r-k ziekenhuis te Hulst, onze lieve zoon, broer, behuwdbroer, oom en neef JULBERTHUS ALBERTUS VERCAUTEREN in de leeftijd van 42 jaar. Wij bevelen de ziel van onze dierbare overle dene in uwe gebeden aan. Koewacht: F. A. Vercauteren M. S. Vercauteren-de Maeyer J. Vercauteren A. Vercauteren-Janssens Mare en Huub Familie Vercauteren Familie de Maeyer Koewacht, 15 september 1964 De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u be leefd uitnodigen, zal plaats hebben op vrijdag 18 september a.s. om 10 uur, in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus te Koewacht, waarna begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. Donderdagavond om 7 uur rozenkransgebed in de kerk. Zij, wie wij vergeten hebben een uitnodiging te sturen, gelieven dit als zodanig te beschouwen. Hiermee vervullen wij de droeve plicht u kennis te geven van het overlijden van de heer JULBERT VERCAUTEREN in leven ambtenaar ter secretarie dezer gemeente. Gemeentebestuur en Personeel van Koewacht. Met leedwezen geven wij u kennis van het overlij den, op 15 september '64, van de heer JULBERTHUS VERCAUTEREN voorzitter van de R.K. ruinbouwvereniging Koe wacht e.o. Zijn persoon lijkheid en kwaliteiten zullen bij de Tuinbouw- vereniging in dankbare herinnering blijven. Bestuur Tuinbouw- vereniging Koewacht e.o. DANKBETUIGING Vooral aan de duivensocië- teit „De Snelle Duif" en Be- jaardenbond Clinge en ver der aan allen die blijken van belangstelling hebben ge toond bij gelegenheid van ons gouden huwelijksfeest, betuigen wij onze hartelijke dank. C. van Goethem-de Witte kinderen en kleinkinderen Clinge, Kerkstraat 44. Dankbetuiging. Hartelijk dank aan allen voor de goede zorgen tij dens de ziekte en het mede leven en deelneming, bij het overlijden van onze bemin de vader EDUARD BOLSENS In het bijzonder de behan delende geneesheren, zus ters van het St.-Liduinazie- kenhuis en kapelaan Van Leemput van St.-Jansteen. FI. van Peteghem Bolsens Hulst, Steensedijk 41. Dankbetuiging. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan J. Ver- nimmen, Autorijschool „Bea" waardoor ik mijn rijbewijs A, BE, CE, DE, telkens be haalde op mijn eerste examen. J. Burm. Kloosterzande, Kruisdorp. FAMILIEBERICHTEN (uit andere bladen) Geboren: Jolande, doch ter v. J. v. OosterhoutGo- ris, B. o. Zoom; Johannes, zoon v. C. v. Broekhoven v. d. Hek; Renee, dochter v. P. BolsiusHaans, Enschot; Marie-Ellen, dochter v. J MuldersEngels, Den Bosch; Peter, zoon v. F. Gommers de Rooy, Tilburg; Ric, zoon v. Zwanenberg—Schrover, Den Bosch; Sascha, dochter v. Prinsenv. Dijen, Den Bosch. Overleden: C. v. Boom, 61 jaar, B. o. Zoom; C. v. Unen, 71 jaar, B. o. Zoom; R. Noevers. 17 jaar, Tilburg; M. v. d. Akker—Wagemans. 93 jaar, Tilburg; E. de Loos. 56 jaar, Tilburg; J. de Rooij Somers, 75 jaar, Haaren (N.B.); A. v. GeffenGeij- sen, 70 jaar, Rosmalen; J. Willemse, 53 jaar, Öss. op staande wippen bij E. TIELEMAN te Axel op donderdag 17 sept. Aanvang 3 uur. ƒ30,- gratis. Gewone voorwaarden. AANVANG 12 UUR TOT 10 UUR DES AVONDS Attracties in de vorm van waardebonnen. Vanaf half acht optreden van de in Zeeland overbekende BABY DEN TOONDER BAND MET CONFERENCE. Een evenement hetwelk U niet mag missen. Vooral des avonds zal het op de feestelijk verlichte Markt gezellig zijn op de Braderie. T/m zaterdag tentoonstelling in het Schuttershof. Zaterdag 19 september 1964 te Goes 's middags van 35 uur ENTREE f 1.25 's avonds van 810 uur ENTREE f 1.25 Tribune-zitplaatsen f 1,50 p.p. extra EXTRA TREINEN vanaf Vlissingen 13.58 uur vanaf Vlissingen 18.58 uur EXTRA BOOT Kruininrjen—Perkpolder 23.20 uur Kats—Zierikzee 23.15 uur waaraan voorafgaand en minstens n* EEN GROTE UITGAVE TE DOEN HELPT U SNEL AAN DOOR EEN LENING .JL. Het tarief ligt ver beneden het wettelijk toe- gestane De restantschuld bij overlijden wordt kwijt gescholden. Inlichtingen bij: Kastanjelaan 76 Bergen op Zoom Tel. (01640) 6392 SIMON DE WIT heeft ta haar filiaal te BREDA plaats voor een (14 tot 17 jaar) VOOR OPLEIDING TOT VERKOPER Aanstelling geschiedt volgens uitstekende arbeidsvoorwaarden. Aanmelden bij de filiaalchef: Lange Brug straat 47 te Breda (tel. 36483). Shell Nederland Verkoopmaatschappij N.V., Postbus 69. 's-Gravenhage. Tel. 070-18 3400 DAGBLAD DE STEM VAN WOENSDAG 16 SEPTEMBER 196a

de Stem | 1964 | | pagina 6