Tsjombe naar Addis Abeba r— c i om steun WE GAAN DOOR Onrust Singapore Indonesië s schuld Belgische met moord bedreigd BLANKE HUURLINGEN HUISTOE Peking zoekt breuk met Moskou Dubbel spoor bij Westervoort Koning Koos weer op vrije voeten MALEISISCHE PREMIER EX-RIJKSWACHTER KWAM MET KARABIJN NAAR GRAUW RIJDEN CAMPAGNE VAKANTIE- SPREIDING voor u vorstelijk geb aar naar prinses T V NOORDZEE Betaal per kwartaal DAGBLAD VOOR ZEELAND r lectuur menu Kroestjev meent: Zonnige perioden VERWOEST EVACUATIE Kamerlid bepleit Nieuw document over verhouding met de joden Boze Verolme voor zuilenscherm PlUlS lïlClükl Geen aanklacht uit angst voor represaille Moskou zal Noord- Viëtnam helpen PRINSJESDAG MET 1 NIEUW KOFFERTJE Ettelijke kilometers per dag 104e JAARGANG No. 24682 Voor God, Koningin en Vaderland UitgaveN.V. Uitg. Mij. Neerlandia. DirecteurDrs. W. A. J. M. Harkx. HoofdredacteurJ. J. H. A. Bruna. Redactieraad J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureau: Breda Reigerstraat 16 tel. 22341 (5 lijnen). Postgiro 1114111 ZATS,PAO S SEPTSMBI, 1,64 Abonnementsprijs: 9,75 per kwartaal, exd. 0,25 incasso; ƒ11,85 per post excl. 0,50 incasso; 0,75 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,45 per mm. Bij contract aanzien lijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse eilanden: GOES, Klokstraat 1 telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen. Hulst, Steenstraat 14 telefoon 2377 (Bijbureaus: TERNEUZEN: IJsbaanstraat 24 telefoon 2601 OOSTBURG: Nieuwstraat 41 telefoon 2893) „Het rijke roomse leven" van Michel i van der Plas heeft een tegenhanger gekregen in „Mannenbroeders", een soortgelijke documentaire, maar dan over het leven en streven der pro- 2 testanten rond de dertiger jaren. 5 Pag. 13. In Venetië wordt een filmfestival ge- i X houden waar de sterren letterlijk en J 5 figuurlijk fonkelen. Pag. 5. 5 Pater dr. v. d. Weyer vertelt in een S S tweede artikel over het concilie het 5 5 een en ander over de begaafde tcke- naar Franck. Pag 9. 2 En daar is ook een nieuwe rubriek 5 „Knipselkrant" bestaande uit citaten en commentaren van de afgelopen week. Ook op pag. 9. A - 5 Een Franse journaliste verkreeg toe- gang tot Noord-Vietnam. het veelge- - noemde maar weinig bekende land S van „oom Ho". Het relaas ervan vindt u op pag. 15. Robots beheersen het leven al in veel 5 2 sterkere mate dan wij zelf beseffen. rag. 17. Citroën gaat het nieuwe seizoen in 2 2 met opgewekte modellen. „Aan de rol", op pag. 19. Onze populaire lezersrubriek „Pa- 5 2 pier voor uw pen" vindt u op pag. 21. PRAAG Na de ondertekening van een communiqué over de besprekingen die htf met president Novotny van Tsjecho-Slowakije in de afgelopen week heeft gevoerd, heeft Sovjet-premier Kroestjev de Chinezen ervan beschul digd een conferentie van de communis tische partijen voor te bereiden, die tegen de ideologie van Moskou zijn. De Sovjet-premier zei verder, dat de Chinese leiders al het mogelijke hebben gedaan om de betrekkinger. met Mos kou slechter te doen worden en zich daarbij alleen maar van grove scheld partijen hebben bediend. „Het is on mogelijk niet op te merken, dat de Chinese leiders reeds lang geleden het ideologisch geschil op het vlak der be trekkingen tussen China en de Sovjet- Unie hebben gebracht. De zaak is zo ver gelopen, dat de Chinese leiders zelfs territoriale eisen stellen en niet ver af meer zijn van voorstellen tot verdeling van het Russische grondge bied". Kroestjev noemde de Chinezen „hek sen" die het internationale imperialis me hulp verlenen. KROESTJEV Chinezen zijn heksen AAN BOORD van het Noorse s.s. „Sun- dove", in de Schiehaven in Rotterdam, is de controlebaas J. L. A. Klaassen '32), verongelukt. Hij kreeg tijdens toe zicht op het lossen van het schip een neervallende hijs jutezakken tegen zich aan. NIEUW-AMSTERDAM is op het "'•rein van een garage de tweejarige >ntje Lunenborg gedood toen ze met «ar autoped onder een autobus raakte. •■ersverwachting van het K.N.M.I. X idig tot vanavond: X •ijwel overal bewolkt, maar over- l op de meeste plaatsen droog eer met zonnige perioden. Dezelfde J iets lagere temperaturen als giste- Overwegend zwakke wind. mdaag: zon onder 19.18 uur. Maan der 19.33 uur. X ,r>rgen: zon op 6.00 uur. Zon onder X >■16 uur. Maan op 5.51 uur. Maan X ider 19.54 uur. laandag: zon op 6.02 uur. Maan op 10 uur. LEOPOLDSTAD. Premier Moise Tsjombe van Kongo, pas terug van een zegetocht naar het heroverde Albertstad, is gister avond per DC-6 vliegtuig naar de Ethiopische hoofdstad Addis Abe ba vertrokken, om daar op de conferentie voor de Afrikaanse eenheid steun te zoeken voor zijn regiem. De meeste landen in Afrika willen een veroordeling over hun oude vijand uitspreken, omdat hij blanke Zuidafri- kaanse huurlingen naar zijn land heeft gehaald. Tsjombe zou op zijn beurt pro testeren tegen inmenging in de Kon golese binnenlandse aangelegenheden door het koninkrijk Boeroendi en het voormalige Franse Kongo. Tsjombe zei tijdens een persconferen tie over de Zuidafrikaanse huurlingen kwestie, dat de Kongolese regering niet gevraagd heeft om Zuidafrikaanse vrij willigers. „En zij die zijn gekomen en hun diensten eigener beweging hebben aangeboden, zullen naar huis terugge stuurd worden". Sommige van deze vrijwilligers hebben volgens Tsjombe van hun aanwezigheid in Kongo ge bruik gemaakt om propaganda te voe ren tegen de nationale belangen van Kongo in en dit kon niet geduld wor-| den. Tsjombe werd donderdag als een grote overwinnaar in Albertstad door blank en bruin verwelkomd. In een toespraak in het Swahili zei de premier, dat de bevolking van de stad zich moest aaneensluiten om zich tegen toekomstige pogingen van de re bellen de stad te bezetten, te kunnen verzetten. De stad maakte een verwoeste indruk. In de straten stonden met kogels door zeefde auto's, langs de spoorbaan lagen goederen uit spoorwagons geroofd en vanaf de brug over de rivier de Loekoe- ga, waar 150 rebellen in een gevecht sneuvelden, kon men lijken in het wa ter zien drijven. Het station van Albertstad werd door een raketaanval van Kongolese vlieg tuigen vernield. Er is bijna geen voedsel in de stad en zo goed als alle winkels zijn leeg geplunderd. Vlak voor Tsjornbes komst had een Lockheed - Hercules - transportvliegtuig van de Amerikaanse luchtmacht een la ding rijst, vis, zout, suiker en noodza kelijke medicrmienten naar de stad ge bracht. Men verwacht dat er nog meer vliegtuigen met voorraden zullen ko men. De voorraden zijn een geschenk van de Amerikaan.se regering. Bij aankomst van Tsjombe in de stad wierp een Belgische katholieke geeste lijke zijn armen om de premier en weende op zijn schouder. Andere pries ters stonden met gebroken armen en benen langs de weg. De ambassades van de V.S. en Enge land in Leopoldstad zijn bezig op grote schaal hun landgenoten uit het gebied van Coquilhatstad te evacueren. Eén van de transportvliegtuigen van het type C-130, die de V.S. aan de Kongo lese regering hebben uitgeleend, heeft donderdag 71 vluchtelingen opgehaald, hoofdzakelijk Amerikaanse zendelingen en hun verwanten. Vanochtend hoopt de evacuatie gereed te hebben. De Amerikanen halen ook ongeveer 130 zendelingen op uit Gemena, de hoofdplaats van de provincie Oebangi. DEN HAAG Het Tweede-Kamerlid Posthumus (P.v.d.A.) is van oordeel dat het recente spoorwegongeluk bij Wes tervoort niet zou zijn voorgevallen, wan neer ter plaatse niet een enkelsporige, maar zoals vóór 1940 een dubbel- sporige baan aanwezig was geweest. Meent de minister ook niet, vraagt de heer Posihumus, dat het feit van het ongeluk bij Westervoort aanleiding geeft om op korte termijn te overwegen of op plaatsen, waar de frequentie van het treinverkeer voldoende hoog is, een enkelsporige baan dient te worden om gezet in een dubbelsporige baan? Is deze overweging ook niet noodza kelijk, aldus het Kamerlid, wanneer men rekening houdt met een zo snel mo gelijke invoering van een automatische baanbeveiliging, zowel omdat de uit* eindelijke totstandkoming hiervan toch nog wel enkele jaren op zich zal laten wachten, als omdat na invoering hiervan de mogelijkheid van menschelijke of technische fouten toch niet geheel kan worden uitgesloten, en dus de enig af doende oplossing in situaties als hier boven aangeduid de invoering van een dubbelsporige baan blijft? VATICAAN Het Vaticaan heeft gisteren aan alle Concilievaders een document doen toekomen waarin de verhouding van de Kerk tot de joden en de joodse godsdienst andermaal wordt uiteengezet. Het naar schatting 1000 woorden be vattende document, wordt ter bestude ring aangeboden en is een gematigde versie van het document dat indertijd aan het Concilie van Paus Johannes XXIII werd voorgelegd. In de nieuwe versie wordt veel min der nadrukkelijk gesteld dat de joden van tegenwoordig niet verantwoorde lijk kunnen worden gesteld voor de kruisiging van Jezus door de joodse leiders van bijna 2.000 jaar geleden. In het originele document wordt ge- steld dat het gehele mensdom de ver- j antwoording voor de dood van Jezus draagt. Verwacht wordt dat de „verzachting" van het document tot felle debatten zal kunnen leiden on het komende Concilie, van 14 september. ROTTERDAM „Koning" Koos Pe taio is vrijdag uit de gijzeling ontslagen waaraan hij zich in verband met een lopende faillissementsaanvrage moest onderwerpen. Dit heeft mr. J. H. v. d. Horst de cuiator vrijdagmiddag meegedeeld. Nadat de zigeunerkoning zijn schuld, het ging hier niet om grote bedragen, had voldaan, is hij onmiddel lijk op vrije voeten gesteld en naar zijn woonwagen bij Moordrecht vertrokken TWEE ENGELSE mijnwerkers, die elf dagen geleden weigerden uit de mijn nabij Coventry naar boven te komen om hun eis voor een bonus-uitkering kracht bij te zetten, zijn vrijdagavond onverwacht uit de mijn te voorschijn ge komen. (Van een onzer redacteuren) Of de anti-R.E.M.-wet wordt aan genomen of niet, we gaan door met onze uitzendingen", zei gis teravond een hoogst geagiteerde en niet bepaald altijd even consequent redenerende C. Verolme in AVRO's Televizier. Even tevoren had minis ter Y. Scholten van Justitie, zijn standpunt uiteengezet, er geen twij fel aan latend dat de strijd van de regering tegen T.V.-Noordzee tot het einde toe zal worden voortgezet. In zijn bijzonder opgewonden be toog voor de beeldbuis (harde vuist op tafel), stelde de heer Verolme, dat minister Scholtrn en de regering eel sympathie zouden verliezen ah zij de anti-R,E.M.-wet zouden doorürij- ven, maar men ontkomt niet aan de indruk dat de scheepsmagnaat zich zelf en zyn R.E.M.-zaak wellicht meer geschaad heeft dan alle anti- R.E.M.-activiteiten tot dusver tot ge volg hebben gehad. Hij bracht zijn zaak bepaald niet sympathiek. Hij ging ook zover aan minister Scholten een „vader lijke raad" te geven, die hij meteen ook toebedeelde aan „onze jongere kamerleden". Dat vaderlijk advies luidde, uiteraard: laat die anti-R.E.M.- wet vallen of leg ze in de ijskast. Verder poneerde hij dat degenen die verantwoordelijk zijn voor het feit dat het R.E.M.-eiland er staat, juist de heren Scholten en Veldkamp zijn. Zij hebben immers, zo betoogde hij, destijds geen maatregelen tegen radio-Veronica genomen. Op die grond, zei de heer Verolme, had hij geen maatregelen van Den Haag ver wacht tegen een eiland. „Wat doet u als u een concessie voor reclame-t.v. zou krijgen", vroeg interviewer Hoogcndijk. „Misschien gaan we dan vanaf het land zenden maar het eiland blijft staan, als een baken in zee", riep de heer Verolme woest uit /Tinister Scholten, die het eerst _lYJL aan het woord was geweest, lichtte het reeds bekende rege ringsstandpunt toe. Toen hij herin nerd wei cl aan het N.I.P.O.-onderzoek (80 procent van de bevolking voor T.V.-Noordzee). zei hij bedachtzaam dat hij natuurlijk rekening zou hou den met de publieke opinie, omdat die een politiek belangrijke omstan digheid is, maar dat het wellicht toch nodig zal zijn een „impopulaire maat regel" te nemen. Dat het R.E.M.-eiland buitenlands bezit is, maakt volgens minister Schollen bij een eventueel optre den geen verschil voor de regering uit. De lieer Verolme had vagelijk ge suggereerd dat de minister daarmee wel eens ernstige moeilijkheden zou kunnen krijgen. (Van een onzer verslaggevers) BREDA Prinses Beatrix en prins Pe ter van Griekenland zijn gisteren aan wezig geweest bij de prijsuitreiking aan de winnaars van de NAVO-vijf- kamp voor reserve-officieren, op de parade van de K.M.A. te Breda. De wedstrijden werden te Breda en Bergen op Zoom gehouden. Van de negen deel nemende landen wonnen de Verenigde Staten de eerste prijs. Nederland de achtste. Een groot aantal burgerlijke en mili taire autoriteiten woonden de plech tigheid bij. Prins Peter van Griekenland is voor zitter van de internationale vereniging voor reserve-officieren. Hij zei zich bijzonder te verheugen over de aan wezigheid van de prinses, die hij een herinneringsmeóuille aanbood. (Zie foto). De prijzen voor de vier best ge klasseerde landenploegen reikte prin ses Beatrix uit: de individuele prijs uitreiking vei richtte prins Peter. In de grote zaal van het „kasteel" werd na afloop een receptie gehouden. De kroonprinses woonde die gedeeltelijk bij. VEROLME: Wet of niet, doorgaan. KOEALA LOEMPOER SINGAPORE Twee bataljons Britse gemenebest- troepen bereiden zich voor om de strijd aan te binden met de Indonesische guerrillastrijders in Malakka, zo is vrij dagavond in Kneaia Loempoer bekend gemaakt. Zij zullen de Maleisische eenheden af lossen, die op hun beurt naar Singapore worden overgebracht om de orde en rust aldaar te herstellen. Bij relletjes in Singapore zijn acht mensen om het leven gekomen en rond zestig gewond. Premier Abdoel Rachman van de fe deratie Maleisië, die donderdag voor de vier gebieden van de federatie de nood toestand afkondigde, heeft vrijdag In donesische agenten en communisten verantwoordelijk gesteld voor de onrust (Van een onzer verslaggevers) GRAAUW Mevrouw Martha Corthout uit De Oude God b(j Antwerpen, die momenteel mei haar man aan de Hulsterweg in Zandberg in de gemeen te Graauw (Zeeuwsch-Vlaanderen) woont, heeft enkele uren in de angstige veronderstelling geleefd, dat zij zou worden vermoord door de 47-jarige ex- rijkswarhter Batzs uit Merksen, waar mee zij vroeger betrekkingen heeft onderhouden Voor de mafi zijn tegen over de vrouw geuite bedreiging kon uitvoeren werd hij in de kraag gegre pen door twee mensen van de rijks politie te Graauw, die hem. na een verhoor, hij Clinge over de grens heb ben geleid. De man belde mevrouw Corthout op bij buren van de familie Corthout, Hij liet haar op dreigende toon weten dat hij haar ..terug wilde hebben" en dat wanneer zij niet goedschiks mee zou gaan, hij haar zou komen neerschieten. Die bedreiging gold ook haar man, de heer Staf Corthout, wanneer die de plannen van Batzs zou dwarsbomen. De vrouw alarmeerde de rijkspolitie die onopvallend in de buurt van het huis van de familie Corthout ging patrouilleren. Toen om ongeveer zes uur 's avonds de heer Corthout naar huis kwam vond hij alle deuren en ramen op slot. In de overtuiging levend dat me vrouw Corthout in haar angst in de richting van of naar Hulst getogen was, zetten de twee rijkspolitiemannen koers daarheen. Even verderop, ongeveer ter hoogte van de Liniedijk' kwam hun een volks wagen tegemoet' rijden. De bestuurder bleek overeenkomsten te vertonen met het door de vrouw opgegeven signale ment van de man. Uit de wagen kwa men na enig zoeken een jachtkarabijn en patronen te voorschijn. Het wapen en de patronen werden in beslag ge nomen. Na ter plaatse verhoord te zijn, werd de man uitgeleide gedaan naar Clinge. Mevrouw Ccithout heeft inmiddels geen klacht wegens bedreiging bij de politie ingediend, naar men daar aanneemt omdat de vrouw bang is voor eventuele wraakoefeningen van Batzs, die in België bekend staat als een ..drukteschopper, een uitmuntend stro per die wetenschap noopte de Bel gische politie-autoriteiten ertoe de man als rijkswachter te ontslaan en, kortom, een linke jongen, „Die karabijn heeft hij altijd In de wagen liggen", verklaarde mevrouw Corthout tegenover de hulpofficier van Justitie. En daarmee sloeg zij de poli tie eigenlijk alle wapens voor een ver volging van de man uit handen. Nog enige tijd geleden liet de familie Corthout ook een gelegenheid om de man die de twee echtelieden reeds dik wijls heeft lastig gevallen, achter slot en grendel te krijgen onbenut. Het echtpaar Corthout bleek niet be reid een aanklacht wegens huisvrede breuk in te dienen. „Hij gaat dan mis schien voor een paar maanden de ge vangenis in om daarna terug te komen en wraak te nemen", verklaarde de heer Corthout destijds tegenover de procureur des konings. De rijkspolitie van de groep Hulst neemt aan, dat niet alleen de voormalige vriendschappelijke banden tussen de vrouw en Batzs maar ook enkele financiële aspecten een rol spelen in deze onverkwikkelijke zaak. Men houdt rekening met de mogelijk heid dat de Belg de familie Corthout zal blijven lastig vallen zodat de politie waakzaamheid rond het witte huis te Zandberg zal blijven betrachten. in Singapore. In een radiotoespraak zei hij dat de Maleisische regering ervoor gewaarschuwd was dat er tegelijk met de landingen van Indonesische parachu tisten relletjes in het land zouden uit breken. „Ik bid dat het kwaad, dat Soe- karno voor ons bestemd heeft, als een boemerang op hem zal terugslaan", al dus Rachman. De twee gemenebest bataljons, die nu tegen de Indonesiërs gaan optreden, zijn een eenheid goer- kha's en een regiment uit Nieuw-Zee- land. De Nieuwzeelanders zullen naar Pontian aan de zuidwestkust van Ma lakka gaan. Daar zijn op 17 augustus ongeveer 100 Indonesiërs geland. De goei'kha's gaan naar het eiland Labis op rond 200 km ten noorden van Singa pore, waar 30 Indonesische parachutis ten zijn neergelaten. Tot nu toe zouoen achttien Indonesiërs bij gevechten op Malakka gesneuveld zijn en ruim 50 zijn gevangen genomen. Drie Maleisiërs zouden gesneuveld zijn en drie gewond. In Singapore is vrijdag een uitgaans verbod uitgevaardigd. De laatste tijd kwam het enkele malen tot botsingen tussen Chinezen en Maleiers. Eerder vie len daarbij een twintigtal doden en honderden gewonden. Het territoriale leger van Singapore is opgeroepen, terwijl oproerpolitie in de straten patrouilleert. Winkeliers slo ten in aller ijl hun zaken. De straten waren binnen enkele minuten verlaten. De Indonesische perschef voor bui tenlandse zaken, Ganis Harsono, heeft de berichten over een Indonesische luchtlandingsaanval op Maleisië „ver zinsels" en „leugens" genoemd. Harsono zei nat de berichten door de regering van Maleisië waren verzon nen om de aandacht af te leiden van de rassenrelietjes in Singapore en waarschijnlijk t-ok om Engeland. Austra lië, Nieuw-Zeeland en de VereiHgde Staten ertoe te brengen „vergeldings acties" tegen Indonesië te nemen. TOKIO Premier Kroestjev van Rusland heefl beloofd dat zijn land communistisch Noord-Vietnam zal bij staan, als dit land door de Verenigde Staten wordt aangevallen. Radio Hanoi van wie dit bericht af komstig is, verklaarde dat deze be lofte gegeven was ter gelegenheid van de Noordvietnamese nationale feestdag op 2 september. (Van onze parlementaire verslaggever) DEN HAAG De stichting recreatie wil een grote nationale campagne voeren om niet aan school of bedrijf gebonden vakantiegangers te bewegen volgend jaar in juni vakantie te nemen. De stichting zal de regering daartoe een actieplan voorleggen en om financiële en morele steun vragen. De stichting recreatie dringt in een brief aan de regering voorts aan op: 1. Een zo snel mogelijke verschui ving van de begindatum van de schoolvakanties naar 1 juli. 2. Het snel instellen van een studie commissie om na te gaan of uitbrei ding van het aantal zomer-schoolva- kantiedagen mogelijk is. Hierbij die nen volgens de stichting niet alleen onderwijs-technische motieven een beslissende rol tc spelen (het aantal schoolvakantiedagen is in Nederland belangrijk minder dan in andere Europese landen). 3. Een onderzoek (eventueel door de S.E.R.) of collectieve sluiting van be drijven absoluut noodzakelijk is. In dien dit zo is moeten er regelingen komen om overlapping van bedrijfs- vakanties te voorkomen. 4. Invoering van een aaneengesloten schoolvakantie van Hemelvaartsdag tot Pinksteren, wanneer dit de ver lenging van de schoolvakantie niet in de weg staat. De stichting recreatie heeft met dit schrijven aan de regering willen reageren op het in juli jl. door de So ciaal-Economische Raad uitgebrachte advies inzake de vakantiespreiding. Met de conclusies en aanbevelingen van dit S.E.R.-advies blijkt de stich ting zich zeer wel te kunnen ver enigen. De brief van de stichting recreatie is gericht aan de staats secretarissen Bakker (Economische Zaken), Grosheide en Van de Laar (beiden O. K. en W.) en De Meijer Sociale Zaken. DEN HAAG Het zogenoemde „derde dinsdag in september koffertje", dat de minister van Financiën gebruikt bij de aanbieding van de rijksbegroting met de miljoenen-nota zal door een nieuw koffertje worden vervangen. De jubilerende staatsdrukkerij name lijk zal, ter gelegenheid van het 150- jarig bestaan, de minister van Finan ciën. prof, dr H. J. Witteveen. een nieuw (perkamenten) koffertje schen ken. Dit zal geschieden op maandag 14 september, opdat het nieuwe koffer tje reeds dienst zal kunnen doen op de volgende dag, wanneer het „Prinsjes dag" zal zijn. Het nieuwe koffertje zal van binnen Nassau-blauw gevoerd zijn, aan de buitenzijde zal het worden voor zien van het Nederlandse wapen met het opschrift „Derde dinsdag in sep tember". (Advertenties) Weekblad Het enige programmablad met alle programma's. Ook van Doe wat duizenden doen! Neem ook een abonnement. Schrijf vandaag nog naar: TELEVIZIER - Postbus 2 - Leiden voor een goed advies van meubelen bedden vloerbedekking overgordijnen luxaflex en vitrage voor woonkunst op i'n besf GROTE MARKT 50 CATHAR IN ASTRAAT 4 Dat had U niet gedacht, maar t waar is het: elke huisvrouw loopt elke dag heel wat kilometers alleen al in haar huis. En net als zij boven is: natuurlijk wéér de bel. Ook één maal per week (als U weekabonnee van Dagblad De Stem bent) van onze bezorger, t Dat belletje kunt U althans voor- komen als U .overschakelt naar kwartaal". Doe dat, want het is J gemakkelijk, modern en praktisch. f Dan wordt eens per 3 maanden een kwitantie aangeboden. Tenzij U 14 dagen voor het einde van het J kwartaal gireert (no. 1114111). Maak het u zelf gemakkelijk:

de Stem | 1964 | | pagina 1