Patriar wil diaj NOGMAALS „TOUR"- PRIJZEN EN WINNAARS IN BEELD zmm.m*- si Wie blijer was, de moeder of de zoon, dat hebben we niet kunnen achterhalen. Wél weten we dat mevrouw Schaerlaeckens, terecht, trots was op de door haar in gezonden oplossingen en de zoon het opnieuw bezitten van 'n bromfiets en dan nog wel zo'n excellente RAP Rocky van R. S. Stokvis Zonen N.V. de Rotterdam Zijn eerste bromfiets werd namelijk een goed jaar geleden gestolen. Dat de heer Touw en technicus Goud appel van Stokvis er ook heel veel plezier in hadden bewijst bovenstaande foto. Beter laat dan nooit. Dat moet Piet Avontuur (21gisterochtend gedacht hebben, toen bij hem thuis Floris V-laan, Waalwijk, een wagen van Dagblad De stem stopte en een magnifieke Philips stereo radio-grammofooncombina tie naar binnen werd gedragen. Piet was de hoofdprijswinnaar van de Tour de Franceprijsvraag en de heer A. Frederiks, chef-verkoop, mocht hem dan ook het toestel namens Philips overhandigen. De prijsuitreiking was wel wat aan de late kant, omdat vorige week reeds de meeste prijzen uitgereikt waren, maar de vreugde bij de familie Avontuur was er niet minder om. Het had hem in eerste instantie wel wat overdonderd, dat hij een prijs en nog wel de hoofdprijs gewonnen had, maar nu het schitterende apparaat bij hem thuis stond geloofde hij het toch wel. Piet had van zijn verloofde Marian Hol uit Waalwijk al een stereo langspeelplaat gekregen en die werd natuurlijk gelijk geprobeerd en tot volle tevredenheid. Trouwplannen had Plet nog niet, maar hij vond het toch weel een uit stekend begin voor de „uitzet". Het was een Somy oliehaard welke de familie Obels in de Voltastraat 41 te Roosendaal van de directeur van deze fabriek de heer Roset, in ont vangst mocht nemen. Op de foto de heer Roset achter de door hem be schikbaar gestelde prijs bij en tussen de familie Obels. Vader en Zoon Obels torsen de wel zeer welkome prijs van de Tour de France prijsvraag, die een plaats zal krijgen in de huiskamer. De familie woont pas sinds mei van dit jaar in deze woning. De heer Roset lichtte nog het een en ander toe w.o. dat, als brandstof in deze haard, ook de goedkope gasolie gebruikt kan worden. Hoewel de zoon Antoon het winnenende formulier had ingevuld zal toch het hele gezin deze winter van deze prijs kunnen profiteren. De Tour de France heeft soms een lange nasleep. Dat ondervond de familie Bastiaansen aan het Kerkpad 12A te Heerle, die plotseling de heer Jansen, vertegenwoordiger van Niemeijers tabak bij zich thuis zag ver schijnen. Deze had maar liefst vijftig pakjes Samson shag bij zich, samen vormend de prijs, die de heer Bastiaansen in de Tour de France-prijsvraag heeft gewonnen. Of eigenlijk zijn elfjarig dochtertje Mientje, die samen met haar moeder de prijsvraag heeft opgelost. Op de foto ziet men de familie Bastiaansen, die overigens al eerder Stern-prijzen heeft gewonnen, onder meer een fraaie vogelkooi. Deze prijs was er een van de zaak van Niemeijer. Het komt echt van pas nu ik binnenkort naar een feestje moet, deelde mevrouw De Groen ons mede in Terneuzen. Met het hele gezin waren zij aanwezig in Maison Desiree te Terneuzen, waar de keuze niet moeilijk is. ,,'t Is toch maar fijn om prijswinnaar in de Tour de France wedstrijd te zijn", aldus de dolgelukkige winnares. Een Philips portable werd door de heer Van Beers van Boxtel N.V. al spelende overhandigd. De familie De Vet was met dit apparaat in haar nopjes en hoe kan het ook anders. Natuurlijk gaf de heer Van Beers nog een duidelijke uiteenzetting. We zijn ervan overtuigd dat de „Tour"-prijs- vraag 1964 voor de familie De Vet uit Rijen nog heel wat vrolijke tonen tot gevolg heeft. De tekenpen is beter in dan de camera met zijn lijnen en vlekken weet van de Sint Pieterbasilie een goede indruk van. JERUZALEM Het o| triarchaat van Jerusalem zi komende pan-orthodoxe ci het eiland Rhodos uitsprei theologisch gesprek met Ril zullen concrete voorstellen daan hoe dit gesprek zal r| pen. Naar in Jerusalem verlui! legatie van het patriarchaal uit metropolieten mgr. Epif| Aristovoulos en de archin manos, de starre afwijzendel de Grieks-orthodoxe kerk If van het contact met de kaf afkeuren. De drie afgevaardigden thodoxe patriarchaat vafl staan hekend als aanhanger) I loog met Rome.' Bij een elj sprek tussen de Orthodox); moeten beide gesprekpartiid en in die geest moeten prJ disciplinaire en theologisch duidelijkt worden, aldus eer] tieleden, Archimandriet Geil heeft verder verklaard, da doxie aan de Paus slechliJ primaat toekent. De Paus is' interpares" (eerste onder gil dus de archimandriet. Nieil echter proberen zijn mening J[ gen of door te zetten. De cl oprecht pogen samen de vinden. Deze dialoog moet dig voorbereid worden, meei| driet Germanos. DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 4 SEPTEMBER 1964 Enkele jaren hebben we niet meegedaan aan de Tour de France wedstrijd zei de heer Kuijcks uit Hulst en dit jaar hebben we met ons hele gezin de kans maar weer eens gewaagd. Het resultaat is geweldig. Zo'n prachtig bed hadden we juist nodig. Het deed de heer Bleijenbergh te St.-Jansteen met zijn dochters dan ook veel genoegen te weten dat zijn prijs zo goed terecht was gekomen. De van „top tot teen"-kledingprijs t.w.v. f 200 van Smits' kleding, Oos terhout in de Tour de France-prijsvraag is gewonnen door de heer C. dei Ouden, Middenlaan 3 to Oosterhout. Op de foto de gelukkige prijswinnaar met echtgenote deskundig bijgestaan bij hun keuze door resp. de herer. Oomen en Winkelman van genoemde firma te Oosterhout. We moesten eerst een ritje maken op de Kapitein Mobylette model EEG. Dat hebben we uiteraard gedaan en ons commentaar-, „Zó'n bromfiets". De heer Schrauwen voerde ook nu weer de service ten top. „Ik kom de brom fiets thuisbrengen en demonstreer hem tot zolang uw zoon het kent", aldus de heer Schrauwen tot mevrouw Hackdie samen met man en dochter, de prachtige prijs kwam bekijken. Dat de bromfiets zijn bestemming krijgt, daar hoeven we niet bang voor te zijn, want er zijn nogal wat opgeschoten zonen thuis. Een familie die reeds vele prijzen met allerhande puzzels heeft vergaard is wel de jam. Van Dongen uit de plaats van dezelfde naam. Ditmaal was het de prachtige AEG koelkast, type San to van AEG Amsterdam. Een prach tig stuk in het huishouden waar de familie, getuige de foto, het hoofd moeilijk koel bij kon houden. De koel kast daarentegen heeft uiteraard geen moeite met het koelen. Mevr. S. Grootliuijzen uit Hoogerheide heeft in de Tour de France-prijsvraag een Batavus rijwiel gewonnen. Het is niet de eerste maal dat zij iets heeft gewonnen, want ook met de Vakantie prijsvraag van het Dagblad De Stem behoorde zij tot de gelukkigen. De fiets die zij had gewonnen werd haar uitgereikt bij de firma P.J. Wils in Hoogerheide. Mevr. Groothuizen had een paar weken van te voren net een nieuwe fiets van haar man gekregen, maar deze komt nu toe aan een van haar dochters. Op de foto: de heer P.J. Wils rechts reikt mevr. Groothuizen (uiterst links) de fiets uit.

de Stem | 1964 | | pagina 8