GESPREK MET EEN VLIEGTUIGBOUWER em ervaren verkoopster SPOEDVEILING originele Perzische- Oosterse Tapijten I nu§.- DERTIG wandelaars in monsterrace van 520 km even aandicht nu 7.- m 28.- Heerlijk zeilen met Plesman in Zeeland DONALD W. DOUGLAS A. v. Ravels Dagblad De Stem De grootste krant van Brabant en Zeeland M. E. Nordlohne ÜPALTHE BREDA 1964 Zaterdagmiddag 2.30 uur HOOGST BELANGRIJKE VEILING: KIJKDAG: mi ggg Speciale Voss Prestaties! PARIJS-AMSTERDAM verkoper- besfeller Gemeen!© 's-Heer Arendskerke Gemeente Goes Gemeente Goes Zwemwedstrijd in Sas van Gent KETTINGROKER TRAGEDIE afwezig W. P. de Nooijer afwezig Openbare Bekendmaking Woningwet Openbare Bekendmaking Woningwet 4 DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 4 SEPTEMBER 1964 4 (Van onze correspondent) AMSTERDAM In de nacht van 10 op 11 oktober begint aan de voet van de Notre Dame in Parijs een monstermars: die zes dagen later op de Amsterdamse Dam zal eindigen. Wanneer de 30 deel nemers op de trappen van het nationaal monument neerzijgen, zullen zy 520 km achter de kuierlatten hebben. De organisatie berust bij de Amster damse sportvereniging ,,De Lange Af stand Tippelaars" die spreekt over „een Nederlandse wereldprimeur op het ge bied van de prestatietocht een even knie van de elfstedentocht". De deelnemers komen onder meer uit Amsterdam. Delft, Utrecht en Rotter dam. Zij zijn zorgvuldig geselecteerd en moeten zich verplichten tot deelname aan minstens zes tochten over 70, 100 en 150 km en aan een speciale snelheids training. ,,Wij wijzen de 80 km marsen van wijlen President Kennedy met na druk af", zeggen de organisatoren „zul ke dingen moeten serieus worden opge zet". Op de eerste dag maken de Lange Afstand Tippelaars (jongste 21. oudste 55) hun naam waar door van Parijs met een maar door te stappen naar Mont Didier 103 km. Daarna gaat het kal mer d.w.z.: met rukken van 170 km, via Antwerpen, Breda en Utrecht naar het eindpunt. Rode kruismensen en begeleiders rei zen mee per fiets. Een dergelijke monsterwandeltocht is iets geheel nieuws, menen de organisa toren. Weliswaar kennen Engeland en Frankrijk evenementen als Londen- Brighton en Parijs-Straatsburg, maar daaraan nemen uitsluitend profs deel, die azen op vette prijzen. Bij de tocht Parijs-Amsterdam ontbreken deze ele menten geheel. Het gaat louter om de prestatie, die. menen de Lange Afstand Tippelaars, niet onderdoet voor een ex peditie naar de Himalaja. SAS VAN GENT Zaterdag gaat de Bruinvis voor de 30e maal de zwem- ronde van Sas organiseren. Jammer ge noeg zal door de kanaalverbredings werkzaamheden het traject drastisch ge wijzigd worden. Éen gedeelte van de tweede kanaalarm werd in de loop van het jaar reeds dicht gespoten, zodat een passage door de tweede kanaalarm niet meer mogelijk is. In overleg met de Rijkswaterstaat werd een nieuw traject samengesteld. Men gaat nu starten voor het gemeentehuis richting zuid, zwemt de punt rond met de tweede kanaal arm en naar het sluishoofd zwemt van de tweede kanaalarm. Daar gaat men om een boei en zwemt hetzelfde traject terug. Zodoende finisht men weer voor het gemeentehuis. Voor dez jubileum ronde bestaat dit jaar een enorme grote belangstelling. Het aantal ingeschreve nen bedraagt ruim 100, die van alle winstreken komen. De winnaar van het vorig jaar Tiny Jansen uit Eist is ook weer van de partij, evenals haar clubgenote Marga Jansen geeft nu ook weer acte de pré- sance. Van Belgische zijde is o.a. aan wezig Van Brande uit St.-Niklaas. (Van een onzer redacteuren) LOS ANGELES. Donald Wills Douglas, stichter en nog steeds voorzitter van de raad van bestuur van de Douglas- vliegtuigfabrieken is 72 jaar. Ondanks zijn hoge leeftijd heeft hij nog steeds een hand in het machtige industriële imperium, waarvoor hij - met een beginkapitaal van 600 dol lar in 1920 in Californië de eerste steen heeft gelegd. Nu heeft hij 40.000 man in dienst. Per week gaat er ruim 6 miljoen dollar aan loon bij hem de deur uit. De eerste Martinbommenwerper heeft hy ontworpen. De „Uiver" kwam van zijn tekentafel. Nu produ ceren zijn fabrieken behalve straal vliegtuigen voor de burgerluchtvaart supersonische straaljagers en geleide projectielen. De eerste Telstar werd door een Dowlasraket in een baan rond de aarde gebracht. D uglas werkt ook aan Saturnus, de raket, waarmee de Amerikanen in 1970 een man naar de maan hopen te bren gen. De Amerikanen zijn gewoon elkaar dikwijls ongeacht positie bij hun voornaam aan te spreken. Bij Douglas zal er echter niemand aan denken de grote baas Don te noemen. Hij is voor iedereen de „Boss", de baas Men zegt dat met reverentie. Amerikanen hebben een ingeboren respect voor succes en suc cesvol is Donald W. Douglas zeker geweest. Hij is een van de groten onder de Amerikaane vliegtuigbou wers, een „Tycoon" een van de lei ders in de wereld van de big business In zijn hoofdkwartier in de nabij heid van Los Angeles hebben wij een gesprek met hem gehad Het was een belevenis. Hij droeg een slecht zittend kostuum, maar het paste bij zijn optreden, dat typisch soort eenvoud, dat alleen de aller grootsten eigen schijnt te zijn. Hij be gon kettingrokend met enkele anekdotes over „Tony" Fokker en dr. Albert - ,,a great man" Ples- man. Zij hebben destijds hevige ruzie met elkaar gehad vanwege een ver tegenwoordiging van Douglas in Eu ropa. Plesman won. De bruine ogen in het gebruinde, gegroefde ge zicht lachen. „Plesman was een vech ter. In 1935 hebben wij samen met onze jongens een zeiltocht door Zee land gemaakt. Prachtig. Plesman wilde dat ik ook de wereldtentoon stelling in Brussel zou gaan zien. Ik had geen zin. Maar als Plesman iets wilde, gebeurde dat ook. We zijn ge gaan. Douglas is een te handig zakenman om het gesprek te bederven door een uitgebreid verkooppraatje teh be hoeve van de DC-9 Hij blijft zitten in de stoel van de grote vliegtuig bouwer en praat over het supersoni sche passagiersvliegtuig. Wij doen er nog niets aan, vertelt hijf de ontwik keling van een dergelijk vliegtuig kost miljarden. Onze regering ver langt, dat wij een kwart van de ont wikkelingskosten zelf dragen. Dat kan niet. De winsten zijn te laag. Dan, met verheffing va-n stem: maar het zou een tragedie zjjn als de \merikaanse vliegtuigindustrie niet aan het supersonische verkeers vliegtuig zou werken. Yes sir, een tragedie. Zijn handen spelen intussen het spel van de onderhandelaar mee. Als hij over de technische moeilijk heden rond het supersonisch vlieg tuig spreekt, trekken zij lijnen op de tafel voor hem. „Wat doen we met de boom, de knal bij het doorbreken van de geluidsbarrière? Niemand weet dat nog. En zal men econo misch n dat vliegtuig kunnen vlie gen. De eerste jaren zeker niet. Daarom maak ik me voorlopig niet al te veel zorgen. De eerste jaren hebben we nog de handen vol aan het bouwen van jets. Daar zit nog een grote toekomst in. I'm pretty damn sure" (daar ben ik verdraaid zeker van) De mensen zitten er com fortabel en rustig. Ze reizen snel. Zouden ze om nog wat meer snelheid genoegen nemen met minder comfort en meer lawaai? kom nou! Een begeleidende topfunctionaris staat op en zegt dat we allemaal nog veel te doen hebben. Douglas bepaalt echter zelf wanneer het ge sprek ten einde is. Hij heeft me zien kijken naar de foto's en schilderijen van zeilschepen aan de wand. „Zeilen is mijn hobby", vertelt hij. Hij wijst op een boot. „Dat is de mijne". Voor dat hij weggaat zegt hij nogmaals: „die tocht rond Zeeland met Plesman, prachtig was dat. Wat een mooie steden. Middelburg vooral". DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling bij ons hu welijk ondervonden, zeggen wij, namens wederzijdse fa milie, onze hartelijke dank, A. Martens A. Martens-Huijsmans Sas van Gent, september 1964 DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling bij ons 40- jarig huwelijksfeest onder vonden, zeggen wij hartelijk dank. Em. Schelstraete-v. d. Vyver Sluiskil, september 1964. DANKBETUIGING Mijn hartelijke dank aan Kledingbedrijf P. Maas te Sas van Gent en directie van Dagblad De Stem voor het prachtige herenkostuum dat ik op zeer prettige wijze mocht ontvangen als prijs in de Tour de France prijsvraag. M. Bruinings Sas van Gent, Burg. Hoefnagelstr. 31 DANKBETUIGING Voor de mooie damesman tel die ik, als prijs in de Tour de France-prijsvraag, op zeer prettige wijze mocht ontvangen, bij Maison Desi- ree te Terneuzen, betuig ik mijn oprechte dank. Tevens dank aan de directie van Dagblad De Stem, voor de organisatie van de prijs vraag. G. de Groene Terneuzen, Plataanstraat 5 DANKBETUIGING Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank aan fami - lie vrienden, buren en be kenden voor de vele feli citaties en cadeaus, die wij bij ons gouden huwelyks feest mochten ontvangen. P. A. van Troost-Steijns Kloosterzande Groenendijk 14 Augustus 1964 FAMILIEBERICHTEN (uit andere bladen) Ondertrouwd: L. v. d. Brand en T. v. Gils, Roosendaal, Overleden: A. Wolf, 70 jaar, Middelburg. M. v. d. Endt- Marteijn, 70 jaar, Yerseke.. J. de Feijter, Terneuzen. W. Faasse, 75 jaar, Westkapelle. M. Cools, 77 jaar, Wouwsche Plantage. TANDARTS HULST zaterdag 5 september zaterdag 12 september Verkoping bij inschrijving NOTARIS te HEINKENSZAND zal ten verzoeke van de heer A. Adamse, te 's Heer Arendskerke, bij inschrij ving verkopen: HET WOONHUIS met schuur, wagenhuis, kippenhok, erf en bouw land, te 's Heer Arends kerke, Oude Zandweg 15, groot 2 hectaren 16 aren 15 centiaren. Het te verkopene is te aan vaarden uiterlijk septem ber 1965. behoudens toestemming van B. en W. van 's Heer Arendskerke. Bezichtiging alle dagen in overleg met de verkoper. Bilfetten in te leveren ten kantore van genoemde no taris voor of op 18 septem ber 1964, alwaar nadere in lichtingen zijn te bekomen OOGARTS te VLISSINGEN van 5 t.m. 20 september De praktijk wordt waarge nomen door dr. M. Schreu- der, oogarts, Bakkersdorp- laan 4, Vlissingen, Telef. 2524 De Provinciale Afzet- commissie voor Zeeland en We§t-Brabant maakt aan de Fruittelers bekend, dat op de veilingen kunnen worden aangevoerd en geveild, vanaf Maandag 7 september 1964 Ellison's Orange, alle maten, op 5 mm. sorteren. KL II-D sorteren in 55-60 en 60-65 mm. 18 kg per kist. Cox Orange Pippin, 6( mm. en op, op 5 mm. sorte ren, 20 kg. per kist. Bram- ley's Seedling, alle maten, op 10 mm. sorteren, 20 kg per kist. Br. Hardy, alle ma ten, op 5 mm. sorteren, kl. II-D sorteren in 50-55 en 55-60 mm. Bonne Louis d'Avranches alle maten op 5 mm. sorte ren. Spaanse Wijnpeer, alle maten, op 5 mm. sorteren. Donderdag 10 sept. 1964. Ingrid Marie, 70 mm. en op, voldoende rood gekleurd, op 5 mm. sorteren, 20 kg. per kist. Br. Durondeau, alle maten, op 5 mm. sorteren. Maag depeer, alle maten, op 5 mm. sorteren. Herz. Elsa, alle maten, op 5 mm. sorte- teren. Conference, 55 mm. en op, op 5 mm. sorteren. De griffier der Arrondisse mentsrechtbank te Breda brengt ter kennis van be langhebbenden, dat het rapport van de H.H. des kundigen in de onteige ningsprocedure van Theo- dorus Johannes Andriessen, in zijn hoedanigheid van burgemeester der gemeen te Oud- en Nieuw-Gastel en hoofd van het gemeentebe stuur dier gemeente, wo nende te Oud-Gastel, eiser q.q. bij exploit van dag vaarding d.d. 22-7-1963, te gen: Wilhelmina Hendrika Ba ten, huishoudster, wonende te Oud-Gastel, Hellestraat 4, gedaagde bij voormeld ex ploit van dagvaarding, ter griffie van gemelde rechtbank is gedeponeerd op 29 augustus 1964, om al daar gedurende 14 dagen ter inzage van partijen en eventuele derde belangheb benden te liggen. Breda 1 september 1964 De griffier der rechtbank voornoemd, Mr. R. P. E. Dahmen OPROEPING De griffier der arrondisse mentsrechtbank te Breda, roept op, ingevolge bevel schrift van de heer presi dent van gemelde recht bank d.d. 2 september 1964, Jan Leendert Verduyn, wo nende te Geertruidenberg, thans zonder bekende ver blijfplaats, om te verschij nen voor genoemde heer president in het gerechts gebouw, Kloosterlaan 46 te Breda op woensdag 7 okto ber 1964 des voormiddags om 10.00 uur, zulks ter fine van verzoening met zijne echtgenote Aaltje Johanna Lindner, wonende te Geer truidenberg, die een ver zoek tot echtscheiding, sub sidiair scheiding van tafel en bed bij deze rechtbank heeft ingediend. Breda, 2 september 1964 De griffier der arr.recht bank te Breda, Mr. R. P. E. Dahmen Wij vragen een Onze eisen: Correcte omgangs vormen. Leeftijd tussen 23 en 45 jaar. In bezit van rijbewijs BE. Wij bieden: Goed loon. Uit stekende sociale voorzieningen. 5-Daagse werkweek Plezierige werk omgeving. Interesse? Spreekt u dan eens met de chef van onder staande Palthe- winkel. REIGERSTRAAT 30 TEL. 36782 BREDA Ook 's avonds 7-9 uur Struyk, Oosterbout, In enige afdelingen van ons bedrijf be staat nog werkgelegenheid voor serieuze, actieve mede werkers. Ervaring in beton- verwerking verdient aanbv- ling, maar is geen vereiste. Ginteresseerden kunnen onze personeelschef bellen onder no. 01620-3941, of naar hem toekomen op kantoor Konings- dijk 69. Zo nodig komen wij u graag thuis bezoeken. X Jongens gevr. voor ledewaren- ind. Goed loon. M. C. Martens Wouwsestr. 28 B, B. op Zoom, tel. 3466 Gevraagd degelijke hulp in de huish. Mevr. Weiten, Korte Bosstr. 13, Breda. 11973-X Gevraagd besch. r.k. meisje, goed kunnende werken en lief voor kinderen. Intern. Mevr. Lintei, Wielewaalplein 5, Den Haag, tel. 070-320408. In plotseling moederl. gewor den r.-k. onderwijzersgezin met 4 jonge kind. (15, 5, 6, 7 jr.) in Breda, wordt spoedigst ge vr. een opgeruimde en zorgz. jonge vrouw, plm. 40 jr., die bereid is de zorg voor dit ge zin op zich te nemen. Zij die zich in staat achten zich met deze zware taak te belasten, gel. te schrijven met verm. v. pers. gegevens onder no 11748 R.-K. bejaardentehuis vraagt voor het bereiden van de maal tijden van ca. 30 bejaarden een kokkin. Tevens is er plaat singsmogelijkheid voor 'n huis bediende. Sollicitaties aanHui ze Brentano Keizersgracht 617, Amsterdam, tel. 020-244609. 3 aanhangwagens te koop. Te bevr. Fassaert-v d. Walle, Hulst 12606-X Bontmantels. Keuze uit meer dan 200 stuks Nu zomerprijzen Kees v.d Ven. Nieuwlandstr 3, Tilburg, tel 04250-26617 X Bekkers naaim. nieuws. Knoop- en knoopsgat in enkele secon den en 100. andere .tover"- mogelijkheden met Melson zig zag va f 350,- Aanbevolen door mevr Ida de Leeuw- v. Rees. Alleenverkoop van uit sluitend toonaangevende we reldmerken, goedgekeurd door de Intern Huisvr Ver. en Con sumentenbond Bekkers. Bosch- str 67, Breda, tel. 41725. Vac- aanb zig-zag nog enkele st 269,-. Let op het juiste adres Zie etalage Garage 5.50 x 3.50 m, scheeps luiken, gekuiste stenen, bal ken planken, latten, deuren, ramen, trappen, verder nog verschillende maten stalletjes. H. de Nekker en Zn., Juliana- str. 93, Heikant. Tel. 01140- 3086. 12639 Huur nieuwe televisie met alle programma's voor een gering bedrag per maand. Geen voor uitbetaling. Altijd recht van koop. Vandaag besteld, morgen bij u thuis! Bel (ook 's avonds) nr. 01184-4410 of 01180-3973 of tel. 213. Te koop z.g.a.n. huis, 3 slaap kamers, keuken, douche, ruim een hectare grond, 580 m oentekas met 400 eenruitens, irgplaats en groentenschuur met garage, wegens eindigen van bedrijf. Te bevr. bij: Joh. de Jong, Leeuwerikstraat 39, St.-Willebrord, gem. Rucphen. Middenstandswon. in hoofdstr Belcrum, leegstaand, dus dir. te aanv. 2 k. en suite, keuken, voor- en achtertuin, 4 sl. kam., badk,, zolder., 2 vaste wasta fels. F 30.000,- Br. ond. 11925 Weer enkele in aanbouw zijnde woningen aan de Jasmijnstraat te Breda. Koopprijs v.a. f 36000 k.k. Bij spoedige beslissing nog lage overdrachtskosten.. Inl. Dr v. Mierlostraat 31, B>reda, tel. 30147 of Chassésin- gel 14, tel. 38209. 11959-X Prinsenbeek. Helft van dubbel landhuis met ruime bergplaats, olie c.v., verzorgde afwerking, op erfpacht. Terstond te aanv. f 53.000,-, vrij op naam. Make laars v.d. Berg Co., Nwe. Ginnekenstr. 43, Breda, telef. 01600-24421. Kredieten tot f 4.000,voor aankoop meubelen en woning textiel. Discrete behandeling en zeer lage aflossingen. Postbus 1083, Rotterdam. Te huur zon. vakantie-bunga low comfort, (7 bedden), ver warming. Royaal vrijst. nabij natuurreserv Het Zwin, Z.V1., Belg grens, f 90.Q p.w. Bevr. tel. 34273, Breda. Ghia 1500 '62- '63. V.W. Variant 1500 S '63. diverse V.W.'s de Luxe '55-'56- '61-'62. Opel Caravan '58 Opel Caravan 1963 Opel Rekord '60 Volvo '58. De Jongs Garage bedrijven Nispen. Tel. 01653-245 Belcrum-Garage vraagt steeds aanrijdingvrije auto's v.a. 1959 te k. Min. Kanstraat 18 - 20, IJreda, tel. 01600- Renault Fregat, bouwj. '55-'56- '57, te koop gevr. Moet in pr. staat zijn. r. ond. no. 12628 bijk. Hulst, De Stem. Renault Dauphines '57, '60, '61 Renault 4 L'62 en *63.. Citroen ID 19, stationcar I960 m. rem- bekr., verk. ond. garantie. P. Otten n.v., Beverweg 4, B<reda, tel. 22533. 11863 Te koop aangeboden: Inruil- wagens: V.W. bestel '61. V.W. Luxe '59, NSU sport '62, Opel Rekord '57 Citroen Idéal '60 '61 en '62 Citroen 2 CV pers. '59 t.m. *63, Citroën 2 CV be stel '60, Citroën 2 CV combi '61, 2 Citroën AMI '63. Auto- mobielbedr. Em. Lemmens- Cockx, Molenstr. 90, Roosen daal, tel. 01650-4756, of 01670- 3242. Volledige garantie, inruil mogelijk. Financiering te rege len. 020230-X N.S.U.-Prinz, bouwj. '60 met schuifdak. In zeer goede staat. Te bevr St.-Janstr. 54. Hoe ven. Tel. 01659-429. 020225. X Te koop aangeb.: Dauphine '63 grijs, Dauphine '63 blauw, On- dine '61 met schuifdak, beige; Ondine '61 wit; Dauphine '60 donker grijs; Dauphine '59 zwart, Ondine '61 groen; Re nault 4 Lux '62 blauw; Re nault Lux '62 grijs; Renault 4 Super '62, blauw met rol- dak; Citroën 2 CV '63, grijs; Opel Rekord 4 deurs 1700 - '61 groen. Garage „Rima" G. L. P. Hennekens, Boulevard 18-20, Roosendaal, tel. 3006. 020229 - X Gevraagd in Korset Lingeriezaak een voor een leidinggevende functie Hoog salaris en prettige tverkkring Goed ingevoerd in deze branche. Brieven onder no. 21298 bur. v. d. bl. Opel Kadett 1964, Opel Rekord 1957, Opel Caravan 1958 V.W. kleinbussen 1961-1960-1959. V.W. de Luxe 1960-1951. Renault Dau phine 1960. Autohandel „Tebo" Oranjeboomstr. 305, Breda, tel. 33563 Steeds goede gebr. auto's met volledige garantie inruil en fi nanciering. Garage Van Kaam, B. op Zoom, tel. 01640-4775. X Verkoop en inruil. Samba busje Taunus 15, Consul, Fiat 1100, Lloyd Alexander en Lloyd Bestel. Inl. Irenestr. 31, Oud-Gastel. Tel. 01623. 020224 Te koop Boxer, Lassies, dwerg- pincers en Groenendaler Telef. 01196-419, Nieuwe Kraayertse- dijk l.Lewedorp. Word gast-klant bij Edah-ZieZo Zaterdag 5 sept, missieschie- ting t.b.v. pater De Vree bij De Vijlder. café .De Kraai", Terhole. Inl. van 2 tot 3 uur. Een gast-klant is een huis vrouw, die gaat onderzoeken, hoeveel beter en voordeliger zij uit is, wanneer zij bij Edah- ZieZo winkelt in plaats van bij het bedrijf, waar zij tot nu toe uit gewoonte koopt. Nerveus? Gejaagd? Schieffers bloedwijn helpt bijzonder snel. Bevat aktief Lecithine vitami nen en mineralen. Werkt bio- vitaal. Exclusief bij apothekers en drogisten. Een gast-klant neemt deel aan de 4-wekenproef bij Edah-ZieZo Zij vergelijkt dan met wat zij tot nu toe gewend is aan kwa liteit, prijs, bediening, assorti ment en spaarmogelijkheid. Deelname aan de 4-wekenproef bij Edah-ZieZo als gast-klant is open voor alle huisvrouwen. Ook voor u. Kom deze week nog. Burgemeester en wethouders van bovenvermelde gemeente brengen ter kennis van belanghebbenden dat een voorstel tot onttrekking aan het openbaar verkeer van een gedeelte van de Zuid-Kraaijertse- zeedijk te Nieuwdorp op de sekretarie der gemeente is nedergelegd van 5 september 1964 tot en met 19 september 1964. Bezwaarschriften tegen het voorstel kunnen vóór 20 september 1964 schriftelijk bij de gemeenteraad worden ingediend en nader mondeling worden toe gelicht op een zitting van het College van Burge meester' en wethouders, welke gehouden wordt in het gemeentehuis op 18 september 1964 des voor middags tussen 10.00 en 11.00 uur. 's-Heer Arendskerke, 5 september 1964. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, D. M. Vermet De secretaris, G. M. de Schipper Partiële herziening 1964 Uitbreidingsplan in onder delen Oost en West Het hoofd van het gemeentebestuur van Goes brengt ingevolge het bepaalde in artikel 37, 4e lid, der Woningwet ter openbare kennis, dat met ingang van 7 september 1964 gedurende vier weken ter ge meente-secretarie (afdeling algemene zaken) van Goes voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp van een plan tot partiële herziening 1964 van het uitbreidingsplan in onderdelen en in hoofdzaak van de in het plan begrepen gronden, gelegen in de om geving van de C. de Graaffstraat en de Jacob Rog geveenstraat in de gemeente Goes, uitgewerkt in uitvoerige kaarten, alsmede de daarbij behorende ontwerp-bebouwingsvoorschriften. Gedurende de bovengenoemde termijn van vier we ken kunnen belanghebbenden bij de raad der ge meente Goes bezwaren tegen het bovenbedoelde ontwerpplan indienen. Goes, 4 september 1964 Het hoofd van het gemeentebestuur voornoemd, F. G. A. HUBER Partiële herziening 1964 Uitbreidingsplan in onder delen Zuid-Oost. Het hoofd van het gemeentebestuur van Goes brengt ingevolge het bepaalde in artikel 37, 4e lid der Woningwet ter openbare kennis, dat met in gang van 7 september 1964 gedurende vier weken ter gemeente-secretarie (afdeling algemene zaken; van Goes voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp van een plan tot partiële herziening 1964 van het uitbreidingsplan in onderdelen Zuid-Oost, regelende de bestemming in onderdelen van de in het plan begrepen gronden, gelegen in de omgeving van de Kloetingseweg in de gemeente Goes, uitgewerkt in één uitvoerige kaart, alsmede de daarbij behorende ontwerp-bebouwingsvoorschriften. Gedurende de bovengenoemde termijn van vier we ken kunnen belanghebbenden bij de raad der ge meente Goes bezwaren tegen het bovenbedoelde ontwerp-plan indienen. Goes, 4 september 1964 Het hoofd van het gemeentebestuur voornoemd, F. G. A. HUBER waarbij IN BESLAG GENOMEN GOEDEREN te houden in VEILINGZAAL J. P. ASMANN VEEMARKTSTRAAT 62 te BREDA alwaar bij opbod publiek geveild worden: EEN KAPITALE HOEVEELHEID e.a. KLEDEN, KLEEDJES, KUSSENS, MATJES, enz. BELANGRIJK! De in beslag genomen goederen betreffen een retourzending tapijten, welke na bereikt accoord met de DUITSE DOUANE-AUTORITEI TEN, na opheffing van het beslag voor verkoop zijn vrijgegeven. Deze tapijten worden beslist a tout prix geveild. MORGEN, ZATERDAGMIDDAG, 2.30 uur MORGEN, ZATERDAG, van 11 tot 2.30 uur Veilingdir.: A. H. INEKE, Deurwaarder: F. L. J. Coppens makelaar en ERKEND veilinghouder in Oosterse tapijten voor deze Gegarandeerd 100% zuiver wollen pullover; fully-fashionedIn zet tinten voorradig 1 Maten: 36 t/m 44 vanaf maandag 9.75 Klaar voor de school II Ideale overgooier van stevige, stoeisterke fibranne. In grijze ruit. Leeftijd5 tot 10 jr. vanaf maandag 13.75 Ons Grote Succes (óók) in Grote Maten: Tricel, als pure zijde zo mooi! Licht en luchtig, jong en jeugdig I Maten38 t/m 48 vanaf maandag 34.75 dezeSpecialeVoss Prijzen gelden slechts a.s. vrijdag en zaterdag. Zolang de voorraad strekt. Niet telefonisch of schriftelijk te bestellen.

de Stem | 1964 | | pagina 6