bnst ZEN RY riek ALEN P ISPÖRT Jan Pieterse bekritiseert rijden van Dolman, Zoet en Middelkoop HANDBALCOMPETITIE BEGINT Nuninga EN Bosveld niet bij geselecteerden an de Lavoir PROGRAMMA Rat Verlegh-toernooi zondag op NAC-veld 10 1150) 2091 iNSLESSEN f EER TELEURSTELLENDE TWAALFDE PLAATS Beier Matig Jockey na overleden val Jury Ylasov is in top-conditie Belgen logeren niet samen.... EK. honkbal Zweden is aan overwinning toe Cricket-interland Breda ontvangt top-spelers Sterk veld in Ylijmense ronde Boks-training moet veranderen psaris van de ko llet complex aan die de genodig- ■oor in Killende klubs. Irste klub 2 uur. 115 uur. I acht leslokaal Zaal duidelijk de gewenste den _AAS Iet Hof" half acht. bl de Stadsherberg" gelijks F. van Waes- Telefoon 01140 - 2910 n 100 fr gezelligheid 13 DAGBLAD DE STEM VAN VBIJDAG 4 SEPTEMBER 1964 13 1. Italië (Severino Andreoli, Luciano Delia Bona, Pietro Guerra en Ferricio Manza2.07.20 ;2. Spanje (Juan Garcia Such, José Goyaneche Bilbao, Ramon Saez Marzo en Luis Santamaria Antonan) 2.11.07 3. België (Leopold Heuvel mans, Roland Deneve, Roland van de Rijve en Albert van Vlierberghe) 2.11.114. Roemenië 2.11.155. Denemarken 2.11.29 6. Frankrijk 2.11.55 7 Zweden 2.12.46; 8. Polen 2.13.149. Rusland 2.13.19io. Hongarije 2.14.31 11. West-Duitsland 2.15.08 12. Nederland lEef Dolman, Jan Pieterse, André van Middelkoop en Bart Zoet) 2.15.19. ar w Dr. P. VAN DIJK herstelt vrede Het teas een grote dag voor de Italianen, die moe en blij hun ervaringen tegen een reporter vertelden. JUL. (Telefonisch van onze sportredacteur PIET HACK) ALBERTVILLE Golven van vreugde en golven van verdriet spreidden zich donderdagavond over het wielercircuit van Albertville. De Italiaanse stjuadra, bestaande uit Severino Andreoli, Luciano della Bona, Pietro Guerra en Ferruccio Manza, werd omhelsd door vurige landgenoten, die het wereldkampioenschapsteam wil den huldigen. Het Nederlandse ploegje met Bart Zoet, Jan Pieterse, Evert Dolman en André van Middelkoop verdween onmiddellijk na aankomst uit de circulatie en dook onder in een klasje van een bewaarschool om langdurig uit te huilen. Steendood waren de jongens van Joop Middelink, die op de 12e plaats werden ge klasseerd (een gemiddelde fietsen van 44.8.72 meter) en een slechte referentie gaven op het voor hen geplande reisje naar Tokio. over de ondergang van zijn fietsende zonen, die het in de beginfase zo gewel dig deden, zo bedroefd mochten ook de Nederlandse supporters zijn. Als een triest wezen plofte Jan Pieterse op de vloer van de school en kankerde hij op Bart Zoet, die veel te hard had geraced en alle verband, elke eenheid uit het team had weggerukt. Een boze blik wierp hij op Evert Dolman en An dré van Middelkoop, hele beste jongens, maar geen vechters. Al leen dr. Piet van Dijk kreeg het klaar het vermoeide kwartet tot een sportief gesprek te brengen. De vrolijker klanken deden niets af aan de troosteloze verrichting van de oranjezonen. Een verrich ting, die scherp afstak bij die van de Italianen. Een bakkertje uit Verona. Pietro Guer ra, een kruidenier uit dezelfde stad, Fer ruccio Manza, en metaaldraaier uit nog eens dezelfde plaats, Severiono An- dreioli en een zonder beroep levende jongeling uit Breskia, Luciano Dalla Bo na, ontvingen elk een gouden medaille. De Nederlandse prestatie kon ook niet tippen aan die van de Spanjaarden en de Belgen, die het zilver en het brons ver overden. Zo bedroefd als Frankrijk was Het eerste startschot viel om precies twee uur. De hemel was heiig en ge- drappeerd met dikke wolken. Toch brandde de zon op de asfaltweg van Al bertville. Achter de kilometerslange nadarafslui ting stonden slechts een duizendtal toe schouwers. Vigo Rigassi, de officiële speaker, liet zijn woorden rollen voor evenveel vlaggen als kijkers. Vier slan ke Denen, gestoken in rood-witte truien, begonnen als eersten aan de strijd tussen de 19 deelnemende ploegen. Zij kregen een applaus dat niet boven het motorge- r. c ronk van de begeleidende poiitiepatrouil- (Jp het schavotje de winnaars: Links de Spanjaarden die tweede teerdenrechts het zegevie> le uitkwam. De teams van Zweden, Roe- menië. Spanje, Turkije en Joegoslavië, rende Italiaanse team trokken eveneens maar geringe aan dacht. Iets anders was het met de Russen. Zij drukten een handje met enkele officiële mannen, kamden, alvorens aan het kar wei over iets meer dan 100 kilometer te beginnen, hun borstelige haren en maak ten indruk, omdat zij bleken te beschik ken over gloednieuwe staatsfietsen he melsblauw", die tot op het allerlaatste schroefje hetzelfde waren. Hoe armzalig staken daarbij de Marokanen af. Het leek alsof zij van elke meer welvarende landgenoot een spaak en een stuur had den galeend. En de Nederlanders? Zij traden goed gesoigneerd aan. Vlak voordat de oranje jongens hun opvallende truien langs de groene bergruggen voerden, kwamen zij onder leiding van dr. Piet van Dijk in het lokaaltje van een kleuterschool sa men. De reus Joop Middelink trachtte tevergeefs plaats te nemen op het stoel tje van een Frans kind. De spanning bij Bart Zoet en Jan Pieterse, André van Middelkoop en Evert Dolman was gebro ken. De renners, die windstil in een hoek je hadden gestaan, schoten ineens vol activiteit en interesseerden zich voor het wel van hun fietsen, die zij een half uur tje later in aanwezigheid van starter Arie van Vliet beklommen. Met Jan Pie terse aan de leiding opende de oranje- ploeg het offensief op de Polen, die twee minuten eerder aan de arbeid gingen. De eerste wedstrijden van de nieuwe handbalcompetitie worden zondag gespeeld. Al is het geen volledig programma, toch zal er voldoende te genieten zijn. Het competitieprogramma mag dan klein zijn, er komen enkele zeer interessante duels in voor. (Van onze handbalmedewerker) Zo zien we bij de hoofdklas dames het pas gepromoveerde Swift uit Roermond aantreden tegen de kampioen Zeeburg uit Amsterdam. In deze wedstrijd kan vast komen staan of Swift zich in deze klas zal kunnen handhaven. Verburch Poeldijk, dat vorige compe titie bij de onderste eindigde, wordt ge confronteerd met het sterke Athene uit Den Haag, Niloc krijgt de zware opgave om Actief te bedwingen. Sagitta en Hy- giëa zullen de punten wel delen. Ook bij de heren treedt de kampioen, Operatie '55 uit Den Haag aan tegen het gepromoveerde A.H.C, '31 uit Am sterdam. E.S.C.A. uit Arnhem zal zich niet laten verrassen door Hellas Den Hellas HOOFDKLASSE Dames Verburgch Athene Niloc Actief Sagitta Hygiëa Swift Zeeburg. Heren E.S.C.A. Hellas Ndoc P.S.V. A.H.C. '31 Operatie Str. Meteoor Aalsmeer. OVERGANGSKLASSE B Dames Posterholt V.H.C. Velo Sittardia P.S.V. Quintus Walcheren W.L.C./D.E.S. Heren B.S.V. E.B.H.V. Hellas 2 Swift P.S.V. 2 Dynamo Tonido W.L.C./D.E.S. DISTRICT ZUID B 2e kl B dames E.M.M. Marathon 2 Olympus —Walcheren 2. Heren Fortuna 2 S-I.O.S. 2 Marathon 2 Olympus. AFDELING ZEELAND Heren le klas Fortuna 3 S.I.O.S. 2; E.M.M. 2 Olympus 2. Haag. Niloc Amsterdam zal ook deze competitie trachten baas te blijven over het sterke P.S.V. Eindhoven. Stratum Meteoor is vast besloten om niet meer bij de laatste teams te eindigen en zal dit zondag bewijzen tegen Aalsmeer. De dames van Walcheren krijgen een vuurproef omdat zij aan moeten treden tegen 't uit de hoofdklas gedegradeerde WLC/DES uit Eindhoven. Bij een over winning voor de dames uit Zeeland kun nen we er op rekenen dat zij het ver zullen brengen in deze competitie. Pos terholt zal veel moeite hebben met VHC maar uiteindelijk toch winnen. Het ge promoveerde Velo kan zegevieren over Sittardia. PSV houdt de winst in eigen huis bij de wedstrijd tegen Quintus. Bij de heren krijgt Tonido uit Goes de kampioen van vorige competitie, WLC-DES, op visite. Het zal een zware strijd worden waarbij de Zeeuwse ploeg niet geheel kansloos is. E.B.H.V. uit Breda gaat naar Brunssum om te strij den tegen B.S.V. De Bredanaars zullen hard aan moeten pakken willen zij dit jaar niet onderaan eindigen. Swift moet het kunnen klaren in Den Haag tegen 2 Het gepromoveerde P.S.V. 2 zal in het Rotterdamse Dynamo zijn meerdere moeten erkennen. DAMES 2e KLAS B De kampioen van vorige competitie Marathon 2 uit Vlissingen gaat winnen van E.M.M. uit Middelburg. Zij zullen bet echter niet cadeau krijgen. Het ge degradeerde Olympus Vlissingen moet kunnen winnen van Walcheren 2. Het Zeeuwse Olympus zal trachten in de dis trict le klas terug te komen, HEREN 2e KLAS B Fortuna 2 uit Bergen op Zoom dat gepromoveerd is naar deze klas zal zijn meerdere moeten erkennen in stadgenoot SLOS. De plaatselijke ontmoeting te Vlis singen tussen Marathon 2 en Olympus gaat eindigen in een gelijk spel. Heren le klas Het derde elftal van Fortuna dat voor de eerste keer aan de competitie deel neemt zal een nederlaag moeten incas seren van SIOS 2. In Middelburg ont vangt EMM 2 Olympus 2 uit Vlissingen. Beide teams worden geacht even sterk te zijn. Intussen werden de eerste prestaties afgekondigd. Hoe was de situa-tie na 25 kilometer van klimmen en dalen, gieren door haarspeldbochten en nemen van golvende wegen? De Italianen, die 14 dagen geleden reeds in Albertville aan kwamen en die elke dag op het 50 kilo meter lange circuit trainden, namen royaal de leiding met een tijd van 33 min. Z sec. Zij waren meer vertrouwd met het ge vechtsterrein dan de Fransen, die het verdedigen van de wereldtitel iets te los jes hadden opgevat. En de Nederlanders? Zij staken met een achtste plaats na een kwart van de afstand schamel af tegen onbekende ploegen als die van de Roe menen en Zweden, maar was de tijd van 34.43 voor de oranje-ploeg minderwaar dig? Voor de start gaf Joop Middelink ver schillende technische schetsen. Het team zou zich in de eerste gevechtsfase bij de groten willen handhaven en in de tweede ronde toeslaan. In de volgende 25 kilome ter echter nam de kloof tussen het lei- Jende Italië en het goedmoedige Neder- and catastrofale vormen aan. De oran- jeploeg, op papier boordevol fietskwali- Leiten, was niets meer dan een figuian- tenteam, dat mocht meedoen. Onge ïnspireerd beëindigde het kwartet met Bart Zoet aan het hoofd de eerste ronde. Joop Middelink, staande op een open vvagen, keek heel strak voor zich uit. Nederland lag na de helft van de wed* strijd op de 11e plaats. De Italianen, fa vorieten voor het goud, hadden al meer dan 3 minuten genomen. Frankrijk, Roe menië, Rusland, Denemarken, Polen Spanje, Zwitserland, Zweden en België rangschikten zich voor de jongens van de KNWU. Zij smaakten het genoegen enkele seconden voorsprong te hebben op de volslagen onbekende wielernaties als Uruguay en het was niet troostend voor de Nederlandse kolonie, dat Joegoslavië, Hongarije, Noorwegen, Duitsland. Ma rokko en Algerije achter lagen. Bij het inrijden van de tweede'ronde schreeuw de Joop Middelink echter zijn hoofd rood en rond. Zou er toch iets meer uitko men? Het antwoord van de renners was ne gatief. Terwijl de Italiaanse formatie als ©en blauwe trein door het landschap da verde, de Spanjaarden en de Belgen aan een verrukkelijke opmars begonnen, de Fransen op een vreselüke manier werden teruggeslagen, terwijl dat alles de span ning naar ©en kookpunt voerde, was de Nederlandse ploeg machteloos. De vier vrienden werden mokkende mannetjes. André van Middelkoop, geko zen op grond van te geringe prestaties, kon het tempo niet aan. Evert Dolman, een jongen van het type alles of niets, was er slechts bij vlagen. Jan Pieterse. overtuigd van zijn falen doordat hij ver kouden was, probeerde niet zelden tever geefs op enkele banddikten te blijven. Bart Zoet, de renner uit Sassenheim, druipend van klasse, nestelde zich voort durend aan de leiding. De laatste twintig SAN DIEGO Lester Balaski, een 49-jarige veteraan-jockey die in 1954 paarden ging trainen maar in 1959 een comeback als jockey maakte, is in het Mercy- ziekenhuis van San Diego over leden aan de gevolgen van de val die hij op 22 augustus op de course van Caliënte maakte. Balaski, die in 1933 zijn loop baan als jockey begon, liep een gebroken nek op waardoor hij vrijwel geheel verlamd raakte. Hij was komen te vallen toen zijn paard, Miss la Mesa, bij de jinish van de negende race haar benen kruiste en stijgerde. kilometer kwam hij zelfs niet meer op kop. Hij zou nog harder hebben getrok ken indien de ploeg niet kwetsbaar was geworden door het verdwijnen van André van Middelkoop: 15 kilometer voor de aankomst in Albertville. De oranjekerels, die slechts een paar tochten door het gebergte hadden ge maakt, draaiden hun kamwiel te lang zaam rond. Teleurgesteld zocht het gezelschap de kleuterschool weer op. Misschien mogen ze volgend jaar naar ,,de grote".... MOSKOU Drie jaar geleden be weerde wereld- en Olympische kampi oen gewichtheffen de Russische zwaar gewicht Jurry Vlasov, dat de Olympiscre kampioen alle categoriën 1964 tenminste 570 kilogram op de drie Olympische oefeningen zou moeten verwerken. De Rus heeft in Moskou zelf bewezen dat hij 't bij het rechte eind had. Vlasov kwam tot het schitterende totaal van 580 kilogram (195 170 215) en ver beterde daarmee zijn eigen wereld record, dat op 562,5 kilogram stond (190 165 207,5). Vlasov verbeterde tevens de wereld records trekken en drukken. Hij trok 170,5 kilo en dat was 2 kilo meer dan het oude record dat sinds 22 maart van dit jaar op naam stond van zijn jonge landgenoot Leonid Zhabotinsky. Vlasov drukte 196 gilo en verbeterde zijn eigen wereldrecord met 3,5 kilo. (TELEFONISCH VAN ONZE SPORTREDACTEUR PIET HACK) SALLANCHE Nog voor de wereld kampioenschappen begonnen zyn hebben de Belgen al herrie. Benoni Beheyt en Gilbert Desmet I gaven te kennen niet zoveel vertrouwen te stellen in leiding en verzorging en zochten daarom een ander hotel op dan de makkers. Het duo logeert dus apart en wenst verder blijkbaar weinig te maken te hebben met de overige leden van de ploeg. Duidelijk dat het zondag weer kan span nen in de zwart-geel-rode-formatie. Chef d'equipe Oscar Daemers sprak van een ongelooflijke houding" die hij teleur stellend voor de wielersport noemde. MILAAN In het toernooi om het Europees honkbalkampioenschap te Milaan heeft Zweden zijn eerste over winning behaald. De Zweedse ploeg won van Frankrijk met 50. Zweden 2 0 1 0 1 0 0 0 1 Frankrijk 000000000 Technische resultaten Zweden Aberg 7 3 5 (9 innings) 3 fouten Frankrijk Setbon 10 2 -— 10 (9 innings) 6 fouten. BREDA De B.H., B.C. en C.C. Breda, organiseert zondag in Breda, aan de Burgemeester De Manlaan een cricket interland. Het is de jaarlijkse, traditionele ontmoeting tussen het bonds- team en Belgische spelers die wegens gebrek aan belangstelling in hun eigen land, aan de K.N.C.B.-competitie deel nemen. Het Nederlandse team is van grote sterkte. Peter van Arckel, captain van het Nederlands team, die kortgeleden in de ontmoeting tegen Australië grandioos batten liet zien en Ernst Vriens, toen eveneens in topform, zijn o.a. van de partij. M. Meyer, van de organiseren de vereniging, zal de Bredase eer hoog houden. Het elftal van de tegenstanders geeft eveneens bekende namen te zien. D. Thurston. D. Mackay D. Sissing, G. Harris en I Bluett maken deel uit 'van de formatie. Om alle sportliefhebbers een kans te geven kennis te maken met deze sport zal entree gratis zijn. Aan vang van de wedstrijd om elf uur VLIJMEN De organisatoren van de vierde ronde van de Vliedberg te Vim men zftn er wederom in geslaagd om een sterk rennersveld bijeen te krijgen. Liefst 102 amateurs zullen zondag 6 sep tember strijden voor de overwinning. De Engelsman John Nice en de Duitser Heinz Wimmer zorgen vo>or 'n internati onaal tintje. Of ze veel kans maken? Wij geloven het niet wanneer we de deelnemerslijst eens nagaan. Twee grote plaatselijke Fried Liebregts, reeds winnaar van de favorieten worden in de strijd geworpen, voorjaarsronde en de geweldig op dreef zijnde Piet Deenen. Voor eigen publiek rijdend zijn z to vrezen. De militaire kampioen Jan van Veen is het aan zijn titel verplicht om iets te tonen. Wim Breeuwer en Nol Kloosterman twee knapen die met ploegleider Van Dal nu organisator in de ronde van Polen aan wezig waren zijn eveneens van de partij. Van de Breda-bierploeg, de wedstrijd telt voor het klassement, verschijnen Leo v. Zomeren. Nico Lute en Jac v. d. Kloot aan de start. Henk Peters is present evenals de winnaar van de acht van Chaam Gaby Minneboo. En dan.. Piet de Wit uit Wormer, de succesvolle nieu weling zal er zijn amateursdebuut ma ken. Vooraf rijden de nieuwelingen met o.m. de Chinese coureur Betjoen Swan, plaat selijk favoriet Manus van Vugt en de adspiranten met de belofte Cor Rouw uit Groesebek hun rondjes. MARTIN VAN DEN BORGH, de Limburgse professional die dit seizoen met veel blessures kampte zal volgend seizoen niet meer aan wedstrijden deel nemen. - - JEAN TUMMERS, deelnemer aan de wereldkampioenschap, Frans Evers vorig jaar militair kampioen en Jef Drummen zijn de Limburgers welke volgend seizoen bij de professioanals gaan aanzetten. JAN SMOLIK, de winnaar van Berlijn Warschau Praag zal door ziekte niet kunnen deel nemen aan het wereldkampioen schap. Meteen is een favoriet verdwenen. - - LEON VAN DAELE, een ook in ons land goed gekende Bel gische beroepsrenner zal niet meer coursen. Een leveraandoe ning speelde hem reeds een tijd lang parten en liever dan voort te sukkelen, besloot hij vertegen woordiger te worden. BREDA De Bredase voetbalclub XAC organiseert zondag 6 september liet jaarlijkse Rat Verlegh-toernooi dat door deelname van twee Antwerpse clubs weer een internationaal tintje heeft. ADO (Den Haag) Ajax (Amsterdam) Antwerp (Antwerpen), Beerschot (Ant werpen). Feijenoord (Rotterdam) en NAC zelf gaan strijden om de zilveren bokaal, die driemaal achtereen gewon nen moet worden om definitief in het bezit van een vereniging te komen. Ver der zijn er natuurlijk voor de prestaties van zondag andere prijzen. In poule I komen uit: Feijenoord, Beerschot en ADO. Ajax, Antwerp en NAC spelen in de andere. Het wedstrijdschema is als volgt samengesteld: 11.0011.40 Antwerp NAC scheids rechter F. Derks; 11.4512.25 Feijenoord —Beerschot, W. v. Rozendaal; 12.30—13.10 Ajax—NAC H. van Eek; 13.15—13.59 Ado—Feijenoord, F. Derks; 14.00—14.40 Antwerp—Ajax. W. v. Rozendaal, 14.45 15.25 BeerschotADO, H. van Eek, 14.4516.45 nr. 2 poule 1nr. 2 poule 2, W. v. Rozendaal, 3e plaats; 16.50—17.50 nr. l poule 1nr. 1 poule 2 F. Derks, le en 2e plaats. MOSKOU Niet alleen in de Verenig de Staten worden zwemwereldrecords met grote regelmaat omvergekegeld. Gisteren verbeterde de Russische Svet- lana Babanina het wereldrecord op de 100 meter schoolslag en bracht het in Moskou op 1.17.2, het oude record stond sinds 11 juli van dit jaar op naam van de Amerikaanse Claudia Kolb met een tijd van 1.17.9. Het Europese record is in bezit van onze landgenote Klenie Bi, molt die op 8 augustus in Den Haag een tijd van 1.18.0 liet afdrukken. AMSTERDAM De centrale trai ningsgroep van de boksbond bestaat na het bekendmaken van de Olympische selectie nog slechts uit vijf man. Van Sinderen leider van de training wil daar na de Olympische Spelen ver andering in brengen, mits hij door de boksbond als instructeur gehandhaafd blijft. ,,Met de Europese kampioen schappen in 1965 en 1967 als tussenlig gende ..toppen", moeten we naar Mexico City gaan werken Een groter opgezette selectiegroe p. met veel jonge talent volle boksers zal nodig zijn, om ons op internationaal niveau te handhaven. Volgens Van Sinderen staat die jongere garde al klaar. .Knapen als de Arnhem mer Chris Geven de Helmondenaar Freddy Guitjes, de Zaankanter Eddy Hijne en vooral dc Bosschenaar Louis Deckers, kunnen het ver brengen in de pugilistiek. Maar dan moeten we nu al gecoördineerd gaan werken" besluit de Vlaardinger. DEN HAAG Voor de op 9 septem ber in Nijmegen te spelen oefenwedstrijd tussen twee selectie-elftallen van de KN VB zijn door de tijdelijke bondsccAch Dennis Neville in overleg met een com missie van drie, de volgende spelers uit genodigd: Eddy Pieters Graafland, Cor Veldhoen Guus Haak, Gerard Bergholtz, Piet Krui- ver, Coen Moulijn, allen Feijenoord, Joop de Jong, Rinus Israel, Daan Schrijvers, allen DWS, Bennie Muller, Ajax, Harry Heijnen, Hanny Aardse, beiden ADÖ, Chris Geutjes SC Enschede Piet Vogels Willy Quadackers E. Gerards, allen For tuna '54, Ad Verhoeven, Sparta, Tjeerd de Kort, Telstar, Tonny van Leeuwen Piet Fransen, beiden GVAV, Bert Theu- nissen, Peter Kemper, beiden PSV, Mick Clavan. Holland Sport, Willy Dullens. Sittardia. John Wieringa SC Cambuur en Tinny van Reeken NEC. Neville gehandicapt, doordat hij zelf over het algemeen geen eredivisiewed strijden kan bijwonen hij zag alleen de vorige week zaterdag gespeelde wed strijd FortunaFeijenoord heeft nog al verrassend geselecteerd. Van de spe lers, die tijdens de trip door Rusland in juni in actie kwamen, zijn b.v. Piet Gie- sen, Pim Doesburg, Frans Geurtsen, Henk Tijm, Tonny Pronk, Lambert Ver- donck en Hans Eijkenbroek niet „verko zen" evenmin als de beide mannen, die in de voorbije transferperiode zoveel geld waard bleken: Klaas Nuninga en Charley Bosveld. Daarentegen deed de bondscoach wel een beroep op enkele oudgedienden zo als Ad Verhoeven van zijn oude vereni ging Sparta en Mick Clavan van Hol land Sport, de club die Neville momen teel'onder zijn hoede heeft. Opvallend is tenslotte ook de selec tie van de beide andere spelers, die evenals Clavan niet tot een eredivisie behoren: Tiny van Reeken van het Nij meegse NEC en de momenteel voor de SC Cambuur uitkomende John Wierin ga, vorig seizoen bij Ajax slechts «en „tweede keus". KLAAS NUNINGA gepasseerd

de Stem | 1964 | | pagina 11