SPORT g Coach Joop Middelink HET WAPEN IS VRIENDSCHAP Doll dinsd ag in België CANTINE BEHEERSTER Komt Nederland in 1966 weer aan de beurt Henk Groot verspeelt zijn EERSTE plaats DANSLES GESLOTEN VRAAGT MANNEN In Nederland naar Amsterdamse baan en Limburgse weg maar Zandvoort beslist niet meer anvier Bokser kan titel niet verdedigen Tevreden over de loting Leider Peter Post in België eerste Nederland start als 16e ploeg Zwemmen in Amerika Goede tijden bij selecties Fantastisch record speerwerpen: 91,72 m OLYMPiSCHE SPELEN op maandag 7 september 1964 DANSSCHOOL N.Y. Terneuzensche Scheepsbouw Mij. te Terneuzen Centrale Suiker Maatschappij te Halfweg 13 DAGBLAD DE STEM VAN DONDERDAG 3 SEPTEMBER 1964 13 Jan Pieterse oude rot Eef Dolman goede aanwinst LONDEN De Engelse Europese bokskampioen in liet zwaargewicht. Hen- rv Cooper, zal zaterdag niet zijn titel m Berlijn tegen de Duitser Karl Mildenber- ger kunnen verdedigen, zoals was vast gesteld. Cooper blesseerde enkele dagen geleden op de training zijn linkerhand. Een nader onderzoek bracht aan het licht dat de verwondingen van ernstiger aard waren dan aanvankelijk werd ver moed. (Telefonisch van onze sportredacteur Piet Hack) SALLANCHES. Er heerste woensdag een koortsachtige bedrij vigheid op het circuit van de Mont-Blanc. Wielrenners uit 30 landen, oefenden in het vooruitzicht van de wereldkampioenschappen, die donderdag, zaterdag en zondag worden gehouden. Terwijl de ren ners bezig waren hun spieren soepel te houden, vergaderden in een reusachtige zaal de hoge heren van de wielerbond en stelde dr. Piet van Dijk Nederland nog eens als kandidaat voor de organisatie van de titelstrijd in 1966. Op hetzelfde moment, maar weer in een andere zaal, verzamelden zich de chefs d'équipes van de wielernaties. Zij moesten een lot trekken voor de startvolgorde van de ploegen tijdrit, die vandaag Albertville grondig op stelten zal zetten. Joop Middelink, de stralende coach van het oranjeploegje, was zeer tevre den. Zijn mannen worden voor de team-race over honderd kilometer weggeschoten voor de zwakke No ren en de zeer sterke Fransen en achter de Polen, die precies een jaar geleden in Ronsse tot een schitterend resultaat kwamen. Zij klopten toen de jongens van het lage land aan de zee met enkele seconden. Eon stralende Joop Middelink. De ron de Amsterdammer, die de techniek van het wielervak beheerst zoals een modi- nette naald en draad, was op de eerste plaats van oordeel dat Nederland nooit gunstiger had kunnen loten, maar ver klaarde onmiddellijk daarop, dat er fei telijk geen zinnig woord is te zeggen over de ploegentijdrit. Slechts dit is ze ker, dat Bart Zoet," Jan Pieterse, Evert Dolman en André van Middelkoop uitste kend op het spel zijn voorbereid. Sinds dc aanvang van het wielerseizoen nam Middelink de beste renners onder zijn hoede, om hen te prepareren op de ge vechten in Albertville, Sallanches en To kio. Hij kreeg veel faciliteiten van de wielerbond, die erop rekent dat niet Duitsland, maar Nederland de kampioen schappen van 1966 zal mogen organise ren. nadat Spanje dit in 1965 zal hebben gedaan. Dr. Piet van Dijk vroeg daar op het grote congres nadrukkelijk om. Hij zei voor het forum van de honderd func tionarissen. die de UCI erop na houdt. weten. Zij zeiden dat juist deze strijd een sportief hoogtepunt is. De opmerking van de Nederlandse dokter, dat de ploe gentijdrit alleen maar een bende geld kost, kreeg geen aandacht meer. Mr. J. Ballegoyen de Jong ontfermde zich over de jongens die de trainingstoclit van 60, 70 kilometer achter de rug had den. Hij vroeg het viertal wie er tijdens de rit als generaal van de kleine troep zou optrede! De chef d'équipe kreeg geen antwoord, maar hij verzekerde nog maals. dat zij toch moesten besluiten naar iemand te zullen luisteren. Terwijl' de jongens een kop citroen dronken, fluisterde mr. Ballegoyen, dat Bart Zoet waarschijnlijk als eerste man zal fungeren. Hij is de coureur met de meeste erva ring. Mocht hij de leiding niet ambiëren, dan zal die zonder enige twijfel worden overgenomen door Jan Pietersen, die eveneens op een ruime routine kan bo gen. Nieuwelingen zijn Evert Dolman en André van Middelkoop. De nationale wegkampioen, een stille jongen, heeft zich prachtig in het kwartet aangepast. Aanvankelijk dacht iedereen dat de Rot terdammer, die op verzoek van zijn va der wat aan sport ging doen, en die zijn deelneming aan het wereldkampioen schap afdwong, een pure individualist, weinig geschikt zou zijn voor de wegwed strijd. Maar Joop Middelink bewoog hem de plegentijdrit te doen. De coach is er zeker van dat Dolman zijn rol met over gave zal vervullen. Daarmee zal een zaak worden voorko men. Het vorige jaar trad Nederland op met een gebroken team. De individualist Ries van Ginneken acclimatiseerde maar moeizaam in het kleine gezelschap. Hij deed zijn werk in de rit wel, maar bleef een probleem. De chef d'équipe en de coach wensen anno 1964 geen problemen. Zij wachten aan de voet van de Mont Blanc vol vertrouwen op de start en zij hopen dat de Nederlandse ploeg na de moordende rit door de bergen een plaats zal innemen op het ere-schavot, dat reeds gereed staat om de winnende ILCUhcid teams te huldigen. Dan zou Nederland eindelijk de plaats hebben, die het al enkele jaren werd toe bedacht. ,,Wij zijn op weg een zeer vooraan staande wielernatie te worden", lachte dr. van Dijk op het UCI-congres. We zul len het bewijzen. Het sterkste wapen zal vriendschap zijn", geloofde Joop Mid delink. DEN HAAG Het aantal deelnemers aan de sporttoto van deze week bedroeg 471.876, waardoor aan prijzen beschik baar kwam 181.928. Er was slechts één kandidaat voor de eerste prijs, die 50.000 netto rijker werd. Het restant van de eerste prijs, die 100.060.40 groot was. ging voor twee derde naar de tweede en voor eenderde naar de derde prijs. Een bruto bedrag van 1415 ontvingen de 58 winnaars van de tweede prijs, die in totaal f 82.069,65 bedroeg. Voor de 222 derde prijswinnaars, die 41.034,82 moesten delen, werd de spoeling dun. Ieder van hen toucheerde een bedrag van 183. Peter Post heeft als laatste voorberei ding voor de wereldkampioenschappen wielrennen in Belgic een wegwedstrijd van Putte naar Mechelen over 180 km gewonnen. Er waren 89 renners. De Nederlander zegevierde met een voorsprong van vijf tien seconden op de Belg Gustave van Vaerenberghe en van twintig seconden op Jacques van der Klundert. De uitslag was: 1. Peter Post (Ned.), de 180 km in 4.22.0: 2. Gustave van Vae renberghe (B.), op 15 sec.; 3. Jacques van der Klundert (Ned.), op 20 sec.; 4. Bas Maliepaard (Ned.), op 2.45: 5 Walter Muylaert <B), z.t; 6. Victor van Schil (B.i. z.t.; 7. Jo de Haan (Ned.), op 3.00; 8. Gilbert Maes <B.), z.t.; 9. Frans Ver beek (B). z.t.: 10. Marcel Vandenbogaert (B.) z.t.; 20. Wim van Est (Ned.), z.t. SALLANCHES In Sallanches is de startvolgorde bepaald voor de tijdrit voor amateurploegen, waarmee vandaag de wereldkampioenschappen 1964 worden ingeluid. Om half twee gaat de eerste ploeg van start voor een rit over 100 km verdeeld over twee ronden van 50 km op de wegen te Albertville, nabij Sallan ches. Met tussenpozen van twee minuten starten in deze volgorde: Zweden, Roe menië. Spanje, Engeland, Rusland, Fin land, Zuidslavië. Algerije, België, Zwit serland, Italië, West-Duitsland. Marokko. Uruguay, Polen, Nederland, Noorwegen en (titelhouder) Frankrijk. De UCI heeft voorts bevestigd, dat O:- Duitsland niet aan de wereldkampioen schappen zal deelnemen. De Oostduitse wielerbond heeft gemeld, dat de visum- aanvraag is afgewezen. NEW-YORK Bij de Amerikaanse selectie-zwemwedstrijden hebben zich enkele geduchte concurrentes aange diend voor Ada Kok in de race om het Olympisch goud op de 100 meter vlin derslag. De 15-jarige Sharon Stouder kwalifi ceerde zich voor de Amerikaanse To- kioploeg met een tijd van 1 min. 5.7 seconden, slechts 0,6 seconden boven het wereldrecord van de Nederlandse. Twee de werd Katby Ellis met 1.06.0 en derde Donna de Varona met 1.06.4. Sharon Stouder had dit weekeinde reeds de 100 meter vrije slag gezwom men in 1.00 4 met Kathy Ellis ook toen op de tweede plaats. Eerder op de dag had Gary Dilley, een 19-jarige student aan de universiteit van Michigan de 200 meter rugslag ge wonnen in 2.12.0. Deze tijd ligt aan zienlijk boven het wereldrecord van 2.10.9 dat op naam staat van Tom Stock. Deze /.wemmer slaagde er echter niet in zich ie kwalificeren voor de finale. Tweede werd Jed Graef in 2.12.7 en derde Bob Bennett in 2.12.8. OSLO. Niet te geloven, maar tvaar, de. 21-jarige Noor Terje Pedersen over trof met een fantastische afstand van 91.72 m de droomgrens der speerwerpers. Ook de 90 m heeft opgehouden, een on bereikbare afstand te zijn. Terje Peder sen verbeterde zijn eigen nog niet offi cieel erkende wereldrecord van 1 juli, in Oslo 87,12 m met 4.60 m. Slechts twintig doelpunten was de oogst in de eredivisie op de tweede speel dag. Tegen de solide Fortunadefensie had Henk Groot geen verweer en dat kostte hem de leidersplaats. De door PSV van Helmond overgenomen 17-jarige Va-n der Kuilen doorboorde driemaal het Enschededoel en veroverde hiermede de eerste plaats. Met deze hattrick was v. d. Kuilen de productiefste speler van het Peter Snell, Nieuwzeelands wereldre cordhouder op de miji heeft nog niet besloten of hij bij de Olympische Spelen op twee afstanden za! uitkomen. Snell, de Olympische kampioen van Rome op de 800 meter, is ingeschreven voor de 1500 meter. Of hij werkelijk op beide nummers za! starten, is een geheim dat Snell nog even wil bewaren. Vele problemen die een schaduw werpen over de voorbereidingen van de Olympische Spelen, zijn intussen opge lost. De logies-zorgen zijn minder acuut geworden nu gebleken is. dat veel min der buitenlanders de Spelen zullen bij wonen dan aanvankelijk was verwacht. Verder is „Otam", het grootste hotel in Japan, dezer dagen gereed gekomen. Het Olympische inlichtingenbureau meent dat de sombere schilderingen in de pers van de verkeerschaos in Tokio, het gevaar voor aardbevingen en de be richten over waterschaarste vele toeris ten hebben afgeschrikt. Dit laatste is in middels door de natuur geheel verholpen. Het regent al enkele dagen lang in de Japanse hoofdstad. Een Japans-Amerikaanse controverse ontstond rondom de laatste estafette-lo per, die de Olympische vlam het stadion binnendraagt en daar het Olympisch vuur ontsteekt. De Japanners kozen daarvoor uit Yorhinori Sakai, een 19-ja- nge amateur-atleet. Sakai werd niet ver van Hiroshima op de dag van 't afwer pen van de Amerikaanse atoombom 6 augustus 1945 geboren. De Amerikanen beschuldigen de Ja panners er nu van politiek en sport niet van elkaar gescheiden te houden. Een Amerikaan stelde als compromis voor, dat Steve Kavanaugh jr. die op 7 decem ber 1941 geboren werd, samen met Yor hinori Sakai, de vlam het stadion zou binnendragen. Stevey's geboortedag was van de Japanse overval Pearl Harbour, die het uitbreken van de Japans-Ame- nkaanse oorlog betekende. Dc wielrenners Arnie Ulirlass die reeds heeft deelgenomen aan twee Olym pische Spelen en Hans Wolf (van origine een Duitser) zijn gekozen om de Ver enigde Staten in de Olympische achter volging in Tokio te vertegenwoordigen. FRANKRIJK is door een krappe over winning op Luxemburg (46-45), militair basketbalkampioen geworden. Ofschoon België van Duitsland ver loor, wist het toch beslag te leggen op I de tweede plaats. BART ZOET kopman? dat Nederland in staat is een gave titel strijd te organiseren. Hij dacht voor de baanwedstrijden logisch aan Amsterdam en voor de wegwedstrijden aan Limburg. Hij zei, dat Zandvoort nooit meer in aan merking komt voor een wereldkampioen schap, want het gevechtsterrein daar is volkomen ongeschikt. In Zuid-Limburg echter moet er een parkoers van 8 tot 12 kilometer worden gevonden, dat een kampioenschap waar dig is. Het grote probleem blijft echter om een circuit van minstens 30 kilome ter te vinden, waarop een ploegentijdrit kan worden gereden. Deze moeilijkheid speelde in het hoofd van de KNWU-voor- zitter, toen hij de heren-afgevaardigden voorstelde om de ploegentijdrit voortaan te laten vervallen. Maar daar wilden de Italianen, Belgen en Fransen niet van LOUIS DE WINTER ■■Brasschaatse rnaarschalk.. (Van onze sportredactie) BRASSCHAAT. Het is hier nog rustig. Alleen wat vroege kermis-exploitanten, die op het ritme van Moon River hun spulletjes 1 overeind hijsen en een tiental driftig hamerende lieden in dienst van „Sportkomiteit Brasschaat", bezig aan het optrekken van enorme stalen tribunes, wijzen op een gebeurtenis. Dit uiterlijk vertoon is een zwakke afspiegeling van wat zich binnenskamers afspeelt. Ach ter de deuren van gezellige en minnder gezellige staminees, grote en kleine restaurants en niet te vergeten het stadhuis. Kasteleins sjou wen zich het zweet op hun bol aanschijn en gemeentesecretaris Louis de Winter graait meer in papieren betreffende de Acht van Brasschaat, dan paperassen die hij ambtshalve dient te verwerken. Het zijn de laatste dagen voor „dolle dinsdag". Bierwagens rollen het domein van burgemeester Leon Hendrickx bin nen en de postbode deponeert met een voorzichtig gebaar het contract van Ward Seis op de houten tafel vanwaarachter Louis de Winter als een maarschalk zijn slagveld overziet. Als hij uit het raam kijkt, kan hij bijna d finishlijn zien lig gen. Zijn met inkt bevlekte wijsvinger schiet in de richting van de kerk. ..Aan de voet van die toren beleef ik de mooiste dagen van het jaar. Louis de Winter geniet. Hij kan minutenlang voor de gapende W" 'Kt** tribunes staan en de vierendertig kas seien bekijken waar straks een witte lijn over loopt. Daar, op die plaats wordt Belgisch grootste wielerspektakel be twist. Hier, maar dan ook geen kassei verder, maakt een coureur naam. Tien duizenden mensen komen ernaar Rijken. Al achtendertig jaar lang. Brasschaat is ..in". Waarom? Vraag het de beminnelij ke sportpaleis-koning Louis de Winter, zijn zoons Paul en Walter, probeer een antwoord te krijgen van fietsenmaker René Sanders, professor René Buckens of handelsreiziger Rik Lemans. Zij allen zullen u zeggen, dat ze het eigenlijk niet weten. Zomin als Chaam dat kan zeggen. „Misschien is het de manier waarop wij achtendertig jaar geleden begonnen" zo praat Louis de Winter hardop tegen zich zelf. Achtendertig jaar geleden.... Uit jaloezie geboren, begon de Acht met tweeduizend francs aan prijzen. „Wat ze in Kapelle kunnen, presteren wij ook", had de toen drieëndertigjarige de Winter tegen zijn vrienden gezegd bij een bezoek aan deze plaats, waar men de wedstrijd „om schaal Seis" organiseerde. „Veel be ter zelfs", siste Brasschaats jonge secre taris en hij ging in zijn beste pak alle kasteelheren af. De dure meneren die maar eens in hun welgevulde geldbuidel moesten tasten voor de course. Het suc ces was overweldigend. Niet alleen fi nancieel, want er kwamen zo'n vijfdui zend bezoekers opdraven eji dat beteken de een record. Het ging goed. De villa bewoners bleven afschieten en liefheb bers kregen een gratis inkom. Om nog wat (financieel) sterker te staan werden programma's verkocht en Louis de Win ter vertelt trots hoe in het topjaar hon derdvijftigduizend exemplaren de deur uitgingen. Uit alle hoeken van België, Frankrijk, Duitsland en Nederland stroomden de fans toe. Waarom? We waren modern, zegt Louis de Winter. Hy bezorgde zijn publiek jaar op jaar een verrassing. Dan een perfecte afzetting, volgende keer luidsprekers; er kwamen tribunes en vlaggen, het dorp werd een feestelijk tintje gegeven, kort- om men bracht voor die tijd ongekende voorzieningen. Door deze opvating van het presente ren heeft Brasschaat. zo vertelt voorzit ter de Winter, de slag met vele concur rerende comités gewonnen. Dinsdag zal dat weer blijken. Dinsdag als honderden Brabanders en Zeeuwen oprukken naar het dorpje aan de weg die tot Antwerpen voert, om zich met dui zenden en duizenden zuiderburen in een groots wielerfeest te slingeren. Louis de Winter en zijn mannen ontvangen die mensen graag. Voor enkelen hebben ze een aparte tribune gebouwd. Daar ko men de relaties te zitten. Burgemeesters en ministers, de vrienden uit Chaam en Toon Simons, die er kind aan huis is. Niet de hele dag op zo'n houten plank. Vergeet dat maar rustig als je in Bras schaat bent. Neen, de mannen (trouwens iedereen) maken op zijn tijd 'n toernee- ke. Naar clublokaal Drie Koningen of Kees van Helverts restaurant Rode Leeuw, waar meer Nederlands -dan Bel gisch gesproken wordt. Kees heeft het met de Acht altijd druk. Hij krijgt dan zijn oude makkers op bezoek. Negentien jaar geleden vertrok hij uit Breda en ves tigde zich in Brasschaat. Het gaat hem goed. Zijn snor staat er nog altijd even keurig bij en onder zijn dorpsgenoten is hij goed gezien. Want Kees van Helvert doet meer dan zijn zaak drijven. Hij organiseert de fantasiestoel en verzorgt decors in het Sportpaleis. Maar op een Acht-dag heeft de ex-Bre- danaar geen tijd om daarover te praten. Dan holt hij als een temmer rond zijn „Leeuw" en tapt zich de blaren op zijn handen. Een schrale troost is, dat colle ga's de volgende dag evenmin met goed fatsoen een hand kunnen schudden. Er wordt gefeest in Brasschaat. Ook geke ken naar coureurs. Natuurlijk. Maar is het geen heerlijke combinatie? Om half elf dinsdag kan men in Bras schaat terecht. Dan vertrekken de B- profs, die honderdtwintig km fietsen. Na men van deelnemers zijn nog niet be kend omdat men, zoals bekend, in Bel gië vlak voor de start kan inschrijxen. Er zijn echter reeds vele mondelinge toezeggingen binnen van Belgische en Nederlandse profs. Ongeveer vijfenveer tig beroepsrijders vertrekken klokslag 3 uur voor een rit over honderdvijftig km Op het zware, tien km lange circuit gaan ze strijden. Degenen die hier aan de start komen, zijn gecontracteerd en dus ge selecteerd. door het comité. Alleen de winnaar van de vorige b-course gaat automatisch het jaar daarop over naar zodat Wim van Est zich in deze ca- tegorie gaat meten met andere kleppers. Het is zo goed als zeker, dat Rik van Looy van de partij zal zijn. De beslissing valt dezer dagen. Chateaulin in Frank rijk organiseert op dezelfde dag even eens revanches voor het wereldkampi oenschap en daar heeft men de Heren- thalse keizer laten tekenen onder het smoesje dat Brasschaat dit jaar op woens dag draait. Van Looy, inmiddels achter het bedrog gekomen, voelt uiteraard meer voor deelname in Brasschaat. Ver der gaan Theo Balemans en Paul de Winter naar Sallanches om er. zo hij nog niet aangeworven mocht zijn. de wereld kampioen te contracteren. Vast staat dat de volgende renners aan de meet ver schijnen: Guido de Rosso, kampioen van Italië, Rudolf Hansen, kampioen van Zwitserland, Roger Thull, kampioen van Luxemburg, Jo de Roo. kampioen van Nederland. Mocht hij nog ziek zijn dan zal Ab Geldermans zijn plaats innemen, Jan Janssen, Peter Post, Arie den Har- tog, Theo Verschueren, Jo de Haan, Huub Zilverberg. Rik Wouters, Cees Haast. Bas Maliepaard, Fernando Manzaneque, Vic Denson. Palle Lykke, Hans Junkermann. Karl-Heinz Kunde, Jean Graczyk, Ward Seis, Willy Bocklandt, Jos van Conings- loo. Rik van Steenbergen, Willy Monty, Frans Melckenbeek, Frans Aernouts, Lu- do Janssens, Jos Haeseldonkx, Willy Vannitsen en Gilbert Desmet 1 om er wat te noemen. Een van deze mensen zal zijn naam aan de reeds lange lijst toe voegen. gehele betaalde voetbal. Na de PSVer waren Gruisen (Sittar- dia) en Schrijvers (DWS) met ieder twee doelpunten de succesvolste schut ters. Voor een stopper neemt Schrijvers wel een uitzonderlijke plaats in op de topscorersranglijst, maar dit dankt hij aan zijn specialiteit in het nemen va^ vrije trappen. Van der Kuilen (PSV) 4; Henk Groot (Feijenoord) 3; Heijnen (ADO), Tijm (Ajax), Schrijvers (DWS), van Nee (He racles), Gorissen (MW). Kohn (Fortu- na). Gruisen (Sittardia) en Franken (Sparta) scoorden allen tweemaal. Tweeëntwintig doelpunten waren het resultaat in de eerste divisie. Hier scoor den Zweers (NEC). Désar (RBC) en en Derix (VW) met ieder twee treffers topscorer van de week. Voor Derix wa ren deze juist voldoende om hem de leidersplaats te bezorgen. Door het mis sen van een elfmeterschop miste Désar de hoogste aansluiting. Overigens wer den dit weekend in totaal negen straf schoppen toegekend, waarvan eenderde deel niet werd benut. Derix (VW) 3; v. d. Gijp (Blauw Wit), Dorjee (DHC), Voorn (Elinkwijk), Wüs- tefeld (Ensch B). Brand en Tump (Ex celsior). Andriessen (Holl. Sp.), Zweers (NEC). Desar (RBC). Pelk (Volendam) en Senders (Will.II) sloegen ieder twee maal een bres in de vijandelijke verde diging. In de tweede divisie A geven Chr. Hartjens (Graafsch) en Wieringa (Cam buur) elkaar geen duimbreed toe. In deze afdeling waren Zwart (Heereveen) en G. Jansen (Wageningen) met ieder twee (van de in totaal 19) doelpunten de produktiefste spelers. Wieringa (Cambuur) en Chr. Hartjes (Graafschap) 4; Steur (Haarlem), Jaski (Zaanstreek), v. d. Wel (Cambuur) en G. Jansen (Wageningen) 3; terwijl vijf spelers elk tweemaal scoorden. Met drieëndertig doelpunten bereikte de tweede divisie B de hoogste totaal score. In deze afdeling maakten Brou wers, Jan Buj-g. v. d. Linden en Stevel- mans ieder twee goals. Met deze twee treffers veroverde v. d. Linden de eerste plaats. v. d. Linden (Helmondia) 4; Stevel- mans Limburgia v. Meeteren (SW) en Jan Burg (Wilhelmina) 3; Brouwers (Baronie), De Kreek (DFC), Hellemons (Limburgia). Paulides (Longa) en van Dijk (SW) 2 doelpunten. l Nieuwe cursussen voor beginners, J gevorderden en gehuwden. GOES t l TERNEUZEN ZIERIKZEE RILLAND- BATH aanvang 5 september, Groene Weidje 45. Aanmelden: Zonne bloemstraat 13, tel. 7664. Aanvang fi september Hotel „Centraal" Aanmelden- Hotel „Centraal" Aanvang woensdag 16 septem ber. Hotel „Concordia". Aanmelden: Hotel „Concordia" Dorpsbuis „Lucfor et Emergo" Aanmelden: Dorpshuis De Coöperatieve Boerenleenbank te STOPPELDIJK is ZONNEBLOEMSTRAAT 13 - GOES - TEL. 7664 j Voor onze moderne ingerichte cantlnt zoeken wij e/n Schriftelijke of mondelinge aanmelding tussen 8 en 17 uur aan het kantoor. Inlichtingen vrijdag 4 september a.s. om 8 uur bfl R. v. KRUIJSSEN Cloostcrstraat 3 Kloosterzande

de Stem | 1964 | | pagina 11