Turken aanvaarden enosis ONTSLAG VOOR PROTOCOL-CHEF Patiënt in pyama naar taxi Togliatti gestorven in Jalta PUBLIEK PRO-REM Rel in Zwitserland VOLGENS WELINGELICHTEKRINGEN AKKOORD OVER CYPRUS OP KOMSP Vrouw verliest proces over „toploze jurk voor u r u J house of Olympisch vuur BOEKAVOE HEROVERD Psychopaat noemt zich moordenaar Treinongeluk Canada kost zeven levens Negen doden bij botsing in Beieren VERPLEEGSTER MAAKT PIJNLIJKE VERGISSING T V NOORDZEE 18© DAGBLAD VOOR ZEELAND Droog weer MATIGING Kongolese rebellen ontvluchten leger Geen bewijs, maar: iter haalt zieke jongen op LONGO GENOEMD ALS OPVOLGER Gewaarschuwd Harde figuur Inbrekers zien miljoenen over het hoofd Arrestant had hersenbloeding voor woon- kunst z'n best 104e JAARGANG No. 24670 Voor God, Koningin en Vaderland Uitgave N.V. Uitg. Mij. Neerlandia. DirecteurDrs. W. A. J. M. Harkx. HoofdredacteurJ. J. H. A. Bruna. Redactieraad J. M. A. C. v. Dongen, C J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureau Breda Reigerstraat 16 tel. 22341 (5 lijnen). Postgiro 1114111 ZATERDAG 22 AUGUSTUS 1964 Abonnementsprijs: 9,75 per kwartaal, excl. 0,25 incasso; ƒ11,85 per post excl. 0,50 incasso; 0,75 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,45 per mm. Bij contract aanzien lijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse eilanden: GOES, Klokstraat 1 - telefoon 6252 - Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen. Hulst, Steenstraat 14 - telefoon 2377 - (Bijbureaus: TERNEUZEN: IJsbaanstraat 24 telefoon 2601 - OOSTBURG: Nieuwstraat 41 - telefoon 2893) MAKARIOS: eerst weg vrij maken LONDEN Een 27-jarige me vrouw, moeder van twee kinderen, is vrijdag voorwaardelijk in vrijheid gesteld voor twaalf maanden en ver oordeeld tot betaling van de proces kosten, omdat zij op de JL°ndense Westminster Bridge in een toploze ja pon had gestaan. „Dit is een soort proefproces ge weest", zei de magistraat nadat hy de vrouw had bevolen twee pond en 15 shilling proceskosten te betalen. Ze zei buiten de rechtszaal niet verbaasd te zijn over de uitslag van het proces. „Het was wat ik ver wachtte. Ik heb de japon nog en zal haar bewaren als herinnering", voeg de zy eraan toe. lectuurmenu Als u in een „Van den Plassie" rijdt, dan rijdt u uitermate luxueus. „Aan de rol op pagina 6. Bregenz is in festivalstemming. j Pagina 15. Radio- en t.v.-programma's op pa- J i gina 17. S Hocus-focus, ons fotospelletje, op pagina 15. S De uitslag van onze fotopuzzel „Ken uw eigen gewest" op pagina 6. Londen is een betoverende stad. Pagina 13. Wat gaat de Haagse Comedie in het nieuwe speelseizoen doen? Paul J Steenbergen vertelt het op pagina 13. Een groep Spanjaarden wil Gibral- tar terughebhen. Pagina 7. KONINGIN ELISABETH zal zich door haar man laten vertegenwoordigen in Malta, op de dag waarop dit eiland in de Middellandse Zee onafhankelijk wordt. Dat is op 21 september. Premier is dr. Borg Olivier. EENZAME MENSEN in Wenen krijgen op initiatief van de wethoudster van sociale zaken in de komende week rode briefjes op hun deuren als teken dat daarachter mensen wonen die be hoefte hebben aan contact en aanspraak. DE DRIEJARIGE Jan Smit uit Gronin gen is gisteren in het water van de Molukkenvaart gevallen en verdronken. Snelle acties van omstanders en sur veillerende politiemannen mochten niet baten. DE GELEDEREN der Indonesische in filtranten op Malakka zijn weer verder verdund toen gisteren in kort maar hevig vuurgevecht vier Indonesiërs het leven verloren. Er werd één Maleisische militair gedood. Weersverwachting geldig tot van- avond zeven uur meegedeeld door Z het KNMI te Do Bilt. Zonnige perioden en droog weer. Z Zwakke tot matige wind uit oos- telyke richtingen. Iets hogere tem- Z peraturen. Vandaag zon onder 19.49, maan op 20.03 uur. J Morgen zon op 5.37, maan onder Z 05.22 uur; zon onder 19.49, maan op Z 20.26 uur. Maandag zon op 5.38, maan onder 06.36 uur. LONDEN-NICOSIA. In door gaans welingelichte kringen in Londen werd vrijdagavond gezegd dat overeenstemming tussen Grie kenland en Turkije op handen is en mogelijk nog voor het einde van deze maand haar beslag zal krij gen. Basis van deze overeenstem ming zou zijn aansluiting van Cy prus bij Griekenland, waartegen over Turkije een basis op Cyprus zou moeten krijgen. Geschilpunten vormen nog de status van deze basis, alsmede de plaats en de grootte daarvan. Turkije zou bereid zijn af te zien van overdracht van een Grieks eiland, doch eist een „soevereine" basis in het noord westen van Cyprus ter grootte van vijftig vierkante kilometer, die in geval van moeilijkheden op het eiland voor de Turks-Cyprische gemeenschap in de bres zou kunnen springen. Griekenland zou daarentegen een in het zuidoosten van Cyprus te vestigen basis aan Turkye voor lange termyn, b.v. 25 jaar, willen verpachten. Even tueel zou deze basis zelfs onder com mando van de N.A.V.O. moeten vallen. Overigens beseffen zowel Griekenland als Turkije, en ook Londen en Washing ton, dat elke oplossing de instemming vari de regering-Makarios zal moeten hebben. Deze laatste echter blijft vast houden aan onvoorwaardelijke onaf hankelijkheid op basis van zelfbeschik king, hetgeen althans voor de onmiddel lijke toekomst aansluiting bij Grieken land en concessies aan Turkije lijkt uit te sluiten. De Cyprische regering liet gisteren weten dat zij de economische blokkades rond de Turkse gemeenschappen op het eiland niet zal opheffen zolang de Tur ken de door hen gecontroleerde verbin dingsweg tussen Nicosia en Kyrenia niet vrijgeven. Het standpunt van president Makarios is via een officiële verklaring van de V.N. bekendgemaakt. De Grieks- Cyprische voorwaarden werden bekend nadat de speciale V.N.-afgezant Galo Plaza met president Makarios een spoedbijeenkomst had gehad. De aartsbisschop heeft er echter wel in toegestemd dat het Rode Kruis „noodzakelijke behoeften" naar de Turkse dorpen brengt om zodoende „on- fiodige ontberingen van de bewoners der Turkse wijken te voorkomen". De V.N. treffen maatregelen om zelf de Turkse bewoners van dorpen als Kokkina waar de situatie het ernstigst is te bevoorraden als verdere onder handelingen met Makarios geen succes zouden hebben. Het is bekend dat het feit dat de Turken de verbindingsweg tussen Nico sia en Kyrenia controleren voor presi dent Makarios een steen des aanstoots is. De kans dat de Turken hun posities hier opgeven is klein. De verbindingsweg is van vitaal belang. De Griekse minister van landsverdedi ging, Peter Garoufalias. heeft zijn ver trek naar Athene minstens een dag uit gesteld. Dit zou in verband staan met het feit dat de Griekse minister enig succes zou boeken bij zijn pogingen pre sident Makarios te matigen in zijn toe nadering tot de Sovjet-Unie in verband met militaire steun. Het is bekend dat Griekenland met wantrouwen iedere Cyprisch-Russische toenadering beziet. In verband met het blijven van minister Garoufalias heeft ook de Cyprische minister van buiten landse zaken Kyprianou zijn voorgeno men reis naar Moskou, die voor van daag op het programma stond, voor lopig uitgesteld. - De hogepriesteresAleca Katselli heeft vrijdag in Olympia de toorts met het Olympisch vuur overhan digd aan de Griekse hardloper Evangelos Marcellus, die de eerste etappe van de tocht naar Tokio voor zijn rekening neemt. LEOPOLDSTAD. Het Kongolese ie ger heeft vrijdag Boekavoe, de hoofdstad van Kivoe in het oosten van Kongo, op de opstandelingen veroverd. Hieraan gin gen hevige gevechten vooraf, die naar schatting driehonderd mensenlevens heb ben gekost. In de stad zijn grote ver woestingen aangericht. Er is geen water of elektriciteit en telefoonverkeer is niet mogelijk. Tot in de buitenwijken, waar de op standelingen hun laatste toevlucht zoch ten, is hevig strijd geleverd. Vluchtende opstandelingen bevinden zich al kilome ters ver van de stad. De overwinning van het leger wordt als de belangrijkste in de vier maanden oude strijd tegen de rebellen beschouwd. De steun van Amerikaanse transport vliegtuigen heeft daarbij zeker een rol gespeeld. Frans Panchaux. cameraman van de Blgische televisie, werd vrijdagochtend gedood toen hij de gevechten in het cen trum van de stad filmde. Hij was ge huwd en vader van vier kinderen. Hij was de dag tevoren pas in Boekavoe aan gekomen, in gezelschap van twee jour nalisten. Dezen troffen hun collega levenloos aan, nadat zij zich enige ogen blikken van hem hadden verwijderd om militairen van het Kongolese nationale leger te interviewen. In Leopoldstad wordt vernomen, dat enige dagen geleden ten noordoosten van Stanleystad 83 man van opstandelingen leider Soemialot door soldaten van het nationale leger zijn gevangen genomen en terechtgesteld. Op een van de rebel len werd een lijst van sympathiserenden aangetroffen. Een twaalftal van hen werd in een naburig dorp door militairen ge- executeerd. Vrijdagmiddag zijn meer dan duizend mensen per veerboot naar Brazzaville, de hoofdstad van het voormalige Franse Kongo, overgebracht. De uitwijzing van onderdanen van Kongo-Brazzaville en Boeroendi en enige burgers van Mali werd al eerder aangekondigd, in verband met de hulp, die deze landen aan de opstandelingen in het voormalige Bel gisch Kongo zouden geven. De Kongolese regering in Leopoldstad verklaarde don derdagavond nog dat het uitwijzingsbevel tijdelijk buiten werking was gesteld. De schattingen omtrent het totaal aan tal uitgewezen personen lopen uiteen van 25.000 tot 200.000. De gehele operatie zou zeker een maand in beslag nemen. DE BURGEMEESTER van New York, Ro bert F. Wagner, heeft eindelijk zijn steun gegeven aan Robert F. Kennedy, de mi nister van justitie, als democratisch kan didaat van New York voor een zetel in de senaat. AMSTERDAM De 25-jarige verte genwoordiger J. O. uit Almelo heeft zich bij de Amsterdamse recherche gemeld met het verzoek hem in te sluiten wegens moord, gepleegd in de Belgische bad plaats Knokke. Maar een onderzoek via Interpol en de Belgische politie heeft uit. gewezen dat de vertegenwoordiger daar geen moord kan hebben gepleegd. In Knokke heeft men zelfs geen onopgelos te moord te boek staan. De man blijft hardnekkig bij zijn verklaring: „Ik heb in Knokke een man vermoord". Het blijkt dat de „moordenaar" onder behandeling is van een spyciater. De Amsterdamse politie zal hem in staat stellen de moord te bewijzen. Hoewel de vertegenwoordiger op vrije voeten is ge steld, blijkt hij er prijs op te stellen nog een poosje op het hoofdbureau door te brengen. Vrijdagmiddag, toen dat al niet meer hoefde, zat hij er nog BERN. De Zwitserse regering heeft het ontslag van haar chef van het protocol, Etienne Serra, aanvaard. Serra had zich in maart tijdens een gesprek aan een diner uitgelaten op een wijze „die de indruk had kunnen wekken,- dat hij vervuld was van antisemitische gevoelens", zo staat in een com muniqué. Hij bood zijn ontslag aan naar aanleiding van felle discus sies in de Zwitserse pers. Serra heeft tegenover de Zwitserse mi nister van buitenlandse zaken, prol. dr. Wahlen met nadruk verklaard, dat hij tijdens het diner in kwestie, dat in Ge- nève werd aangeboden door de Tunesi sche delegatie bij de Europese zetel van de Verenigde Naties, slechts enkele per soonlijke opmerkingen had gemaakt over iemand die hij vroeger in Korea had ont moet en die jood was. Hij verzekerde de bewindsman, dat hij nimmer de gevoe lens had gekoesterd die hem toegedicht waren. Het ministerie van buitenlandse zaken in Bern was van de gewraakte opmer kingen van Serra op de hoogte gesteld door iemand die vrij zeker bij het diner tegenwoordig meet zijn geweest, maar wiené identiteit niet is onthuld. Volgens Serra moet deze persoon zijn woorden verkeerd begrepen hebben. Minister Wah- LEONARD De expresstrein van Ottawa naar Montreal in Canada is vrijdag in Leonard in de provincie Ontario op een overweg tegen een zware vrachtauto met cement gereden. Volgens de eerste berichten kwamen zeven mensen om het leven en werden verscheidenen gewond. De omgekomenen waren de vracht autochauffeur en zes treinpassagiers. len volstond in maart met een berisping wegens Serra's „onvoorzichtigheid" en het uitstellen van een in het vooruitzicht gestelde bevordering met een halfjaar. INGOLSTADT Bij een autobusonge luk zijn vrijdagmiddag bij de Beierse stad Ingolstadt 9 mensen om het le ven gekomen en dertien gewond. Een autobus met 43 naar huis keren de werknemers van de DKW-fabriek werd aan de linkerzijde opengescheurd door een slingerende aanhangwagen van een vrachtauto uit Berlijn. Zes inzittenden van de autobus waren op slag dood. Kor te tijd later bezweken nog twee arbei ders aan hun verwondingen. Het ongeluk deed zich voor op twee km ten oosten van Ingolstadt. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG. De achttienjarige zieke Ben de Loos uit Den Haag is gisteren met een helikopter van zijn vakantie adres in de Eifel opgehaald en naar het Zuidwalziekenhuis in zijn stad gebracht. Ben was vorige week plotseling ernstig ziek geworden als gevolg van een plot selinge slokdarmbloeding. Overbrenging naar het Zuidwalziekenhuis was drin gend nodig, maar de Duitse dokters achtten de toestand te precair voor een verre reis. Tegen vervoer per helikopter echter hadden zij geen bezwaren. Liggend op de platen schuimrubber op de bodem van de wentelwiek en met een Rode-Kruisverpleegster naast zich arriveerde Ben gisteren op Ypenburg, (Van onze correspondent) AMSTERDAM. Als gevolg van een pijnlijk misverstand heeft een ver pleegster van het Amsterdamse bin nengasthuis een patiënt, die enkele uren tevoren met een ziekenauto en liggend op een brancard naar het ziekenhuis was gebracht, in zijn pyjama en bloots voets met een taxi naar huis terugge stuurd. Haar argument was: ,,U bent koortsvrij en een ambulance is te duur, die kost wel f 22.50." De volkomen overdonderde patiënt heeft eerst een wandeling van de hoofd ingang van het ziekenhuis over de bin nenplaats haar het hek moeten maken, waar de taxi stond te wachten. Hij liep daarbij op zijn sokken, die zijn echtge note bij hun vertrek van hui§ met dc ambulance toevallig in haar handtasje had gestoken. Om zich zoveel mogelijk tegen het winderige en regenachtig! weer te beschermen had hij bovendiei het korte suède jasje van zijn vrouv omgeslagen. Bij zijn huis in Amster dam-Oost gekomen heeft hij onder d verbaasde blikken van zijn buurtgeno ten opnieuw een kleine twintig mete te voet en in pyjama moeten afleggen omdat een lange rij geparkeerde auto's het de taxi onmogelijk maakte voor de deur te stoppen. Waarnemend directeur H. F. Stall- man van het binnengasthuis heeft ver klaard deze vreemde gang van zaken, een gevolg van een organisatorische fout, zeer te betreuren. De patiënt, een 58-jarige gemeente-ambtenaar, wordt al enkele jaren geplaagd door nierste nen. De aanvallen gaan gepaard met nel opkomende en vaak ook wel snel verdwijnende hoge temperaturen. De ilaatsvervanger van zijn huisarts oor- ieelde woensdag onmiddellijke over brenging naar het ziekenhuis noodza kelijk. In verband met de hoge koorts .iet hij een ambulance van het zieken fonds zorgen voor het vervoer naar de urologiekliniek van het binnengasthuis. Een paar uur later was de koorts ver dwenen en omdat er geen a-eden be stond voor onmiddellijke behandeling kwam een verpleegster de echtgenote van de patiënt zeggen, dat hij naar huis moest terugkeren. ,,Ik heb een taxi besteld", zei ze. Het misverstand is ontstaan doordat het ziekenfonds telefonisch bij het zie kenhuis informeerde of de toestand van de patiënt overbrengen naar huis per ambulance noodzakelijk achtte. De be handelende geneesheer, die niet wist dat de patiënt met een ziekenauto en in pyjama was gebracht, antwoordde hierop ontkennend. Dan wordt het een taxi, besliste het ziekenfonds en de ver pleegster heeft die boodschap zonder meer overgebracht. ,,Dat was uiteraard i bespottelijk, je laat iemand natuurlijk [nooit in pyjama over straat lopen", zo [merkte waarnemend directeur Stallman achteraf spijtig op. JALTA. Vandaag zal vanaf de Krim per vliegtuig in Rome arri veren het stoffelijk overschot van de Italiaanse communistenleider Palmiro Togliatti, die vrijdag in de Russische stad Jalta op eenenzeven tigjarige leeftijd is overleden. De vierenzeventigjarige adjunct-par tijsecretaris Luigi Longo wordt de aangewezen opvolger geacht. Togli atti stierf tengevolge van een verlamming van vitale hersencen tra. De dag voor zijn dood onder' ging hij - schijnbaar met goed ge volg - een hersenoperatie. Om 13.20 uur gistermiddag hield de hartslag op. Togliatti's tweede vrouw, Leo- nilde lotti, was in Jalta aan zijn sterfbed. In Palmiro Togliatti heeft de interna tionale communistische beweging een van haar grootste leiders verloren op een kritiek tijdstip, nu het Chinees-Russische conflict naar een climax schijnt te groeien, met de mogelijkheid van om wentelingen in de betrekkingen tussen de communistische partijen. Als leider van de grootste communistische partij in het westen speelde hij een belangrij ke rol in het internationale communisti sche overleg. Zijn ideeën over het ,,po- lycentrisme'1 een verscheidenheid van vormen in het communisme als tegen hanger van het starre centralisme en de uniformiteit onder Stalin leidden tot uitvoerige discussies in de beweging. In het ideologische geschil tussen de Sovjet-Unie en China tand Togliatti aan Russische kant, maar hij heeft de Rus sen meermalen gewaarschuwd, voor zichtig te zijn met hun acties tegen de Chinezen, omdat een breuk in de inter nationale communistische beweging naar zijn mening onherstelbare schade zou kunnen toebrengen aan de communisti sche zaak. Tijdens zijn vei olijf op de Krim zou hij naar verwachting met Kroestjev spreken over diens voornemen, volgend jaar een internationale commu nistische conferentie te doen houden. inds 1926 was Togliatti secretaris-ge neraal van de Italiaanse communistische partij. Hij slaagde erin. zijn partij een li beraal aspect te geven. Sinds 1948 maak te hij deel uit van de Italiaanse kamer van afgevaardigden. Zelfs zijn vijanden moesten toegeven, dat hij een kundig en beschaafd man was. die zijn volgelingen tot bezieling kon brengen. Aan de andere kant stond hij bekend om zijn ironie, waarmee hij soms de gehele kamer van afgevaardig den aan het lachen bracht. Ook bij min der officiële gelegenheden maakte hij vaak grapjes, zelfs ten koste van de Sov jet-Unie. In 1924 huwde hij met de com' munistische afgevaardigde Rita Monlag- nana. Het echtpaar, dat een zoon had. ging in 1951 uiteen. Togliatti heeft ook een geadopteerde dochter, Marisa, die nu aan een universiteit studeert. Russische artsen en Togliatti's lijfarfs, profesor Mario Sp'allone, hebben acht da gen aan zijn ziekbed gevochten voor zijn leven. De als opvolger genoemde Longo, die zich na het eerste bericht over Tog liatti's ziekte onmiddellijk naar Jalta be gaf en daar tot aan diens overlijden bleef, was de voornaamste medewerker van dc overleden leider der Italiaanse communisten. Hij is adjunct-secretaris generaal sinds 1944 en nam in 1948 cn 1950 het secretariaat-generaal waar, toen Togliatti, in 1948 wegens een op hem ge pleegde aanslag en in 1950 door verwon dingen als gevolg van een auto-ongeluk, zijn functie tijdelijk niet kon uitoefenen. In tegenstelling tot Tqgliatti, die in ze kere zin als „gematigd" werd be schouwd, heeft Longo de reputatie een „harde" figuur te zijn. Andere namen, die worden genoemd, zijn die van de 57-jarige Giorgio Amen- dola. die reeds 35 jaar lang deel van de partij uitmaakt, de 53-jarige Giancarlo Pajetta, die in 1925 reeds tot de com munistische jeugdgroep toetrad, de 49- jarige Pictro Ingrao en de 46-jarige Ma rio Alicata, die respectievelijk sinds 1939 en 1940 tot de partij behoren. Over Togliatti's definitieve opvolging zal moeten worden beslist door. het eerst volgende congres der communistische partij, dat volgens het oorspronkelijke plan medio volgend jaar zal worden ge houden. Het is echter zeer waarschijnlijk, dat het zal worden vervroegd en onmid dellijk na de in november a.s. te houden bestuursverkiezingen zal plaatshebben. DEN HAAG DRIEëNTACIITIG procent van de ondervraagde Nederlandse gezinnen vindt, dat de regering de REM-uit- zendingen niet moet verbieden, zes procent had hierover geen oordeel, elf procent oordeelde, dat er wel een verbod moet komen voor de REM- uitzendingen. Deze cijfers kwamen uit de bus by de radio- en televisieclieck van het marktonderzockinstituut Makrotest N.V. in samenwerking met Bell Sell N.V., een onderzoek naar het dage lijks bereik van radio en televisie in ons land. DE resultaten werden opgemaakt uit de antwoorden, die werden ver kregen by mondeling gevoerde vraag gesprekken, die een voor gezinnen re presentatieve landelijke steekproef vormden. •De steekproef goldt de controle van de uitkomsten van een telefonische steekproef bij 200 kijkers naar de luister- en kijkdichtheid. DE mondelinge steekproef werd aangevuld met de vraag: „Vindt u dat de Nederlandse regering de REM- uitzendingen moet verbieden, of vindt u dat zc dat niet moet doen?" CANTANIA Gisteren hebben inbre kers juwelen ter waarde van ongeveer 60.000 gulden gestolen uit de villa van prinses Silvis Paterno Bonacorsi, op Si cilië. Zij zagen daarbij andere juwelen over het hoofd die ongeveer 50 keer zoveel waarde hadden. De politie vertelde dat de prinses en haar dochter thuis waren, toen de dieven hun werk deden. DEN HAAG De 65-jarige portier N. P. S. uit Delft is in een politiecel, waarin hij na een ongeluk met zijn fiets was op gesloten, ernstig ziek geworden. Op de Delftselaan in Den Haag fietste de man tegen de laadbak van een hem passeren de vrachtwagen Hij liep een hoofdwond op. Hij werd behandeld in het ziekenhuis aan dc ZuidwaL Daarna is hij in het politiebureau opgesloten, volgens de po litie om zijn roes uit te slapen. De man bleek namelijk sterke d;-ank op te hebben. De wachtcommandant van het bureau waarschuwde in de loop van de nacht de GGD omdat de man niet wakker werd. De portier werd weer op genomen in het ziekenhuis aan de Zuid- wal. Korte tijd daarna is hij overge bracht naav de Ursulaklij»iek, waar hij is geopereerd. De portier bleek namelijk een hersenbloeding te hebben gehad. De vrachtwagenchauffeur heeft niets van het ongeluk gemerkt (Advertenties) Weekblad Het enige programmablad met alle programma's. Ook van Doe wat duizenden doenl Neem ook een abonnement.- Schrijf vandaag nog naar: TELEVIZIER - Postbus 2 - Leiden KUS** Pre-season aanbieding nr. 2 STREPEN VOOR! House heeft (vanzelfspre kend) de mode voor vol- j gend jaar al in huis! De streep komt terug. In i blauwe, blauwzwarte en i zwarte kostuums met licht- blauwe en witte strepen. Deze geïmporteerde kos- tuums hebben 1 -rij of 2- i rij sluiting. Met of zonder vest van 209,50 tot 259,50. Karrestraat 3. Breda TOGLIATTI: bekwaam leider. op hupan Grote Markt 50 Catharinastraat 4 BREDA

de Stem | 1964 | | pagina 1