St.-Jozefschool Ossenisse kreeg moderner aanzien KINDERVREUGD" MONTEUR Inderdaad Kaptein Mobylette SCHRAUWEN Vragen over vergadering van Havenbelangen Aardenburgs secretaris viert zilveren jubileum enige nette meisjes Heropening DE BROMFIETSSPECIALIST VRAAGT NU PROEFRIT Opening bij begin schooljaar IN RAAD BRESKENS Nieuw derde klaslokaal Gemeente Oost- en West-Souburg I. COMMIES A II. ADJUNCT-COMMIES A III. TYPISTE NETTE HULP HOOFDMONTEUR r Motie J. M. Paridaen: bekende klank Straaljager stort neer op huizen in HOTEL „DE GRAANBEURS" n N.V. Provinciale Geldersche Electriciteits Maatschappij in de mechanische onderhoudsdienst In de nieuwe, riante, verpleegstersflat van het 4 DAGBLAD DE STEM VAN WOENSDAG 1 JULI 1964 (Van onze correspondent) Bij de raadsstukken der gemeente Breskens was een ingekomen brief van de P.v.d.A.-fractie, de Partij Gemeente belangen en van het lid Luteijn aan gaande een vergadering van de vereni ging Havenbelangen te Breskens. waar voorzitter K. Maas gesproken heeft over de aanleg van een derde haven, over name van de havens door de gemeen te Breskens en de oeververdediging van de Scheldekade en de Havenwestzijde. In dit schrijven werden de volgende vragen gesteld: 1. Heeft de vereniging Havenbelangen het gemeentebestuur kennis doen ne men aangaande haar standpunt en heeft zij zich bovendien over de verstrekte inlichtingen op de juiste hoogte gesteld? 2 Indien dit ontkennend is, is deze publikatie dan niet in strijd met het algemeen belang van de gehele streek? 3. Indien mocht blijken dat nu ge dane uitspraken van de vereniging Ha ven belangen t.a.v. de belangrijkheid van een derde haven in strijd zijn met voor. dien ingenomen standpunten door deze vereniging, acht u het dan niet gewenst dit gewijzigde standpunt aan de hand van reeds verschenen nota's enz nader te kwalificeren? 4. T.a.v. plannen voor de aanleg van een derde haven en tot wijziging van de oeververdediging van de Scheldekade en haven Westzijde verzoeken wij u, of het mogelijk geweest was, de raad open baar over deze plannen in te lichten. B. en w. antwoordden de raad, dat het bestuur van Havenbelangen hen niet heeft ingelicht, dat inderdaad de wijze waarop dit alles gepubliceerd is in strijd met het algemeen belang is. Voorts heeft het gemeentebestuur op 'aandrin gen van Havenbelangen bij de minis ter van Verkeer en Waterstaat aange drongen op aanleg van een derde haven. Wij achten het nu onbegrijpelijk dat deze vereniging nu een ander standpunt inneemt, aldus b en w. Reeds verschil lende malen is deze kwestie in uw ver gadering besproken. In nauw overleg met G.S. van Zeeland hebben wij ons in februari wederom tot de minister ge wend. Nog slechts enkele dagen gele den hebben wij van de minister hierop antwoord gekregen. Wij zijn nog niet in de gelegenheid geweest ons stand punt hieromtrent te bepalen. Wat be treft de oeververdediging hebben b. en w. met de arrondissements-ingenieu: van Rijkswaterstaat te Terneuzen en de technische hoofdambtenaar van deze dienst te Breskens een oriënterende be spreking gehad en hun bedenkingen Ken baar gemaakt tegen het ontwerpplan. Bovendien hebben zij enige suggesties aan de hand gedaan. Rijkswaterstaat heeft toen de toezegging gedaan dat het een en ander zal worden bekeken. Wethouder Van der Hooft zei, dat het gerucht over geschil van mening in het college van b. en w. niet juist is, doch een verzinsel. Burgemeestër Eekhout ging nog eens naar het verleden terug toen de minis ter tot tweemaal toe een post van f 30.000 op de begroting plaatste voor de aanleg van een derde haven. De heer Vergouwe diende hierop de volgende motie in: De raad van Bres kens, kennis genomen hebbende van de overgelegde stukken naar aanleiding van een door een aantal raadsleden ge stelde vragen, stelt vast, dat de mede delingen van de voorzitter van de ver eniging Havenbelangen op 26 mei en de mededelingen gedaan door de voorzitter op de bijeenkomst van 17 juni met een aantal raadsleden niet in overeenstem ming zijn met de werkelijkheid, wat overtuigend blijkt uit de door aan ons overgelegde stukken en mededelingen. Ten tweede: Zij stelt voorts vast, dat de handelingen door uw college ver richt zijn instemming heeft en gaan nu over tot de orde van de dag. De motie werd met algemene stemmen aangenomen. Desgevraagd verklaar de de heer J. L. Maas, voorzitter van de vereniging Havenbelangen, dat de vereniging pertinent uit officieuze bron heeft vernomen, dat b. en w. van Bres kens zeer geporteerd zijn voor een derde haven. ,,De kwestie wordt jammer ge noeg politiek bekeken en niet zakelijk", zei de heer Maas, die zijn vereniging de trom heeft laten roeren, omdat anders buiten de direkte belanghebbenden om, de zaak wordt geregeld, was zijn mening. (Van onze verslaggever) In het gemeentehuis van Aarden burg wordt vanmiddag het zilve ren ambtsjubileum gevierd van secretaris J. M. Paridaen. De ju bilaris (49 jaar) was bij de aan vang van zijn functie de jongste gemeentesecretaris van het land. De heer Paridaen, geboortig uit St.- Kruis en vader van zeven kinderen, be gon, na de h.b.s.-periode in Oostburg, zijn gemeentelijke loopbaan in 1933 als volontair op de secretarie van Aarden burg. Twee jaar later werd hy onbezol digd ambtenaar in het toen nog zelf standige St.-Kruis. Op 1 juli 1939, op vierentwintigjarige leeftijd, volgde zijn benoeming tot ge meentesecretaris van St.-Kruis. Twee jaar daarna, op 1 april, werd de samen voeging van Eede, St.-Kruis en Aarden burg een feit. De jeugdige Paridaen maakte toen een grote promotie. Van een dorpje van zeshonderd inwoners, werd hij nu secretaris van een gemeente met een bevolking van ruim 4000 zielen. Van twee burgemeesters, Th. N. Over maat tot '45 en J. van Dongen tot 62, was hij de rechterhand, van M. G. M. van Berckel is hij het nu. Terugblikkend op zijn succesvolle zil veren ambtsperiode zei de heer Paridaen het niet getroffen te hebben: „Ik ben namelijk in de rommel van mobilisatie en oorlog begonnen". Die periode noem de hij voor de ambtenaren moeilijk te verwerken, omdat gemeentelijke veror deningen geen kracht meer bezaten. „Dagen en nachten waren er hier in kwartieringsmoeilijkheden en stafbespre kingen. Het normale werk was niet meer e doen", zei hij. Met meer vreugde dacht de her Paridaen terug aan zijn korte vooroorlogse periode. „Men had toen voldoende tijd de zaken volledig te behartigen, maar nu is de hoeveelheid werk wel tien keer zo groot geworden", was zijn mening. Na de bevrijding brak echter een tijd aan „waarin het door materiële en gees telijke wederopbouw, prachtig werken was". Plannen uitdenken en in een rap tempo verwezenlijken vergde veel ener gie, maar bracht ook veel voldoening. Aardenburg kwam herboren uit de strijd en kreeg de beschikking over nagenoeg alles wat maar ten dienste staat van een goed leefklimaat. „Onze taak is daarom eigenlijk voorbij, de zaak wordt nu gecon solideerd zegt gemeentesecretaris Paridaen. „Vat dit nu niet op als een soort ontevredenheid. Dat is het na tuurlijk niet. Maar Aardenburg is een gemeente met een steeds terug lopend inwonertal. Wanneer de zaak achteruit gaat schenkt je werk eigenlijk niet meer zoveel voldoe ning, dan wanneer iets opgebouwd wordt". Overigens voorspelt hij -Aardenbrug een rooskleurige toekomst als woon- en recreatiegemeente. Daartoe is o.m. voor St.-Kruis een groot bungalowpark ont worpen, waarvan de verwezenlijking echter nauw gepaard gaat met de aan leg (wanneer?) van de weg St.-Kruis- Waterlandkerkje. De stimulerende bestuurskracht, die van de zilveren secretaris uitgaat, zal vanmiddag voldoepde gememoreerd wor den. Daarnaast zal ook blijken welk een vooraanstaande plaats hij inneemt in het lokale en regionale verenigingsleven. Een kleine greep uit de rijk geschakeer de verzameling bewijst dat: voorzitter plaatselijke en bestuurslid Algemene VVV Zeeland, bestuurslid van het dis trict Zeeland van de Koninklijke Neder landse Tennis Bond, van het Rode Kruis W.Z.-Vlaanderen, van de Vereniging van Burgemeesters, Secretarissen en Ontvan gers en van het Instituut Bestuursweten schappen W.-Z.-Vlaanderen. nii'ÉMtfttim i (Van onze verslaggever) Vorige week hebben de verbouwing, modernisering en uitbreiding van de r.-k. St.-Jozef school te Ossenisse hun beslag gekregen. De oplevering van het gebouw moet nog geschieden, even als de officiële opening, die waarschijn lijk bü het begin van het nieuwe school jaar zal plaatsvinden. De drie leer krachten en de 82 leerlingen hebben echter reeds weer hun intrek in het gebouw, dat aan ingrijpende verande ringen onderhevig is geweest, genomen. De grootste verbetering is de uitbrei ding van de school met een klaslokaal, waardoor nu de gymnastiekzaal uitslui tend als zodanig gebruikt kan worden. De St.-Jozefschool heeft nu in het ge heel drie leslokalen en een gymnastiek lokaal, die modern, praktisch en met goed meubilair zijn ingericht. „Er zijn verschillende hoofden van scholen van elders komen kijken. De meesten wa ren jaloers, vooral omdat we nu zo'n prachtig gymnastieklokaal toch al een zeldzaamheid bij lagere scholen ter beschikking hebben", aldus het hoofd van de school, de heer E. L. J. Hiel, die evenals de twee andere leer krachten dat zijn, bijzonder tevreden is over de verbeteringen. Verhuizingen In maart 1963, toen de verbouwing begon, verhuisden de vier laagste klassen van de school naar het parochiehuis. La ter volgden de twee hoogste klassen. Vo rige week werd de laatste hand gelegd aan het gebouw en kon men weer ver huizen naar het schoolgebouw. Gedu rende de afwezigheid van leerlingen en onderwijzend personeel zijn overal gro te ramen aangebracht, in de gang en in de klassen, zijn alle muren afge- bikt en opnieuw van pleisterwerk voor zien, werden nieuwe vloeren gelegd en kreeg bijvoorbeeld het gymnastieklokaal een geheel nieuwe inrichting. Voorts werden de toiletten vernieuwd, werd het nieuwe klaslokaal gebouwd en verrees aan het eind van de speelplaats, die nu geheel is betegeld, een nieuwe fietsen stalling. Er kwam een nieuwe entree aan de westelijke zijde van de school. Een niet onbelangrijke verbetering is voorts de aanleg van een centrale verwarming. In het verleden moesten de lokalen 's winters worden verwarmd door ko len- en oliekachels. Het ontwerp werd gemaakt door het architectenbureau Schoonis en Van Sant beek te Sas van Gent, de uitvoering ervan was toevertrouwd aan het Aan nemingsbedrijf gebr. Verstraten te Hulst. De St.-Jozefschool te Ossenisse lieeft een aanzienlijke modernisering on dergaan. Op de achtergrond het nieuwe klaslokaal. Rechts een on derdeel van de gymzaal. Een F-86 straaljager is dinsdag neer gestort op enkele huizen in Haverhill, in de Amerikaanse staat Massachusetts, die als gevolg daarvan in brand raak ten. Twee kinderen, elf en vijf jaar oud kwamen om het leven. Hun ouders wer den zwaar gewond. De bestuurder van het vliegtuig be reikte aan zijn valscherm ongedeerd de Voor direct gevraagd voor bediening in café en hulp in de keuken Goed loon - prettige werkkring. - Aanmelden: Hotel De Graanbeurs, Hulst - telefoon 2577 of Steenstraat 5, Hulst, telefoon 3039. LANGE KERKSTRAAT 50 GOES van onze nieuwe SPEELGOEDZAAK op VRIJDAG 3 JULI A.S. Belangstellenden zullen wij gaarne ontvangen op donderdag 2 juli tussen 19.30 uur en 21.30 uur. G. LANGEVELD Telefoon 5158 In verband met het instellen van een Gemeentelijke Sociale Dienst en de hiermede gepaard gaande reorganisatie zijn bij de Gemeente Oost- en West- Souburg de onderstaande vacatures te vervullen. Op de le afdeling, financiën, onderwijs, personeel en volkshuis vesting. De te benoemen functionaris zal hoofdzakelijk worden belast met begrotingswerkzaamheden en personeelszaken. Het diploma G.A.I. alsmede vergevorderde studie voor het di ploma G.F. wordt vereist. Salaris f 842.tot f 968,per maand exclusief 4 huurcom- pensatie. Aanstelling boven het minimum is niet uitgesloten. bij de Gemeentelijke Sociale Dienst. Deze functionaris zal in hoofdzaak worden belast met Rappor tage, advies, voorlichting en bemiddeling. Hiernaast zal hij wor den belast met de uitvoering van de G.S.W.-regeling. Het bezit van of een vergevorderde studie voor het diploma middelbare sociale arbeid is vereist. Salaris: f 616,tot f 740.per maand exclusief huurcom- pensatie. Aanstelling boven het minimum is niet uitgesloten. bij de Gemeentelijke Sociale Dienst. Ervaring als zodanig strekt tot aanbeveling. Salaris afhankelijk van leeftijd, ervaring en geschiktheid. Zij, die dit jaar nog mulo-examen moeten afleggen, kunnen eveneens solliciteren. Woonruimte: van gemeentewege wordt medewerking verleend bij het ver krijgen van passende woonruimte. Het verplaatsingskostenbesluit is van toepassing. Datum indiensttreding 1 oktober 1964 Sollicitaties binnen l week na verschijnen van dit blad in te zenden aan de Burgemeester van Oost- en West-Souburf. FAMILIEBERICHTEN (uit andere bladen) Geboren Nicole L., dochter van de heer en mevr. Meu- ris-van Lieshout. Marion, dochter van de heer en me vrouw van Dijk-Verhagen. Overleden: N. F. Wijmer, Rotterdam. C. C. C. J. M. Sassen 19 jaar, Gemonde. Wij vragen voor zo spoedig mogelijk een BIOSCOOP „DE KONING VAN ENGELAND" HULST Goede bijverdienste met de verkoop van geboortetegels voor pers. vanaf 17 jaar, liefst dames in West-Brabant en Zee land. Brieven onder nummer 82423. Allerlei bijverdiensten voor di verse personen! Inl.De Tipge ver - Postbus 21, Hendrik Ido Ambacht. Bent u een typiste, steno-typis te of adm. kracht met vol doende kantoorervaring? In dat geval wordt u vrijwel door lopend zomer en winter werk geboden tegen een aan trekkelijk honorarium als mede werkster van Raad Daad" Uitzendbureau van Kantoor personeel (lid A.B.U.) Heuvel brink 31, Breda, tel. 01600-33329 Een woonschuit of aak te koop gevr. Brieven met prijs en grootte o. no. 021123 bur. v. d. blad. Bontmantels. Keuze uit meer dan 200 stuks. Nu zomerprijzen Kees v.d. Ven. Nieuwlandstr. 3 Tilburg Tel 04250-26617 X Bij de centrale „Gelderland" van bovengenoemde maatschappij kan geplaatst worden een die, afhankelijk van zijn opgedane ervaring, hetzij direct, hetzij na een inwerkperiode, zal worden benoemd tot In laatstgenoemde functie zal hij verantwoordelijk zijn voor het dagelijks onderhoud en/of revisies van ketel- en turbine-installa ties. De hoofdmonteur dient geheel vertrouwd te zijn met de instal laties en met een grote mate van zelfstandigheid leiding te geven bij een revisie, waarbij hij gebruik kan maken van de technische adviezen van de leveranciers van de turbines, pompen etc. Zo zal bijv. het uitlijnen van rotoren gewicht ca. 25.000 kg tot zijn normale werkzaamheden behoren. De functie vereist dan ook een gedegen vakkennis en ervaring in mechanisch onderhoudswerk, bij voorkeur in grotere instal laties. Er wordt gezocht naar iemand die reeds elders een leiding gevende functie in soortgelijk werk heeft verricht. Sollicitanten moeten bereid zijn tot een psychologisch onderzoek. Sollicitatiebrieven, met vermelding van geboortedatum en -plaats, opleiding en ervaring, welke zijn voorzien van een recente pasfoto, kunnen worden gericht aan de centrale „Gelderland" der N.V. P.G.E.M., Postbus 38 te Nijmegen. Teteringsedijk 37 - 39 Breda Tel. 38581 deze in haar soort - UNIEKE BROMMER dan ook be schikbaar als prijs in de grote Tour de France-wedstrijd van Dagblad De Stem. ■fa ZIET haar in onze etalages. BETER: UNIEK is ook onze bijzonder soepele BETALINGSREGELING Bekkers alle merken zig zag- naaimachines nieuw en z.g.a.n Necchi, Borletti, Husqvarna, Melson Vigorelli, Adler, Pfaff, Singer, Elna, enz. Volaut. nw. z.z. vanaf f 298 Handnaaim. f 35,— - f 45,—. Elektr. v.a. f 95,-. Alleen Bekkers, Bosch straat 67. Let op juiste adres. Tel. 41725. Gevestigd sinds 1890 82277-X Te koop complete nieuwe 4 pers. polyester tourboot. (Lloyds keur) met Torsie ge veerde trailer. Tel. 01600-47396. b.g.g. 44876. 82443 Volautomatische luchtverhit- ters voor werkplaats, garage, of magazijn. Goedgekeurd door arbeidsinspectie en brandvei ligheidsinstituut. Install, bedr. De Weerd N.V Markt 33 Et- ten, tel. 01608-2310. 82609 Kindje blij, zegt ta, ta, ta, heeft een plastic broekje SGA. Voor direct gevraagd net kost huis te Hulst voor heer alleen zich te richten tot Dagblad De Stem, Steenstr. 14, Hulst. Wij vragen steeds kamers eta ges flats enz. In alle huur- klassen. Onversch. waar Ook met overname. „Contact", Re- gentesselaan 14, Breda. Telef. 39682 82458 Houten woning te koop 8x5 kamer. 2 sl.k., keuken i.g.st. Hoogstraat 6o, Oosterhout. Voor serieuze gegadigden be staat kans een woning te bou wen in Bungalowpark te Sluis kil. 2 onder 1 kap. Inl. D. Strijdonck, Coegorsstr. 1, Sluis kil. 12439 éÈÊÊÊÊiÊÊ Wie wil een jongeman helpen Aflos- met 12 tot 14000 gulden, sing in 3 jaar met 10 procent rente. Br. onder no. 82479 Per B.B.A, naar Kaatsheuvel (Efteling) met lijn 34-35 via Dorst, Ryen, Dongen, Autobus sen vertrekken van Breda Em- mastraat o.a 10.30, 12.00, 13,00. Terug uit Kaatsheuvel o.a. 15.45 17.35, 18.50 Volledige in lichtingen kantoor B.B.A. Sta tionsplein 12, Breda, tel. 39750. 81460-X 6 Pers. houten huisjes te huur met voll. inventaris en aange- sl. op licht, water en gas. Voor 18 juli en na 14 aug. te Re- nesse, vlak aan zee. Tel 01600- 39621. Na 7 uur 's avonds. X Caravan te huur te Cadzand van 4-8 juli en vanaf 8 aug. Tel. 01140-2455. 12435 Model E.E.G. voor slechts is de KAPITEIN onder de bromfietsen, door haar KWALITEIT enZEER LAGE PRIJS Met recht: EEN BROMFIETS VOOR HET GEHELE GEZIN Déarom ook stelde Zoutelande. Gemeub. vakantie woningen voor 6-8 en 14 pers. 3 min. v h. strand en de win kels. Vrij tot 18 juli en na 22 aug. Wegens ziekte woning vrij van 8-22 aug. Tel. inl. 01100-7721 (uitgez. 2 juli) tot 9 uur 's avonds. 13187 6-pcrsoons caravan nog vrij tot 18 juli en na augustus. B. Bur gers Bornhemweg 18 Ouden bosch. Telf. 01652-2489. 021127 slons Cvanaf "f 3500U—fabrieks garantie Jan de Wijsestr. 13, Ulvenhout tel. 01604-525. Scooter Heinkel Toerist l.z.g. s. te koop. Koopje! 37.000 km gel Lyceumstr. 17, Hulst. Occasions: Mercedes Benz 220 SE 196-1 f 10.500,-, Opel Kapit. L I960 met roldak f 4500,-, Re nault Estafette bestelwagen 700 kg f 2500,-, Ford Consul I960 f 3500.-, Valiant 1961 f 4250,-, Mercedes Benz 230 SL 1963 met zomer- en winterkap f 24.000.- Garage van Dongen Jonkers N.V. Breda. Wilhelminasingel 42, tel. 30950. 82410 V.W. de Luxe bj. '60 vracht wagen ziet eruit a. n. i. pr. st. keuring toegest. kan gefinan cierd worden. Groenstr. 19, Prinsenbeek. 82332 X PSYCHIATRISCH-ZIEKENHUIS VOORBURG Boxfelseweg 48 fe Vughf Worden op de zaterdagen 6, 13, 20 en 27 juni en 4, 11 en 18 juli a.s. des middags om 3.15 uur ORIëNTERINGSBIJEENKOMSTEN georganiseerd voor meisjes die na de aanstaande vakanties LEERLING-VERPLEEGSTER of ASP1RANT-LEERUNG-VERPLEEGSTER zouden willen worden. Deze bijeenkomsten zijn vooral interessant voor meisjes van 16 jaar en ouder, die graag méér zouden willen weten over de opleiding- voor 't diploma ZIEKENVERPLEGING-B en dé mogelijkheden voor de toekomst welke er na het be halen van dat diploma zijn; ouders, meisjes, die pas een volgend jaar de school verlaten en leerkrachten zijn ook van harte welkom. Afspraken voor grotere groepen (bijv. klassen) worden gemaakt door de directricé der verpleeg sters. Weet u, dat voor degenen die niet in het bezit van een Mulo-diploma zijn, de gelegenheid bestaat om op Voorburg eeni vooropleiding te ontvangen, die óók de weg tot het behalen van het verpleegstersdiploma opent? VOORBURG te o.a. te bereiken met lijn 9 van de Zuid-Ooster-autobus- diensten, tussen 's-Hertogenbosch en Eindhoven; aan sol licitanten en hun ouders worden reiskosten vergoed. Nog nooit voorgekomen gloed nieuwe Dafodil 1964.. Slechts 600 km gelopen 2 maanden oud inclusief wegenbelasting.All- risk verzekering en vele ac cessoires. Verder nog Ford Cortina Ï963. Renault R 8 1963 Renault Gordini 1962. Renault Gordini 1963, B.M.W. sport '62. N.S.U. Prinz 1962. Citroen Ide al 19, 1963. Citroën Ideal 1962 Citroen Ideal 1961, Taunus lt M 1962, Taunus 17 M 1961, Tau nus 17 M 1960, Simca Etoile 1962 Simca 1000 1962. Simca Arian 1961. Ford Taunus 12 M 1961, Crysler Valiant 1962, Ford Zephyr 1961 Ford Consul 1961 Ford Consul I960 Ford 600 1961 Morris Oxford 1962. 5 deuren zeer geschikt voor Bakker. V.W. 1500 1962, Chevrolet Cevy II 1962 en nog vele andere. Al onze wagens worden met 10.000 km en-of 3 mnd garantie verkocht. Voor een betrouwba re gebruikte auto naar een be trouwbaar adres. Het adres met de grootste voorraad, de grootste omzet en met de aller grootste service. Belcrum-ga- rage Min. Kanstr. 16-20, Breda Tel 01600-3990O-39870. Vlakbij groenteveiling en station. Onze showroom is dagelijks geopehd van 8 uur v.m. tot 10 uur n.m. ook zaterdags en zondags. X Belcruin-garage vraagt steeds aanrijdingvrije auto's v.a. 1959 te k. Min. Kanstraat 18—20, Breda, tel.' 0I60O39870. Willem Appels, Bergen op Zoom, tel. 4380. Daar vindt u ruime keus in afgevoerde mi litaire wagens als volkswagens in legerkleur v.a. f 550,- Volks wagens nieuw gespoten en be kleed nw. chroom, gekeurd, door R.D.W met ken teken vanaf f 1200, Opel Olympia en Rekord van 1956 in groen v.a. f 900.00. Ford Taunus 15M van f 1000.00 en f 1400.00. D.K.W. 3-6 combi f 120000. V.W. Pick up in groen v.a. f 1000,-. V.W. busje van. f l'OOO - Tempo IVTatador be stel v.a. f 800.00 Unimog Mer cedes trekkers f 5000.00. Alle sloopdelen voor V.W., Opel, Tempo, Mercedes enz Nw. ban den 15 inch f 40— Nw. accu's 6V m. inruil f 45.00 V.W. mo toren 25 pk f 285,30 pk. f 315.00 Voortreinen f 75.00. Versnellingsbakken f 15o00. Blauwehandstraat 2, Wouwse- weg hk. Papaverstr. 3733-X Scooter Vespa G.L. te koop we gens aanschaf auto. Plm. 15000 km gel. Brieven onder no. 12434 bijk. Hulst. 12434 Van particulier te koop Citroën ID 19, bouwjaar 1961, te bevra gen Laan v. Luxemburg 15 Roo sendaal. 021122 DAF 600 i.p.s. van particulier te koop. Prijs f 2250— Inl. Tel. 01140-2293. 12437 Van part. V.W. prima staat f 1000- bj. '53. Rijksweg 23 Ee- de-Aardenburg telf. 01177-338. Citroën occasions. Steeds voor radig Citroën D.S. ID 2 CV HY en Break in div. prijzen. A v. Beek en Zn., Kade 5, Oiidenbosch, tel. 01652-2673-2511 Weduwnaar oud 66 jaar zoekt langs deze weg kennismaking met wed. of vrouw. Ongev. dezelfde leeftijd. Liefst in omg. Breda. Br. onder nr. 82318 Nerveus? Gejaagd? Schieffers bloed wijn helpt bijzonder snel. Bevat aktief Lecithine vitami nen en mineralen, werkt bio- vitaal. Exclusief bij apothekers en drogisten. 82591

de Stem | 1964 | | pagina 4