UIT DE BLOKKENDOOS VAN GOES Program Zeeuwsch-Vlaanderen Kozakken soms slordig, maar ook spectaculair Bestuur Techn. School Oostburg nog onvolledig Walcheren mm^uEsesêtaêê Amadeuskwartet verzorgde een waar droomconcert vre geen km ZUID-BEVELAND Shirley Zw. Radio Sluitingsavond Welfarecursus te Oostburg OOSTBURG riOM Wt;,*T7KN Holland Festival in Middelburg Geen ambitie van raadsleden Getuigen gezocht Raad Schoondijke verdeeld over pachtgeding EXAMENS VLISSINGEN Honderdjarige bij sluiting van sportweek GOES Fokveedag te Goes Dagblad De Stem HOOGWATER Vandaag Morgen Maandag 29 ji HILVERSUM I 40, AVRO: 12.00 Dansork. en 12.30 Meded. t.b.v. land- enl Voor ons platteland. 12.4(1 13.00 Nws. 13.15 Meded., eveq gram. 13.25 Beursber. 13.30 H (gr.).: pop. klass. muz.. (I voordr.). Vanaf 16.00 Even breking voor reportage Tou 1964. 16.00 Nws. 16.02 Lichte Christoffel Plantijn in het Li de leeuw, lezing. 17.25 Cl Western Music (gr.). 18.0C| Eventueel act. 18.20 Pro Radiokoor en viool: amu 19.00 Parels der muz. in Mo en mod. gram. 19.40 Van, amateurs. Nationaal progr Nws. 20.05 Toespraak. 20.10 en solist: mod. en klass. mu: De Prins in 1911, klankbeeld illustreerde blad De Prins) Bernhard als Ispecteur-Gen Nederlandse Strijdkrachten. Klass. kamermuz. 22.20 Boe Nws. 22.40 Radio Filharmo mod. muz. 23.00 Act. en na Tour de France 1964. 23.10 Amerikanse Orkestwerken betrekkingen tussen Neder tijns Amerika, lez. 23.55-24.01 HILVERSUM II 2! NCRV: 12.05 Pianospel: muz. 12.25 Voor boer en t, Meded. t.b.v. land- en tuinb jeskoor en licht instr. k Gram., eventueel act. 13.01j Licht instr. ens. 13.45 Klass Radio-Vossenjacht, luistera? naar radio-reporters, (herhal derdag 18 juni jl.). 15.30 I 15.40 Vocaal ens. 16.00 Bij be Altviool en piano (gr.).: kl niuz. 17.00 Voor de kleuter:, de jeugd. 17.30 Vrolijke grarr ringsuitz.: Suriname journa ?»9n hi Roetho£ 18«> 18.20 Uitz. van de KVP: K tel, een uitz. over politieke ?a?oa£ht ver6ienen. 18.30 19.50 Nws. en weerpr 19.11 kwartet. 19.30 Radiokrant, rnuz. (gr.). Nationaal progi Nws. 20.05 Toespraak. 20.' ork. 20.55 Prins Bernhard a generaal van de Nederlands ten, klankb. 21.15 Lichte gr litaire orkesten. 21.55 De ooSiSn't Nederland en Latijns '12 Lichte instr. trio's mei ^2.30 Nws. 22.40 Avondoverc iango-rumba-ork. en zangj Boekbespr. 23.25 Licht or Nws. I BRUSSEL VLAA 324 m: 12.00 Nws. 12.03 I deArde man. 12.08 Lanc 12.15 Amusementsmuz. (On 12,50 Beursber. en 13.00 Nws. (Om 13.15 14.05 er lage van de Tour de France te muz. 14.00 Nws. 14.03 DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 29 JUNI 1964 Nog maar enkele weke in het grote Casino in K| een miljoenenpubliek oif te vertegenwoordigen op dat tot dusverre voor fortuinlijk verlopen is. I lijk heel raar gegaan. Op las ik in een landelijk (U weet wel red.), d; de vijf uitverkoren mei: naar Knokke te gaan. V ik niet. Ik geloof, dat ml trouwen in me heeft. Het keer zijn, dat ik op een naai festival optreed. I| enorm leuk en geloof ni reputatie een knak zal de Nederlandse equipe ei aan in de eindrangschikk hangen. Het resultaat vo hangt immers af van onz| en niet alleen van liedjes brengen, twee a move" en harded melody") en landse. Welke nog niet. We mogen zei toire samenstellen en ik zo gevarieerd mogelijk 1 Wat het resultaat vo< zal worden valt met geei te zeggen. Ik weet en wat de andere den (België, W rijk, Engeland en Oostei uitkomen. Zelfs weet ik vier collega's op hun ben staan. (Ploegleider „In ieder geval niet het ste", red.). Pas als we zijn gaan we repeteren eikaars repertoire horen, uiterste best doen. van me verlangd In het St. Pauluspaviljoen van het St. Antoniusziekenhuis te Oostburg vond de sluitingsavond plaats van de welfare cursus, dekenaat Aardenburg. Niet min der dan 25 cursisten uit geheel West- Zeeuwsch-Vlaanderen namen er aan deel. In het Pauluspaviljoen was een stand van door de cursisten vervaardigde hand werken aanwezig'. Aanwezig waren: F. van Nierop, direc teur Zonnebloem, drs. W. Dusarduyn, lid hoofdbestuur te Goes en de voorzitter van het Zonnebloemcomité C. A. J. Oude Breuil uit Sluis. Deze laatste opende de avond, waarna drs. Dusarduyn sprak over de welfare in de praktijk. Directeur F. van Nierop reikte de legitimatiebewijzen uit ana de geslaagden. Een woord van hulde ontvingen team leidster mevrouw mr. M. van Berckel- Vreesman en mejuffrouw Ch. Romeyn uit Breda, die de vakkundige opleiding ver zorgden als welfareleidster, alsmede moederoverste, die nietalleen voor de huisvesting zorgde, maar ook alle mede werking verleende. Voorzitter C. A. J. Oude Breuil bracht naar voren, dat hier het bewijs werd ge leverd. dat gezamenlijk veel meer ge leverd en tot stand gebracht werd dan door individueel werk. Tot slot kregen de geslaagden een gezellig avondje. BOUWRIJP MAKEN VEERHOEKPOLDER Voor de raadsvergadering van dinsdag 30 juni stellen b. en w. voor aan het in genieursbureau v. h. J. van Hasselt en De Koning te Nijmegen opdracht te geven voor een plan tot het bouwrijp maken van de gronden in het uitbreidingsplan Veerhoekpolder, waar het nieuwe streek ziekenhuis gebouwd zal worden. De agenda vermeldt verder nog o.m. een voorstel om toe te treden tot de ge meenschappelijke regeling inzake de be- stuursschool Zeeland. Voor het algemeen bestuur van dit instituut worden voor gesteld burgemeester J. L. van Leeuwen als lid en secretaris P. A. Bril als plaats vervangend lid. Van do heer J. A. Bertou wil de ge meente een stuk grond kopen aan de Oudostad ter verbetering van de toe kan-; tot alsemene begraafplaats. AUTO IN DE SLOOT Door onbekende oorzaak is lasser E. de S uit Koewacht nabij Driewegen met zijn nu to. waarover hij plotseling de macht verloor, in een sloot terecht gekomen. De bestuurder en een mede-inzittende, W. D. S uit Philippine, kwamen met zeer lichte verwondingen en de schrik vrij. Een der de inzittende, J. C. P. uit Hoek, liep o.a. een gecompliceerde armbreuk op. Hij werd naar het Julianaziekenhuis overge bracht. De auto werd zeer zwaar bescha digd. Breskens VISMIJN Aan de vismijn zijn aangevoerd in de week van 14 t.m. 20 juni: 420 kg bot, 86 kg schar, 154 kg schol, 1512 kg tong, 2 kg haai, 13 kg griet, 6348 kg export garnalen, 7721 kg onverkochte bot. Kloosterzande VERKOOPACTIE KONINGIN WILHELMINAFONDS Zoals voorgaande jaren wel meer ge beurde, zal ook dit jaar in de maand september, door het comité afdeling Hontenisse van het Koningin Wilhel- minafonds ter bestrijding van de kanker, een grote inzamelings- en verkoopactie worden gehouden. De verkoping van ingezamelde goederen, met daaraan ver bonden attracties, zal worden gehouden in de tuin van baron Collot d'Escury op Hoek en Bos in Kloosterzande. Alle nieu we en in goede staat verkerende goe deren voor bovengenoemd doel kunnen worden afgegeven bij mevrouw Hex mans Marijkeplein; Baronesse Collot d'Escury Hoek en Bos, c.q. op het kantoor van het Kroondomein aldaar. Het comité, hoopt op aller mede werking opdat een flink bedrag aan het fonds zal kunnen worden afgedragen. Zuiddorpe ONDERZOEK OP TUBERCULOSE Het huisbezoek tot voorbereiding van het onderzoek op tuberculose is in voiJe gang. Ook het onderzoek zal in de avonduren plaats hebben en wel op woensdag 8 juli. Het gebeurt in het wijkgebouw van het Wit Gele Kruis. Vele fijnproeversin de muziek waren zaterdagavond naar de burger zaal van het stadhuis te Middelburg getrokken om daar het Amadeus kwar tet, dat in het kader van het Holland Festival in een door de gemeente Mid delburg in samenwerking met de ZVU georganiseerd concert, optrad te be luisteren. Deze vier eminente musici deden ons de muziek van Hay dn, Bar- tók en Schubert zo intens beleven, dat men bij tijd en wijle in een soort droomtoestandverkeerde, alsof men de heerlijkste wijnen ingeschonken kreeg, waarbij men na de magnifiek gespeelde toegift (een deel van een kwartet van Schubert) alleen maar kon verzuchten... niet meer, zo was het precies genoeg, we zijn voldaan. Mochten bovenstaande regels de lezers ietwat vreemd aandoen, de aanwezigen in de burgerzaal kunnen beamen, dat het zo geweest is. Voor de pauze hoorden we van het Amadeus kwartet, betaande uit Norbert Brainin, eerste viool: Sieg- mund Nissel, tweede viool; Peter Schnid- lof, altviool en Martin Lovett, cello, het: Strijkkwartet in F groot op. 77 no. 2 van Joseph Haydn. Hier zijn geen rit mische schommelingen, alles is precies op elkaar afgewogen en bij eventuele gevaarlijke inzetten richt men zich tot de leider van dit kwartet, eerste violist (Van onze verslaggever) In het bestuur van de vereniging „De ambachtsschool voor Oostburg en om streken" blijft voorlopig nog de plaats van een vertegenwoordiger van de ge meente Oostburg vacant. Voor de tweede keer heeft namelijk een gekozen raadslid de benoeming niet aanvaard. De bestuurskwestie trad aan het dag licht in de raadsvergadering van donder dag 11 juni. KVP-raadslid A. A. van Ter- heijden gaf toen te kennen ontslag te nemen als bestuurslid van de technische school. Uit zijn toelichting hierop bleek, dat hij het niet eens kon zijn met de werkwijze van het bestuur bij benoemin gen. Volgens de heer Van Terheijden zou het bestuurscollege van de school bij benoemingen aan kandidaten met een bepaalde geloofsovertuiging de voorkeur geven. In dezelfde raadsvergadering stel de het college van b. en w. wethouder D. Geuze (A.R.) kandidaat voor de be- stuursvacature. Na verscheidene stem mingen echter kreeg het KVP-raadslid de heer W. C. A. de Coene een meerder heid. De gekozene nam echter de benoe ming niet aan, waarna nog een paar stemmingen nodig waren om tenslotte de heer E. Dekker (CHU) te kiezen. De heer Dekker, die op de vergadering niet aanwezig was, heeft nu te kermen ge geven op zijn beurt de benoeming niet aan te nemen. Voor de raadsvergadering van dinsdag 30 juni is zijn schrijven op genomen in de rubriek „Ingekomen stuk ken en mededelingen". De bestuurskwes tie komt verder niet op de agenda voor! Op zaterdag 27 dezer omstreeks zeven uur had er te Kloetinge op rijksweg 58 nabij het viadukt een verkeersongeval plaats, waarbij een vrachtauto en een per sonenauto betrokken waren. De postcom- mandant van de rijkspolitie te Kloetinge verzoekt eventuele getuigen van dit on geval zich met hem in verbinding te stel len (telefoon 011007223) of met de po litie van zijn of haar woonplaats. Norbert Brainin. Naast het bewogen eerte deel konden we genieten van een speels Menuetto, een menuetto niet in het gezapige rustige tempo, zoals men dat gewend is bij deze oude dansvorm, maar één met een tempo presto (zeer snel dus) Hierna kreeg men dan toch rust van dit strijkkwartet in het andante, beginnend met een duet tussen eerste viool en cello, later opgevuld met de ontbrekende schakels. En tot slot de levendige finale. Het Amadeus kwartet boekte met deze vertolking reeds veel succes, een succes dat nog groter zou worden in een stuk met een heel andere klankkleur, nl. Bar- tóks kwartet nr. 4. moeilijk speelbare en vooral ook moeilijk opnemende muziek. Het Amadeus kwartet gaf van dit werk een zo gave vertolking, dat zij van de vele aanwezigen een ovationeel applaus in ontvangst mochten nemen. Hun succes zette zich na de pauze voort met het Strijkkwartet in a klein van Schubert, waarbij men in het tweede deel de bekende muziek uit Rosamunde in het thema ontwaardde. A.L. In de raadsvergadering van Schoondij ke is zeer langdurig gediscussieerd over een voorstel van b. en w. om de pacht overeenkomst met de heer J. van Luyck te ontbinden en tot het voeren van een rechtsgeding te besluiten. Het weiland ligt op de plaats waar een bos en een speelweide aangelegd zullen worden. Bij stemming bleken de stemmen te staken. Voor het voorstel van b. en w. stemden de heren de Feyter, Toesseint en Neele, tegen de heren de Badts, Ver- cruysse en Risseeuw. Door de afwezig heid van de heer Baal kon in deze zaak geen beslissing vallen. De heer de Badts stond op het standpunt dat men van ge meentewege eerst de schadevergoeding had moeten laten taxeren door deskundi gen, waarna dan de pachter een voorstel had kunnen worden gedaan. Door dit na te laten loopt de gemeente het risico veroordeeld te worden tot de kosten van het geding, zei hij. De gemeente trad ook toe tot de be- stuurschool Zeeland. Als afgevaardigde voor het algemeen bestuur werd aange wezen de heer Hoftyzer; tot plaatsver*- vanger de heer Toesseint. Met de ontslui ting van het uitbreidingsplan Noord-West zal een aanvang worden gemaakt. B. en w. hebben van de raad machtiging ge kregen om in eerste instantie de nodige stappen hiertoe te doen. (Van onze verslaggever) Op terreinen te Axel en Sluis heeft baron Nicolai Ostelctzky in het weekend zijn Don Djiguiten Kozakken capriolen op, onder, naast en met vurige paarden laten maken. De baron, die met zijn man nen een tournee door Nederland maakt, trok geen overweldigende belangstelling. Het pr.ogramma. dat in Sluis werd af gewikkeld, kon slechts zeer sporadisch de middelmaat bereiken. De met veel verve in het programmaboekje aangekondigde Woltijirowka (prongen met diverse gra den van moeilijkheid) en Wertuschka (salto mortale, die in het geheel niet mortale was) brachten door de non- (Van onze verslaggever) Terwijl de sanering van Goes-noord wordt voorbereid, wordt in Goes- zuid hard gewerkt aan de opbouw van een nieuw stadsgedeelte. In korte tyd is daar een flink aantal flats en eengezinswoningen gezet. Bijgaande luchtfoto van onze foto graaf T. Slagboom geeft een goed beeld van de uitleg van dit nieuwe stadsgedeelte. Helemaal onder op de foto ziet men nog net een gedeelte van ryksweg 58. Daarboven onder scheidt men de loodsen van Van Gend Loos en het emplacement van de Nederlandse Spoorwegen. In het mid den van de foto ziet men een deel van het gebouwencomplex van de veilingvereniging Zuid-Bevcland. Daarboven volgt dan de nieuwe woonwijk, ook wel Fruitwijk ge noemd, omdat de straten de namen van vruchten hebben gekregen. Tussen de veiling en de eerste rij huizen ligt nog een flink open ter rein dat aanvankelijk bestemd was voor de bungalowbouw. Deze bestem ming is inmiddels veranderd in „bij zondere bebouwing". De lange afwa teringsgeul die hier is gegraven blijkt achteraf niet nodig te zijn. De ge meente zal deze watergang dan ook weer dempen en hoopt op dit terrein verschillend escholen te laten bouwen. In het. verlengde van de watergang (naar links op de foto) bevindt zich op het ogenblik reeds de katholieke h.b.s. De watergang die rechts op de foto is te zien dient als westelijke be grenzing van het uitbreidingsplan Zuid. Tussen de bebouwing en deze watergang ziet men nog een open terrein. Het ligt in de bedoeling op dit stuk grond, dat als een van de hoeken van het uitbreidingsplan kan worden beschouwd, een torenflat te bouwen. Ook op de andere hoeken van het plan zullen torenflats wor den gebouwd. Het uitbreidingsplan wordt in het zuiden omgrensd door het unieke weidegebied „De Poel". De bewoners van Goes-zuid (op het einde van het jaar circa 1000) kam pen met twee moeilijkheden: twee spoorwegovergangen naar de stad, die, mede in verband met het ran geren, vaak gesloten zijn en een vol slagen gemis aan winkels. Een tun nelproject onder het spoor heeft wel de aandacht, maar zal voorlopig niet kunnen worden verwezenlijkt omdat het verkeer over de spoorwegover gangen nog niet van dien aard is, dat de N.S. hun medewerking zullen geven. Het winkelprobleem is in studie. Er wordt aan gedacht een winkelcen trum met twaalf winkels in het hart van Goes-zuid te bouwen. Van deze twaalf winkels zouden er zes in de levensmiddelensector liggen. Er zou plaats zijn voor twee supermarkets. Een balancerende ruiter en een fel galopperend paardje, een flits van de kozakkenshow te Axel, chalance waarmee ze uitgevoerd werden de handen zelden op elkaar. Wat het niet imponerende geheel aan vaart miste, werd getracht' te vergoeden met goed kope grapjes, waarvoor echte kozakken zich geschaamd zouden hebben. Na de pauze kreeg de oppervlakkige show een meer spectaculair karakter door stunts met sabel, mensenpiramiden en brandende hindernissen. Grote bewonde ring legden de Zeeuwsch-Vlamingen, die wel het een en ander gewend zijn met rijdieren, aan de dag voor de snelle galop van de vurige kozakkenpaarden. Vandaag treden de kozakken in Hein- kenszand op, waar hun Zeeuwse tour nee wordt besloten. WATERBOUWKUNDE Aan het Koninlijk Technicum P.B.N.A. te Arnhem slaagde voor het eindexamen waterbouwkunde de heer Th. de Hond, te 's Heerenhoek. P. HONDIUS LYCEUM Aan het Petrus Hondius-lyceum te Tes« neuzen zijn geslaagd voor het examen gymnasium: 1 Dick van Ploois (A); 2 Mieke van de Griek (A); 3 Tonny Ver schelling (A); 4 Corrie Wabeke (A): 5 Dirk Boland (B); 6 Jelte Hoving (B)j 7 Jo Simons (B), allen uit Terneuzen. H.B.S.-B. Aan de r.k. H.B.S. te Goes zijn geslaagd voor het examen H.B.S.-B.: Ernst Bolsius. Goes; Jan de Boo, Kwadendamme; Bart Bos, Heinkenszand; Johan Bos, Heinkens- zand; Marian Capello, Goes; Hans van Ginkel, Vlissingen; Jos Hermsen, Vlissin- gen; Rien Huige, Lewedorp; Lau Lodiers, 's Heerenhoek; Chris Ludekuse, Middel burg; Wim Meulblok, Heinkenszand; Jan Pieters, Heinkenszand; Paul Roose, Goes; Peter de Rooij, Middelburg; Kees Schet- ters, Goes; Yolanthe Spruit, Nijmegen; Lia Suij, Kruiningen; Zofia Szwed, Vlis singen. Nieuw* en Sint Joosland RAADSVERGADERING De raad hoopt in openbare vergadering bijeen te komen op dinsdag 30 juni 1964, 's avonds om 19 uur. De volgende punten zullen ter bespre king in behandeling komen: Fluondering van leidingwater. B. en w stellen voor de Waterleiding mij. te berichten, dat de raad zich niet bevoegd verklaart hierover een oordeel uit te spreken. Subsidiever zoek. B. en w. stellen voor 10,— sub sidie te verlenen in de kosten van de Walcherse fokveedagen 1964. Oprichting Zeeuwse Bestuursschool. B. en w. stellen voor toe te treden tot de gemeenschap pelijke regeling. Bespreking te zenden brief aan de minister van Binnenlandse Zaken inzake de herindeling van de ge meenten op Walcheren SCOOTERRIJDER GEWOND Ter hoogte van de sportvelden reed M A. v. L. de Van der Helstlaan in zonder voorrang te verlenen aan een scooter bestuurd door W, N. v. V Er volgde een botsing. De scooterrijder viel en moest naar het St. Jozef-ziekenhuis worden overgebracht. Souburg Op het bordes van liet gemeentehuis sprak burgemeester B. G. H. ter Haar Ro- meny by de sluiting van de Souburgse sportweek. Dankzij de uitstekende orgainsatie door het Sportcomité, aldus de heer Ter Haar Romeny, en mede door het fantastisch mooie weer is de sportweek 1964 een enorm succes geworden. De burgemeester dankte allen, die hebben meegewerkt. Hij hoopte dat de sportweek nog lang in ere zal worden gehouden. Daarna begroette hij de oudste inwoner van Souburg, de heer Barendse, die za terdag zijn 100ste verjaardag vierde De jarige was door het gemeentebestuur uit genodigd om op het bordes van het stad huis te komen luisteren naar de muziek vereniging „Vlijt en Volharding" LATHYRUSDAG Op vrijdag 3 juli houdt de koninklijke Nederlandse maatschappij voor tuinbouw en plantkunde afdeling Goes, een lathy rusavond. De leden van de maatschappij moeten dan zorgen met hun lathyrus- planten aanwezig te zijn op de gemeente lijke kwekerij. Daar zullen de planten door een des kundige jury worden gekeurd. Hansweert BERGING JACHT Zondagmorgen werd door het bergings bedrijf van Polderman uit Hansweert op de Westerschelde voor de haven van Hansweert een poging ondernomen het wrak te bergen van het Engelse jacht Smuggier-too, die vorige week na een aanvaring zonk. Door de sterke stroom moest men de duikerswerkzaamheden vroegtijdig staken. Vandaag zal men trachten het wrak te lichten. Kapelle CONCERT Dinsdag 30 juni om half acht 's a- vonds zal het jeugdkorps van „Ons Ge noegen" een concert geven op de mu ziektent aan de van der Biltlaan. Dit staat onder leiding van de heer Man- naert uit Terneuzen. Na afloop hiervan geeft ,,Ons Genoegen" o.l.v. de heer D. Burger een concert. Op het terrein van de V.V.Z.B. te Goes wordt op 10 juli de fokveedag „De Beve- landen" gehouden. De bedoeling is om misschien al met in gang van volgend jaar te komen tot een tweedaagse veeshow, waar dan enkele agrarische attracties aan zullen worden verbonden. Dagblad voor Zeeland KANTOREN voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Steenstraat 14. telefoon 2377, Hulst voor Walcheren en Zuid-Beveland: Klokstraat 1. telefoon 6252. GOES Eerste redacteur Exploitatie- voor Zeelandinspectie Zeeland F DE LIGT L. K M DE JONG tel. 6252 Goes tel. 2377 Hulst privé 7300 Goes Redacteur voor Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen en Kanaalzone W. WOLTERS tel. 2377 Hulst pnvé 2572 Hulst Redacteur voor West-Zeeuwsch- V laanderen J PETIT Breedestraat 3A. Oestburg, tel. 01170-2991 Redacteur voor Zuid-Beveland en Walcheren. S. AUGUSTIJN, tel 6252 Goes Rayonbeheerder voor Zuid-Beveland en Walcheren K. MENU, tel. 6252 Goes Prijs voor losse advertenties, bestemd voor de editie Zeeland t 0.18 per mm. I mm Ingezonden mededelingen 2I& mm gewone advertenties Bij contract aanzienlijke reductie „Kleintjes": 3 regels ot minder t 1,— elke regel meer f 0.25 Als één regel gelden 23 Letters en/ol leestekens Bij plaatsing ook in de Brabantse oplage resp. f 1.60 en 0,60. Bij 3 achtereenvolgende ongewijzigde plaatsingen de derde plaatsing tegen hall geld. Morgen, dinsdag 30 juni gelden voor de provincie Zeeland de volgende hoog waterstanden: Hansweert 6.22 en 18.30 uur; Terneuzen 5.48 en 17.56 uur; Vlis singen 5.15 en 17.28 uur; Wemeldinge 6.57 en 19.15 uur. MIDDELBURG City 20 uur Captain Newman, 18 j. WESTDORPE Troutzaerte Werken van Nico Molen kamp VEERE Kunstzaal Van Lier Expositie schilde rijen en prenten GOES Prins van Oranje 13.45 uur Alg. leden vergadering ZLM HOEDEKENSKERKE 20 uur Raadsvergadering SAS VAN GENT Olympia 20 uur The bridge on the river Kwai TERNEUZEN Luxor 20 uur Huis der ontucht, 18 j. HULST Bioscoopgebouw 20 uur The Christine Keeler story ST. JANSTEEN Café 't Kuipke Grote kermisschieting 15 uur Kermisschieting staande wip St. Jan J. der Weduwe 19 uur Groot bal SLUIS 19.30 uur Raadsvergadering BRESKENS De Uitkomst 19.30 uur Raadsvergadering OOSTBURG Ledel 20 uur Perseus de onoverwin nelijke, 14 j. TERNEUZEN Luxor 20 uur Huis der ontucht, 18 j. ST. JANSTEEN Café 't Kuipke Grote kermisschieting J. der Weduwe 19 uur Groot bal GOES 19 uur Raadsvergadering VLISSINGEN Strandhotel 16-18 uur Receptie plaatse lijke VVV 19.30 uur Scheldekwartier: Deelnemers- verg. van de stichting Pensioenfonds voor het beambtenpersoneel van de n.v. kon. mij. De Schelde ZIERIKZEE Burgerweeshuis 17 uur Opening ten toonstelling Kunst uit Afrika

de Stem | 1964 | | pagina 2