PHIUfPS BREDA vraagt meisjes KONINKLIJKE MARINE Wetenschappelijke studie of een zelfstandige, representatieve positie op jeugdige leeftijd? VERPLEEGSTER Bon BEDRIJFS LEIDER ISOVERBEL N.Y. - ETTEN I hoofd electro-technische afdeling COUDEWATER 16 verpleegster Wordt agent(e) van gemeentepolitie Nieuw op te richten betonindustrie te Waspik STAP-ovch NIEUWS NIEUWS NIEUWS! DAGBLAD DE STEM Aan alle abituriënten van gymnasium en hbs die thans voor de keus staan: Psychiatrisch Ziekenhuis „DUINENBOSCH" te CASTRICUM AAN ZEE DAGBLAD DE STEM VAN ZATERDAG 27 JUNI 1964 PHILIPS In ons atelier zijn plaatsingsmogelijkheden voor meisjes voor het verrichten van montagewerkzaamheden aan mikrofoons Wij verstrekken U gaarne alle inlichtingen over ons Philips-atelier en de arbeidsvoorwaarden op dinsdag 30 juni 1964 van 18.30 - 20.30 uur in Restaurant „De Graanbeurs", Reigerstraat 18, Breda. Bovendien kunt U dagelijks, behalve zaterdags, terecht aan ons bedrijf Kalshoven 11, Breda, van 14-17 uur (telefoon 01600 - 47450). 3 Si fill II11 ilï Wil je worden in een modern ziekenhuis, laat je dan inschrijven voor de verpleegsters opleiding die in september a.s. begint. t Wil je meer weten over dit beroep, schrijf dan aan onderstaand adres of bel 04192-951. Voor de eindexamen-kandidaten, die dit jaar het Mulo-diploma halen en voor andere jonge mensen tussen 17 en 20 jaar, die al een Mulo-diploma heb ben, start begin oktober op Kasteel ,,Doenrade"(Zd-Limburg) een nieuwe opleidingscursus tot agent van gemeen tepolitie. De opleiding vindt plaats in internaatsverband. Naast de studie wordt er ook veel aan sport gedaan en bestaat er ruimschoots gelegenheid tot ontspanning en culturele ontwikkeling in de vrije uren, die de mannelijke en vrouwelijke leerlingen gezellig kunnen doorbrengen in de comfortabele kan tine. Waar wilt u straks werken? Na het behalen van een Mulo-diploma kunt u solliciteren in een van de direct hieronderstaande gemeenten. Richt daartoe uw eigenhandig geschreven sollicitatiebrief onder vermelding van de letters g-276 boven uw brief, aan de burgemeester in de plaats van uw keuze. Adresseer de enveloppe aan de korps chef van de gemeentelijke politie. Ge meenten: Bergen op Zoom, Boxtel, Breda, Brunssum, Culemborg, Eind hoven, Geldrop, Geleen, Heerlen, Hel mond, 's-Hertogenbosch, Hoensbroek, Kerkrade, Maastricht, Nijmegen, Oos terhout, Oss, Roermond, Roosendaal, Sittard, Tegelen, Tilburg, Venlo, Vught, Waalwijk, Weert. G-276 Naam: Gaarne ontvang ik van u de brochure „In Kasteel Doenrade". Adres: Plaats: Wat gaat u straks verdienen? U begint gedurende het opleidingsjaar direct al met f315.- per maand. De mannelijke cursist zal hierna zijn mili taire dienstplicht moeten gaan vervul len: in het tweedejaar daarvan verdient hij ongeveer f 397.- per maand. Na de militaire dienst volgt plaatsing bij een gemeentelijk politiekorps als agent van gemeentepolitie. U verdient dan op 21-jarige leeftijd f578.55 per maand. Extra uitkeringen: 4 vakantietoelage, 4% huurcompensatie, een maandelijkse kledingtoelage. Aanstellingseisen Nederlandse nationaliteit, leeftijd 17 t/m 20 jaar, lengte 1,75 (vrouwelijke kandidaten 1,65 m). Mulo-diploma vereist of gelijkwaardige ontwikkeling (bijv. 3 jaar H.B.S.). Voor jongeren van 21 t/m 27 jaar start begin januari 1965 een nieuwe oplei dingscursus tot agent van gemeente politie. Voor hun is een Mulo-diploma gewenst. Indien u - alvorens te sollici teren - prijs stelt op uitvoerige inlich tingen over opleiding en toekomst mogelijkheden, vraag dan met neven staande bon onze brochure „In Kasteel Doenrade" aan. Opzenden aan Kasteel „Doenrade", Oirsbeek (post Merkel beek). vraagt: all-round vakman voor de funktie van Alleen zij die over voldoende erva ring en organisatievermogen, alsmede vakkennis beschikken gelieven te reflecteren. Indiensttreding kan plaats vinden per 1 oktober 1964 of zo mogelijk, afhankelijk van de voor bereidende werkzaamheden, eerder. Sollicitaties te richten aan het Bureau van dit blad onder no. 16683-00. M hout. ^.^r.wordt "'^tuigbouwer het met aanzien. Yraas in- "chtinsu, ($t turns sa ook vandaag weer in de advertenties in Aan hen dit. advies: kies beide. Het Koninklijk Instituut voor de .marine biedt alle abituriënten HBS en Gymnasium de gelegenheid om hun ambities in beide richtingen waar te maken. Het leidt op tot marine-officier. Het geeft tevens een technisch-weten- schappelijke opleiding, welke voor de technische officier wordt afgerond met een studie aan een technische hogeschool. Na beëindiging van de op leiding aan het Koninklijk Instituut voor de marine kunnen alle officieren' zich specialiseren. Aan een aantal officieren wordt daarbij de gelegenheid ge geven hun studie aan een hogeschool of universiteit te voltooien. U ziet, naast de gewone faciliteiten bij zijn voortgezette studie geniet een afgestudeerde van het Koninklijk Instituut voor de marine nog speciale praktische voordelen: bij zijn entree 'in T.H. of Universiteit heeft hij een gedeelte van zijn studie al achter de rug en de zekerheid van een officiers inkomen. Bovendien een flinke dosis mensenkennis, opgedaan in een leidinggevende functie als officier, en reeds jong een veelbelovende positie op de.maat schappelijke ladder. Wilt V nadere inlichtingen hebben, dan is de secretaris van de aannemingscommissie van adelborsten, Kapitein Luitenant ter zee A. G. v. d. Land, Lange Voorhout 7 te 's-Gravenhage, tel, 070-814261 (toestel2408), te allen tijde bereid U deze te verstrekken. U bent jong [17-20 jaar! èn u bezit het Mulo-diploma. U staat voor een zeer belangrijke beslissing. U zoekt een goede baan, een baan die u ligt. U ambieert verantwoordelijk, maar ook afwisselend en sportief werk. U wilt goed verdienen; u denkt aan een zekere toekomst. Kies dan een directe weg en word agentfel. van gemeente politie. Wij zoeken voor de Afdeling Electro-Techniek, die g belast is met onderhoud en uitbreiding van de com- plete, moderne electro-technische installatie van on- ze fabrieken voor glaswol en -zijde, een In verband met het niveau van deze functie gaat onze voorkeur uit naar een krachtige figuur van 30 tot 35 jaar met een H.T.S.- of gelijkwaardige opleiding en ervaring in soortgelijke functie of afdeling; enige kennis van Frans en Duits strekt tot aanbeveling. De geschikte candidaat voor deze uitermate ver- g antwoordelijke functie kan rekenen op: - een aangepaste salariëring en andere arbeids- voorwaarden - grote mate van zelfstandigheid en goed per- 2 spectief - opname in pensioenfonds - daadwerkelijke steun bij het verkrijgen van woonruimte. Belangstellenden voor bovenstaande vacature wor- den verzocht schriftelijk te solliciteren bij: DIRECTIE ISOVERBEL N.V. Postbus 8, Etten (N.Br.) - Op enveloppe vermelden: Vertrouwelijk H.E.D. g - Met vakantieafspraken zal rekening worden g gehouden. r.k. psychiatrisch ziekenhuis te Rosmalen (bij 's Hertogenbosch) Leeftijd 17 jaar en ouder. Salaris van f 201.- - 255.- per maand bovendien kost en inwoning, verpleegstersuitzet, reiskostenvergoeding bij familiebezoek. Gezellige eigen kamer in modern zusterhuis. 5-daagse werkweek. Brieven aan de Geneesheer-Directeur Meisjes dïe een vak willen uit oefenen dat meer is dan alleen een broodwinning kunnen worden opgeleid tot gediplomeerd in het

de Stem | 1964 | | pagina 10