Henk Nijdam schitterende tweede achter Rudi Altig Rudi van Altig neemt trui Jan Janssen over Georges van Coningsloo de dapperste Kees Pellenaars glimlacht: pechploeg heeft succes/ Acht renners starten in de Toekomst-Tour PRIJSVRAAG: vierde artikel Saaie rit Spannend slot Rituitslag. De uitslag van de vierde etappe: 291,5 km: 1 Rudi Altig (Dld.-Geminiani) 8 u. 26 min. (met bonificatie 8.25.-), 2 Henk Nijdam (Ned.-Pellenaars i z.t. (met bon. 8.25.30), 3 Jan Janssen (Ned.-De Muer) z.t.. 4 Armand Desmet (Belg-Naeye) z.t. 5 Anglade (Fr.-De Muer) z.t., 6 Man- zaneque (Sp.-Pla Sanchis) z.t., 7 Seis (Belg-Naeye) 8.26.08, 8 Damgade (Fr.- Remy) z.t., 9 Verbeeke (Belg-De Kimpe) z.t., 10 Aerenhouts (Belg-Magne) z.t., 11 Melckenbeek (Belg-Magne) z.t., 12 Van Aert (Ned.-Pellenaars), 13 Bocklandt (Belg-Driessens), 14 De Cabooter (Belg- Naeye), 15 Wright (G.-B.-De Kimpe), 16 Zilverberg (Ned.-Driessens), 17 Taccone (It.-Pezzi), 18 Joseph Groussard (Fr.-De Muer), 19 Le Mellec (Fr.-Plaud), 20 De Roo (Ned.-Geminiani), 24 Simpson (G.- B.-Plaud), 27 Van de Kerkhove (Belg), 37 Anquetil (Fr.), 42 Haast (Ned.-Pelle naars), 45 Geldermans (Ned.-Geminiani) 76 Van Est (.Ned.-Pellenaars), 90 Damen (Ned.-Pellenaars), 92 Van Dongen (Ned.- Pellenaars), 96 Van de Klundert (Ned.- Pellenaars), 101 De Haan (Ned.-Pelle naars) allen z.t., 113 Van Espen (Ned.- Pellenaars) 8.26.43, 115 Wouters (Ned.- Pellenaars) 8.26.55, 116 Stcuten (Ned.- Pellenaars) 8.27.34. De Belg Ongenae van de ploeg Dries- sens heeft in deze etappe de strijd ge staakt. Gele Irui Het algemeen klassement: 1 Bernard Van de Kerkhove (Belg- Naeye), 24 uur 27 min., 2 Seis (Belg- Naeye) 24.27.19, op 19 sec., 3 ex aequo Jan Janssens (Ned.-De Muer) en Rudi Altig (Dld.-Geminiani), beiden 24.27.31, op 31 sec., 5 Wright (G.-B.-De Kimpe) 24.27.42, op 42 sec., 6 Gilbert Desmet I (Belg.-De Kimpe) 24.27.55, op 55 sec., 7 Anglade (Fr.-De Muer) 24.27.56 op 56 sec. 8 ex aequo: Momene en Gabica (beiden Spanje-Langarica) 24.28.04, op 1.04, 10 Ecchevarria (Sp.-Langarica) 24.28.06, op 1.06, 11 ex aequo: Mahé (Fr.-De Muer), G. Groussard (Fr.-De Muer), Foucher (Fr.-De Muer) en Delberghe (Fr.-De Muer) allen 24.28.09, op 1.09, 15 ex aequo Stablinski <Fr.-Geminiani> en Elorza (Sp.-Langarica), beiden 24.28.10, op 1.10, 17 Beheyt (Belg-De Kimpe) 24.28.12. op 1.12, 18 Cabooter (Belg-Naeye) 24.28.19 op 1.21, 20 Gainche (Fr.-Magne) 24.28.25 op 1.25, 29 ex aequo: Taccone (It.) en Adorni (It.) beiden 24.28.36. 31 Simpson (G.-B.-Plaud) 24.28.37, 32 ex aequo: De Roo (Ned.-Geminia.ni) en Anquetil (Fr.- Geminiani), beiden 24.28.39, op 1.39, 35 Poulidor (Fr.-Magne) 24.28.45, op 1.45. 43 Junkerman (Dld.-De Kimpe) 24.28.54 op 1.54. 44 ex aequo: Geldermans (Ned.- Geminiani) en Zimmermann (Fr.-Gemi- niani), beiden 24.58.59, op 1.59, 55 Baha- montes (Sp.-Remy 24.29.41 op 2.41, 72 P. van Est (Ned.-Pellenaars) 24.30.11, op 3.11. 80 Henk Nijdam (Ned.-Pellenaars) 24.31.18. op 4.18, 88 Huub Zilverberg (Ned.Driessens) 24.32.00, op 5 min., 98 Kees Haast (Ned.-Pellenaars) 24.33.21, op 6.21, 99 Jos Wouters (Ned.-Pellenaars) 24.33.35, op 6.35, 100 Cees van Espen (Ned.-Pellenaars) 24.33.38. op 6.38, 103 Piet Damen (Ned.-Pellenaars) 24.33.44. op 6.44, 108 Leo van Dongen (Ned.-Pelle naars) 24.34.50 op 7.50, 114 Jacques v.d. Klundert (Ned.-Pellenaars) 24.37.23 op 10.28, 116 André van Aert (Ned.-Pelle- naa.rs) 24.38.21, op 11.21, 124 Fons Steu- ten (Ned.-Pellenaars) 24.42.36, op 15.36. Groene trui Het puntenklassement na de vierde etappe: 1 Rudi Altig (Did.) 57 pj.. 2 Jan Janssen (Ned.) 54 p., 3 Seis (Belg) 46 p., 4 Bocklandt (Belg.) 41 p., 5 Darrigade (Fr.) 33 p., 6 Wright (B.-B.) 31 p.. 7 Gil bert Desmet I (Belg) 26 p., 8 Van de Kerkhove (Belg) 25 p., 9 Taccone (It.) 23 p., 10 Melckenbeek (Belg) 22 p., 12 Nijdam (Ned.) 20 p., 15 De Roo (Ned.) 16 p. Ploegenprijs Ploegenklassement van de vierde etappe: 1 De Muer (Janssen, Anglade, J. Grous sard) 25 uur 18 min. 8 sec.. 2 Naeye (A Desmet, Seis, De Cabooter) 25.18.16, 25 p., 3 Geminiani (Altig, De Roo, Ever aert) z.t. 44 p.. 4 Pellenaars (Nijdam, Van Aert. Haast) z.t. 56 p., 5 Pla Sanchis z.t. 94 p., 6 Driessens, 25.18.24, 50 p. Algemeen ploegenklassement: 1 De Muer 73.24.06, 2 Langarica 73.24.14. 3 De Kimpe 73.24.19, 4 Naeye 73.24.30. 5 Gemi niani 73.25.30. 6 Magne 73.25.59, 12 Pel lenaars 73.30.23. De premie voor de ongelukkigste ren ner werd voor de vierde etappe toege- op 1.19. 19 Darrigade (Fr.-Remy) 24.28.21kend aan de Belg Emile Daems. betere dag, want Henk Nijdam zorgde voor het eerste succes van de „Pel-ploeg". Van links naar rechts: Piet Damen, Jo de Haan, Fons Steuten, Henk Nijdam, André van Aert. Rechts: Rik Wouters en Kees Pellenaars. Op de voorgrond de speechende Jacques Goddet. (Foto Dagblad De Stem De Tour draait verder. En de Nederlanders gaan het steeds beter doen. Henk Nijdam heeft zich in het slot van de vierde rit als een duivel geweerd. Hij heeft Jan Janssen van de gele trui afgehouden. Maar die Jan vecht er verder voor. Dat staat als een paal boven wa ter. Intussen draait de prijsvraag van onze adverteerders ook verder en volgt hier de vierde naam, die echter in sterretjes verborgen ligt. Kees Pellenaars had alle reden om in Metz te lac*en. Eindelijk z*t een van zijn mannen vooraan. Hij uitte daarover zijn vreugde in de microfoon van Leo Pagano. Kees Pellenaar# zei, dat het niet de laagste maal zou zijn, dat er van zulk een succes zou mogen wor den gesproken. Ik heb ook nog een mannetje voor de bergen, voegde hij er aan toe. DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 26 JUNI 1964 Winnaar Rudi Altig is niet aan zijn proefstuk toe. De Duitser ver scheen in 1962 voor de eerste maal in de Ronde van Frank rijk. Hij werd in dat jaar win naar van de openingsétappe Nancy-Spa. Hij zegevierde ook in de vierde rit, die van Brus sel naar Amiens ging. Hij be haalde een derde zege in de ne gentiende étappe, die de ren ners van Aix-en-Provence naar Antibes bracht. Hij veroverde in deze Tour de groene trui en het daaraan verbonden geld. Rudi is er nu weer bij en kwam voor de vierde maal als eerste door een Tourfinisih. Antwoord Renner Er heerst natuurlijk een feestelijke stemming in de ploeg van Solo, die de eerste drie da gen heel wat geld verdiende met het werk van Ward Seis en Bernard van de Kerkhove. Een man gaat het echter in de ploeg niet goed. Hij maakte in de Ron de van Luxemburg een val op zijn linkerzijde en in de Ronde van Frankrijk een val op zijn rechterzijde. „Ik ben nu verplicht op mijn buik of op mijn rug te gaan sla pen", zei de Belg tegen zijn makkers tijdens het diner. „Het is maar goed, dat je de Ronde van Spanje en Italië niet hebt gedaan", gaf teamgenoot Arthur de Cabooter te verstaan. Al kreeg Rudi Altig dan de bloemen voor de winnaar, toch mocht wielermin- nend Nederland niet ontevreden zijn over de vierde dag. Onder de eerste twintig immers prijkten de namen van vijf land genoten: Nijdam, en Janssen in de kop groep, van Aert, twaalfde, Zilverberg zes tiende en Jo de Roo twintigste voor in het grote peloton, dat met een achter stand van slechts acht seconden over de streep ging. In die hoofdmacht bevonden zich ook nog Kees Haast, die minder dan de vorige dag last had van zijn in de rit naar Lisieux opgelopen blessures en met vertrouwen de toekomst tegemoet ziet. Ab Geldermans, Piet van Est, Piet Da men, Leo van Dongen, Jacques van der Klundert en Jo de Haan („wat heb ik vandaag afgezien"). Dirie Tb le vizieren verloren wat terrein, maar hun achter stand was niet noemenswaardig. Het wa ren Cees van Espen, Rik Wouters (hij gleed in de laatste bocht onderuit en ver loor zijn goede positie in de kop van het grote veld) en pechvogel Fons Steu ten, die eerst een ketting kapot reed en daarna nog een lekke band kreeg. Op nieuw hadden de Televizieren blijk gege ven zich door een inzinking te kunnen heenbijten en Kees Pellenaars was dan ook niet zuinig met schouderklopjes aan het eind van deze dag. Het vooral voor de Nederlanders zo spannende slot heeft veel goed gemaakt na de bijzonder saaie etappe naar Metz, een monsterrit over bijna 300 km. De organisatie heeft de renners wel voor een zware taak gesteld met de indeling van de etappes. Voor velen was de derde dag vooral door de bijzonder inspannende ploegentijdrit, al afmattend genoeg ge weest. Het was dan ook geen wonder dat de meute na het vroege vertrek uit de Brusselse voorstad weinig voor acties voelde. In een gezapig tempo trok het kleurige lint door het prachtige land schap van Zuidoost België met zijn hcu- velende wegen, die opnieuw de krach ten van de renners aantastten. Slechts één coureur wilde wel wat laten zien maar het is hem duur komen te staan. De Belg Emiel Daems toonde na 23 km zijn hielen en kreeg het fiat van de groten. Men liet hem zijn gang gaan om dat men erop rekende, dat hij tenslotte toch wel zijn nek zou breken. En dat is uitgekomen ook. Maar Daems had op eigen bodem een grote dag. Toegejuicht Rudi Altig is gelukkig. Voor de vierde maal in zijn carrière zege vierde hij in een Touretappe. Het zal vermoedelijk niet de laatste overwinning zijn van de Duitser, die vanaf heden in de groene trui rondrijdt. (Foto Dagblad De Stem) door zijn landgenoten zwoegde hij voort tot lijj een voorsprong van zeven minu ten had bereikt. Toen begon het veld achter hem zich te roeren en liep zien derogen op de eenzame ruiter in, die na een solo van 118 km de vlag moest strij ken. Uitgeput als hij was kon Daems daar na in de slotfase het tempo niet meer volgen en met een achterstand van bijna een kwartier kwam de ongelukkige Belg als allerlaatste in Metz aan. Het bleef rustig in de karavaan, tot na 239 km de bonte stoet zich na de door tocht door Luxemburg weer op Franse bodem begaf. Enkele speldeprikken luid den het slotoffensief in de laatste 20 km oen sprong Bracke, gevolgd door Geldermans weg. Willy Monty, Rudi Al tig en de Italiaan Vito Taccone voegden zich bij hen. Het was echter nog te vroeg. Opnieuw klonk de naam van Gel dermans door de luidsprekers. Ditmaal was de Beverwijker alleen vertrokken, maar de komst van Simpson en Sta- blinsky betekende voor de tweede maal het einde van zijn zucht naar eer. Toen, acht kilometer voor de aankomstlijn de marreerde Rudi Altig met Henri Ang lade cn Armand Desmet. Henk Nijdam was de enige, die zich voor het aankomst- parcours nog bij de vluchtelingen kon voegen. Verbeten verdedigde dit kwar tet een voorsprong van nog geen honderd meter. Inmiddels hadden de Pelforth- mannen echter de koppen bij elkaar ge stoken en hun plan uitgestippeld Precies voor de hoofdtribune waar de laatste ronde begon, werd Jan Janssen door Willy Monty gelanceerd teneinde een greep te doen naar de gele trui. Als een sneltrein ging Janssen, die spoedig los kwam van de hoofdmacht, achter de vluchters aan, maar zijn sprong was te laat ingezet. Op het moment dat de Ossendrechte naar het wiel van zijn ploegmakker Ang lade te pakken kreeg, zette Rudi Altig aan voor de eindspurt. Janssen perste nog alle kracht uit zijn sterke benen, doch hij kwam te laat. Het resultaat van de etappe veroor zaakte maar weinig verschuivingen in het algemeen klassement. Rudi Altig maakte de grootste sprong door zijn bo nificatie. De Duitser steeg namelijk van de 31e naar de derde plaats, die hij met een achterstand van 31 seconden op gele truidrager van de Kerkhove bezet. In dezelfde tijd staat Janssen nu vierde. Van de Televizieren bleef Piet van Est de best geplaatste (72e), maar hij wordt nu .bedreigd' door Henk Nijdam, die door de dertig seconden bonificatie negen plaat sen naar voren kwam en nu tachtigste is, op 4 min. 18 sec. van Bernhard van de Kerkhove. Henk Nijdam heeft in Metz mede plaats mogen nemen op het ere podium. Hij zorgde voor het eerste Toursucces van de Nederlandse iW'/ i (Van onze speciale verslaggever) METZ, donderdagavond. Indien er na de eerste vier dagen een prijs uitge reikt zou moeten worden aan de cou reur met het grootste doorzettingsver mogen, zal hier slechts écn man voor in aanmerking komen: Georges van Co ningsloo. De Peugeot-coureur, die zo'n prachtig voorseizoen achter de rug heeft <hjj versloeg in de eindspurt van Parijs— Brussel Rik van Looy en werd in de sensationele finale van de Waalse pyl 'loor zijn landgenoot Willy Boklandt maar net van de zege afgehouden) was op de eerste dag van deze 51e Tour de France betrokken bij de beruchte valpartij van Lisieux. De aandacht van de Franse volgers blijft op de eerste plaats uitgaan naar Jacques Anquetil. Zijn kansen om de Tour de France te winnen zijn na het verdwijnen van Rik van Looij aanzien lijk gestegen. Niet dat de Belg tot de grote favorieten voor een eindzege ge rekend moest worden. Zij aanvallend werk had echter onverwacht diepe bressen kunnen slaan. Hoe defensiever er wordt gereden, hoe liever Jacques Anquetil het heeft. „Waarom neem jij nooit deel aan een eindsprint?" werd de Normandiër gevraagd. „Als ik dat zou doen, had ik geen vier ronden gewonnen", luidde zijn ant woord. Contract Raymond Poulidor, winnaar van de Ronde van Spanje, heeft in de afge lopen periode voor een goede publici teit gezorgd voor Mercier. Antonin Magne is zeker niet ontevreden over het gedrag van zijn pupil* die nog altijd een van de kandidaten is voor de eind overwinning. Toch heeft Raymond zor gen. In oktober loopt zijn contract met de extra-sportieve groepering af. Hij vroeg in verband daarmee aan Antonin „Wat denk je, krijg ik een nieuw con tract en een beter jaargeld?" Het antwoord van Magne was: ..Alleen als je de Tour wint, kan er iets meer af. Win je niet, dan kun je verdwijnen". Uitspraak Sommige renners komen tot krasse uit spraken. De Spanjaard Luis Otano heeft nog nooit een blad voor zijn mond ge nomen. Hem werd de vraag gesteld hoe de zaken in het Ferrys-team gaan. Hij zei over de ploegleider Damian Pla Sanchis: „Het is een beste vent. Hij kan goed organiseren en uitstekend e'er Tijdens de wedstrijd moet je echte niet op hem rekenen. Hij is nooit in i koers". Knecht Hot is de wielerwereld reeds lang be kend. dat Rik van Looij een persoon lijke lijfwacht heeft -als hij koerst. Het is zijn land- en streekgenoot Edgai Sorgeloos, die het natuurlijk zeer jam mer vond. dat zijn baas niet meettkon starten in de derde etappe. Edgar maakte zich zorgen over het lot van van Looij. Hij wees elke bezoeker re soluut de deur. Hij was ook de laatste man, die de Belg gocdedag zei. De tourorganisatoren waarderen dit alles zozeer, dat zij aan Edgar de premie van de hoffelijkheid toewezen. ..Ik had er min of meer op gerekend'' zei de knecht „Houdt je hoofden koel," zegt Jacques Goddet tegen de „Tele vizieren" van Kees Pellenaars. „Je kunt niet iedere dag zoveel tegen slag hebben." En het werd een Van Co, zoals hij in België kortweg wordt genoemd, reed aan de zijde van Rik van Looij en maakte evenals zijn landgenoot een zware val. De volgende dag verscheen hij aan de start met een dik verband om zijn rechter elleboog en een groot plakkaat op zijn linker kuit. Bovendien had hij nog vele min of meer pijnlijke schaafwonden opgelopen. In de tweede etappe volgde hij moeizaam het peloton, evenals twee andere gekwetsten Rik van Looij en onze eigen Kees Haast. Maar Georges had toch wel de meeste g moeite om zich te handhaven. Enkele ■j nalen. vooral als er geklommen moest orden, verloor hij het contact, maar zeds kwam hij terug. Ook dan echtel ief de renner met het rugnummer 33 osequent de rode-lantaarndrager. Hij am de dag zonder kleerscheuren door in de derde rit van Amiens naar ,rst ging het alweer zo goed, dat hij :h in de sprint van het peloton, als 53e us in het midden, kon klasseren. De idrit was echter nog iets te veel en van lo finishte dan ook na zijn ploegmak ers. In de bijna 300 km lange rit naar Metz reed de Belg alweer wat gemakke lijker en deze keer kwam hij zelfs niet |meer in moeilijkheden. Het ziet er naar 'uit. dat de jonge, goedlachse Vlaming de Tour voorlopig zal kunnen voortzetten, maar daar is heel wat doorzettingsver mogen voor nodig geweest. Antibes, donder dag-avond. Een zeer sterke, louter uit prominente amateurs bestaan de ploeg: zal Ne derland vertegen woordigen in de vierde Ronde van de Toekomst, waar voor het startschot woensdag in Anti bes wordt gegeven. Na de teleurstellen de resultaten van vorig jaar, toen van de geheel uit onafhankelijken bestaan de equipe slechts de dappere Utrechter Lex van Kreuningen Parijs bereikte, (nadat enkele anderen om minder dui delijke redenen hadden opgegeven) heeft men nu aan jonge, frisse ama teurs de voorkeur gegeven. Niettemin is het een vrij ervaren equipe, want de acht coureurs, die waarschijnlijk op een enkele uitzonde ring na deel zullen uitmaken van de Olympische ploeg voor Tokio, hebben stuk voor stuk in kleinere buitenlandse ronden routine kunnen opdoen. Voor allen is het echter de eerste Ronde van de toekomst. Ook de leider debuteert. Voor de eerste maal staat Gerrit Schulte aan het hoofd van de ploeg en de dynami sche Bosschenaar zal een strengere baas zijn dan Sjefke Jansen, onder wiens leiding Nederland in 1962 tot zo'n sensationele reeks successen kwam. Schulte behoeft zich geen zorgen te ma ken over de klasse van zijn pupillen. Gerben Karstens, Jan Pieterse. Bart Zoet, Coen Visser, Henk Peters, Cor Schuuring, Nico Lute en Henk Cornelis- se, zij allen hebben in het verleden hun kunnen reeds bewezen. Het gaat er echter voornamelijk om deze acht. vedetten in eigen land, tot samenwerking te bewegen. De Belgi sche ploegleider Lucien Acou kan er over meepraten, hoe moeilijk dat vaak iS Jan Pieterse en Gerben Karstens lij ken van deze acht oranjemannen de veelzijdigsten. Pieterse demonstreerde zijn klimmerscapaciteiten in de Ronde van Oostenrijk 1963, die hij won. Ook in ritten tegen het uurwerk behoort hij tot de sterken. Wat Karstens beti-eft de speelse Leidse notariszoon heeft zeer veel klasse. Waar een ander voor moet zwoegen, doet hij spelenderwijs. Ger ben Karstens moet ook in de Tour de l'Avenir heel ver kunnen komen. Voor het overige beschikt Nederland over een paar goede sprinters (Bart Zoet. Coen Visser en Henk Cornelisse) die wellicht een rol van betekenis kun nen spelen in de strijd om de groene trui. Lof Jacques Goddet heeft zich na de finish in Metz naar Kees Pelle naars begeven en de ploegleider gecomplimenteerd. Dat gebeurde niet zo zeer in verband met de prachtige tweede plaats, die Henk Nijdam wist te veroveren, maar meer in het algemeen. De Tour baas prees de dappere Kees Haast, die zich op een voortreffelijke wijze door de moeilijkheden heen slaat. Hij had vooral ook veel lof voor Leo van Dongen, die Goddet 'n jonge, prachtige coureur noemde. De reactie van „De Pel"? Goddet is heel wat meer meneer dan de Nederlanders, die zeggen, dat ik in mijn ploeg slechts koe- kebakkers" heb zitten. De vijfde etappe brengt tie renners van Metz naar het Duitse Freiburg, een rit, die gaat over 161.5 kilometer. Het ls voor de eerste maal dat de karavaan ln een Duitse stad aankomt. Voor svat dat betreft, is de zege van Rudi Altig een dag te vroeg gekomen. De rit herbergt voor de coureurs slechts enkele moei lijkheden. Zij fietsen in de Vogezen en ontmoeten enkele bergen van de vierde categorie, namelijk de col Saint 3* aux Mines en de Mont de Bcau- ville. (Van onze speciale METZ, donderdagavond. Gelukkig glimla chend nam Henk Nijdam de felicitaties van de Ne derlandse kolonie in ontvangst. De thans in Zun- dert wonende Groninger had in de vierde Tour etappe, van Vorst naar Metz, een prachtige tweede plaats bevochten achter de Duitser Rudi Altig. Maar toch was hij niet helemaal tevreden over zich zelf. „Was ik maar doorgegaan toen ik een paar kilometer voor het einde bij Altig, Anglade en Armand Desmet kwam. Ik had er de macht voor, dat voelde ik. Ik heb echter even willen afwach ten.". De ex-wereldkampioen der achtervolgers was echter nuchter genoeg om niet al te lang te blijven piekeren en reed trots al een pauw met zijn kameraden naar het hotel 0111 een welverdiend bad te gaan nemen. verslaggever). Nederland schijnt in Metz overigens slechts aan de overwinning te mogen ruiken. Vijf jaar geleden werd op dezelfde boulevard Poin- caré Daan de Groot op het nippertje door André Darrigade van een etappezege en de gele trui afgehouden. Nu konden Henk Nijdam en de sterk finishende Jan Janssen het dus ook weer niet redden. Vooral voor Janssen, die zich in de 600 meter lange laatste ronde hij de vluchters had gefietst, maar door zijn inspanning niet verder reikte dan de derde plaats was de uitslag een tegenvaller. Want als hij één plaats hoger was geëindigd, had hij zijn groene trui behouden, die nu door Rudi Altig met een verschil van drie punten vrijdag naar Duitsland zal worden gedragen. Janssen had trouwens nog hoger ge mikt. Bij een overwinning zou de Ossendrechtenaar namelijk zelfs ook de gele trui in zijn bezit hebben gekregen. „Maar het is niet erg hoor, er komen nog meer dagen", zei Janssen zelfverzekerd. Hij heeft het plan voor de bergen de maillot jaune aan te trekken. Etappe VRIJDAG 26 Ml 5® RIT 61,5km UIMÊVILLE ^Baccarat -Marie- -Mines Ht St'-Mm-aux-Mmr^y 74»m 772m Kaysersberg FREIBURG I, I1M-BREISGAU Ste aux Die St-Mm St-Diè Kgysersberg equipe. Een brede glimlach kan er na zo'n succes ongetwijfeld af. (Foto Dagblad De Stem)

de Stem | 1964 | | pagina 3