Zeeuwsch-Vlaanderen BAS Tl 30°/o Walcheren ZUID-BEVELAND Lewedorp bouwt voor bejaarden Twee nieuwe pastoors in het bisdom Breda Tekeningen en litho's van Ina Rahusen te Veere matrassen "prijsbewuste" mensen kopen KORTING DAGBLAD DE STEM VAN WOENSDAG 17 JUNI 1964 MIDDELBURG Welfarecursus wordt beëindigd Zeebad Breskens werkte met klein verlies HULST GOES Mr. Schlingemann neemt afscheid ga&r1*-*"'"* Dagblad De Stem Audiëntie Kok bestal o.a. Chinese familie te Roosendaal Veroordeeld tot 4 jaar Verkrijgbaar bij alle goed gesorteerde zaken. OLGA-MATRASSEN ook bij WILKING IN HULST WONINGINRiCHTING P. R. LAMMENS „Steen-toernooi Uitkering ineens op Vaderdag EXAMENS overmatig maagzuur? neem norac BOUCLÉ TAPIJT «^vSS; VERBOUWINGS OPRUIMING HOOGWATER Vandaag Morgen Als afsluiting van de Middelburgse wel fare helpsterscursus van de Zonnebloem wordt er woensdag 24 juni in het r.-k. jeugdhuis Don Bosco aan de Kinderdijk een bijeenkomst gehouden, De directeur, de heer F. van Nierop, en mej. Ch. Ro- meijn, hoofdwelfareleidster van de Zon nebloem, verzorgen dan de sloflessen, waarna uitreiking van het insigne cn le gitimatiebewijs aan de cursisten volgt. Aan de bijeenkomst is tevens een ten toonstelling verbonden. Westkapelle OPENING BADMOTEL Vrijdag a.s. zal de heer Th H. de Meester, burgemeester, het badmotel, dat in opdracht van de E.M.S, wordt gebouwd feestelijk openen. Van de recreatie-projecten, welke de E.M.S. in Zeeland in voorbereiding heeft is dit het eerste, dat gereed komt en in gebruik wordt genomen. ZWARTE ZWAAN IN DE KREEK In de kreek is de zwarte zwaan, die ook vorig jaar daar heeft vertoefd weer te zien. Het dier voelt zich wonderwel thuis tussen zijn witte soortgenoten. Breskens N.V. Exploitatiemij. Zeebad Breskens heeft in het recreatiegebouw op de cam ping de algemene vergadering van aan deelhouders gehouden. Uit het financieel verslag bleek dat op de strandexpolitatie een verlies van 832.23 is geboekt. De camping werkt met een tekeort van 2514.27. Tot leden van de raad werden herko zen de heren F, Goethals en F. Vroon. De heer P. Zegers werd herbenoemd als be heerder. Voorzitter J. Car els kon een groot aan tal aandeelhouders verwelkomen. Onder hen bevond zich ook burgemeester J. Eekhout van Breskens. Tijdens de vergadering bleek dat de n.v. grote bekendheid geniet. Vanuit Am sterdam, Den Haag en Rotterdam komen namelijk aanvragen voor aandelen, bin nen. schieting De jubileumschieting in café ..Graauw- se Poort" bij G. Lijbaart, had de vol- BURGERLIJKE STAND Geboren: Petrus, zv N. Geijs-Boulens; Vincent, zv W. Geluk-de Bat; Marinus, zv J. de Jager-Eversdijk; Eric, zv J. den Butter-IJzerman; Ida, dv P. Sinke-van Iwaarden; Johanna, dv A. Westdorp- Janse; Mattheus, zv J. van Stee-Hooge- steger; Franciscus, zv F. Beerens-v. d. Pol; Adriaan, zv J. Gelok-Tazelaar; Klaaske, dv E. de Jong-Tuinstra. Ondertrouwd: J. Koele en L. Nonne- kes; W. Sandee en I. Melief; C. Scheffers en W. van den Heuvel. Gehuwd: J. van der Vlugt en A. Bliek. Overleden: A. Eist, 79 jaar, wv L. Hop mans; A. Vermaire, 73 jaar, wv M. van den Boomgaard; F. Dhooge, 6 jaar; A. Kosten, 76 jaar. SCHIETING TE OUDELANDE De handboogvereniging Juliana te Oudelande hield haar schieting op de staande wip. Aanwezig waren 63 schut ters van 12 verschillende verenigingen. Hoofdvogel: mevr. v. Loo van Doel n. Hoger te Wolphaartsdijk. 1ste zij vogel: J. A. Rijk van A.D.L.M. te Kwadendamme. 2de Zijvogel; A. de Jonge, van Soranus te Heinkenszand. 1ste Bovenkal; Jac. Smallegange Az, van Zorgvliet te Elle- woutsdijk. 2de Bovenkal; A. v. d. Bulck, van Eensgezindheid te 's Heerenhoek. UITSLAG SCHIETING TE OVEZANDE De handboogvereniging Zeeland ia te Ovezande hield haar schieting op de staande wip. Aanwezig waren 77 schut ters van 15 verschillende verenigingen. Hoofd vogel; H. de Ruyter, van Doel n. Hoger te Wolphaartsdijk 1ste Zijvogel Bertus. Vermeulen, van Zeelandia te Ove zande 2de Zij vogel H. A. Mol van Wil- lem-Tell te Kapelle 1ste Bovenkal; A. de Jonge-Rijk, van Willem-Teil te Ovezande 2de Bovenkal H. de Ruyter, voornoemd. Uitslag van de tweede wip 1ste Hoofd vogel L. de Jager van Doel n. Hoger te Wolphaartsdijk 2de Hoofdvogel A. de Jonge-Rijk, van Willem-Teil te Ovezande. lste Zij vogel P. Rentmeester van Willem Teil te Ovezande. 2de Zij vogel A. de Jon ge-Rijk van Willem-Teil te Ovezande 3de Zijvogel Jac. Smallegange Mz, van Zorg vliet te Ellewoutsdijk éde Zij vogel Jac. Westveer, van Juliana te Oudelande lste Kal Jac. Smallegange Az. van Zorgvliet te Ellewoutsdijk 2de Kal W. de Wilde, van Juliana te Oudelande. Yerseke RAADSVERGADERING Vrijdagavond komt de raad te 7 uur bijeen Behandeld zal worden deern ame aan de ratio-bouwplannen hetgeen voor Yerseke de bouw van 40 woningen be tekent. De voor dit plan toegewezer of nog toe te wijzen woningwetwoningen zullen ter beschikking worden gesteld. B. en w. vragen machtiging om voor de bouw van de 40 woningen mei de fa. Schrijver uit Goes een bouwcontract aan te gaan voor de jaren 1964 tot en met 1967. Als architecten zullen optre den de heren le Clercq te Kruininingen, Klap te Waarde en Weertman te Goes. De woningen bevatten 3 slaapkamers en de Inhoud en de bergschuren zijn groter dan de tot dusver gebouwde typen. De gemiddelde huurprijs zal iets meer dan f 20,- per week bedragen. Voorstel toetreding gemeenschappelijke regeling bestuursschool. Zeeland. Kosten voor de gemeente ca. f 500,-. T.a.v. de nieuwe Bijstandswet welke 1 jan. 1965 in wer king zal treden, stellen b. en w. voor om geen afzonderlijk college in te stel len aangezien verschillende rijksrege lingen reeds in handen zijn van b. en w. Ook een afzonderlijke commissie achten zij voorshands niet nodig. De be doeling is een der ambtenaren ter se cretarie te belasten met alle aangele genheden betreffende sociale zaken en maatschappelijk werk. Ten einde verkeersmoeilijkheden te voorkomen zal in de Langeville voor de gehele linkerzijde een wachtverbod worden ingesteld, eveneens voor de we gen op het haventerrein, hier echter al leen van maandag tot en met vrijdag. Verkoop 720 c.a. grond in het bouwplan Marijkelaan voor f 25,- per c.a. aan de heer W. Kouwenhoven, ten einde longe subsidieerde woning te bouwen. (Advertentie; gende uitslag Hoge vogel P. d'Hanis, Heikant, le zijvogel verloot: Joh. Schei- fout, Zandberg. 2e zijvogel verloot: Th. Vonck, Absdalen. De beker werd na een spannende strijd gewonnen door J. Her mans Hulst. Er waren 100 schutters. Philippine T.B.C.-ONDERZOEK Op donderdag 25 juni a.s. zal het t.b.c.-onderzoek gehouden worden, in de vernieuwde vleugel van de Oude School alhier. Voor het onderzoek wordt gele genheid gegeven van half twee tot half vijf en van zeven tot negen uur 's avc-nds Schoondijke BEJAARDENREIS De bejaarden gaan dit jaar op 1 juli een reisje ondernemen langs de Belgi sche kust met als einddoel een bezoek aan het ontspanningspark de Melie te Adinkerke. De jongeren zullen weer trachten de kas van het reiscomité te versterken. Eind juni zal er op het gemeentelijk sportveld een aantrekkelijke voetbalwed strijd worden gespeeld. De ploegen zijn nog niet bekend, maar verwacht mag worden, dat het weer een sportieve strijd zal worden tussen middenstand en amb tenaren. Eén Schoondijkse bejaarde dame heeft gemeend met zo'n reisje geen genoegen te kunnen nemen. Het mevrouw T. du Burck-Karels. Op haar 80 ste verjaardag in mei, werd haar door intieme kennis sen een reis aangeboden naar de Ver. Staten Mevrouw du Burck nam het ge schenk aan en zo zal zij begin juli in het vliegtuig stappen om al haar fami lieleden over de oceaan te bezoeken. De krasse mevrouw verheugt zich bijzonder op haar reis, die zes weken duren zal. HARINGRALLY De West Zeeuwsch Vlaamse Autoclub de W.Z.A., houdt a.s. zondag haar jaar lijkse haringrally van Schoondijke naar Biervliet. De rit is ongeveer 70 kilometer lang en er wordt gereden met een ge middelde snelheid van 30 km per uur. Het is een variatierit. De eerste deel nemer vertrekt om twee uur n.m bij café Wijffels in Schoondijke. Oumiddelijk na afloop wordt bij H. van d^n Hemel in Biervliet de uitslag bekend gemaakt. Sluis verkeersexamen Donderdagmiddag wordt het prak- tisch gedeelte afgenomen van het ver keersexamen van de leerlingen der vijf de en zesde klassen der lagere scholen. Het examen begint met een rijwielcon trole op de speelplaats van de R.-K. Jon gensschool en daarna rijden de kinderen door de gemeente volgens een route, vastgesteld door de plaatselijke gestatio neerde politie. In deze route zijn dan enige verkeersmoeilijkheden opgenomen. „APOLLO" NAAR HEIST AAN ZEE De muziekvereniging „Apollo" trok met de jeugddrumband ,,De Jantjes" naar Heist aan zee. Apollo" was in deze Belgische badplaats uitgenodigd om het jaarlijkse visserijfeest op te luiste ren. CARILLONCONCERT Binnen het kader van het Holland-Fes tival 1964 werd een carillonconcert ge geven, verzorgd door Gaston van den Bergh met Duffel, adjunct-stadsbeiaar- dicr te Mechelen en Diest. Het concert begon met het Wilhelmus. Daarna volg den een aantal provinciale en Zuid- en Noord-Nederlandse volksliederen, afge wisseld met enige speciaal voor beiaard ontworpen toonzettingen, een bekroning van Piet Broerse te Mechelen in 1961, (thema con variazioni per cariglione), en enige marsen om ten slotte te eindi gen met het Zeeuwsch-Vlaams volkslied in de compositie van A. Lijssen. De Zeeuwse Landbouw Maatschappij belegt op maandag 29 juni in de Prins van Oranje te Goes een algemene leden vergadering. Tijdens deze vergadering zal de algemeen secretaris van de Z.L.M., mr. J. Schlingemann, als zodanig afscheid nemen. Voorts houdt hij tijdens deze ver gadering een rede over het onderwerp „Van nationaal naar internationaal land bouwbeleid". De bouw van het r.-k. bejaarden tehuis in Lewedorp, waarvoor mr. dr. Mes uit Heinkenszand de eerste steen legde, vordert in snel tempo. De „begane grond" is vrij wel afgebouwd. Ook de kapel (links op de foto) komt snel van de grond. Nog voor de winter hoopt men het project geheel on der de kap té hebben. TEXTIELFABRIEKEN EMILE Ï.OCKEFEER N.V. HULST (2) Dagblad voor Zeeland KANTOREN voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Steenstraat 14, telefoon 2377, Hulst voor Walcheren en Zuid-Beveland: Klokstraat 1, telefoon 6252. Go ES Eerste redacteur Exploitatie- voor Zeeland: inspectie Zeelana F. DE LIGT L. K. M. DE JONG tel. 6252 Goes tel. 2377 Hulst privé 7300 Goes Redacteur voor Oost-Zeewwsch-Vlaanderen en Kanaalzone W. WOLTERS tel. 2377 Hulst privé 2572 Hulst Redacteur voor West-Zeeuwsch- V laanderen J PETIT Breedestraat 3A. Ocstburg tel. 01170-2991 Redacteur voor Zuid-Beveland en Walcheren. S. AUGUSTIJN, tel. 6252 Goes Rayonbeheerder voor Zuid-Beveland en Walcheren K. MENU, tel. 6252 Goes Prijs voor losse advertenties, bestemd voor de editie Zeeland f 0.18 per mm I mm ingezonden mededelingen 2\b mm gewone advertenties Bij contract aanzienlijke reductie „Kleintjes": 3 regels of minder f 1,— elke regel meer 0,25. Als één regel gelden 23 letters en/of leestekens. Bij plaatsing ook in de Brabantse oplage resp. 1,60 en 0,60. Bij 3 achtereenvolgende ongewijzigde plaatsingen de derde plaatsing tegen half geld. De thans bijna zeventigjarige schilderes Ina Rahusen verliet, na zestien jaa\' in woonster van Veere te zijn geweest, het charmante stadje om er thans terug te keren met een tentoonstelling van haar tekeningen en litho's. Duidelijk memo reerde de burgemeester van Veere, jhr. De Beer Poortgael, dit feit in zijn harte lijke, voornamelijk tot de aanwezige kunstenares persoonlijk gerichte ope ningsspeech. In verband met de zeven kruisjes, die Ina Rahusen binnenkort zal dragen, overhandigde spreker zeven rode rozen en na een kleine uitweiding over Ina Rahusens verhouding tot Vee re daarna nog een handdoek, bedrukt met de afbeelding van het Veerse Raadhuis. Ondanks haar hoge leeftijd toont Ina Ra- viteit, dat eigenlijk ook wel te ver- husen een opmerkelijk grote produkti- wachten is van een vrouw, die, na zich op grond van een doktersadvies een aantal jaren te hebben teruggetrokken in een bejaardentehuis, dit onlangs weer verliet omdat zij er zich toch niet thuis voelde en die nu weer zelfstandig een flat te Haarlem bewoont. In de om geving van deze stad vindt zij veel in spiratie in de bossen, bomen nu eens met stam en kruin, dan weer half uit gebeeld met de nadruk op blootliggende wortels vormen een vaak weerkerend motief van haar tekeningen, ook de intieme hoekjes in bospartijen en par ken hebben haar voorkeur en worden met zorgvuldige en geduldige tekenpen nen of flo-master op het papier ge bracht. Zij is een tekenares van het intieme de tail. Vandaar dat men er weinig van be speurt waar haar werk in Nederland tot stand kwam. Men weet weliswaar dat dat gebeurde in de omgeving van Haarlem, ook op de Veluwe en in het Overijselse bij Holten, maar synthetische visie op het geheel van een bepaald landschap ont breekt en dat is misschien wel de bij uit stek vrouwelijke trek in Ina Rahusens ta lent. Ook het mediterrane landschap, in zonderheid Majorca, heeft deze tekenares geboeid getuige menige schets. Bijzonder bekoorlijk en geslaagd zijn de tekeningen met een zeer dunne tekenpen van berg landschappen in Zwitserland. Zij zijn scherp, duidelijk en raak als door een omgekeerde verrekijker gezien. Ook de litho's van Ina Rahusen zijn de moeite waard, zij getuigen van een geacheveerde techniek in dit genre, zijn fraai in de zwart wit overgangen en van een grote tederheid van visie op bloemen, planten en dieren. Dat haar visie zich echter ook boven het alleen maar idyllische weet te verheffen bewijst een litho als die van de vogel, die van een tak omhoog vliegt in een bijna onaards licht. De visie van Ina Rahusen op de ons omringende wereld is niet nieuw of origineel maar vol van een grote aandacht en innigheid en het is heden ten dage meer dan ooit van belang deze op zich in te laten werken. Door een bezoek aan deze expositie, die nog enige weken te zien blijft. WILLEM ENZINGK. De bisschop van Breda, mgr. G. H. de Vet, zal ontvangen op zondag 26 juli en donderdag 30 juli a.s. J. VAN DER LUCHT Kapelaan J. J. A. van der Lucht van de paters Maristen is benoemd tot pas toor van de parochie van de H. Paulus te Bergen op Zoom. Zijn benoeming komt voor velen niet onverwacht. Kape laan van der Lucht heeft zich tijdens de periode, dat hij in de Zeekant" pa rochie heeft gestaan, zeer bemind ge maakt. Hij werd 9 januari 1915 in Rot terdam geboren. Op 26 februari 1944 werd hij tot priester gewijd. In 1960 kwam hij naar Bergen op Zoom als as sistent in de parochie van O.L. Vrouw van Lourdes. Een jaar latar werd hij benoemd tot kapelaan in de St.-Paulus- parochie. Tot pastoor in de parochie van de H. Antonius Abt te Riel is benoemd de eerwaarde heer A. H. van Eekelen. De nieuwe herder toonde zich erg gelukkig met deze benoeming. Hij houdt van een dorp. ,,Daar zijn de mensen wat ge moedelijker en eenvoudiger", vertelde hij. ,,Maar ik blijf wat in de buurt, wat ook prettig is", zei de pastoor, die nu als rector werkzaam is bij de „Broeders der christelijke scholen" te Baarle-Nas- sau. Pastoor van Eekelen werd geboren te Oosterhout op 5 augustus 1909 en ont ving zijn priesterwijding op 15 juni 1935". Zijn eerste standplaats als kapelaan was Nieuw-Namen, waarna hij in 1938 te Hulst werd benoemd Van 1945 - 1958 was hij werkzaam in de parochie van de H. Anna te Breda, waarna de benoe ming te Baarle-Nassau volgde. Volgende week vrijdag zal pastoor van Eekelen te Riel worden geïnstalleerd. Tot rector aan de Broeders der Chr. Scholen te Baarle-Nassau is benoemd, C. J. van Haastert. Rector van Haas- tert is in 1921 te Zoeterwoude geboren. In 1948 werd hij priester gewijd. Hij was achtereenvolgens kapelaan te Enk'nuizen Vlissingen, Etten en Middelburg. In 1962 werd hij benoemd tot godsdienstleraar te Ossendrecht. Het gerechtshof te Amsterdam heeft de 41-jarige scheepskok Piet H. uit Krommenie conform de eis veroordeeld tot vier jaar gevangenisstraf met aftrek en voorwaardelijke terbeschikkingstel ling van de regering wegens het plegen van enkele inbiaken. Na een eis van vier jaar werd de man door de recht bank veroordeeld tot vijf jaai, waarop hij in hoger beroep ging. Op 16 november 1963 brak H. in bij een Chinesé familie in Roosendaal, waar de buit f 4200 en wat sieraden bedroeg. Enkele weken lafcar maakte de man in een villa te Aerdenhout voor f 30.000 juwelen en geld buit. Hij zou echter van het geld geen cent meer over heb ben. De reeds herhaaldelijk veroordeel de scheepskok heeft 60 inbraken, waar van 12 gr&te, op zijn naam staan. (Advertentie) Landpoortstraat 21 IJzendijke - tel. 01176 360 De voetbalvereniging Steen organiseerde een juniorentoernooi dat een goede be langstelling trok. De clubs werden ingedeeld in 2 ver schillende poules. De uitslagen waren als volgt: Halve finale Hulst I - Steen II 3-1 Hon- tenisse I - Steen I 0-0 (Steen wint met ;trafschoppen). Finale: Hulst I - Steen I 3-0. Om de 3e en 4e plaats Steen II - Hon- tenisse 0-0 (Steen wint met strafschop pen) Hulst I won e^n prachtige beker evenals Steen I. (Advertenties) Het cadeaufestijn voor vaders belooft dit jaar een extra plezierige aangelegenheid te worden. Het is namelijk gebleken, dat tallozen op de goede gedachte zijn geko men, eens op de markt te gaan rondneu zen, omdat naar verluidt, daar zó veel wel kome vaderdag-geschenken te koop zijn, dat het de moeite ruimschoots loont een kijkje te nemen. Wie naar de markt toe stapt zal in zijn verwachtingen niet te leurgesteld worden. In de gezellige kra men van marktkoopman en straathande laar liggen honderden artikelen uitge stald die voor vaders „geknipt" zijn - te veel om op te noemen. De prijzen zijn natuurlijk veel lager dan elders en dat verdiende geld mag dan ook met recht een „uitkering ineens" genoemd worden. Daar komt bij dat het gezellige uitzoeken een veel betere kijk geeft op alles wat er alzo te koop is. Wie op de markt koopt - ook voor Vaderdag - doet verstandig, want OP DE MARKT IS UW GULDEN EEN DAALDER WAARD Iedereen heeft wel eens last van maag- zuur. Zorg daarom Z dat U Norac bij de; hand hebt. Want No- rac neutraliseert over-1 tollig maagzuur veilig; en... voor langere tijd!; Een doosje Norac staat bij Uw apotheker of drogist al voor U klaan Hénprodukt van de N.V. Algemeene NORIT Maatschappij BASTION: bouclé tapijt I in 2 kleuren I gedessineerd voor I de prijs van I f 33.50 p. str. meter. L Vraag folder B26 aan I Veneta N.V., Hilversum, j H.B.S.-A. Kath. hbs en mms voor West-Zeeuwsch- Vlaanderen „St.-Eloy" te Oostburg zijn geslaagd voor het examen, hogere burger school A. De dames: Lenny Everaard, IJzendijke; Ria Haverbeke, IJzendijke, Al ma Sturm, Waterlandkerkje. De heren: Rob Cornelis, Hoofdplaat; Eduard Cor- veleijn, Aardenburg; Reggie Corijn, Bres- kens; Bert de Schot, Oostburg. H.B.S.-A. Aan de Rijkshogereburgerschool te Vlissingen zijn geslaagd voor het examen HBS-A. A. L. Donze, Vlissingen; M. J. Bijl, Vlissingen; J. de Groote, O. en W. Souburg; C. P. M. ten Hacken, Vlissin gen; G. van Oppen, Vlissingen; H. J. -siiA T 'D JuoSuissnA singen; J. C. Verhoef, Vlissingen. H.B.S.-B. Het het janseniuslyceum te Hulst zijn geslaagd voor het examen HBS-B. F. Acda, Sas van Gent; D. Antheunus, Axel; J. de Booy, Hulst, P. de Booy, Kloosterzande; J. Dieleman, Axel; R. Geensen, Hulst; R. Geilleit, IJzendijke; Theo Marsé. Sas van Gent; W. Neve, Kloosterzande; G. Persijn, Koewacht; G. Stevens, Hulst; W. Uitterhoeve. Stoppel dijk; C. Vercauteren, Hulst; P. Vercaute- ren, Hulst; W. Verschraegen, Koewacht, F, Voet, Kloosterzande. LAGERE LAND- EN TUINBOUWSCHOOL TE HULST Diploma behaald door: Aloys de Bruyc- ker. Ossenisse; Willy de Clerck, Overslag Alphons Dobbelaer, St. Jansteen Jan d'Haens, Graauw; Florent de Moor, Zaamslag George Poppe, Koewacht; Eduart de Saegher, Nieuw-Namen; Ar- sene Verhelst. St. Jansteen. Frans van de Waart. Hulst. (2 leerlingen afgewezen en 1 geen examen meegemaakt. M.M.S. Aan het Goese lyceum zijn geslaagd voor M.M.S. de dames. A. J. Goossen* Kortgene, H. Hofstee. Goes A. M. L. Kalle, Westdorpe; C. M. v. d. Maale, 's Heer Arendskerke; C. J. Mol, 's Heer Hendrikskinderen; P. M. Pilaar, Burgh Haamstede; M. P. Schuringa, Goes: W» Swierstra, Bergen op Zoom; M. M. Traas Kloetinge; M. E. Vos. Goes; N. v. d. Zan- de Kloetinge H. Schillemans Goes. Er werden geen kandidaten afgewezen. (Advertentie) Ccoptlce modes GROTE MARKT 12 - BERGEN OP ZOOM Morgen, donderdag 18 juni, gelden voor Zeeland de volgende hoogwater standen te Hansweert om 9.51 - 22.23 urn- te Vlissingen om 8.52 - 21.28 uur; te We- meldinge om 10.29 - 22.51 uur; te Terneu- zen om 9.23 - 21.56 uur. OOSTBURG Ledel 20 uur Sheherazade, 14 j. WESTDORPE Kunstzaal Troutzaerte Nico Molenkamp GOES Gemeentehuis 19 uur Raadsvergadering WESTDORPE Kunstzaal Troutzaerte Nico Molenkamp

de Stem | 1964 | | pagina 2