SPORT NEDERLANDSE SENIOREN ZEGEVIEREN OVER BELGEN N.A.C. ziet in slotminuten voorsprong verloren gaan Wout Wagtmans: a; debuut als motorrenner Beker van Breda voor topruiter Anton Ebben Fraai concours in Breda Woutje wil wel, maar...! Punt voor NAC in Duitsland CONCOURS-HIPPIQUE TE BREDA Acceptabel GhrSTAHDïn Senioren Uitslagen Yerseke speelt niet meer op zondag SNELHEIDSRACES ETTEN Kees van Dongen: nationale titel Gelijkspel 2-2 bij Saarbrücken Atletiek Allerlei 3 DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 15 JUNI 1964 (Van onze sportredactie) De Nederlandse en Belgische ruiters hebben eerlijk opgedeeld in het concours-hippique dat de Bredasche Concours Hippique-, Hard draverij- en Renvereniging organiseerde in verband met het tachtig jarig bestaan.'Bij de junioren ging de zege naar de zuiderburen en in de seniorenklas bleken de Nederlanders heel wat meer in hun mars te hebben. Deze interland vormde een schitterend sluitstuk van een al even prachtig hippisch festijn, dat jammer genoeg niet de publieke belangstelling kreeg die het verdiende. Na een aantrekkelijk programma op zaterdag, waarbij een handicap-spring concours, concours van eenspannen tuigpaarden en het zware springconcours om de Beker van Breda (gewonnen door Anton Ebben) afgewerkt was, stonden voor zondag de dressuurproef Ml (winnares mevrouw I. Siem op First Trial), individueel springconcours junioren en senioren (internationaal) en de interland (équipes) genoteerd. actie door gelijk met haar trouwe vier voeter Weneda naast een hindernis (en wonderlijk genoeg op beide benen) te belanden en enkele ogenblikken later vloog ze voorover tussen twee balken in een haag prikkende planten. Toen achtte het charmante „Belske" de tijd gekomen om ermee te stoppen. Marie-Anne Monteyne maakte weer wat goed met een foutloos resultaat en daarmee was zij de tweede Belgische die zonder haperingen de hindernissen nam. Een prestatie die geen Nederlandse rui ter evenaarde. Pia Arts, Laurence van Drogenbroek, Paul Kouwenberg en Jan van Mensfoort kregen vier strafpunten terwijl Bennie Wiebenga op twaalf ein digde. Nederland ging dan ook met acht punten achterstand (België stond op zes tien) de tweede manche in, vastbesloten het verloren terrein te heroveren. Dat lukte AÜina. Thierry Vanderveken, die de eerste ronde zo schitterend had over leefd, kreeg nu acht strafpunten achter haar naam en de strijd was weer geheel open. Volkomen gelijk streden de Bel gen en Nederlanders voor hun kansen. Pia Arts kreeg geen enkel strafpunt, Marie-Anne Monteyne evenmin. Paul Kouwenberg verzamelde er drie, Hetty Laenens ook Jan van Mens voort be landde op acht. Elisabeth Frère evenzo! Laurence van Drogenbroek bleef achter af de beslissende achterstand veroorzaakt te hebben want zij kreeg een kwart punt extra door drie seconden over tijd haar ronde te beëindigen. Eenendertig voor België en éénendertig éénkwart voor Nederland stond de stand toen de laatste twee ruiters aan bod kwamen. Paul Kouwenberg moest de Nederlandse eer verdedigen en hij deed dat aanvankelijk zwak. Szu Csong aar zelde enkele malen maar ook de Belgi sche Hetty Laenens met Insarda verging het niet best. Haar paard weigerde en Het gevecht dat „de kleintjes" lever den kon technisch natuurlijk niet bo ven het werk van de grotere broeders en zusters staan, maar hetgeen de jeugd liet zien was alleszins acceptabel en bovendien rijk aan sensationele momen ten. Hajis Westerhof opende de rij van spannende gebeurtenissen toen hij als eerste de dertien hindernissen mocht ne men, doch bij de tiende afgeworpen werd Daarmee begon deze interland voor de Nederlandse jeugd niet best. Westerhof kreeg twintig en een half strafpunt, de overschrijding van de tijdslimiet (143 seconden in plaats van 105) meegerekend. De klap kwam dubbel hard aan omdat de Belgen sterk startten met Thierry Vanderveken die foutloos rond ging. Bel gië bleek voorlopig alle kruit verscho ten te hebben. De twee volgende ruiters gingen beiden vroegtijdig uit de strijd. Catherine Rabau moest, eerder dan ze wilde, vertrekken omdat haar paard Fuego driemaal weigerde en Monique Sicard deed het zo mogelijk nog erger. Eerst zorgde ze voor een spectaculaire op dat moment was de achterstand te ruggebracht tot éénkwart punt. Verder liet Hetty het echter niet komen en de eindstand (de vier beste resultaten tel den) werd daardoor zesentwintig tegen zesentwintigéénkwart. Het springconcours voor senioren gaf een omgekeerd beeld te zien. Nu dien den de Belgen fel te knokken voor de prijzen, doch ze verloren steeds meer ruimte. Twee Nederlanders kwamen foutloos door. Lance Huet op Medrano en A. Tijnmer met Istro. Laatstgenoem de echter kreeg een kwart strapunt om dat hij te veel tijd nodig had. Rob Kou wenberg leverde in deze eerste mache de slechtste prestatie: achttien en eenhalf strafpunt. De eerste manche eindigde in twaalf- eenkwart—zesentwintighalf voor Neder land. Even zag het er beroerd uit toen Bastiaens ongeschonden uit de strijd kwam en Nederland alsmaar punten ver zamelde, doch het klaarde wat op met de komst van F. Laenens, die België een eind achteruit wierp met twintig stra- punten. Opnieuw kwam de prachtig rij dende Lance Huet foutloos rond en ook Ire Jansen schreef een dergelijk resul taat op haar naam. Zonder verdere zorg stevenden de Nederlanders op een zege af. Eindstand: zevenentwintigeenvierde contra vijfenveertighalf. De cijfers spra ken. Dit impliceerde echter niet dat er voor de kenners weinig te genieten was. Integendeel, deze krachtmeting tussen Nederland en België was het aanzien beslist waard. Lance Huet, een van de beste rui ters in actie te Breda. (Van onze sportcorrespondent) Op de ledenvergadering van de voet balvereniging Yerseke is noodgedwongen besloten te stoppen met voetbal op zon dag. Als voornaamste oorzaak van dit besluit moet gerekend worden dat de plaatselijke voetbalclub een der weini gen is, die in het bezit is van een eigen terrein. Het is onmogelijk geworden, gezien de geringe belangstelling (weinig publiek en ge ensubsidie) de onkosten van een en ander op te brengen. Het veld raakt onbespeelbaar wegens te weinig onder houd van de grasmat. De maaimachine is versleten en de uitgaaf voor een nieu we (ongeveer f 2000,kan niet gedekt worden. Besloten is om nu voortaan zaterdags te spelen op het gemeentelijk sportpark. Aangezien dit veld 's zondags niet be speeld mag worden is dit de reden ge weest waarom de voetbalvereniging tot nu toe een eigen veld buiten de kom van de gemeente exploiteerde. Het ligt in de bedoeling om weer met 2 elftallen uit te komen in de competitie. Handicap springconcours B-l nationaal: 1 C. van de Pol (met Flieger) in 62.7 sec., 2 M. Bachus (Sonja) 65.3 sec.. 3 J. Wou ters v.d. Oudenweijer (Erbach 65.6 sec. Concours van eenspannen tuigpaarden, limietklas: 1 A. Schrauwen (Pronko), 2 A. Dirks (Oberon), 3 J. Boomaars (Rudi). Damesspringconcours: 1 Proetske Arts (Jungle Pimpernel) 64.6 sec., 2 Irene Jan sen (Icare FII) 71.2 sec., 3 M. Koster (Ocean) 71.5 sec. Concours van eenspannen tuigpaai> den, open klas: 1 A. Schrauwen (Jon ker), 2 C. Damen (Jonker), 3 J. van de Touw (Theobalt). Concours van eenspannen tuigpaarden, gereden door dames: 1 Van de Touw (Udroma), 2 J. Damen (Dormy), 3 R. van Delden (Graaf van Nieuw Buinen). Springconcours om de beker van Bre da: 1 A. Ebben (Prins Ajax 96.4 sec., 2 Paul Kouwenberg (Szu Csong) 99.2 sec., 3 H. Vrij (Sabaneza) 108.2 sec. Concours van tweespannen tuigpaar den, limietklas: 1 J. van de Touw (Co- balt en Wedron), 2 P. Geenen (Adonis en Bonis), 3 M. Buijnsters (Alientje en Astrid). Concours van tweespannen tuigpaarden op klas: 1 A. Schrauwen (Jonker en Pronko), 2 C. Damen (Stormy en Dormy) 3 J. van de Touw (Theobalt en Udroma). Concours van tandems tuigpaarden, aangespannen voor tweewielig rijtuig: 1 C. Damen (Stormy en Dormy), 2 J. van de Touw (Theobalt en Udroma), 3 P. Geenen (Adonis en Bonis). Dressuurproef Ml: 1 Siem (First Trial) 421 p. -2 T. van Doorne (Lotse) 417 p. 3 A. van Doorne (Marco) 410 p. Individueel springconcours voor junio ren (internationaal): na barrage 1 Hetty Laenens (Insarda) 47.8, 2 Pia Arts (Wein- brand) 54.6 sec., 3 Marie-Anne Monteyne (Nucigrafe) 58.4 sec. Individueel springconcours voor senio ren (internationaal): na barrage 1 A. Ebben (Ajax) 45.1 sec., 2 A. Timmer (Istro) 47.8 sec., 3 H. Laenens (Baro nesse) 50.5 sec. Interland springconcours junioren Ne derlandBelgië 26Va str.p.26 str.p. Interland springconcours senioren Ne derlandBelgië: 27 V* str.p.45'A str.p. De uitslagen va nde voetbalwedstrijden die gelden voor de sporttoto van deze week luiden: CVV-Purmersteijn 3-0 Chevremont-Quick '20 1-2 Purmersteijn-CVV 1-2 Quick '20-Chevremont 2-0 Feijenoord-Hertha 1-1 DWS-Eintracht Br. 4-0 Enschede-Kaiserslaulern 0-2 Saarbrücken-NAC 2-2 Chaux de Fonds-Bazel 2-0 Luzern-Servette 1-0 Schaffenhausen-Cantonal 2-2 Zürich-Biel 5-2 Grenchen-Grasshoppers 3-2 Juist ingevuld zag het totoformulier er als volgt uit: 1 2 2 1 3 1 2 3 1 1 3 1 1 De cijfers voor de sporttoto zijn: deelnemers: 252.867 eerste prijs: f53.950; tweede prijs: f35.965. Goaltips: deelnemers: 141.986; eerste, tweede en derde prijs elk f 13.380. De juiste kolom voor de goaltips was 6 5 6 6— 3 11. Er waren zondagavond nog geen mel dingen van prijswinnaars. Zo maakte Wim Groenewegen het eerste doelpunt van NAC. Hij pas seert met een handige beweging de Duitse keeper en het is 1-1. De 250 cc-ers in aktie. Links ziet men nr. 85 de Bredanaar P. V. d. Goor- bergh. De vijftienduizend toeschouwers, die zondagmiddag het Ettense mo torcircuit omzoomden, hebben een afwisselende, soms boeiende, soms zelfs enerverende strijd gezien. Zij brachten hulde aan de eerste natio nale motorkampioen 1964, de Rot terdammer Cees van Dongen, die met een supersnelle Kreidler on bedreigd naar de racezege en de titel reed. Zij zagen met belangstel ling uit naar de verrichtingen van Woutje Wagtmans, die zijn debuut op een brommer maakte en uit een veld van ruim veertig renners als twintigste finishte, hetgeen zeker geen slecht resultaat isi. Nooit tevoren kreeg de Westbrabantse Motorclub, aangevoerd door de Ettenaar Leon de Bruijn, meer toeschouwers voor nationale wedstrijden. Nooit tevorén werd het programma in zulk een snel tempo afgewerkt. Het was jammer, dat een hevige plensbui de officials van de KNMV noopte om de wedstrijden gedu rende twintig minuten te onderbreken. Was die bui er niet geweest dan Het programma begon met een meeting voor seniores 50 cc over 36 kilometer. Het was de race, waarin Cees van Don gen nationaal kampioen kon worden. De Rotterdammer had alle maatregelen ge nomen om zich van het kampioenschap te verzekeren. Niet alleen trainde hij meer dan welke andere renner, maar bo vendien was hij vergezeld van een aantal Duitse constructurs die zijn machine voor en na de wedsrtijd nauwlettend in de ga ten hielden. Cees van Dongen had een vlotte start en zat meteen aan de lei ding. Hij liet zich niet meer verdringen. In de tweede wedstrijd (junioren 350 cc en 500 cc gecombineerd) zat veel meer strijd. Er werd gevochten en tot het laatst toe bleef onzeker, wie de overwin ning zou behalen. Bij de zwaarste machi nes kwam de Norton van de Amsterdam mer P. Zijlstra als eerste door. Bij de iets lichtere ging de eerste prijs naar de Drentenaar Th. Louwes. Spectaculair was het gevecht in de 125 cc-klasse. Aanvankelijk leidde D. Hoek stra uit Amsterdam met zijn Bultaco, maar het werd steeds duidelijker, dat hij zou worden ingelopen door zijn stadge noot J. Muller, die eveneens met een Bultaco door de bochten gierde. Deze had een minder goede start gehad, maar bleek uiteindelijk toch de behendigste te zijn. De grote sensatie in de vierde race was natuurlijk het debuut van Wout Wagt mans, die bij de training geen beste tijd had verwezenlijkt, maar die nu heel wat beter voor de dag kwam. Ofschoon Wout geen ogenblik tot de hoofdrolspelers be hoorde, draafde hij toch dapper mee in het grote veld ,dat aanvankelijk werd aangevoerd door H. Viscaal, maar daar na onberispelijk werd geleid door de La- rneaar H. Meijer. De vijfde en laatste wedstrijd bracht de meeste sensatie. De eerste plaats kon vrij snel worden toegewezen aan R. Breedt die al winnaar was in Tubbergen. De strijd om de tweede en derde plaats bracht een zij-aan-zij gevecht te zien dat een zege bracht voor de Bredanaar P. v. d. Goorbergh. De uitslagen luiden: 50 cc senioren 36 km: 1 Van Dongen «Rotterdam) Kreid ler 22.06.4 (gem. 97.739). 2 Kostwinder (Rotterdam) Kreidler 3 Kemperman (Rotterdam) Itom. 50 cc junioren 30 km: 1 Meijer (Laren- Gld.) Kreidler 20.08.2 (gem. 89.419) 2 Vis ual (Almelo) Honda 3 Bron (Amsterdam) Tomos. 125 cc junioren: 42 km: 1 Muller (Am sterdam) Bultaco 24.04.(gem. 104.736) 2 Meijer (Portugaal) Ducati 3 Den Teuling (Breda) Ducati. 250 cc 42 km: 1 Breedt (Zaandam) NSU 23.34.6 (gem. 116.001) 2 v. d. Goor bergh (Breda) Honda 3 Holtkamp (Hen gelo) Aermacchi. 350 cc junioren 42 km: 1 Louwes (Nieuw Roden) Norton 21.25.8 (gem. 117.622) 2 de Wever (Nieuwerkerk aan de IJsel) Norton. 500 cc junioren: 1 Zijlstra (Amsterdam) Norton 21.13.2 (gem. 118.786) 2 Spahn (Amstelveen) BMW. BETAALD VOETBAL Om een plaats in de eerste divisie: Alkmaar - Hermes 21 (Alkmaar prom.), Zwartemeer - Roda JC 02. Alkmaar, kampioen van de tweede di visie A, heeft de eerste divisie nog juist kunnen bereiken. Zwartemeer, favoriet voordat de wedstrijden van zondag wa ren gespeeld, behoefde slechts gelijk te spelen om te promoveren. Ook als Alk maar zelf een punt verspeelde was de ploeg kansloos. Alkmaar versloeg echter op het ADO- terrein in Den Haag Hermes DVS met 21 en op het terrein van NEC velde Roda JC met 20 het vonnis over Zwar temeer. Beide ploegen beëindigden de promotiecompetitie daardoor met 4 pun ten uit drie wedstrijden. Aangezien Alk maar in de gewone competitie Zwarte meer achter zich heeft gelaten, gaat de Noordhollandse club over naar de eer ste divisie. De eindstand \an de promotiecompe titie luidt: (Van onze speciale sportverslaggever) Jan va.n Gorp sloeg zich van pure el lende voor het hoofd. In een broeiende, afschuwelijke hitte had z\jn club NAC Jan van Gorp, die een prima wed strijd speelde maar later zo tra gisch een penalty zou veroorzaken, in duel met Rinasz, de man die het eerste doelpunt van Saar brücken op zijn naam bracht. een 1-2 voorsprong opgebouwd tegen Saarbrücken. Ook dit duel voor de inter- toto zou in een Bredase zege eindigen. Maar toen, o afschuwelijk noodlot, sloeg Jan de bal met zijn hand weg. Drie mi nuten voor tijd, met de winst in het vooruitzicht. Spil Hesse kende geen par don en knalde de penalty achter Peter van der Merwe. Dat was het teleurstellende slot van een zware en moeilijke match. Vooral zwaar want het was zo enorm warm in Saarbrücken (ongeveer vijfendertig gra den) dat men amper het ene been voor het andere kon zetten. De Duitse gasten bleken die hitte beter te kunnen verwer ken dan NAC dat bovendien moeilijkhe den had met het harde veld. De gras mat leverde allerlei problemen op en secretaris F. Speekenbrink had zelfs in aller haast een nieuwe broek voor Peter van de Merwe moeten kopen omdat men anders ernstige blessures vreesde., bij duik- en andere activiteiten. Enfin, Saarbrücken startte fel en be hield de gehele eerste helft een aardige meerderheid. NAC diende alle.zeilen bij te zetten om de Duitsers op een afstand te houden en dat lukte prima. Slchts één keer moest men een ..vijand" laten gaan. Dat was in de vijfde minuut al toen linksbinnen Rinasz onhoudbaar scoorde. Het Bredase gezelschap was bijzonder gelukkig met die 1-0 ruststand en her stelde zich na de pauze wonderlijk. Plot seling ging lis vel beter en vonden de zwart-gelen hun bekende vorm. Het tempo werd opgevoerd en nu kwam Saarbrücken in paniek. Wim Groe newegen trok na drie minuten al de ba lans in evenwicht en met een schitterend vliegend schot van Jacques Visschers, ze ven minuten later, stond NAC op een verdiende 1-2 voorsprong. Het zag er nog naar uit dat het verschil groter werd maar het knappe schot dat Cockie Luyten afvuurde, ketste via de paal te rug het veld in. NAC gaf nog steeds de toon aan en mocht alle aanspraken ma ken op de zege. Die bleek echter niet weggelegd voor de Nederlandse ploeg. Op 'n ongelukkige manier sloeg Jan van Gorp het ronde ding met de liand weg en zo kwam de eindstand op 2-2. Jammer voor NAC, dat een overwinning best verdiend had. Alkmaar Zwartemeer Roda JC Hermes DVS 6—6 5—4 2-4 INTERTOTO Saarbrücken - NAC 2—2, SC Enschede- FC Kaiserslautern 02, Feijenoord - Her- tha 11, DWS - Eintracht Br. 4—0. AMATEURVOETBAL Om het kampioenschap van Nederland: CVV - Purmersteijn 30, Chèvremont - Quick '20 12, Purmersteijn CVV 12, Quick '20 - Chèvremont 2—0. CVV Quick '20 Chèvremont WW Purmersteijn Vlissingen 0 0 12 16—3 2 12 14—14 2 4 11—9 2 6 13—9 7 1 11—20 5 1 6—16 OM DE DISTRICTSBEKER Sparta - TOP 14, Gilze - Boxtel 02 na verl., TSC - Kaaise Boys 03. Feijenoord-Hertha 1-1 Feijenoord - Hertha 11 (00). 17e min. Kraaü (eigen doel) 01. 78e min. Van der Vall 11. 21.500 toeschouwers. Hertha was in techniek en lichaams conditie de meerdere van Feijenoord en het eerste doelpunt werd gescoord door dat een als voorzet bedoelde bal van Borchert via een been van Kraay in het doel belandde. Op deze voorsprong heeft Hertha lang gesteund en het leek voor Feijenoord een hopeloze taak de bekwa me Duitse defensie te doorbreken. In de 78e minuut zag Van der Vall echter kans door te breken en de gelijkmaker te sco ren. De 23-jarige Fred Hansen heeft het wereldrecord polsstokhoogspringen ver beterd tot 5.23 meter en verbeterde daarmede het oude record dat op naam stond van J. Pennel en hemzelf. Fred Hansen bereikte een week geleden 5.20 meter. Overigens heeft Fred Hansen deze zege, tijdens de eerste voor-Olympische wedstrijden, niet cadeau gekregen. Tot 5.20 meter bleef ook John Pennel in de strijd maar een val bij de tweede po ging belette hem verder te springen. Hij werd ter observatie in een zieken huis opgenomen. Jerry Siebert was ongenaakbaar op de 880 yards die hij liep in de snelste tijd van dit seizoen, namelijk 1.47.5 sec. Parry O'Brien zorgde voor een ver rassing door de wereldrecordhouder Dallas Long met 18.94 tegen 18.93 me ter te verslaan. Blaine Lindgren toon de zich wederom de snelste hordenlo per in 13.6 sec. voor Hayes Jones en George Greenwood in 13.9 sec Bernie Rivers won de 100 yards in 9.3 en de 220 yards in 20.7 sec. terwijl Hiram Carrol de 440 yards in 46.7 sec. op zijn naam schreef. In Fresno liep B. Hayes de 220 yards in 20.5 sec. en Darrel Newman won de 100 yards in 9.3 sec. In Riga hadden de Russen hun eerste selectiewedstrijd. De beste prestatie werd geleverd door Tatjana Schelka- nova met een vertesprong van 6.57 me ter. Ozolin liep de 200 meter in 20.9 sec. en Konov noteerde op de 3000 me ter steeple 8 min. 39.6 sec. Lidia Samo- tesova won de 200 meter In 23.8 voor Galina Popova in 23.9 sec. Ook op de 800 meter werden knappe tijden geno teerd namelijk 2.04.4 voor Tamara Babintseva en 2.04,6 voor Vera Mouk- hanova. Nila Koulkova liep de 800 me ter horden in 10.6 sec. en Tamara Press won het discuswerpen met 57.87 meter. Basil Heatley, de Engelse oud-we reldrecordhouder op de 10 mijl, heeft tijdens de jaarlijkse Chiswick Mara thon, de beste wereldprestatie op dit nummer geleverd. Heatley liep de 42 kilometer en 195 meter in 2 uur 13 mi nuten en 55 seconden. De snelste tijd ooit op een marathon gelopen was van de Amerikaan Buddy Edelen, die in '63 in dezeldfe wedstrijd 2.14.28 liet no teren. De B-klasser Jan Janssen heeft in Beek een 25 km wegwedstrijd gewon nen in een tijd van 1 uur 43 minuten en 7,8 seconden. Van de 35 lopers kwa men er door de bijna tropische hitte 32 graden Celcius slechts 14 over de eindstreep. De uitslag was: 1 Jans sen (Oss '20, Ossi 1.43.07,8. 2 Van Gen nep (Avon Heerlen) 1.44.30.9 3 Czar- nietzki (SC Kapellen) 1.45.47.6 4 Muur link AAC, Amsterdam) 1.47.34.9 5 Eberson (Unitas, Geleen) 1.49.15.8. 6 Van Hoorn (AVS, Schaesberg) 1.52.18,4. Jan Smeekens is zijn Nederlands re cord gewichtheffen drukken 118.5 kilo kwijt. In Luik, tijdens Benelux-wed- strijden verbeterde Joe van Dorp dit record en bracht het op 120 kilo. Ne derland veroverde twee titels. Karei Urgert werd kampioen in het bantam- gewicht en Jan Nolten eindigde als eerste bü de lichtgewichten. Door een puntenoverwinning op de uitgeweken Cubaan Louis Rodriquez heeft de Amerikaan Emile Griffith in Las Vegas de wereldtitel in het wel- tergewicht behouden. Na vijftien ron den sprak de ringrechter zich met 69- 67 uit ten gunste van Griffith. Griffith bokste een van zijn beste wedstrijden. De dames van VLC/DES degraderen uit de handbal-hoofdklas. Ze verloren in een beslissingswedstrijd van Ver- burch. Jim Clarck. wereldkampioen, heeft op het circuit van Franehorchamps bij Spa de grote prijs van Beelgië gewon nen. Hij deed over 451 km 2 uur zes minuten en 40.5 seconden. Tweede was Maclaren en derde Jack Brabham. Door een 2-0 zege op Muenchen I860 heeft Eintracht Frankfurt in Stuttgart beslag gelegd op de Duitse voetbalbe ker.

de Stem | 1964 | | pagina 5