UNIC- Huist stmcaiooo bij iii waar Walcheren Over vier jaar een nieuw ziekenhuis in Oostburg 3' Première ballet ,Ta Tria in Tilburgse Schouwburg Steense raadsleden vrezen inkrimping bevoegdheid Auto maakte buiteling Fruitbomen staan in I LUCTOR L. A. WOUTERS VLISSINGEN BB krijgt ruimte in nieuwe stadhuis Z.-Vlaanaeren OOSTBURG TERNEUZEN T.A.V. UITVOERING BIJSTANDSWET Tevredenheid over verbetering polderwegen Hamerstukken Dagblad De Stem DOKTERSDIENSTEN DIERENARTSEN Op rijksweg bij Goes Snelle aanpak van verpleegstershuis N.V. SLAVENBURG'S BANK OVERVLOEDIGE OOGST IN ZEELAND Nieuwe kiosk in gemeente Hontenisse GESCHENKEN ilFIl FR<t Initiatief van Brabants Conservatorium: Experiment van Op maandag 13 juli Kerkwijding te Westkapelle GLAS Veiling te Goes KAS-RODE BESSEN DUUR GEVEILD Kas-snijbonen op Goese veiling muziekschool Pupillentoernooi j voor al uw autobanden EXAMENS HOOGWATER Vandaag Morgen Maandag DAGBLAD DE STEM VAN ZATERDAG 13 JUNI 1964 (Van onze verslaggever) De meeste voorstellen van b. en w. zijn in de gisteren gehouden raadsvergade ring met een hamerslr/g afgedaan. Slechts uie °nderwerPen vroegen meer aan dacht. Een van deze onderwerpen was het voorstel van b. en w. over het plaat sen van een zandstenen poortje aan de Branderijstraat. De heer van Leeuwen (prot.-chr.) vroeg zich af of het t.o.v. de gemeenschap verantwoord was een be drag hiervoor te voteren. De heer E. Oosterhuis (VVD) had tevens graag een lust met een opsomming van de te res taureren gebouwen, om de urgentie van bepaalde restauraties te kunnen beoor delen. Burgemeester mr. B. Kolff meende dat het nu de tijd is iets aan het poortje te doen. Het voorstel werd goedgekeurd met alleen de AR-fractie tegen. Verder werd besloten de huurprijs van de ruimte in het nieuwe gemeentehuis waarin de A- kring Zeeland van de BB wil worden gehuisvest van f 1500 op f 2000 te bren gen omdat het op diverse gronden, aldus wethouder W. Poppe aannemelijk is, dat f 1500 te laag was. De heer J. Filius (pr.- chr.) vond zelfs f 2000 nog te laag, ge zien de huurprijs, die een dergelijke ruimte elders moet opbrengen. Wethou der Poppe meende echter, dat de BB een Instelling was van algemeen belang die geen interesse heeft in de represen tatieve gebouwen. Een hoge huur zou daarom niet billijk zijn, aldus de heer Poppe. JEUGDHENGELWED8TRIJD IN HET VESTJE Een bordje met het opschrift „Wij wil len vissen", dat geplaatst was aan de oever van het restand van de vesting gracht is voor gemeente-opzichter C. Krus aanleiding geweest, om in samen werking met burgemeester J. van Leeu wen, voor de schooljeugd tot en met de veertien jaar een hengelwedstrijd te or ganiseren. Zoals bekend is Het Vestje verboden viswater omdat de oevers, die in historische vorm zijn hersteld, grote schade zou worden aangedaan. Bekend is ook dat een zeer grote hoeveelheid vis in dat water als het ware ligt te snakken naar een haak met worm. Op de eerste zaterdag van de vakantie, 18 juli, kan de schoolgaande jeugd zijn geluk beproe ven. Er worden diverse fraaie prijzen beschikbaar gesteld. In de laatste raadsvergadering is nog gesproken over de verhuur van het vis water aan een vereniging. De schade, die jaarlijks aan de oevers zou worden toe gebracht, zou flink boven het budget van zo'n vereniging gaan. was de mening van het college van b. en w. Philippine BEJAARDEN OP REIS Zoals ieder jaar heeft het „Comité Reis Ouden van Dagen" voor alle bejaarden uit de gemeente een uitstapje georgani- seèrd. Dit jaar gaat de reis naar België. Woensdag om acht* uur vertrekken de oudjes naar het meer bij Overmere. Na een diner wordt de reis voortgezet naar Antwerpen. In Antwerpen wordt de die rentuin bezichtigd. Om negen uur 's avonds worden de bejaarden weer thuis verwacht. BANKGEBOUW Het bankgebouw dat aan de Kasteel straat tin opdracht van de Coöp. Boe renleenbank Philippine, door het aanne mingsbedrijf Haers wordt gebouwd, is dezer dagen onder dak gekomen. Men hoopt het gebouw binnen korte tijd klaar te hebben en in gebruik te nemen. Westdorpe EXPOSITIE MOLENKAMP Vanaf zondag tot en met 5 juli a.s. zal de kunstenaar Nico Molenkamp expose ren in kunsthandel Troutzaerte. De ope ning zal om vier uur vanmiddag ge schieden. WEER MAMMOETRESTEN GEVONDEN Gisteren werden bij graafwerkzaamhe den aan de kanaalwerken weer resten gevonden van wat vermoedelijk eens een mammoet is geweest. De arbeider, die deze skeletdelen vond, heeft ze echter mee naar huis genomen. De dienst rijks waterstaat wil trachten ze alsnog in zijn bezit te krijgen. (Van onze vérslaggever) De goedkeuring van het voorstel van b. en w. van St.-Jansteen door de raad van de verordening in verband met de uitvoering van de Algemene Bijstands wet, heeft wat voeten in de aarde ge had. Verschillende raadsleden zagen in de instelling van een commissie van bij stand een inkrimping van de bevoegd heid van de raad, die, zoals vooral de heren Stevens en Van Acker betoogden, medezeggenschap moest hebben met be trekking tot de verdeling van het be schikbaar gestelde geld. Of in ieder ge val controle over die verdeling. De voorzitter, burgemeester J. I. M. Reuser. weerlegde dat de commissie van bijstand door de raad zelf zal worden ingesteld en dat verwacht mag worden dat men competente personen zal benoe men, die de zaken beslist naar tevre denheid van de raad zullen kunnen rege len. Bovendien kunnen in de commissie raadsleden zitting hebben en kan de raad tijdens de behandeling van de be grotingen altijd zien en controleren wat er zoal met het beschikbare geld is gedaan. De verordening werd toen zonder verder commentaar vastgesteld. De raad bleek uitermate tevreden over het voorstel de polder St.-Jansteen een bijdrage van 50 in de kosten te ge ven, te maken door de verbetering van de Ellestraat, de Vinkebroeksestraat en de Oude Drydijck. De heer Vonk be pleitte alleen ook verbetering van de Ellestraat tussen de Nederlandse en de Belgische grenspaal, terwijl de heer Van Acker erop wees, dat over de Ellestraat geen autoverkeer de grens kan passeren, een situatie, waarin volgens hem echt verbetering dient te komen. Het ge meentebestuur zal stappen ondernemen om aan de naar voren gebrachte wensen tegemoet te komen. Het voorstel, een kasgeldlening aan te gaan bij de N.V. Bank voor Nederlandse Gemeenten, vond stilzwijgend onthaal, evènals het voorstel tot goedkeuring van de rekeningen 1961, 1962 en 3963 van de (Advertentie) Dagblad voor Zeeland KANTOREN voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Steenstraat 14. telefoon 2377, Hulst voor Walcheren en Zuid-Beveland: Klokstraat 1, telefoon 6252, GOES Eerste redacteur voor Zeeland: Exploitatie inspectie Zeeland F. DE LIGT L. K. M. DE JONG tel. 6252 Goes tel. 2377 Hulst privé 7300 Goes Redacteur voor Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen en Kanaalzone W. WOLTERS tel. 2377 Hulst privé 2572 Hulst Redacteur voor W est-Zeeuwsch-Vlaanderen J PETIT, Breedestraat 3A. Ocstburg, tel. 01170-2991 Redacteur voor Zuid-Beveland en Walcheren. S. AUGUSTIJN, tel. 6252 Goes Rayonbeheerder voor Zuid-Beveland en Walcheren K. MENU, tel. 6252 Goes Prijs voor losse advertenties, bestemd voor de editie Zeeland f 0,18 per mm 1 mm Ingezonden mededelingen 21!» mm gewone advertenties. Bij contract aanzienlijke reductie „Kleintjes": 3 regels of minder 1,— elke regel meer 0,25. Als één regel gelden 23 letters en/ot leestekens. Bij plaatsing ook in de Brabantse oplage resp. 1,60 en 0,60. Bij 3 achtereenvolgende ongewijzigde plaatsingen de derde plaatsing tegen half geld. Koopcentrum Bierkaaistraat SUPERMARKT AANBIEDINGEN Homburg fijne vleeswaren Kinnebaksham, 100 gr. 0,29 10 Verse eieren0,95 Gemeentelijke Instelling voor Maatschap pelijke Zorg. In het laatste geval stemde alleen de heer Van Acker tegen. Het r.-k. gemengd koor St.-Caecilia zal een bij drage van maximaal f 500,— krijgen in de kosten, die deelname aan de Euro pese wedstrijden voor koren met zich meebrengt. Ten behoeve van de realisatie van het exploitatieplan West werd een stuk grond aangekocht. Verschillende raadsleden spraken er hun teleurstelling over uit, dat niet alle nodige grondaan kopen in de raad zijn gekomen. Bur gemeester Reuser zei die teleurstelling te delen. De bouw van het Verenigings gebouw te Heikant zal binnenkort open baar worden aanbesteed, de rijksgoed keuring kan ook binnenkort verwacht worden, zo werd de heer Vonk desge vraagd tijdens de rondvraag medege deeld. De raad bepleitte tijdens de rondvraag een spoedige verbetering van de Roskamstraat. Dit weekeinde zal als volgt worden waargenomen: voor Terneuzen dokter Hoving; Kloosterzande dokter Terburg; Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuid- zande dokter Beek, Zuidzande, tela 01170- 2424; voor Aardenburg en Oostburg dok ter tel. 01170-2323; voor Mid delburg dokter Pel, tel. 2585 of 3543. Voor Vlissingen dokter van Dijk tel. 3459, voor Goes dokter v.d. Werff tel. 7451, voor Borssele en Nieuwdorp dokter Kiviet tel. 01105203, voor Hoedekenskerke en Kwa- dendamme dokter Wöstmann tel. 01195 450, voor Driewegen en 's-Heerenhoek dokter Lucas Luyckx, tel. 01105280; voor 's Heer Arendskerke, Wolphaarts- dijk, Heinkenszand dokter Vos, tel. 01198 —231. Voor Kruiningen, Hansweert Krab- bendiike en Rilland Bath dokter Kamps, tel. 01135—343. Apothekers; voor Goes, Geirnaard tel, 5255, voor Middelburg, Hummelen tel, 2134, voor Terneuzen Hamann tel. 2060, voor Vlissingen Tan-Meyer tel. 2025. Voor OoStburg, Sluis én IJzendijke de heer v.d. Vijver uit IJzendijke, tel. 01176- 388 b.g.g. 01152232; voor Zaamslag, Sas van Gent de heer de Haas Zaamslag; voor Hulst en Nieuw-Namen de heer Borm uit Nieuw-Namen; voor Goes e.o. de heer Elzerman tel. 011005259. Op" de rijksweg MiddelburgGoes ter hoogte van 's-Heer Hendrikskinderen is gistermorgen een door de heer J. P. uit Goes bestuurde personenauto over de kop geslagen, waarbij de bestuurder een hoofdwond opliep. Hij werd ter behan deling naar het St. Joannaziekenhuis te Goes overgebracht. De auto werd zwaar beschadigd. Het ongeval ontstond door dat dé heer P. bij het inhalen van een voor hem rijdende vrachtauto ontdekte, dat er een tegenligger naderde. Bij het afremmen, om weer achter de vrachtauto te komen, verloor hij de macht over het stuur met het genoemde gevolg. (Van onze verslaggever) Het nieuwe Oostburgse streek ziekenhuis St.-Antonius zal ver moedelijk eerst in 1968, na een bouwtijd van drie jaar, in gebruik kunnen worden genomen. De nieuwbouw, waarover wij al eer der hebben bericht, zal met de inrichting een bedrag vergen van ongeveer 12 miljoen gulden. Een capaciteit van 130 bedden wordt voldoende geacht voor de streek. Naar de voorzitter van het dagelijks bestuur, notaris G. de Kok uit IJzendijke, ons meedeelde, bouwt een burgerlijke stichting, waarvan het bestuur bestaat uit leken en religieuzen, het nieuwe zie kenhuis. De lekentaak is daarbij gericht op het materieel, de bouw en inrichting en de taak der religieuzen ligt op ver- plegings- en personeelsgebied. De con gregatie van de franciscanessen van Cha- ritas uit Roosendaal, die het huidige ziekenhuis in eigendom heeft en exploi teert, is bij de nieuwbouw financieel niet betrokken. In het uitbreidingsplan Veerhoek, ach ter de katholieke h.b.s. te Oostburg, zal op een terrein van 4 ha het nieuwe ziekenhuis verrijzen. De grond is voor het grootste gedeelte al in het bezit van het bestuur. De plannen zullen binnen kort door het architectenbureau Oomen uit Oosterhout voltooid worden en ter volledige goedkeuring bij, h,ét rijk. wor den ingediend. Voor de goédkeuring is bijzondere urgentie verkregen. HOOGBOUW Het gebouwencomplex, dat een opper vlakte van 1 ha zal beslaan, krijgt drie bouwlagen en is zodanig van constructie, dat in de hoogte uitgebreid kan worden. Er zijn aparte vleugels voor de internist, chirurg, kraam-, kinder- en bejaarden afdeling en een klooster. De bejaarden afdeling is bedoeld voor bejaarden die extra hulp behoeven. Vermoedelijk los van het complex, zal een verpleegstershuis worden gebouwd voor zestig personen. Daarmee zal het Antoniusziekenhuis een grote handicap hebben overwonnen. De momentele huis vesting van de verpleegsters werkt rem mend op de aantrekking en het behouden van personeel. Wanneer de goedkeuring is verkregen zal vermoedelijk eind dit jaar het verpleegstershuis al gebouwd worden. De verpleegsters zullen dan een tijdlang wonen in het nieuwe huis en nog werken in het oude ziekenhuis. De verouderde zaalverpleging komt in de nieuwbouw niet meer aan bod. Er zijn drie klassen geprojecteerd; in de eerste 1 bed per kamer, in de tweede 2 en in de derde 6. In tegenstelling tot eerder gedane mede delingen zal noch de congregatie, noch het stichtingsbsetuur, wanneer de nieuw bouw voltooid is, in het medische vlak iets met de oude gebouwen ondernemen. Welke bestemming ze zullen krijgen is nog onbekend. Waarschijnlijk zal het nieuwe Antoniusziekenhuis onder leiding komen te staan van een geneesheer directeur. (Advertentie) VERZEKERINGEN Terneuzen: Kersstraat 13, tel. (01150)37 74 Hulst: Zitdag Steenstraat 20 Aan de fruitbomen in Zeeland hangt een grote oogst. Vooral de appel bomen staan in volle bloei. Dikwijls is het noodzakelijk om de vruchten te dunnen teneinde ze de kans te geven voldoende groot en van goede kwaliteit te worden. Met het dunnen van de vruchten is men nu op de meeste jruit- bedrijven volop bezig. Het moet met de hand gebeuren ei het vraagt veel arbeidsuren, maar het is een cultuurzorg, die bij deze gunstige vrucht zetting niet gemist kan worden. (Van onze verslaggever) De fa. Ribbens uit Bergen op Zoom heeft aan de gemeente de onlangs aan gekochte nieuwe muziekkiosk afgeleverd. Het verplaatsbare bouwsel is voorlopig even te kijk gezet op het sportterrein van de v.v. Hontenisse. De kiosk, die de oude, die op het Marktplein stond en in middels is afgebroken, vervangt, zal het eerst worden gebruikt tijdens het bonds- concours, dat de Kon. Harmonie St. Cae- cilia op 28 juni a.s. zal organiseren. De oude kiosk voldeed niet meer aan de eisen; bovendien was het geval niet verplaatsbaar, zodat eigenlijk maar een van de drie muziekgezelschappen in de gemeente Hontenisse er gebruik van kon maken. Het Marktplein wordt momen teel herschapen in een parkeerterrein, waarop de kiosk teveel plaats zou inne men. De nieuwe kiosk, die ruim f 12.000 heeft gekost, kan ook doör andere mu ziekgezelschappen worden gebruikt. De muziektent bestaat voornamelijk uit ijzer Alleen de podiumvloer is van hout. Op het podium is plaats voor een gezelschap van ongeveer 70 personen. (Advertentie) alberb eqc%èpmonb Korte Nieuwstraat 21 Hulst - Tel. 2478 (Advertentie) llSÖ GARAGE VERVAET, Proviricialeweg, Biervliet, telefoon 01152-400 Dealer voor Walcheren, N. en Z. Beveland GARAGE P. KRUGER (Jobse en Sturm), P. Krugerstraat 209, Vlissingen - telefoon 2008 Dealer voor O.-Zeeuwsch-Vlaanderen: GARAGE J. L. v. d. VOORDE, Steensedijk 108, HULST, tel 2878 Dealer voor Z.-Beveland: GARAGE DE KOEPOORT,„E. - A. Speller", Wijngaardstr. 62, GOES, tel. 5302 Mgr. G. H. de Vét, bisschop van Bréda zal op maandag 13 juli de toeristenkerk van Westkapelle inzegenen. Dezé plech tigheid zal aanvangen om 19.30 uur. Na de inwijding zal de bisschop een H. Mis lezen. Het kerkkoor van de parochie Mid delburg zal enkele gezangen verzorgen. De toeristenkerk in Westkapelle ver noemd naar St. Gabriël is de eerste, welke door het bestuur van de stichting Katholieke Toeristenzorg in Zeeland ge realiseerd werd. In augustus zal de toe ristenkerk in Dishoek officieel in ge bruik worden genomen. In aanbouw is verder een dergelijke kerk in Cadzand, (Advertentie) met zijn vele moderne toepassingen vindt U in onze stand no. 107 op de TAF ADO te Dongen. N. V. GLASINDUSTRIE BREDA De eerste rode bessen uit de kas wer den aan de WZB te Goes aangevoerd door de heer J.Kakebeeke te Wolphaarts- diik. Door het warme weer werd de vraag hiernaar groter. Koper was de ia. C. v. Oosten in Kabbendijke voor 104 ct. per doos van 250 gram. Deze primeurs werden verzonden naar de steden in het westen van het land. In het meer gevarieerde sortiment van groenten was in de WZB te Goes weer een nieuw produkt aan de markt; de heer J. Paree te 's-Herenhoek voerde de eerste kassnijbonen aan. Enkele groen tehandelaren uit Goes werden eigenaar van deze groenteprimeur voor 240—260 ct. per kg. ft 9 f i - f Z f* (Van onze verslaggever) In de Tilburgse stadsschouwburg zal op 20 juni een belangwekkend experiment plaatsvinden, dat gezien kan worden als een fenomeen van de nieuwe we gen, die de muziekschool van het Brabants Conservatorium op het ter rein van de balletkunst wil inslaan. De titel van de uitvoering „Orkest- Ballet" demonstreert eigenlijk al waar het om te doen is: een nauwe samen werking tussen het conservatorium orkest en de balletacademie. Men wil duidelijk wijzen op de waarheid, dat balletkunst ontstaat uit de gelijkwaar dige en gelijktijdige factoren: muziek en dans, de hoorbare en zichtbare be weging. De muziekschool van het Brabantse Conservatorium heeft het oog gericht op twee muzikale idealen: de balletten te doen uitvoeren op levende muziek en vervolgens het ontwerpen van een choreografie laten uitgaan van een voorafgaande analyse van de betref fende compositie. Daartoe zullen in de naaste toekomst werkgroepen worden gevormd van musici en choreografen met hun leerlingen. In feite is de samenwerking tussen musici en choreografen al ge vonden, hetgeen de uitvoering van 20 juni zal bewijzen. Er zal dan een bal letuitvoering worden gerealiseerd op levende muziek, de vrucht van een in tense samenwerking tussen musici en dansers". In het kader van de uitvoering van 20 juni in de stadsschouwburg mag als belangrijkste evenement gelden de première van een grote zesdelige bal letsuite „Ta Tria", geschreven door drie componisten uit de groep, die stu deert bij Jan van Dijk, hoofdleraar aan het Brabants Conservatoroium. De drie componisten zijn Wim Dirriwach- ter, Marinus Kasbergen en Daan Man neke, die resp. het tweede en vijfde deel, de proloog en epiloog en het derde en vierde deel voor hun reke ning hebben genomen. Ze hebben een modern boeiend muziekwerk gecom poneerd met een gedifferentieerd klankbeeld en expressionistisch van kleur. Het werk is ingestudeerd door het Conservatorium-orkest. Aanvanke lijk was de cheografie toevertrouwd aan Choreografe Tonny Geelen uit Til burg, die wegens huiselijke omstan digheden de vererende opdracht even wel terug moest geven. Daarop is de Amerikaan Philip Nasta aangezocht, die nu de choreografie ontworpen heeft. Er zal worden gedanst door danseressen en dansers van de ballet scholen van de Eindhovense en Til burgse muziekscholen en drie solisten van de dansacademie van het Rotter damse Conservatorium. Voor de kos tuums en de belichting, die een be langrijk element vormt in dit ballet, werd de artistieke medewerking ver kregen van Jan Asselbergs. De di rectie zal worden gevoerd door Jan Out. Maar het programma van de uitvoering 9P 20 juni omvat meer. Een première is in feite ook de Chaconne voor fluit en contrabas van Marinus Kasbergen. De danssolo wordt gedanst door Tonny Geelen. Het programma omvat verder de Ouverture „Die Italienerin in Al- tier" van Gioacchino Rossini; de ymphonia „Der Schulmeister" van De Middelburgse korfbalvereniging Swift organiseert zondag als onderdeel van de viering van het 3-jarig bestaan een pupillentoernooi, waaraan 28 pupil len-achttallen zullen deelnemen. Deze zijn ingedeeld in 6 afdelingen, waarbü zoveel mogelijk de Zuid-Bevelandse en Walcherse pupillen-teams zijn gemengd. Op 6 velden zullen vanaf 2 uur tot 6 uur ;n totaal 52 wedstrijden worden gespeeld* van van van Joseph Haydn met cheografie Greet Cocq; de Keiserwalzer Johann Strauss met cheografie Henny Kreyts; TAiTésienne-2e van Georges Bizet met cheografie van Grèet Cocq en Toos Hopmans en ten slotte de Willem Teil-suite van Ros sini met cheografie van Rosemary Rooskens. (Advertentie) jj Tivoliweg 63 Hulst Tel. 01140-2461 MARIAKWEEKSCHOOL TE BREDA Aan de Mariakweekschool te Breda Markendaalseweg 31 zijn geslaagd voor het examen onderwijzeres: M. Aarts, I. Bernard, M. Brandt, J. v. Es, E. v. Over- veld, E. Wirken, C. den Ouden A. Södei allen Breda, A. Baert, St.-Jansteen, C. v Nassau. W. de Rooij, Roosendaal, Pb Oerlemans B. op Z., M. Vissenberg Huij- bergen, W. Voorheijen, Roosendaal. KLEUTERLEIDSTER Bij de examens der gem. opleidings school voor kleuterleidster te Middelburg slaagden voor leidster de dames: P. Ö'e Vos, M. Wolthers, Middelburg, J. van Wuijckhuijse,- Kloetinge, voor hoofdleid ster de dames M. Bierens, Schore; L. Fre- lier, Groede, J. Hendrikse, Vlissmgen, J Hollestelle, Goes, M. van Poelje, Vlissin gen. Twee kandidaten werden afgewezen Morgen, zondag 14 juni, gelden d volgende hoogwaterstanden voor Ze( land: Hansweert om 6.02 18.20 uur: Terneuzen om 5.22 - 17.41 uur; Vlis singen om 4.49 17.12 uur; Wemeldinge om 6.46 - 19.11 uur. Maandag, 15 juni, gelden de volgende hoogwaterstanden voor Zeeland: Hans weert om 6.47 - 19.11 uur; Terneuzen om 6.10 - 18.37 uur; Vlissingen om 5.38 - 18.08 uur; Wemeldinge om 7.39 - 20.05 uur. DUDELANDE J. F. de Rijke 13.30 uur Schieting Juliana GOES Centraal Verg. afd. Zeeland Nêd. Bond van Gemeenteambtenaren Prins van Oranje 21 uur Gewest-Rode Kruis wedstrijden Grand 19 en 21 uur Sheherazade, 14 j. MIDDELBURG Concertzaal 20 uur Concert „Tot oefe ning en ontspanning" City 20 uur Elvis in Acapulco, a.l. Electro 19.30 uur Dr. Mabuse contra Scotland Yard, 14 j. VLISSINGEN 12 uur Onthulling bronzen beelden groep Alhambra 19 en 21 uur Dr. Mabuse contra Scotland Yard, 14 j. Luxor 19 en 21 uur Kaarten, kussen en kogels, 14 j. WOLPHAARTSDIJK 15 uur Officiële ingebruikname Zandkreekhaven OOST- EN WEST-SOUBURG Ringrijderij DE KLINGE Cinema v. Dijck 19.30 uur Zij van het Zuiderkruis GROENENDIJK Kind. Kuipers 15.30 uur Grote tbc- schieting IJZENDIJKE Hofzicht 20 uur lm schwarzen Röss] SAS VAN GENT Olympia 20 uur Het meisje van de zolderkamer HULST Bioscoopgebouw 20 uur De spookrijders HEIKANT F. Saman 15 uur Schieting TERNEUZEN Luxor 20 uur Hun laatste ontmoeting, 18 jaar OOSTBURG Ledel 20 uur Sheherazade, 14 j. Kermis De Tol 16 uur Schieting Dc Wilde Bolling ANTWERPEN KVO 20 uur Gravin Maritza DE KLINGE Cinema v. Dyck 15 en 19.30 uur Zij van het Zuiderkruis TERHOLE J. de Vijlder 15 uur Bekerschieting IJZENDIJKE Hofzicht 17 en 20 uur lm schwarzen Rössl SAS VAN GENT Olympia 15.30 en 20 uur Het meisje van de zolderkamer HULST Bioscoopgebouw 14.30 en 18.45 uur Elvis in Acapulco, 21 uur De spookrijders G. Lijbaart 15 uur Grote jubileum- schieting TERNEUZEN Luxor 14 uur Perseus de onoverwin nelijke, 16.30 en 20 uur Hun laatste ontmoeting, 18 j. OOSTBURG Ledel 14, 16.30 en 20 uur Sheherazade, 14 j. Kermis De Tol 15 uur Schieting Kroonwijkparcours 14 uur Wielerkoers KLOOSTERZANDE Het Witte Huis 19 uur Groot bal AXEL Café Benelux 15 uur Grote liggende- wipschieting WALSOORDEN Café A. Ots 15 uur Gaaibolling KOEWACHT A. v. Remoortere 15 uur Schieting VLISSINGEN Alhambra 15, 19 en 21 uur Dr. Mabus contra Scotland Yard, 14 j. Luxor 15 uur Daar komen de tank.1- 14 j„ 20 uur Kaarten, kussen en kogeb 14 jaar GOES Grand 15, 19 en 21 uur Sheherazade 14 jaar MIDDELBURG City 14.30 en 20 uur Elvis in Acapulco alle leeft. WESTDORPE Kunstzaal Troutzaerte Nico Molenkam BIERVLIET Zoutepolder 15 uur Internationale motorcross 'S-HEERENHOEK Jeugdhoeve Feest Vlissingse KAJ ei VKAJ ter gelegenheid 25-jarig priester jubileum rector. C. C. Kroon OVEZANDE G. Doene 13.30 uur Schieting Zeelandia ANTWERPEN KVO 14.30 uur Gravin Maritza, 20 uut De lustige weduwe (sluitingsvoorst.) MIDDELBURG City 20 uur Elvis in Acapulco, a.l. WESTDORPE Kunstzaal Troutzaerte Nico Molenkami SAS VAN GENT Olympia 20 uur Het meisje van de zolderkamer HULST Bioscoopgebouw 20 uur Elvis in Aca pulco TERNEUZEN Luxor 20 uur Perseus de onoverwin nelijke. 14 j. OOSTBURG Ledel 20 uur Sheherazade, 14 j. Kermis

de Stem | 1964 | | pagina 2