KLEURENFOTO'S KLEURENDIA'S NATUURLIJK: DE PLAATS WAAR IK WOON DE OOIEVAAR 20° Krijgt H. Stoel permanent bureau voor orthodoxie? AEG *",,CT L ASPIRIN© Sjastri (59) beëdigd tot India's nieuwe premier yf 150 5 THEE RIJST APPE •B» vanP'jn, Ook Engeland lonkt naar Spanje PAS OP VOOR BREUK IN RODE BLOK Breda Moerdijk Sluiskil I Sluiskil II KAATSHEUVEL Oudenbosch Hoe kabouter Wipneus koning werd Woensdag EXTRJ Chocol Wiener C 10 DAGBLAD DE STEM VAN WOENSDAG 10 JUNI 1964 Man doodde oom: vier jaar celstraf Ex-diplomaat in Panama vier maal beschoten Josephine Bakers dorp even gered vrij v koortsen verkoud- I heid door J f Aspirin Nieuw kabinet ietsje rechts Tito tot Nikita: (r De stad waar Ik woon is Goes HOOFDPLAAT Mijn stad Breda Een langzaam uitstervende vogel Raadsels 13 VAKANT SERVICI PAKKET FRISCA ta KOEKJE 10 Een permanent bureau bij de H. Stoel voor de betrekkingen met de orthodoxe kerken is op het ogenblik onderwerp van besprekingen tussen de katholieke kerk en patriarch Athenagoras van Constan- tinopel. Deze besprekingen, ingeleid door het secretariaat voor de christelijke een heid, werden enkele dagen geleden op hoog niveau verder gevoerd tijdens het bezoek, dat de meicliitisclie patriarch Maximos 4 Saigli aan zijn orthodoxe ambtgenoot heeft gebracht. Zowel in orthodoxe als in katholieke kringen wordt aan deze ontmoeting tus sen een orthodoxe en een met Rome geünieerde patriarch een bijna even oecumenisch groot belang gehecht als aan de historische ontmoeting van de paus met patriarch Athenagoras rond nieuwjaar 1964. Men wijst er in dit verband op, dat dit bezoek van de melchitische patriarch het bewijs is van de opmerkelijke veran dering in de geesteshouding van de or thodoxe tegenover de geünieerde chris tenen van het oosten Tot dusver ver meden de orthodoxen alle contacten met de geunieerden. Hun verhouding was slecht, omdat de orthodoxie aan de ge unieerden verraad aan het oosten ver weet Orthodoxe hoogwaardigheidsbe kleders hebben over dit bezoek van pa triarch Maximos 4 Saigh hun grote vol doening uitgesproken, omdat het een definitieve stap betekent naar de ver zoening tussen de orthodoxie en de ge unieerden. Over de plannen tot vestiging van een permanent bureau voor de betrekkingen tussen katholieke kerk en orthodoxie is in Rome tot dusver geen bevestiging te verkrijgen. Welinge lichte kringen in de Eeuwige Stad wij zen wel op de veelvuldige contacten tus sen het secretariaat voor de christelijke eenheid en Constantinopel. Nog slechts enkele weken geleden bracht een officiële delegatie van het secretariaat een persoonlijke boodschap van de Paus aan patriarch Athenagoras over. (Advertentie) (Advertentie) De rechtbank in Zwolle heeft gisteren de 28-jarige ongehuwde fabrieksarbeider RS uit Kampen, die zijn oom de heer DK om het leven heeft gebracht, veroordeeld tot vier jaar gevangenisstraf en terbe schikkingstelling van de regering. De eis was tien jaar. S., die geestelijk gestoord is, woonde in bij zijn ouders, bij wie ook zijn oom in huis was. In de nacht van 19 op 20 augus tus toen hij aan bepaalde spanningen ten prooi was, ging hij naar de kamer van zijn oom, naar hij verklaarde om hem een si- garettenpapiertje te vragen, maar toen S. hem voor zich zag begon hij hem met een schaar, die hij had meeg'ebsacht, in het wilde weg te steken. K. overleed door een steek in het hart. De dader werd op het ogenblik van de misdaad niet toereken baar geacht. f30.- Een groep chirurgen is beziggeweest met het redden van het leven van de vroegere Panamese diplomaat Roberto Arias, die maandag door een politieke vriend was beschoten tijdens een ge schil over de verkeizingen van mei. Arias werd drie keer in het lichaam en een keer in de hals getroffen. Door dat deze kogel de onderkant van de schedel bij de ruggegraat heeft getrof fen, is Arias waarschijnlijk geheel ver lamd. Dit heeft men ook menen te mo gen afleiden uit de ontbieding naar het ziekenhuis van een neurochirurg. De pleger van de aanslag. Alfredo Jimenez, heeft zich enkele uren na het incident bij de politie gemeld Het vond plaats op een kruispunt aan de rand van de stad, toen Arias en Jimenez elkaar in door chauffeurs bestuurde wa gens passeerden. Jimenez riep naar de chauffeur van Arias om te stoppen. Na te zijn uitgestapt ontstond een twistge sprek, dat eindigde in vier schoten op Arias uit de revolver van Jimenez. Het geschil ging waarschijnlijk over de wens van Jimenez om samen, en bij toerbeurt, met Arias de zetel in de na tionale vergadering te bezetten, die de ze in mei was toegevallen. Jimenez kreeg daarentegen een ander toegewe zen. Jimenez is opgetreden als lijf wacht van de oom van Arias, Arnul- fo Arias, die als kandidaat voor het presidentschap geen succes heeft gehad. (Advertentie) De zangeres Josephine Baker heeft de inrichting van haar hotel en restaurant van het „broederschapsdorp Les Milan- des" van verkoop op een vendutie gered door een aanbetaling uit ontvangen gif ten. Josephine Baker, die uit de gehele wes. telijke wereld grote en kleine financiële bijdragen heeft ontvangen, overhandigde gisterochtend, slechts enkele uren voor de verkoping, een cheque van 15.000 franc aan de autoriteiten. De verkoop, die was vastgesteld voor twee uur'gistermiddag, werd onmiddellijk afgelast. De 58-jarige oude zangeres heeft echter nog steeds een schuld van 400.000 franc. Haar eigendommen, waarop zware hy potheken rusten, omvatten een kasteel, twee boerderijen een hotel, twee restau rants, een park, een zwembad en een theater met plaats voor 400 personen. De advokaat van Josephine Baker, zei, dat de post de laatste paar dagen een toe vloed van bijdragen heeft gebracht tot een totaal van ongeveer 100.000 franc. Hij zei dat de hulpaktie echter met kracht wordt, voortgezet, omdat het dorp nog niet is gered. Josephine Baker deelde later op een persconferentie mee, dat Les Milandes aan een internationaal comité zal wor den overgedragen, dat haar werk zal voortzetten. De commerciële exploitatie van het landgoed zal voorlopig worden gestaakt. daar staat BAYER achter. De woordvoerder van het Britse mi nisterie van defensie heeft in Londen meegedeeld, dat aan Spanje de bouw in licentie van fregatten van de „Lean- derklasse" zal worden toevertrouwd, en dat dit land ook „bepaalde wapens" zal krijgen. De woordvoerder weigerde te zeggen om hoeveel fregatten het ging en welk bedrag ermee was ge moeid. De fregatten meten 2300 ton. De Daily Express gaf het bericht groot opgemaakt op de voorpagina en schreef, dat het hier om „tenminste 14 miljoen pond sterling" ging. Spanje had het gewonnen tegen sterke concur rentie uit de Verenigde Stater, en Frank rijk schreef dit blad. De Express voor ziet moeilijkheden in het parlement, om dat Labour tegen het bewind van gene raal Franco is gekant. (Advertentie) C/"* AUTOMATIC /VEHJ TOASTERf69.50 Lal Bahadoer Sjastri, de 59-jarige vroegere Indiase minister zonder por tefeuille. is gisteren beëdigd tot minis ter-president ter opvolging van wijlen Jawaharlal Nehroe. g@5f8§j& 5905 477 D 1011 Producten van Agf a/Gevaert. A.G. De plechtigheid werd gehouden in het presidentieel paleis. Sjastri legde de eed af in handen van president Sarve- palli Radakrisjnan minder dan twaalf uur nadat hij zijn eerste kabinetslijst had voorgelegd. Het kabinet, waarvan alle leden op één na eveneens gisteren werden be ëdigd, wordt beschouwd lichtelijk rechts georiënteerd te zijn Premier Sjastri beheert tevens de portefeuilles van buitenlandse zaken en atoomenergie. De dochter van Nehroe. mevrouw Indira Gandhi, die pas over enkele dagen zal worden beëdigd, wordt mi nister van voorlichting en radio. Nieuwkomers zijn S. K. Patil, de nieu we minister van spoorwegen en Sa- jiva Reddy, minister voor de staal- en mijnindustrie. De twee medekandidaten van Sjastr: voor de funktie van minister-president, de vroegere minister van financiën Moraji Desai en de vroegere minis ter van verbindingen Jag Jivan Ram, hebben geen funkties gekregen in het nieuwe kabinet. Volgens welingelichte kringen was Desai, die met vijf an deren in het vorige najaar reeds ont slag had genomen uit het kabinet van Nehroe, wel uitgenodigd een ka- binetspost te aanvaarden, doch heeft hij geweigerd enige andere funktie te aanvaarden dan die van minister van binnenlandse zaken. Deze belangrijke funktie, na de post van premier de funktie met de meeste invloed, wordt bezet door Goelzarilal Nanda interim-premier na de dood van Nehroe. President Tito van Zuid-Slavië. die in Leningrad besprekingen heelt gevoerd met Sovjet-premier Kroestjev is gister ochtend naar zijn land teruggekeerd. Waarnemers menen, dat het gesprek mogelijk van grote invloed zal zijn op het besluit van Kroestjev hoe hij de Chine zen in het idologische geschil 'zal aanpak ken. Tito schijnt hem tot voorzichtigheid te hebben gemaand, om een definitieve scheuring in de communistische bewe ging' te voorkomen. In een officiële verklaring over het in formele onderhoud tussen beide staats lieden wordt gezegd, dat zij „groot be lang hechten aan de solidariteit van alle progressieve krachten, die strijden voor vrede, democratie en socialisme". President Tito en premier Kroestjev on derstreepten de noodzaak voor de com munistische en arbeiderspartijen om het hunnen bij te dragen tot het overwinnen „der moeilijkheden, die in de internati onale communistische beweging zijn ont staan" en het bereiken van eenheid op basis van het Marxisme-Leninisme in het belang van de wereldvrede. r Hier kom ik met onze stad. Nou, Goes dat is me wat. Er is van alles te zien Voor Jan, Kees en Lien. Wij hebben een mooie kerk Gebouwd en geschilderd dat is goed werk. Allerlei kleuren van alles wat Je kan er uren naar kijken en je wordt het niet zat. Vlak er naast de bioscoop Dat is een in- en uitgeloop Voor de film van Elvis of Conny En je hoort er ook muziek van Ronny Nu naar de Hema gewis, Ze verkopen van alles behalve vis. Naast de Hema, de Magneet Die voor ieder wel wat weet. Dan naar Van Haren schoenen in elke soort, Zelfs van de Beatles, waar je nu veel van hoort. Al deze dingen staan in de drukste winkelstraat Waar bijna iedereen om boodschappen gaat. Nu de stad uit en naar het museum op. Maar ooo wat een strop Het is gesloten, dan zien we de bui tenkant maar trapsgewijze is het dak Het is geschilderd met rood, wit lak. Dit Museum staat op de kade En er staat ook een winkeltje met chocolade. Sen eindje verder ligt het kanaal, Daar is het altijd een kabaal. Vooral met die schepen die volgeladen zijn met stven en repen Nu lopen we om naar het marktplein Daar is het dinsdags altijd fijn. Je kunt er kopen hier en daar, JANNIE DE WINTER le klas L.S. te Kwadendamme Ook nylons en Beatlehaar. We gaan de markt af En staan voor het stadhuis paf! Het is heel breed en hoog Net zo hoog als de regenboog. Scholen zijn hier in overvloed. Ik ga elke dag naar de V.G.L.O. met spoed. Sen Ulo en H.B.S, zelfs twee Brengen veel kinderen met zich mee. Dan hebben we ook nog een toekomstig zwembad Waar je kunt zwemmen als een rat Maar dat is nog niet klaar, Nu, afwachten maar. Ziekenhuizen hebben we hier Het tweede moet nog geopend worden met plezier. Dan hebben we nog een boel flatgebouwen. Maar als ik daarvan een boekje open moet vouwen Dan was ik morgen nog niet klaar Dat zal ik dan maar niet doen, nietwaar. Als jullie nog eens in Goes zijn Kom je dan even langs fijn! LENY MARTENS, 14 jaar GOES, OUDE SINGEL 34 Breda, Breda, Met je Mark en je Aa, met hun grauwe water, en eenden gesnater. Breda jij mooie stad, met het beroemde Spanjaardsgat! Ja en hoe vind je, het prachtige kasteel Bouvigne? En onze mooie Grote Kerk, is dat geen machtig bouwwerk? En Breda krijgt alle lof, voor zyn pittoresk Begijnhof! Breda, ik ben zo blij, want je hebt ook bossen en paarse hei. En eenieder die mijn stad ziet, zingt verheugd het Bredase volkslied. MARIJKE De plaats waar ik woon heet Hoofd plaat. De omgeving van Hoofdplaat, dat is de gehele Hoofdplaat-polder, is een zeer jong gebied. Het is dan ook het jongste plaatsje van West- Zeeuws Vlaanderen.- Al is het toch maar klein met zijn ca. 1300 inwoners er komen veel toeristen. Hoofdplaat ligt dan ook aan de Wester schelde, of ook wel Honte genoemd. Dus ko men er ook veel sportvissers. Ook worden er elk jaar verschillende hengelwedstrijden gehouden. Om te wandelen is de zeer lange zeedijk prachtig. Bij helder weer kan men de overkant en de bouw van de Sloehaven duidelijk zien. Voor mensen met tenten is het cam ping terrein DE STEENHOVEN zeer uniek. Ook de bevolking is gastvrij. Het mooie kerkje uit 1795 is het zien waard. In de oorlog is hier hard ge vochten. Op 17 maart 1943 is op last van de Duitsers de klok gestolen. Veel was kapot. Maar Hoofdplaat herrees. En uit de volksmond zeg men nog steeds D'OOFPLAOTE HANNIE BLAAKMAN Dorpsstraat 18, Hoofdplaat. Voor verdere inlichtingen kan een bezoeker zich wenden tot de VW, Dorpsstraat 1 Hoofdplaat. Moerdijk, als iemand zegt Wat is dat klein, dan heeft hij wel gelijk. Ongelijk kan ik hem niet geven omdat ik maar vier jaar ouder ben dan zeven. Al is Moerdijk geen stad, het is toch altijd meer dan wat. Wie heeft de trots om zo dicht bij de Moerdijkbruggen te liggen? Geen ander dorp, al is het ook Haaien of Biggen. Maar Moerdijk heeft een gebrek:: het heeft wel sensatie, maar weinig of geen recreatie. Maar niemand kan een Moerdijker verhinderen (Al heet ik dan wel van Kinderen) om trots te zijn, al is ons dorp ook klein. ANTON VAN Steenweg 51,, Moerdijk. KINDEREN Sluiskil is de plaats waar ik woon. En is heus niet zo schoon. Er vliegt veel vuil van de fabriek Maar daarvan wordt je niet ziek. Als ik van woonplaats zou moeten ruilen, Zou.ik vast en zeker huilen! Want ik woon hier zo graag. Soms gaan we weleens naar de Kraag, Of zwemmen naar Sas van Gent Voor 25 cent. EDITH NONNEMAN Bosjesweg 81, Sluiskil. Edith is pas 10 jaar geworden. Har telijk geluk gewenst Edith, en dat je nog lang in Sluiskil mag blijven wo nen! Op Sluiskil daar moet je wezen, Op Sluiskil daar moet je zijn. Daar kun je toch zo heerlijk spelen Daar vind ik het toch zo fijn. Ze maken daar een nieuw kanaaL Dat weten we allemaal. En ze bouwden ook een nieuwe kerk, Dat was een heel groot werk. Die het niet wil geloven, Die klimt maar eens naar boven. Dan moet hij maar eens kijken, Dan zal het vanzelf wel blijken. DORTHY FREYZER Bosjesweg 67, Sluiskil. TEKENING ONDER: ROB BLAAKMAN Dorpsstraat 18, Hoofdplaat De stad waarin ik woon dat is Breda Het is een mooie stad, zeg dat wil ja. Ze zijn nu de haven van het Spanjaards Gat aan het verbouwen. Of het ze zal berouwen? Ik kan het u heus niet zeggen En durft het ook niet op m'n erewoord te leggen. Breda is daarbij ook een drukke stad De grote mooie winkels en huizen Met in de kelders soms vieze muizen Breda heeft veel leuke mensen en veel toeristen, die dat nog niet wisten. De dieren lopen vrij op straat Familie en vriend staan gezellig buiten tot 's avonds laat Allen zijn, b.v. op sportgebied, zeer sportief. De kleine kinderen schattig en lief. Het Valkenberg te Breda is een prachtig park, Zoals het stadhuis op de grote markt Daar, wanneer ze vrijdag ter huwelijk gaan, bloemen krijgen En waar ze elkaar niet oorvijgen. Zoals te New York, Londen of Amerika Het is hier rustig en mooi in de stad BREDA Elisabeth van Gestel Slingerweg 30, Breda Kaatsheuvel, gemeente Loon op Zand bezit een van de mooiste plekjes van het land. Het is de Efteling schoon en mooi, zoiets moois vind je zelfs niet in het Gooi. De sprookjes worden waar. Als je het niet geloven wil, kijk dan zelf maar. In de speeltuin is een wip. Eieren kun je krijgen, voor 10 cent van de kip. De schoonmaker is Holle bolle Gijs. Heb je het warm, koop je ijs. Zwemmen kun je in het zwembad: Er vliegt een fakir op zijn mat. In Kaatsheuvel is nog meer: er komen toeristen keer op keer. HANS VAN DER WIEL 11 jaar Dr. Ariënsplein 11, Kaatsheuvel Hans wil graag corresponderen. Hdj zwemt, schaatst en hockeyt graag en spaart postzegels. Ik woon in Oudenbosch. We hebben een nieuw zwembad in Oudenbosch, een overdekt, met warm water er in. Ik krijg zwemles van school in dat bad. Voordat je gaat zwemmen moet je eerst onder de douche. Dan in het water en dan gaan we zwemmen Ieren. Eerst drijven. Dan tien minuten vrij zwemmen en dan er uit. Ons aankleden en dan naar school. Daaag! MICHEL BEGO, 11 jaar Pagnevaartweg 93, Oudenbosch De koning van het land van kabouter Wipneus werd oud. En op zekere dag sprak hij tot zijn knecht: „Ga naar de stad en zeg dat iedereen vanavond om 8 uur naar mijn paleis moet komen want dat ik dan de nieuwe koning zal uitkiezen. En zeg erbij dat ik verwacht dat iedereen er op zijn best moet uit zien." De knecht bracht de bood schap over en alle kabou ters haastten zich naar de winkel om een nieuw kos tuum te kopen. Ook kabou ter Wipneus had het ge hoord maar hij keek ver drietig want hij had geen centjes om een nieuw kos tuum te kopen.- Treurig ging hij naar huis naar zijn vrouw en naar zijn kinder tjes. Snikkend vertelde hij het bericht aan zijn vrouw tje. Vrouw Wipneus zei: „Ach beste man, je moet aiet huilen, wij hebben toch geen kans, want er zijn er zoveel en wij zijn maar ar me mensen die hard moe ten werken om onze boter ham te verdienen." De woorden van zijn lieve vrouwtje troostten de ka bouter een beetje. Maar 's avonds toen hij voor het raam naar bui ten stond te kijken en al de andere kabouters naar het paleis van de koning zag vertrekken, begon zijn hartje snel te kloppen. Om 5 voor 8 pakte hij zijn muts en zei tegen zijn vrouw: „Vrouw ik ga eens kijken hoe het afloopt". aangekomen bleef hij ach teraan staan kijken. De koning zat op zijn troon in de tuin en al de andere kabouters stonden er rond. Als kabouter Wip- „Och man", zei zijn vrouwtje, „zou je dat wel doen, je hebt toch geen schijn van kans." Maar kabouters Wipneus ging toch. Bij het paleis neus op zijn tenen stond kon hij net de koning zien. Toen de grote paleisklok B uur sloeg stond de ko ning recht en sprak: „Beste mensen, ik word oud en De apostelen binnen en St. Petrus prekend op een stoel bij r --y a/pk mfx i Ia, Zi JLsjSAi PATRICIA VERMEULEN Hooghout 7, Breda daarom heb ik jullie allen naar hier laten komen, want een van jullie moet de nieuwe koning worden, [k zou daarom graag wil len weten wie dat zou wil len". Alle kabouters staken hun vinger op, alleen ka bouter Wipneus niet. Toen vroeg de koning of kabou ter Wipneus eens naar vo ren wou komen. Met klei ne pasjes en steeds naar de grond kijkend kwam Wip neus naar voren. De ko ning zag hoe armzalig de Kabouter gekleed was en kreeg diep medelijden met hem. Toen sprak de koning: „Mannen ik kies kabouter Wipneus uit als nieuwe ko ning". Wipneus wilde proteste ren maar de koning riep: „Een hoera'tje voor de nieuwe koning!!" Verlegen stond hij daar, toen rende hij gauw naar huis om het grote nieuws aan zijn vrouw te vertel len. Zijn vrouw was zo blij dat ze begon te huilen om dat ze zo gelukkig was. En dat kabouter Wipneus een goede koning was daar hoef je niet aan te twij felen. Emmy de Poorter, 17 jaar Sasput 046, Schoondyke Enkele weken geleden lazen jul lie in de krant, dat er in Sprang- Capelle een ooiecaar toas aangere den en dat het vrouwtje sindsdien het nest niet meer verliet. Ze zal dus, omdat ze geen voedsel gaat zoe ken, spoedig sterven. De eieren zijn naar een broedmachine gebracht Twee zijn er uitgekomen. Maar he laas - de jonge ooievaartjes hebben het niet volgehouden. De meeste van jullie hebben mis schien nog nooit een ooievaar ge zien. Dan moest je vroeger komen. Toen kon je beslist in elk dorp één of meer ooievaarsnesten aantreffen. Als er op dit ogenblik 75 nesten in geheel Nederland zijn, mogen we blij zijn. En dan vroeger'. In 1910 waren er bijna 600 nesten en kijk dan eens naar de volgende cijfers. 1930: ongeveer 200 nesten; 1940: on geveer 300 nesten; 1950: 82 nesten (met samen 189 jongen1960: plm 70 nesten. Over 20 jaar zullen er misschien geen ooievaars meer hier broeden Hoe jammer dit ook zal zijn: we moeten ons er bij neerleggen, want we kunnen er bijna niets aan doen. Toch worden er jaarlijks wel nesten gebouwd door de mensen. Zij doen dit dan op een wagewiel, dat zich op een paal bevindt. Soms heeft dit succes, maar in de meeste ge vallen maken ze hun nest toch lie ver zelf. Als je ooit deze prachtige vogel hebt gezien, zul je de 3 kleuren, rood, wit en zwart, nog wel herin neren. Hij is nl. geheel wit met zwarte vleugels, een rode snavel en rode poten. De jongen hebben een zwarte snavel en bruine poten. Als de winter niet te streng is geweest arriveren de eersten reeds begin maart, uit Zuid-Afrika, in ons land. Begin september vertrek ken ze weer naar dit taarme land (het is dus een trekvogel!). Hun nest maken ze dus op wa- gewielen op een paal, maar ook op schoorstenen van hoge en oude hui zen, doen ze dit wel. Rond mei komen hierin ongeveer 4 eieren, die, zowel door het man netje als door het wijfje, een kleine 5 weken worden bebroed. De jongen blijven bijna 2 maanden op het nest. Als voedsel gebruiken ze kikvorsen en padden. Het is nogal een grote vogel, die met gestrekte hals vliegt. Als je ze in september naar het zuiden ziet vliegen, moet je maar goed kij ken, want ze komen misschien wel nooit meer terug! J. K. JOSé OOSTVOGELS Kraaiheuvelstraat IA Achtmaal Op woensdag bij ik altijd blij, dan zijn we de hele middag vry. Fijn, dat de kleine Stem er weer is, Want tante Thea en oom Jan maken hem niet mis Het hele blad staat weer vol, en ook weleens met wat lol. „Het omgekeerde" maken ze soms ook zo dol. Met onderaan een groot verhaal, meestal lees ik het allemaal. Marianne Voermans (11 jaar) Paandijksestraat 4, Rijsbergen 1. Wat hebben Pa en Ma wel maar de kinderen niet? 2. Welke bomen hebben geen blade ren? 3. In welk huisje woont niemand? 4. Welk woord schrijf je altyd fout? •„proj" pjooM. ;aq 'aCsmq-iaa/A. uaa ui g 'uauioqpjeeu g 'y ja^af ap I Deze raadsels zijn ingezonden door Willy v.d. Put, 12 j. Zij spaart speldje» en filmsterren en zou graag corres ponderen. slechts 10 Alle soorter Nu extra 2 grote ra 1 of NHMMMINHt* J bij 2 tubes •HMMMMNMt» zak van

de Stem | 1964 | | pagina 10