I mflRvas een topsigaret in Amerika HOOFDPRIJS Belangrijke VEILING Perzische- Oosterse Tapijten Alles moet worden verkocht! U.T.S. TE TERNEUZEN BIEDT VELE KANSEN Gunstig jaar „Udenhout" fïlARVÜS de echte Amerikaan iïlRRVaS de sigaret met eigen karakter mflRVCLS "normal" en "filter king-size" fï)RRV€LS als U een goede sigaret wilt METSELAARS BETONWERKERS MAGAZIJNMEESTER BELANGRIJK 4 Gotische clubjes NET MEISJE Gemeente Sas van Gent WATERLEIDING 'n grote importzending Showroom Zeevlam geopend in Breskens Vergadering van Wolfederatie te Goes Borssele wil zelfstandig blijven De prins is welkom ENGELAND en Portugal delen Moderne vijfkamp tegen Oostenrijk EXAMENS t flinke arbeidskrachten Mevr. Adriaansens Geen tijd Geen nood! METERFABRIEK TERNEUZEN 'n2eonderhouds bankwerker monteur ÏOOO GULDEN te BREDA In de VEILINGZAAL J. P. ASMANN VEEMARKTSTRAAT 62 te BREDA zal door de erkende veilinghouder en makelaar A. H. Ineke t.o.v. F. L. J, Coppens, deurwaarder, publiek a contant ge veild worden: en andere Verder kleedjes, lopers, kussens, kelims, enz. Waarborg-certificaten verkrijgbaar WEGENS 0 VERBEVOORRADING van de importeur is op- dracht tot deze veiling gegeven. 4 DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 8 JUNI 1964 4 Wij hebben melding gemaakt van de belangrijke uitbreiding van de Uitgebreid Technische School voor Zeeuwsch-Vlaan deren te Terneuzen. Het schoolbestuur heeft vanuit Den Haag de toezegging ontvangen, dat de vergunning gereed ligt voor de bouw van drie theorielokalen, een tekenzaal, een expositielokaal voor bouwmaterialen, een laboratorium voot bouwmaterialen en een volledige werk plaats voor machinale houtbewerking en een stellokaal. Voorts zal er een school tuin met beperkte sportaccommodatie worden aangelegd en een terrein voor terreinmetingen. Zodra de vergunning is ontvangen zal het aannemersbedrijf M. A. de Bruijne met de werkzaamheden beginnen. Het is de bedoeling het gebouw begin 1965 klaar te hebben. Ongegronde vrees Toen men jaren geleden aan een UTS voor Zeeuwsch-Vlaanderen ging denken, zijn er wel eens stemmen opgegaan, die vroegen of de school wel levensvatbaar heid zou hebben. In 1957 werd op be scheiden schaal begonnen in een gebouw aan de Industrieweg, dat later met weinig kosten in een industriehal" zou kunnen worden omgebouwd. Er werd begonnen met 28 leerlingen en er waren toen twee afdelingen, werktuigbouwkunde en elek trotechniek. Nu, in 1964, zijn er 150 leer lingen en meer dan 25 praktikanten. Dat de vrees destijds ongegrond is geweest blijkt dus dus niet alleen uit deze ge tallen, maar nog meer uit de a.s. belang rijke uitbreiding, waardoor ruimte wordt geschapen voor 200 leerlingen. Verkeerde begrippen Vreemdelingen beweren wel eens dat Zeeuwsch-Vlamingen harde werkers en bescheiden mensen zijn. Dat ondervinden ook directeuren van scholen, die vaak moeite moeten doen, om de ouders aan het verstand te brengen, dat hun zoon beslist wel intelligent is en het heel ver kan brengen als hij de kans krijgt om te studeren. De ouders van zulke jon gens zijn dikwijls eenvoudige mensen, die zich moeilijk kunnen indenken, dat hun zoon genoeg capaciteiten heeft om een belangrijke positie te veroveren. Als zij dan eindelijk overtuigd zijn en hun zoon de gelegenheid geven, komen zij tot de ontdekking, dat de voorspelling uitkomt- Vele kansen De directeur van de UTS te Terneu- zen, de heer Vermeulen, krijgt ook der gelijke ouders op bezoek. In 4© loop van het gesprek bemerkt hij, dat de ouders denken, dat de UTS maar voor zeer bepaalde jongens, die reeds een tech nische opleiding genoten, bestemd is. Dat is onjuist. Ook leerlingen, die de (Van onze verslaggever) in Breskens heeft ir. A. Jacobs van de Gasmaatschappij EBES uit Zeebrug- ge de showroom geopend van de doch termaatschappij Zeevlam, die voor de gasdistributiezorgt in Breskens. Groede en Nieuwvliet. Naast verkoopruimte is de showroom ook bedoeld als voorlich tingscentrum bij o.m. de toekomstige overschakeling op het aardgas. Burgemeester J. A. Eekhout van Bres kens memoreerde bij de opening de gro te evolutie van de warmtevoorziening en het baanbrekend werk. dat de EBES in de streek heeft verricht. De EBES koestert plannen om het buizennet uit te breiden in de richting van oost-Zeeuwsch-Vlaanderen. Tot de plannen behoort ook de aansluiting van Sluis en Aardenburg op het huidige net. De afdeling Zeeland van de Neder landse Wolfeaeratie G. A. belegt op don derdag 11 juni een algemene vergadering in het hotel De Landbouw te Goes. Tiidens deze vergadering zullen mede delingen over de wolinname 1964 worden gedaan en voorts is er een bestuursver kiezing. Ir. A. Bruijning, die aan de beurt van aftreden is, stelt zich niet meer herkiesbaar. De heer C. van Leeuwen uit Alkmaar zal tevens een inleiding houden over het onderwerp: Texelse schapenhouderij en de ontwikkeling daarvan in de laatste jaren. De raad van Borssele is met vijf tegen één achter het standpunt van b. en w. gaan staan dat er geen enkele reden is om aan Borssele zijn zelfstandigheid te ontnemen. Volgens het herindelingsplan voor Zuid-Beveland zou Borssele in de te vormen Sloe-gemeente opgaan, te- samen met 's-Heerenhoek, Heinkenszand Nieuwdorp, een gedeelte van Ovezande en Lewedorp. Alleen het KVP-raadslid van 't Westende kon zich met het her indelingsplan verenigen. Volgens b. en w van Borssele staat de gemeente er finan cieel goed voor. Ook de toekomst ziet er niet slecht uit, onder meer dank zij de uitbouw van de machinefabriek van 't Westende en de te verwachten ont wikkeling in het Zuid-Sloe. Voor de n.v. maatschappij tot exploi tatie van steenfabrieken „Udenhout" v.h Weyers en Co. heeft 1963. blijkens het verslag, gunstige resultaten opgeleverd Het saldo exploitatierekeningen beloopt, volgens de gecombineerde verlies- en winstrekening, f 607.100 (v.j. f 610.200). Vorig jaar werd bovendien nog restitutie vennootschapsbelasting ad f 125.400 ont vangen. Na aftrek van o.m. afschrijvingen ad f 337.600 (f 414.700) alsmede aanloop- en stichtingskosten voor de nieuwe fa briek te Maren-Kessel ad f 56.100 (nihil), resteert een saldo minst van f 213.400 (f 135.800). Vooruitzichten: op grond van de rui me orderpositie en het nog steeds in omvang toenemende bouwprogramma, verwacht de directie dat in 1964 en vol gende jaren de produktie een gerede afzet zal vinden. Met ingang van 1 ja nuari 1964 heeft de regering een prijs verhoging toegestaan. In hoeverre de kostenstijging hierdoor blijvend zal wor den gedekt, is vooralsnog een open vraag. In 1963 heeft het bedrijf op volle ca paciteit gewerkt. Eind 1963 waren de voorraden tot een minimum verminderd. In de fabriek te Udenhout werden voor zieningen getroffen ter mechanisatie van het produktieproces. Dit betekent dat de personeelsbezetting aanzienlijk kon wor den verminderd. Muloschool beëindigd hebben, of een paar klassen hebben doorlopen, kunnen met succes de UTS-opleiding volgen. In de loop der jaren werden hiermee zeer bevredigende resultaten bereikt. Er is nu duidelijk meer belangstelling voor bouwkunde en voor elektrotechniek, wat de nieuwe leerlingen betreft. De in Terneuzen nieuw gevestigde bedrijven tonen belangstelling voor werknemers in technisch-administratieve beroepen. Bezichtigen Woensdag 10 juni om half acht staat de schooldeur open voor ouders van toe komstige leerlingen en verdere belang stellenden. Zij zullen dan uitgebreid ken nis kunnen nemen van het onderwijs aan de UTS en daarbij worden alle mo gelijke inlichtingen gegeven over studie kosten, studietoelagen, cursusduur, plaat singsmogelijkheden van gediplomeerden en verdere studies. Prins Philip heeft de internatio nale cricketspeler Fred Titrnus zijn verontschuldigingen aangebo den. Titmus was opening batsman tegen de touringploeg der Austra liërs en stond tegenover fast-bow- ler Hawke toen de helikopter over kwam met de prins die de wed- stijd op het Trent Bridge terrein wilde zien. De Umpires staakten het spel en bij de tweede bal na de hervatting sneuvelde Titmus op slip. Vele kenners gaven als hun mening dat het uoorual voldoende was om een batsman uit zijn con centratie te halen. Toen prins Philip later aan de spelers werd voorgesteld, sprak hij tot Titmus: Sorry voor die heli kopter van mij. Ik hoop dat ik u niet heb gehinderd". Titmus antwoordde: Dat is all right, sir. U bent altijd welkom". In het vierlanden voetbaltoernooi, dat in Sao Paulo wordt gehouden, heeft Portugal met 11 gelijk gespeeld tegen Engeland. De Portugese middenvoor, Torres, werd na een incident van het veld gestuurd. Het ontstond twintig mi nuten voor het einde by de stand 11 toen de scheidsrechter een doel punt van Portugal wegens buitenspel afkeurde. De 20.000 toeschouwers, die de gehele wedstrijd sterk op de hand van de Por tugezen waren geweest, floten de Brazi liaanse scheidsrechter uit en begonnen vuurwerk af te steken. Vijf Portugese spelers klitten rond de arbiter om hem van zijn ongelijk te overtuigen. Het in cident eindigde ermee dat Torres, de meest hardnekkige van de vijf, van het veld werd gestuurd. Het was overigens een middelmatige wedstrijd op een hobbelig veld. Portugal kwam met 10 voor doordat na 40 minuten een schot van linksbuiten Peres via een been van de Engelse rechtshalf Ron Flouwers in het net belandde. Roger Hunt, de Britse linksbinnen scoorde de gelijkmaker na 63 minuten. Portugal werd in de laatste twintig minuten ge handicapt door blessures van Peres en rechtsbinnen Eusebio. Va«n 22 tot en met 24 juni zal voor de eerste keer in de geschiedenis van de Nederlandse sport een landenwed- strijd moderne vyfkamp worden gehou den. Eindhoven en omgeving bieden alle mogelijkhede voor het verwerken van de onderdelen van de moderne vyfkamp tussen Nederland en Oostenryk. De Nederlandse ploeg, door de stich ting moderne vijfkamp gekozen, bestaat uit sgt. der mariniers W. L. de Wijn (Rotterdam), sgt. der mariniers C. J. van Tol (Den Helder), marechaussee I. D. Ritmeester (Zwolle), korp der mariniers A. B. Dijk (Den Helder), korp der mariniers C. Klok (Den Hel der) en de reserve F. Stoker,mare chaussee 1 (Zwolle). Het wedstrijdprogramma bestaat uit vijf onderdelen: schermen, elektrische degen, paardrijden (een springconcous over 100 meter met 15 hindernissen op het terrein van de Eindhovense manege) pistoolschieten (25 meter in 4 serier van 5 schoten), zwemmen (300 meter vrije slag in het zwembad de ijzeren man te Eindhoven). De eerste twee onderdelen hebben plaats op 22 juni, pistoolschieten en zwemmen op 23 juni en de veldloop over 4 km op de Oirschotse heide op 24 juni. AVONDSCHOOL TECHNISCH ONDERWIJS MIDDELBURG Geslaagd voor A-cursus bouwvakken: zt. Buteyn, Oost- en West-Souburg. H. Jansen, Koudekerke W. Sturm, Aagte- kerke. J. Zandee, Oost- en West-Souburg. A-cursus metaalbewerken: P. Adriaan- öe, Oostkapelle. P. Anderiese, Middel burg. S. van Belzen, J. van Belzen, Arne- muiden J. Bos, Middelburg. C Dinge- manse, Koudekerke. J. Hendrikse, P. Luitwieler, Middelburg. J. de Nooyer, Arnemuiden. L. Kuys. Middelburg. C. Poppe. Meliskerke C. de Ridder R. Snij ders, K. van Velzen, Middel/urg. C. Wondergem, Oostkapelle. J. Boone, Se- rooskerke-W. (prijs). A-cursus schilderen: P. den Hollander, Serooskerke-W. B-cursus schilderen: A. Dingemanse, Middelburg. J. Gabriëlse, Westkapelle. J Goedhart, Ritthem (prijs). M. Groot- jans, Arnemuiden. P Huibregtse, Dom burg. A. Koppejan, Veere. H. Meeden- dorp, Arnemuiden. C. de Munter, Mid delburg. D. Pieters, St. Laurens. Gezel schilderen: W. Regeer, Vlissin- gen. A. van Sighem, Westkapelle. H. Simonse, Aagtekerke. W. Walraven, St. Laurens. J. van der Weele, P. Rogge veen, Middelburg. B-cursus metaalbewerken: P. Beye, Arnemuiden. M. Geelhoed, J. Hartman, P Joosse, J. Moermond, Middelburg. B Mulder, Nieuwdorp (prijs), W. Roskam, A. van Sluijs, C. van Veen, F. de Bruin, Middelburg. PATROONSCHILDER Te Utrecht slaagde voor patroonschil der de heer A. de Guytenaer te Sint Jansteen. BELASTINGEN Geslaagd voor het examen adjunct commies van 's Rijks Belastingen: J. A. M. van Beijsterveld, inspectie der regi stratie en successie te Terneuzen; P.C.R. Burm. Rijksontvangkantoor te Hulst; J. M. v. d. Hooft, inspectie belastingen Ter neuzen; A. Schiedam te Axel werkzaam op rijksontvangkantoor te Hulst; J. A. Seen te Schoondijke, werkzaam op in spectie belastingen Oostburg. Heden overleed tot onze diepe droefheid, onver wacht, voorzien van de Genademiddelen der H. Kerk, onze zorgzame moeder, behuwd- en grootmoeder ANTONIA FRANCISCA VAN OERS weduwe van Petrus Hoendervangerg in de ouderdom van 65 jaar. Steenbergen A. P. Hoendervangers H. Hoendervangers-Teunisse en kinderen. Roosendaal A. Broere-Hoendervangers J. Broere en kinderen. Hoogerheide M. Aarden-Hoendervangers A. Aarden en kinderen. Bruinisse M. Hogenwerf-Hoendervangers 3. Hogenwerf en kinderen. Steenbergen C. Hoendervangers. 's-Gravenpolder I. Doczelaar-Hoendervangers H. Doezelaar en kinderen. Steenbergen E. Hoendervangers. Steenbergen, 6 juni 1964. Stoofdijk 59. De gezongen H. Mis van Requiem zal plaatsvin den a.s. dinsdag 9 juni om 10 uur in de parochie kerk van de H. Gumaris te Steenbergen, waar na de begrafenis op het R.-K. kerkhof aldaar. Bijeenkomst rouwkapel Blauwstraat 38 om 9.30 uur. Rozenkransgebed maandagavond om 7 uur in de parochiekerk. VOOR DIRECT GEVRAAGD Autobandenhandel en Coverbedrijf LUCTOR Tivoliweg 63 Hulst Tel. 01140—2461 TE KOOP: in zeer goede staat Koopje Te bevragen: BOSJESWEG 43 SLUISKIL DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling ondervonden bij het overlijden van onze lieve man en vader, betui gen wij onze hartelijke dank. Fam. den Boer-Kint Graauw, juni 1964. GEVRAAGD: bij HOOFDSTRAAT 34 ST.-JANSTEEN TEL. 01140—2928 Onze agenten nemen Uw advertentie voor «-•i. gaarne aan 1 De vraagt: in de leeftijd van 21-26 jaar, met volledige LTS-opleiding. Sollicitaties tijdens de werk tijd persoonlijk aan het mon tage-atelier, Industrieweg 17 of schriftelijk. Wegens beëindiging nog enige lederwaren te koop, zolang de voorraad strekt. Rademakers, Bierkaaistr Hulst. 12368 X Gebruikte bromfietsen: Bata- vus Conforte, Magneet Globe- master, Sparta Sport, Puch Sport, RAP Crown Imp. Gara ge de Jager, Axel, tel. 774 Een verwarmingsapp. voor le dere beurs. Install, bedr. De Weerd N.V., Markt 33, Etten, tel. 01608-2310 80405 Te koop vrijstaand woonhuisj met schuur en tuin. Binnenkort vrij Vaartweg 32, Oudenbosch 020158-X Te koop stenen landhuisje bij Nieuwdorp Zeeland (ZBe.) 3 km van strand. Brieven H. Louisse, Robijnstr, 29a, Breda. 024824 X Woonhuis te koop vrije inrit. Direct te aanvaarden. J. de Jongh, Bisschops Molenstraat t247, Etten N.B. 80758-X Café met erf, gunstig gelegen in de gemeente Hulst te koop. Brieven onder no. 12379 Bijk. Hulst. 12379-X Gaat u trouwen of heeft u een nieuwe woning? Krediet voor iedereen tot f 5000,voor aanschëf meubilair, woningtex tiel. Vraag gratis folder, dan krijgt u algehele inlichtingen. Postbus 1371, Rotterdam. X Riante zomerhuisjes te huur te Renesse en omgeving Omme. Inl. Oranjeboomstr 9. Breda. 80733-X Burgh - Haamstede zomerhuis jes 6 pers. v.v, butagas, str. water, elektr omgeving bos en hei. Vrij voor 18-7 en na 22-8. Voorstraat 153, Roosendaal. Tel 01650-5245. X Zomerhuisje Zoutelande met gas, licht en str. water nog vrij voor 18 juli en na 22 aug. Bevr. 01620-4265. 567-X Eerste Zeeuwse Caravanbedrijf Voltaweg 6, Vlxssingen, heeft nog vóór 18 jui caravans te huur te Zoutelande. In juni te gen zeer aantrekkelijke prijzen; 3 weken huren, 2 weken beta len. Tel. 01184-3260 na 7 uur 01180-3500. 13151-X R,-k. heer 66 jr. zoekt kennis- m. r.-k. weduwe of alleenst. juffr z.k. Br. o. n. 80906. - .Motor Voor een goede gebruikte Opel Voor een goede motor van Opel Voor onderdelen van Opel Voor reparaüe's aan uw Opel Gaat u dan eens naar de „Opel Specialist". Heden heb ben wij weer in voorraad staan; 1 Opel Rekord 1961. 1 Opel Re- kord 1960 4 deurs. 2 Opel- Re- kords 1960. 1 Opel Rekord 1959. Jpel Rekord 1958. 1 Opel Ca ravan 1958 1 Opel Rekord 1956. Als inruil nog een goede Opel Caravan 1954 voor 350, Verder hebben wij nog motoren rev. en gebruikte. Bij aankoop van een automobiel of motor krijgt u een Sega Garantiebe wijs mede. Bovag en Sega Ga rage B. Damen, Kwekerijstr. 3, Breda Tel. 33528. 80689 X Quick-service en autohan del „Tebo", Oranjeboomstraat 305, Breda tel 33563 heeft in voorraad: Ford Taunus 17M 1959, Fiat 600 I960, Fiat 600 1956, VW de Luxe 1957, V.W. de Luxe i960, V.W. bvstel I960, V.W. kleinbus I960, 1959, 1950, 1956,' Opel Rekord 1953. Leve ring onder garantie, inruil en financiering mogelijk. Tevens het aangewezen adres voor doorsmeren en verversen. X Citroen occasions. Steeds voor radig Citroën D.S. I.D, 2 C.V.- HY en Break in div. prijzen. A. v Beek en zn., Kade 5, Oudenbosch. Tel. 01652-2673- 2511 X Vito Garage te Breda heeft weer een mooie serie eerste klas gebruikte automobielen, welke wij met onze prima ga rantie en tegen lage prijs ver kopen Volkswagen de Luxe van 1963 slechts 25.000 km gelopen, Renault Dauphine 1957, Opel Rekord 1963 als nieuw Fiat 600 D van 1961, Fiat 1300 van 1962, Volvo 544 van 1960, Fiat 600 van 1961, V.W. met roldak 1961, Opel Rekord met schuifdak '61, V W. Stationcar 1963, Simca Monthlery 1959. Inruil en tegen zeer lage prijs te koop. Ford Zephyr 1957 Opel Rekord met roldak 1959. Al deze wagens zijn van voor tot achter nage zien door eerste klas monteurs in eigen werkplaats. Daarom kunnen wij u met een gerust vertrouwen de volle 100 pet. garantie geven. Kom gerust vrijblijvend eens bij ons kijken en ook u zult zeggen Vito heeft de mooiste keus. Let op het juiste adres. Vito Garage Gin- nekenweg 340 - 342, Breda, tel. 36173, recht tegenover de kerk vlakbij de Ginnekenmarkt. Da gelijks geopend tot 's avonds 10 uur. Zaterdags tot 6 uur zondags van 11 tot 6 uur. In ruil mogelijk, financiering bin nen één uur geregeld. 21687-X N.V. Vlissingse Aannemings Maatschappij ,,V.L.A.M." Veerweg 165 PAPENDRECHT Tel. 01850-1748 (7 lijnen) vraagt voor haar bouwwerk aan de Pola- nenstraat te Terheijden EN EEN Aanmelden dagelijks of dinsdag 9 juni van 19—21 uur aan de directiekeet bij bovengenoemd werk of telefonisch onder no. 01690-496. Wie heeft er tijd om thuiswerk te verrichten? Inl. De Tipge ver, Postbus 21, H. I. Ambacht X Gevraagd wegens huwelijk der tegenwoordige: meisje voor dag en nacht in gezin van 4 perso nen. Mevrouw Beaumont, Kwak -at 2, St.-Martens-La them by Gent. 80910-X To koop Bontmantels. Keuze uit meer dan 200 stuks. Nu zomerprijzen Kees v.d Ven, Nieuwlandstr. 3, Tilburg. Tel. 04250-26617. X Voorjaar nieuwe meubelen. Goed geld voor uw oude meu belen bij aankoop van nieuwe Levering rechtstreeks van fa briek onder garantie. Prettige betalingsregeling mogelijk. U wordt vrijblijvend thuis afge haald en gebracht naar onze toonzalen, meubeltoonz. Ruy- ter. Inl. br. ond no. 79105 of tel. 016Ó0-45401. Èreda. X Voor een betrouwbare gebruik te wagen is 't adres; Toon Gij- zen, Vestkant 125, Breda, tel. 33346. Wij hebben in voorraad: Taunus 17M 1961, Peugeot 1958, Opel bestel 1955 spotprijs, Lam- bretta 150 cc 1960, Fiat 1400B 1957 met radio, spotprijs, Opel Caravan 1956 spotprijs; Stan dard 1954 spotprijs, Citroen '61, 2 C.V. combinatiewagen; Opel Kapitan 1957, Ford Consul 1956, Taunus 17M 1962 als nieuw met radio 27.000 km gelopen, Ford Zodiac 1962, Peugeot diesel '61, Ford Zephyr 1959, Taunus 17M 1958, plus nog verscheidene in- ruilers, die wij hebben. Deze wagens worden onder garantie verk. In- en verkoop en finan ciering. Zondags geopend tot 3 uur. 80905-X Prima gebruikte motoren, scoo ters en bromfietsen. Alle onder delen in nieuw en sloop. Alles betaalbaar in overleg met be grip voor uw beurs. Willem Appels, Blauwehandstraat 2, Bergen op Zoom, tel. 01640-4380 Belcrum-Garage vraagt steeds aanrijdingvrije auto's v.a. 1959 te k. Min. Kanstraat 18 - 20, Breda, tel. 01600-39870. 80875 Volkswagens in prima staat v.a. f 1150,- Volkswagens nw. gespoten nw. chroom nw. bekleding v.a. f 1650. Ford Taunus 12 M, prima wa gens v.a. f 950.-. Opel Olym piad, prima wagens v.a. f 1100 Voorts alle onderdelen nieuw en uit sloop. Betaling met begrip voor uw beurs in over leg. Willem Appels, Blauwe- handstr 2, Bergen op Zoom, tel. 01640-4380 Batavus bromfiets z.g.a.n. te koop. 1300 km gel. Te bevr. Ivoystr. 18, Sas v. Gent. X Te koop z.m. dwergpoedeltjes en zeer kl. wit dwergpoedeltje 1 j., pinchertjes en pekingeesje. L. v. Boxtel, Putseweg 13 Os- sendrecht. X Te koop jonge Duitse herders 6 wk met prima stamboom f 75,- Mertens, Rozenstraat 20, Bergen op Zoom. 3667-X Nerveus? Gejaagd? Schieffers bloedwijn helpt bijzonder snell Bevat aktief-Leclthine, vitami nen en mineralen, werkt bio- vitaal. Exclusief bij apothekers en drogisten. O Bij de beoordeling van Uw prijsvraag inzending wordt gelet op originaliteit, slagvaardigheid, woordkeusen humor. Tweede prijs 500 gulden Derde prijs250 gulden en een STROOM- van AANTREKKELIJKE TROOSTPRIJZEN Verzend Uw briefkaart, bij voorkeur zo spoedig mogelijk, aan Marvels Pri jsvraagcomïté, Postbus 598. Einddatum van deze prijs vraag is 12 october 1964. De inzendingen worden beoordeeld door een jury van vooraan staande figuren uit de economische, journalistieke en publici- teitskringen. Alle inzendingen worden, eigendom van de fabrikant van de Marvels-sigaretten, Stephano Brothers, Philadelphia, U.S.A. Over deze prijsvraag kan niet worden gecorrespondeerd. De na men van de prijswinnaars worden Vódr 25 october gepubliceerd. Burgemeester en wethouders van Sas van Gent brengen ter algemene kennis, dat de kantoren en werkplaatsen van ALLE gemeentelijke diensten en instellingen gesloten zullen zijn op WOENSDAG 10 JUNI a.s. SAS VAN GENT, 8 juni 1964 Burgemeester en wethouders voornoemd R. A. J. den Boer, burgemeester, G. A. van den Hemel, secretaris De directie van de N.V. Waterleiding Mij. „Zuid- Beveland" maakt bekend dat, in verband met werkzaamheden aan de hoofdbuis, a.s. dinsdag 9 juni vanaf 8 uur tot 16 uur in 's-Heerenhoek geen en in Nieuwdorp weinig of geen water zal zijn. Veiling: morgen, dinsdagmiddag 2.30 uur. KIJKDAG: morgen dinsdag van 11—2.30 uur.

de Stem | 1964 | | pagina 8