WAS MOET KOKEN... We; E. PREM DAG..„ WASDAG! De pelsjagers van de Rio Pecos Spaans tevrd 10 DAGBLAD DE STEM VAN DONDERDAG 4 JUNI 1964 10 Saartje geeft haar wasgeheim graag prijs. "Witte was moet koken en goed drogen..." En daar troont zij als een vorstin te midden van haar onbeholpen attributen. Maar Saartje had toch gelijk. De Constructa-100 neemt - als eerste volautomaat - dit wasgeheim van Saartje over, Saartjes wasgeheim vertaalt in moderne woorden: de Constructa-100, de kookwas kan koken en... goed drogen. 11 EEG-i Chinezen Russen bi handelsg 1 voor koud vierc per echte liter (er dag thuisbezor De trotse bezitster van een Constructa-100 weet, dat dat rekje om de kachel verleden tijd is: de kachel werd een oliehaard, het rekje werd de centrifuge van de Constructa-100. En zó droog heeft u uw was uit nog geen volautomaat gehaaldExtra-droogeffect. (850 toeren per min., ongekend bij volautomaten) Naast de kookmogelijkheid (ja, werkelijk op .100° C.) biedt de nieuwe Constructa-100 nog veel meer: volkomen nieuwe vormgeving, elegant, func tioneel; electro-pneumatische venstervergrendeling, het venster kan alleen worden geopend, wanneer de machine niet in bedrijf is; toetsen-bediening, waarbij de mogelijkheid toch met de hand elk wasprogramma in te stellen; automatisch tweemaal voorwas bij extra vuile was en nog vele andere voor delen. Laat de nieuwe Constructa-100 eens voor u demonstreren of vraag nadere inlichtingen over de 60/40% financiering (zonder rente of kosten) bij uw Constructa-handelaar of bij Constructs Nederland, Middenweg 233, Amsterdam-O. Telefoon 020-947484* Als u een volautomaat kiest, kies er dan één, die kookwas kan koken I rnnstmita 83 „Wel alle donderds!" brulde de sergeant. „Wie zijn jullie eigenlijk wel?" „Blanken die naar het zuiden gaan en één neger, die meerijdt." „U moet niet denken dat u mij kunt brutaliseren!'' schreeuwde de getergde onderofficier .Old Death bleef doodkalm Wij zijn vrije mannen in een vrije prairie en niet op school, waar u de meester bent, die wij moeten antwoorden." „Ik volg mijn bevelen op. Ik heb op dracht u naar uw naam te vra gen". „Die kunt u krijgen, wan neer u niet zo'n grote mond opzet. Met geweld bereikt u niets bij ons. Old Death maak te indruk bij de sergeant, die inbond en op normale toon vervolgde: „Maak u niet dik. Ik kan niet weten, wie ik voor me heb. Er zwerven hier Ce laatste tijd heel wat schurken rond, die naar Mexico willen, om bij Juarez dienst to ne men." „Ach zo.Of dat schur ken zijn, of dat hun acnt„rvol- gers dat zijn, wil ik in 't mid den laten. Laat ik beginnen u te zeggen dat wij uit La Gran ge komen". „O, dus ik heb met partijgenoten te maker.?" „Ho, ho, niet zulke grola woor den. Misschien zegt net u ief», dat ik Old Death wordt ge noemd?" Dit antwoord mist» zijn uitwerking niet. Ai,e zes richtten zich in hun zadels op en staken de wapens vooruit. De Madrileense dag met gevoeleij heid, opluchting geerd op het besl| ministerraad inzat besprekingen" vJ gemeenschap met Het monarchistische schuwt enerzijds, dat overgeven aan gevo aangezien nog geen behaald en de ondt zullen zijn. Maar het blad tot tevredenheid handelsverdrag zal doch over de econom in het algemeen. Het katholieke blad dat een lange periode gen, die boven de h; uitgaan, staat te begi ingenomen met het fei schappelijke markt he besef van zijn historis lijkheid in deze, voor ons continent kritieke „een eerste stap gezet leidt naar gemeenschap van materiële en gees aldus „Ya". Het falangistische bla van een succes voor matie. „De moeilijkste meent het blad. 1 I De Afro-Aziatische -j geheime besprekingen rJ China in Genève beslp een ministeriële econon te houden zonder deelne jet-Unie. Moskou is me sloten op aandringen v China, omdat het noc noch een Aziatisch lancj De conferentie zal w<l door 22 van de oorsprorl die in 1955 de Afro-Azia in Bandoeng bijwoondei Ook Zuid-Slavië mag (Advertehli

de Stem | 1964 | | pagina 14