Henny Smit wint de gouden spike Decentralisatie leidde tot uitsterven o, Muziekhandel Mannaert „HET EI" Piet de Weerd succesvol in televisie-uitsendïng Nederlandsche Middenstands Spaarbank horpanti Willy in 't Ven le in Baarle-Nassau I wegens huwelijk gesloten GARAGE C. BOS - SAS VAN GENT PRESBURG nette caissière Halsteren blijft in vierde klas Clusona er uit Henk Snepvangers 2e op 3000 meter PEPI GRUBER BIJ VITESSE AARDENBURG BLIJFT, MAAR! Toch topgesprek over Maleisië NIEUWE THEORIE OVER PREHISTORISCHE DIEREN Gespannen sfeer in Nicosia na vuurgevechten Geen tijd? Geen nood! voor Walvissen 'peninc^ NET DAGMEISJE of WERKSTER AMSTERDAM - Herengracht 580 's-HEER ARENDSKERKE OUDE RIJKSWEG 99 Tkipaafijludtiom^tedjM^ZichtlwjUwett ROEP KAALHEf EEN HALT TOÏ GEMAKSSCHOENEN RENATA Bar Bodega 'X Luifeltje' Natuurbad DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 25 MEI 1964 Omer Grawet, de bekende Vlaamse reporter, heeft zondagavond voor de KRO- televisie een gesprek gehad met de Bredanaar Piet de Weerd, die onze lezers ken nen als onze duivenmedewerker d'n Bruinen. Het was een boeiend gesprek, dat helaas echter door vele kijkers werd gemist, omdat er een wijziging in het pro gramma was gekomen, waardoor het gesprek een half uur eerder werd uitge zonden dan de bedoeling was. Wat kwam er allemaal kijken alvorens dit gesprek realiteit werd? De heer de Weerd werd eerst aan de tand gevoeld door de producer van het programma. Vevolgens verscheen hij bij een doctor in de psychologie op het tapijt en daarna kwam Omer Grawet tweemaal naar Breda om d'n Bruinen te spreken. Pas daar na werd bepaald, dat er een directe uitzending zou worden gemaakt. Zij werd in Brussel op ampex opgenomen. Zevenentwintig technici waren daarbij betrokken. Reeds zondagavond kreeg de heer de Weerd talrijke reacties. Uit het gehele land ontving hij telefoontjes om hem te complimenteren met hetgeen hij over de duivensport had gezegd. KRO-insiders in Hilversum stelden zonder meer vast ,dat dit de topuitzending was van de serie die Omer Grawet tot nu toe maakte. Van de 31 minuten was d'n Bruinen er 28 aan het woord geweest. (Van onze sportcorrespondent) Voor een op het sportpark Rozenoord ongekend grote belangstelling heeft Halsteren zich in de beslissingswedstrijd tegen Cluzona uit Wouw in de vierde klas kunnen handhaven (0-2). Vriend en vijand zal het er over eens zyn ,dat Halsteren met beter voetbal en harder werken de zege ten volle lieeft verdiend. Halsteren was doorgaans in het offen sief, maar doelman Mathijssen stond steeds op de goede plaats. Wel bracht Cluzona met de eerste corner ook het eerste gevaar voor het doel van Halste ren, maar de beste kans kreeg in de 20e minuut Tempelaars, die juist langs de verkeerde kant van de Wouwse paal schoot. Een kopbal van Schuurbiers werd goed door doelman van Dijk gestopt. Het grootste gevaar zat in de rechtsbuiten van Schilt uit Halsteren, die eerst naast eh even later tegen de lat schoot. Bij een tegenaanval knalde Luycks over kruising van lat en paal naast .Tempelaars kopte aan de andere kant naast en in de laatste minuut van de eerste helft had Halsteren bepaald pech toen een schot van Tem pelaars via de onderkant van de lat in handen van Mathijssen zijn einde vond. Na de thee ging Halsteren rechtstreeks op voorsprong af. Een fout in de Wouw- se verdediging werd door midvoor Schil- lemans met een hoog schot afgestraft 1-0 Rechtsachter Koen moest even later een kopbal van Schetters van de doellijn trappen om zijn club voor een nog ho gere achterstand te behoeden. Cluzona begon iets terug te komen en een af standschot van Schuurbiers ging via de paal buiten. Tempelaars in buitenspelpositie kreeg de kans van de dag, maar zijn zacht schot was een prooi van de Wouwse doelman. Temperatuur en vermoeidheid begon nen mee te spreken, maar Halsteren be hield het initiatief. Uitblinker technicus van Elzakker van Halsteren moest ver vangen worden, waardoor Cluzona meer ruimte kreeg om aan te vallen. Van Dijk werd door Bastiaansen danig aan de tand gevoeld, maar gaf geen krimp. 2 min. voor het einde kreeg Halsteren duidelijk loon naar werken toen bij een algemene aanval rechtsbuiten van Schil hard inknalde. (2-0). De jaarlijkse wedstrijden om de Gou den Spike, die zaterdagmiddag op de sin- telbaan van het Leidse Hout in Leiden zyn gehouden, hebben in de persoon van de jonge Vlaardinger Henny Smit een verrassende winnaar opgeleverd en te- De Oostenrijker Pepi Gruber, die het afgelopen jaar WV onder zyn hoede gehad, heeft een contract voor drie jaar getekend met de Arnhemse tweede di visieclub Vitesse. In de beginperiode van het betaalde voetbal was Gruber ook al bij Vitesse werkzaam. Het aantrekken van Gruber als oefen- meester is een van de eerste daden van de Stichting Vitesca, die de fusie regelt van Vitesse en de amateurclub Esca. Wijsen, Kimbria, 4.20 m; 2 Krikke, AAC, 4,00; 3 Van Es, Holland, 3,70; discus; 1 Koch, PP, 51,36 m; 2 Kamerbeek, PSV, 47,02; 3 Schrieken, AAC, 45,82 m; speer: 1 v. d. Heijden, AAC, 63,81 m; 2 Van Heek, Holland, 61,64 m; 3 v. d. Wiel, V en L, 60,55. Dames: 100 m: 1 Bjjleveld, Celebes, 12,1; 2 Boele, Minerva, 12,3; 400 m: 1 v. d. Zwaard, Sagitta, 55,8; 2 Kraan, Bata ven, 56,2; 3 Van Eyck-Vos, GAC, 56,2; 4 v. Doorn, Sagitaa, 56,4; ver: 1 Joachim- Ort, Atmodes, 5,96 m; 2 Bijleveld, Cele vens aangetoond dat de Nederlandse at- bes, 5,85 m; 3 Bakker, Atleta, 5,79 m. letiektop bepaald niet slecht overwin terd heeft. Op de snelle baan worden enkele fraaie tijden genoteerd. Op de 3000 meter werk ten vier lopers eendrachtig samen om aan een goede tijd te komen. Om beurten op kop bleven Cees Clement, Henk Snep vangers, Dirk de Bruin en de kleine Piet Beelen tot ruim 200 meter voor de finish vlak bij elkaar. Beelen was de eerste die moest lossen, maar de andere drie gin gen door. Eerst probeerde De Bruin weg te komen, maar zijn concurrenten gingen mee. Op 80 meter voor de streep knapte de Rotterdammer af, doch Clement en nepvangers gingen door. In de laatste meters bleek Clement, die een voortref felijke indruk maakte, uiteindelijk over de meeste reserves te beschikken. De voornaamste uitslagen luiden: Heren: 100 m: 1 mit, GVAV, 10,8; 2 Popma, V en L, 10,9; 3 Heemskerk, PH, 11,-; 200 m: 1 Noordenbos, Minerva, 219; 2 Heemskerk, PH, 21,9: 3 Meeuwisse, V en L, 22,3; 200 m: 1 Vellinga, Blauw Wit, 48,7; 2 Bos, V en L, 49,-; 3 Houthuis, Mi nerva, 49,3; 800 m: 1 Smit, Fortuna, 1.52,5; 2 Steijlen, Metro, 1.53,5; 3 Janssen, AAC, 1.54,-; 150 Om: 1 Huizinga, Nurmi, 3.51,9; 2 De Bode, Metro. 3.52,-; 3 v. Gerven, Spartaan, 3.57,7; 3000 m: 1 Clement, Fit, 8.21,8; 2 Snepvangers, MOC, 8.22,-; 3 De Bruin. Minerva, 8.22,5; 4 Beelen, De Sparta an, 8.25,8: 110 m horden: 1 Ka merbeek, PSV, 14,9; 2 Dellensen, AAC, 15,1; 3 Bokma, AAC, 15,5; polshoog: 1 In de vierde klas H 'is de strijd be slist. Aardenburg speelde tegen RCS ge lijk (1-1) en dat was voldoende om zich veilig te stellen. Bovendien verloor Oost burg zijn laatste wedstrjjd tegen Yerse- ke met 2-1 zodat Oostburg moet degra deren. Lewedorpse Boys besloot met een 1-5 thuisnederlaag tegen Clinge. Voor de rust was het een gelijkopgaande strijd en verder dan één doelpunt van Hoefnageds kwam Clinge niet. (0-1). Reeds drie minuten na de rust maakte Huige gelijk (1-1). Toen De Letter na tien minuten uit een dubieuze strafschop de stand naar 1-2 kon schieten, eloofden de Boys he twel en door treffers van v. d. Brande, Merckx en De Backer voer. de Clinge de stand op tot 1-5. RCS en Aardenburg speelden een ma tig partijtje voetbal waarbij de verde digingen de aanvalslinies overheersten. Na een kwartier kon De Backere Aar denburg een 0-1 voorsprong bezorgen maar vijf minuten later slaagde Van Ovebeke in, doo en hokschop inens in te schieten, gelijk te maken. Deze rust stand wrd ook eindstand. In Yerseke namen de Oostburgers reeds vrij spoedig de leiding maar nog voordat de thee werd gedronken maakte Stob belaar gelijk (1-1). Na de hervatting slaagde De Wee erin het winnende doel punt voor Yerseke te maken (2-1) waar door Oostburg naar de afdeling werd verwezen. Het ziet er naar uit dat de leiders van Maleisië, Indonesië en de Philippijnen zich binnenkort weer rond de tafel zullen scharen om te zoeken naar een oplossing van de slepende kwestie-Maleisië. Indonesië zou bereid zijn aan de door Maleisië gestelde voorwaarden de te rugtrekking van Indonesische infiltran ten uit Noord-Borneo voor een groot deel tegemoet te komen. Thailand is verzocht toe te zien op de terugtrekking van de troepen. De conferentie zal, zo is meegedeeld, in Tokio plaatsvinden en waarschijnlijk in juni beginnen. In Koeala Loempoer werd vernomen dat de juiste datum tege lijkertijd in Djakarta, Manilla en Koeala Loempoer bekend zal worden gemaakt. (Van onze sportcorrespondent) In de ronde van Baarle verschenen 42 amateurs aan de start, waaronder 36 Nederlanders en 6 Belgen. De man die de pedalen hetb est rond kreeg was Wil ly in 't Ven, dne eerste werd in een tijd van 2 uur 45 minuten over een afstand van 110 km. De organisatie van de ron de, overigens uitstekend verzorgd, was in handen van de wielervereniging WSC BaHeNa. Door de vele ontsnappingspogingen kreeg de strijd een boeiend karakter. De attente Jules van der Flaas sprong ach ter elke renner aan die een ontsnap pingspoging waagde. Terwijl iedereen dacht dat de ronde in de eindsprint be slist zou worden, ging in de voorlaatste ronde de Belg Willy in 't Ven, ploegmaat van Van der Flaas, er vandoor. Hij fi nishte met 300 meter voorsprong op een groepje van 10 renners. De uitslag: 1 Willy in 't Ven. 2 J. v. d. Flaas, 3 G. Liebrechts, 4 W. Heeren, 5 C. Breugel, 6 W. Arts, 7 A. Mertens, 8 C. Diepstraten, 9 H. v. d. Adel, 10 C. J onkers. Op 28 mei a.s. hopen onze geliefde ouders, behuwd- en Grootouders, de Heer en Mevrouw H. CAPELLO en M. CAPELLO-VAN DALEN hun 45-jarig huwelijksfeest te vieren. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen Goes, 25 mei 1964. Heernisseweg 43. Op Cyprus zijn zondag'minstens drie vuurgevechten uitgebroken, terwijl Griekse en Turkse Cyprioten hun stellin gen in en rond de hoofdstad versterkten. Zonder duidelijke aanleiding werd er in de havensteden Limassol en Larnaca en tussen dorpelingen van het Griekse Ane- tokhi en het Turkse Epikho ten noord oosten van Nicosia geschoten. De vuurgevechten werden beschreven als „onbelangrijk", maar in de hoofdstad was de sfeer gespannen. Daar versterkten Turkse en Griekse Cyprioten hun stel lingen ondanks een beroep van de Ver- Verenigde Naties daarmee op te houden. In een scherpe nota aan Engeland en Griekenland heeft de Turkse regering verklaard dat uit de Grieks-Cypriotische daden „zonder enige twijfel blijkt dat de Grieks-Cyprioten op weg zijn naar een totale uitroeiing van de Turkse gemeen schap op het eiland". De weg van de hersens naar het hart was te lang, beweert profes sor dr. H. E. Kaiser. De zenuwbanen vertoonden verschijnselen van slijtage, de hersenzenuwen werden ernstig beschadigd. Ook de bloeds omloop en het ademhalingssysteem geraakten tenslotte gestoord. De voortdurende decenstralisatie van de belangrijkste lichaamsorganen leidde tot een biologische levensongeschiktheid, die uiteindelijk het te gronde gaan van de soort ten gevolge had. Sinds geruime tijd houden zoölogen zich bezig met de vraag, hoe het komt dat de meeste prehistorische dieren zijn uitgestorven. Door verschillende theorieën heeft men getracht, dit zonderlinge fenomeen te verklaren. Zo was men bijvoorbeeld van mening, dat de klimaatveranderingen, die zich gedu_ rende het bestaan der aarde hebben voorgedaan, zodanige veranderingen van de levensvoorwaarden zouden heb ben bewerkstelligd, dat de dieren deze niet konden overleven. Daar werd ech ter tegen ingebracht, dat de klimaat veranderingen lang niet op de hele aardbol hun invloed konden doen gel den; de dieren van de oertijd zijn ech ter overal practisch op hetzelfde tijd stip uitgestorven. Een andere theorie stelt het optre den van epidemieën verantwoordelijk voor het uitsterven van deze diersoor ten. Maar daar staat weer tegenover, dat bij de destijds zeer dunne bevol king van de aarde en de daarmee sa menhangende geringe contactmogelijk heden epidemieën moeilijk overal kon den doordringen. Daarbij komt nog, dat in de historische periode geen enkel voorbeeld is aan te wijzen, waaruit de totale vernietiging van een soort door epidemieën zou kunnen blijken. Een derde theorie tenslotte vond meer weerklank. Hun voorvechters me nen, dat de prehistorische dieren door hun reuzengroei men denke daarbij vooral aan de sauriërs tenslotte zo ongeschikt voor het- leven werden, dat zij de strijd om het bestaan moesten opgeven. Maar ook tegen deze theorie hebben critici belangrijke argumenten aangevoerd. Zij wijzen er in de eer ste plaats op, dat er tegenwoordig ook nog zeer grote dieren bestaan, terwijl er in de oertijd ook talrijke kleine soorten uitstierven. De tegenwoordig in Canada werk zame Duitse onderzoeker sluit zich, wat ^en groot aantal punten betreft, bij deze theorie aan. Toch is hij van mening, dat de grootte van het li chaam voor de levensongeschiktheid van de dieren der oertijd van se cundair belang was. Doorslaggevend waren volgens zijn opvatting verschijn selen voor een deel door een voortdurende specialisatie ontstaan die tot het verlies van de korrelatie tussen de afzonderlijke organen en in extreme gevallen tot volledige decen tralisatie van de gehele lichaamsorga nisatie leidden. Het uitgroeien tot reu- zendieren, tot nu toe als oorzaak ge zien, was dus alleen nog een poging, het centrum te herstellen, de decen tralisatie uit te balanceren, wat de meeste soorten echter niet meer ge lukte. De Duitse geleerde is derhalve de mening toegedaan, dat „de anato mische opbouw voor de uitoefening van de lichaamsfuncties en zomede voor het in stand houden van de soorten van fundamenteel belang is". Enige en algemene kennisgeving t Heden overleed tot on ze diepe droefheid na een. geduldig gedragen ziekbed, gesterkt door de genademiddelen der H. Kerk, in de ouderdom van 83 jaar, onze zorgza me Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootva der, Broer, Oom en Neef, de Heer CORNELIS JOSEPHUS DE BILDE weduwnaar van Mevrouw Mathilde Mangnus Wij bevelen de ziel van de dierbare overledene in Uwe gebeden aan. Hulst Fam. de Bilde Fam. Magnus De plechtige uitvaart dienst zal plaatshebben dinsdag 26 mei om 9 uur in Basiliek van de H. Wil- librordus te Hulst, waar na begrafenis op het r.k. kerkhof, aldaar. Samenkomst ziekenhuis, ingang Tabakstraat, om 8.30 uur. Rozenkransgebed heden avond om 7.30 uur in de Basiliek. Met spoed gevraagd elektro monteurs, hulpmonteurs er leerling-monteurs voor woning bouw In geheel Limburg en voor Oost-Brabant Br. onder nr 78312 X Onze agenten nemen Uw advertentie -II •wnUt&Mflttn.'t ™l gaarne aan I Platenspeler m. platen, divan, 4 clubs en 2 armstoelen te koop. Te bevr. Steensedijk 17. Hulst. X Droogproblemen? Install, be- dr. De Weerd N.V., Markt 33, Etten, tel. 01608-2310, lost ze voor u op. 78337 Struyk, Oosterhout. In enige afdelingen van ons bedrijf be staat nog werkgelegenheid voor serieuze, actieve medewerkers Ervaring in betonverwerking verdient aanbeveling maar is geen vereiste. Geïnteresseer den kunnen onze personeels chef bellen onder nummer: 01620-3941 of naar hem toeko men op kantoor Koningsdijk 69. Zo nodig komen wij u graag thuis bezoeken. X Hulp in de huish. gezocht voor dag of dag en nacht; ouder dan 16 jaar. Inl.Mevr. Grosfeld, Rijsbergseweg 600, Breda. Tel. 34494. X Bontmantels. Keuze uit meer dan 200 stuks. Nu zomerprijzen Kees v.d. Ven, Nieuwlandstr. 3. Tilburg Tel. 04250-26617 X Huur televisie mtt lie pro gramma's voor een gering be drag per maand. Geen vooruit betaling. Altijd recht van koop. Vandaag besteld, morgen bij u thuis! Bel 's avonds nr 01100-5397, of 01155-200, of 01180- 3973, oi 01184-4410. X Gaat u trouwen of heeft u een nieuwe woning? Krediet voor iedereen tot f 5.000,— voor aanschaf meubilair, woningtex tiel, Vraagt gratis folder, dan krijgt u algehele inlichtingen. Postbus 1371, Rotterdam. X Nieuwbouw, Ginneken, IJpe- laar. Mooi wonen, vrije vesti ging f 37.500,- en hoger. Make laars v. d. B«erg en Co., Nw. Ginnekenstr 43, Breda, telef 01600-24421. 17778 Te koop, vrijstaand woonhuis, met schuur en tuin Binnen kort vrij. Vaartweg 52, Ouden bosch. Te huur caravans Z zes- en 1 vierpers. Staanpl. Koudekerke bij Zoutelande. Tel. 01620-3601. X Nog enkele vijfpersoons cara vans te huur aan zee (Zld.). Schitterende omgeving. Inlich tingen C. v. Kemenade, Die- penbroeklaan 12, Bergen op Zoom, tel. 01640-5859 79810 Te koop, opvouwbaar kampeer wagentje 5-6 slaapplaatsen Tel. 01600-42756. 79839 Ter staving van zijn theorie voert professor Kaiser het voorbeeld van de walvissen aan. Deze groep zoogdieren bestaat uit de grootste dieren, die de aarde tot nu toe heeft voortgebracht. Enige soorten leven ook thans nog, andere zijn uitgestorven. Hierdoor zijn bijzonder gunstige vergelijkingsmo gelijkheden ontstaan. Een tegenoverel- kaar-stelling toont aan, dat bij de soorten, die bleven leven, het skelet van de kop enorm veel groter werd. Bij de potvis bijvoorbeeld bedraagt de lengte van de kop een derde van de totale lichaamslengte. Dat betekent, dat daardoor de organen, die van vi taal belang zijn, zoals het hayt en de hersens practisch naar het midden van het reusachtige lichaam zijn ver schoven en zodoende op zeer korte afstand van elkaar liggen. Het cen tralisatie-experiment door middel van reuzengroei is dus bij de nog leven de walvissen gelukt. Bij de uitgestor venen daarentegen was dit niet het geval. Hun skeletten tonen aan, dat de kop in verhouding tot de grootte van het lichaam zeer klein was, dat de hersens zich dus ver verwijderd van alle vitale organen bevonden. Hierbij delen wij U mede, dat wij op DONDERDAG 28 MEI a.s. om 4 uur onze NIEUWE ZAAK aan de v. d. MAELSTEDEWEG 4a te Hulst hopen te openen. Uw bezoek op deze dag stellen wij ten zeerste op prijs. Receptie van 2-4 uur v. d. Maelstedeweg 4a - Hulst Pension Z, L. pr. kamer vrij, omg Valkenburg. Café Speet- jens, KI. Haasdal 6, Schim- mert. 79831 Vito Garage te Br-eda heeft weer een mooie serie eerste klas gebruikte automobielen, welke wij met onze prima ga rantie en tegen lage prijs ver kopen. Opel Rekord 1700 van 1963, als nieuw. Opel Kadett van 1963 als nieuw. Renault R8 van 1963, Volkswagen station car 1963, Fiat 6Ü0D 1961, Volks wagen met roldak 1961, Fiat 1300 1962, Opel Rekord 4 deurs 1700 van 1961, Fiat 600 van 1961 Volvo 544 van 1960, Simca Aronde Montlhéry 1959, Opel Rekord 1959. Al deze wagens zijn van voor tot achter nage zien door eerste klas monteurs in eigen werkplaats. Daarom kunnen wij u met een gerust vertrouwen de volle 100 pet, garantie geven. Kom geheel vrijblijvend eens bij ons kijken en ook u zult zeggen Vito heeft de mooiste keus. Let op 't juis te adres Vito Garage Gmneken- weg 340 - 342 Breda. Tel. 36173 recht tegenover de kerk vlak bij de Ginnekenmarkt. Dage lijks geopend tot 's avonds 10 uur. Zaterdags tot 6 uur zon dags van 11 tot 6 uur. Inruil mogelijk, financiering binnen één uur geregeld. 21656-X Belcrum-Garage vraagt steeds aanrijdingvrije auto's v.a. 1959 te k. Min, Kanstraat 18—-20, Breda, tel. 01600-39870. 79760 Huur televisie met alle pro gramma's voor een gering be drag per maand. Geen vooruit betaling. Altijd recht van koop Vandaag besteld, morgen bij u thuis! Bel 's avonds nr. 01100-5397. of 01155-200, of 01180- 3973, of 01184-4410. X Nerveus? Gejaagd? Schieffers' bloed wijn helpt bijzonder snel. Bevat aktief-Lecithine, vitami nen en mineralen, werkt bio- vitaal. Exclusief bij apotheker en drogisten. DONDERDAG 28 MEI a.s. Voor zo spoedig mogelijk VOOR 4 DAGEN PER WEEK gevraagd in DE BRUIJN'S RESTAURANT Achter de kerk - HULST Meerdere hulp aanwezig. Was buitenshuis. Hoeft niet in de zaak te helpen. J Ter kennis van belanghebbenden wordt gebracht, dat de periodieke verificatie van de spaarbankboekjes van ons agentschap zal plaatsvinden op 26 MEI 1964. ten kantore van voornoemd agentschap, alwaar de boekjes dienen te worden inge leverd van 9—12.30 en van 1417 uur. vestigingen in Nederland Voor het te laat is! Bij de eerste verschijnselen \I kaalheid (haaruitval, roos) is| de hoofdhuid nog aktief. Doe dan als «Jhr. v, d. Wouw. Oisterwijkseweg fj Moergestel (N.B.) die een kuur met de wetenl schappelijke haarvoedingsprel paraten volgde, met als prachtig succd weer een gezonde haardos. Horpanta-preparaten (haar- voedlngsmiddelen, shampoo, haarcrème, massage-olie en edelbrillantine) verkrijgbaar i In BREDA bij D.A. Drog. Govers-Maas Veemarktstraat 3 Kaps. Backx v. Coothplein D.A. Drog. Brocks Haagweg 42. lil. Ginnekenweg 129 Drog. N.V. Smits-v. Tetrode Grote Markt 9 Drog. de Leur Haagdjjk 18 D.A. Drog. Part. Eist Haagse Markt 17 Bredasche Chem. Handel Grote Markt 52-54 Drog. Het Witte Kruis Pr. Hendrikstraat 91 Drog. De Baronie Baronieplein 197 Drog. Het Gouden Kruis (Kohlroan) Tolbrugstraat 1 In BAARLE-NASSAU bij: Drog. M. Camp Nieuwstraat 146 In DONGEN bij: Drog. F. A. van Pelt Hoge Ham 127 Drog. In 't Meuleke (Buszta-Nobelen) St. Jozefstraat 122 In ETTEN bij: Drog. J. C. v.d. Vleuten Bredaseweg 4 In GEERTRUIDENBERG bij: Drog. J. Waalwijk, Markt 39 Drog. Wetering Markt 24 In KLUNDERT bij: D.A. Drog. N. E. v. Drimmelen I Voorstraat 32 In MADE bij: Kaps. L. de Moor Nieuwstraat 32 In OOSTERHOUT bij: Drog. Blessen, Markt 16 Drog. A. v. Velden Leijsenhoek 19 In OSSENDRECHT bij: Drog. Musters, Hondseind 100 In PUTTE bij: Drog. de Clerck Dorpsstraat 206 In RUCPHEN bij: Drog. v. Breughel, Raadhuisstraat 24 In STEENBERGEN bij: Drog. C. Plevier Blauwstraat 66 In TERHEUDEN bij: Drog. Mevr. Deurlo-Reynders Hoofdstraat 13 In RAAMSDONKSVEER bij Drog. C. J. v. Hulst-Stassar Grote Kerkstraat 1 Drog. A. v. Hulst, Hereplein 9 In TETERINGEN bij: Drog. Het Gouden Kruis (Kohlman) Willebrordstraat 5 Drog. J. C. A. de Kind Arnold v. Leuvenstr. la In WAALWIJK bij: Drog. Mioch Grotestraat 327 In ST.-WILLEBRORD bij: Drog. v. Breughel Dorpsstraat 144a In ZEVENBERGEN bij: Drog. Jacquet. Noordhaven 106 In ZUNDERT bij: Drog. Luyckx Molenstraat 62 Draag de zo ELEGANTE van en het leed is geleden! Ook verkrijgbaar in GROTE MATEN Voor uw kinderen hebben wij de medisch - verantwoorde schoentjes EINDSTRAAT 21 - BREDA in de „HUISKAMER VAN BREDA" eig. JOS. v.d. BUYS Reigerstraat 6 - Breda tel. 32776 vraagt voor direct tenminste 18 jaar. Eventuoel gehuwd geen oe- zwaar. Aanmelden: Kassa HET EI.

de Stem | 1964 | | pagina 6