Triest dodencijfer na rampweekeinde: Zeven man te water Groot aantal doden bij drie vliegrampen Man op vliegveld tijdig ontwapend Duizenden bejaarden in actie voor meer a.o.w. Nasser wil meer hulp van Russen ENGELANDVAARDERS SCHONKEN VEET AAN OORLOGSMUSEUM Ngo Dinh Can terechtgesteld Vrijheid van meningsuiting groot belang Vergif dief stal alarmeert politiemacht 59?° 69?" 18 11, DAGBLAD VOOR ZEELAND VAN VEERBOOT BIJ INHALEN ZACHTER TEGEN BOOM TURKIJE WIL VERDELING VAN CYPRUS Handclsgesprek Roemenië-V.S. met problemen Kroon dwarsboomt plannen van Breda Moordpoging voor uitkering Kardinaal At f rink Kroestjev in Egypte Pravda in aanval Boze dialoog Moskou-Peking voortgezet kolL&rJecwvvp Pas-klare regenjassen 3 f G-564 104e JAARGANG No. 24583 Uitgave: N. V. Uitg Mij. Neerlandia. Directeur: Drs W. A. J. M. Harkx. Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. t Westende. Bureau: Breda - Reigerstraai 16 Tel. 22341 (5 lijnen). Postgiro 1114111. Voor God, Koningin en Vaderland MAANDAG Tl MBt 19 44 Abonnementsprijs 9,75 per kwartaal, excl. 0,25 incasso; 11,85 per post excl. 0,50 incasso; 0,75 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent, Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,45 per mm. Bij contract aanzien lijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse eilanden: GOES, Klokstraat 1 telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaartderen: Hulst, Steenstraat 14 telefoon 2377 (Bijbureaus: TERNEUZEN: IJsbaanstraat 24 telefoon 2601 OOSTBURG: Nieuwstraat 41 telefoon 2893) (Van onze verslaggever) Zaterdagmorgen heeft de ontsnap- pingsgroep „Yvette", de vlet waarmee zij in 1943 uit bezet Nederland naar En geland vluchtte met enige plechtigheid overgedragen aan het Nationaal Oorlogs museum te Overloon. Ir. J. H. Louwerse, destijds de leider va-n de groep, deed nog eens verslag van de tocht. De groep „Yvette" bestond uit vier mannen en een vrouw, die Yvette heette en haar naam zowel aan de groep als aan het bootje mocht geven. Aanwezig was ook de kleine, gedron gen Kees Koole, tijdens de oorlog bin nenvaartschipper. Schipper Koole bracht meer dan dertig keer Engelandvaarders door de kustbewaking van de Brielse Maas. Op de avond van de 29e april om kwart voor twaalf vertrok de groep Toen de vlet zich van de kust verwijder de, werd juist Hoek van Holland ge bombardeerd, waardoor de aandacht van de kustwacht werd afgeleid. De zware motor van de vlet deed het de eerste dag prima maar 's avonds om acht uur stopte hij en was daarna niet meer in beweging te krijgen. Ook de kleinere reservemotor deed het niet en besloten werd beide motoren en de benzine over boord te zetten en te gaan zeilen. De vlet kwam in stormachtig weer terecht en de groep, waarvan er overigens twee er varen zeilers waren, beleefde bange uren. Tenslotte moest er ook geroeid worden. Op de morgen van de derde mei hoorden zij de belboei van de Theems- monding. Met de Nederlandse vlag in top werd het vletje door een kustwacht schip de Theems opgesleept, terwijl de Engelandvaarders zich te goed deden aan wittebrood en echte koffie. De hele groep Yvette de heer en mevrouw Bartlema waren speciaal uit Argentinië overgekomen was aanwe zig bij de overdracht van het bootje, dat onder de hoede van de marine de oorlog overleefde en thans is opgekalefaterd. Alle oorspronkelijke gereedschappen en gebruiksvoorwerpen liggen voorzover zij nog bewaard waren gebleven in het bootje, dat zijn laatste ligplaats heeft gekregen in de wapenhal van het Oor logsmuseum als een eerbetoon aan de duizenden Engelandvaarders, in de eer ste plaats aan de velen die de dood von den. Tijdens het weekeinde bezochten ook de commandant en de staf van The Suf folk en Cambridgeshire Regiment het slagveld bij Overloon, waar een bataljon van het regiment deelnam aan de bloe dige strijd tegen verbeten vechtende de Duitse para's en Hitierjugend. Rampzalig zijn de gevolgen geweest van een reeks on gelukken die zich dit weekeinde hebben voorgedaan. Zeven mensen zijn verdronken, nadat een busje en een personen auto te water waren geraakt. Een frontale botsing eiste op slag drie mensenlevens. Tot tweemaal toe vlogen automo bilisten uit de bocht: twee doden. OP HET TRAJECT Krakow-Oswiecim in Polen is een passagierstrein op stilstaan de goederenwagons gereden, waardoor 13 mensen om het leven kwamen. OP DE REDACTIE van de in Laurel, Mississippi verschijnende Leader Call" is een bom ontploft. Er werd niemand gewond. De hoofdredacteur zei dat en kele weken tevoren een kruis voor het gebouw was verbrand. IN SYRIë is oud-premier Salah Bitar bezig met de samenstelling van een nieu we regering ter vervanging van die van generaal Amin Hafez. IN DE HAVEN van Bombay is zondag een plezierboot gezonken, na een aan varing met een oorlogsschip. Er werden 17 drenkelingen gered. Van de tien ove rige opvarenden zijn er drie zeker ver dronken. De overigen worden vermist. KARDINAAL ALFRINK viert in juli en augustus twee jubileums: op 17 juli zal het twaalf en een half jaar geleden zijn dat hij bisschop werd gewijd en op 15 augustus viert de kardinaal-aartsbis schop zijn veertigjarig priesterfeest. DE FRANSE batyscaaf „Arc'umede" heeft in de Porto Rico-trog het diepte record voor de Atlantische Oceaan ge broken. De Archimede bereikte een diep te van 17.700 voet. Het oude record was van de „Triest" (8-400 voet). PRINS BERNHARD is gisteren in Athe ne aangekomen, waar hij het zesde con gres van de Fondation Èuropéenne de la culture" zal voorzitten. DE SPOORWEGEN gaan in september net 125-jarig bestaan vieren. Ter gele genheid daarvan geeft de PTT een spe ciale postzegel uit. Exposities en feest avonden verhogen de feestvreugde en zelfs Taptoe Delft komt speciaal voor dit feest naar Utrecht. Het schoolhoofd G. J. Schiphorst (42) uit Enschede, bestuurder van een per sonenauto reed zondagmiddag tijdens een parkeermanoeuvre te Zwollerkerspel de Willemsvaart in. Bij het ZAC-terrein aan de Oude Veerweg schoot hij door de berm. De in de nabijheid wonende win kelier A. Davidson, diens zeventienjarige zoon en nog twee mannen konden alleen de bestuurder redden. De verkoper G. P. A. Rouing uit Enschede (41), diens zoontjes Paul <8) en Henk (10) en de achtjarige Paul Schiphorst kwamen om. De voetbalwedstrijd ZAC-Vosta, pas be gonnen, werd wegens het ongeluk ge- Een Volkswagenbusje met vermoede lijk drie inzittenden is zaterdagmorgen achterwaarts van de veerboot „Stad Zie- rikzee" bij Middelharnis in het Haring vliet gereden. Een inzittende is nog uit het busje gekomen en heeft enkele tien tallen meters gezwommen. Daarna is ook hij verdronken. De veerboot-kapitein die het ongeluk zag gebeuren liet direct bij draaien. De bootsman gooide drie red dingsgordels overboord. Burgemeester P. Hordijk van Middelharnis heeft verklaard dat er ter plaatse van de ramp een sterke stroming staat en dat het Haringvliet daar achtenveertig meter diep is. Aan genomen wordt dat de auto achteruit is geschoten en dat de bumper de afsluit boom heeft opgetild. De politie van Middelharnis heeft inmiddels alle namen genoteerd van de passagiers, die met de „Stad Zierikzee" zijn overgestoken. Bo ven het Haringvliet heeft marinepersoneel per vliegtuig naar overlevenden gezocht. Ook de reddingboot van Stellendam heeft aan het opsporingswerk deelgeno men. De werkgever van een der sport vissers heeft zich zondag met de politie in verbinding gesteld en meegedeeld dat een van zijn werknemers een blauw kleurig Volkswagenbusje mocht gebrui ken om met enkele anderen te gaan vis sen. Bij de Lekbrug,op rijksweg 26 Amster dam - 's-Hertogenbosch, zijn de in to taal drie inzittenden van twee personen auto's om het leven gekomen, toen beide wagens tijdens een inhaalmanoeuvre frontaal op elkaar reden. De slachtoffers waren het echtpaar Bakos uit Waalre en H. Rolman (33) uit Doorn. Bij het onge luk was nog een derde auto betrokken, waarvan de drie inzittenden werden ge wond. Aan de noordzijde van de Scheveningse boulevard is zaterdag in alle vroegte een auto met zes inzittenden uit de bocht ge vlogen. De bestuurder, een leraar aan de hotelschool Horecaf te Den Haag, kwam met vijf leerlingen van een feestje, ter afsluiting van het schooljaar. De Gro ninger E. Hijlkema (22) werd uit de wa gen geslingerd en overleed ter plaatse. Ëen tweede inzittende werd met hoofd wonden in het ziekenhuis Zuidwal te Den Haag opgenomen. De leerlingen zou den die dag hun diploma's in ontvangst nemen. In Duiven. Gelderland, kwam Ida Krechting (16) uit Westervoort om het leven toen de bestelauto, waarin zij met drie anderen zat, uit de bocht vloog, en kele bomen ramde en over de kop sloeg. De bestuurder (24) uit Westervoort werd met een shock in het ziekenhuis te Ze venaar opgenomen. Drie vliegtuigongelukken hebben zich respectievelijk in Noord- en Zuid-Ameri- ka voorgedaan. Daarbij zijn meer dan vijftig mensen omgekomen. De grootste vliegramp deed zich voor nabij de Pe ruviaanse hoofdstad Lima, niet ver van het vliegveld Callao. Kort nadat de gezagvoerder van de uit Buenos Aires afkomstige DC-4 had aan gekondigd te zullen landen werd het con tact met de verkeerstoren verbroken Het toestel bleek nabij Ventanilla in zee te zijn gestort. Aan boord van de DC-4 wa ren zeven bemanningsleden en tweeën veertig passagiers. Twee kinderen en een volwassene overleefden de ramp. Ze werden uit de wrakstukken bevrijd door Peruviaanse militairen, die per helikop ter naar de plaats van de ramp waren gedirigeerd. Een van de vliegtuigen van het ,,Thunderbird"-stuntteam is boven de vliegbasis Hamilton ontploft en neer gestort. Het toestel, een F-105 Thunder chief, vloog in de lucht uit elkaar. Het stunt team had juist deelgenomen aan een luchtvaartshow boven Hamilton toen het ongeluk gebeurde. Over de piloot is nog niets bekend. Een viermotorig militair toestel van het type Globemaster is tijdens een he vig onweer in een verlaten streek in Zuidwest-Oklahoma neergestort. Het toe stel had zes bemanningsleden aan boord. Volgens de politie zijn de stoffelijke res ten van vier inzittenden geborgen en was er geen teken van overlevenden. Het toestel was op weg van de vliegba sis Clovis in New Mexico naar de basis Dover in Delaware. Weersverwachting medegedeeld door het K.N.M.I., geldig tot maandag- avond: Tijdelyk veel bewolking maar geen J regen van betekenis. Zwakke tot ma- I tige, aan de kust af en toe vrij I krachtige zuidwestelijke wind. Iets zachter. Vandaag zon onder 20.21 uur, maan onder 19.50. Morgen zon op 4.51, maan op 5.32 uur. Tussen Wuustwezel en Brasschaet in België is door nog onbekende oorzaak zaterdagmorgen de Zundertenaar J. de Rooy per auto tegen een boom gereden en zo zwaar gew ond. dat hij in het St.- Jozefziekenhuis te Brasschaet overleed. De verongelukte was tweeëndertig jaar en vader van drie kinderen. DE GAULLE brengt in juli een bezoek aan Bonn, waar hij met Erhard een aan tal Frans-Duitse zaken zal bespreken. De Turkse minister van voorlichting, Gogoes, heeft in een rede de mening uit gesproken, dat de billijkste oplossing van de kwestie-Cyprus een verdeling van het eiland is. Een deel van het eiland zou dan aangesloten kunnen worden bij Turkije en het andere bij Griekenland. De Turkse minister van buitenlandse zaken, Temal Erkin, verklaarde zondag bij zijn aankomst op Schiphol dat hij de kwestie-Cyprus aan de orde zal stellen tijdens de NAVO-conferentie te Den Haag. President Johnson heeft bekendge maakt dat de Verenigde Staten en Roe menië op 18 mei in Washington bespre kingen zullen openen die voornamelijk de handelsbetrekkingen zullen betreffen. Bij de besprekingen verwacht men moeilijkheden als gevolg van een besluit van het congres tariefconcessies te ver bieden aan landen ,,die worden gedomi neerd of beïnvloed door het communis me". Een andere wet verbiedt de leve ring van strategische materialen aan landen van het Sovjetblok. Ngo Dinh Can, de 53-jarige jongste broer van wijlen president Ngo Dinh Diem van Zuid-Vietnam, is zaterdagmor gen in Saigon door een vuurpeloton te rechtgesteld Ngo Dinh Can werd op 22 april door een revolutionair tribunaal in de Zuid- vietnamese hoofdstad ter dood veroor deeld wegens moord, onwettige arresta ties, afpersing en illegale financiële transacties. Een verzoek om gratie werd afgewe zen. Dit bleef over na de autobotsing op de Lekbrug in Vianen. De drie slachtoffers zaten in een Volks wagen en in een Fiat, die tijdens inhaalmanoeuvres frontaal met elkaar in botsing kwamen. (Van onze verslaggever) Bezwaren van de Kroon tegen de af braak van enkele panden in Breda- centrum torpederen gedeeltelijk het bin nenstadsplan van de Baroniestad. De panden zouden moeten verdwijnen om een verkeersring rondom de binnenstad tot stand te kunnen brengen. Het lijkt waarschijnlijk, dat de gemeenteraad van Breda nu in beroep zal gaan. Op het vliegveld van Sail Fran cisco is dit weekeinde een man aan gehouden, die met een geladen re volver een straalvliegtuig naar Dal las wilde binnengaan. Kort tevoren had hij een Verzekering op zijn le ven ter waarde van 45.00 dollar gesloten. De aandacht was op de man gevallen, toen hij de revolver van de ene zak in de andere deed. Volgens de politie was de man de 29-jarige L. J. Anderson, een taxichauffeur uit San Francisco. Het vliegtuig vertrok met een half uur vertraging, nadat de bagage van An derson uit het toestel was gehaald- De taxichauffeur wordt beschuldigd van het dragen van een verborgen wapen en van Een overzicht van het podium met spreekgestoelte, bestuurstafel en... betogers. Het ging allemaal erg gemoedelijk, al waren allen van de ernst van de demonstratie zeer wel overtuigd. Met ongeveer vijfhonderd autobussen zyn zaterdag duizenden bejaarden, allen lid van één der in de COSO samenwer kende bejaardenbonden, uit alle hoeken van het land naar Utrecht gereisd om in de Irenehal het grootste congres dat ooit door de bejaarden werd gehouden, bij te wonen. Hoofdthema van het de monstratieve congres was de ongerust heid ten aanzien van de te nemen be slissing inzake de optrekking van de AOW-uitkering tot een sociaal mini mum. Onder donderend applaus van de bijna 28.000 deelnemers werd een voor de regering bestemde resolutie aangeno men, waarin de bejaarden te kennen geven dat de AOW dient te worden ver hoogd tot f 3650 voor gehuwden en f 2550 voor ongeliuwden. De kosten hiervan zouden, volgens de resolutie, „vooral gezien uit het oog punt van draagkracht en sociale recht vaardigheid", grotendeels bestreden moeten worden met een bijdrage uit de schatkist. Op regering en parlement werd een beroep gedaan te zorgen dat de verhoging zo snel mogelijk, maar uiterlijk 1 januari 1965 tot stand komt. Minister dr. G. M. J. Veldkamp („Van hem zijn we wel overtuigd en dus ho pen we maar dat hij voldoende steun krijgt in de regering", zei de heer J. Zwart, bestuurslid van de Unie van katholieke bejaardenbonden) en onge veer twintig Eerste- en Tweede-Kamer leden woonden de protestvergadering bij. Duizenden bejaarden hadden genoe gen moeten nemen met een staanplaats- je omdat er niet voldoende stoelen wa ren. De heer L. Steenhuis, voorzitter van de COSO, hield een vlammende rede die meermalen met gejuich en applaus werd onderbroken. „Wij willen niet als tweederangsburgers worden beschouwd' riep hij. „Wij nemen niet langer genoe gen met mooie woorden en beloften, wij wensen ook deel te nemen aan de wel vaart van ons land". Fel keerde de heer Steenhuis zich tegen de stelling van de directeur van de Nederlandsche Bank, professor Holtrop die onlangs be toogde dat verhoging van de AOW nu niet verantwoord is omdat er zijns in ziens andere prioriteiten op dit moment zijn. Het mislukken van een redelijke oude dagsvoorziening schuilt volgens de heer Steenhuis niet in de welvaartsvaste AOW-uitkering enmaar vooral in de steeds aan betekenis afnemende uitke ringen van de bedrijfspensioenfondsen. De heer Steenhuis zei ook te vinden dat de verdeeldheid in de SER terzake het sociaal minimum geen verheffend voorbeeld is van een eensgezind stre ven om de talrijke bejaarden te ver lossen van de sociale bijstand, die door velen als een vernedering wordt ge zien. De heer Zwart las een brief voor van het KVP-bestuur waarin gezegd werd dat de KVP in principe voorstander is van een sociaal minimum. overtreding van het federale verbod om met wapens aan boord van een vliegtuig te gaan. Eerder verongelukte bij Concord in Californië een Fokker Friendship waarbij de 44 inzittenden allen om het leven kwa men. Volgens welingelichte kringen in San Francisco is in het wrak van dat toe stel een revolver gevonden, die heeft toebehoord aan Frank Gonzales, een 27- jarige Philippijn. Gonzales vestigde zich in 1960 in San Francisco na zijn land op de Olympische Spelen in Italië als zeiler te hebben vertegenwoordigd. Hij was vol gens zijn broer een verwoed gokker en schijnt de laatste tijd grote bedragen te hebben verloren in de Amerikaanse ,,gokstad" Reno. Vlak voor de vliegtocht zou Gonzales een levensverzekering voor honderdduizend dollar hebben afgesloten met zijn vrouw Patricia als begunstigde. De piloot van het verongelukte toestel is, naar bekend, volgens onbevestigde berichten neergeschoten. In het wrak zou men een geluidsband hebben gevon den waarop de piloot zegt: ,.Mijn God, ze hebben op me geschoten. Ik ben ge raakt". waarop een gil volgt. Gonzales behoorde tot de vierenveertig inzittenden van het toestel, die allen bij het ongeluk het leven verloren. De vrijheid van meningsuiting is een goed. dat de Kerk niet kan missen, zo zei kardinaal Alfrink dit weekeinde in een toespraak tot het Thijmgenootschap in Utrecht. Bij alle gebondenheid aan het kerkelijk gezag ligt deze vrijheid in het wezen der Kerk verankerd. Als er een conflict ontstaat, dan gaat het meest al niet om het beginsel van deze vrijheid, maar om het gebruik, dat ervan ge maakt wordt. De eerste regel van dit gebruik zal inhouden, aldus de kardinaal, dat men zich richt naar het geloof van de Kerk en dit geloof met eerbied tegemoet treedt, ook wanneer men zou menen, dat het in werkelijkheid niet om geloof zelf gaat, maar om een vermeend geloof of om een tactisch beleid, dat veranderd kan worden. Want ook eerbied voor het gezag in de Kerk is een evangelische eis, wat men ook zelf voor positie in de Kerk inneemt. En iedere vrije uiting van een persoon lijke mening zal haar toon moeten vin den niet in een slaafse onderworpenheid, maar in een in evangelische vrijheid aanvaarde eerbied. Het gaat hier niet alleen om een eer bied naar boven, het gaat evenzeer om een eerbied naar beneden, naar de een voudige broeder in het geloof, die men in liefdevolle zorg om zijn geloof tege moet zal willen treden. We moeten door de vrijheid van meningsuiting niet ver geten te bouwen aan zijn geloof, niet afbreken. Hoe meer onze gemeenschap gaat be grijpen, dat van de traditionele opvat tingen afwijkende meningen niet zonder meer kunnen beschouwd worden als de katholieke opvatting, maar meer als de opvatting van een katholiek, met andere woorden hoe meer de relativiteit van deze vrije meningsuitingen wordt on derkend, des te meer kan de vrijheid van meningsuiting functioneren als een werkelijk communicatiemiddel. De Zweedse politie heeft zondag in heel Zweden de alarmklok geluid als gevolg van de diefstal van 60.000 dollar aan verdovende middelen, die genoeg vergif bevatten om 10.000 mensen te doden. De verdovende middelen werden gestolen uit een apothekerswinkel in Hudiksva.ll, Noord-Zweden. De eigenaar van de winkel, Ully Nygerg, zei bang te zijn dat verslaaf den aan narcotica zichzelf zullen do den door injecties met de verdoven de middelen te nemen in de mening dat zij „zuiver" zijn. Volgens de politie hebben de die ven hun buit reeds op de zwarte markt voor narcotica verkocht. Kroestjev en president Nasser van Egypte zijn zondagavond in Cairo in conferentie gegaan. Hoewel er in Egypte een enorme publiciteit is gegeven aan Kroest je vs bezoek, heeft men tot nu toe nog niet kunnen ontdekken wat de voor naamste onderwerpen zijn, die Kroestjev en Nasser zullen bespreken. Van door gaans welingelichte zijde heeft men voorspeld dat Nasser wel zal trachten de mogelijkheden van nieuwe Russische hulp op economisch en militair gebied af te tasten. Men verwacht ook, dat de Egyptische president zal aandringen op Russische steun voor zijn politiek inzpke het Midden-Oosten. In dit verband zal er dan zeker gepraat worden over Nas sers voornemen om de Britten uit hun basissen in de Arabische wereld te ver drijven. Men meent verder dat Kroestjev van zijn kant de steun van Egypte zal proberen te krijgen voar zijn strijd te gen Peking. Voor het overleg tussen beide staatf- liedcn zondag begon, bezocht Kroestjev, die zaterdag voor een bezoek van 16 da gen in Cairo aankwam, enkele museums, waar hij de kostbare schatten uit Egyp- tes verleden bewonderde. Onder de kop „Ideologische eenheid is de basis voor de eenheid van de com munistische beweging" schrijft het Rus sische partij-orgaan „Pravda" dat, nu Peking pogingen doet om zijn ondermij nende activiteit tegen de zusterpartijen onder het mom van de verdediging van het Marxisme-Leninisme te bedryven, de strijd voor ideologische eenheid „een kwestie van de eerste orde" wordt. Dit staat in het eerste van een reeks hoofd artikelen over de ideologische stryd. Na Chinese publikaties van de afgelo pen maanden te hebben aangehaald komt het blad tot de conclusie dat de Chinese leiders de eenheid van de communisti sche beweging willen vernietigen en die verdeling als een normale ontwikkeling van de revolutionaire beweging beschou wen. Zij willen geen gezamenlijke pogin gen om theoretische vraagstukken op te lossen aanvaarden cn doen zich in kwes ties betreffende theorie en politiek als hoogste rechters voor. De communisti sche beweging gelooft echter niet in ..profeten" en „orakels" die denken en beslissen voor allen, zoals Stalin in zijn tijd trachtte te doen. aldus het blad- De „Pravda" schrijft voorts, dat het het centrale comité van de Russische communistische partij was, dat het ini tiatief nam om een einde te maken aan de trad (pc. volgens welke de Russische communistische partij een speciale, lei dende rol was toebedeeld wegens haar rijke ervaring en vele diensten, aan de communistische bewezen. De Chinese leiders waren destijds felle voorstanders van het behoud van deze traditie en nu was duidelijk geworden waarom. De Chi nese leiders wilden deze „post" van hoofd van de communistische beweging kennelijk officieel ingesteld zien om zich daar te gelegener tijd meester van te maken. (Advertentie) SELECTIEKLEQING Ook do man die nooit ka* slagen vindt do regenjas die hij al Jaren zoekt... bij Hollenkamp. Licht ot donkar, uiterst sportief oi streng klassiek, van Hazewind af Falcon, iw katoen of Terlenko. AMSTERDAM BREDA EINDHOVE ENSCHEDE HEERLEN ROTTERD

de Stem | 1964 | | pagina 1