Milde-Iente-lintjesregen over Nederland UittjêopdêkmL. UILTJE Gedenkboek Huybergen sssrrs.TW tr s.-=r=,-rr „ri ssa; ert «SEE SS MS?l» Begin eens met Uiltje d'Or, de lichte senorita in het handige, rode blikje. 10 stuks Regisseursdag Kath. Amateurtoneel te Tilburg senoritasvan 14 t/m 18 ct sigaren van 20 t/m 33 ct Sportieve herenkleding hij Hendriksen GROTE MARKT BREDA 25 DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 1 MEI 1964 2: VERDIENSTELIJKE LANDGENOTEN EVEN IN SCHIJNWERPERLICHT Dr. C. N. M. KORTMANN commissaris der koningin provincie Noordbrabant Ridder Nederlandse Leeuw Ir. J. VAN DE KERK directeur-generaal van rijkswaterstaat Ridder Ned. Leeuw H. L. PIJLS commissaris van politie te Breda Officier Oranje-Nassau H. VAN EIJSDEN lid Tweede Kamer Ridder Ned. Leeuw lid raad bestuur Mr. R. GIELEN i n.v. Kuratta Officier O.N. - b.b Vele honderden Nederlanders zijn, ter gelegenheid van de verjaardag van h.m. de koningin onderscheiden. Daaronder zijn wederom vele voor aanstaande personen, wier namen een bekende klank hebben, maar het merendeel van de gedecoreerden be staat uit de veelal anonieme wer kers, die met gouden, zilveren of bronzen eremedailles worden onder scheiden. De toekenning van een on derscheiding haalt hen voor korte tijd uit hun anonimiteit. Hun verdiensten, waaraan kranten noch televisie of radio aandacht plegen te schenken, worden deze keer openlijk erkend. Wij vermelden hieronder de gedeco reerden, wier persoon wij in onze gewesten als bekend mogen veron derstellen. RIDDER IN DE ORDE VAN DE NEDERLANDSE LEEUW Prof. dr. W. Froentjes, directeur van het gerechtelijk natuurwetenschappelijk laboratorium van de directie Politie van het ministerie van Justitie; H. van Eys- den, lid van de Tweede Kamer, wonende te Rotterdam; mevr. D. Heroma-Meilink, lid der Tweede Kamer, wonende te Am sterdam; ir. S. A. Posthumus, lid der Tweede Kamer, wonende te Rotterdam prof. dr. W. G. Sillevis Smit, hoogleraar aan de rijksuniversiteit te Utrecht; prof. dr. J. Kok, rector-magnificus van de universiteit van Amsterdam: prof. dr. J. P. Slooft, hoogleraar aan de katholieke universiteit te Nijmegen; mr. M. H. Ver rijn Stuart, directeur van het int. insti tuut der spaarbanken te Amsterdam; prof. mr. S. F. L. baron van Wijnbergen te Nijmegen: ir. J. van de Kerk, direc- teur-generaai van rijkswaterstaat; ir F. L. van der Bom, hoofdingenieur-direc teur van de Zuiderzeewerken; dr. C. N. M. Kortmann. Commissaris der Koningin in de provincie Noord-Brabant; mr. C. J. G. Becht, burgemeester der gemeente Tilburg; mr. W. H. Ariëns, president van het gerechtshof te Den Bosch, wonende te Vught; mr. F. W. Adriaanse, deken van de orde van advocaten in het arrondisse ment Middelburg, advocaat en procu reur te Middelburg; mgr. M. A. P. J. Oomens, vicaris-generaal van de bisschop van Den Bosch: prof. dr. K. Posthumus, rector-magnificus van de T.H. te Eind hoven, wonende aldaar; prof. dr. J. J. J. Dalmulder, hoogleraar aan de Kath. Ec. Hogeschool te Tilburg, wonende aldaar. COMMANDEUR IN DE ORDE VAN ORANJE NASSAU Mr. dr. R. H. Pos, hr. ms. buitengewoon en gevolmachtigd ambassadeur te Ha vanna (bevordering); mr. C. W. A. Schürmann, voormalig hoofd van de Ned. VN-missie (bevordering); mr. F. J. de Jong, vice-president van de Hoge Raad; mr. C. Th. graaf van Lijnden van Sandenburg, commissaris der koningin in de provincie Utrecht (bevordering); ir. H. Vos, lid der Eerste Kamer, wonend te Wassenaar; prof. dr. J. Tinbergen, hoogleraar aan de Ec. Hogeschool te Rot terdam. OFFICIER IN DE ORDE VAN ORANJE NASSAU J. W. M. Martinot, journalist te Brus sel; mgr. J. J. M. Blomjous, bisschop van Mwanza in Tanganyika; mevr. Magda Janssens, toneelspeelster, wonend te Am sterdam (bevordering); J. B. Broekz, be stuurslid van de NRU en de NTS, om- roepsecretaris van de VARA (bevorde ring); Ko van Dijk, toneelspeler te Am sterdam; A. C. M. Hermus, toneelspeler te Amsterdam; A. (Robert) de Vries, di recteur Nieuw Rotterdams Toneel; mag. dr. Pontianus Polman, wonend te Utrecht: dr. E. F. Jacobi, directeur van „Natura Artis Magistra" te Amsterdam; A. H. Huijboom, oud-aalmoezenier van de Kath. en Vrouwelijke Kath. arbeidersjeugd, alsmede vah de landelijke stichting kath. levensscholen, wonend te Den Helder; dr. E. Diemer, hoofdredacteur van „De Rotterdammer" en daarmee verbonden bladen; J. H. Kuijpers, directeur van de n.v. Courant „De Maasbode" te Rotter dam; J. W. Rengelink, bestuuslid NTS en secretaris voor TV van de VARA; J. Winkler hoofdredacteur van het Deven ter en Zutphens Dagblad; prof. dr. H. A. F. Lampen, wonend te Utrecht; J. M. Lücker, oud-hoofdredacteur van de Volks krant; prof. S. C. Schroder, hoogleraar aan de rijksacademie voor beeldende kunsten te Amsterdam. Dr P. J. van Eek, directeur van de katholieke school voor maatschappelijk werk voor mannen te Eindhoven; C. C Pouleijn, hoofdinspecteur van 's Rijks belastingen ter directie van 's Rijks be lastingen te Breda; J. M. A. Klep, wo nende te Oosterhout. directeur van de n.v. Ijzergieterijen en emailleerfabrieken „De.Etna" te Breda; ir. H. Rietberg te Bergen op Zoom, directeur van het In stituut voor rationale suikerproduktie aldaar; ir. A. H. Smale te Breda, plaats vervangend hoofd-ingenieur-directeur v. d. Cultuurtechnische Dienst in Noord- Brabant; dr. J. A. Ponsioeli, hoogleraar in de sociologie aan het Instituut of So cial Studies te Den Haag, te Breda; H. L. Pijls, commissaris van de gemeentepoli tie te Breda; ir. J. H. Rijks, wonende te Geertruidenberg, directeur van de N.V. Provinciale Noord-Brabantse Electrici- teits-Maatschappij; mr. R. A. H. M. Gie- len te Breda, lid van de raad van be stuur van de N.V. Chocolade- en Cacao fabriek .Kwatta' (bij bevordering); mr. J. F. G. Schlingemann, te Goes, secreta ris van de Zeeuwse Landbouw Maat schappij; luitenant-kolonel H. Schaeffer, van het wapen der artillerie, te Breda (met de zwaarden). RIDDER IN DE ORDE VAN ORANJE NASSAU C. v. d. Ven (broeder Rigober- tus), overste van de Broeders van Don gen; J. P. M. Meuwese, burgemeester der gemeente Hilvarenbeek; C. J. Pijs, wet houder der gemeente Etten en Leur; J. B. G. J. M. van Hellenberg Hubar, te 's-Hertogenbosch; L. Th. van Drunen, te Drunen; A. J. Berenpas, wethouder der gemeente Middelburg; A. C. J. Mal- jers, directeur van de grossierderij F. Maljers en Zn. N.V. te Middelburg; C. J. Cloin, directeur van de Aero Schoen fabrieken N.V. te Dongen; W. v. Nes, wonend te Oisterwijk, directeur van de N.V. Nederlandse Vlasspinnerij te Til burg; J. N. J. M. Swagemakers, directeur van de N.V. Wollenstoffenfabriek Gebr. Janssen, te Tilburg; L. P. Maas, wonend te Kortgene, arts aldaar; F. J. van Aalst, wonend te Breda, economisch directeur van het St. Ignatiusziekenhuis aldaar en oud-bestuurslid van de Vereniging voor administratie en economie in ziekenin- richtingen; drs. F. A. van den Hout, wo nend te 's Hertogenbosch, directeur van het gewestelijk arbeidsbureau aldaar; ds. H. M. Strating. Nederlands Hervormd predikant voor buitengewone werkzaam heden in de provincie Zeeland, te Goes; P. J. L. Soons, directeur eerste klasse bij het gevangeniswezen en de psychopaten zorg bij de gevangenis Nieuw-Vosseveld te Vught; J. W. Leijten, secretaris van de reclasseringsraad te Breda; mej. A. J. van Pinxteren (zuster Francesco), onder directrice van de r.-k. kweekschool voor meisjes te Den Bosch, wonend aldaar; A. J. A. van Putte, hoofd vah een bij zondere school voor uitgebreid lager on derwijs te Breda; mej. E. M. M. Stou ten (zuster Engelina) hoofd van de r.-k. J. H. M. COTTAAR journalist Ridder Oranje-Nassau J. W. DERKSEN wielrenner ridder O.N. (Advertentie) school voor buitengewoon lager onder wijs te Tilburg, wonend aldaar; dr. F. A. Vercammen, leraar aan het St. Odulphus- lyceum te Tilburg, wonend aldaar; A. Hallema, amateur-historicus, wonend te Breda; J. C, Loof, directeur van het kantoor Hulst van de Rotterdamsche Bank n.v.; J. B. P. I. Lombarts, boom kweker te Zundert; mevr. M. J. van Cruijningen-Erasmus, bestuurslid van diverse instellingen te Oostburg; mevr. M. A. van Eck-de Lint, bestuurslid van diverse instellingen te Zevenbergen; L. Brunt, secretaris-penningmeester van de Koninklijke Nederlandse Voetbal Bond wonend te Wassenaar; J. H. M. Cottaar, journalist en publicist op sportgebied, wonend te 's-Gravenhage; J. W. Derksen, wielrenner, wonend te Amsterdam; mej. S. R. Dijkstra, actief sportbeoefenaarster kunstrijden op de schaats, wonend te Amstelveen; P. H. Dubois, letterkundige en kunstcriticus te Amsterdam; W. H. Noske, eerste concertmeester van het re sidentie-orkest te Den Haag; Maarten Toonder, filmproducent, schrijver en te kenaar te Blaricum; A. van der Veen, letterkundige en criticus te 's-Gravenha ge; mej. W. G. A. (Mien) Labberton, schrijfster te Oosterbeek; Alex van Wayenburg, leider van het KRO-zieken- programma „De Zonnebloem". EREMEDAILLE ORANJE NASSAU IN GOUD P. J. Nijssen, adjudant van gemeente politie te Tilburg; J. J. van Zantvliet, te 's-Hertogenbosch; W. S. B. Trienen, adjudant van gemeentepolitie te Breda; J. H. C. Groeneveld, buitendienst assistent bij de A-kring Noord-Brabant c van de Bescherming Bevolking, wonend te Tilburg; S. Bom, te Fijnaart en Hei ningen; P. A. van Dongen, te Zuiddorpe; A. H. Ie Feber, te Vlissingen; J. Francke, wethouder der gemeente Meliskerke; W. de Buck, lid van de raad der gemeente Meliskerke; E. de Maertelaere, wethou der der gemeente Westdorpe (bij bevor dering); J. R. de Jonge, wonend te Axel; C. v. Oers, oudste firmant firma C. van Oers en Zonen, te Breda; A. H. M. van Weereld, te Tilburg, baas bij de N.V. Nederlandse Spoorwegen; J. van Schaik, te Bergen op Zoom, technisch ambtenaar bij de N.V. Nederlandse Spoorwegen; n W. Meijer, te Tilburg, werkmeester bij P°htie te Breda; G. t de N.V. Nederlandse Spoorwegen; F. P. 1 mp pmnnpmpi, Hanegraaf, te Hank (gem. Dussen), be steller-stationhouder der P.T.T.! M. Wijne, hoofd van de technische dienst bij de Eerste Nederlandse Coöperatieve Beet wortelsuikerfabriek en Raffinaderij G. A. te Sas van Gent; P. Stouthamer, hoofd van het directiekantoor Ontwikkeling Nieuwbouwplannen bij de Eerste Neder landse Coöperatieve Beetwortelsuikerfa briek en Raffinaderij G. A. te Sas van Gent; J. J. Leenhouts, te Oostburg; J. Kwekkeboom, wonend te Nieuw en Sint Joosland; J. van de Woestijne, adjudant der rijkspolitie te Breskens; W. F. Wiess- ner administratief ambtenaar A 2de klasse ter griffie van de arrondissements rechtbank te Middelburg; J. Glas, leider van de zondagsschool van de Ned. Herv. kerk te Kapelle; C. Bolle, erekorps-ser- geant-majoor van het Leger des Heils te Goes; mej. E. M. van den Bossche, onder wijzeres bij het bijzonder lager onder wijs te Oostburg; G. Bruel, commies secretaris van 's Rijks Belastingen ten kantore van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Den Bosch; J. Rmeijnsen, hoofdassistent-sectiechef van 's Rijks Belastingen te Terneuzen; P. van Kleunen, hoofdassistent A. van 's Rijks Belastingen te Goes; mej. A. Ma- gielse, landmeetkundig ambtenaar A van het kadaster, werkzaam op het bureau van de Landmeetkundige dienst te Bre da; J. H. C. van Gerwen, te Raamsdonks- veer, directeur van het post- en tele graafkantoor; F. Dekker, te Terneuzen, voorzitter van de coöp. aan- en verkoop vereniging „Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen" g.a.; J. S. P. Ermen, te Gilze-Rijen, voor zitter van de plaatselijke afdeling van de N.C.B.; adj. o. o. A. de Wit, van net wapen der Kon. Marechaussee, te Breda (met de zwaarden). EREMEDAILLE ORANJE NASSAU IN ZILVER A. W. van Sprang, te Willemstad; A. J. van den Broek, commandant van de ge meentelijke vrijwillige brandweer te Te- teringen; J. B. M. Hendriks, brandmees ter bij de gemeentelijke vrijwillige brand weer te Tilburg; J. Hollebrandse, op zichter C, plaatsvervangend chef van de onderhoudsdienst van gemeentewerken te Vlissingen (gepensioneerd); E. J. A. van Lier, erebestuurslid van de harmonie „St. Jan" te Baardwijk (gemeente Waal wijk), wonend aldaar; A. H. Molenaars, bestuurslid van de harmonievereniging „Volharding" te Dinteloord, wonend al daar; J. A. Visser, bestuurslid van de muziekvereniging „Uit het Volk - voor het Volk" te Breskens, wonend aldaar; P. A. de Vuijst, secretaris van de fanfare „Harmonie" te Oostburg, wonend aldaar; P. J. van der Bliek, bestuurslid van de handboogschietvereniging „Zorgvliet" te Ellewoutsdijk, wonend aldaar; K. Bag- chus, hoofd van de afdeling correspon dentie bij de N.V. Machinefabriek „Bre da" v/h Backer en Rueb, te Breda; L. F. M. de Wit, afdelingschef bij de N.V Steenhandel „Noord-Brabant" te Til burg; Ch. L. Schijfs, letterzetter bij de Drukkerij en Uitgeverij W. Vorsselmans te Zundert (bij bevordering); M. Haest, letterzetter bij de Drukkerij en Uitgeve rij W. Vorsselmans te Zundert (bij be vordering); A. J. Blommaert, te Hulst; C. D. Strijdonk, te Hulst; M. H. Trum, te 's-Hertogenbosch; V. Brandt, te Axel; H. B. Snoep, te Vlissingen; F. Jansen, voorman bij de Hollandsche Kunstzijde Industrie N.V., te Breda; G. F. V. Ven- nix, opperwachtmeester der rijkspolitie te Hulst; J. L. Postema, huismeester bij het huis van bewaring te Breda; J. La- ban, werkmeester bij de tuchtschool te Ginneken (gem. Breda) ;J. W. den En gelsman, te Oud-Vossemeer, oud-kanton nier A bij het waterschap Tholen; J. A. Bastiaenen te Breda, oud-opzichter II bij de n.v. B.B.A.; A. P. Mast te Hon- tennisse, agent Prov. Stoombootdiensten Zeeland; T. F. Meesters te Tilburg, ge reedschapsbankwerker bij de n.v. N.S.; J. van den Berg, te Vlissingen, besteller lste klasse der PTT; J. B. Hendriks te Roosendaal, employé lste klasse PTT; J. J. Dankaart, te Vogelwaarde, voorman landarbeider op het bedrijf Catharinahof van J. Kosten (bij bevordering); H. L. van de Griek, te Rilland-Bath, landar beider bij de n.v. Landbouwmij. „De Bathpolders" (bij bevordering); J. van Zweden te Rilland-Bath, landarbeider bij de n.v. Landbouwmij. „De Bathpolders" (bij bevordering); A. de Bel. te Krui- ningen, bestuurslid van de afdeling Krui- ningen van de Ned. Chr. Landarbeiders- bond; I. J. Kolijn te Zaamslag, land arbeider bij J. E. Dieleman; P. van der Weele te Kortgene, landarbeider bij de familie Van Oeveren; M. J. Wierckx te Roosendaal, rentmeester op het landgoed de Wouwse Plantage; L. P. Wolse, te Kortgene, landarbeider bij de familie Van Oeveren; mej. P. J. C. Jacobs, huis houdster bij mej. R. Smeets, arts te Breda; A. H. de Kam, te Arnemuiden: employé lste klasse der JTT; H. Teu- lings, te Dussen, fruitkweker-administra teur bij de familie Tijken; adj. o. o. der Kon. Luchtmacht M. Goettsch, te Breda (met de zwaarden); adj. o. o. der Kon. Luchtmacht C. Visser, te Breda (met de zwaarden). EREMEDAILLE ORANJE NASSAU IN BRONS W. Kops^ hoofdagent van gemeente- - Chr. Govaerts, con troleur meteropnemer-geldophaler bij het gemeentelijk gas-, water- en elektrici teitsbedrijf te Breda; M. J. van Dalen, lid van de harmonie „St. Jan" te Baard wijk (gemeente Waalwijk), wonend al daar; L. J. van Huiten, lid van de har monie „St. Jan" te Baardwijk (gemeen te Waalwijk), wonend te Drunen; M. Janssen, lid van de harmonie „St. Ce cilia", te Stampersgat (gemeente Oud- en Nieuw-Gastel), wonend aldaar; A. Ruij- ten, lid van de r.-k. harmonie „St. Ceci lia" te Kruisland (gemeente Steenbergen), wonend te Steenbergen; K. Ruijten, lid van de r.-k. harmonie „St. Cecilia" te Kruisland (gemeente Steenbergen), wo nend aldaar; W. C. Priems, oud-raad en oud-deken van het „Voetbooggilde van de edele ridder en martelaar St. Geor- gius" te Tilburg, wonend aldaar; M. W. van den Broek, lasser bij Hovers Con structie N.V. Machinefabriek en Con structiewerkplaats te Tilburg; L. A. Zeijl- mans, metselaar bij de firma P. Koenen, te Dongen; W. C. van Andel, boorder bij de N.V. Machinefabriek „Breda" v/h Backer en Rueb, te Breda; J. van Meel. arbeider bij Vermeulen Leder- en Schoenfabriek, te Dongen; G. H. F. Snoek, gereedschapsmid bij de Machine fabriek „Breda" v/h Backer en Rueb, te Breda; M. Sprangers, arbeider bij de Looistoffen- en Handelsmaatschappij „Tanin" N.V. te Dongen; J. Karman, beltbaas vuilnisbelt bij de dienst van gemeentewerken te Goes; C. van Hane- ghem, bode in dienst van de gemeente Biervliet; A. L. de Gouw te 's-Hertogen- bosch, sluiswachter bij Rijkswaterstaat; C. Somers te Tilburg, rijksambtenaar F bij Rijkswaterstaat; C. Tissink te Tilburg, sluiswachter B bij Rijkswaterstaat; C, Heijligers te Zevenbergschehoek (gem. Zevenbergen) rijksambtenaar D bij Rijks waterstaat; P. J. Boerboom te Den Bosch, rijksambtenaar C bij Rijkswaterstaat; M. Geluk te Tholen, kantonnier bij het wa- terschap Tholen; P. J. de Lijser te Cad zand, oud-Sluiswachter bij het water schap Het Vrije van Sluis; A. M. Geense te Goes, besteller lste klasse der PTT; J. Evers te Vlijmen, besteller lste klasse der PTT; C. M. Vriens te Bergen op Zoom, besteller lste klasse der PTT; P. C. W. Ketelaars te Waalwijk, besteller lste klasse der PTT; J. A. P. Emmen te Tilburg, employé 2de klasse der PTT; P. Deij te Retranchement, landarbeider bij J. Masclée te Zuidzande; C. op 't Hof te 's-Heer Arendskerke, landbou wersknecht op de Hofstede „Schenge' n.v.; H. J. van de Klundert te Klundert landarbeider bij de familie Akkermans te Zevenbergschehoek; A. Jonkers te Din teloord, landbouwersknecht bij A. J. Ma- ris; M. van de Kreeke te 's-Heer Arends kerke, landbouwer bij dë Hofstede „Schenge" n.v.: S. van Poppel te Klun dert, landarbeider bij A. P. Timmers; J. M. Schout te Rilland-Bath, landarbei der bij de n.v. landbouwmij. „De Bath- polder"; F. de Vos te Biervliet, landar beider bij P. Maas; P. L. Zweedijk te 's- Heer Hendrikskinderen, landbouwers knecht bij de Hofstede „Schenge" n.v.; L. M. Annot. voorheen portier bij net gasthuis te Middelburg; J. L. Gelijns, typograaf bij de drukkerij Sneep en Maris te Zevenbergen; A. C. van der Steen, stukkenscheerder bij de n.v. wol lenstoffenfabriek Frans Mutsaerts en zn. te Tilburg; L. van Gerven, metselaar bij de fa. A. L. van de Maagdenberg, aan nemersbedrijf te Breda; R. A. Laurijs, chauffeur bij de bierbrouwerij Waes- Boodts, Westdorpe; A. de Ridder, wo nende te Arnemuiden, schilder bij het schildersbedrijf van de fa. J. P. van de Kop en Zoon te Middelburg; mej. S. de Braai, te Zaamslag, dienstbode bij mej. Los. KO VAN DIJK toneelspeler Officier Oranje-Nassau (Advertentie) MAGDA JANSSENS toneelspeelster Officier Oranje-Nassau (b.b.) Door het Werkverbond Katholiek Ama teurtoneel wordt op zaterdag 16 mei in de stadsschouwburg te Tilburg een regis seursdag gehouden, waarvoor het pro gramma is vastgesteld als volgt: Om 10 uur ontvangst en opening dooi de voorzitter W. K. A. Noord-Brabant, mr. H. J. Bernsen. Daarna inleiding door de heer J. M. Smit te Eindhoven over ,,De positie van de regisseur". Na deze inleiding wrdt de mogelijkheid tot discussie opengesteld, 's Middags heeft om half twee de opvering plaats van de experimentele éénacter „De Bogen" van Mare Taminiau door het Tilburgs Studententoneel, onder regie van Wim Bary, gevolgd door een nabespreking in aanwezigheid van auteur en regisseur. HOFLEVERANCIER Sportieve combinatiekleding, zoals Daks en Sinclair blazers, Ierse linnenjasjes (Steegan) en Daks pantalons, hebben wij voor U bij deze vooraanstaande Europese ateliers geselecteerd. Wij zullen het zeer op prijs stellen U het een en ander persoonlijk te mogen tonen. J. W. RENGELINK bestuurslid NTS en secretaris TV (Vara) Officier Oranje-Nassau Het gedenkboek ter gelegenheid van het zevenhonderdjarig bestaan van Huybergen is verschenen. Het is een aantrekkelijk boekweikje geworden, dat bij de eerste aanblik wellicht niet hele maal bevredigt, maar bij nadere lezing toch een schat van bij. zonderheden bevat, die het bezit ervan toch waardevol maakt "an tsJLt 'd^PTbPrr vt b°vendien krltiek of verschil van mening opwekken en zijn ontwiifkelbig Tn^'e T* w allervroe6ste geschiedenis van het dorp oniwiKKeung in de loop der eeuwen Mr Van i Huvbèrcenrerid y6rfag van de gebeurtenissen van 6 tot 24 oktober 1944 to°n T, geleverdS over^de van Huybergen betekems en samenstelling van het gemeentewapen

de Stem | 1964 | | pagina 13