Eeuwige Stad baadt in zonlicht Belgische politie zoekt Politie voorbereid op demonstraties Esperanto keuzevak op ulo.-sch Hulst vlagt „officieer5 vandaag SINAS i VAN HERO Scheepje kapseist house 13?° Jarige vorstin Hervormde kerkeraad laakt raadsbesluit ajar Ex Lange reeks brutale overvallen Senaat keurde aanvulling prijzenwet goed Antwerpse taxichauffeur vermoord Ontslagen bij Nieuwe Linie verontrusten studenten Huisbrandolie goedkoper rlandse wegen )S DAGBLAD VOOR ZEELAND ND3JK IEES VLIET BAK iSSELBRUGGE TRIUMPH HERALD f 6250.- VITESSE 7995.- TRiUMPH ESTATECAR f 7675.- TRIUMPH SPITFIRE 4 f 8450.- L P. J. v, Oeveren Wisselend bewolkt Gevechten rond Kyrenia-pas op Cyprus gestaakt onweerstaanbaar lekker! Bemaning (5) en passagier verdronken koiLe*vlectmf> Special sportshirt uit R8 Major meer EXTRA'S krachtiger motor heeft de ior nog een aantal extra's I; gesynchroniseerde 4' ver- ,bak mfort met o.a. extra ashak- pleuningen, vloerbedekking veel meer. RS Major Ugeeft 7. Filiaal Sluis, tel. 326 104e JAARGANGNo. 24575 Uitgave: N. V. Uitg. Mij. Neerlandia. Directeur: Drs. W. A. J. M. Harkx. Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureau: Breda Reigerstraat 16 Tel. 22341 (5 lijnen). Postgiro 1114111. Voor God, Koningin en Vaderland WOENSDAG 2» APRIL 1*64 Abonnementsprijs 9,75 per kwartaal, excl. 0,25 incasso; 11,85 per post exeL 0,50 incasso; 0,75 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent, Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,45 per mm. Bij contract aanzien lijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse eilanden: GOES, Klokstraat l - telefoon 6252 - Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Hulst, Steenstraat 14 - telefoon 2377 (Bijbureaus: TERNEUZEN: IJsbaanstraat 24 telefoon 2601 - OOSTBURG: Nieuwstraat 41 telefoon^2893) 5-413 101150-2321 5352 Iealer [i-nslraat 27 Tel. 01131-34» l-straat 51, Tel. 01100-6100 ALLES GEREED VOOR HUWELIJK VAN IRENE (Van onze Belgische correspondent) Alle Belgische rijkswachters hebben dinsdag-' een foto gekregen van de 40- jarige F. de Dapper. Dit is een van de middelen die door het Belgische ge recht werden uitgedacht om de hand te leggen op een gangster die sedert maanden de justitie te vlug af is en intussen blijk geeft van een opzienba rende bedrijvigheid. Hij wordt ervan verdacht de dader of de mededader te zijn van negen gewapende overval len die de jongste vier maanden in België werden gepleegd. Van deze 9 overvallen gebeurden er drie geduren de de jongste vijf dagen. De voorlopig laatste werd dinsdagvoormiddag ge pleegd in een bijkantoor van een bank te Celly in het noorden van de provin cie Henegouwen. e bult bedroeg meerdere honderddui zenden .franks. De voorlaatste overval gebeurde maandagvoormiddag in het centrum van Brussel waar een banklo- per werd beroofd van een aktentas, waarin zich een half miljoen Belgische franks bevond. Vrijdag kwam een bankkantoor in Vlaams Brabant aan de beurt. Ook daar werd ongeveer 500.000 Belgische franks geroofd. De Belgische politie is ervan overtuigd, dat al deze overvallen het werk zijn van eenzelfde bende, aangezien steeds op dezelfde wijze te werk wordt ge- gaan. De bandieten opereren met gestolen au to's, overvallen kleinere bijkantoren van bankinstellingen op een rustig uur van de dag, bedreigen de aanwezigen met machinepistolen en gaan er dan Ontwapeningsgesprek verdaagd tot 9 juni De ontwapeningsconferentie in Genève is verdaagd tot 9 juni. Het hoofd van de Russische delegatie.. Tsarapkin, heeft de besprekingen van de afgelopen drie maanden „volkomen ne gatief" genoemd. Hij vindt dat het Wes ten hel werk van de conferentie belem- nert. In verband met Koninginnedag zal ons dagblad morgen 30 april niet verschijnen. DIRECTIE DAGBLAD DE STEAA als de bliksem met de buit vandoor. In meerdere gevallen werd de Dapper door getuigen herkend. De Dapper, een Gentenaar, die officieel het beroep van kelner uitoefende, werd vroeger al veroordeeld wegens sou teneursschap. Vorig jaar was hij de leider van een vermetele overval op de zetel van de Belgische Nationale Bank te Kortrijk. Samen met zes kor nuiten haalde hij op klaarlichte dag een bedrag van enkele miljoenen uit de laden. Om een bankbediende, die het alarm signaal in werking wilde stellen, af te schrikken liet hij toen gedurende een paar ogenblikken zijn machinepistool ratelen. Ook de aftocht van de auto werd met machinepistoolvuur gedekt. Alle medeplichtigen van de Dapper konden nadien, hetzij in België, hetzij in het buitenland, worden gegrepen. De Dapper zelf slaagde er op het laatste moment in te ontkomen uit de woning van zijn pleegouders te Gent, waar hij zich tijdelijk had verborgen en sinds dien is hij spoorloos. Het is duidelijk dat hij een nieuwe bende heeft ge vormd, die van bankovervallen haar specialiteit heeft gemaakt. (Van onze parlementaire redactie) Minister Andriessen (Economische Za ken) heeft dinsdag in de Eerste Kamer het pleit gewonnen in zijn strijd de prij zenwet 1960 aangevuld te krijgen met een bepaling die hem de bevoegdheid geeft individuele prijsbevelen te geven. De zwaarste oppositie kwam van de zijde van een deel der K.V.P.-fractie, aange voerd door de heer Terwindt. Bij de stemming 46 stemmen voor en 12 te gen bleken tien K.V.P.'ers niet over tuigd dat de minister over scherpere wa pens moet beschikken bij zijn strijd de prijzen te beheersen dan waarover hij reeds beschikt. Minister Andriessen beriep zich oip het gevaar voor inflatie dat dreigt. Bij de bestrijding hiervan is een krachtig beleid verantwoord. ,.Wat ik vraag is in de ogen van sommigen misschien veel, maar gegeven de grote risico's is dit nodig", aldus de minister, die aan de Kamer vroeg hem niet in de positie te bren gen dat hij later zou moeten zeggen: ik kon niet doen wat nodig was te doen, omdat het instrumentarium niet com pleet was. [GREVILLE WYNNE, de Britse zaken nan die vorige week is vrijgelaten na 17 naanden te hebben doorgebracht in een I Russische gevangenis, „bevindt zich in een toestand van opwinding en mentale [stoornis, die aanleiding geeft tot be zorgdheid', zo hebben medici verklaard, RUSSISCHE troepen hebben 82 spring- J stofladingen tot ontploffing gebracht in leen poging de rivier de Zerawsjan, die door een aardverschuiving is versperd, weer te doen doorstromen. De stad Sa- markand is veilig. TEGEN DE Nijmeegse laborant Ronald P-, verdacht van moord op zijn vriend. 1 1S 111 hoger beioep weer acht jaar ge vangenisstraf met aftrek en terbeschik kingstelling geëist. Een innerlijke stem. f'k Van z^n ovei'leden vader), zou hem, bebbWeeTde tot de moord aangezet Weersverwachting van het K.N.M.I. geldig tot vanavond: opklaringen, maar plaatselijk ook Pokele buien. Overwegend matige wind uit zuidwest tot west. Mid- «agtemperaturen van 12 tot 16 gra nen. Vandaag: zon onder 20.02 uur. Maan op 22.59 uur. Morgen: zon op 5.12 uur. Zon on- uur. Maan onder 7.15 uur. Vnjijdag: zon op 5.10 uur. Maan op 0.01 uur. (Van onze Belgische correspondent) Het Antwerpse gerecht zoekt de moor denaar van een 45-jarige Antwerpse taxi chauffeur. die in de nacht van maandag op dinsdag in de Antwerpse voorstad Berchem werd doodgeschoten. Een mili tair zag de chauffeur zijn voertuig ver laten, 25 meter verder strompelen, en daar in elkaar storten. Toen hij hem hulp wilde bieden stelde hij vast dat de man dood was. Dadelijk waarschuwde hij de politie. Het lijk vertoonde een schotwond in de rug en de borst, mogelijk veroor zaakt door eenzelfde kogel. De vermoor de was nog in net bezit van zijn porte feuille met een bedrag van meer dan 2000 Belgische frank. In de wagen, waar van beide deuren openstonden, was geen spoor van een worsteling te zien. (Telefonisch van onze speciale verslaggever) Prins Carlos cn prinses Irene hebben al één grote meevaller. Rome baadt in een zomerse zon. Men kan zich geen heerlijker weer voor een prinsenhuwelijk voorstellen. Twintig graden en een blauwe hemel. Wij waren net op tijd om het vliegtuig uit Parijs te zien aanko men met prinses Irene en de leden der familie Bourbon-Parma. De prinses verscheen in de deuropening, glimlachend en vriendelijk wui vend. Ze had een fel rood mantelpak aan en aan haar linkerhand fonkelde een verlovingsring, een grote robijn, bezet met diamanten. Het schijnt dat Irene enkele schram men op het voorhoofd heeft opgelopen bij de autobotsing, waarbij zij en Carlos betrokken waren nabij Avesnes, toen zij zondag, zoals wij eerder meldden, naar Brussel reden voor een rendez-vous met prins Bernhard ten huize van een be vriende familie. Het weerzien moet zeer roerend geweest zijn. Marie-Thérèse van Bourbon-Parma, die al enkele dagen in Rome is, begroet te haar schoonzuster als eerste, de her tog van Braganza, Irenes derde getuige en pretendent naar de Portugese troon, als tweede. Daarna poseerden Carlos en zijn verloofde hand in hand voor de niet te verzadigen Italiaanse fotografen. In een zware limousine reed het paar- van-het-jaar naar Rome. In andere wa gens volgden de leden van de familie: de vader en de moeder van de bruide gom, zijn zuster Cecile, Marie Des Neiges, Francoise, haar echtgenoot prins Edward van Lobkowicz, het Belgische prinsesje De Merode, prins Louis van Bourbon- Parma, de markies en de markiezin van Valous en mej. Quirina Laman Trip, een vriendin van Irene, die haar getuige zal zijn. Een van de secretaressen van prins Carlos hield bij het lossen van de bagage vooral een grote grijze doos, met de naam Baimain erop, in het oog. waar het bruidskleed blijkbaar in geborgen zat. Enkele bladen hebben met een soort „nep"-foto de prinses al afgebeeld in haar huwelijkstooi, maar tot het laatste toe, zo wordt „van bevoegde zijde" ver zekerd, blijft de japon een groot geheim. Het hele prinselijk gevolg logeert in het Grand Hotel te Rome. Er hangen daar twee grote vlaggen uit, de Neder landse en de Spaanse. De basiliek van Santa Maria Maggiore re werd gisteren voor de plechtigheid in gereedheid gebracht. Heel de vloer is bedekt met een enorm tapijt. Er was een gesleur met banken en bidstoelen, waar tussen de Italiaanse t.v. opereert, kabels leggend en verhogingen timmerend. Prin ses Irene en prins Carlos hebben de ge nerale repetitie niet bijgewoond. Last verwacht men vandaag van de Italiaanse fotografen, die door hel en vuur willen gaan om een exclusief prentje te schieten. En de carlisten? Ze zijn slechts met enkele honderden aan wezig. Gisteravond al is het feest ingezet met een banket en een dansavond in het Grand Hotel voor circa 94 familieleden en vrienden. Acht ronde tafels onder Venetiaanse luchters in een negentien - de-eeuws decor met vooraan een mo dern orkest. Kort na haar aankomst in de Eeuwige Stad moest de bruidsjapon, geschenk van koningin Juliana en bewerkt met kost bare oude kant uit het familiebezit der Oranjes, gepast worden onder het kri tisch oog van de schepper, de Parijse modekoning Pierre Baimain. Vervolgens kwam een andere be roemdheid uit Parijs zijn opwachting ma ken, de dameskapper Alexandre, om het haar van de prinses op te maken. De basiliek van Maria de Meerdere werd de gehele dag zwaar bewaakt door de Italiaanse politie, die kennelijk reke ning houdt met de mogelijkheid van een communistische demonstratie op de dag van het huwelijk. Volgens kerkelijke zegslieden zal waar schijnlijk het „Wilhelmus" worden ge speeld wanneer de bruid de kerk bin nentreedt. Bij het betreden van de Borghesekapel zal het koor Handels „Hallelujah" aanheffen. Men acht het mogelijk dat het Spaanse volkslied ge speeld zal worden wanneer de bruiloft stoet de kerk verlaat Paolo kardinaal Giobbe. die het huwe lijk zal inzegenen en de huwelijksmis ce lebreren. zal geassisteerd worden door mgr. Adone Terzarial, een van de pau selijke ceremoniemeesters, mgr. Mario Aluffi-Pentini, kanunnik-sacristijn van de basiliek en lid van de Vaticaanse con gregatie van het ceremonieel, en mgr. Gioachino Surmanti, deken van het ka pittel van de basiliek. De audiëntie die Paus Paulus de jong gehuwden zal verlenen en ongeveer tien minuten zal duren, zal omstreeks kwart over één aanvangen. Aanvankelijk was aangenomen dat prinses Irene onmiddellijk na de huwe-: lijksvoltrekking rechtstreeks naar het Vaticaan zou gaan, gekleed in haar witte bruidsjapon. Dit zou echter een inbreuk op het Vaticaanse protocol zijn geweest. Prinses Irene zal een witte bruidsjapon dragen met een dubbele laag transparan te witte zijden organza, afgezet met Brugse kant. Op haar kapsel draagt de prinses een 200 jaar oude diadeem, die 1,7 miljoen gulden waard zou zijn. Het is een geschenk van haar toekomstige schoonvader. Een witte tulen sluier reikt van de diadeem tot aan de grond. Morgen viert koningin Juliana haar 55e verjaardag. Ter gele genheid daarvan maakte foto graaf M. Koot bovenstaande foto. (Van onze parlementaire redactie) De Tweede Kamer is gisteren begon nen met de behandeling van een wets ontwerp tot wijziging van de lager-on- derwijswet 1920 en de kweekschoolwet. Daarin wordt o.m. voorgesteld Espe ranto als facultatief vak in te voeren bij het u.l.o. en het v.g.l.o. Tevens wordt het instellen van een akte Esperanto-l.o voorgesteld. De Kamer maakte tegen dit onderdeel van de wetswijziging geen bezwaren al hoewel niet iedereen van Esperanto als wereldtaal grote verwachtingen koestert. Alleen de staatkundige gereformeerde do minee Mieras sputterde wat tegen „om dat God sinds de bouw van de toren van Babel de verwarring der talén gewild heeft". Esperanto wil juist tegen die ver warring in gaan. Het wetsontwerp bevat voorts overeen komstig gedane voorstellen van de „com missie beheersvorm openbaar lager on derwijs" (de commissie-de Roos» bepa lingen die de invloed van de ouders bij het openbaar onderwijs pogen te verster ken. Zo zullen in gemeenten waar geen openbaar lager onderwijs is. de ouders van 20 kinderen reeds de stichting van een school kunnen verlangen. De instel ling van een ouderraad of schoolraad wordt verplicht gesteld, terwijl de ge meenteraden de bevoegdheid zullen krij gen de benoeming van onderwijzers aan openbare lagere scholen aan burgemees ter en wethouders te delegeren. Voorts wordt een regeling getroffen voor de vergoeding van de exploitatiekosten van het bijzonder onderwijs. Ook stelt hel wetsontwerp een verlaging voor van hef percentage der te storten waarborgsom bij stichting van een school van 15 naar 10 procent. De Kamer kon zich met deze voor stellen. die door staatssecretaris Gros heide (O.K. en W.) verdedigd werden, in grote lijnen verenigen. Op sommige pun ten zijn een aantal meest technische amendementen ingediend waarover de Kamercommissie voor dit wetsontwerp zich nog nader wilde beraden. Vandaag wordt de behandeling van het wetsont werp voortgezet. Op Cyprus zijn gisteren opnieuw ge vechten in alle hevigheid opgelaaid rond de strategische Kyrenia-bergpas, waar de Turken hun laatste bolwerk verdedig den tegen de oprukkende Grieks-Cyprio tische strijdkrachten. Volgens de V.N. werd aan beide zijden gebruik gemaakt van mortieren. De nieuwe aanval was de zoveelste poging van de Grieks-Cyprioten om de nume riek zwakkere Turkse verdedigers van het uit de elfde eeuw daterende kasteel Hilarion, dat over de Kyrenia-pas uit ziet, te verdrijven. Pas later op de dag werd het vuren gestaakt. Na-uw in verband met de kwestie Cy prus staan de Turkse maatregelen tegen de Grieks-orthodoxe gelovigen in Turkije en de uitwijzing van drie priesters. Pa triarch Athenagoras van Constantinopel heeft in verband met ,,deze treurige ont wikkeling" afgezien van zijn bezoeken aan Engeland en Zwitserland. Zijn plicht gebiedt hem op zijn post te blijven. Paus Paulus schrijft patriarch Athenagoras In een brief heeft Paus Paulus VI bij de Orthodoxe Patriarch van Constanti nopel Athenagoras I erop aangedrongen, dat de banden tussen de Orthodoxie en de Katholieke Kerk nauwer zullen wor den aangehaald. De brief werd namens Paus Paulus overhandigd aan de pa triarch door de delegatie van het Secre tariaat voor de Christelijke Eenheid wel ke vorige week een bezoek aan Constan tinopel heeft gebracht. (Van onze verslaggever) Van alle gemeentelijke gebouwen in Hulst zal vandaag bjj gelegenheid van het huwelijk van prinses Irene met Don Carlos de vlag wapperen. Zulks inge volge een tijdens de vrijdagavond j.l. gehouden vergadering genomen raads besluit. Het voorstel daartoe werd tij dens de rondvraag ingediend. Met twee stemmen tegen werd het voorstel aan genomen. De tegenstemmers waren de protestantse raadsleden, de heren Van Arenthals en Willemstein. De Kerke- raad van de Hulster Hervormde ge meente heeft met een open brief aan het dagelijks bestuur van de gemeente en de raadsleden fel protest aangetekend tegen deze gang van zaken. „De overgang van prinses Irene naar de r.-k. kerk speelt geen rol bij de ver oordeling van het ongelukkige gemeen teraadsbesluit", aldus schrijven ds. R. G- J. Timmers en scriba J. Neeteson. ..Wel vraagt de Kerkeraad zich af of deze gebeurtenis niet van invloed is ge weest bij de door ons gewraakte be sluitvorming van de gemeenteraad. Te meer, daar er op verjaardagen vart le den van het koninklijk huis of op natio nale feestdagen heel weinig gevlagd wordt. Het gemeentebestuur zag het vorige jaar zelfs geen reden om op de herdenkingsavond van de vierde mei van haar gebouwen de vlag half-stok te hangen. De Kerkeraad kan nauwelijks aannemen dat sympathieën vóór de Carlistische ideeën en pretenties bij de gemeenteraad doorslaggevende beteke nis hadden. Wij moeten dan ook helaas tot andere, ons onsympathieke, maar niet hatelijk bedoelde conclusies ko men", aldus de Kerkeraad, die verder zegt dat de verhouding tussen katholie ken en protestanten in Hulst uitstekend is. De Kerkeraad merkt in het begin van de brief op dat het standpunt van de regering is dat er niet gevlagd wordt omdat zulks kwetsend zou zijn voor de koningin en de andere leden van het koninklijk gezin, gezien de pijnlijke en onaangename voorgeschiedenis van het huwelijk tussen prinses Irene en Don Carlos. ..Het kan geen feestelijke dag zijn vanwege de vertroebelde sfeer vooral door het aanmatigende optreden van de bruidegom en zijn familie. Wii menen daarom dat de raad een zeer onverstandig besluit heeft genomen", aldus ook nog de Kerkeraad. De Kerkeraad zou voor de prinses gaarne gevlagd hebben, ware het niet dat er zo'n pijnlijke en verdrietige si tuatie is, leest men flit de brief nog. Inmiddels is er veel Hulsterse aanhan kelijkheid voor het bruidspaar. Vanuit Hulst zijn in de afgelopen dagen vele felicitatiebrieven naar prinses Irene ge stuurd. Zelfs een cadeautje werd afge zonden, in een net pakje, dat werd ge bracht door drie kleine meisjes. „Voor de prinses", prevelden zjj tegenover de loketbeambte. Het algemeen dispuut van katholieke studenten te Amsterdam heeft aan de generaal, pater Baptista Janssens, en aan de assistent van de generaal van de Jezu ïeten, pater P. A. van Gestel, te Rome een schrijven gericht van de volgende in houd: ,,Tot onze grote verontrusting hebben wij kennis genomen van het feit, dat de paters Arts, Pisa en Van Hees als redac teur verbonden aan ,.De Nieuwe Linie" zijn ontheven van hun functie. Overwe gende, dat de openheid, die als essen tiële voorwaarde voor het leven van de kerk ervaren begint te worden door de ontheffingsmaatregel ernstig is aange tast en in diskrediet gebracht: dat door deze maatregel aan de vruchtbare sa menwerking in het denken over de kerk tussen geestelijkheid en leek sterk af breuk is gedaan: dat deze ontheffing heeft plaatsgevonden zonder enig overleg met de betrokkenen en klaarblijkelijk zonder voldoende kennis van de situatie hier te lande: dat de maatregel in strijd is met de vruchten van de hernieuwde bezinning over de functionering van het gezag binnen de kerk: verzoeken wij u in belang der kerk de maatregel onge daan te maken". Tl De kleine kotter „Hessel" HD 89 uit Den Helder (49 brt) is gister morgen met de kiel omhoog drij vend gezien in de Noordzee ter hoogte van Terschelling. Vissers schepen hebben in de buurt van de omgeslagen kotter twee lijken uit zee opgehaald. De „Hessel" had in totaal zes man aan boord: schip- per-eigenaar M. Blais (36), zyn neef O. Blais (20), G. Kwast (22), P. M. Krijnen (18) en P. van Es (21) allen uit Den Helder, en als passagier de 19-jarige A. Ark uit Utrecht. De twee gevonden stoffe lijke overschotten zijn nog niet ge ïdentificeerd. Onmiddellijk na het bekend worden van de scheepsramp is een reddingsactie op gang gekomen. Vissersschepen en een vliegtuig van het vliegkamp Valkenburg speuren naar eventuele overlevenden. De kruiser „De Ruyter" heeft bericht dat opgestoomd werd naar de opgegeven po sitie. De eerste melding over de „Hessel" kwam 's morgens van het Scheveningse vissersvaartuig „Pieter jr". Het cirkelde enige tijd om het omgeslagen schip om de naam ervan te ontdekken en haalde een lijk uit het water. De Katwijkse log ger Ada had reeds eerder geseind dat het op vrijwel gelijke positie een dode had geborgen. De „Hessel" is een vrij nieuw schip. Het werd in 1962 gebouwd voor de kust visserij. In visserskringen vermoedt men dat* de netten van de kotter achter bij voorbeeld een wrak zijn blijven haken. Daar netten aan de mast bevestigd zijn kan het schip, als het voor de stroom komt, worden omgetrokken. Op 1 mei zullen de verkoopprijzen van een aantal aardolieprodukten worden verlaagd. Voor autogasolie uit pompen, gasolie voor andere doeleinden en huisbrand olie I bedraagt de prijsverlaging 0,80 per 100 liter. De prys van dunne stookolie en huis brandolie II gaat met 0,75 per 100 liter naar beneden. (Advertenties) SELECTIEKLED1NG Ideaal voor meneer: zit echt lekker. Ideaal voor mevrouw: zelf-strijkende katoen. Hollenkamp heeft dit shirt voor alle zonnige en vrije dagen ven deze zomer I In ruiten, ruitjes en uni. Vanaf rV AMSTERDAM BREDA EINDHOVEN ENSCHEDE HEERLEN ROTTERDAM Groots grijs in kamgaren Een kostuum van, uit Enge land geïmporteerde, zuiver 3 wollen kamgaren. In de Grote Grijzen die House deze zomer brengt. Zeer i mooi ruit-dessin, in diverse 2- of 3-knoops modellen va. 199.60 Sportshirts licht en luchtig Alle grote merken sport- E shirts zijn in de vrije tijds- kollektie van House ver- tegenwoordigd. Veelal in i ruiten. Alle zelfstrijkend. 19.75-39.50 Draag onder een open shirt'n bijpassende choker tl 5.90-12.90 Kvreetuat-3, Breda

de Stem | 1964 | | pagina 1