amateurs HVV grote Veer se Boy winnaar nu verliest VLISSINGEN naast Boxtel nestelt zich op kopplaats ER Z'JN nog f n VHssing doe, het/ Jan Tummers eerste in Ronde van Friesland ODIO passeert falend Grenswachters (verlies) 5% i^rsrANDEii condito medicon en Middelburg op 1 punt HVV nu mede j Grote zege op kop I van Goes Sluiskil is er bijna DAGBLAD DE STEM VAN MAANDAG 20 APRIL 196. TWEEDE KLASSE B HVV slaat in eerste helft de grote slag VIERDE KLAS G Koploper VES. nu kampioen Internos geeft Veerse Boys geen scoringskans Terneuzen en VOAB schieten 5 maal raak Steenbergen heeft niet veel moeite met Rdaal Kaaise Boys verdient een gelijkspel maar..... Gerben verrast Karstens in spurt DERDE KLAS D Begrafenis van L. Luchtenberg NU METj REDUCTIEZEGEL EERSTE KLASSE E Moens, Van Huizen en De Nooyer scoren MOC krijgt al vroeg k/ap te incasseren 9 Tex Schmelz BETERE PRESTATIES IN DE SPORT Het is alsof de teams van 2b het erom doen. Na elke wedstrijddag stijgt de spanning en zo ook nu. Doordat Veerse Boys bij Internos een nederlaag te slikken kreeg, verspeelde het de eerste plaats, die nu ge deeld wordt door HVV en Rood Wit. De Hulstse ploeg won de beslist niet makkelijke match met Zeeland Sport en Rood Wit had een vrije dag. Ook Terneuzen bleef in de running middels volle winst op VOAB. Steenbergen behoort eveneens nog tot de serieuze kansheb bers omdat het nu met Roosendaal afrekende. Kaaise Boys heeft in middels de hoop wel opgegeven nu van Taxandria verloren werd. Een formidabele eerste helft van de Hulstenaren waarin Paul de Blok na zijn blessure weer van de partij was is er de oorzaak van geweest, dat Zee land Sport met de rust tegen een 3-1 achterstand stond aan te kijken. Dit suc ces was voor een heel groot gedeelte te danken aan midvoor Emiel Saman, die deze midag een fantastische wedstrijd speelde en overal waar maar een kansje was opdook. Na een mooie poging van de Blok in de eerste minuut reeds, kwam Zeeland Sport na 5 minuten spelen aan een zeer goedkoop doelpunt, dit dank zij een wei felend ingrijpen van de HVV-defensie. Het was Klopmeijer, di edit terecht af strafte en de thuisploeg keek tegen een 0-1 achterstand op. Lang wachtten de Hulstenaren evenwel niet om de gelijk maker te scoren. Een mooie solo-door braak van Saman leverde deze verdiende tegengoal op, 1-1. HVV boekte weer suc ces nadat Vlassenrood een goede voorzet Voor 4 G was het een opwindende voetbalzondag. De koploper VES kwam niet verder dan een gelijk spel (2-2) tegen De Schutters, maar werd kampioen, en Vosmeer verloor van het onderaan staande SC Gastel. De bezoekers wonnen met 4-2 en dat kostte Vosmeer de tweede plaats. Divo werkte zich wat weg uit de gevaarlijke zone door winst op Hal steren (2-0), maar het blyft nog op passen. Er was bijzonder veel belangstelling voor De Schuters-VES. Eerstgenoemde ploeg speelde een stevige partij voetbal. Voor de thee waren de gastheren voort durend in de aanval en wisten via J Jansen en F. Bruinzeels een voorsprong van 2-0 te nemen. In de tweede helft kreeg men hetzelfde spelbeld, doch toen wisten de gasten dank zij felle uitvallen te verrassen. P. Kraus maakte in de 35e minuut 2-1. Tevergeefs wachtte men op het eindsignaal. De scheidsrechter liet rustig doorspelen. Zes minuten langer, volgens de kijkers in Stampersgat. Maar vijf seconden voor het laatste fluitsignaal maakte Kraus gelijk. En nu maar aan het puzzelen hoe dat zit met dat klokje van die scheidsrechter. Vosmeer verloor van SC Gastel met 2-4. Nadat een schot van Verrijen de lat had getroffen, kopte van Beek na een half uur raak (1-1). Voor de rust verdween de bal via een der verdedigers in het SC Gastel-doel, zodat Vosmeer goed koop aan de gelijkmaker kwam, 1-1. Gulden zorgde 10 minuten na de rust voor 1-2, maar Etienne maakte in de 35e minuut gelijk 2-2. Een fout van de Vos meer-doelman werd in de 37e minuut door v. Beek afgestraft 2-3. Een minuut later maakte hij er 2-4 van. Burgh versloeg RKFC met 5-2. Een verdiende Burgh-zege. hoewel RKFC voor de rust na 10 minuten door Koop- mans de leiding nam en tot de rust. behield 0-1. Na de rust maakte de Graaf gelijk 1-1, om na 10 minuten zijn ploeg de leiding te geven 2-1. Th. v. Nieuwen- huizen zorgde voor 3-1, maar de span ning kwam terug toen Nuitermans een strafschop benutte 3-2. Door doelpunten van Th. van Nieuwenhuizen in de 35e en 42e minuut werd het tenslotte 5-2 voor Burgh. Kruisland behaalde een kleine zege op Cluzona, 3-2. Het is tussen de twee kleine buurtdorpen een felle maar faire strijd geworden met wisselende kansen. De gasten gingen vlot van start, maar het succes kwam in de 15e minuut uit een voorzet van P. Baselier, waaruit J. Houtepen meteen binnen de palen knalde. De Wouwenaren gaven geen krimp en in de 40e minuut was het G. Luykx die de stand op gelijk voet bracht. Na de thee wederom een fel spel. Weer was het Kruisland dat de leiding nam door J. Houtepen. Daarna was het J. Brou wers, die opnieuw de stand op gelijke voet bracht. Uit het daarna volgende rommelige spel kwam Kruisland zege vierend te voorschijn met een doelpunt van P. Baselier. Hier is Kraus van VES op weg het tweede en voor het kampioen schap beslissende doelpunt te ma ken. VES speelde gelijk tegen De Schutters. .lanceerde, die door Saman onberispelijk werd ingekopt, 2-1. HVV had kennelijk de smaak te pakken en uit een aanval, welke werd ingeleid door Saman, be landde de bal hoog voor het Zeeland Sport-doel, waar Hon. Neefs als het ware kwam „aanzweven" en zijn hoofd onder de bal plaatste, waarop doelman de Rider geen antwoord had, 3-1. Na de thee had Zeeland Sport kennelijk alle geschut laten aanrukken om te trachten verbetering in de stand te bren gen. Uit een voorzet van Marijs kopte Henk de Nooijer feilloos in en het was 3-1. Het leek of HVV hiervan wat aan geslagen was, want het spel werd wat nerveuzer en onder grote spanning kwam het eind, waarbij HVV aan het langste eind trok. Veerse Boys startte tegen Internos met een bliksemoffensief dat evenwel weinig effect sorteerdein de tweede minuut bracht de rechtsbinnen van de Boys een opgelegde kans om zeep. De beide teams gingen hierna gelijk op; de belangrijk heid van dit treffen woog zwaar voor de 22 spelers. Kampioenspretendent Veerse Boys vermocht niet te imponeren terwijl het in degradatiegevaar verke rende Internos een fris en aantrekkelijk partijtje op de grasmat legde. De Ettenaren bleven een licht over wicht behouden hetgeen in de zeventiende minuut resulteerde in een doorbraak van Deckers. Hij werd te fel aangevallen en scheidsrechter Thomassen uit Eindhoven wees resoluut naar de penaltystip. Spren kels benutte deze strafschop feilloos. Veerse Boys werd wel enigszins sterker maar de Internosdefensie wist raad met de aanvallen van het voorste kwintet der gasten. Na de hervatting kende Internos opnieuw een licht overwicht maar naar mate het wedstrijdeinde naderde gingen de Boys op volle toeren draaien. Toen vier minuten voor het einde C. Leys met een ferme kopstoot voor de tweede tref fer zorgde uit een voorzet van R. Kuys- termans was het plei beslecht. Veerse Boys was een illusie armer en Internos twee punten rijker. Terneuzen heeft bij VOAB met 2-3 gewonnen en dat nadat eerst de links binnen en rechtsbuiten voor rust goed raak knalden. Toen daarna de midvoor de stand op 0-3 bracht leek Terneuzen makkelijk te zegevieren, maar de gast heren sloegen terug. Verder dan twee goals kwamen ze echter niet. Steenbergen startte tegen Roosendaal in een vlot tempo en reeds na 7 minuten had dat resultaat toen midvoor Van Dam met een hard schot de bal achter de Roosendaalse doelman kon plaatsen. Drie minuten later had hij wederom succes en kon de stand op 2-0 brengen. Na twintig minuten was een Roosendaalse aanval de Steenbergenaren te vlug af en midvoor Heynen kon de achterstand verkleinen tot 2-1. Vijf minuten hierna maakte hij door middel van een penalty zlefs gelijk. Met deze 2-2 stand ging de rust iji. Na de thee nam Steenbergen het heft weer volkomen in handen en na twee minuten was het door Heshof al 3-2. Midvoor Dam maakte er tenslotte 4-2 van. Steenbergen ging het rustig aandoen en in de stand kwam geen verandering meer. Kaaise Boys kwam tegen Taxandria al spoedig voor te staan. Men kreeg een strafschop te nemen, en Ko Machielsen schoot raak, 0-1. Dat gaf de burger moed en Kaaise Boys trok fel ten aanval. Na rust echter moest men toezien hoe de Oisterwijkers door Rokven gelijk maakten. De Boys vonden weer kracht om teru gte slaan en Taxandria raakte in paniek. Juist in die periode kregen de Oisterwijkers hun tweede goal en hoe de Boys ook probeerden de beslist verdiende gelijkmaker te scoren, het lukte niet. De oude man in liet door de Elfsteden tocht bekend geworden dorpje Barthle- hiem richtte zich plotseling op. Een in hoog tempo aan hem voorbijtrekkend, veelkleurig „iets" had hem uit zijn bijna- slaap wakkergeschud. 'sMans verweerde gelaat kreeg, terwijl hij met de hand bo ven de ogen de „toestand" aan een nade re inspectie onderwierp, ineens iets waak zaams. Toen hij echter zag, dat hij slechts door een groep wielrenners in zijn rust was gestoord, trok de oude eens driftig aan zijn pijpje en boog vervolgens het lichaam weer in de oude stand over de bijna versleten wandelstok. „Vlegels", mopperde hij, „Vlegels", waarop hij zich weer in gepeins verdiepte. Hoe schromelijk vergiste de grijsaard zich. De coureurs, die zoeven de landelij ke rust in Barthlehiem hadden verstoord, hielden zich allesbehalve bezig met kwa jongensstreken. Vijfentwintig man sterk waren zij, boordevol energie en tintelend van levenslust in het fraaie voorjaarsweer op jacht naar de overwinning in de ze vende amateurronde van Friesland. De voorsprong op het peleton was niet groot, vandaar de haast. In de- smalle, bochtig'e straten van Dokkum hadden zij, onder de bezielende leiding van de kleine, pittige Limburger Jan Tummers de hoofdmacht achter zich gelaten. Wijlen het Dokkumer „lokaeltsje" zou te kort geschoten zijn bij het enorme tempo, dat Tummers in het eeuwenoude stadje de meute oplegde. De 22-jarige machine-bankwerker uit Geulen had in het prille begin, op weg naar Sneek, al eens geprobeerd weg te komen. Toen was het mislukt, zoals later ook een kansrijke poging van vijf renners op niets was uitgelopen doordat hun bezielende leider Jan Pieterse bandbreuk kreeg. Nu wilde Tummers het beter doen. Het pelo ton, krakend in al zijn voegen, volgde moeizaam. Steeds langer werd het lint en plotseling was de breuk daar. Terwijl een groep van 25, nog altijd onder aanvoering van Tummers, onstuitbaar wegtrok, viel het achterveld in stukken en brokken uit een. De groep kwam in Leeuwarden aan waar Jan Tummers een fraaie sprintzege behaalde. De uitslag luidt: 1 Jan Tummers (Geulen) 168 km in 4 uur en 5 min. 2 Gerben Karstens (Leiden) zt; 3 Harry Stevens (Elsloo) zt; 4 Anne Kos ter (Leeuwarden) zt; 5 Daan Holst (Am sterdam) zt; 6 Frans Evers (Linne) zt; 7 Evert Dolman (Rotterdam) zt; 8 Andre Leyten (Eindhoven) zt; 9 Henk Cornells- se (Amsterdam) zt; 10 Jean Bastin (Voe- i endaal) zt; 11 Henny Schouten (Bad hoevedorp) zt; 12 Wim Paul (Den Haag) zt; 13 Frans Ouwerkerk (Rotterdam) zt; 14 Piet Vleespan (Uitgeest) zt; 15 Bart Zoet (Sassenheim) zt; 18 G. Minneboo (Heenvliet). De verrassing is ongetwijfeld de ne derlaag van Grenswachters, waardoor ODIO de kans kreeg waarop zo lang gewacht is. Tegen Nieuw Borgvliet moes ten de kopmannen volledig verlies in casseren en ODIO won van Corn. Boys. Axel behaalde een onverwachte forse zege op Dosko en Goes won eveneens met behoorlijke cüfers over BSC. Meto klopte Hontenisse, Zeelandia deelde met NSV. In een zeer spannende wedstrijd waar in de thuisclub beslist niet de mindere was heeft Nieuw Borgvliet een 3-0 over winning op het hoog geklasseerde Grens wachters behaald. Voor rust werden de doelpunten gemaakt door Jacobs en van Geel. Na de thee verwachtte men een fel offensief van Grenswachters maar dit bleef uit en J. van Loon kon de eind stand op 3-0 in het voordeel van Nieuw Borgvliet brengen. Een voor de rust veel sterker spelend Meto mocht na 20 minuten een strafschop nemen, voor ongeoorloofd aanvallen van een van de spelers van Hontenisse. F. Timmers faalde niet, 1-0. Hoewel Meto veel sterker was, werd het eetv halve minuut voor de rust toch gelijk door een doelpunt van Pauwels. Tien minuten voor het einde van de strijd maakte van Elzakker uit een wirwar van spelers het winnende doelpunt. Er werd van Axelse zijde goed gevoet bald en reeds in de 5e minuut had Bou- chout succes. 1-0. Voor het thee drinken Een groot aantal sportvrienden heeft zaterdag te Breda het stoffelijk overschot van de heer L.A.E. Luchtenberg, die vele jaren secretaris en competitieleider van het district Zuid I van de K.N.V.B. was, naar zijn laatste rustplaats begeleid. Na mens de K.N.V3. waren aanwezig bonds voorzitter A. Schroder en bondsbestuurs- lid E.A. Wijdicks, beiden uit Breda terwijl de afdeling Noord-Brabant van de K.N. V.B. was vertegenwoordigd door de voor zitter ir. H. Hopster uit Den Bosch en het personeel van het bondskantoor te Breda. De uitvaartdienst en begrafenis zijn voorts bijgewoond door afgevaardigden van de Bredase gemeentelijke sportstichting, de landelijke en diocesane N.K.S. van Breda en Den Bosch, oud afdelingsbestuurder J. Schils uit Roosendaal, ere-lid J. Panis uit Tilburg en rector E. Michielsen uit Ois- terwijk, adviseur van de N.K.S. bisdom Den Bosch. Ook uit scheidsrechterskrin- gen waren vertegenwoordigers aanwezig, alsmede de ontvanger van 's rijks belas tingen te Breda, de heer F.J.J.W. Haest Kransen en bloemstukken als laatste afscheidsgroet waren er van de landelij ke bond van amateurvoetbal, de afdeling Noord-Brabant van de K.N.V.B., het bondsbestuur, van de N.K.S. bisdom Bre da, de Bredase sportvereniging Boeimeer en van de ontvanger en het personeel van 's rijks belastingen te Breda. In de St.Jozefkerk werd om half elf de requiemdienst opgedragen door pater Th. van Eijk, neef van de overledene, terwijl aan een zijaltaar een mis werd opgedra gen door pastoor van der Maade uit Bre da, adviseur van de N.K.S. in het Bredase diocees. Op de r.-k. begraafplaats Zuylen ver richtte pater van Eijk de absoute. smaakte Verbunt het genoegen doelman Tak nog vier maal te passeren, waarvan 1 strafschop was. Na de rust deden de oranjehemden het wat kalmer aan, waar van Dosko profiteerde en 5-1 maakte. Dit achtten de Axelaars blijkbaar ge noeg en vóór het laatste fluitsignaal scoorden zij nog twee maal. NSV begon tegen Zeelandia met een fel offensief, maar keeper Baart wist daar wel raad mee. Roovers en Mens schoten goed, maar deze doelman redde prima. Na rust gaf Zeelandia de toon aan. Van de Koorde, Van Os, Schutte, konden niet verder komen dan wat geschutter. Goes zegevierde met 5-1 over BSC in het duel „van de gemiste kansen". A. Debbaut en De Kok knalden voor rust raak. Daarna begonnen de Zeeuwen aan het serieuze werk. De Kok 3-0 en 4-0. W. Debbaut 5-0. Van Sitteren redde de Brabantse eer. Goes kreeg nog vele kan sen, maar het kwam niet meer tot goals. Door een moment van gebrek aan be heersing werd de Corn. Boys-speler John ny d'Hondt van het veld gestuurd, zo dat de thuisploeg na een kwartier met 10 man moest opereren tegen Odio. Toch hield het tot aan de rust de stand dubbel blank. In de 10e minuut van de tweede helft kreeg Odio een penalty toegewezen, wel ke prompt werd benut en het was 0-1. Bij een offensief van Corn. Boys, waarbij de gehele ploeg op de Odio-helft ope reerde, ontsnapte een Odio-speler en bracht de score op 0-2. Een kwartier voor het eind werd het 0-3. Door dit resultaat degradeert Corn. Boys. (Advertentie) De beroemde Kodijko kwaliteit *Wit of gekleurd. Inwisselbaar bij volgende aan koop. U kunt ze ook opsparen voor grotere aankopen bijv. uitzetten. Kodijko linnen van de bovenste plank en 5% betekent: prijs bewust kopen. NU 111 JAAR \N 'T WEEFGETOUW Eindstraat 20 Breda, Tel. 36177 (Advertentie) Wat alle Zeeuwen gehoopt hebben is gebeurd. Vlissingen staat boven aan. Weliswaar op een gedeelde eerste plaats, maar het is er. Die prima positie kwam tot stand door de overwinning op de grootste concurrent: alleenheerser Boxtel. Ook Middelburg bleef op het goede pad met een 2—3 overwinnini. op Tongelre. Zeeland spreekt hier een hartig woordje mee. MOC verspeelde de allerlaatste kans door te ver liezen van Valkenswaard. Vlissingen heeft in het zo belangrijke voetbalduel tegen Boxtel het initiatief niet uit handen gegeven. Reeds onmid dellijk trokken de Zeeuwen op het doel van keeper de Graaf af waar een scher mutseling om de bal ontstond na een goed door Kees de Nooyer genomen vrije trap. Verhoeven bracht echter redding. De bezoekers gaven blijk zich ook niet zon der meer gewonnen te willen geven en vooral de linkervleugel, Lommers—v. d. Brand stichtte nogal eens gevaar in de defensie van de thuisclub, temeer omdat back Daalhuizen bepaald zijn dag niet had. In laatste instantie bleek doelman Bos echter weer in prima vorm en ook de Graaf, in het Boxteldoel gaf blijk uit het goede hout te zijn gesneden. No 10 minuten kreeg Vlissingen 2ijn eerste kans maar Hulsken kon tijdig de doorgebroken van Huizen de pas afsnij den. Van de Brand probeerde het aan de andere kant. Hij drong door de defensie maar zijn schot belandde tegen de paal. Enkele minuten later deed Moens aan de andere kant hetzelfde. Even dreigde de strijd een dramatisch verloop te zullen krijgen toen scheidsrechter Vervoort ge heel ten onrechte de thuisclub een straf schop toekende. Gelukkig nam Van We- Rob Moens in actie bij een van de vele VIissingse aanvallen in de wedstrijd tegen Boxtel. zei die zo slecht dat doelman de Graaf redding kon brengen. Het bleek uitstel van executie want in de 22e minuut brak van Huizen door, doelman de Graaf redde weliswaar in eerste instantie maar nu was de goed meegekomen Moens er als de kippen bij om de bal in het net te jagen (1—0). Kort voor de rust, in een periode dat er weinig goed spel te zien werd gegeven, kregen Moens en van Huizen nog een kansje. In het eerste geval redde doelman de Graaf terwijl van Huizen het doel vele tientallen me ters te hoog zocht. Na de rust kwam na een kwartier vrij onverwachts de gelijkmaker. Van de Langeberg tikte de bal listig langs de uitgelopen doelman Bos (11). Direct daarop moest de Waal op de doellijn redding brengen bij een schot van v. d. Brand dat Bos niet geheel klemvast ver werkte. In de 18e minuut nam Vlissin gen opnieuw de leiding. Van Huizen kreeg na een dieptepass een schietkans en trof de roos (21). 5 minuten later werd de zege praktisch veilig gesteld. De naar binnengekomen Jan de Nooyer benutte een pass van Van Oosterhout waartegen de Graaf geen verweer had (3—1). De strijd was gestreden en hoe wel zich nog wel enkele scoringskansen voordeden, bleef het bij 31. Het Bergse MOC, dat met 'n 01 ach terstand in het belangrijke duel tegen degradatiekandidaat Valkenswaard aan de tweede helft begon, zag de hoop op beter resultaat al in de derde minuut vervliegen. Midvoor Reijkers, over links uitgebroken, loste een harde, scherpe schuiver, waar doelman Burghouts tever geefs naar dook. De gasten speelden met deze voorsprong rustig verder, zonder in afbraakvoetbal te vervallen. MOC was doorgaans op de helft der bezoekers maar doelman Geenen en spil Fiers we- zen de Bergse aanvallen resoluut terug. Al in de 5e minuut verscheen midvoor Van Diessen gevaarlijk voor Geenen, maar deze dappere doelman wist de situatie te klaren. In de 12e minuut kreeg Moe een mo rele opdoffer; rechtsback Burron speel de onnodig hard terug, doelman Burg houts was uit balans en Valkenswaard leidde op goedkope manier 01. Geenen deed goed werk door de bal van het hoofd van Nol de Rijk te pluk ken. Valkenswaard schoot veel, maar de juiste richting ontbrak. Na de hervatting kwamen, zoals ge zegd, de gasten al spoedig op 0—2. Moe kwam wel terug, maar de versterkte de fensie hield de deur dicht. Schoten van Kees de Rijk en Van Diesen werden door Geenen onschadelijk gemaakt en een prachtkopbal van Cor Verpaalen vloog over de lat. Moe geloofde er niet meer in waardoor de gasten in de laatste fase terugkwamen, maar ook dat leverde niets op. Bij het laatste fluitsignaal stroomden vele oost-Brabantse supporters het veld op en gingen de Moc'ers teleurgesteld naar huis met de wetenschap het volgend seizoen in de tweede klas te moeten uitkomen. I j 3 j 3 Votektett-PSY 5 Ajax-MVV HeïïsSfetMtó. Wit Fejjermord-Sparta. OV4V«S*C DWS-ftt» Ahead I «SI*, 'U-HAC A DO-DOS KBC-SHS TrAsfctr-Sitfardia. Wtltem U-Fweisier F.liakwVele», m«8C ROtl-Atkm, ras. Witjïwtegva-Vtt. ras. De 531.188 deelnemers aan de sport- toto van deze week hebben een totaal bedrag van f 620.433 ingelegd. Voor de eerste prijs is f 112.608 beschikbaar, voor de tweede 61.423 en voor de extra- prijs f 57.379. Zondagavond waren reeds drie meldingen van 13 goed voorspelde uitslagen binnengekomen. Elf gega digden meldden zich voor de tweede prjjs en er waren acht kandidaten voor de extra prijs. Voor de extra-prijs van de gelijke spelen komen de volgende wedstrijden in aanmerking: S. DWS-Go Ahead 0-0, 9. RBC-SHS 1-1, 10. Telstar-Sittardia 0-0, 17. Velox- Fortuna VI. 2-2, 23. Leeuwarden-Zwolse Boys 1-1, 30. NEC-Helmondia 2-2. IVoor betere sportprestaties Dextrose tabl. Importeur ELMA Breda, Tel. 46650 EERSTE VUC-Laakkwartier Slikkerveer-TSC 0-1 4-1 Unitas-CVV 2-2. CW 20-30 De Musschen 20-26 VUC 19-24 SVW 19-22 DCV 19-21 Unitas 19-20 EERSTE Helmond-Brabantia delburg 2-3 MOC Vlissingen-Boxtel 3- gelast. Boxtel Vlissingen Middelburg De Spechten TOP Helmond KLAS B 0-0 ONA-SVW 0-5 DVC-De Musschen ONA 19-20 Laakkwartier 19-17 Overmaas 19-16 T<-r 19-14 Slikkerveer 19-13 Spartaan 19-7 KLAS E 7-1 Tongelre-Mid- '-Valkenswaard 0-2 1 De Valk-TOP af- 19-24 19-24 19-23 19-22 19-21 20-21 Brabantia Sparta De Valk Valkensw. MOC Tongelre 19-19 19-19 18-18 19-17 19-12 19-8 TWEEDE KLAS A Gemert-Budel 2-3 UNA-RKC 4-3 Best Vooruit-Schijndel 1-3 Reusel Sp.-Bladel- la 1-5 DESK-UDI 0-0 Sarto-SMG 4-3. Bladella 19-26 Sarto 19-18 Best Vooruit 19-25 SMG 19-15 RKC 19-25 Schijndel 19-15 DESK 19-24 Reusel Sp. 19-14 Gemert 19-21 Budel 19-14 UNA 19-20 UDI 19-11 TWEEDE KLAS B HW-Zeeland Sp. 3-2 Taxandria-Kaaise Boys 2-1 Steenbergen-Roosendaal 4-2 Internos-Veerse Boys 2-0 VOAB-Ter- neuzen 2-3. HW Rood Wit Veerse Boys Steenbergen Terneuzen Zeeland Sp. 19-25 19-25 19-24 19-24 19-24 19-21 Taxandria Alliance VOAB Internos Kaaise Boys Roosendaal 19-18 19-17 19-16 19-16 18-13 19-5 DERDE KLAS B RKSVA-RKJVV 4-2 OJC-Concordia 1-0 RWB-Zwaluw 0-1 Baardwijk-OSS 3-2 Blauw Geel-Berghem 5-0 Vlijm. Boys- WSC 1-1 (V.B. is kampioen) Vlijm. Boys 19-31 Oss Baardwijk Concordia OJC Blauw Geel Zwaluw 19-24 19-22 19-22 19-22 WSC RKSVA RWB RKJW 19-17 19-17 19-16 19-15 19-13 19-21 Berghem Sp. 19-8 DERDE KLAS C Gilze-Dongen 2-2 Gloria-Uno Animo 1-4 RAC-SET 2-0 RKWU-WVO 3-1 TAC- SCO 3-0 Ons Vios-RKTW 3-3. RKWU 19-32 TAC 19-18 WVO 19-27 Uno Animo 19-16 RAC 17-22 SCO 18-15 Gilze 18-20 RKTW 19-15 Gloria 19-20 Ons Vios 20-13 Dongen 19-20 SET 19-11 DERDE KLAS D N. Borgvliet-Grenswachters 3-0 Dosko 7-1 Meto-Hontenisse 2-1 BSC 5-1 Zeelandia-NSV 0-0 Corn. ODIO 0-3. 19-31 19-30 18-25 19-23 18-21 19-21 ODIO Grenswacht. Meto Dosko Axel Hontenisse Goes NSV BSC Zeelandia N. Borgvliet Corn. Boys Axel- Goes- Boys- 19-18 19-16 19-15 19-12 19-12 19-3 VIERDE KLAS B RKOSC-BSC 0-1 RKDVC-SBS 3-0 GVV- Linge Boys 5-1 OVH-J. v. Arckel 3-1 Buren-Irene 7-2. DSC GW OVH Irene RKDVC Linge Boys 16-22 15-21 19-20 16-18 15-17 17-16 Buren Zaltbommel SBC J. v. Arckel RKOSC 17-16 15-13 16-12 17-12 17-11 VIERDE KLAS E Breda-Haarsteeg 3-4 GSBW-Berkdiik 1-2 Velocitas-Heusden 3-0 Hieronymus- Hilvaria 1-2 Gudok-Oisterwijk 2-1 SVG- RKSSS 0-1. Hilvaria 19-32 RKSSS 19-19 GSBW 19-26 Hieronymus 19-17 Heusden 19-25 Breda 19-17 Haarsteeg 19-24 SVG 19-10 Gudok 19-23 Berkdiik 19-8 Oisterwijk 19-21! Velocitas 19-8 VIERDE VCW-Advendo 4-1 Raamsdonk-Madese DHV 1-0 Sprundel Wit-Zundert 1-1. Virtus 19-30 VCW 19-30 Groen Wit 19-24 Zundert Raamsdonk Zigo 19-20 20-19 19-19 KLAS F Right'Oh-Zigo 2-2 Boys 3-4 Virtus- -Bavel 2-5 Groen Bavel 19-20 Madese Boys 19-20 Right'Oh 19-17 Advendo 19-16 Sprundel 20-15 DHV 19-3 VIERDE KLAS G NVS-Zierikzee 2-2 Vosmeer-Spel. Gastel 2-4 Kruisland-Cluzona 3-2 Divo-Halste- ren 2-0 De Schutters-VES 2-2 Bureh- RKFC 5-2. VES NVS Vosmeer Burgh Zierikzee Kruisland 19-29 19-22 19-21 19-21 19-21 19-20 RKFC 19-18 De Schutters 19-18 DIVO 19-16 Cluzona 19-15 SC Gastel 19-15 Halsteren 19-13 VIERDE KLAS H Yerseke-Breskens 2-3 Clinge-Biervliet 2-2 RCS-Oostburg 2-2 Lewed. Boys- Koewacht 4-0, IJzendijke-Sluiskil 0-2 Aardenburg-Steen 4-0. Sluiskil Breskens RCS Biervliet IJzendijke 19-32 Yerseke 19-28 Koewacht 19-21 Steen 18-20 Clinge 19-19 Aardenburg Lewed. Boys 19-18 Oostburg 19-16 19-16 19-15 17-14 19-13 18-12 (Advertentie) Elke sportman kan nu zijn uithou dingsvermogen vergroten. Met Condito, het verantwoorde anti- vermoeidheidstablet. En met Medicon, het verbeterde druivensuikertablet pis energie- bron. Voorkomt dorst) Medica- Sport produkten: fn apo theken en drogisterijen. •weewwnrwow, Condito: 24 stuks f3,60,144stuksf 17^ Medicon: 8 stuks f0,75,48 stuks f 3,60 Vraag gratis folder bö Medica N.V. 's-Hertogenbose!»

de Stem | 1964 | | pagina 5