i erts HE KOMlNGlN WIJSTINVITATIE Terug Ult Mexico VAN XAVIER AF Bourbons stellen de Oranjes voldongen weer voor een feit Steekpartij in Ylissingen Putsch in Laos; Westen bezorgd Tver h? iO Irene en Carlos trouwen 29 april in Rome V.V.D. zegt Witteveen fors de wacht aan kolL&rJécuivp |ngste met lizend sina's :t op mon- |n nu li'gang ment. JÉ Zeven doden op de weg Breuk tussen Nie( meer naar beide huizen Wellicht 66 doden bij vliegrampen „Vervreemding" 12 Ill x it >nt beter! DAGBLAD VOOR ZEELAND Noch koningin Juliana, noch enig ander lid van de Nederlandse koninklijke familie zal tegenwoordig zijn als op woensdag 29 april a.s. in Rome prinses Irene trouwt met Don Carlos de Bourbon Parma. Dit blijkt uit een verklaring van de particulier secretaris van de koningin, naar aanleiding van de bekendmaking van plaats en datum van het huwelijk. Daarin wordt ook gezegd dat de huwelijksdatum gisteren, zondag, voor het eerst aan de koninklijke familie is meege deeld. Het voorstel van prins Xavier om de plechtigheid bij te wonen heeft de koninklijke familie afgewezen. Calschristelijke partijen kunnen samengaan Aanzienlijk koeler Op 27 april Artsenstaking in Huub van Doorne verlaat DAF Sobere ontvangst Miljard minder aan belasting bevechten Junta nog niet zeker van zaak Nieuwe oorlog? Verklaring Kostuums met internationale allure BEHANG les, capes en liarste (althe met gereinigd j)ie regen, lens het Is u na elke 1 naar Palthe nooi schoon, buw! Een prijs- l.smantel lnd gemaakt |e veulenmante? ar de mogelijk- verven in I kleur! VAN DER STEEN 104e JAARGANG No. 24567 Uitgave: N. V. Uiig. Mij. Neerlandia. Directeur: Drs. W. A. J. V Herkx. Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureau: Breda - Reigerstraai 16 Tel. 22341 (5 lijnen). Postgiro 11141 U Vaor God, Koningin en Vaderland MAANDAG 20 APRIL 1964 Abonnementsprijs 9,75 per kwartaal, exd. 0,25 incasso; 11,85 per post excl. 0,50 incasso; 0,75 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,45 per mm. Bij contract aanzien lijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. lei. ZZO*n ïijiicfi;. ruaiyiivj iiitiu, - - BureaiTvoor de zTeuwseTil^^öiriClokstraa. 1 - telefoon 6252 - Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Hulst, Steenstraat 14 - telefoon 2377 - (Bijbureaus: TERNEUZEN: Usbaanstraat 24 telefoon 2601 - OOSTBURG: Nieuwstraat 41 - telefoon 2893) Zeven doden is de treurige balans, die het verkeer in het afgelopen weekeind weer heeft opgeleverd. In Tilburg overleed de 67-jarige J. A. van Breugel uit die plaats. Enkele uren tevoren was hij op de ringbaan west door een auto overreden. Volgens verklaringen van de bestuurder van deze auto zou hij in het nachtelijke duister plotseling voor zijn wagen iets op de rijbaan hebben zien liggen. On danks krachtig remmen reed de auto daarover heen. Het bleek later het lichaam van de heer Van Breugel te zijn. Hoe deze, terugkerend van een laat familiebezoek midden op de rij baan is terechtgekomen is nog niet op gelost. In Achterveld botste een 27-jarig meisje met haar auto tegen een elektriciteits- mast, waarna de wagen in een drie meter dieper gelegen gracht schoot. Zij overleed ter plaatse. Bij een frontale botsing tussen twee brommers in Onstwedde is een van de bestuurders aan daarbij opgelopen ernstige verwondingen overleden. De toestand van de andere bromfietser is nog steeds zorgwekkend. Nadat in Oudendijk na een verkeers ongeluk een van de slachtoffers ernstig gewond op de rijbaan bleef liggen is zijn lichaam overreden door een tot dusverre onbekende bestuurder van een personenauto. Het slachtoffer was op slag dood. De chauffeur van de wagen reed echter zonder te stoppen door in de richting Edam. In Geldermalsen werd een fietser, die juist de straat wilde oversteken door een auto gegrepen en gedood. De auto, waarin zes personen zaten sloeg over de kop. De inzittenden werden licht gewond. In Haarlem liep een anderhalf jarig jon getje, dat voor het huis van zijn groot ouders speelde, bij het oversteken van de straat tegen een auto en werd daar bij overreden. In een ziekenhuis over leed hij later aan zijn verwondingen. In Scheveningen werden twee bejaarde vrouwen zwaar gewond, toen de per sonenauto, waarin zij een ritje over de boulevard maakten, van de strand- muur stortte. Een van hen overleed later aan de opgelopen verwondingen. Van de andere inzittende is de toe stand nog ernstig. De christelijke partijen in Nederland moeten elkaar vinden, ondanks alles wat hen verdeeld houdt, omdat er meer is dat hen verenigt, namelijk de overtui ging, dat de goddelijke openbaring de grondslag is ook van het staatkundig leven, aldus oud-minister mr. J M. L. Th. Cals op de jongeren contactdag van de jongerenorganisatie van de K.V.P., die zaterdag in Sneek gehouden is. Het samengaan van katholieken en protestanten in Nederland zal zeer sterk worden bevorderd, aldus mr. Cals. wan neer daaraan een samengaan van A.R. en C.H.U. zou voorafgaan. Hij meent dat van K.V.P.-zijde met behoedzaam heid moet worden opgetreden om een dergelijk samengaan psychologisch niet onmogelijk te maken, en bepleitte een zeer intensief overleg tussen de fracties van K.V.P.A.R. en C.H.U. in de Tweede Kamer ovèr internationale vraagstuk- ken. „Waarom zou het niet mogelijk zijn, zo vroeg mr. Cals nog, dat voor verschil lende onderdelen er één woordvoerder voor genoemde drie fracties in de Twee de Kamer zou optreden? Daarmee zou ook wat de werkwijze van de Kamer betreft al veel gewonnen zijn. Deze mededeling logenstraft wat Carlos' vader, prins Xavier, officieel liet bekendmaken. In zijn aankondiging dat zijn zoon en prinses Irene 29 april in Rome trouwen, heette het dat plaats en datum zijn gekozen „na overleg met de Neder landse koninklijke familie, na haar terugkeer uit Mexico, teneinde nieuwe moeilijkheden voor het koninklijk gezin en commentaren als bij de aankondiging van de verloving te vermijden". In Den Haag ziet men het feit dat prins Xavier zelf de huwelijksdatum heeft aangekondigd als een tweede inbreuk op de normale beleefdheidsnormen. Die vervreemding ken" hadden echter geen succes gehad, zo werd gezegd. Rome was, aldus de be kendmaking, gekozen om de huwelijks plechtigheid het karakter van „een zui vere familiezaak te laten behouden". De markies De Valous, die dit de pers meedeelde, zei ook dat tussen. Don Carlos en de Nederlandse koninklijke familie genegenheid bestaat, dat er wel onenig heid is geweest tussen de koningin der Nederlanden en prinses Irene, mahr niet tussen moeder en dochter. DE SINDS 1 maart vermiste Amster damse leraar drs. C. van Eenennaam blijkt te zijn verdronken Uit het Am sterdam-Rijnkanaal werd zijn lijk opge- dregd. ROOD-CHINA wil steenkool naar Euro pa (o.a. naar Nederland) gaan uitvoeren. AMERIKA wil de mogelijkheid tot af schaffing van de militaire dienstplicht binnen de komende tien jaar bestuderen. DE 38-JARIGE mevrouw Jerrie Mock beeft als eerste vrouw een solovlucht rond de wereld voltooid. DIJ EEN grondverschuiving op Zuid- Sumatra zijn 64 mensen omgekomen. VIJF VAN DE meest gevaarlijke gedeti neerden van de staatsgevangenis van Nebraska Amerika) zijn erin geslaagd door een tunnel te ontvluchten. EEN MIDDELBARE school in Alabama, die door blanken werd geboycot nadat 2es negerkinderen waren toegelaten, is afgebrand. In de bekendmaking van Carlos' vader wordt gezegd dat de datum van 29 april is gekozen „zoals voorzien" was. Begin februari zou deze namelijk al vastge steld zijn, maar nog niet bekendgemaakt, .wegens de reis naar Mexico en de on verwachte moeilijkheden die daaraan voorafgingen". Indien dat inderdaad het geval zou zijn geweest, dan zou koningin Juliana toch het kabinet op de hoogte hebben gesteld. Premier Marijnen zei gisteravond ech ter dat hij van die datum geheel onkun dig was. Noch de R.V.D., noch de parti culier secretaresse van prinses Irene, mej. Wijnen, wilden gisteravond commentaar geven op het bericht uit Parijs. De kerk, waar het huwelijk zal wor den gesloten, is die van Santa Maria Maggiore. een der grootste basilieken van Rome. Kardinaal Giobbe, aldus de be kendmaking van de Bourbons, zal het huwelijk namens Paus Paulus VI vol trekken. De H. Vader heeft hem daartoe speciaal aangewezen. Kardinaal Giobbe is, zoals men weet, meer dan twintig jaar lang, tot 1958, pauselijk internuntius in Den Haag geweest. Ook dit feit heeft in Den Haag ver wondering gewekt. In vorige berich ten was er sprake van, dat de Paus zou hebben geweigerd persoonlijk het huwelijk in te zegenen, zoals Don Carlos hem gevraagd zou hebben. In dien de H. Vader dit geweigerd heeft om buiten het conflict tussen het Ne derlandse koninklijk huis en de Car- listische beweging te blijven, dan zou de consequentie daarvan toch moeten zijn. meent men, dat ook een curie kardinaal als kardinaal Giobbe, zich van deze netelige kwestie afzijdig zou houden. Aanvankelijk onthield het Vaticaan zich van elk comentaar op de mede deling inzake de huwelijksvoltrekking door kardinaal Giobbe. Een bevestiging, als zou de Paus inderdaad een dergelijke opdracht hebben verstrekt, bleef uit en tenslotte wist een Italiaans persbureau te berichten dat daarvan ook nog hele maal geen sprake was. De kanunniken van de betrokken kerk, gevraagd naar de bijzonderheden over de huwelijksvoltrekking, zeiden verbaasd te zijn over het bericht. Ze wisten ner gens van. Dat deed het vermoeden rijzen dat de familie De Bourbon omtrent de op dracht aan kardinaal Giobbe nog niet eens zekerheid had. De woordvoerder, daarnaar weer gevraagd, zei: „Alleen de familie en de kardinaal zijn ervan op de hoogte". De kardinaal was gisteravond onbe reikbaar voor commentaar. Weersverwachting van het K.N.M.I. geldig tot vanavond: Wisselend bewolkt met enkele lo kale buien. Matige tot vrij krachti ge en langs de kust tijdelijk krach tige wind tussen zuid en zuidwest. Maximumtemperaturen omstreeks 15 graden. Vandaag: zon onder 19.47 uur. Maan op 12.23 uur. Morgen: zon op 5.31 uur. Maan on der 4.10 uur. zou volgens de woordvoerder van de Bourbons veroor zaakt zijn door „zekere politieke krin gen" die erin geslaagd waren de weder zijdse genegenheid tussen de beide fami lies te verstoren. Hun „pogingen om de verloving van Carlos en Irene te verbre- Men kon in Parijs nog niet mee delen of prinses Irene voor haar hu welijk nog naar NedeiTand komt. De prinses is in het weekeinde met Car los naar Parijs teruggekeerd. De prin ses heeft bij Balmain haar bruids toilet gepast. Noch zij, noch haar ver loofde, hebben nog een woord aan de verklaring, die namens prins Xavier werd afgelegd, willen toevoe gen. Wel heeft de familiewoordvoei - der later op de avond nog meege deeld dat het paar zich na het huwe lijk in Spanje zal vestigenen, waar schijnlijk in Madrid. Hij zei niet te weten wie de Spaanse regering bij de huwelijksplechtigheid zal vertegen woordigen. Men neemt aan dat, nu het huwelijk in Rome wordt gesloten, geen burgerlijke voltrekking meer zal plaatsvinden, daar in Italië het kerkelijk huwelijk tevens burgerlijke rechtsgeldigheid bezit. Vermoedelijk 49 personen zijn omge komen toen een Caravelle-straalpassa- giersvliegtuig van de Middle East Air lines in de Perzische Golf neerstortte. Uit een voorlopig onderzoek is gebleken, dat de romp, de bakboordvleugel en de neus uit elkaar werden gereten. Onder de slachtoffers bevinden zich 23 Amerikanen, elf personen van de Sa- oedisch-Arabische nationaliteit, vier Li- banezen, een Syriër, een Palestijn, een Jordaniër en een inwoner van Bahrein. De bemanning, die eveneens het leven verloor, bestond uit een Fransman, een Zwitser en vijf Libanezen. Het toestel was onderweg van Beiroet in Libanon naar Dhahran, een afstand van 1600 km Het vliegtuig stortte neer op een plaats waar het water slechts zes meter diep was. Tot dusverre zijn 38 lijken geborgen. Bij een vliegtuigongeluk, waarbij twee transportvliegtuigen van de Amerikaanse luchtmacht boven Ohio met elkaar in botsing kwamen, verloren 17 van de 19 inzittenden het leven. De toestellen vielen op een boerderij. Zij stortten neer op het moment, dat de landing ingezet zou worden. Dr Huub van Doorne zal op 1 januari 1965 (als hij 65 wordt) als president van de raad van bestuur van de DAF-bedrij- ven aftreden. Hij wordt opgevolgd door zijn broer, de heer Wim van Doorne. De leiding van de verkoop wordt dan overgegeven aan diens oudste zoon, de heer M. P A. van Doorne De oudste zoon van de heer Huub van Doorne. de heer M. P. J. H. van Doorne wordt vice-president van de raad van bestuur. De heren Huub en Wim van Doorne vertelden zaterdag dat in 1963 de omzet 250 miljoen heelt bedragen, 7 pet hoger dan in 1962. In Italië hebben 83.000 artsen werk zaam in ziekenhuizen en bij sociale dien sten besloten op 27 april a.s. in staking te gaan ter ondersteuning van hun eisen tot betere arbeidsomstandigheden Het besluit tot de staking is genomen in overeenstemming met de artsenorgani satie. die overweegt een algemene sta- kmg uit te roepen voor alle artsen. (Van onze verslaggever) „Een welkom van deze omvang en in deze stijl was mijn doel." Aldus liet commentaar van de organisator van de aanhankelijkheidsbetuiging die het koninklijk paar zaterdagochtend ten deel had moeten vallen. Geen tienduizenden mensenzoals men ver wacht had. maar ongeveer 4000 waren op Schiphol aanwezig om het vorstelijk paar met een schuchter ..Oranje boven" en „Leve de koningin" te verwel komen. Toch liet de ontvangst het koninklijk paar niet onverschillig. „Wat zijn de mensen vroeg voor mij opgestaan," zo zei de vorstin tegen premier Marijnen. Direct na de officiële ontvangst raakte het koninklijk paar al in een ernstig gesprek met de minister president. De koning in schudde een paar maal heftig „neen". Zij maakte kennelijk duidelijk uf te zien van een rit of wandeling langs de promenade. Dit vermoeden werd later bewaarheid. Pas toen de koningin en de prins naar hun gereedstaande Rolls Royce liepen kwamen de toejuichingen weer wat los. Geen spreekkoren of uit bundige manifestaties, maar een ge matigde huldebetuigingdie door het koninklijk paar met een handzwaaien werd beantwoord. Direct daarna ver dween het vorstelijk gezelschap, waarbij zich ook de prinsessen Mar griet en Christina gevoegd hadden, in snelle vaart naar Soestdijk. Premier Marijnen heeft zich tevreden getoond over de waardige ontvangst op Schip hol. Zondagochentd arriveerde prinses Beatrix, die na haar bezoek aan Mexico nog haar vriendin in Ottawa bezocht had. op Schiphol. Na haar aankomst en de verwelkoming door prinses Mar griet (foto rechts) reed de kroonprinses naar kasteel Drakesteyn. Op de bovenste foto v.l.n.r.: eerste minister Marijnen, H.M. de Konin gin. die tpuift naar de menigte, prins Bernhard, de prinsessen Christina en Margriet en mr. F. J. Kranenburg, commissaris der koningin in de provincie Noord- Holland. (Van onze parlementaire redactie) De liberale minister van Finan ciën, pi'of. Witteveen, heeft zater dag op de te Eindhoven gehouden jaarvergadering van zijn partij opdracht gekregen in het kabinet „te vechten als een leeuw" voor een belastingverlaging van rond een miljard tegen midden 1965. De heer Joekes, de nieuwe financiële specialist in de Tweede-Kamerfractie der V.V.D.gaf ook aan aan wie die belas tingverlaging primair ten goede zou moe ten komen. „Geschrokken" van pleidooi en uit de vergadering om ook de laagst betaalden niet te vergeten, riep hij on der luid gejuich: „De voet zit niet klem, maar het middel. Het zijn de midden groepen die door de fiscus in een adem benemend korset geregen zijn". Prof. Witteveen zat wat onrustig heen en weer te schuifelen op zijn stoel. Het dictaat van zijn partij beperkt zijn blt- wegingsvrijheid binnen het kabinet. Het wijst er ook niet op dat de V.V.D. groot vertrouwen in hem stelt. „We zullen u scherp in de gaten houden", zei de heer Joekes zelfs. Mr. Van Riel, de liberale fractieleider in de Senaat, sprong later voor minister Witteveen in de bres. We kunnen onmogelijk van hem een belas tingverlaging verlangen, die tot inflatie zou leiden, zei mr. Van Riel. „Dat zou de grofste vorm van opportunisme zijn waaraan een partij zich schuldig zou kun nen maken". Op de jaarvergadering der V.V.D. is zaterdag fris en openhartig over allerlei zaken gediscussieerd. Bijzonder interes sant was de gedachten wisseling over een herziening van het beginselprogram der V.V.D. Een ontwerp voor die herziening, opgesteld^ door een groep top-liberalen, werd door erevoorzitter prof. Oud ge kraakt en onder luide bijval van tafel geveegd. Mr. Van Riel liet doorschemeren dat de V.V.D.-fractie in de Eerste Kamer tegen de verhoging van het luistergeld zal stemmen als de omroepverenigingen voordien niet voldaan hebben aan hun „morele verplichting" om al hun boeken op tafel te leggen. „Koningin Juliana en prins Bernhard hebben hun zegen gegeven aan het hu welijk", zo verklaarde gisteren prins Xavier ook. Dat was gebeurd in het (telefoon) gesprek dat hij met Irenes ouders had gevoerd. In dezelfde bekend making wordt dan gezegd dat „de ko ninklijke families van Oranje-Nassau en Bourbon-Parma tijdelijk van elkaar ver vreemd zijn als gevolg van zekere poli tieke activiteit". Een rechts georiënteerde mili taire junta heeft zich gisterochtend van de macht in Laos meester gemaakt, een verklaring van „aftreden" van de neu- tralistische premier prins Souvanna Phouma via de radio uitgezonden en de verbindingen tussen Vientiane en de bui tenwereld verbroken. Aanleiding tot de coupe waren de mislukte onderhande lingen in de vlakte der Kruiken over een nationale verzoening. De drie leden van de internationale commissie van toezicht in Laos (India, Canada en Po len) alsmede vertegenwoordigers van Engeland en Rusland, hebben onmiddel lijk verklaard, dat zij de junta niet er kennen. De verblijfplaats van de afgezette en gearresteerde premier is niet bekend, volgens zijn vrouw is hij intussen weer op vrije voeten. Naar verluidt zijn min stens twee man gedood bij vuurgevech ten tussen neutralistische en rechtse troe pen. Hoewel de junta, die zich het „revolu tionaire comité van het nationale leger" noemt, ogenschijnlijk de gehele macht in Vientiane in handen heeft, is er enige twijfel of zij wel alle gelederen van het Laotiaanse leger achter zich heeft. Junta-leider generaal Kouprasith Ab- bay. heeft verklaard, dat de staatsgreep een volledig succes is en „dat in heel Laos rust heerst". In een ander commu niqué werden echter alle militaire een heden geconsigneerd en werd de bevol king opgeroepen bloedvergieten te ver mijden Waarnemers zien hierin een aanwijzing, dat de junta niet geheel zeker is van haar greep op het land. De nieuwe staatsgreep heeft opnieuw het gevaar van een hernieuwde burger oorlog tussen de pro-westelijke rechtse troepen en de communistische Pathet Lao van Souvanna's halfbroer prins Souphanouvong doen ontstaan. Ondanks de pro-westelijke gezindheid der revolutionairen maakt de Ameri kaanse minister van buitenlandse zaken. Dean Rusk, zich ongerust over de mo gelijke gevolgen van de staatsgreep. (Van onze verslaggever) Tijdens een gevecht op de boulevard te Vlissingen is in de nacht van zater dag op zondag de 48-jarige taxi-onder nemer L. li: uit Nieuw- en St.-Joos- land met een vijl in de buik gestoken. Hij liep daarbij een slagaderlijke bloe ding op. Het slachtoffer heeft in het St.-Joscplizickenhuis te Vlissingen zes bloedtransfusies ondergaan. Gister avond was liij buiten levensgevaar. Als verdachte van deze aanslag is aangehouden de 38-jarige caféhouder W. v.d. A. uit Koudekerke. Hij kwam de politie te Vlissingen nog diezelfde nacht uit eigen beweging op de hoogte stellen van de vechtpartij die hij met L. H. had gehad Daarbij liet hij ver wondingen zien die L. H. hem had toe gebracht. Hij wekte de indruk niet te weten hoe ernstig zijn tegenstander eraan toe was. Hij werd ingesloten. Waarschijnlijk vandaag zal hij voor de officier van justitie worden geleid. Beide mannen hebben in een café op de boulevard onenigheid gekregen over een al enige tijd lopende geldkwestie. H, zou daarbij van van den A. nog geld krijgen. De twist werd buiten voortge zet. Nadat H de caféhouder uit Kou dekerke een gemene trap «zou hebben toegediend zou de laatste H. met de vijl hebben gestoken. Volgens de politie bestaat er geen enkel verband tussen deze vechtpartij en de moordzaak waarbij L H in het midden van de vijftiger jaren'betrok ken is geweest. H is destijds, beschul digd van moord, door de rechtbank van Middelburg veroordeeld, maar in hoger beroep wegens gebrek aan bewijs, dooi de Hoge Raad vrijgesproken. In de verklaring van aftreden, die door de rebellen via radio Vientane werd uitgezonden, zou Souvanna het volgende hebben gezegd: .„Sinds mijn regering werd geformeerd is er in de toestand geen vooruitgang' gekomen en zijn de besprekingen tussen de drie par tijen mislukt. Ik heb altijd verklaard, dat wanneer ik het (Laotiaanse) pro bleem niet kan oplossen, ik mijn functies zal neerleggen en iemand anders een kans zou geven. Daar het revolutionaire comité van het nationale leger erin ge slaagd is de macht over te nemen treed ik af en draag de macht over aan het revolutionaire comité van het nationale leger" Overigens was Souvanna daags voor de staatsgreep al van plan de Lao tiaanse koning zijn ontslag aan te bie den, omdat de besprekingen in de Vlakte der Kruiken waren mislukt. Het ranse ministerie van buitenlandse zaken heeft verklaard, dat de regering van premier Souvanna Phouma onmid dellijk in haar macht moet worden her steld. Het Britse ministerie van buitenlandse zaken noemt de staatsgreep een schen ding van de geest van de Geneefse over eenkomsten, wharbij Laos een regering van nationale eenheid werd gegeven. De radio-omroep van de linkse Pathet Lao noemde de organisators van de staatsgreep een „groep knechten van de V.S.". Het Amerikaanse ministerie van bui tenlandse zaken heeft gezegd, dat zijn regering aan de overeenkomst van Ge- nève van 1962 vasthoudt en dat zal blij ven doen. „Wij zijn beslist tegen macht overneming en zijn voorstander van on middellijke vrijlating van de neutralis ten als eerste stap naar herstel van de toestand." (Advertenties) SELECT IEKLEDING Selectie-kostuums ven d* Stijlgroep Groningen, door heel Europa gevraagd. Italiaans zwierig, Engelt correct of Amerikaan» nonchalant. Nu bij 4-,n Hollenkamp |j m AMSTERDAM. KlÜr>A F1NÜHOVFN ENSCHEDE MEtiv ROnr.RDAh 27abet Fabrieken Zevenbergen

de Stem | 1964 | | pagina 1