Steelse wenken van een zonnige somerkollektie VROOM DREESMANN Kopie uit de kollektie van Lanvinl Zonnige deux-pièce van een zachte kwaliteit gabardine. Afgewerkt met op-en-top moderne brodé-rand. Ver schillende pasteltinten49.75 Soepel lederen damesmuiltje m. lederen zool, verende inlegzool en elegant gevormde kurkhak. In na turel of groen, gegarneerd met kleine knoopjes. Maten 36-41.13.90 Breda - Bergen op Zoom Oosterhout Origineel, stijlvol en hoogstmodern. Gemaakt van Geraffineerd simpel van lijn, uiterst soepel door wollen kamgaren in verscheidene aparte camaieu- de zachte wollen kamgarens. In de camaieu- tinten. Maten 36-4489.- modetinten. Maten 36-4498.- Nouveauté! Effen nylon damesparaplu met automatische opener. Biezonder praktisch door de één hand-bediening. Prima nikkel-uitvoering22.75 ,,Sport-0-fast" vrijetijdskombinatie met: sportbloeze14.75 en doorknooprok met muntknopen14.75 Bijpassende modern gesneden pantalon (eventueel met voorsluiting) 14.75 short7.90 of modern Bermuda-short met voorsluiting12.75 Dit hoogstmoderne „quin-set" is gemaakt van stevige, zelfstrijkende denim in de kleurstellingen: rose-wit, bleu-wit, marine-wit, rood-wit en zwart-wit. Modern gestreepte pullover van soepelvallend Astrasyl met zachte zijdeglans. In kombina- ties van wit, marine, goud, rood en zwart17.50 1 „Relevé" van Franse cotton sati- né. Een sportief-modieus model in de kleuren van dit seizoen. 19.75 Praktische, hoogstmoderne hand tas van Skai - exclusief voor Vroom Dreesmann. Met fraaie, goudkleurige beugel en apart bin- nenvakje. Kleuren: zwart, wit, pa relwit en ceral13.75 Skai-plastic gevlochten ceintuur met koperen kettingsluiting. Een leuk accessoire voor op een zo merjurkje of lange pantalon. 4.90 In alle voorjaarskleuren.

de Stem | 1964 | | pagina 16