Kou remt groei kleinfruit Fa. D. F. v.d. HEIJDEN NU KLOKWIT MET 5 KLQKZEGELS DAT IS 25 CENT VOORDEEL ffeeüï BARON BLUFF EN DE SPRINGAUTO Euro-staking GESLOTENDINSDAG 7 en WOENSDAG 8 APRIL Wij verhuizen Centsestraat U.T.S.-ers Zeehengelen in IJZENDIJKE Suikerzieken vergaderen in Hulst Korfbal Agenda Zeeuwse twaalftallan Voor Nijverheidsmij. Lezing over de gemeentelijke herindeling Veel wedstrijden werden afgelast Investeringen te gering vindt senaat Biesheuvel wacht moeilijk gesprek met landbouw Zuid-Holland om bijdrage verzocht Haringvlietbrug Olifanten per Nederlandse DC-4 naar Bremen Zeeuwse winnaars van Ossendrechts festival t AANBESTEDING het met asphalt-emuSsie behandelen van 3 gedeelten polderwegen met een totale oppervlakte van 8342 iu2. t (elektrotechniek) DAGBLAD DE STEM VAN DINSDAG 7 APRIL 1964 (Van onze correspondent) De koude periode van de afgelopen weken is voor de kleinfruitgewassen in Zeeland nog juist op tyd gekomen. De ontwikkeling werd daardoor behoorlijk afgeremd. Dit wordt geschreven in het jongste nummer van de kleinfruitadviezen, een uitgave van de rijkstumbouwconsulent voor Zeeland en West-Brabant ten be hoeve van de kleinfruittelers in dit ge bied. Gewezen wordt op het grote ge vaar van nachtvorstschade bij een vroege ontwikkeling van de gewassen. Ook wordt er gewezen op het gevaar van achter de markt aan lopen wanneer de prijzen in een bepaald jaar goed of slecht zijn geweest. Rooien en aanplanten alleen op grond van de prijzen wordt afgeraden. In de eerste plaats dient er op te worden gelet welke teelt en welke oppervlakte daarvan in het bedrijf passen. Gezegd wordt dat men met achter de markt aan te lopen dikwijls iets te veel achteraan komt om bevredigende resul taten te kunnen boeken. In de klein- fruitsector zal in de eerstvolgende maan den vooral de verzorging van de gewas sen de aandacht vragen. Door deze ver zorging werkt men reeds in de richting van de oogst. De wijze van verzorging zal voor een groot deel de grootte van de oogst maar ook de kwaliteit bepalen. De ziekte bestrijding is hiervan het belangrijkste onderdeel. Het is ook een „duur" onder deel. De telers krijgen echter het advies om in te zien, dat een halve (of niet goed uitgevoerde) ziektebestrijding uiteinde lijk meer geld kost dan een goed door gevoerde. Zondag- 12 april zal van een uur tot vier uur aan d© Scheldeoevers een in ternationaal zeehengelconcours worden gehouden dat is georganiseerd door het zeehengelcomité IJzendijke. Ongeveer 800 deelnemers zullen een gooi doen naar de 180 prijzen. Na afloop zal de openbare weging van de gevangen vis geschieden in 't Hofzichttheater, ter wijl de afgevaardigden van deelnemende clubs op het stadhuis zullen worden ont vangen door het gemeentebestuur. Te vens zal een herinneringstegel worden aangeboden. De muziekvereniging van St.-Kruis en de drumband van Jeugdbelang IJzendij ke zullen nog avondwandelingen door het dorp maken. Op zaterdag 25 april wordt de selectie wedstrijd om het kampioenschap zeehen gelen van Nederland gehouden. De wed strijd vindt plaats in de Eendracht te Halsteren en wordt georganiseerd door de vereniging „Geduld brengt vis" uit Roosendaal. Op zaterdag 11 april a.s. zal de afde ling Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen van de Nederlandse Vereniging van Suikerzie ken de algemene ledenvergadering hou den in het St. Aloysiuspatronaat in Hulst. De agenda voor deze vergadering bevat naast de gebruikelijke punten, een toespraak door de nieuwe directeur van de N.V.S., de heer J. Rotte. Zoals gebrui kelijk zal dokter D. Dorrepaal, internist, een medische verhandeling houden over de suikerziekte. Tenslotte zal de be stuursverkiezing aan de orde komen. Gedurende de pauze zal men worden onthaald op suikervrije versnaperingen. Bij de kasaardbeien is de pluk in de verwarmde en belichte kassen nu begon nen. In de koude kassen gaat de bloei beginnen. Plaatselijk wordt geklaagd over veel kleine bloemen bij de eerste bloeiers. De bloei van de aardbeien in de kassen in Ka-pelle en omgeving is begonnen. De vertegenwoordigende twaalftallen van de Zeeuwse Korfbalbond staan in de komende maanden een aantrekkelijk pro gramma te wachten. Het begint op 30 april te Hoogvliet bij Rotterdam by het toernooi tussen de regionale bonden in het district Zuid-Holland en Zeeland. Aan dit toernooi zal de ZKB deelnemen met een vertegenwoordigend regionaal senio ren- en een juniorentwaalftal. Als sluitstuk van de Swift-serie's op 7 mei (Hemelvaartsdag) te Middelburg speelt het ZKB-twaalftal, samengesteld uit speelsters en spelers die uitkomen in de landelijke competitie van de KNKB, een wedstrijd tegen de Belgische Rode Duivels. Op 30 mei tenslotte neemt de ZKB deel aan het te Hilversum te houden toernooi van vertegenwoordigende zater- dagmiddag-bondstwaalftallen. De ZKB- ploeg moet op dit toernooi de twee jaar geleden veroverde Broekhuijzen-beker verdedigen. Voor al deze vertegenwoordigende twaalftallen heeft de Twaalftalcommis&ie van de ZKB dezer dagen een voorlopige selectie gemaakt van ruim 80 speelsters en spelers. Na binnenkort te spelen selec tiewedstrijden zullen de vertegenwoor digende twaalftallen definitief worden samengesteld. Op vrijdag 17 april a.s. 's middags om twaalf uur zal een lunchbijeenkomst wor den gehouden van het departement Zee land van de Nederlandsche Maatschap pij voor Nijverheid en Handel. Tijdens deze lunch zal prof. dr. D. Simons, bui tengewoon hoogleraar in het Nederlands staats- en administratief recht aan de Nederlandse Economische Hogeschool te Rotterdam een inleiding houden over „Gemeentelijke herindeling". Het is uiter aard niet onwaarschijnlijk dat in zijn verhandeling de herindelingsplannen voor Zeeuwsch-Vlaanderen en Zuid-Be veland aan de orde zullen komen. De lunch zal de belangstellende leden wor den voorgezet in Grandhotel Rotterdam te Terneuzen. Opnieuw is het competitieprogramma van de Zeeuwse Korfbalbond letterlijk en figuurlik in het water gevallen. Van de 33 vastgestelde wedstrijden vonden er slechts 3 doorgang. In de eerste klas kwam benjamin Ondo 1 in Souburg tot een uitstekende prestatie tegen Zuidwesters 1 (4-4). De ploeg uit St.- Laurens veroverde hiermede een kost baar puntje waarmee het zich wat verder uit de gevaarlijke zone werkte. De stand onderaan in de eerste klas ziet er nu als volgt uit: Ondo 1 7 uit 10, Togo 2 2 uit 7 en Animo 2 2 uit 7. Bij de ene wedstrijd, die doorgang vond in klas 2A, tussen Animo 3 en Zuidwesters 2, viel een levensgrote verrassing te no teren. Animo 3, dat tot nu toe uit 6 wed strijden slechts één puntje had weten te vergaren, won met 3-1 waardoor het weer alle kans kreeg om degradatie te ontgaan. Het deelt nu nog de laatste plaats met KVL. dat echter een wedstrijd minder ge speeld heeft. BKC (Breskens) kwam in 3A door een 9-1 zege op het bezoekende Stormvogels een stap dichter bij het kam pioenschap. De Bressiaanders kunnen straks een aanwinst voor de tweede klas betekenen. LANDELIJK Van de drie wedstrijden in de landelijke competitie van de KNKB waarbij Zeeuw se ploegen betrokken zijn vond er slechts een doorgang. In 3B won Animo 1 op eigen veld te Souburg met 5-3 van het bezoekende Blauw Wit 51 uit Dordrecht. De zebra's behielden hierdoor hun goede kans op een derde plaats in de eindrang schikking. De wedstrijden Achilles- Tsjo- ba en DKV-Togo werden afgelast. Swift 1 had in de eerste klas vrijaf in verband met de viering van het 30-jarig bestaan. Begroting Verkeer en Waterstaat (Van onze parlementaire redactie) Vele senatoren merken in het voorlopig verslag op de begroting van Verkeer en Waterstaat op, dat een toeneming van de voor investeringen bestemde bedragen op de begroting met slechts 10 procent dus weinig meer dan de te verwachten prijsstijgingen bij het licht van alle gewenste voorzieningen, bepaaldelijk te leurstellend is. Toegegeven moet worden aldus deze senatoren, dat voor een aan tal bepleite werken zwaar wegende ar gumenten zijn aangevoerd en dat thans de indruk bestaat dat er te weinig aan de toekomst van Nederland wordt ge bouwd. In dit verband noemen de senatoren o.m. de aanleg van het Postelkanaal, de verdubbeling van alle Maassluizen, de bouw van bruggen over de Maas bij Maastricht en Elsloo, de aanleg van nieu we spoorlijnen in het Benelux-midden gebied, havenaanleg aan de Oosterschel- de, tunnelbouw onder de Westerschelde, aanleg van de wegen Bergen op Zoom- Vlissingen en Gorinchem-Tilburg. Men verzoekt de minister met klem een nota op te stellen voor de Staten- Generaal over de ontwikkeling van het wegverkeer en het in verband daarmede voorgenomen beleid. Een nieuw meerja renplan voor de wegenaanleg achten zij onmisbaar. De uitvoering hiervan zou dan moeten worden afgestemd op een in plan vermeld tijdschema. (Van onze Haagse redactie) Zowel de katholieke als de christe lijke boeren- en tuindersbond (K.N.B.T.B. en C.B.T.B.) zijn de mening toegedaan, dat de vorige week door het kabinet vastgestelde richtprijs voor melk (voor het melkjaar 1 april 19641 april 1965) geen recht doet aan de in het akkoord van Wassenaar aan de boeren toegezegde prioriteit met betrekking van hun eco nomische positie. De beide organisaties wachten met spanning het gesprek af dat het bestuur van het Landbouwschap woensdag met minister Biesheuvel (Landbouw) zal voeren. Het Landbouwschap gaat de minister meedelen dat volgens de boerenbonden de richtprijs van 31 cent onvoldoende is om de rentabiliteit van de bedrijven te verbeteren. Het is volgens de bonden niet moeilijk te raden waarom de adviesprijs van het Landbouwschap (33 cent richt prijs) niet is overgenomen. Dat zou de melkprijs voor de consument met onge veer drie cent omhoog hebben gebracht. Onverbloemd wordt in de kringen van de boerenbonden dan ook volgehouden dat de gekozen richtprijs van 31 cent een „politieke" prijs is, omdat de daaruit voor de consument voortvloeiende straat- prijs (een cent verhoging sedert maandag en in de loop van het jaar nog een cent prijsverhoging)moest passen in het prijsstabilisatiebeleid van het kabinet. De bonden achten het niet waarschijn lijk dat het kabinet nog zal wilen te rugkomen op zijn beslissing omtrent de richtprijs van 31 cent. Daarom zal in het gesprek van woensdag met minister Bies heuvel vooral aangedrongen worden op een uitspraak over het niveau van de vleesprijzen. De opbrengst van slachtvee bepaalt mede de rentabiliteit van het boerenbedrijf. Bij tien procent hogere vleesprijzen behoeft de melk 0,9 cent per kg minder op te brengen. (Van onze verslaggever) Op vragen van de commissie van fi nanciën van de Provinciale Staten heb ben Gedeputeerde Staten van Zeeland geantwoord, dat ook aan het provinciaal bestuur van Zuid-Holland is gevraagd om financiële medewerking in verband met de gestegen bouwkosten van de Ha ringvlietbrug. De N.V. Brugverbinding Haringvliet is verplicht de brug na het gereedkomen, wanneer dit verlangd wordt, te allen tijde aan het rijk in eigen dom over te dragen. Het rijk daarentegen is verplicht de brug na het verstrijken van vier jaar na de totstandkoming van de Haringvlietdam in eigendom over te nemen, waiineer de N V. de wens daartoe tenminste te kennen geeft. Het rijk is verplicht de brug in ieder geval na 1 januari 1973 in eigendom over te ne men. Met het tijdstip van overgang van de eigendom naar het rijk vervalt de tol heffing. Vanmiddag is een DC-4 van Martins Air Charter uit Calcutta vertrokken met zes jonge passagiers aan boord. Het be treft hier een transport van een zestal jonge olifanten, die naar Bremen zullen worden overgevlogen. De dieren, die volgens het chartercon tract elk niet rneer dan 700 kilo mogen wegen, worden aan boord van het vlieg tuig door drie olifantenbegeleiders ver zorgd. Het personeel van de Europese ge meenschappen, t.w, de Europese ge meenschappelijke markt, Euratom en EGKS, zal morgen voor de eerste maal sinds het bestaan van de gemeenschap pen in staking gaan om salariseisen kracht bij te zetten. De kwestie van de salarissen van de Europese functionarissen staat voor be spreking op de agenda van de bijeen komst van de ministerraad van de „zes", die op 13 en 14 april wordt ge houden. Het stakingscomité heeft nu op geroepen morgen te staken als waar schuwing, dat het nemen van een be slissing niet nogmaals kan worden uit gesteld. De functionarissen eisen min stens acht procent loonsverhoging met terugwerkende kracht. Het zondag in Ossendrecht gehouden teenagerfestival is voor de Hi-More Rockers een groot sncces geworden. Er traden 25 ensembles en solisten op en het was voor de jury geen gemakkelijke taak de prijzen toe te kennen. De prijsuitrei king geschiedde door burgemeeseter Vos de Wael. De avond werd besloten met een teenagerbal, waarbij gedanst werd op muziek van de Ritme Stars en de Wirians. Hierbij zongen Gilbert Vereist en Anny Leys. De uitslagen van het concours waren: Solisten: 1. Anneke Leenmeyer, Goes; 2. Freddy Ovart, Kalmthout; 3'. Toetse Herenbout. Ensembles: 1. Gerry, Louis and Liza.., Wissekerke; 2. The Flying Jets; 3. ex aequo The Moonlight Stars, Hansweert; Nauval v. d. Spil, Schore. van de noodwinkel op de Markt, naar onze zaak in de die donderdag wordt heropend. Geheel overgegeven aan Gods H. Wil, gesterkt door de H. H. Sacramenten der Zieken, over leed heden tot onze grote droefheid, na een langdurig, doch dapper gedragen lijden, onze inniggeliefde echtgenote, moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, behuwdzuster, tante en nicht, mevrouw CELINA DOLPHINA ROOMS echtgenote van de heer Laurent Joseph Marie de Coene jeboren te Westdorpe, 20 november 1886 en overleden te Sas van Gent, 6 april 1964. Wij bevelen de ziel van onze dierbare overledene in uw gebeden aan. Sas van Gent: L. J. M. de Coene Oostburg: W. C. F. de Coene A. M. de Coene-de Krijger kinderen en kleinkinderen Harlingen: B. S. P. de Mul-de Coene G. S. de Mui en kinderen Breda: G. A. de Coene A. J. de Coene-Eyke en kinderen Sas van Gent: S. J. M. Cardon-de Coene M. C. M. Cardon en kinderen Familie de Coene Familie Rooms Sas van Gent, 6 april 1964. De plechtige uitvaartdienst, waarna de teraarde bestelling, waarbij U beleefd wordt uitgenodigd, zal plaats hebben op donderdag 9 april a.s. des voormiddags om 10 uur, in de kerk van de H. Maria Hemelvaart te Sas van Gent. Rozenkransgebed woensdagavond om 7 uur in de kerk. Vergaderen Nassaustraat 9, om 9.30 uur. Het Bestuur van de cal. Hoofdplaatpolder zal op donderdag 23 april 1964 in het openbaar trachten aan te besteden: Bestek en voorwaarden vanaf heden verkrijg baar zolang de voorraad strekt bij de directie G. A. Nelissen, Schoolstraat 13 te Hoofdplaat, tegen betaling van ƒ1,per stuk. Hoofdplaat, 3 april 1964. Het Bestuur van de cal. Hoofdplaatpolder A. J. CAMMAERT, dijkgraaf. Heden overleed zacht en kalm na voorzien te zijn van de H. Sacramenten der Stervenden, mijn inniggeliefde man, vader en grootvader PETRUS THOMAS echtgenoot van Sulma Janssens in de ouderdom van bijna 90 jaar. Westdorpe, 5 april 1964. S. Thomas-Janssens M. Thomas-Coninck Baziele Robby De plechtige uitvaartdienst, waarbij Uedele be leefd wordt uitgenodigd zal plaats hebben op woensdag 8 april om 10.00 uur in de parochie kerk van Onze Lieve Vrouw Visitatie te West dorpe. Zij, die bij vergetelheid geen kennisgeving heb ben, ontvangen, gelieven deze als zodanig te be schouwen. Westdorpe, Julianastraat 8. 1922 Hierbij deel ik mede mijn LOONBEDRIJF te hebben overgedaan aan myn zoons PAUW en FRANS NIEUWENHUYSE U dankend voor het vertrou wen dat ik deze 42- jaar ge nieten mocht, beveel ik mijn zoons in uw gunst aan L. NIEUWENHUYSE Oostsingel 72 Borssele Het loonbedrijf is door ons van Vader overgenomen en wij hopen hetzelfde vertrou wen van u te mogen genie ten. PAUW NIEUWENHUYSE FRANS NIEUWENHUYSE Borssele 1964 Shoe - Post Breda, herenschoe- N.V. L. P. SMULDERS MEUBELFABRIEK BREDA Buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders zal worden gehouden op dinsdag 14 april 1964 des namiddags om 8 uur ten kantore der N.V., Tolbrug- straat 11, Breda. De agenda ligt ter inzage ten kantore der N.V. Ter uitoefening van het stemrecht behoren aandelen of een door een bank afge geven depotbewijs en schrif telijke volmachten twee da gen vóór de vergadering te zijn gedeponeerd bij „Van Mierlo en Zn. N.V.", Tol- brugstraat 7, Breda. HET BESTUUR KIoM, het beste dat o mor uw hele was kunt nemen, nu ook nog met 5 klokzegels [die samen 25 ct waard zijn] er hl] cadeau! DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven, die wij onder vonden bij de ziekte en het overlijden van Vader, de heer MARINUS RIJK betuigen wij onze oprechte, dank aan de weleerw. heer kapelaan, dokter, buren vrienden en bekenden. Familie Rijk s-Heerenhoek 7 april 1964 FAMILIEBERICHTEN (uit andere bladen) Overleden: De heer A. Da- verveldt, 59 j. Heerle. De heer C. Oerlemans, 86 jaar. Bergen op Zoom. De 'heer A. Huysman, 60 j. Lewedorp Mevr. E. Hagenaars, 67 j. Bergen op Zoom. De heer A. de Wolf, 59 j. Oudenbosch De heer J. Scheepers, 58 j. Huybergen. «oowUbetólinfl \y\ nen geven u degelijkheid op prettige leest. Speciale leesten maken het lopen tot een ge not. Prijzen vanaf f 19,90 40- Kredieten voor meubelen en woningtextiel rechtstreeks van fabriek. Zeer soepele betaling. Geheimhouding verzekerd. Vr. vrijblijvend inl. Br. postbus 251 Te ruil herenhuizen, lu? middenstandsw. kl. flats, m alle wijken v. Breda en alle pl. in Neder]Proefgids ver- kr.b. a f 1,-. Contact, Re- gentesselaan 14, Breda. Telef. 39682. Autorijschoool „Zeegat", Th. Weemaes, Gravenstr, 10, Clin- ge. Tel. 01140-2952. Steeds goede gebr. auto's met volledige garantie, inruil en financiering Garage v. Kaam, B. op Zoom. Tel. 01640-4775. X Met monteurs, gevraagd :elektro- hulpmonteurs leerling-monteurs voor woning bouw in geheel Limburg en voor Oost-Brabant, no. 75929. Br onder X Leerstanzers gevraagd - Hoog loon. Voor vaklieden nieuw bouw eengezinswoning beschik baar Majestic N.V.. Hellevoet- sluis. 75928-X Struyk, Oosterhout. In enige afdelingen van ons bedrijf be staat nog werkgelegenheid v. serieuze, actieve medewerkers Ervaring in betonverwerking verdient aanbeveling maar is geen vereiste. Geïnteresseer den kunnen onze personeels chef bellen onder nummer: 01620-3941 of naar hem toe komen op kantoor Koningsdijk 69. Zo nodig komen wij u graag thuis bezoeken. X R.-k, huishoudster gevr. voor alleenst. heer 65 jr. gepens. ambt. i.b.v. geriefelijk eigen huis in directe omgeving van Breda. Br. ond no. 76331. In onze KWALITEITSDIENST is plaats voor enige In het KWALITEITSLABORATORIUM geschiedt het gedurende langere tijd beproeven van kleine elektrotechnische artikelen en apparaten. In de afdeling KWALITEITSCONTROLE dienen kandidaten zich bezig te houden met het kwaliteits beheer van genoemde produkten. Belangstelling voor de moderne meettechniek is gewenst; het op de juiste wijze statistisch verwerken van de gege vens is van groot belang. Gegadigden dienen bereid te zijn deel te nemen aan een psycho-technisch onderzoek. Indien u wenst, dat wij u nadere gegevens over deze boeiende werk kring verschaffen, schrijft u dan met vermelding van zo uitvoerig mogelijke gegevens aan: N.V. DORDTSE METAALINDUSTRIE „JOHAN DE WITT" Kerkeplaat 12 - Dordrecht Tel. 01850 6245 9. Met luchtige tred stapte ba ron Bluff tussen de wrakstuk ken van zijn Benzol 1968 door en wendde zich tot de automo bilist. „Een klein abuis," sprak hij minzaam, „zoiets kan ie dereen overkomen, nietwaar? En gelukkig is de schade te verwaarlozen, is het niet? Nau welijks een krasje, dat zult u met me eens zijn." Het witte gezicht van de au tomobilist klaarde zichtbaar op. „Ik ben blij dat u 't zo opvat", stotterde hij verlicht, „want ziet u, ik geloof dat ik wat zat te doezelen achter het stuur en toen.." Er kwam een kleine veran dering in de houding van de baron. Zijn wenkbrauwen daal den. „Precies wat ik dacht!" riep hij uit. „Slapen achter het stuur! Men dut, men doezelt, men knikkebolt en als de grootste ravage het gevolg is, doet men of het niets is!" De automobilist werd nog witter dan voorheen. „O neen", bracht hij uit, „zo bedoelde ik het niet... ik zal alles betalen... ik zal een kraanwagen bestel len.. nu dadelijk en..." „Juist," zei de baron, „dat is wel het minste wat u doen kunt..." Kamers gevr. ook buiten Bre da voor keurige echtparen en alleenstaanden. Huurklasse f 12,- tot f 30,p. week. Con tact, Regen tesselaan 14, Bre da. Tel 39682. Deze week weer een prachtige serie ie klas gebruikte automo bielen in voorraad bij de Vito- garage te Breda. Onze auto's zijn door le klas monteurs ge heel getest, gecontroleerd en grondig nagezien, zodat wij ze voor de volle 100 pet. voor goed verkopen. Onze schriftelijke ga rantie die wij geven is zeer zeldzaam dat wil zeggen u krijgt bij ons op uw auto op alles garantie onverschillig wat u aan de auto krijgt is garantie, dus alle risico is v. ons. Dus geen arbeidsloon of onderdelenkosten, behoeft u e- vent. te betalen dus de volle 100 pet. garantie. Wij hebben in vooraadRenault Gordini 1960, Fiat 600 D 1962, Fiat 600 D 1961, Simca 1000 1962, Volvo 1960, V.W de Luxe 1961 Ford Zephyr 1960. Fiat 1500 1962, Fiat 1300 1962, Fiat 1300 1961, V.W. Kleinbus i960, V.W. Cabriolet, Simca 1000 1962, V.W. de Luxe 1961. Let op het juis te adres, het adres voor een zeer goede en solide gebruikte auto voor recente datum, voor u allen is Vito-Garage te Bre_ da, Ginnekenweg 340-342 (To tal service station) elke werk dag geopend tot 's avonds 9 uur. Zaterdags geopend van 10 tot 6 uur. Zondagsmiddags geopend van 1 tot 6 uur. In ruil en financiering mogelijk. 22462-X Benzine duurder, niet zo ge zellig. Tankt nu G.B.-benzine met het hoogste octaan-getal. Tevens zilverzegeïs er bij. Zo is het toevallig ook eens een keer. Fa. E. Vervaet. West- dam. (Staak), Sas v. Gent. Te koop stalen motorboot afm 13 x 3,50m met 90 pk scheeps- diesel. inruil mogelijk. Uiter_ ste prijs f 7000,-, stalen mo torboot 12x3 m. met 20 pk. scheepsdiesei. Uiterste prijs f 4500,-, houten motorsloep af in. 7,50x2,40 m. met benzine motor f 1500,-, stalen casco boot afm 7x2 m. f 500,-. Te bevr. Kettingstraat 5, Bergen op Zoom. Tel. 01640-4022. Bekkers naaim. nieuws. Juiste voorlichting door jarenlange ervaring en vakmanschap. Ge vestigd sinds 1890. Alle mer ken dus ruime keuze. o.a. Necchi' werelds beste naaim. Test van .Duitse con bond ter inzage Volaut z.z. met volle garantie en lessen aan huis v.a. f 298,-, rechtsteek voor bord. en stoppen f 195,-, gebr. v.a. f 25,-. Boschstraat 67, Telefoon 41725. Let op naam en juiste adres. X Bontmantels. Keuze uit meer dan 200 stuks. Kees v.d. Ven, Nieuwlandstr. 3, Tilburg. Tel 04250-26617 Kinderwagen te koop f 50,-, kleur lichtgrijs, model: half hoog. Ook te gebruiken als reiswieg en wandelwagen. Te bevr. bij Agent de Stem, Hulst. Shoe-Post Breda woensdag koopjes. Bij aankoop van 1 paar schoenen, 1 doos schoen- crème gratis. Shoe - Post Breda. Woensdag koopjes. Bij aankoop van 1 paar schoenen 1 paar nylon- kousen van f 1,98 voor 98 cent. Te koop Renault DauplUne '57. Pr Bernhardlaan 89A, Bergen op Zoom. Motor te koop gevr. 350-600 cc In goede staat. Niet ouder dan 1958. Brieven met prijsopgave en verdere bijzonderheden ond. no. 12238 Bijk. Hulst. Te koop Bouviers 6 wk. pracht beesten. Mertens, Rozenstraat 20, Bergen op Zoom. Mooie biggen te koop. Nwe. Kraa.vertsedijk 1, Lewedorp. Tel. 01196-419. X Nette jongeman 40 jaar N.H. uit net arbeidersmilieu z.k.m. met een jonge vlotte vrouw. Bij voorkeur Breda of omge ving. Br. met foto op erewoord retour. Br. ond. no. 3455. Ber gen op Zoom. Shoe - Post Breda. Commu nie-schoenen voor de grote dag van uw kind. Zwart lak en wit leder in de prijzen v.a. f 10,90 24.27, f 12,90 28-31. Shoe - Post Breda, dames pumps Steeds de beste kwali teit in de voordeel-prijzen Vanaf f 15,90 36-42. Sportieve dame, ongehuwd, in het bezit van auto, zoekt vrien din voor weekends en vakan tie, tot 52 jaar. Brieven ond. no. 12242 bijk. Hulst. Nerveus? Gejaagd? Schieffers bloedwijn helpt bijzonder snel. Bevat aktief-Lecithine, vitami nen en mineralen, werkt bio- vitaal. Exclusief bij apothekers en drogisten.

de Stem | 1964 | | pagina 6