„DRAAK" ALS HUISDIER... flinke mannelijke arbeidskrachten t HOOGOVENS IJMUIDEN V Schrik kaketoes Poliopatiëntje redde al 111 hongerdood mensen van t Gasexplosie in Hengelo veroorzaakt glasscherven t wie vooruit wil komt voorlichtingsavond Gem. Terneuzen GESLOTEN SLAGERIJ „MODERN" Hondebeet werd hem fataal DAGBLAD DE STEM De vogels Lever's Zeep-Maatschappij N.V. Heel mooi i! AUTO-DROP HERENBANDEN en BUIKBANDEN v.d. Walle ts lommaert UITGESTELD. BOEIEND - INTERESSANT eens met ons praten over... Geen vage beloften, geen vage woorden. 4 DAGBLAD DE STEM VAN DINSDAG 31 MAART 1964 4 (Bijzondere medewerking) JARENLANG was hij een medebewo ner van ons huis te Tammit aan de oever van de Murray-rivier. Hij had zijn intrek genomen in de ruimte tussen het keuken plafond en het keukendak. In het koude seizoen verkoos mijnheer O-Benen echter de knusse warmte tussen het behang en de muur in de buurt van de kachel. Daar bracht hij een groot deel van zijn tijd dan slapende door. Hoewel wij ons aan ons huismonster erg gehecht hadden, bezorgde hij ons soms toch koude rillingen, als wii hem in zijn zolderkamertje hoorden bewegen op zoek naar een muis. Ziin teennagels maak ten tikkende geluidjes en zijn lange staart sleepte met een doffe toon achter hem aan. Gewoonlijk volgde dan plotseling de bons van een sprong van ons monster en onmiddellijk daarna een paar piepende gilletjes van de gevangen muis. Op warme zomerdagen placht onze nogal vreesaanjagende lieveling af t dalen naar de tuin. waar hii smakelijke hapjes zocht. In het bijzonder had hij het gemunt op vleesresten, die onze beide honden, Nimba en Sam. begraven hadden. Ongetwijfeld was dit een prettige variatie op het eentonige muizenmenu. Mijnheer O-Benen was altijd zenuwachtig op de begane grond. Hij probeerde dit te ver bergen door zijn vervaarlijkste pose aaq, te nemen. Hij liet dan zijn lange tong in snel tempo buiten zijn bek verschijnen en er weer in verdwijnen. Hii bewoog zijn kop van links naar rechts en van rechts naar links, bijna „in gelijke pas" met zijn dwaze o-benen. Hij zwiepte dan angst wekkend met zijn lange en geel-gepunte staart. Door zo voor „echte draak" te spelen, bereikte hij echter inderdaad, dat mens en dier hem heel gevaarlijk vanden. Soms waggelde mijnheer O- Benen naar de grote rode-gombomen langs de rivierkant. Daar kroop hij dan tussen de wortels om kikkers te vangen of een uit het nest gevallen vogeltje te verschalken. Het beste, wat hem kon overkomen, was een op de kant gespoelde dode vis. Dan organiseerde hii snel een echt feestmaal! of meer goanna's in de buurt zijn. Boven dien stoorde „vijand nummer één" der kaketoes ons niet in het minst, afgezien dan van de rillingen, die hij ons bezorg de, als hij op de muizenjacht was. Zijn neiging om restjes en kliekjes op te eten„ kwam ons beslist te stade In feite was het dus zo, dat wij profijt van hem had den en hij van ons. Misschien vond hij het zelfs wel griezelig, als hij ons hoorde onder de vloer van zijn zolderkamertje, die ik merkte het reeds op het plafond vah onze keuken was. OMDAT wij zo vreedzaam jaren achtèr- een met hem samengeleefd hadden, waren wij echt bedroefd en ontdaan, toen die brave, goede „mijnheer O-Benen" de laatste adem uitblies. Nimba en Sam ontdekten hem op een kwade dag, ter wijl hij op de kikkerjacht was in het lange gras bij de rivier. Als steeds, wan neer hij door de honden werd opgejaagd, rende hij zo snel mogelijk naar een boom. ZODRA onze huisdraak zich bij de bomen vertoonde, ontstonden er opwin ding en lawaai in de hogere regionen. De witte kaketoes, die de bomen bevolkten en er hun kroost grootbrachten, werden razend. Zij vlogen om hem heen en krijs- ten hem beledigingen toe. ia. soms zelfs dienden zij hem met hun vleugels rake klappen toe. Hun paniek kende geen grenzen, als mijnheer O-Benen werkelijk aanstalten maakte om in een boom te klimmen. Als de opwinding wat al te groot werd naar zijn smaak, sprong hij met gespreide poten (net als een vliegende vos) over op een andere tak. waarna hij zich enige tijd rustig en verborgen hield Zonder twijfel verdiende hij de afkeer en de haat van de kaketoes ten volle, want heel wat kaketoe-eieren en kaketoe jongen had hij verorberd in de loop der jaren. Het lawaai van de razende vogels was voor ons wel eens storend. Daarom waren we altijd blij, als onze brave huis draak zijn buikje vol had en terugkeerde naar zijn zolderkamertje om een dutje te doen. Hoewel mijnheer O-Benen een geduchte vijand was van de vogels, moedigden wij hem aan om bij ons te blijven wonen. Men had ons namelijk gezegd, dat go anna's jonge slangen doden en dat slangen niet blijven op plaatsen, waar een (Van onze verslaggever) Hij is er helemaal beduusd van, de kleine Niek Braun, het dertienjarige jongetje, dat plotseling over de radio genoemd werd en in de kranten kwam te staan. „Ik dacht, dat het heel gewoon was", zegt hij wat verlegen. „Wanneer je er gens aan mee doet is het toch ook ge woon, dat je probeert zoveel mogelijk mensen te laten meedoen". „Ik zeg te gen alle mensen bij wie ik kom, dat er m Afrika, bij de Masai-stam, een heleboel kleine kinderen sterven van de honger en dat ik daarvoor geld kom vragen". Evenals zovele verkenners in Nederland heeft hij spontaan gehoor gegeven aan de oproep om rond te gaan met inte kenlijsten, waarin men toestemt jaar lijks een bedrag van vijf gulden, het bedrag, dat een kind van de dood kan redden, te zullen storten. Men krijgt daarvoor drie keer per jaar het zoge naamde Masai-cahier. Toon Hermans brak enkele weken ge leden een lans voor deze actie tijdens een televisie-uitzending. „Nee, niemand heeft me gezegd, dat ik ook mee moest doen, maar als er kin deren van de honger doodgaan moeten andere kinderen er toch voor zorgen dat dit niet gebeuren kan". Misschien beseft Niek zelf nog niet, dat hij met zijn 111 inschrijvingen even- zovele mensenlevens heeft gered. „Geldrop, waar ik woon, is afgestroopt door twee andere verkennersgroepen" zegt hij, „maar dan ga ik maar een dorp verderop. Er zijn een hele hoop mensen, die de deur dichtgooien. Som migen noemden een hele lijst op van verenigingen en blaadjes waar ze al voor moesten betalen, maar dan laat ik ze praten en ga het een deur verder proberen, want er zijn ook veel fijne mensen bij". Niek heeft polio gekregen en kan niet meer lopen en ravotten zoals zijn ka meraadjes. Hij gaat daarom bij zijn vriendjes achter op de fiets zitten en deze taxiet hem voor elke deur waar Niek dan dapper het woord doet. „Hij heeft het allemaal uit zichzelf ge daan. Elke dag ging hij een uur of drie op pad en vol trots kwam hij elke keer met vijf of zes nieuwe aanmeldingen thuis. Toen hij er al meer dan negen tig had ingeschreven kwamen we eigen lijk pas tot de ontdekking, dat hij ook nog een prijs kon winnen en dat vindt ik nu juist zo leuk, dat hij gewoon begonnen is, zonder te denken aan een eventuele prijs. De dag, dat hij in de Wigwam-uitzending over de radio werd genoemd was voor hem een van de mooiste dagen van zijn leven", aldus mevrouw Braun. Intussen ging hij iedere dag weer op pad, de kleine dappere verkenner van de Larigaudiegroep in Eindhoven, een verken nersgroep voor gehandicapte kinderen. Tientallen malen zal de deur weer voor zijn neus worden dichtge- Een explosie op het fabrieksterrein van de Koninlijke Nederlandse Zoutindustrie in Hengelo heeft vrijdagmorgen om half tien duizenden ruiten doen sneuvelen. Omstreeks honderd huizen die meer dan 100 meter van de fabriek liggen, hebben aanmerkelijke glasschade. Drie arbeiders van de fabriek en een vrachtwagenchauf feur liepen lichte verwondingen op. De explosie ontstond bij het vullen van een waterstofcilinder dicht bij een vrachtwagen. De cilinder sprong uit el kaar Andere cilinders op de vrachtwagen bleven intact. Bijna alle ruiten van de fabrieksgebou wen zijn als gevolg van deze explosie gesneuveld. De vier gewonden werden overgebracht naar het koningin Julianaziekenhuis en konden na behandeling het ziekenhuis weer verlaten. v De n.v. Koninklijke Nederlandsche Zoutindustrie heeft een communiqué VLAARDINGEN vraagt voor algemeen fabriekswerk Onze arbeidsvoorwaarden zijn zeer goed. Een vergaande tegemoetkoming in de pen sionkosten vindt plaats. Reisgeld wordt lx per week vergoed. Een vertegenwoordiger van het bedrijf zal zitting houden op woensdag 1 april a.s. 's avonds tussen 7 en 8 uur op het Gew. Arbeidsbureau te Hulst, Steenstraat 7. knald door volwassenen, die niets be- grijpen van wat er omgaat in dit kind. De rijtjes zullen weer opgesomd wor den, er zal weer gezegd worden, dat men tegenwoordig elke dag komt. Niek zal er zich niets van aantrekken want hij weet, dat er mensen in nood zijn, in groter nood dan hij. Een goanna, verre nazaat van de reusachtige reptielen, die in een grijs verleden op aarde de toon aangaven, is een wonderlijk dier. Dit blijkt heel duidelijk uit wat Helen Grayson vertelt over „Mijn heer O-Benen", de geschubde held van dit verhaal. Door zijn haast en zijn angst kwam hij te vallen. Hij lag op zijn rug vlak bij Nimba, die, hoewel hij drommels goed wist, dat hij geen goanna mocht doden, mijnheer O-Benen toch in de buik beet. Het gewonde huismonster wist toch nog in een boom te klimmen. Hulpeloos keek hy enige minuten naar de honden beneden. Toen begaven zijn krachten hem en viel hij opnieuw op de grond. Nimba, die een paar flinke tikken had gekregen v«an mij, bekeek de goanna aandachtig. Mijnheer O-Benen bewoog zwakjes zyn vette armpjes en snakte naar adem. Toen sloot hij de luikjes, die reptielen als oog leden dienen. Ziin armen en benen lagen slap langs zijn lichaam. Mijnheer O-Benen was niet meer. TOEN hij dood was, was mijnheer O- Benen heel mooi. Toen. hii nog leefde, was hij te beweeglijk geweest en zag hij er te gevaarlijk uit om ziin schoonheid naar waarde te schatten. Toen hij echter stil en vreedzaam ternederlae. kon men de mooie zwarte en lichtgele tekening van zijn rug en staart eerst recht zien en bewonderen. Ziin onderkant was ree- kleurig en glad. Zijn keel zag er onschul dig uit. zijn bek scheen zacht te glim lachen. Zijn mensachtige vingers met zwarte ringen waren ontspannen en niet meer geschikt om als klauwen dienst te doen. Wij besloten om mijnheer O-Benen te laten opzetten en gaven hem een plaatsje in zijn geliefde keuken, maar dan aan onze kant van het plafond. De muizen kunnen nu weer zonder ge vaar knagen en spelen op de balken en wij horen het griezelige geluid van mijn heer O-Benen-op-jacht nooit meer. Want mijnheer O-Benen is gestorven en zijn zolderkamertje bleef onbewoond na zijn dood. Copyright: Walkabout Dagblad De Stem. DE AARDE is aan de equator enigszins uitgezakt. Men bevindt zich aan de evenaar 22 km ver der van het middelpunt dan aan de polen. Dat is zo wei nig, dat een "biljarter op een naar dit model vervaar digde bal niets aan te mer ken zou hebben. In een rol AUTO-DROP, vindt u op elke tabletver pakking een interessant ver haal. Vraag naar Per rol 25 ct. VS-dropfabriek, Leeuwarden Kredieten voor meubelen en woningtextiel rechtstreeks van fabriek. Zeer soepele betaling. Geheimhouding verzekerd. Vr. vrijblijvend inl. Br. postbus 251 Rotterdam. X Auto's - Mótoreti Aangeb. Ford Consul '61 de Luxe van eerste eigenaar. I zeer mooie en goede staat. Nog als nieuw. Aanrijding vrij f 3250 Telefoon 01682-390. B.g.g. 32j naar aanleiding van de explosie uitge geven. De explosie werd gevolgd door een metershoge steekvlam. Op 't uitgestrekte fabrieksterrein en tot ver in de omgeving sneuvelden honderden ruiten van be drijfspanden en woningen. De bedrijfsbrandweer heeft met water stralen en met poeder de brand geblust, die ontstond doordat ontsnappend gas vlam had gevat. Burgemeester jhr. mr. L. M. E. von Fisenne van Hengelo maakte met twee wethouders een wandeling door de Wet houder Kampstraat, waar over een lengte van vele honderden meters vrijwel huis aan huis de ramen vernield werden. Veel bewoners hadden op het aan de andere oever van het Twentekanaal ge legen terrein van de zoutfabriek een steekvlam gezien, anderen meenden dat een straaljager de geluidsbarrière door broken had boven zuidelijk Hengelo. Schilders van de gemeentelijke woning- dienst zijn onmiddellijk aan de slag ge gaan om nog voor de paasdagen alle ver nielde ruiten te vervangen. DROGISTERIJ Stationsweg 9 - HULST m ancewitóeXaltno Speciale Paasaanbieding. Ci troen Brack 1960 9-persoons stationwagen, pracht auto spe ciaal voor goederen of perso nenvervoer, Citroën Ideal 1962 Citroën Ideal 1961 met schuif- dak en radio. Ford Consul '62, Ford Taunus 17 M 1962, Ford Taunus 17 M 1961, Ford Tau nus 17 M 1960. Fiat 1500 1962, Opel Rekord 4-deurs 1962, O- pel Rekord 4-deurs 1961, Opel Rekord 2-deurs 1961, Opel Re kord met roldak 1961, Opel Kapitan 1963, Peugeot 404 1960, D.K.W. Junior 1963, Citroen Ami 6 1962, Citroën C.V. 1961, Chevrolet Chevy II 1962, Re nault Ondine 1962, Renault Dauphine 1962, Renault Dau- pitan 1962, V.W. de Luxe 1961, Fiat 500 1960. Fiat 500 1959, Mercedes 220 S 1960, Opel Ka_ pitan 1962,V.W. de Luxe 1961, V.W. de Luxe 1938, V.W. de Luxe 1959, Citroën C.V. 1963, Hillman Minx 1959, en nog vele andere. Al deze wagens worden met 3 maanden en-of 10.000 km garantie verkocht. Inruilen en financieren moge lijk Voor een betrouwbare au to naar een betrouwbaar adres, het adres met de. groot ste voorraad, de grootste om zet en met de allergrootste service. Belcrum-Garage, Min. Kanstr. 16-20, Breda. Telef. 01600-39900-39870 Vlakbij groen teveiling en station. Zaterdag en beide paasdagen gehele dag geopendx Met spoed gevraagd: elektro monteurs, hulpmonteur ei leerling-monteurs voor woning bouw in geheel Limburg en voor Oost-Brabant. Br onder no. 73387. X Struyk, Oosterhout. In enige af delingen van ons bedrijf be staat nog werkgelegenheid serieuze, actieve medewerkers. Ervaring in betonverwerking verdient aanbeveling maar is geen vereiste. Geïnteresseer den kunnen onze personeels chef bellen onder nummer 01620-3941 of naar hem toe komen op kantoor. Koningsdijk Zo nodig komen wij graag thuis bezoeken. X Enkele nette meisjes gevr. om a.s. zomerseizoen mee op reis te gaan met kermisattrac tie, leuk afwisselend werk, h. loon. Vrij reisgeld. Brieven of persoonlijke afspraak Schim- melpenninck', Salonwagen. Ar tilleriestraat, Bergen op Zoom. X Werkvolk gevr. voor Rotter dam. Hoog loon. Aanm. Mo lenakkers 16, Woensdrecht. X Stichting „Nieuw-Unicum" Re activerings- en Verpleeghuis vraagtziekenhelpsters. Soil, schrift, a. d. directie, pers. op werkdgn. van 9-17 uur. Heren weg 215, Heemstede. Wie heeft er tijd om thuiswerk te verrichten? Inl. De Tipgever Postbus 21, H.I. Ambacht. «»pp J.mg- bod.-n Naaimachinenieuws. Volaut. z.z.-naaimachines v.a. 2 diverse merken elektr. v.a. 195,- bord. stoppen enz. inruil- mach. v.a. 25,-. Alleen Bekkers Naaim. spec, sinds 1890 Bosch straat 67, Breda, telefoon 41725. X Een verwarmingsapp. voor ie dere beurs. Install, bedr. De Weerd N.V., Markt 33, Etten Tel. 01608-2310. Prachtige middenstandswoning met garage, 3 slaapk. te koop in omgeving Hulst. Totaal 16 are. Komt aug.-sept. vrij. Bevr. Tel. 01140-2674. 12217-X Hofwijkstraat. Middenstandsw. 3 slaapk., plus zolder, waarop ook sl.k. te maken, uiterlijk 1 maand na aankoop aanvaard baar. f 50.000,- k.k. Makelaars v.d. Berg Co., Nwe. Gin- nekenstraat 43, Breda. Telef, 01600-24421. Gaat u trouwen of heeft u een nieuwe woning? Kredieten v. iedereen tot f 5000 - voor aan schaf meubilair, woningtextiel. Vraagt gratis folder. Dan krijgt u algehele inlichtingen. Postbus 1371, Rotterdam. 73416-X SPREEKUUR BURGEMEESTER De burgemeester houdt he den dinsdag 31 maart GEEN SPREEKUUR Voor spoedzaken kunnen incidentele afspraken wor den gemaakt met de ge meente-secretarie. Heden overleed, na een geduldig gedragen ly- den, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, in flatgebouw „Vredenbergh" te Breda, op de leeftijd van 76 jaar, onze lieve en zorgzame moeder, behuwd- en grootmoeder MARIA ANNA ELISABETH VAN DER KELLEN weduwe van Augustinus Franciscus Cornelius Marie van Dijck. Wij bevelen hare ziel in uwe gebeden aan. Bergen op Zoom: A. H. J. M. van Dijck J. C. van Dijckvan Aalst en kinderen Heerlen (L.) A. M. F. A. Diederenvan Dijck P. J. Diederen en kinderen Bergen op Zoom: E. J. A. M. Baartmansvan Dijck C. L. A. L. Baartmans en kinderen Willemstad (Curasao): Th. C. A. M. Sprockel-van Dijck J. C. C. Sprockel en kinderen Bergen op Zoom Ch. A. M. van Dijk C. L. J. Th. v. Dijck-Ooms en kinderen Breda, 30 maart 1964. Flatgebouw „Vredenbergh". De plechtige uitvaartdienst zal plaats hebben op donderdag 2 april a.s. om 11 uur in de kerk van de H. Joseph te Bergen op Zoom, waarna bijzetting in het familiegraf op de r.-k. be graafplaats te Bergen op Zoom. De overledene ligt opgebaard Zuidwestsingel 12 te Bergen op Zoom. Rozenkransgebed dinsdagavond om half 8 in de kapel van flatgebouw „Vredenbergh", waarna gelegenheid tot condoleren in flatgebouw „Vre denbergh". Woensdagavond rozenkransgebed om 7.30 uur in de kerk van St. Joseph te Bergen op Zoom. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Hotel „De Draak", Grote Markt, Bergen op Zoom. Receptie op woensdag 1 april a.s. ten huize van Baron Collot d'Escury te Kloosterzande, wegens familieomstandig heden van de jubilaris le Paasdag 1964 Enige en algemene kennisgeving Heden overleed in het Maria Hof te Etten, ge sterkt door de H.H. Sacramenten der Sterven, den, onze lieve, 90-jarige ZUSTER GUDULE (Maria Weesepoel). De H. Requiemmis zal plaats hebben op don derdag 2 april in de kapel van het Maria Hof om half 10, waarbij U beleefd wordt uitgeno digd. Namens de familie, M. M. Weesepoel Breda, Baronielaan 27. Op Goede Vrijdag, waarop wij de sterfdag van Christus herdenken, heeft God onze geliefde man, vader en opa, RENé VAN TROOST tot Zich geroepen. Gesterkt door de genademid delen van de H. Kerk is hij rustig naar zijn Schepper weergekeerd in de leeftijd van 66 jaar. E. M. van Troostvan de Vijver W. van Troost E. van Troostde Bock Yolande en Patrick W. van Troost M. van TroostGelderland Arnold en Eric P. van Troost en verloofde Terneuzen, 27 maart 1964. Hondiusstraat 11 De gezongen uitvaartdienst, waarbij U be leefd wordt uitgenodigd, zal plaats hebben op woensdag 1 april a.s. om 10 uur in de parochie kerk van de H. Willibrordus te Terneuzen, waarna de teraardebestelling op de r.k. begraaf plaats, aldaar. Samenkomst: Hondiusstraat 11 om 9.30 uur. Dodenwake met rozenkransgebed dinsdag om 19.00 liur in de Triniteitskerk. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief ontvingen gelieven deze advertentie als zoda nig te beschouwen. J. BIESBROECK VISMARKT 6 HULST WEGENS HUWELIJK DONDERDAG 2 APRIL A.S. Voor een betrouwb. gebruikte wagen is het adres: Toon Gij zen, Vestkant 125, Breda. Tel. 33346. Wij hebben in voorraad Ford Fairlane 1960 met radio Chevrolet 1957 met radio, DKW 1000 1959 met nieuwe motor, Opel bestel 1960, Opel 1200 1960 met radio, Jawa motor 1958 350 cc. Ford Zodiac 1962, Peugeot diesel 1961, V.W. de Luxe 1961, met roldak, Ford Zephyr 1959, Taunus 17 M 1962 met radio, Fiat 500 1960. Tau nus 17 M 1958, Fiat 1100 1958, C.V Bestel 1960, spotprijs, Ford Consul 1955, spotprijs, Renault Fregate 1955, spotprijs, Jawa motor '56, spotprijs 350 o Chevrolet '55 spotprijs de Lu xe, Opel Rekord 1956 zeer mooi, Opel Kapitan '56, Ford Consul 1956, pl. nog verschei dene inruilers, die wij hebben. Deze wagens worden onder ga rantie verk. In- en verkoop en financiering. Zondags geopend tot 3 uur. 75794-X Voor paaszaterdag en de 2e paasdag heeft de Vito-Garage te Breda, weer een mooie col lectie van le klas gebruikte automobielen in voorraad. Al deze automobielen zijn do or le klas monteurs geheel getest gecontroleerd en grondig na gezien, zodat wij ze voor de volle 100 pet. voor goed garan deren. Onze schriftelijke ga rantie die wij op onze auto's geven betekent dat alle even tuele kosten ook arbeidsloon voor onze rekening komen dus geen enkele risico voor de ko per. Wij hebben thans in voor raad: Fiat 600 D type 1962 Fiat 600 D 1961. Volvo 1960 Ford Zephyr type 1960, Ford Consul type 1960, V.W. de Lu. xe 1961, V.W. Kleinbus 1960, Fiat 1300 (Wit) 1962, Fiat 1300 (Groen) 1962, V.W. Cabriolet 1956, Renault Gordini I960, Simca 1000 1962, Fiat 600 D 1961; Fiat 1300 .1961, Simca 1000 1962, Fiat 600 D Neckar 1963 als nieuw. Koop uw auto in een zeer goed bekende ga rage, een garage met een mooie collectie en met zijn bekende 100 pet. garantie en komt daarom eens bij ons kijken en u zult dan ook zien dat bij ons geen ingevoerde auto's te koop staan le Paasdag geslo ten, 2e Paasdag geopend van 10 tot 's avonds 6 uur. Elke werkdag zijn wij geopend tot 's avonds 9 uur. Let op het juiste adres Vito-Garage ,te Breda Ginnekenweg 340-342, rechttegenover de kerk, vlak bij de Ginnekenmarkt (Total- benzinepomp). De garage met zijn mooiste keus. de 100 pet. garantie en het 'vertrouwdste adres. Inruil en financiering mogelijk. 75793-X Steeds goede gebr. auto's m. volledige garantie, inruil en financiering. Garage v. Kaam. B. op Zoom. Tel. 01640-4775. X Belcrum-Garage vraagt steeds aanrijding vrije auto's v.a. 1959 te k. Min. Kanstraat 18-20, Breda. Tel. 01600.39870. Nerveus? Gejaagd? Schieffers bloedwijn helpt bijzonder snel! Bevat aktief-Lecithine, vitami nen en mineralen, werkt bio- vitaal. Exclusief bij apothekers en drogisten. woensdagavond prettig en vast werk in een goed georganiseerde, solide gemeenschap goede sociale voorzieningen eerlijke kansen om vooruit te komen een zeker bestaan voor uzelf en uw gezin... Op de voorlichtingsavond van Hoogovens hoort u alles over de mogelijkheden, die deze steeds groeiende industrie biedt aan vaklieden en niet-vaklieden, in uw eigen beroep of in een geheel nieuwe funktie; over lonen en premies, enz. over huisvesting enz. Besteed die éne avond aan het belangrijke onderwerp van uw leven: uw toekomst. Datum en plaatsen van voorlichting staan hieronder in deze advertentie. Knip dit stukje uit en bewaar het - om het niet te vergeten De voorlichting wordt gehouden op WOENSDAG 1 APRIL a.s. te TILBURG: in Café Voskens, Heuvel 67, alwaar een kleurenfilm zal worden vertoond. BREDA: in Rest. De Graanbeurs, Reigerstraat 18, alwaar kleurendia's zullen worden vertoond. Aanvang 's avonds half acht De max. leeftijd voor aanneming is gesteld op ca. 45 jaar.

de Stem | 1964 | | pagina 4