Walcheren liWEMI ciTosm Dansdemonstratie te Vlissmgen £eeuwsch-Vlaanderen Overdracht viskotter KG 1 Barracuda op Noordsec Twee ernstig gewonden bij Philippine N.V. SLAVENBURG S BANK bestrijdt Rijn en koorts pijlsnel èn veilig nieuw! Zweefvliegtuig neergestort bij Hoogerheide Geldkistje gestolen uit benzinestation te Rloosterzande Zelf gerold, gauw verdiend emw ZUID-BEVELAND Dagblad De Stem neem ant after shave lotion Auto over de kop bij Oranjedijk GEVITAMINEERDE SneLTABLETTEN KORFBAL Vedo boekt een kostbare zege EXAMENS HOOGWATER GUNNINGEN Vandaag Morg en 2 DAGBLAD DE STEM VAN DINSDAG 31 MAART 1964 MIDDELBURG ORIëNTATIERIT Maandagmiddag hield de M.A.C.-Schel- degalm vanuit Middelburg haar Paas- onëntatient. De rit voerde over Walche ren en was 57,3 km lang. Van de 32 deelnemers werden er 14 geklasseerd. De rit was dit jaar voornamelijk bedoeld om de deelnemers vertrouwd te maken met het nieuwe K.N.M.V.-regelement. De volgende rit zal op Koninginnedag wor den gehouden. Op 18 juli is er dan de grote motorcross in de duinen bij „Vrou wenpolder" en Oostkapelle. De uitslag is als volgt: Klasse motoren: 1 J. v. d. Winkel met 471 strafpunten, Autoklasse 1 A. Sou wens met 25 strafpunten, 2 J. v. d. Kreeke 32 strafpunten, 3 P. Mmet 36 strafp., 4 T. Uil 38 strafp., 5 mevr. D. v. Boven 83 strafp., 6 G. Schout 116 strafp., 7 C. Janse, 128 strafp., 8 A. Ver donk 153 strafp., 9 J. v. Dis 235 strafp. en 10 J. Capon 263 strafp. VLISSINGEN JEUGDVAKANTIEWERK De Vlissingse Jeugdraad, samengesteld uit organisaties van verschillende rich tingen, organiseert in de paasvakantie voor alle schoolkinderen verschillende aardige attracties. Zo zijn er filmvoorstellingen in de zaal van het Leger des Heils en wel „Willem Teil" en „De stem in de nacht" op dins dag 31 maart en woensdag 1 april om, 10 uur, 13.30 en 15.30 uur en „Het beto verde bos" op donderdag 2 en vrijdag 3 april op dezelfde tijden. Alle kinderen krijgen in de pauze een traktatie en iedere honderdste bezoeker ontvangt een leuke prijs. Volksspelen, waaronder ringsteken GOES Paasconeert goed geslaagd (Van onze correspondent) Het knapenkoor van de Kath. Zeeuwse Koorschool en het r.-k. Mannenkoor heb ben op de middag van tweede paasdag het traditionele paasconeert verzorgd. Deze keer in samenwerking met het pa rochieel mannenkoor uit Ovezande. On der leiding van directeur-dirigent E. Heyblok werd het eerste gedeelte van het concert verzorgd door het Knapen koor, begeleid op het kleine orgel. Spe ciaal het Stabat Mater van Pergolesi kreeg een goede vertolking. In verband met de restauratie van het grote orgel was er op dit concert veel a capella- zang, die vooraan in de kerk plaatsvond Het Knapenkoor en het r.-k. Mannen koor vertolkten samen o.a. het Kyrie en Gloria uit de Missa Brevis van da Pa- lestrina. Het parochieel Mannenkoor van Ovezande o.l.v. de heer A. v. d. Swaluw bleek vooral in de kleinere koorstukjes van da Palestrina tot behoorlijke presta ties te komen. Hieruit bleek veer eens te meer, welke resultaten kunnen wor den bereikt wanneer een groep jonge enthousiaste zangers maar veel repe teert Voor dit concert in de parochiekerk van de H Maria Magdalena bestond een goede belangstelling. PIPO AMUSEERDE KINDEREN Zaterdag j.l. kwam Pipo de Clown naar de Schouwburg Juliana om daar persoonlijk met enkele honderden kinde ren kennis te maken. In het eerste programmagedeelte werd ae zaal op amusante wijze beziggehou den door een sneltekenaar, een gooche laar en een buikspreker met zijn pop Kootje. Na de limonade beleefde Pipo met zijn vriend Koko dolle avonturen, waaraan vele balons en het nodige water te pas kwamen. Kloetinge JEU GDTOERN OOI In het kader van de sportuitwisseling Kloetinge-Bredenscheid is de Kloetingse voetbalvereniging tijdens de paasdagen opgetreden als gastheer van de jeugd van Tus - Bredenscheid (Duitsland). De gastheren gaven aan dit bezoek een feestelijk tintje en organiseerden op za terdag voor Pasen een internationaal jeugdtoernooi op het gemeentelijk sport terrein voor A- en B-junioren, dat bij zonder goed geslaagd mag heten. Zowel de A_ als de B-junioren speelden een halve competitie. De uitslagen in de A-categorie luiden: Kloetinge-Bredenscheid 5-0, Kloetinge- Charlton 0-3, Bredenscheid-Charlton 0-2. De Engelse club Charlton werd hier gedecideerd winnaar, gevolgd door Kloe tinge en Bredenscheid. "Bij de B-junioren waren de uitslagen: Kloetinge-Bredenscheid 5-0, Kloetinge- S.K. Beveren 0-2, Bredenscheid-S.K. Be- veren 0-5. Hier wist dus de Belgische ploeg van S.K. Beveren te zegevieren met Kloetin- ge op de tweede plaats en Bredenscheid op de derde plaats. Na afloop van de wedstrijden werden in „Amicitia" de prijzen uitgereikt door de voorzitter van de v.v. Kloetinge de heer Roosdorp. De eerste prijzen waren bekers, terwijl er voor beide tweede prijswinnaar een lauwerkrans beschik baar was en voor de derde-prijswinnaar een medaille. Na afloop van de prijsuitreiking werd aan alle deelnemers een koffiemaaltijd aangeboden in „Amicitia", terwijl om half acht het optreden volgde van het jeugdcircus uit Goes. De Duitse jeugd bracht de zondag door in huiselijke kring bij de gastheren, ter wijl maandag een bezoek werd gebracht aan Middelburg, met o.a. een bezoek aan miniatuur Walcheren. Dagblad voor Zeeland KANTOREN voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Steenstraat 14, telefoon 2377, Huls. voor Walcheren en Zuid-Beveland. Klokstraat 1. telefoon 6252 GOES Eerste redacteur Exploitatie- voor Zeelandinspectie Zeeland. F DE LIGT L K M DE JONG tel. 6252 Goes tel 2377 HULST Redacteuren voor Zeeuwsch-Vlaanderen. P. G. KUYPERS, tel. 2377 Hulst (privé 3327) W. WOLTERS, tel. 2377 Rayonbeheerder voor Zuid-Beveland en Walcheren. K. MENU tel. 6252. Goes. Prijs voot losse advertenties, bestemd voor de editie Zeeland t 0,18 Der mm 1 mm Ingezonden mededelingen 2M» mm gewone advertenties Bij contract aanzien lijke reductie. „Kleintjes": 3 regels ol minder f 1.— elke regel meer 0,25. Als één regel gelden 23 letters en/ot leestekens. Bij plaatsing ook ln de Brabantse oplage resp. 1,60 en 0,60. Bij 3 achtereenvolgende ongewijzigde olaatsingen de derde plaatsing tegen half geld. zaklopen, busgooien enz. worden gehou den op woensdag 1 april om 14.00 uur op het speelveld aan de Bloemenlaan, Deze worden verzorgd door het Gere formeerd Jeugdwerk. De N.V.V.-jeugdorganisatie „Jonge Strijd" organiseert op donderdag 2 april van 14.00-17.00 uur een straattekenwed strijd op het plein bij de Bonedijke- school. En tenslotte verzorgt het jeugd- en jongerencentrum „Ruimte" op vrijdag 3 april om 13.30 uur een levend ganzen bordspel op het plein van de Bonedijke- school. CURSUS VOLKSDANSEN Gedurende het paasweekend van vrij dagavond 27 tot en met maandagavond 30 maart verzorgde de Nederlandse Volks dansvereniging (NEVO) een cursus volksdansen in de jeugdherberg De Scheldestroom. De heer J. Mijnsbergen was de organisator. De deelnemers, ruim 70 in getal, waren afkomstig uit heel Nederland en zelfs was er een groep van 25 Belgen. Cursusleider J. Castelein verzorgde de Joegoslavische dansen. De in Londen wpnende Schot Ian Anderson gaf in originele Schotse kledij les in de Schotse danskunst. De muzikale bege leiding werd verzorgd door Zus Harten uit Den Haag, accordeon en Jelle Dijkstra uit Leeuwarden, fluit. MODESHOW Vandaag en 1 april wordt in het Con certgebouw een modeshow gehouden, aanvang 8 uur. Hieraan wordt medewer king verleend door verschillende Vlis- slingse en Middelburgse zaken. AANVOER VISMIJN De visaanvoer aan de vismijn bedroeg in de week van 23 t.m. 28 maart 3721 kg exportgarnalen, 829 kg bot, 679 kg schar, 2977 kg schol, 171 kg wijting, 5 kg kabel jauw en 6 kg haring. (Advertentie) (Advertentie) (Van onze correspondent) Op de weg Philippine-Driekwart werd de 31-jarige bedrijfseconoom A. v. G. wonende te Den Haag, zaterdagavond om 7.10 uur zwaar gewond, toen zijn auto tegen een boom terecht kwam. Zijn 16 jarige medereiziger A. W. uit Philippine werd hierbij levensgevaarlijk gewond. Dokter P. uit Sas van Gent, die snel ter plaatse was, verleende eerste hulp. Bei de slachtoffers werden overgebracht naar het ziekenhuis te Sluiskil. De vervangend groepscommandant van de rijkspolitie te Sas van Gent verzoekt de bestuurder van' een Duitse personen auto (merk Mercedes kleur beige) en de Nederlands sprekende mede-inzitten de, die getuigen zijn geweest van het ongeluk, zich voor het geven van inlich tingen te willen melden bij de groeps commandant van de rijkspolitie te Sas van Gent. (Tel. 01158-375). EFFECTEN TERNEUZEN: KERSSTRAAT 13 TEL. (011501—3774 HULST: ZITDAG STEENSTRAAT 20 Sint-Jansteen RAADSVERGADERING De raad der gemeente zal op donder dag 2 april in openbare vergadering bij eenkomen. Doordat de verbouwing van de raadszaal nog niet voltooid is zal de vergadering in het r.-k. Jongenspatronaat plaatsvinden. De agenda vermeldt een voorstel van het college van b. en w. om aan het wie- Iercomité „De Sporters" te St.-Jansteen een subsidie van 500,-, alsmede een ga rantie in een eventueel tekort van maximaal 500,- te verlenen in de kos ten verbonden aan de organisatie van een op 15 juni a.s. in de gemeente te houden wielerwedstrijd. (5e dag van de door de stichting Eurosport te Amster dam georganiseerde zesdaagse voor be roepsrenners). Tevens stelt het college van b. en w. aan de raad voor om medewerking te verlenen aan een verzoek van het be stuur van de r.-k. scholen voor bijzonder gewoon lager onderwijs, Hoofdstraat 6 te St.-Jansteen, in de financiering van de kosten verbonden aan het exploiteren van een schoolbus gedurende het gehele schooljaar. Sluis SCHIETWEDSTRIJD In „De stad Sluis" schoot de luchtbuks club van die naam tegen Retranchement Sluis won de match met 829 tegen 807 wedstrijdpunten. peze werdengeschoten door: Sluis: 1- mevr. A. v. Landschoot-de Baets 169 p., 2 G. van Landschoot 167 p., 3 F. Baas 167 p., 4 A. Vermeulen 164 p., 5 Iz. Ie Roy 162 p., Retranchement: 1 T. van Solingen 168 p., 2 F. de Kramer 163 p., 3 R. v. d Voorde 163 p., 4 A. J. v. d. Wege 161 p., 5 J. Luteyn 152 p. De uitslag van de schieting op de ge- lukskaart luidt: 1 J. Luteyn, Retranchement, 2.W. L. Ghijsels, Sluis, 3 F. de Kramer, Retran chement. TERNKUZEN OUDE DAME AANGEREDEN De bejaarde mevrouw de wed. E. J. v. E. uit Terneuzen werd door een bromfietser zaterdagmiddag om ongeveer één uur aangereden toen zij vanaf de Axelsebrug plotseling het voetgangers pad wilde oversteken. De bromfietser, de heer T. O. uit Terneuzen, kwam vanaf de Markt. Mevrouw J. kwam te vallen in liep daarbij een hersenschudding op. Zii werd naar het Julianaziekenhuis ge bracht. GESLIPT DOOR TE GROTE SNELHEID Een personenauto, bestuurd door de heer J. de P. uit Ertvelde, slipte zon dagavond om 7 uur in de bocht naar het Zevenaardok toen hij deze bocht met veel (Advertentie) Dat komt door het speciale Citosil procédé. Doe zo'n modern sneltablet in 'n glas water. Kijk, het valt uiteen in een nevel van micro-deeltjes. Pijlsnel: zo ban uw bloed het sneller opnemen. Veilig: zo maakt uw maag geen bezwaar. de gele sneltabletten met de pijlen. Pijn en koorts verhogen de behoefte aan vitaminen: Citosil bevat Bi en C. Om u te beschermen tegen infectie - om uw weerstand te verhogen. Citosil is een sneltablet. Dus: zonder bijmenging van schadelijke stoffen, enkelvoudig, veilig. 20 stuks f 1.-. te hoge snelheid nam, terwijl de weg door regen glad was geworden. Een te genligger, een personenauto, bestuurd door de heer W. K. uit Terneuzen, werd door de Belg aangereden. Mevr. K werd hierbij niet ernstig gewond. De auto werd echter zwaar beschadigd en moest met een kraanwagen worden wegge sleept. De Belgische auto werd eveneens zwaar beschadigd. Z uiddorpe AMBTSJUBILEUM Vier april is voor de postcommandant D. Bijl, wachtmeester le klasse rijkspo litie, een gedenkwaardige dag. Dan is hij nl. 25 jaar hij de politie. Wachtmeester Byl was op 2 maart jl. 10 jaar te Zuid- dorpe, waar hij een populaire en geziene figuur is. Hij kent namelijk het geheim, naast tactvol politieman onverdeeld het ver trouwen van de bevolking te winnen door zich ook voor haar sociale aangele genheden te interesseren. Zo is hij o.m. voorzitter van de E.H.B.O., penningmees ter van het St.-Nicolaascomité en zit hij in het bestuur van de jaarlijkse reis voor ouden van dagen. Maar vooral de veilig heid van het verkeer ging wachtmeester Bijl ter harte. Hij spande er zich voor in de bejaarden daarin wegwijs te ma ken, gaf toelichtingen op hun bejaarden middagen en in de praktijk. Verschillen de aantrekkelijke verkeerscursussen voor het gehele publiek gaf hij eveneens. Voorts leerde hij persoonlijk de fiet sende zowel als lopende schooljeugd de moeilijke ingang naar de school aan de St.-Marcusstraat veilig te nemen. (Advertentie) (Van onze verslaggever) De heer A. Bakx uit 'Bergen op Zoom is tweede paasdag met een zweefvlieg tuig op een weiland te Hoogerheide neer gestort. Het vliegtuigje werd zwaar be schadigd, de heer Bakx brak zijn neus been. Hij is in het hospitaal van de vliegbasis Woensdrecht opgenomen. Het ongeluk gebeurde, doordat de heer Bakx, die even tevoren van de vliegbasis was opgestegen, in een vrille raakte en het zweefvlegtuig daar niet meer uit wist te krijgen. Het toestel kwam met een harde klap met de neus naar voren op een weiland van de heer Pijnen terecht. Vele toeschouwers van de voetbalwed strijd MetoGoes kwamen toesnellen het toestel stortte ongeveer 100 meter van het voetbalterrein neer om te trachten hulp te bieden. Deze was echter niet nodig, omdat de heer Bakx, die in het bezit was van een zweefvliegbrevet, weliswaar versuft, maar niet ernstig gewond was, aan gezicht en benen. Het zwaar beschadigd toestel zal vandaag naar de basis worden teruggebracht. (Van onze correspondent) Zaterdagavond omstreeks 9 uur kwam de heer C., garagehouder en dealer van het benzine, en pompstation, gelegen aan de Hulsterweg te Kloosterzande, tot de ontdekking, dat een insluiper het kantoor 'was binnengedrongen. De deur was opengebroken, doch de sleutel zat er nog op. In het kantoor werd een geldkistje vermist, inhoudende f 100 aan Nederlands geld en 100 Belgische frank. De speurhond van de politie kon het spoor volgen tot aan de Pres. Roosevelt- straat, waar de dader blijkbaar op een rijwiel of bromfiets is gesprongen, waar door de hond het spoor bijster raakte. (Advertentie) Exclusief verkrijgbaar, bf/.de kappër.J? (Van onze correspondent) Op de provincialeweg IJzendijke Schoondijke nabij het beruchte punt Oranjedijk, is maandagmorgen een per sonenauto, bestuurd door de heer J. v. C uit het Belgische Stekene in de berm van de weg terecht gekomen. Hierna vloog de auto drie keer over de kop, en kwam in een rechts naast de weg ge legen sloot terecht. De auto werd zwaar gehavend. De bestuurder, alsook zijn echtgenote en kind kwamen met de schrik vrij. Het gevaarlijke punt is reeds enige tijd door een knipperlicht beveiligd, hetgeen echter nog niet veel resultaat opgeleverd heeft. (Advertentie) AS 1-64 i A Op de Noordzee vond de proefvaart en overdracht plaats van de nieuwe vis kotter K.G. 1, genaamd Barracuda Eigenaars zijn de heren Minneboo en Zn. te Colijnsplaat. Het schip is gebouwd en afgewerkt door de fa. Gebr. v.d. Sande, scheepswerf en machinefabriek te Breskens en heeft een lengte van 19 meter en een breedte van 5 meter. Traditioneel geschiedde de overdracht buitengaats en wel door de heer v.d. Sande jr., die de heren Minne boo dankte voor het vertrouwen door hun in de zaak gesteld. Hij wenste hen verder een behouden vaart en goede vangsten toe. Burgemeester Schuit van Kortgene en Colijnsplaat bracht in zijn speech o.a. naar voren dat het hem een ge- tegen pijn, griep en koorts noegen door drie generaties Minne boo aan voord te zien en feliciteerde de lieren Minneboo met, het mooie schip. De heer Minneboo sprak daar op eveneens een dankwoord. Het vaartuig is vervolgens naar zijn thuishaven Colijnsplaat gevaren. Traditiegetrouw werd tijdens het paasweekend in de Vlissingse jeugdherberg Scheldestroom door de Nederlandse volksdansvereni ging weer een danscursus georga niseerd. Dit jaar stond de cursus in het teken van de Schotse en Joegoslavische volksdansen. In de tuin van de jeugdherberg gaven de 68 Belgische en Nederlandse deelnemers en -neemsters een de monstratie Voor het Vlissingse Vedo ligt de weg naar de eerste klas van de Zeeuwse Korfbalbond zo goed als open. Het ver sloeg zaterdag mededinger Blauw-Wit 1 uit Kloetinge met 5-3, waardoor de Vlis- singers nu in klas 2 aan de leiding staan met 4 punten voorsprong op Blauw-Wit. In de eerste klas zorgde Volharding 1 voor een paasverrassing door het beter geplaatste Tjoba 2 een 4-2 nederlaag to te brengen. De ploeg uit het mosseldor werkte zich hierdoor één plaats omhoo ten koste van Elto 1, dat tegen Swift het huzarenstukje van vorige week teg<? leider Luctor 1 niet kon herhalen. Elt kampte met enkele geblesseerde dames, maar het is de vraag of deze de spre kende 6-3 nederlaag tegen Swift 2 had den kunnen voorkomen. Leider Luctor 1 herstelde zich tegen Ondo 1 ondubbel zinnig (8-1). Zuidwesters had op eigen terrein tegen Togo 2 nog niet direct de oude vorm te pakken. Niettemin bleven de punten op Souburg (5-3) en bleven de Goese reserves in de degradatiezor- gen. Door de resultaten van zaterdag middag is er in de eerste klas duidelijk ruimte gekomen tussen het leidende duo Luctor 1 en Swit 2 en de overige ploe gen. De rangschikking in de hoogste Z.K.B.-afdeling is nu: Luctor 1 9-16, Swit 2 8-14, Tjoba 2 8-10, Zuidwesters 1 8-10, Volharding 1 9-8, Elto 1 11-8, Ondo 1 9-6, Togo 2 7-2, Animo 2 7-2. In 3a viel de strijd om de hegemonie tussen Animo 4 en BKC ten gunste van de Bressiaanders uit (4-7). Het kampi oenschap van de BKC'ers is nu nog een kwestie van enkele weken. De uitslagen: le kl.: Volh. 1-Tjoba 2 4-2, Zuidw. 1-Togo 2 5-3, Swift 2-Elto 1 6-3, Luctor 1-Ondo 1 81, 2a: Vedo l-Bl.-Wit 1 5-3, 2b Togo 3- Bl.-Wit 2 9-1. 3a: Stormvogels-Animo 5 4-3, Animo 4. BKC 4-7. 3b: Elto 2-de Poel 8-3. Van onze adverteerders OPENING LEDERWARENZAAK TE GOES De heer L. Roovers heeft onofficieel zijn geheel nieuwe lederwarenzaak ge opend in de Lange Vorststraat te Goes. Op ruim 100 m2 verkoopoppervlakte, keurig ingericht en ruim belicht biedt de heer Roovers lederwaren, handschoe-. nen en suède kleding te koop aan. De meeste artikelen zijn vervaardigd op eigen atelier en naar eigen ontwerp. Het geheel is overzichtelijk opgesteld en er is een grote sortering. Vanmiddag is er gelegenheid de' zaak te bezichtigen, waaraan dan tevens een receptie ver bonden is. MUZIEKSCHOOL Aan de Terneuzense muziekschool zijn geslaagd: piano le graad: Anneke Stuy; Ellen v.d. Kloostere, Nelleke de Lijzer, Annemarie Brunekreeft (met de hoogste lof), Annemieke van Kerkhoven, Anne- lies Rammeloo, Max Renaud, Jan Pauw, Bert Hovestadt, Wim Wieland (met lof), Wies Wieland (met hoogste lof). Afge wezen 3 kandidaten; 2e graad: Elly Steen bakker. Willy Bottemanne, Mieke Baart met lof, Joop Haak; 3e graad: José Jan sen; accordeon le gr. Adri v.d. Berge met lof; viool le gr. Anita van Hecke, Ina Hamelink, Lya de Putter met hoogste lof. Wim Stadhouders; 3e gr. Olga Janse met lof, Ernest Visser met lof, Kees van Driel met hoogste lof; cello le gr. Nel leke Riemens met lof, Ben Thamoes met lof; gitaar le gr. Willy Rouw; fluit le gr. Ria de Pooter met lof; Yvette Jansen; hobo le gr.: Ad Hamelink met lof, fagot le graad: Arie Faas' met hoogste lof; harmonium le gr. Kees Klaassen; Govert Jansen; 2e gr.: Peter Simons. RIJKSUNIVERSITEIT GRONINGEN Geslaagd voor kandidaatsexamen tand heelkunde de heer J. P. van Hoeve (Sluiskil). (Advertenties) mm Morgen, woensdag 1 april, gelden voor de provincie Zeeland de volgende hoog waterstanden: Hansweert 5.33 en 17.51 uur, Terneuzen 4.52 en 17.15 uur, Vlis- singen 4.21 en 16.44 uur, Wemeldinge 6.14 en 18.35 uur. BERGPLAATS TE BORSSELE De bouw van een bergplaats voor Gem. Werken te Borssele is gegund aan de laagste inschrijver, de firma A. Melis, Monsterweg Borssele, voor de som van 20.627, westdorpe Kunsthandel Troutzaerte Expositie Werken Aart Roos. SAS VAN GENT Olympia 20 uur Krankzinnige begeerte. HULST Bioscoopgebouw 20 uur Alleman. OOSTBURG Ledel 20 uur Alleman, a.l. TERNEUZEN Luxor 20 uur Zo'n meisje, 18 J. WESTDORPE Kusthandel Troutzaerte Expositie wei ken Aart Roos HULST Bioscoopgebouw 20 uur Alleman OOSTBURG Ledel 20 uur Alleman MOERBEKE-KOEWACHT A. de Bock 15 uur Schieting KOEWACHT R. de Bock 15 uur Jaarmarktschieting Hotel Zelandia 19.30 uur Groot bal BRESKENS Uitkomst 19.30 uur Raadsvergadering

de Stem | 1964 | | pagina 2