Canada voegt daad bij woord Politieke spanning voorlopig geweken De Gaulle bedreigd voor afreis Mexico VIER DODEN NA FOUT INHALEN Rijkspolitie Den Bosch arresteert vijf man in autozwendel-komplot Bestemmingsplan vaak redding recreatie-oorden Prostituee^ ontsnapt aan wurgmoord hlburger loopt in de val met nieuwe kleren Luchtbrug Water gedaald in Amerika's rampgebied Doodstraf voor Jack Ruby DAGBLAD VOOR ZEELAND Vrij zonnig Oproerpolitie naar Antillen Haarlemmer (19) ingesloten IN BRABANT Jonge Hagenaars aangehouden voor roofoverval ,,A II gemakkelijk neer te halen" Schmeher weerlegt kritiek Kotlenkamp 2e hemd halve prijs le hemd 13.90 2e hemd 6.Q5 (04e JAARGANG No. 24538 Voor God, Koningin en Vaderland Uitgave: N. V. Uitg. Mij. Neerlandia. Directeur: Drs. W. A. J. M. Harkx. Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureau: Breda - Reigerstraat 16 Tel. 22341 (5 lijnen). Postgiro 1114111. ajgbla9 MAANDAG 16 MAART m Abonnementsprijs 9,75 per kwartaal, excl. 0,25 incasso; 11,85 per post excl. 0,50 incasso; 0,75 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,45 per mm. Bij contract aanzien lijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse eilanden: GOES, Klokstraat 1 telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Hulst, Steenstraat 14 telefoon 2377 (Bijbureaus: TERNEUZEN: IJsbaanstraat 24 telefoon 2601 OOSTBURG: Nieuwstraat 41telefoon 289„' EERSTE V.N.-TROEPEN P CYPRUS AAN LAND Bij een wurgpoging is in Amster dam de vierentwintigjarige pros- tituée E. F. ternauwernood aan moord ontsnapt. Dit heeft com missaris W. Binnendijk van het bureau Warmoesstraat meege deeld, nadat de vrouw zaterdag een relaas van het gebeurde ge geven had. Ze liep flinke verwondingen aan het strottenhoofd en aan een oor op. Een tweeëntwintigjarige, donkerblonde Am sterdammer wordt thans gezocht. Hij had de vrouw al driemaal bezocht en heeft haar, volgens de voorhanden zijnde gegevens, bij het verlaten van een kelderwoning, van achteren aan gevallen. Er ging een worsteling aan de wurgpoging vooraf, waarbij de Am sterdammer vermoedelijk met een naaldhak verwond is. Het signalement van de gezochte is bekend. De eenentwintigjarige automonteur M. Doest is dit weekeinde met een stiletto neergestoken. In een café aan de Oos- terburgergracht in Amsterdam ver wondde de vierentwintigjarige Antil liaanse zeeman A. IJ. hem in de rug. Aanleiding tot de steekpartij zou een tussen beiden bestaande vete zijn ge- llrnnfl- weest. In Tilburg heeft de politie zater dag enkele uren na een inbraak bij het aannemingsbedrijf Torremans n.v. een vroegere werknemer aan gehouden. Hij liep met een uit zonderlijk groot pak door de stad, dat later een aantal nieuwe kos tuums bleek te bevatten. Met een deel van de achtenveertighonderd gulden, die hij in een geldkistje bij zijn oude baas had meegenomen had de bouwvakker die kleren be taald. Veertienhonderd gulden van de buit waren weggegeven aan twee mannen, met wie de dader in hetzelfde pension woonde. De drie hebben thans elders „pension" ge kregen. DOOR VERSTIKKING is een 71-jarige Amsterdamse stukadoor om het leven gekomen. Er was brand uitgebroken in zijn woning. Buren ontdekten die en sloegen alarm. VIJFHONDERD gevangenen zijn nabij de grens van Cambodja onder commu nistische guerillastrijders gemaakt tijdens een actie van Zuidvietnamese troepen. Zes Amerikanen kwamen om bij het neerschieten van een helikopter en een verkenningsvliegtuig RASSENDISCRIMINATIE IN openbare gelegenheden is voortaan bij de wet ver boden in Maryland, de eerste zuidelijke staat in Noord-Amerika die tot deze maatregel is overgegaan. Een ontwerp- conventie tegen rassendiscriminatie heeft de commissie voor de rechten van de mens dit weekeinde goedgekeurd. TER DOOD veroordeeld werden in Rabat elf personen nadat zij schuldig waren bevonden aan een komplot om koning Hassan te vermoorden. TWEEMAAL TER dood veroordeeld en tweemaal gratie. Dit unicum staat sinds enkele dagen op naam van de Brit Sim- cox die in 1948 zijn vrouw en onlangs zijn schoonzuster vermoordde. De eerste keer kreeg hij. na tien jaar zitten, we gens voorbeeldig gedrag zijn ..levens lang" kwijtgescholden. Nu heeft hij weer levenslang. EEN LAWINE verraste zaterdag in de Franse wintersportplaats Val d'Isère icht skiërs. Vijf kwamen om het leven. De drie andere konden zich in veilig heid stellen. Weersverwachting, medegedeeld door het K.N.M.I., geldig tot maan- dagavond Zonnig weer maar in het zuiden l van het land aanvankelijk nog be- l wolking. Langs de waddenkust tot l krachtig en in de rest van het land 2 tot matig afnemende noordooste- J lijke wind. Dezelfde of iets hogere maximumtemperaturen. Vandaag zon onder 18.47 uur maan op 8.19 uur. Morgen zon op 6.50 uur maan °nder 23.18 uur De zware politieke spanning die rond Cyprus heeft ge heerst en die vrijdag door een invasiedreiging van Turkse zijde naar een explosieve climax werd geleid, is voorlopig geweken. Met opluchting werden de snelle besluiten van de Veiligheidsraad die vrijdagnacht tot rond vijf uur onze tijd vergaderde begroet. Zaterdag al vertrokken de eerste Canadese soldaten voor Thants vredesleger naar Cyprus. In de loop van zondag arriveerden nog meer vliegtuigen met Canadese troepen aan boord. Turkije en Griekenland hebben aangedrongen op een snelle aanvoer van V.N.-troepen. Nieuwe wrijving is ontstaan tus sen Makarios en de bevelhebbers van het vredesleger. Makarios is van oordeel dat de Cypriotische re gering gesteund moet worden bij het handhaven van de orde, maar de V.N. wensen een volkomen neu trale houding aan te nemen. Turkije begon vrijdagavond al tekenen te vertonen dat de invasiedreiging meer bedoeld was als een middel om politieke druk uit te oefenen op Oe Thant, die slechts moeizaam vorderde met de vor ming van zijn veiligheidsleger, dan een waarschuwing voor Ankara's werkelijke bedoelingen. De Turkse afgevaardigde in de Veilig heidsraad noemde het „ultimatum" dan ook een „puur verzinsel", toen de Griek Rossides verklaarde dat een Turkse in vasie ophanden was. Na een onderbreking van bijna twee uur werd tenslotte de resolutie ingediend waarin bij alle leden nog eens werd aangedrongen af te zien van elke daad of dreiging, die de toestand op Cyprus kon verergeren. Er werd tevens verzocht dat Oe Thant de uitvoering van de re solutie van 4 maart, ter instelling van een V.N.-leger, snel uitvoert, waarbij aan de leden werd gevraagd daartoe met hem samen te werken. Nadat Turkije de Veiligheidsraad per telegram had laten weten dat het niet op Cyprus zou interveniëren, ging de Chevas. bevelhebber van de V.N.-troepen in de Gaza-strook, is op Cyprus aange komen om het bevel over de V.N.-troe pen voor de met verlof zijnde Indiër Gyani waar te nemen. De Britse gene- raal-majoor Nike Carver blijft aan als plaatsvervangend commandant van de V.N.-macht. De Griekse regering heeft de opperbe velhebber van de NAVO, generaal Lem- nitzer verzekerd, dat de Griekse NAVO- troepen in Turkije zullen blijven nu een oorlog voorkomen is. Het ingrijpen van Lemmtzer kwam nadat de Griekse rege ring hem op de hoogte had gesteld van de evacuatie der gezinsleden van de in Turkije gelegerde Griekse NAVO-militai- ren. Premier Kroestjev mengde zich ook rechtstreeks in het Cyprusconflict door Makarios materiële en morele steun te beloven, als het eiland zou worden aan gevallen en door de Turkse president Kemal Gursel een nota te zenden waarin werd aangedrongen op matiging en af zien van militaire operaties tegen Cyprus. In Istanbul hebben tienduizend Turkse studenten zondag gedemonstreerd. Er werd een beroep gedaan op het leger naar Cyprus te gaan. Afbeeldingen van Makarios werden verbrand. Koning Constantijn van Griekenland heeft vrijdag tijdens het hoogtepunt van de crisis getracht een telefoongesprek met president Johnson te hebben. De ko ning kon de Amerikaanse president ech ter niet te pakken krijgen omdat deze op weg was naar de overstroomde ge bieden. Vanuit Nicosia werd dit weekeinde nog een klein incident gemeld. In de omge ving van de hoofdstad zou een Brits legervoertuig beschoten zijn. Een soldaat werd licht gewond. Mr. Schürmann. leider van de Neder landse delegatie bij de V.N. en even op bezoek in Nederland, verklaarde in Rot terdam dat de kans klein is dat Neder land bij de kwestie-Cyprus betrokken wordt. Het gerucht dat hij aangezocht zou zijn als bemiddelaar op Cyprus, wimpelde mr. Schürmann weg. w*n am raad uiteen. In Ottawa besloot eveneens tijdens een nachtelijke spoedzitting het Lager huis dat onverwijld 1150 man Canadese troepen naar het eiland zullen worden uitgezonden. De voorhoede van deze troepenmacht is inmiddels op Cyprus ge arriveerd. De aanvoer van uitrustings stukken zal wel wat langer duren. Het vliegdekschip Bonaventura wordt eind deze week met rijdend materieel in Fa- magusta verwacht. Vandaag begint de Canadese luchtbrug pas goed te werken. In Londen belegde premier Douglas Home een spoedzitting met zijn voor naamste politieke en militaire adviseurs. Hoewel de spanning was afgenomen stelden de Britse leiders pogingen in het werk de oprichting van de vredesmacht te herstellen. Het ligt niet in de bedoe ling op korte termijn het gedeelte van de Britse troepen, dat niet wordt inge deeld bij de V.N., van het eiland terug te trekken. Wanneer het V.N.-leger sterk genoeg is zullen deze troepen worden teruggetrokken op hun basissen. Het Finse contingent troepen voor Cy prus zal bestaan uit een bataljon vrijwil ligers van ongeveer zevenhonderd man. Spoedig wordt de Zweedse bijdrage van zevenhonderd man op Cyprus verwacht. De kolonel Jonas Waern, die ook al in Kongo het bevel over een Zweeds V.N.- bataljon voerde, is commandant van het Cyprus-contingent geworden. De Ieren verwachten over twee a drie weken hun contingent naar Cyprus te kunnen sturen. De Braziliaanse generaal Carlos Paiva- Ondanks de massale veiligheidsmaat regelen op het Parijs vliegveld Orly en dreigende telefoontjes heeft president Charles De Gaulle zondag met onbezorgd gezicht afscheid genomen van ministers, diplomaten en andere hoogwaardigheids bekleders en zich ingescheept in een Boeing 707 van de Air France die hem en zijn echtgenote naar Martinique heeft gebracht. Vandaag zal de president ver der reizen naar Mexico voor een officieel bezoek van drie dagen. De Franse politie heeft met betrek king tot de reis van De Gaulle geen risico's genomen. Dagen tevoren al werd de presidentiële Boeing 707 geïsoleerd en mochten alleen hoogst betrouwbare mon teurs het toestel naderen. Anonieme tele foontjes, kort voor het vertrek, met mededelingen dat aan boord van het vliegtuig een bom zou zijn geplaatst, leid den tot nieuwe onderzoekingen. Op Orly was een politiemacht van 640 bewapende agenten samengetrokken. Ook in Mexico zijn uitgebreide veilig heidsmaatregelen genomen. In alle ste den waar het Franse staatshoofd dat ook de minister van buitenlandse zaken Couve de Murville in zijn gevolg van veertig man heeft zijn de politie korpsen nauwkeurig geïnstrueerd en zo nodig uitgebreid. De Mexicaanse politie krijgt hierbij de hulp van de Franse nationale veiligheidspolitie. Op de Franse Antillen arriveerden drie vlieg tuigen met manschappen van de Franse oproerpolitie De Gaullezal in Mexico spreken met zijn ambtgenoot Mateos. Volgens politie ke waarnemers zal hij Mateos beloven Op de foto: Uitgeleide gedaan door de gouverneur van Parijs, gene raal Dodelier, loopt De Gaulle langs de ere-wacht naar zijn vlieg tuig. dat Frankrijk er bij zijn deelgenoten in de Euromarkt op zal aandringen een redelijk beleid te voeren ten opzichte van Latijns-Amerikaanse produkten. In de komende herfst wil De Gaulle een reis van een maand door Latijns- Amerika maken. Hij wil de economische en ook de'cultui'ele betrekkingen met dat deel van de wereld verbeteren. Om de bevolking te kunnen toespreken neemt hij Spaanse les. Vier doden en twee gewonden zijn het trieste gevolg van een autobotsing, zater dagavond op de rijksweg Haarlem Amsterdam. Het ongeluk ontstond door dat een negentienjarige Haarlemmer bij het passeren van zijn rijbaan raakte en tegemoetkomend op de wagen van de Santpoortse familie Van Bennekom reed. Op slag dood waren de zesendertig- jarige mevrouw Van Bennekom, haar tweejarig dochtertje Catharina en haar vijfjarig zoontje Joost. Enkele uren na de aanrijding overleed de eenenveertig jarige boekhouder Van Bennekom. De dertienjarige zoon Rob, eveneens inzit tende van de verongelukte auto, is o.m. met een hersenschudding in de Haar lemse Mariastichting opgenomen. De Haarlemse, monteur, die de botsing ver oorzaakte, is ingesloten. Gebleken is dat hij kort voor het ongeluk cognac ge dronken had. Getuigen hebben verklaard dat hij met grote snelheid enkele auto's gepasseerd heeft. In Harderwijk is de negentienjarige G. van Boksmeer overleden na een ver keersongeluk. De auto, waarin hij zat, slipte tegen een stapel ijzeren balken. De drieënvijftigjarige J. Elenbaas uit Haarlemmermeer is vermoedelijk even eens het slachtoffer van een aanrijding geworden. Even buiten de bebouwde kom van Amsterdam werd hij in de berm van de Haagse weg gevonden, o.m. met een wond aan het achterhoofd. Vlak bij de plek waar hij gevonden werd Vijf arrestaties heeft de ryks- politie in het Bossche district tot heden verricht bij de geleidelijke ontrafeling van een wijd vrtakt in ternationaal komplot van Duitsers en Nederlanders, die zich hebben beziggehouden met het stelen en verhandelen van nieuwe of bijna nieuwe personenauto's De rijkspolitie is tot actie kunnen overgaan na maandenlang hard nekkig en behoedzaam speurwerk. Aangehouden zijn de gebroeders J. en L. van O., firmanten van een garage- en autoverkoopbedrijf aan de Oude Molenstraat in Oss, de in het kei-kdorp Reek (gemeente Schayk) wonende J. L., bedrijfs leider van de zaak, de' Nijmeeg se handelaar in tweedehands auto mobielen J. van O. en de Duitser J. B. De politie vermoedt, dat de bende in Nederland door aanrijdingen to taal vernielde auto's opkocht en deze door uit Duitsland gesmokkel de of gestolen auto's verving. In de autowerkplaats in het dorp Reek een vervoerbedrijf van de firma Van O., zouden de Duitse wagens van de motornummers van over eenkomstige typen Nederlandse autowrakken zijn voorzien. De oor spronkelijke Duitse wagens werden dan later met Nederlandse ken tekenbewijzen verkocht. De auto wrakken werden vernietigd. De rijkspolitie onder leiding van de officier van justitie, mr. J. Booster uit Den Bosch is nog niet al te royaal met het verstrekken van inlichtingen. Dit omdat Q-m. wordt verwacht, dat ook in West- Duitsland nog een aantal arresta ties ophanden is. De politie heeft veertien perso nenauto's, die onlangs door de firma Van O. van de Duitse „leve ranciers" overgenomen waren, in beslag genomen. In enkele geval len waren de gestolen auto's al doorverkocht aan niets vermoeden de klanten. Het nog lopende onder zoek van de rijkspolitie zal onder meer een antwoord moeten ver schaffen op de vraag, op welke wijze de gestolen auto's over de Duits Nederlandse grens zijn ge bracht. Ook zal nog uitgemaakt moeten worden, welke rol het nevenbedrijf van de firma Van O., gevestigd in het kerkdorp Reek, precies in de affaire heeft ge- speeld. trof de politie auto-sierstrips aan. In het ziekenhuis bleek dat de aanvankelijk be wusteloos aangetroffen man overleden was. De achtjarige Rikie Jansen kwam in Veltum, Limburg, om het leven nadat ze onvoorzichtig de weg overstak en door een personenauto werd gegrepen. In Bergen op Zoom kwam C. van Egeraat (67) om het leven, enkele uren nadat hij, de Antwerpsestraatweg over stekend, geschept was door een slippen de bestelauto. Aan de gevolgen van een botsing op de Luikerweg in Valkenswaard is in het ziekenhuis te Eindhoven de zesendertig- jarige M. Jansen uit Valkenswaard over leden. Hij botste op een tegemoetkomen de Duitse wagen. Als het opzienbarende nieuwe Ameri kaanse vliegtuig A-ll gebruikt wordt voor spionagedoeleinden boven de Sovjet- Unie dan zal dit hetzelfde lot ondergaan als de U-2. Het zal ook neergeschoten worden. Dit heeft de Russische lucht- maarschalk Wladimir Soedets gezegd naar aanleiding van de beweringen van Amerikaanse journalisten dat de A-ll on bereikbaar zou zijn voor de Sovjet luchtverdediging. Het gezaghebbende Amerikaanse lucht vaartblad ..Aviation Week" publiceerde vorige week een verhaal waarin stond dat de A-ll in het geheim al vluchten boven de Sovjet-Unie had gemaakt, waar uit. aldus het blad, kon blijken dat het voor de Russen vooralsnog onbereikbaar In het overstromingsgebied van de Amerikaanse rivier de Ohio is zondag het water gaan zakken na een schade te hebben aangericht, die wellicht meer dan 350 miljoen gulden zal bedragen. Elf personen kwamen bij de overstro mingsramp om het leven en het Rode Kruis in Washington maakte bekend dat, volgens de eerste ramingen meer dan 21.500 huizen in vijf staten zijn bescha digd of vernield. Een hachelijke toestand ontstond zon dag in Cannelton, Indiana, toen de rivier een gat in de waterkering sloeg. Twee honderd bewoners moesten hier worden geëvacueerd. Bij Louisville in Kentucky is het water nog niet gedaald. De stad is echter veilig achter een muur van zandzakken. Na de vlucht die president Johnson over de bovenloop van de Ohio had ge maakt. begonnen de getroffen staten om de federale hulp te verzoeken die hij had beloofd. Naar schatting zijn in totaal 110.000 personen door de overstromingen getrof fen. Overstromingen van de rivieren Ludu- ena, Sladiilo en Caracana in laaggelegen gebieden van Argentinië hebben even eens duizenden dakloos gemaakt. Onge veer honderdduizend mensen wachten hoopvol op het zakken van het water. Tot dusver is melding gemaakt van één dode. De Haagse politie heeft de daders ge pakt van een roofoverval, woensdag 11 maart gepleegd op de alleen in haar drogisterij aan de Haagse Hugo de Grootstraat wonende 63-jarige mejuf frouw Antonia J. Brienne. Het zijn de 17-jarige machinebankwerker B. F. H. en de 22-jarige monteur G. G. P. van D., beiden uit Den Haag. Zij drongen in de drogisterij binnen door zich voor politiemannen uit te geven. Terwijl de jongste van de twee de bejaarde vrouw van achteren vast hield. sloeg zijn vriend haar met een strijkijzer op het hoofd. Daarna vlucht ten ze het huis uit. Hun slachtoffer bleef met vrij ernstige hoofdwonden achter. De vrouw ligt nog steeds in het ziekenhuis. Verdediger Meivin Belli heeft onmiddellijk nadat de jury van twaalf gezworenen Jack Ruby schuldig verklaarde aan de moord op Lee Oswald en hem veroordeel de tot de dood in de elektrische stoel, aangekondigd dat hij hoger beroep aan zou tekenen. Belli was zeer opgewonden, dit in tegenstel ling tot Ruby, die het vonnis on bewogen aanhoorde. In een dodelijke stilte las rechter Joe Brown de uitspraak, die hem door de jury na bijna twee en een half uur be raadslagen ter hand werd gesteld, voor. Heel Amerika kon getuige zijn van de uitspraak via de televisie, zoals ook tele visiekijkend Amerika op de vierentwin tigste november getuige was van de moord op Lee Oswald. Belli en zijn assistenten beweren dat de jury haar mening al had gevormd nog voor de laatste argumenten van de verdediging ter tafel werden gebracht. Volgens de openbare aanklager Wade was het neerschieten van Oswald meer een aanslag op „onze wetten dan op een mens". „Een niet-schuldigverklaring zou een stap terug naar het barbarendom zijn geweest", zei Wade, die thans voor de vierentwintigste keer zijn maximumeis in een moordzaak met voorbedachten rade (de doodstraf) zag ingewilligd. Het proces-Ruby heeft vier weken ge duurd. De samenstelling van de jury had veel voeten in de aarde. De verdediging heeft al haar kracht gezocht in de on toerekenbaarheid van de verdachte. Als Ruby's verdediging alle gerechtelijke stappen gaat ondernemen die nog moge lijk zijn, krijgt Ruby, ongeacht een mis lukking van die stappen, nog wel een jaar of drie respijt. Op de foto: persfotografen dringen op als Ruby (links vooraan) wordt wegge leid. (Van onze verslaggever) Drs. Schmelzer, fractievoorzitter van de K.V.P., heeft in een rede op het Over- ijsels Appèl te Emmeloord geantwoord op de felle kritiek, welke hij had onder vonden van het kaderblad van het Ne derlands Katholiek Vakverbond „Ruim Zicht". Reactionair, zo luidde de be schuldiging. Tegenover een pleidooi voor bevordering van de persoonlijke krach ten stelde het blad de welhaast automa tische vermeerdering van de bestaande vermogens, de ongehoorde speculatie in grond, het gebruiken van het natuurbe- zit voor de luxe-bungalowbouw in plaats van geschikt te worden gemaakt voor re creatie. „Ik acht het een eis van eerlijk politiek, zei drs. Schmelzer nu in Em meioord, dat wij jegens ons volk niet de illusie wekken dat wij fundamentele doeleinden als een evenwichtige ver mogensverdeling en een verantwoord ge bruik van onze bodem met een paar eenvoudige ingreepjes van de centrale overheid naderbij of tot stand zouden kunnen brengen. Het krachtigste middel om recreatie gebieden veilig te stellen acht hij ge legen in de overheidsbeleid met betrek king tot de ruimtelijke ordening en wel met behulp van de streekplannen en be stemmingsplannen. Drs. Schmelzer noemde in dit verband 'het Brabantse groenplan. Verantwoorde reclame De P. v. d. A. verweet drs. Schmelzer dat ze inzake radio en televisie een con servatief standpunt inneemt. Het is dui delijk, zo meent hij, dat door de ontwik keling van economie en techniek en economie in enigerlei vorm en op ver antwoorde wijze reclame op het beeld scherm zal moeten kunnen verschijnen. Hij hoopt dat het wetsontwerp dat kunstmatige eilanden onder de Neder- Aaatisa rechtsmacftfc breü&t oog voo# bol zomerreces in het Staatsblad staat en tevens dat de regering op korte termijn goede adviezen van de pacificatiecom missie zal ontvangen opdat, de regering beslissingen zal kunnen treffenwaarbij ook met de belangen van de dagblad pers en van de kijkers zelf evenwichtig rekening zal worden gehouden. ONLUSTEN BRAKEN zaterdag uit in Dahomey. Bij vechtpartijen tussen rege ringstroepen en opstandelingen" zijn ook doden gevallen. E:f werden branden gesticht en er we2'den vernielingen aan gericht (Advertentie) I II I SELECTIEKLEDING Tricot-nylon, Bol-0-Fast, wit en grijs. Uni of met fijne streepjes 2 hemden 20.05 Ook in de^ prijsklassen

de Stem | 1964 | | pagina 1