Speciaal voor middengroepen Spaans reisbureau: Carlos en Irene trouwen zes mei Noordzeekanaal nu niet meer versperd Kamer akkoord met duurder rijden en roken Toestand koning Paul nu met het uur hopelozer frio diepvries frionor Prins geen „don"? Zeeuwse (64) maand dood in haar huis Toxopeus garandeert vrije zaterdag voor gemeenteambtenaren Van Thiel wil spoed met Schelde-Rijn DAGBLAD VOOR ZEELAND Arts en dochter vermoord in Parijs gevonden Minder wind Neem geen risico.„verf met De verf met flexabiliteif 'extra speling voorde doe-het-zelver Geen beperking van kleine polilieke partijen Vier lammeren maken nog geen lente BOUWER VAN CREMATORIA ACHTERHAALD In elkaar gevaren schepen versleept Salarisverbetering onderwijzers wel te verwachten De Pous genoemd als SER-voor^itler Getuige verklaart: Jack Ruby wilde voor alle zekerheid tweemaal schieten Kabeljauw Grilletter» Extra voordelig SMAKELIJK ETEN t04e JAARGANG No. 24530 Voor God, Koningin en Vaderland Uitgave: N. V. Uitg. Mij. Neerlandia. Directeur: Drs. W. A. J. M. Harkx. Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureau: Breda Reigerstraal 16 Tel. 22341 (5 lijnen). Postgiro 1114111. VRIJDAG 6 MAART 1964 Abonnementsprijs 9,75 per kwartaal, excl. 0,25 incasso; 11,85 per posl excl. 0,50 incasso; 0,75 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent, Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,45 per mm. Bij contract aanzien lijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse eilanden: GOES, Klokstraat 1 telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Hulst, Steenstraat 14 telefoon 2377 (Bijbureaus: TERNEUZEN: IJsbaanstraat 24 telefoon 2601 OOSTBURG: Nieuwstraat 41 telefoon 2893) WiTTEVEEN BELOOFT BELASTINGVERLAGING In het Purijse voor-stadje Boulogne-sur- Seine heeft de vierentwintigjarige me vrouw llené Jarty na terugkomst van een bezoek aan het platteland, waar zij een tandartsenpraktijk heeft, haar man en dochter vermoord in huis gevonden. De lijken van haar zesenzeventig]arige echtgenoot, een medicus en van haar zestienjarige dochter Franchise, die aan gerand bleek, lagen gebonden en ge kneveld in de slaapkamer, waar een komplete wanorde heerste. De moorde naar heeft de arts in het hoofd e*« het meisje in de hartstreek geschoten. Hij heeft het. misdrijf het aanzien van een roofmoord willen geven. Vermoedelijk heeft de dader zich als patiënt van de arts op de een of andere manier toe gang verschaft. De politie kijkt uit mar een Argentijnse vluchteling, die al ver schillende artsen in de omgeving cm geld had gevraagd. (Van onze parlementaire redacteur) De voorzitter van de Tweede Kamer, mr. Van Thiel, heeft zijn mede-Kamer leden gisteren opgeroepen bij de behan deling van het wetsontwerp tot goed keuring van het Schelde-Rijnverdrag zo veel mogelijk gelijke tred te houden met de parlementaire behandeling van dit belangrijke verdrag in België. Het zou een goede zaak zijn, betoogde mr. Van Thiel, als dit verdrag in de komende zomer en door het Nederlandse en door het Belgische parlement afgehandeld zou kunnen worden. De Tweede Kamer heeft voor de voor behandeling van het Schelde-Rijnverdrag een bijzondere commissie van 15 leden in het leven geroepen. Deze commissie komt op 17 maart a.s. voor het eerst bijeen. In de commissie is gezorgd voor een goede vertegenwoordiging van het Brabantse. Zeeuwse en Limburgse ele ment in de Kamer. Een pakje sigaretten (twintig stuks) van één gulden gaat op 1 april f 1,25 kosten. Met ingang van diezelfde datum wordt de benzineprijs met rond 3,75 cent per I iter verhoogd en moet voor diesel- en l.p.g.-auto's (gas) een dienovereenkomstige verhoging van de motorrij tuigenbelasting worden betaald. Een en ander is het gevolg van het feit dat de meerderheid der Tweede Kamer, bestaande uit K.V.P., V.V.D., A.R., C.H.U. en G.P.V. gisteren een zgn. „tijdelijke" verhoging van de (Van onze parlementaire redacteur) accijns op benzine en sigaretten heeft goedgekeurd. Deze belastingverzwaring de Eerste Kamer zal er ook wel mee akkoord gaan levert de schatkist in totaal 210 miljoen gulden op. Minister Witteveen kreeg het fiat van de Kamer pas nadat hij tevoren uitdrukkelijk had verklaard dat de verzwaring van de indirecte belastingen in ieder geval nog vóór 1967 gecompenseerd zal worden door een verlichting van de directe belastingen. Aan een op belastingverlaging gericht wetsontwerp (neutralisering van het pro gressie-effect bij de loon- en inkomsten belasting) wordt thans gewerkt. Het zal zo spoedig mogelijk worden ingediend. Als er, zoals het centraal planbureau ver wacht, eind 1964 begin 1965 een ontspan ning op de arbeidsmarkt intreedt, kan de datum van ingang van bedoeld wetsont werp tamelijk dichtbij liggen. De minister van Financiën liet alvast doorschemeren dat de neutralisering van het progressie-effect voornamelijk gericht zal worden op de middengroepen. Deze groep wordt zo zwaar door het progres sie-effect getroffen, dat de huidige loon ontwikkeling voor hen in feite geen reële welvaartsstijging betekent. Reken maar na, zei de minister tot de Kamer. Een loonsverhoging van 10 a 15 procent wordt voor de middengroepen voor een derde tot de helft door de fiscus afge roomd. Uit wat dan nog overblijft moe ten ook nog de prijsverhogingen worden betaald. VERDEELDHEID Minister Witteveen trok geen vrolijk gezicht toen zijn wetsontwerpen in veili ge haven waren beland. De regerings partijen evenmin. De belastingverzwa ring is electoraal moeilijk „verkoopbaar". Bovendien heeft de socialistische opposi tie zich er tegen uitgesproken. De so cialisten stemden tegen nadat een motie- Peschar (P.v.d.A.) met 81 tegen 44 stem men was verworpen. Die motie vroeg, uitgaande van de veronderstelling dat de als tijdelijk aangekondigde belastingver zwaring wel permanent zal worden, een uitspraak over de compensatie er voor in de vorm van lastenverlichting. De motie wees hiertoe twee wegen aan: de 210 miljoen gulden gebruiken ofwel voor een optrekking van de A.O.W. tot een sociaal minimum ofwel voor een extra belastingverlichting voor de laagste in komens. De regeringspartijen vonden een dergelijke uitspraak voorbarig. Misschien zaten enkele van hen er ook wel een beetje mee in de maag. De stemming over de aan de verhoging van de accijns op benzine gekoppelde dienovereenkomstige verhoging van .de motorrijtuigenbelasting voor diesel- en l.p.g.-(gas) auto's, gaf verdeeldheid te zien onder de regeringspartijen. Een groot deel van de K.V.P., alsmede de A.R. en C.H.U. wilde het beroepsvervoer ge zien zijn moeilijke positie van die verhoogde motorrijtuigenbelasting vrij stellen. Maar dan gaan we discrimineren tussen benzine- en dieselauto's, zei staats secretaris Van den Berge. Dat kan toch niet. Neen, zeiden ook de socialisten en liberalen. De regering won daardoor het pleit met 69 tegen 57 stemmen. Prof. Witteveen presenteerde de ac cijnsverhoging op sigaretten (f 135 mil joen) en benzine (f 75 miljoen) als een „pijnlijke maar onvermijdelijke maatre gel". Het is een onderdeel van het ont spanningsprogram, waarmee de regering het effect van cén miljard overbesteding hoopt te neutraliseren. Die overbesteding is het gevolg van de loonexplosie, welke de totale loonsom dit jaar met vijf mil jard doet stijgen. Bedoeld ontspannings program omvat verder een temporise ring van de overheidsinvesteringen (f 200 miljoen) en de schorsing van in vesteringsfaciliteiten en de vervroegde afschrijving voor de bouw (rond f 150 miljoen). Het ontspanningseffect van f 500 a f 600 miljoen van deze maatrege len wordt verder vergroot door de hui dige restrictieve monetaire politiek en door de gevolgen (minder export) van de loonstijging zelf. Aan deze achtergrond ging de opposi tie geheel voorbij. Hoe electoraal er bij dit debat werd gedacht bleek het duide lijkst uit een opmerking van Koekoek. Hij zei onomwonden: „Als ik vóór de accijnsverhoging van sigaretten en ben zine stem, durf ik mijn kiezers niet meer onder ogen te komen". EEN POGING om Maleisië en Indonesië weer aan de conferentietafel te krijgen, is gisteren mislukt. De standpunten van beide partijen blijven diametraal tegen- over elkaar staan. EEN RICHTPRIJS van 33 cent per kg melk met een vetgehalte van 3,7 pet., is door het Landhouwschap voorgesteld voor de periode april '64/april 65. „NIKITA KROESTJEV, wereldvijand nummer één, zal in Zweden sterven", zo luidt de waarschuwing, die de redactie van een Zweedse krant gisteren bereikte Nikila zal het land in juni bezoeken. ZEER BINNENKORT zal minister Toxo- peus in de centrale commissie voor ge organiseerd overleg in ambtenarenzaken zijn overlegnota behandelen, die handelt over de reorganisatie van zijn gesprek met de ambtenarenorganisaties. TEGEN DE paasdagen zal Frankrijk wel weer een algemene spoorwegstaking be leven, zo verwacht men in Parijs. BACONVARKENS worden met ingang van 9 maart weer vijftien cent per kg goedkoper. MEER DAN achthonderd mensen van verschillend ras hebben donderdag op een bijeenkomst in Kaapstad geprotes teerd tegen een wetsontwerp van de re gering dat thans bij het parlement in behandeling is waarin de controle op de negerwerknemers in de stadsgebieden wordt geregeld. ACHTEROVER viel een bij het verbin den van een wond onwel geworden Am sterdammer uit een raam op de derde verdieping. Hij is met onbekende ver wondingen naar een ziekenhuis vervoerd DE NOODTOESTAND is op Ceylon af gekondigd omdat door een staking van technisch personeel de hele elektrici teitsvoorziening voor het eiland werd onderbroken. OPGEHEVEN zijn nu de stakingen die in de New Yorkse haven onder de beman ningen van sleep- en loodsboten was uit gebroken. Zij werkten vierendertig da gen niet. Weersverwachting van het K.N.M.I. geldig tot vanavond: Wisselende bewolking met hier en daar een sneeuwbui. Matige, af en toe nog vrij kraehtige, noordooste lijke wind. Middagtemperaturen om het vriespunt. Vandaag: zon onder 18.29 uur. Maan onder 10.46 uur. Morgen: zon op 7.13 uur. Maan op 3.20 uur. (Advertentie) (Van onze parlementaire redactie) De kiesraad heeft minister Toxopeus (binnenlandse zaken) bericht tot de con clusie te zijn gekomen, dat het niet aan te bevelen is thans een wettelijke rege ling te treffen, die tot een beperking van het aantal kleine politieke partijen zal leiden. Minister Toxoupeus heeft zich met dit standpunt kunnen verenigen. Dit heeft de minister medegedeeld in de memorie van antwoord op zijn be groting aan de Eerste Kamer. In zijn memorie van antwoord gaat de minister ook in op de kritiek die hem van socialistische zijde ten deel is ge vallen t.a.v. de benoemingen van nieu we commissarissen der koningin. Mi nister Toxopeus meent erin geslaagd te zijn voor de vier provincies waar dit ambt vacant kwam, personen te vinden, .,die aan de te stellen eisen van be kwaamheid en geschiktheid ten volle voldoen en voorts passen in het politieke beeld der provincie." De gezondheidstoestand van koning Paul van Griekenland gaat steeds verder achteruit. De vorst is afwisselend in een coma en bij bewustzijn. Dat hij nog leeft is uitsluitend te danken aan zijn buiten gewoon sterk hart. De dokters hebben verklaard dat de koning elk uur zwakker wordt en dat zijn toestand hopeloos is. De koning was toch nog sterk ge noeg om zijn vriend en biechtvader bis schop Ieronymus Kotsonis, te vragen hoe zijn reis naar Amerika verlopen was. De prelaat vloog terug naar Griekenland toen hij vernam hoe slecht de koning er aan toe was. Hij droeg een mis op in de hofkapel. Daarna begaf de bisschop zich naar de kamer waar koning Paul ligt en diende hem een hostie en rode wijn toe uit een gouden beker. Volgens personen, die hier bij aanwezig waren, scheen de koning zeer geroerd. Nadat de vorst de Heilige Communie had ontvangen, kwam hij weer voldoen de op krachten om de bisschop naar zijn Amerikaanse reis te vragen. In Griekenland is men reeds op de dood van de koning voorbereid. Men maakt plannen om de koning een staats begrafenis te geven en om de 23-jarige kroonprins, Constantijn, onmiddellijk tot koning uit te roepen. Grondwettelijk gezien moet prins Constantijn zo snel mogelijk na de dood van zijn vader worden beëdigd. Daarbij zullen de premier de aartsbisschop van Griekenland en andere hoogwaardig heidsbekleders aanwezig zijn. Hef schaap Mieke, eigendom van Stella Orbaans uit Bergen op Zoom, heeft gistermorgen vroeg hef leven geschonken aan vier welgeschapen lammeren. De va der van Stella, de heer A. Or baans, bezit in Woensdrechf een buitengoed en daar deed de blij de gebeurtenis zich voor. Het vroegere hoofd van het joodse do cumentatiecentrum in Wenen, Simon Wiesenthal, heeft in Frankfori meege deeld, dat de man, die de crematoria in het vernietigingskamp Auschwitz bouw de tegenwoordig in Oostenrijk woont en dat hij kortgeleden nog een kerk heeft gebouwd. Wiesenthal woont op het ogenblik het proces in Frankfort bij. Hij noemde niet de naam van de betrokkene. Hij hoopte tijdens het proces inlich tingen te kunnen verzamelen voor een proces tegen andere vroegere kampbe wakers, dat in Oostenrijk zal worden ge houden. Hij zei, dat in Oostenrijk tegen 25 personen een onderzoek gaande ii. Het Spaanse reisbureau dat in Nederland hotelbedden heeft gereserveerd, kondigde donder dag aan dat liet huwelijk van prinses Irene en Carlos op 6 mei zal worden gesloten. Een woordvoerder van het reisbureau „Pier Busetti" ver klaarde „officieel te zijn inge licht" over de huwelijksdatum, maar weigerde mee te delen door wie. Ook zei hij dat ongeveer 160 Span jaarden per vliegtuig naar Neder land zullen gaan om de huwelijks plechtigheid bij te wonen. De heer W P. van den Berge (R.V.D.) verklaarde naar aanleiding van het bericht uit Madrid, dat hij zich moest distantiëren van berich ten van reisbureaus in Madrid. „Het officiële bericht over de hu welijksdatum zal uit Nederland ko men", voegde hij eraan toe. Hoewel dit van regeringswege officieel niet wordt gepubliceerd of toegegeven, schijnt thans wel vast te staan dat Carlos de Spaanse natio naliteit niet bezit. Het regeringson- derzoek naar de antecedenten van de verloofde van prinses Irene heeft al leen tot de vaststelling geleid dat Carlos de Franse nationaliteit en Franse namen heeft. De rijksvoor lichtingsdienst zei ons desgevraagd, dat het nog maar zeer de vraag is of de uitslag van het regeringson- derzoek zal worden bekendgemaakt. Gebeurt dit niet dan moet in ieder geval de nationaliteit van prins Car los duidelijk worden wanneer onge veer drie weken voor de trouwdatum de huwelijksafkondiging geschiedt. Inmiddels wordt door sommigen aangenomen dat Carlos thans een verzoek tot verwerving van de Spaanse nationaliteit heeft ingediend. Don Carlos zou daarom geen huwe lijksdatum willen vaststellen alvo rens hij zekerheid heeft als Span jaard in het huwelijk te kunnen tre den. De vraag rijst dan echter waar toe het familieberaad dient dat thans op Soestdijk tussen het konink lijk paar en de ouders van Carlos gevoerd wordt. Sommigen verwach ten dat tijdens dit familieberaad de huwelijksdatum zal worden vastge steld. Als dit zo is dan zou de kwes tie van de verwerving van de Spaan se nationaliteit door Carlos dus al ge regeld zijn. Hierover bestaat echter geen zekerheid. (Van onze Haagse redactie) De verwachtingen voor de verbetering van de salarissen van de onderwijzers bij het lager onderwijs zijn aanmerke lijk gunstiger geworden na het overleg van donderdag tussen minister Bot en de bijzondere commissie voor georganiseerd overleg over de positie van de onderwij zers bij het lager onderwijs. Het gesprek is wederzijds met grote openhartigheid gevoerd, aldus werd na afloop van de bespreking, meegedeeld. De salariswensen, geformuleerd door de A.N.O.V., zijn daarbij uitgangspunt ge weest. Deze wensen houden in een ver hoging van de laagste salarissen en een inkrimping van de 27 jaar lange loon schaal. Tijdens het overleg bleek de wense lijkheid op korte termijn van nader be raad op ambtelijk en kabinetsniveau. De verwachting is dat de onderhandelingen, die op 21 april weer onder leiding van minister Bot worden voortgezet, de lang verwachte resultaten zullen opleveren. De goede sfeer van het overleg heeft vooral aanleiding gegeven tot enig op timisme omtrent de uitkomst van het overleg. Intussen dient er wel op gewe zen te worden, dat enige reële aanwijzing omtrent een goede uitslag nog niet aan wezig is. Zoals we gisteren al meldden heeft het kabinet zich over deze zaak nog niet beraden. Het overleg van van daag heeft wel de indruk gewekt dat minister Bot zich sterk zal maken om in het komende kabinetsberaad zoveel mo gelijk de wensen van de onderwijzers te verdedigen. Vandaag zal het scheepvaartverkeer in het Noordzeekanaal weer zijn normale loop hebben. Omstreeks vijf uur donder dagmiddag was het kanaal, in- en uitvals- poort voor de Amsterdamse haven be vrijd van een hinderlijk obstakel, dat de scheepvaart sinds woensdagavond heeft gestremd, toen de Nederlandse koopvaarder „Averdijk" (10.750 ton) met een enorme klap zijn scherpe boeg in de dunne flank van het 3500 ton metende Panamese vrachtschip Alexandra-K boor de. De enorme Averdijk kwam dwars in het kanaal te liggen met de Alexandra op zijn boeg gespiesd. Alleen de aller kleinste schepen konden nog passeren, zodat verschillende schepen bij IJmui- den voor anker gingen. Te kwart voor zeven donderdagavond, nog binnen de geschatte tijd, kwam de sleep in de westhaven aan. Het Amster damse team van specialisten op dat ge bied „de koperen ploeg"' heeft de logge twee-eenheid die slechts via de kabels der sleepboten kon worden gema neuvreerd, afgemeerd langs de afbouw- pier van de nieuwe dokput Amsterdamse Droogdok Maatschappij. Doordat de Averdijk direct langs de as van het kanaal getroffen werd, ont stond onvoldoende doorvaartruimte voor vier schepen, die hun uitreis door de aanvaring moesten onderbreken. Een aanvankelijk plan om de Averdijk van de Alexandra los te trekken en naar de NDSM te slepen moest worden opge geven. De schepen bleken onmogelijk binnen redelijke tijd van elkaar te schei den. Het lossen van de met pek beladen Alexandra-K heeft vrijwel de hele dag geduurd. Op het laatst werd het een om zichtig karwei omdat het gevear dat de Panamees bij het loskomen van de Aver dijk zou kapseizen niet denkbeeldig was. Het schip had een gat in de romp waar drie auto's tegelijk door zouden kun nen. In de voorsteven van de Averdijk brandde men een gat van 25 centimeter breed zodat het grote schip niet te veel op het kleinere ging drukken als dit door het lossen van de lading omhoog zou komen. (Van onze parlementaire redactie) Drs. J. W. De Pous, de vroegere mi nister van Economische Zaken, wordt in Den Haag als een der kandidaten ge noemd voor het voorzitterschap van de Sociaal Economische Raad. Naar men verwacht zal de huidige voorzitter, prof. dr. G. M. Verijn Stuart op 1 april a.s. zijn functie neerleggen. Op die datum heeft de thans 70-jarige vo9rzitter tevens het einde van zijn huidige ambtstermijn van twee jaar be reikt. Drs. De Pous thans 44 jaar oud vervult op het ogenblik geen enkele volledige functie. Hij heeft slechts twee commissariaten. Ondanks zijn rijpe ervaring zal echter de betrekkelijk jeugdige leeftijd van drs, De Pous wel eens een handicap kunnen blijken te zijn. Om de ambtster mijn niet te langdurig te doen zijn, ple gen namelijk voor de functie van voor zitter van de S.E.R. bij voorkeur oudere personen te worden benoemd. In het proces tegen de nachtclub- eigenaar Jack Ruby heeft een detective van de politie van Dallas, gisteren ge tuigd, dat het leek of Ruby van plan was geweest nog eens te schieten, als zijn eerste schot op Lee Oswald, de vermoedelijke moordenaar van president Kennedy, zou zijn mislukt. Hij zei. dat hij nog had geprobeerd Ruby het schieten te beletten, maar zijn greep naar Ruby's hand met de revol ver kwam net te laat. Er heerste even vrolijkheid in de rechtszaal, toen de getuige, in zijn ijver om te demonstreren hoe alles in zijn werk was gegaan, de revolver van Ruby oppakte en dit wapen op de tafel dei- verdedigers richtte. ,,Wilt u alstublieft wat hoger richten?, vroeg een verdedi ger. ,,Het wapen is niet geladen", was het antwoord. ,,Hoe moet ik dat we ten?", vroeg de verdediger. Laten we eens kijken", opperde de getuige en hij haalde de haan over. Het wapen klikte alleen. De spectaculaire aanvaring heeft gis teren enorm veel publiek getrokken. Voor de automobilisten, die op de omringen de wegen reden, bood de Averdijk die voor hen als het ware op de dijk lag, een niet alledaags gezicht. Op de foto: Een overzicht van de „verlossing" in het kanaal. (Van onze Haagse redactie) Minister Toxopeus (Binnenl. Zaken) wil de vrije zaterdag voor de gemeente ambtenaren formeel veilig stellen. Hij zal daartoe enige wijzigingen in de ge meentewet voorstellen, teneinde de ge meenten op deze wijze in staat te stellen om het voltallige personeel een vrije za terdag te garanderen. Er zijn tot nu toe altijd nog ambtenaren die op zaterdag moeten werken, o.a, op het bureau van de burgerlijke stad voor aangifte van geboorte en overlijden. Ook is het nog steeds mogelijk op zaterdag te trouwen. (Van onze correspondent) Vermoedelijk ruim een maand na dat zij waarschijnlijk aan een hartaanval is overleden, is in haar huis aan de Meerkotsediik in de Zeeuwse gemeente Hein- kenszand het stoffelijk overschot van de vierenzestig jarige me vrouw A. Huizen gevonden. De vrouw is gehuwd geweest met M. Moreau. De rijkspolitieman opperwachtmeester Smit forceerde onder toezicht van bur gemeester N. Eisen de voordeur, nadat een melkbezorger en een postambte naar gemeld hadden dat er naar hun mening redenon waren om een onder zoek in te stellen. Omdat de vrouw vaker voor enkele weken bij haar kin deren placht te gaan logeren zonder daarvan iemand mededeling te doen, werd niet eerder poolshoogte geno men, ofschoon de politie het afgelegen huis om veiligheidsredenen wel gere geld aandacht schonk. Artsen constateerden dat mevrouw Hui zen al enkele weken dood moest zijn toen men haar aantrof. Hoewel geen enkel detail in de propere huishouding op de mogelijkheid van een geweldda dige dood wees, zal de justitie het ge bruikelijke routine-onderzoek instellen, waarna de familie vrijheid van hande- lén krijgt. (Advertenties) biedt U een RUIME KEUZE in MANTELPAKKEN - JAPONNEN - SUèDE- en NAPPAJASSEN. Breda - Tilburg 8 porties per doos van voor f1,94

de Stem | 1964 | | pagina 1