Doelpunt van Bert beslist superspannende strijd Via de Alpen gaat PSV naar Madrid! Indrukwekkende ZEGE van Borussia Dortmund UITSLAGEN VOETBAL Vooruit dan roodwitten Over de Alpen naar Madrid PaniekSzabo spoorloos WEDSTRIJDEN EUROPA-CUP INTER Milaan halve finalist Dukla Praag verliest (0-4) huldig en Zwitsers defensieve taktiek Fellere copie Fraaie goal MGR. BEKKERS feliciteert PSV MARKTEN WATERSTANDEN DAGBLAD DE STEM VAN DONDERDAG 5 MAART 1964 ENERGIEK P.S.Y. OVERWINT ZURICH IN WARE CUPMATCH (Van onze speciale verslaggever) Elf minuten voor het einde kwam dan de heksenketelHet superspannende gevecht tussen PSV en FC Ziirich, met zulke bijzondere faire middelen gestreden, bereikte een hoogtepunt in het harde schot op de paal van Ger Hoenen en de formidabele kopbal van Bert Theunissen in het doel. De Eiiidhovense formatie, die met zulk een fantastische energie had gestreden, die voortdurend in de aanval was en wilde winnen, kon haar geluk niet op. Het was er dan eindelijk toch van gekomen die sterke Zwitserse verdediging, die gruwelijke grendel opzij te Schuiven. De voetballers omhelsden elkaar en de supporters, reeds meer dan een uur in een haast ondraaglijke spanning levend, vielen hij elkaar in de armen. „Vooruit dan rood-witten", daver de het door het stadion. E11 PSV trok nog eens en nog eens ten aanval. De goal van B'ert Theu nissen was echter beslissend. PSV beëindigde de eerste ontmoeting tegen FC Ziirich met een verdiende, tot opwinding aanleiding gevende overwinning (1-0). Of deze zege echter voldoende zal zijn? Over precies een week zul len de Eindhovenaren op Zwitserse bodem in de arena staan. Dan ontmoeten zij opnieuw FC Ziirich, dat in een Sturmer, Martinelli, Kuhn, Brodmann, Stierli en anderen zulke prachtige voetballers be zit. Zij konden het in Eindhoven niet klaren. Zij vonden een onver zettelijke ploeg tegenover zich, waarin Ger Hoenen, Fons van Wis sen, Ton Brusselers, Roel Wiersma en Peter Kemper uitblonken. Waarin Ger Bals niet te passeren bleek en iedereen zich gaf voor hon derd procent. Met uitzondering van Piet Giesen, die er niet in kon komen, leverde PSV met zijn Zwitser Toni Allemann een topprestatie. Maar of deze groot genoeg zal zijn om de volgende ronde te be reiken? Zich realiserend, dat het in deze wed strijd zou moeten gebeuren trokken de Eindhovenaren onmiddellijk in de aan val. Vanuit de diepte werden lange en in vele gevallen vrij secure trappen ge geven, waardoor de voorhoede aan het werk kon gaan. Het doel van de Zwit sers kwam direct onder druk te staan, Reeds in de derde minuut deed zich een redelijke scoringskans voor. Ger Hoenen nam op de linkervleugel een vrije trap, die hij netjes in het doelgebied plaatste Linksbuiten Verdonck stond op een goe de plaats, maar hij trapte helaas over de bal. Nog in dezelfde minuut kreeg Fons van Wissen een schietkans. Zijn harde trap stuitte echter af op een been van Brodmann, die in de komende fase van de strijd een ware sta-in-de-weg zou wor den. Even lieten zich de Zwitsers zien. Ofschoon zij het accent op de verdediging legden kwamen zij tot goede en gevaar lijke uitvallen. Rechtshalf Leimgruber loste een afstandsschot, da? hoog over het Eindhovense doel zeilde. Doelman Bals moest ingrijpen na een schot, dat door midvoor Von Burg onverwachts was ge lost. PSV, dat in Allemann en Hoenen twee opbouwers van formaat bezat (zij opereerden met Fons van Wissen op het middenveld en probeerden de andere aanvallers te bedienen), hernam het ini tiatief. Een kogel van de beweeglijke Hoenen stopte Schley keurig. Een prach tige voorzet van de naar links uitge- zworven Allemann vond helaas niemand voor doel. PSV bleef trachten een ope ning te forceren. Het stuurde zoveel mo gelijk mannen in de aanval. Doelman Schley kreeg handen vol werk, maar heel moeilijk was het allemaal niet. In de drieëntwintigste minuut ontstond er een moment, dat PSV op een niet on verdiende voorsprong zou hebben ge bracht. Allemann kwam vanuit de diepte met de bal aan zijn voeten n^ar voren. Hij lanceerde plotseling de naar binnen gelopen Verdonck. Deze schoot de bal meteen in de richting van het Zwitserse doel. Het ronde ding ging echter voor Schley langs en liep over de cornerlijn. Het woord was nu aan Theunissen, die het vanaf de rechtervleugel met een loei probeerde. De bal belandde in het zij net. Als het Theunissen niet lukt, slaag ik misschien wel redeneerde Fons van Wissen. Hij mikte enkele malen over de Zwitserse verdedigers heen, maar hij vuurde veel te hoog. Langzaam maar zeker verloor PSV iets van zijn aanvalskracht. De Zwitsers, die zeer goed repliceerden, maar zich ble ven vasthouden aan het principe van de „zeldzame, gevaarlijke uitval" rukten op en zij plaatsten nu op hun beurt het PSV- doel onder druk. Bij een uitgebreide charge in de doelmond liet keeper Ger Bals de bal uit zijn handen vallen. Ge lukkig had arbiter Holland een overtre ding geconstateerd. Bals, die licht was geblesseerd, stond spoedig overeind Maar toch was het Zwitserse gevaar nog niet verdwenen. Een knaap van Marti nelli zoefde langs de paal. Pas daarna kon PSV terug in de aanval. De Philips- mensen noodzaakten de Zwitsers opnieuw alle defensieve stellingen te betrekken Verder dan een vluchtschot van Van Wissen, dat opnieuw hoog over de doel- lat ging, kwamen de Brabanders niet. Zij sloten de eerste helft af zonder tot de zo fel begeerde voorsprong te zijn ge komen. Zouden zij in de tweede helft de opening weten te forceren, die zij vijfenveertig minuten tevergeefs zochten? Misschien PSV en FC Zürich had den zich tegenstanders van gelijk kali ber getoond En de tweede helft? Het werd een copie van de eerste vijfenveertig minu ten, maar een iets fellere copie. Ter wijl de Zwitsers probeerden via hun schakelspeler Sturmer knapen als von Burg, Martinelli en Kuhn aan het werk te zetten (rechtsbuiten Feller kwam niet veel in het hoofdstuk voor) wierp week geen stap van Theunissen en Brodmann bleef met uitstekende char ges meester in de doelmond. Een keer en dat was in de elfde mi nuut slaagde Theunissen er eindelijk in langs zijn permanente bewaker Leim gruber te gaan. De Eindhovense mid voor gaf een prachtige voorzet ten beste, die door Allemann op het hoofd werd* genomen. De stoot, die de PSV'er er echter aan gaf was iets te hoog ge richt. De bal verdween over de lat in het publiek. Het deerde de Philipsmannen alle maal niet. Een gevaarlijk schot van Theunissen, dat eveneens voorlangs Schley verdween ging vooraf aan en kele opmerkelijke Zürich-aanvallen, die een hoogtepunt kregen in de negentien de minuut, toen midvoor von Burg een schuiver losliet, die doelman Bals tot een kloeke sprong verplichtte. Nadat PSV weer even aan het woord was ge weest ontsnapte PSV aan een nieuw en groot gevaar. De doorgebroken links- ouiten Kuhn sfchoot hard op doel. Keeper Bals stompte de bal weg, hij kwam echter terug en linksback Kem per kon maar nauwelijks voor de doel lijn redding brengen. Het supporterslegioen, dat voor een vol stadion had gezorgd, begon toch aan een PSV-zege te wanhopen. De op een gelijkwaardige hoogte strijdende ploegen stonden een kwartier voor het einde nog op 0-0 en het was waarachtig niet te zeggen wie er zou gaan winnen. De Zwitsers door een succes uit een van hun uitvallen? Of de PSV'ers, die zo'n duidelijke meerderheid hadden gede monstreerd. De beslissing viel in de vierendertig ste minuut. Na een te harde charge van Stierli mocht Ger Hoenen een vrije trap nemen. Het werd een kunststuk. Ger lepelde de bal in de richting van het doel. De witte kogel sloeg echter te pletter tegen de linkerpaal maar sprong terug in het veldprecies op het hoofd van de attente Theunissen, die inkopte. (U-0). Onbeschrijfelijke vreugde. Honderden er* nog eens honderden Eindhovense aan hangers stormden het veld op. Zij wensten op dit en geen ander moment hun cuphelden te huldigen. Scheids rechter Holland kon dit niet nemen. Het veld was echter snel ontruimd en de laatste tien minuten konden onder een hoogspanning een aanvang nemen. Zou PSV nog verder komen of zou Zü rich misschienGeen supporter durf de nog aan dit laatste te denken. Het lied van de roodwitten schalde door de avond. Daar was eindelijk een daverend schot van Giesen. Het plofte in de handen van de Zürichkeeper. Daar was eer? knal van de mee opgerukte Brus selers. Hij stuitte af op enkele lichamen van spelers, die prompt ten gronde gin gen en bleven liggen Het was een laatste momentopname van dit gevecht, dat boeide van de eerste tot en met de laatste minuut. Arbiter Holland ontfermde zich over de wed strijdbal, terwijl de supporters voor een tweede maal het veld opstroomden om elkaar en indien enigszins mogelijk een speler te omhelzen. Met dit Zuidameri kaans tafereel viel het doek over deze match, die waarachtig hartverwarmend was. Hoog boven alles en iedereen uit springt Piet Giesen naar de bal. Het werd een aardig „ballet" zo als men ziet. Uiterst links de PSV'er Allemann, op de voorgrond Leimgruber van FC Zürich. (foto Dagblad De Stem) (Van onze sportredactie) HET WAS alsof die duizenden Eind hovenaren in het PSV-stadion revan che wilden nemen. Revanche op hun houding hij voorgaande cupwedstrij den toendat zegt de grote „men" ten minste, de sfeer ontbrak. Er werden vergelijkingen getrokken met ge schreeuw en gebrul der Feijenoorders in hun tijd en daar moesten de licht stadbewoners het tegen afleggen. Maar met alle energie die er te verzamelen viel, stortten de Brabanders zich nu in het feestgeiuoel. Weliswaar geen kuip met voer voor psychologen, zoals indertijd in Rotterdam, maar ze moch ten er zijn die rood-witte fans. Ze ga ven het kleine Zwitserse legioen dat 'n rode vlag met wit kruis en 'n opti mistisch beschilderd spandoek mee voerde geen kans. Waar de Helveten zich vertoonden stonden PSV-jonge tjes met kreten als „over de Zwitserse Alpen naar Madrid" en „de cup is voor PSV". Het Zwitserse antwoord bleef uit -x- NEEN. veel steun kreeg FC Zürich niet. Hooguit vijftig Zwitsers vonden het de moeite waard naar Nederland te reizen. Hun slogans gingen verlo ren in het geweldige gejoel van de collega's. Slechts één „vijand" kwam er bovenuit. Hij liet zijn koe enkele dagen zonder de bekende, enorme, bel tippelen en sjouwde het gevaarte mee naar PSV. Een „klepper" van formaat, waar de indrukwekkende vetleren band nog om zat. vecht, dat enerverende vormen gii-g aannemen. Reeds in de derde minuut hadden de supporters bijna reden tot juichen. Hoenen, die voortreffelijk voet balde, loste vanaf de linkervleugel een schot dat de bal buiten het bereik van Schley bracht. Evenals echter in de eerste helft vloog het leder juist langs de voor PSV verkeerde kant van de paal. En PSV gaf het maar niet op. Het scheen over een grenzeloos uithou dingsvermogen te beschikken, want bijzonder snel werden de akties ir. el kaar gezet. Het spel bewoog zich in een bijzonder hoog tempo van links naar rechts, van rechts naar links en van voren naar achter en omgekeerd. Het team groeide in sterkte. Het kwam tot momenten, dat de Zwitsers de situatie niet helemaal meer meester waren. Zij behielden hun nuchterheid. Leimgruber Bert Theunissen toonde zich bij zonder actief. Hier is de Eindho- ff" zoveelste duel ge- „le, vcc, uwcKela. (foto Dagblad De Stem) zich PSV met volle energie in het ge Internazionale Milaan heeft zich, na Real Madrid, als tweede club geplaatst voor de halve fi nales van het Europees beker toernooi (landskampioenen). De Italiaanse kampioen won woens dag in Milaan met 2-1 van Par- tizan Belgrado. Bij de rust was de stand reeds 2-0. De eerste wed strijd tussen beide clubs was in een 2-0 zege voor de Italianen ge ëindigd. Het Duitse koppel Rudy Altig-Hennes Junkermann heeft in Essen de Zesdaag se van de stad gewonnen. De Duitsers eindigden met een hoger puntenaantal dan hun landgenoten Klaus Bugdahl en Sigi Renz. De Belgisch-Deense combina tie Van Steenbergen-Lykke werd op één ronde derde. FC ZÜRICH kreeg dus weinig aanmoe digende kreten en de jongens hadden het toch al zo slecht. Ze vonden het namelijk bijzonder koud. Slechts drie spelers, Kuhn, Stierli en Stdhlin, kon den het verdragen, de rest droeg hand schoenen, terwijl doelman Schley zijn trainingspak aangetrokken had. Alles bij elkaar een vreemde combinatie. In fel oranje was FC Zürich de mat opgehobbeld, en het gezelschap maakte een warme indruk door tweeëntwintig diep gebruinde benen. Of het nu een reclamestuntje is geweest van een reis bureau of „brunol"-firma weten we niet, doch als je bij dit alles een paar handschoenen ziet, doet dat toch wel raar aan. EEN HOED voor de kou. Die had den de mannen van de NTS niet nodig. Ze werkten in een koortsachtig tempo, terwijl de klok langzaam naar 8 uur tik te. Drie grote televisiemensen hielden zich bezig met plakken, knippen, knip pen, plakken en klok kijken. Ze hin gen verhit gebogen over het bord dat de televisiekijkers aan het begin van de match te zien kregen. Men had er de opstellingen van beide elftallen keurig op aangebracht. Keurig, maar in het zweet des aanschijns. Want toen er druk geplakt werd miste men op- i eens de naam van de Zwitser Szabo. Vanaf dat moment is er hard gewerkt. Uit „reserve"-namen van b.v. Giesen en Verdonk. fabriceerden de werkers „Szabo". Alleen de „a" kon nergens vandaan gehaald worden. En dat werd een gefriemel van allerlei combinaties. Tegen achten holden de NTS'ers moe maar voldaan naar de camera's. De opstellingen waren compleet! MONSEIGNEUR W.M. BEKKERS was vol lof. De gemoedelijke bisschop van Den Bosch was persoonlijk de kleed kamer van PSV binnengekomen om de spelers stuk voor stuk te felicite ren en hij stak daarbij zijn bewonde ring niet onder stoelen of banken. „Goed gespeeld jongen", zo prees hij Van Wissen, die ineen dook onder de joviale schouderklop van de sportieve bisschop. „En jij hebt een prachtig doelpunt gemaakt". Dit laatste was zoals u wellicht reeds begrepen zult hebben, bestemd voor de vermoeide Bert Theunissen. In Eindhoven is men zeker van de PSV-zaak. „De cup is voor PSV" schreeuwden de spandoeken. De tijd zal het moeten leren.. (foto Dagblad De Stem) BV Borussia Dortmund mag na de daverende 0-4 overwin ning, die het bij Dukla Praag be haalde wel aannemen, dat het tot de halve finales in de strijd om de Europacup zal weten door te dringen. Het is immers onwaar schijnlijk, dat de Tsjechen in staat zullen zijn op de 180 maart, wanneer de return wedstrijd wordt gespeeld, de kloof van vier goals te overbruggen. Ruim veertigduizend toeschouwers wa ren woensdagmiddag op het terrein van Dukla aanwezig om de ondergang van hun ploeg te zien. Dukla, dat voor de vijfde maal aan de strijd om de cup deelneemt, begon overigens met zeer veel pech. Na vijf minuten werd rechtsback Novak geblesseerd Hij liet zich buiten het veld verzorgen, kwam terug, huppel de enkele minuten mee op een vleugel, maar verdween daarna voorgoed van het toneel Dit was voor Dukla, dat het accent op de aanval legde, een morele klap. De Tsjechen gaven echter de moed trekkelijke aanvallen op, die meestal werden ingeleid door de als teruggetrok ken midvoor opererende Masupust. Hij speelde een voortreffelijke partij, maar zijn medespelers zagen toch geen kans de muur, die de Duitsers optrokken, te doorbreken. Vrij onverwachts en feitelijk tegen de verhouding in, kwamen de Dortmunders aan een voorsprong. Rond de dertigste minuut bracht de excelle rende linksbinnen Konietzka de bal uit een vrije trap voor de doelmond. Mid voor Brungs stond gereed. Hij schoot de bal achter tegen de paal. In tweede in stantie zag hij echter kans het leder met een hoofdknik in het doel te wer ken. Borussia leidde. Het werd bijna 0—2, want linksbuiten Emmerich gaf eveneens een schitterende kopbal weg, die de Tsjechische keeper Kouba tot een uiterste krachtsinspanning dwong Tot niet op en bouwden een reeks van aan- de rust hield Dukla ondanks de handi cap, dat Ret met tien man speelde, knap stand. Het dwong de Duitsers her haaldelijk in de verdediging te gaan Na de rust brak de weerstand van Dukla snel af. In de elfde minuut legde Konietzka, de beste man van het veld, een staaltje voetbal op de grasmat, dat Praag zich nog lang zal heugen. Hij ont futselde de bal eerst aan een van de backs en omspeelde vervolgens op een geraffineerde wijze de Tsjechische kee per. Dukla speelde een verloren partij. De Dortmundenaï-en konden het ac cent van hun spel meer naar de aarval verleggen. De Dukla-defensie kwam her haaldelijk in grote moeilijkheden. Het definitieve vonnis viel in de 24e minuut. Konietzka werd in het beruchte gebied gehaakt. Rechtsbuiten Wosab nam de strafschop en het was 0—3. Een ogen blik later strafte dezelfde Wosab een fout van de Tsjechische doelman af Het was 0—4. Daarbij bleef het. Masupust, Pluskal, Kucera, Jelinec en doelman Kovba bleven hiin best doen, maar de ploeg kwam niet aan een tegenpunt. Borussia, dat reeds eerder met 5—0 van Benfica won, nadat het in Lissabon met 21 verloor, heeft zich zo goed als zeker gekwalificeerd en moet als een groot kanshebber op de cup worden be schouwd. De vierde etappe van de Ronde van Sardinië, die over een afstand van 133 kilometer van Nuoro naar Olbia. leidde, is er een zonder historie geworden. Na een weinig opwindende rit, die tenslotte door oui?-wereïdkampioen Rik van Looy in de sprint werd gewonnen, voor het vrijwel voltallige peloton, behield de Italiaan Vittorio Adorni de eerste plaats in het klassement voor onze landgenoot Zilverberg. Europacup voor landskampioenen Dukla Praag-Borussia D. 0-4. PSV-Zürich 1-0. Inter Milaan-Partizan 2-1. Europacup voor jaarbeurssleden Hamburg-Lyon 1-1. Bratislava-Celtic Glasgow 0-1. Europacup voor bekerhouders Rapid Wien-Standaard L. 0-1. Engelse Beker Sunderland-Manchester U. 2-2. Van de 558.973 Nederlanders die in de snort-toto van de afgelopen week speelden, heeft niemand alle uitslagen goed voorspeld. De 118.862,20 die schikbaar was voor de eerste prijs, werd daarom bij de 64.837,20 van de tweede gevoegd. Voor het totaal bedrag van 183.705,40 komen vier gelukkigen, die twaalf wed strijden goed voorspelden in aanmerking. Zij ontvangen elk 45.926,40. De spoeling voor de extra-prijs is aan merkelijk dunner. De 32.481,60 moet door 208 personen gedeeld worden, die ieder 157 ontvangen. GOES, 4 maart. p. st. kropsla II 20- 22, knolselderij met groen 18; p.kg. prei AI 66-70, All 56-61, witlof AI 61-63, All 46-56. BI 50-62, afw. 24-41, spruiten Bil 60-62, knolselderij II 1-150, uien II 11, afw. 5, breekpeen BI 5-7, koolrapen 1-5, aardappelen 10, kroten II 8, veldsla I 132 -137. rode kool I 9-12, II 7, BI 7-8, groene sav. kool I 36-37, II 31. 's-HERTOGENBOSCH, 4 maart Aan voer 8040 stuks. 1930 runderen, 382 gras kalveren, 1045 vette kalveren, 1346 nuch tere kalveren, 353 schapen, 27 lammeren, 23 geiten. 30 fokzeugen, 306 slachtvar- kens, 11 lopers, 1896 biggen, 691 slacht- runderen. Prijzen: melk- en kalfkoeien 8401465. guiste koeien 7751175, gras kalveren 425575, kalfvaarzen 10251475, klamvaarzen 8501015, guiste vaarz//i 825—960, pinken 580—780, nuchtere kal veren voor fok of mesterij 65185, wei de schapen 100155, drachtige zeugen 500 625, lopers 105130, biggen 7090, al les per stuk; slachtrunderen: extra kw. 4.15—4.35/ le kw. 3.95-4.10, 2e kw. 3.45— 3.80, 3e kw. 3.053.30, vette stieren 3.S5 4.15, worstkoeien 2.702.90, alles per kg geslacht gewicht; vette kalveren 3e kw. 2.552.70, nuchtere slachtkalveren 1.20 1.50, slachtzeugen le kw. 1.851.90, 2e kw. 1.721.82, slachtvarkens 2.052.20, alles per kg levend gewicht; vette scha pen 130170, vette lammeren 140175 beide per stuk. Overzicht: melk- en kalf koeien: aanvoer groter handel stroef prijzen prijsh.; guiste koeien: behoor lijk lui staande prijzen; jongvee: normaal gedrukt minder vast; vette kalveren: ruimer redelijk prijsh.; nucht. slachtkalv.: groter stabiel stabiel; schapen en lammeren: ruimer vlot prijsh.; fokzeugen: groter ge drukt gedrukt; lopers en biggen: rui mer stroef lager; slachtvee: nor maal lui prijsh.; slachtzeugen: rede lijk kalm aflopend. KAPELLE 4 maart 1964. Industrie- en exportveiling: golden delicious 180 91-93, 175 82-91, 170 73-87, 165 63-70, 160 48-f3 1180 73-75, 1175 70-81, 1170 68-74, 1165 51- 63. 1160 40-47, I1D 27-38, Illgrof 33-56, III fijn 18-37; jonathan 175 46-53, 170 48-53, 165 44-45, 160 34-40, 1175 35, 1170 34-37, 1165 26-40, 1160 29-33, IID 22-29, III grof 23-30, III fijn 18-26; goudreinet 185 57-62, 180 57-62, 175 52-54, 170 50-52, 165 47-48, 1185 54-55, 1180 52-57, 1175 50-53. 1170 49-50, 1165 45-46, IID 33-35, Illgrof 40-42, lllfijn 31-34, winston 180 95, 175 92-99, 170 85-89, 165 76-79. 160 56, 175 66-67, 1170 64-81. 1165 54-72, 1155 30-35, III grof 37- 55. Illfiin 21; lomb. calville 175 51-53, 170 48, 165 37. 1160 25. III grof 30, lllfijn 22; rode goudreinet 185 75. 180 71, 175 63. 170 56, 165 50. Illgrof 45. lllfijn 27; zoete ermgaard 165 81, 160 72, 1155 46, Illgrof 40, III fijn 25; saint remy Illgrof 50. II 65 56-59. laxton superb 1170 40, III grof 31, III fijn 24, kroetappels 14, rot- vlek appels 10-17. Gewone veiling: aard appels II 8.5-11. Groenteveiling: witlof All 59-69. Bil 41-43, afwijkend 27-41, spruitkool 24-78, rodekool 7-12, savooiekool 21-41, boere- kool 34. uien 7-10, breekpeen 1-4.5, prei 47-70, knolselderij 5-13. MIDDELBURG. 3 maart Aardappelen: Bintje bonken 512, grote 67. Fruit: Jo nathans II 75-80 33, 70-75 31, 65-70 29. 60-65 20—40, Winston II 60-70 41. III grof 3744, Lombarts Calville II 80-85 41, 75-80 40, 70-75 39, 65-70 36, Golden Deli cious II 70-75 60—65, 65-70 41—65, 60-65 33. Groenten: witlof 38—54. sav.kool 22— 47, sla 14-16 kg 12—18. sla C 7—14. spina zie 1.17, rabarber 74—94, glas-andijvie 70 —79, gals-veldsla 24—1.06, rode kool 7— 10. boerenkool 20—46, prei 47—74, sprui ten 4092, gescn. 661.10, breekpeen 3 12, uien 412. TERNEUZEN, 4 maart Knolseld. 7- 15. bintjes 1 8.20-10,50. boerenkool 35-38, r.kool 7-17, sav.kool afw. 37-41, breek peen 5-8 waspeen 10-26, prei A2 71-85 B 44-68, knolseld. 3-5, spruiten 64-81 afw. 16, uien 1 15, 2 1-6, witlof A2 42- 58 B 46-60 B2 33-55 afw. 18-41, gold. delicious 1 80 74—80 75 75—86. 70 67—84 65 56—64, 60 42—49. 2 80 66—71, 75 59— 73. 70 59—64. 65 49—53, 60 33—39, 2d 18—22, 3 grof 37—45. 3 fijn 18—25; jo nathan 1 75 48—50, 70 50—53, 65 44 48. 60 32—34, 2 75 34—36, 70 35—38. 65 35. 60 29—30, 2d 20—22. 3 grof 29—31. 3 fijn 15—17; winston 1 75 90—91, 70 95, 65 76— 80. 60 54—56, 55 30. 2 75 63—64, 70 55, 55 22—24, 3 grof 35. Konstanz 270 1), Rheinfelden 183 1). Ottenheim 241 3). Straatst brug 180 8), Maxau 366 (onveran derd). Plochingen 147 6). Mannheim 220 1), Steinbach 128 (onv.), Mainz 210 (onv.), Bingen 145 (onv.), Kaub 150 (onv.), Kochem 257 10), Koblenz 172 7). Keulen 142 12), Ruhrort 324 2)), Lobith 932 (4- 14). Nijmegen 712 13), Arnhem 754 13), Eefde IJsél 12), Deventer 177 9), Monsin 5452 6), Borgharen 3940 6), Belfeld 1118 8), Grave beneden de sluit 504 3).

de Stem | 1964 | | pagina 13