Citroën ID 19 DS19 Zake] met alstublieft, de kortste rondleiding: aanleg HOE „Kiss me Hinter en Minter en de Schimmelpeentjes 8 22 februari t/m 7 maart Dagelijks geopend van 9 tot 18 uur behalve zondags en maandag v.m. MINISTL Wegver Deltage Binnen het der financ mogelijkhea Eerste r DAGBLAD DE STEM VAN VRIJDAG 28 FEBRUARI 1964 Misschien bent u één van die-mensen, die hèt karakter loze van de massaproduktie moe zijn en juist nu bij zondere waarde hechten aan eigen stijl en originaliteit. Loopt u dan eens op onze expositie binnen. U vindt ero.a. de beroemde sanderson en boussac collecties met boeiende dessins, afgestemd op de decoratieve kleuren van bijbehorende behangselpapieren. Een ex clusieve verrassing die inspireert tot eigen ideeën! stijl i en i standing VAN COOTHPLEIN 12 - TEL. 01600-39400 Over de ID>DS serie kan men zeven uur praten - en niet uitgepraat raken. Maar hier leiden we u rond In telegramstijl: 1. aangedreven èn bestuurde voorwielen met servo-schijfremmen, hydraulisch bekrachtigd en dubbel beveiligd door gescheiden remclrcuits 2. motor maakt 145 km/u (ID) en 160 km/u (DS) mogelijk bij laagste benzineverbruik, dankzij aërodynamische carrosserie 3. bestuurder beschikt over hetelucht- èn frisseluchtroosters, veilïgheidsstuur en panoramisch uitzicht 4. passagiers worden gedragen door schuimrubber banken en Citroën- verlng, windgeruis ontbreekt 5. bagageruimte is groot en diep, koffers staan rechtop 6. achter wielen zijn ver naar achteren geplaatst: meer ruimte in de wagen, geen 'staartlastigheid' 7. onderkant is glad en dicht, afstand tot grond altijd 16 cm, wagen heft zichzelf omhoog voor terrelnhindernlssen of bandenwisselen. Slotsom: de ID-DS is de meest uitzonderlijke auto van alle, niet gebouwd voor uitzonderlijke mensen - maar voor gewone autorijders met uit zonderlijke eisen... P.S. voor iedere ID, IDéal en DS 19: volledige garantie - met inbegrip van arbeidsloon en onderdelen - gedurende een heel jaar ongeacht de km.stand. PU B LI K ATI E VAN AUTOMOBILES CITROËN N. V. STADIONPLEIN AMSTERDAM 247. Hammamat de verove raar van Egypte gaf een groot feest, want vandaag was het een jaar geleden, dat hij dit land onder de voet had gelo pen. Aan een zwaarbeladen ta fel at en dronk hij naar har telust. Enkele van zijn gene raals hielden een redevoering, waarin zij allen zeiden, dat Hammamat zo'n flinke verove raar was en dat bracht hem in een goede stemming. Hij knikte dan ook minzaam, toen een bediende hem kwam mel den, dat er een tovenaar aan de poort stond, die graag voor öe grote Hammamat wilde op treden. „Laat hem maar komen," sprak hij goedgeluimd, „ik weet wel, dat tovenaars alle maal bedriegers zijn, maar het is wel eens aardig' om zo iemand zijn kunsten te zien vertonen. Ik durf wedden, dat ik hem en zijn trucjes dade lijk doorheb". En zo verscheen even later de tovenaar in de feestzaal en maakte een diepe buiging. „Grote Hammamat," sprak hij, „thans zult u een tover kunst zien, zoals u nög nooit hebt aanschouwd." Hij wees op een negerjonge tje, dat in zijn gezelschap was en vervolgde: „Hinter eh....ik bedoel deze negerknaap zal thans in deze kist krui pen en dan....dan zult u ver baasd staan!" (Van onze verslf I De gezusters MeerJ die een soortement ij zitten en exploiteren I straat, kijken vorsi I men hen vraagt, wal leg van de invalswl nieuwe rondweg vanf de minister Lelybrul De oorzaak moet nanl worden bij de gezustl die zijn met die wetl zo heel erg gelukkil een ogenblik later kul moeilijkheden van zil den en met een zorl lach op hun gezichteil helpen, om met hen, en omstandigheden nog een gezellig pral ken. De nieuwe invalsweg L uitgebreid stuk grond wgj dat thans nog in bezit ir" ters Meert. Het gaat on ongeveer 9310 m2, dat de l natuurlijk niet belangeld staan. I Zij zijn enige tijd in eeil met de gemeente Ternetf geweest. De nawerking I dat overigens in gemoel partijen werd gevoerd, steeds gevoelen. Met aru de onteigeningsprocedure! wuste stuk grond is nog! gesloten. Tot grote droefl gezusters Meert én de neuzen. OPl Oorspronkelijk zou hl waarin de gezusters Mee (Advertentie! (Van onze parlementaire De plannen voor de afslu bruggen in het Deltagebied den zodanig opgezet, dat ken op liet moment dat ze keer gebruikt kunnen word! bindingswegen zullen zijn aan het bestaande wegennet Dit heeft minister Van A keer en Waterstaat)) medegc woord op vragen van het merlid Posthumus (P.v.d.A.! De minister geeft nog de eenzetting: Naarmate het verkeer dr zullen deze verbindingsw( worden doorgetrokken. D daartoe doet zich thans reeds de noordelijke verbinding vz bouw zijnde brug bij Numa het bestaande wegennet niet acht mag worden om het tei de brug te verwachten extr verwerken. Sedert aan de N.V. Brugve ringvliet toestemming is ver bouw van de brug bij Nun het verkeer op het bestaanc in sterkere mate toegenomer worden verwacht. Bovendien zal de brugi nog meer verkeer aantre destijds kon worden voorz dat inmiddels door de Zeeland de bouw van de de Ooster-Sclielde ter hanc men, zodat een doorgaand ding Rotterdam - brug Nui Goeree Overflakkee - Gri dam - Schouwen Duiveland scheldebrug - Noord-Bevela: De musical „Kiss me Ka Oranje te Goes worden j Zeeland een musical te zie: auspiciën van de Z.V.U. Bella Spewack op muziek gebracht door het Nieuw Zowel op Broadway als geweest eh vele van de hot" en „So in love" om houden. Bijzonder groot i regisseur Leonard Steckel toneelgezelschap „Kiss me „muzikale comedie", waai Feeks" voorkomen, uitste met behoorlijke zangstem Daar het Nieuw Rotterda »,Kate", en verder over ee] «temmen, leek het de dire „Kis me Kate" in Rotterdz over de vertaling van de Lady" en „Oliver" getooj verrassende vertaalstijl t<

de Stem | 1964 | | pagina 4