Twee ven Godfried op de schoolbank in Frankfort Europese vastgelopen Inbrekersduo nachtwaker doodde weduwe en V.N. moeten groter vredestaak krijgen Luchtdoel ook weg? OPZIENBARENDE ZAAK VOOR HAAGSE RECHTBANK house of enqland Heet Carlos geen Carlos Luxemburg wil vette compensatie Verdacht van ontvoering Ccbema - Helmond DAGBLAD VOOR ZEELAND Rus: even veel uit Oosten Cyprus-overleg in impasse Zes leerling- journalisten overcompleet Zacht weer Uw dagelijkse minuutje voor 'n jong uiterlijk 104e JAARGANG No. 24522 Voor God, Koningin en Vaderland Uitgave: N. V. Uitg. Mij. Neerlandia. Directeur: Drs. W. A. J. M. Harkx. Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruria. Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureau: Breda Reigerstraat 16 Tel. 22341 (5 lijnen). Postgiro 1114111. WOENSDAG 26 FEBRUARI 1964 Abonnementsprijs 9,75 per kwartaal, excl. 0,25 incasso; 11,85 per post exd. 0,50 incasso; 0,75 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent, Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,45 per mm. Bij contract aanzien lijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse e ilanden: GOES, Klokstraat 1 - telefoon 6252 - Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Hulst, Steenstraat 14 - telefoon 2377 - (Bijbureaus: TERNEUZEN: Usbaanstraat 24 telefoon 2601 - OOSTBURG: Nieuwstraat 41 - telefoon 2893) KOEL ONTHAAL VOOR VREDESPLAN BUTLER Defe fensie bezuinigt: Ganzen voor soldaten Wordt, in het kader van de bezui nigingen bij defensie, ook de ge hele territoriale luchtdoelartille rie opgeheven? Dit gerucht heeft de legervoorlichtingsdienst niet kunnen bevestigen. Wel is het zeker, werd gezegd, dat de bewakingstaken van het Regiment Van Heutsz drastisch worden beperkt en dat men studeert op afvloeiing van overtollig beroeps- en vrijwillig die nend personeel. Ook het uitdunnen van de staven wordt bekeken. Het gehele bezuinigingsplan van staats secretaris Haex zou in de loop van vier tot vijf jaar een besparing van circa honderd miljoen gulden kunnen opleveren. Daartoe denkt men ook aan inkrimping van de staf van het hoofd kwartier van de landmacht, het op heffen van een aantal garnizoensgara ges, beperking van de „verloopreser ve" bij opkomst van dienstplichtigen, temporisering van militaire bouwwer ken en een beperking van de herha lingsoefeningen. Wat de bewakingstaak van Van Heutsz betreft: er zijn al proeven genomen om bepaalde militaire objecten met honden en ganzen te vervangen. De Britse minister van buitenlandse zaken, Butler, heeft gisteren in een toespraak tot de ontwapeningsconferentie in Genève een plan ingediend dat negen punten omvat en dat voorziet in uitbreiding van de vredestaak van de Verenigde Naties- Drie van deze punten noemde hij geheel nieuw: 1. De conferentieprocedure in Genève moet zodanig gewijzigd wor den, dat minder tijd wordt besteed aan algemene discussies en meer aan gedetailleerde arbeid in werkgroepen van deskundigen. De huidige denkbeelden over het verifiëren van ontwapenings akkoorden en over inspectiemethoden dient te worden herzien in die zin, dat in plaats van inspectie over hele gebieden meer ge dacht wordt aan inspectie van bepaalde bewapeningsproduktie- en opslagplaatsen. Er moeten „in de onmiddellijke toekomst" wegen gevonden worden om het optreden van V.N.-strijdmachten ten gunste van de vrede te bevorderen, terwijl er plannen worden gemaakt voor de vorming van de internationale V.N.-vredesstrijdmacht „in de verder ver wijderde toekomst". 2. Vervolgens somde Butler zes andere „kardinale punten" op, waarover over stemming bereikt moet zijn, voordat praktische vooruitgang mogelijk wordt. Deze punten stemmen overeen met de voorstellen die president Johnson op de ontwapeningsconferentie presenteerde en houden in: 4. Waarnemingsposten in de landen van de NAVO en in de landen van het Pact van Warschau. 5. Een volledig kernstop verdrag. 6. Een verdrag dat een verdere ver spreiding van kernwapens en van de kennis tot het vervaardigen van deze wapens verbiedt. 7. Verhoging van het gebruik van kern energie voor vreedzame doeleinden. 8. Bevriezing van strategische vervoer middelen voor kernwapens. 9. Een spoedige vernietiging van enkele Gisteravond heeft de voltallige Veilig heidsraad zicli weer met de kwestie- Cyprus bezig gehouden. Officieel stond slechts de Marokkaanse afgevaardigde op de lijst van sprekers, maar ingewijden zeiden aan te nemen dat de Cypriotische minister van buitenlandse zaken, Kypria- nou en de Turkse V.N.-gedelegeerde Tur- gut Menemencioglu, ook liet woord zou den vragen. Het staat intussen wel definitief vast dat zoals we overigens gisteren al hebben gemeld de activiteiten van secretaris-generaal Oe Thant inzake een door alle partijen aanvaardbare oplossing van de kwestie-Cyprus volkomen zijn mislukt. Het knelpunt was de Cypriotische eis dat het verdrag van 1960, waarbij Enge land, Turkije en Griekenland zich ga rant stellen voor de territoriale integri teit van het eiland, buiten werking wordt gesteld. Deze eis is met name voor de Britten, de Turken en de Amerikanen on aanvaardbaar.. Een spoedige oplossing van de kwestie leek gisteren uitgesloten. De Britse troepen staan dan alleen voor de taak de rust op het eiland te handhaven, een steeds moeilijker taak, omdat de Grieks-Cyprioten zich meer en meer tegen Engeland keren, in de me ning dat Engeland er op uit is een verde ling van het eiland te forceren. President Makarios van Cyprus heeft bij de waarnemende Britse hoge com missaris, Cyril Pickard, een protest in gediend tegen de activiteiten van Britse troepen op zijn eiland. Volgens goedingelichte zegslieden wil len de Britten deze zaak niet in de openbaarheid brengen, maar aangenomen wordt dat Makarios er in een officiële verklaring melding van zal maken. wapens, zoals verouderde bommen werpers, tanks en later van moderner oorlogsmaterieel. Minister Butler, die voor de eerste maal het woord voerde in de ontwape ningsconferentie, legde de nadruk op het belang van uitbreiding van de vredesrol van de Verenigde Naties. Hij zei dat Groot-Brittannië in de tweede en derde fase van ontwapening de opbouw van een internationale vredesstrijdmacht zou willen bespreken. Dit zal wellicht pas in de latere toekomst zijn, maar in de nabije toekomst kunnen we veel doen om de V.N. te helpen, zo zei hij. De Britse minister zei dat alle landen- leden gezamenlijk zouden moeten mee werken aan alle activiteit van de V.N. ook aan de vredesoperaties. Rekening zou echter moeten worden gehouden met de zware last die dure operaties op de ont wikkelingslanden zouden leggen. Ten slotte zouden de bijzondere positie van de grotere mogendheden en- de perma nente leden van de Veiligheidsraad in acht moeten worden genomen, daar zij in feite de zware financiële verantwoor delijkheid van grote vredesoperaties dra gen. De Russische gedelegeerde, Tsarapkin, zei dat Butlers plan „zeer zorgvuldig" zou worden bestudeerd. Over een vredesstrijdmacht van de V.N. zei hij, dat de Russische voorstellen een dergelijke strijdmacht reeds omvatten, die door de Veiligheidsraad zou kunnen worden ingezet. Hij noemde het echter noodzakelijk de mogelijkheid uit te slui ten dat één of meer mogendheden deze strijdmacht voor eigen gebruik zouden aanwenden. Gelijke aantallen militairen uit weste lijke en communistische landen zouden er derhalve deel van uit moeten maken en het opperbevel zou gebaseerd moeten zijn op het stelsel van een driemanschap (trojka) Deze Russische reactie belooft niet al te veel goeds voor een eventuele ver wezenlijking van Butlers plan. Gisteravond heeft de AVRO-tv weer een aflevering van het pro gramma Uit de school geklapt" uitgezonden. Ditmaal werd een bezoek gebracht aan het Mendel- college in Haarlem, waar Godfried Bomans een Nederlandse les bij woonde. (Eigen nieuwsdienst) Op de redacties van de Helmondsclie Courant en het Nieuw Helmonds Dag blad heerst sinds gisteren duidelijke wrevel wegens het feit dat zes leerling journalisten (vier van de H.C. en twee van het Nieuw Helmonds Dagblad) de aanzegging hebben gekregen dat er bin nenkort voor hen geen plaats meer op de redactie(s) zal zijn. Zoals bekend is het Nieuw Helmonds Dagblad een kopblad van Oost-Brabant- Nieuwe Eindhovense Krant, welke deel uitmaakt van het Cebema-concern. Het uitgaverecht van de Helmondsche Cou rant (oud-hoofdredacteur Paul Kuypers) is onlangs aan het Cebema-concern ver kocht. Het ligt in de bedoeling van de Ce- bema-directie om de redacties van de twee in Helmond verschijnende bladen samen te voegen en door deze combinatie worden zes leerling-journalisten als „overcompleet" beschouwd. Dit niettegenstaande het feit dat bij de overname van de H.C., door de di rectie was beloofd dat er geen koppen zouden rollen. Bij een „hearing" in de directiekamer is gisteren echter mede gedeeld dat de zes overcomplete leerlin gen er verstandig aan doen, een andere werkkring te zoeken. De beide redacties tezamen telden zestien journalisten, de zes „overcomplete" leerlingen meegere kend. Eén van de leerlingen was kort gele den bij een reorganisatie op de Nieuwe Eindhovense Krant naar Helmond uitge weken, waardoor hij meende buiten schot te zijn. (Van onze Haagse redactie) Don Carlos heeft bij zijn geboor- te als eerste twee namen meege kregen Hugues Charles. Enige tijd geleden is op verzoek van de fa milie bij rechterlijk besluit de naam Hugues Charles veranderd in Char les Hugues. Tot deze conclusie is de Parijse correspondent van het „Parool" ge komen, nadat hij een soort privé- onderzoek had verricht bij de bur gerlijke stand en kerkelijke auto riteiten. De Rijksvoorlichtingsdienst geeft hierop geen enkel commentaar. De R.V.D. zegt alleen dat het officiële onderzoek van de regering naar deze kwestie nog niet afgesloten is en dat daarom geen enkele mede deling wordt gedaan. De naam-omdraaiing is de cor respondent volgens zijn zeggen be vestigd door de ambtenares van de burgerlijke stand, die de wijziging beweert te hebben aangebracht. De datum waarop de veronderstel de wijziging is aangebracht werd de correspondent niet medege deeld vanwege het privé-karakter van de rechterlijke uitspraak. Volgens de inschrijving in het doopregister zou de prins daarin ook Hugues Charles heten. De Pa rool-correspondent zegt hiervan be vestiging te hebben gekregen van „iemand die het doopregister van de kerk kent". Of dan misschien ook de inschrij ving in het doopregister na de rech terlijke uitspraak gewijzigd is, blijft een open vraag. Wel is be kend dat documenten over het ge boortebewijs van Don Carlos, die bij aankomst van zijn ouders op Schiphol werden verspreid, spre ken van „Zijne koninklijke hoog heid Carlos. Hugo de Borbon". Dit zou erop duiden dat ook de in schrijving in het doopregister ge wijzigd is, of dat de Schiphol-do- cumenten vervalsingen zijn. De naam Carlos zou in geen enkel of ficieel document voorkomen. De pastoor van de Notre Dame d'Auteuil, de doopkerk van Don Carlos, weigert inzage in zijn doop register zonder toestemming van de ouders van Don Carlos. OUD-PRESIDENT Herbert Hoover van de Verenigde Staten is ernstig ziek. Hoo ver, die 89 jaar is, lijdt aan een nier aandoening en een infectie aan de adem halingsorganen. Herbert Hoover was pre sident van 1929 tot 1933. OMGEKOMEN zijn in Zuid-Vietnam elf mensen, slachtoffers van een aanslag, die opstandelingen op een trein hebben ge pleegd. GEDOOD door een ontploffing bij het laden van explosieven, zijn negentien In diase militairen, in het noordoostelijk grensgebied van India. OMGEKOMEN in het verkeer is gisteren een politieagent uit Arnhem. Hij over leed in het ziekenhuis nadat hij door een vrachtwagen was aangereden, terwijl hij een chauffeur hielp, die met de lading van zijn trekker met oplegger moeilijk heden had. „ONS NOORDEN", katholiek gewestelijk dagblad, zal per 1 april niet meer ver schijnen. Reden van opheffing in het ge ringe aantal abonnees dat door middel van een actie niet naar wens kon wor den opgevoerd. BRITSE REDERS verzoeken het Britse ministerie van vervoer per memorandum te waarborgen dat een tunnel onder het Kanaal geen „oneerlijke concurrentie' voor de scheepvaart zal gaan betekenen Verwachting van het K.N.M.I., gel- mg tot vanavond: Veranderlijke bewolking met hier en daar wat regen, maar ook enige opklaringen. Zwakke tot matige, aier vrij krachtige wind tussen e,ï zuid- Iets lagere tempera turen dan gisteren, vandaag; zon onder 18.13 uur. Maan op 16.50 uur. 2renfl:nftzon op 7.32 uur. Maan onder 8.00 uur. De politie van Wiesbaden meent te kunnen veronderstellen dat de twee man nen, die dinsdag zijn aangehouden toen zij het losgeld van 15.000 mark incas seerden in ruil voor een sleutel die nut teloos bleek, toch de ontvoerders zijn van de kleine Timo Rimmelt. Aanvan kelijk had de politie meegedeeld dat het de 18-jarige Erich Klein en de 21-jarige Rudolf Bialek alleen om het losgeld te doen was. „Op basis van wat het voor onderzoek heeft opgeleverd", verklaarde gisteren hoofdcommissaris Carl Ender, „hebben wij redenen om het tweetal van de ontvoering te verdenken". Erich Klein had nog 13.585 van de 15.000 mark bij zich. Verslaggevers van de te Frankfort verschijnende „Abend- post" hadden het geld maandagavond aan een man gegeven die voor het station van Frankfort had staan wachten. In ruil daarvoor gaf de man een sleu tel van het huis in Wiesbaden, waar het zevenjarige jongetje sinds 13 februari, de dag van zijn ontvoering, zou zijn vast gehouden. Op de aangegeven plaats is Timo echter niet gevonden. Met Klein en Bialek hadden de ver slaggevers van de „Abendpost" in een restaurant te Frankfort nog een derde man gezien. Deze wist na een korte wor steling te ontkomen. Klein en Bialek werden aangehouden door toedoen van de verslaggevers. Ze gingen uitkijken naar de man die het geld had aangenomen toen ze zich bij de neus genomen wisten. De ontvoering van de jeugdige Timo Rinnelt is in Duitsland het gesprek-van-de-dag. Er zijn hoge beloningen uitgeloofd voor aan- wijzigingen, die de politie op het spoor van de daders kunnen bren gen. Voor de affiches staan ge interesseerden te lezen. De ministerraad van de Europese Eco nomische Gemeenschap is er dinsdag niet in geslaagd spijkers met koppen te slaan terzake de samensmelting van de drie uitvoerende organen van de gemeen schap (E.E.G., Euratom en K.S.G.) tot één Europees orgaan. Onenigheid bestond over het aantal leden waaruit dit or gaan moet bestaan. De Franse minister van buitenlandse zaken, Couve de Mur- ville, sprak zich nadrukkelijk uit voor negen leden. Zijn Nederlandse ambtge noot Luns wil er echter veertien, omdat anders zo vreest hij de kleine lan den niet voldoende aan hun trekken ko men. De zaak werd aangehouden na drie uur durende besprekingen. Minister Luns zei ook te vrezen dat het werk voor negen leden te zwaar zou worden, hetgeen zijn opponent Couve de Murville bestreed met het argument dat er door rationalisatie geen opeenho ping behoeft te ontstaan van de werk zaamheden, die nu door de drie afzonder lijke organen worden verricht. De Fran se minister verwees naar de gunstige ervaringen, opgedaan met de Europese commissie, die ook uit negen leden be staat. In het geval dat het nieuwe uitvoe rend orgaan uit negen leden bestaat is de zetelverdeling twee leden voor Frankrijk, West-Duitsland en Italië elk en voor de Beneluxlanden elk één lid Dit zei mr. Luns te weinig te vinden Indien de commissie uit veertien leden bestaat zou de Nederlandse minister het liefst zien dat Nederland en België elk twee leden, Luxemburg één lid en de drie grotere landen elk drie leden kun nen aanwijzen. De Duitse woordvoerder, staatssecreta ris Lahr, zei dat de Benelux er met drie tegen negen al goed genoeg op zou staan en hij stelde de vraag hoe groot de com missie tenslotte wel zal worden als te zijner tijd Engeland, Denemarken en an dere landen tot de E.E.G. toetreden, in dien de zes nu al een commissie van veertien man nodig hebben. Het Nederlandse standpunt kreeg ove rigens geen steun. West-Duitsland en Luxemburg schaarden zich achter het Franse standpunt en België en Italië kon den zelf nog geen standpunt bepalen. Hun woordvoerders zagen in beide mo gelijkheden wel iets. Als streefdatum voor de samensmelting werd de le januari 1967 aanvaard en dit was dan een van optimisme getuigend geluid in een vergadering die overigens duidelijk aan het licht bracht dat de samensmelting nog grote moeilijkheden met zich zal brengen. Een van die moeilijkheden diende zich al meteen aan toen de Luxemburgse mi nister van buitenlandse zaken Schaus het had over de compensatie voor het verlies van de hoge autoriteit van de K.S.G., in casu: een brokje welvaart en het prestige van de hoofdstad. Veront waardigd wees de minister de compen- satievoorstellen, die de overige vijf hem hadden gedaan, van de hand. Hij maakte duidelijk dat de Luxemburgse minimum eis wel de overbrenging van het Euro pese parlement van Straatsburg naar Luxemburg is. De Fransen reageerden daarop met een kort maar krachtig „nee!", waarmee de fusie feitelijk in een impasse geraakte. Immers, voor de samensmelting is een stemmigheid van de zes noodzakelijk, zo dat Luxemburg de zaak kan blokkeren als het niet voldoende aan zijn trekken komt. (Advertenties) pre-season... pro-grijs Een nieuwe lente i een nieuw kostuum Voorde man die hetvoor- jaar in huis wil halen heb ben wij nu al een "full house". Een voorbeeld uit onze, op de lente geïnspi- reerde kollektie: Een fris- grijs kostuum in pinheads i en andere kleine werkjes; 1 opgesneden revers 249,50 Karrestraat 3, Breda De rechtbank in Den Haag heeft gis teren een begin gemaakt met de be handeling van de zaak tegen enige jon ge Hagenaars, onder meer de wintigja- rige loswerkman Koos II. en de 21- jarige elektricien E. van R., die be trokken zijn geweest bij twee moorden, gepleegd in januari van het vorig jaar. Toen zijn bij inbraken de 29-jarige mon teur-nachtwaker G. P. van der Lugt uit Delft en de 58-jarige weduwe A. C. van Capelle-Lugtigheid om het leven ge bracht. De publieke belangstelling voor deze zaak was buitengewoon groot. Reeds 's morgens om zeven uur stonden er mensen in de ry. Koos H. was in december 1962 opge houden met werken en had zijn vrouw verlaten Hij trok in bij een bar „El Negro", waar hij voor weinig werk eten en een slaapplaats kreeg. De andere kosten voor levensonderhoud bestreed hij met „inkomsten" uit inbraken. Zijn eerste inbraak had H., zo ver klaarde hij, gepleegd met een onbe kende. Hij kende de man alleen maar van gezicht. „Hoe riep u hem dan", vroeg de president. „Ik riep hem niet. Als ik hem nodig had zei ik: héé". Hij had deelgenomen aan de bero ving van de ambtenaar. Dat ging zeer ruw in zijn werk. Koos H. sloeg de man eerst met een loden pijp op het hoofd. Daarna beroofden zijn kornuiten hem. Toen bleek dat de ambtenaar nog niet voldoende buiten westen was, gaf H. hem nog een harde klap. Van R„ die dit nog niet genoeg vond, trapte de liggende weerloze man nog eens flink na. „Dat was dan zeker de meester hand in dit soort zaken, die het werk moest vervolmaken", zei de president. Het grote aantal inbraken dat ver dachte in korte tijd had gepleegd, ont lokte de president de uitspraak: „Had u dan een zesdaagse werkweek, of rust te u ook wel eens een dagje uit?" „Ik werkte overdag in „El Negro", zei ver dachte. Hierna kwam de inbraak in een sui- kerwarenfabriek ter sprake, waarbij de monteur-nachtwaker werd doodgesla gen. Koos H. en Eddie v. R. klommen door een tuimelraam. De 27-jarige musicus H. C. S. bleef buiten op de uitkijk staan. H. en Van R. slopen naar bin nen. „Plotseling", zo verklaarde H., zag hij een man voor zich oprijzen die riep „inbrekers". „Hebt u toen geslagen", vroeg de president. „Nee, ik riep: Eddie, weglopen, en nam de benen. Ik hoorde een zware bons, dus Eddie moet wel hebben geslagen". „Hebt u gezien dat Eddie met een koevoet bezig was?", vroeg de president. „Ja", antwoordde hierop de verdachte. „Ik heb gezien dat Eddie een slaande beweging maak te, niet dat hij de nachtwaker sloeg. Misschien haalde hij alleen maar de koevoet van zijn schouder". „Maar u begreep toch wel wat er gebeurd was", vroeg de president. „Ja", antwoordde Koos. Na afloop van het misdrijf wa ren de mannen naar de bar El Negro teruggegaan. Daar heeft Eddie verteld dat hij geslagen en gestoken heeft. Over het doodslaan van de weduwe op 30 januari 1962. vijf dagen na het misdrijf in de suikerwerkfabriek, zei Koos H., dat hij een ijzeren staaf had meegenomen ter zelfverdediging, toen hij en de elektricien Eddie bij de we duwe hadden ingebroken. Toen ze in de slaapkamer waren (ze hadden ge hoord dat de weduwe die avond niet thuis zou zijn), ging plotseling het licht aan en richtte de bejaarde vrouw zich in bed op. Eddie sloeg volgens Koos de vrouw met de ijzeren staaf op het hoofd. Daarna zochten ze kalm naar geld en vonden een trommeltje met vierdui zend gulden. „Wist u niet dat de vrouw dood was?", vroeg de president. „Nee", ant woordde Koos. „Ik hoorde alleen ro chelen en dacht niet dat ze dood was". De dag na het doden van de nacht waker van de fabriek had Koos, zo ver klaarde hij, in de krant gelezen dat de man was overleden. Hij had toen tegen Eddie gezegd: „Dat had je niet moeten doen". Daarop zou Eddie hebben ge antwoord: „Pech gehad". De elektricien Eddie van R.. die daar na terechtstond, woonde ook in „El Negro". Hij had eveneens een groot aantal inbraken op zijn geweten. De verklaringen die hij aflegde, stonden lijnrecht tegenover die van Koos H. Zo nu en dan zei hij dan ook: „Koos liegt". Koos droeg de koevoet, de beitel en de hamer in de suikerwerkfabriek. Koos, aldus Eddie, sloeg de nachtwaker neer. Daarna had Eddie pas geslagen. Hij gaf toe dat hij de nachtwaker onbeheerst een klap had gegeven. Koos had ook de weduwe, aldus Ed die, met de ijzeren staaf twee- of drie maal op het hoofd geslagen. De buit van vierduizend gulden werd weer ver deeld. De eigenaar van de bar, de 35- .larige H. E. L., kreeg hiervan, net als van alle andere buit, een deel. Deze L. stond later ook terecht, even als de 29-jarige uitkijk H. C. S., Er zijn gisteren nog geen eisen geval len. Dinsdag 3 maart zal de officier zijn requisitoir houden. Reinig uw huid, reinig haar grondig. Neem er elke avond een minuutje voor en... een watje met Scherk Gezichtslotion. Frisheid, soepelheid en tintelende schoon heid zijn de basis voor een jong en rimpel loos gelaat, jarenlang. En Scherk Ge zichtslotion is uw geheim! In flacons v.a. f 2.95 GELDERSE ROOKWORST "HUVAC* VERPAKT VteRLElPEtiJK. LEKKER! ANTON HUNINK besteedt er zórg aan I

de Stem | 1964 | | pagina 1