Westelijke rondweg Hulst in 1966 klaar J. de Beer uit Oosterhout benoemd tot bouwpastoor in parochie te Dongen Helstede opent jachtwerf aan Theodorushaven U BENT ZO VRIJ ALS EEN SPAARVOGELTJE IN DE LUCHT N Snellere verlichting van rheumatiek en spierpijnen Pagbla* P* jStem Aansluiting met Antwerpen en Noord-Brabant Hoge Raad acht bedrieglijke bankbreuk niet bewezen Weinig belangstelling voor tuinbouwmiddag te Oudelande TE BERGEN OP ZOOM Acht stemmen voor Prinses Irene-school Produktie afgestemd op export Irene Het' Ook zuidelijke aannemers verontrust Schaakuitslagen Tragisch sterfgeval in Hoogerheide Kippen in de politiek Verontrusten Bouwvakionen DAGBLAD DE STEM VAN WOENSDAG 5 FEBRUARI 1964 (Van onze verslaggever) Rijkswaterstaat is eind vorig jaar begonnen aan de westelijke rondweg om Hulst. Deze rond weg, die ongeveer vijf kilometer lang zal worden, zal het door gaande verkeer op rijksweg 60 buiten Hulst houden. Hulst heeft op het ogenblik bijzonder veel hinder van dit doorgaande ver keer. De rondweg zal verder belangrijk zijn voor het zogenaamde hoefijzerverkeer van Zeeuwsch-Vlaanderen via Antwerpen naar Noordbrabant en overig Nederland. De rondweg zal omstreeks september 1966 gereed komen. Tegen die tijd kan ook de snelweg Antwerpen-Kemzeke klaar zijn. Zeeuwsch-Vlaanderen zou dan, via de rondweg en Kemzeke, over een snelverkeersweg met Antwerpen beschik ken. Het hoefijzerverkeer over Antwer pen zou hierdoor wel eens aanmerkelijk kunnen toenemen. Tegen het einde van 1966 zal ook de voorgenomen verbetering van de accom modatie van de veerhavens Kruiningen en Perkpolder ver klaar kunnen zijn. Op deze veerdienst zullen dan ferryboten kunnen worden ingezet. Hoewel in Zee land algemeen geoordeeld wordt, dat deze ferryboten het probleem van het autovervoer over de Westerschelde niet kunnen, oplossen, zullen er na 1966 toch heel wat meer auto's over de Wester schelde gezet kunnen worden dan nu. Het noord-zuid verkeer zal intensiever worden. De rondweg zal Hulst dan veel verkeersnarigheid besparen. Oud plan De plannen voor de rondweg zijn al heel oud. Evengoed als de zo dringende verbetering van rijksweg 58 een slepende zaak is, zo is het ook met deze rijksweg 60 geweest. Begin 1959 heeft de land meetkundige dienst het tracé reeds uit gezet en dat zegt wel genoeg. De weg gaat het rijk 2,7 miljoen gul den kosten. Aangezien de rondweg een autoweg moet worden, moesten veel aan sluitende wegen voor het langzame ver keer worden ontworpen. Het ontworpen tracé van noord naar zuid volgend (zie tekening) zal de nieuwe rondweg van de bestaande rijksweg naar westelijke richting afbuigen iets ten noorden van Tivoli. Over de Oude Vaart zullen twee bruggen gelegd moeten wor den: één voor het snelverkeer, één voor het langzame verkeer. Vervolgens zal de rondweg de spoorlijn Terneuzen-St. Ni klaas op gelijk niveau kruisen. Vlak daarop zal een zogenaamde Staphorst kruising volgen met de Absdaalseweg. Zuidwestelijk van Hulst zal de rondweg over de Trageldijk heen lopen. Het zui delijkste deel van de Trageldijk zal in Vanaf de Trageldijk had onze foto graaf dit beeld van de rondweg- werken in de zoeker. de toekomst voor het verkeer worden afgesloten. De verbinding Hulst-St. Jan steen zal. ook voor het landbouwver- keer, via het rondwegtracé tot stand moe ten komen. Ter hoogte van de Molen straat zal de rondweg weer aansluiting vinden op rijksweg 60, die hier in de richting van St. Niklaas loopt. Vanaf de rondweg is zowel een noor delijke als een zuidelijke toegangsweg naar Hulst ontworpen". De zuidelijke toegangsweg verlaat de rondweg op een kruising vanwaar, in tegenovergestelde richting, een aansluiting op St. Jansteen is geprojecteerd. Aannemer J. de Oude uit Biervliet hoopt op het einde van het jaar het gehele zandbed voor de rondweg gelegd te hebben. Er zijn 250.000 vrachtwagen ladingen nodig voor dit zandbed. Volgend jaar zal met het beton storten begonnen kunnen worden. Oostburgs faillissement (Van onze correspondent) De Hoge Raad heeft de vernietiging uitgesproken van een arrest van het Ge rechtshof in Den Haag, waarbij met be vestiging van een vonnis van de recht bank te Middelburg de 72-jarige uitge ver A. C. B. te Akkrum (Fr.) is ver oordeeld tot 2 maanden gevangenisstraf wegens bedrieglijke bankbreuk. De heer B. was directeur van de n.v. Brunswijk, drukkerij en boekhandel te Oostburg, welke onderneming in 1960 is failliet verklaard. B. zou na deze fail lietverklaring f 8000 aan de boedel ont trokken hebben. De Hoge Raad oordeelde, dat uit de bewijsmiddelen van het Hof niet kan worden afgeleid, dat de heer B. wist en begreep, dat ten gevolge van het ten laste gelegde, de schuldeisers in zijn fail lissement werden benadeeld. De Hoge Raad verwees de zaak nu naar het gerechtshof te Amsterdam. De vereniging voor bedrijfsvoorlichting, de streekcommissie west-Zuid-Beveland en de drie stands- en vaktechnische or ganisaties hebben in het Dorpshuis te Oudelande een tuinbouwmiddag georga niseerd. De belangstelling voor deze tuin bouwmiddag was bedroevend slecht. On geveer tien geïnteresseerden waren naar het Dorpshuis gekomen. Ir. L. Vellekoop, rijkstuinbouwconsulent te Goes, zei in zijn openingswoord, dat de lezingen, die in hetzelfde kader twee jaar geleden werden gehouden, heel wat meer men sen trokken. Hij vroeg zich af of de moeite, die het rijkstuinbouwconsulent- schap zich getroost voor de organisatie van dergelijke middagen, nog wel ver antwoord is. De heer M. Wattel, hoofd assistent A bij de rijkstuinbouwvoorlich tingsdienst, hield een inleiding over de vraag of de contractteelt wel mogelijk heden biedt voor tuinbouwgewassen. Hij was van mening, dat er zeker op be drijven van vier tot vijf ha. geen moge lijkheden voor contractteelt aanwezig zijn. Tijdens de toch nog langdurige dis cussie, die na afloop van zijn lezing ont stond, bleek, dat ook de vragenstellers weinig heil in contractteelt voor tuin bouwgewassen zagen. Donderdag 6 februari zal in het Dorps huis opnieuw een tuinbouwmiddag wor den georganiseerd. Dan zullen speciaal de bloementeelt en de mogelijkheden voor bedrijven in de Zak van Zuid-Beveland aan de orde komen. ,Ik heb altijd graag in de di- seminarie te Hoeven benoemd drs. J. W. recte zielzorg gewild" vertelde moderator J. M. de Beer uit Oos terhout ons gisteren naar aanlei ding van zijn benoeming tot bouw pastoor te Dongen. „En ik ben blij, dat ik naar Dongen ga, want dat lijkt me een fijne plaats". Mo derator de Beer ziet weliswaar een beetje op tegen de materiële be slommeringen, die hij ongetwij feld straks zal krijgen, maar hij is toch enthousiast over zijn benoe ming. Zijn nieuwe parochie wordt opgericht in het z.g. plan West. Tot op heden be horen de bewoners van deze wijk tot de Laurentiusparochie. Omdat deze wijk nogal geïsoleerd ligt rijdt er zondags een aparte bus naar de kerk. Tot nu toe heeft de nieuwe bouwpas toor, die in Terheijden is geboren voor namelijk in het onderwijs gewerkt. Na dat hij in 1940 tot priester was gewijd werd hij kapelaan te Sprundel, waar hij vier jaar is gebleven. Zijn volgende stand plaats was Hoogerheide. Dat verwisselde hij in 1947 voor een rectoraat van de Cathechisten van de Eucharistische Kruis tocht te Oosterhout. Vervolgens is hij in dezelfde plaats nog rector geweest van het St. Jozef ziekenhuis. Deze functies heeft hij steeds gecom bineerd met een moderatorschap aan achtereenvolgens de huishoudschool en ambachtsschool. Van lieverlee echter is hij geheel vrijgemaakt voor de functie van moderator en als zodanig geeft hij momenteel les aan de HBS en de MMS van het Mgr. Frenckencollege. Daarbij zit hij ook nog in het bestuur van de MA-school waaraan hij ook les geeft. Zijn benoeming tot bouwpastoor be tekent niet. dat moderator de Beer on middellijk uit Oosterhout vertrekt. Voor lopig blijft hij er zijn huidige werk voortzetten. Hoe lang dat nog zal. kun nen is niet bekend. Verdere benoemingen Voorts heeft de bisschop van Breda tot professor in de filosofie aan het groot M. Ammerlaan; tot kapelaan te Roosen daal, H. Joseph B. van Beek, subregent van klein seminarie IJpelaar te Nieuw- Ginneken; tot kapelaan te Roosendaal O.L, Vrouw van Fatima M. Adriaansen kapelaan te Oostburg; tot kapelaan te Oostburg H. Eligius O. Gielliet, kapelaan te Sas van Gent; tot kapelaan te Zundert T. Trudo A. v. Ginneken, kapelaan te Ulvenhout; tot kapelaan te Ulvenhout H. Laurentius A. v. Haperen, kapelaan te Alphen NB; tot kapelaan te Zevenbergen H. Bartholomeus G. Lockef eer, kapelaan te Fijnaart; tot kapelaan te Fijnaart H. Jacobus C. Verhaak, kapelaan te Wouw; tot geestelijk leider en moderator aan het klein seminarie IJpelaar P. Don, gees telijk leider en prefect aldaar, tot prefect van het klein seminarie IJpelaar: G. Claessens, leraar aldaar. (Advertentie) Voel u vrij: spaar! Want uw spaargeld is goed voor alles. Ga naar de spaarbank waar men u óók gaarne van dienst is met andere bankzaken, zoals rekening courant, deviezen voor uw reizen, kredieten, hypo theken en bemiddeling in effectenzaken. Meer dan 1000 banken en bijkantoren. De spaarbanken met volledige bankservice. AANGESLOTEN BIJ DE COÖPERATIEVE CENTRALE RAIFFEISEN-BANK TE UTRECHT (Advertentie) Werkt uitermate actief in op de haard van de pijn ter verlichting van rheumatiek, zenuwpijnen, spit, ischias en stijfheid iets werkt sneller, niets werkt aan- genamer, ter verlichting van pijn, oan een behandeling met Algesal-bal- sem. Het enige middel, dat het diaethyl- smino-salicylaat in een speciale emulsie m?o *ï?8 doordringingsvermogen bevat (U.S. Patent n° 2596674) dringt Algesal uirect door in het weefsel, de ge en meer melkwit wordt en volledig in de poriën verdwijnt (in plaats van een oppervlakkige warmtesensatie op de huid te veroorzaken), teneinde diep in te werken op de pijnlijke weefsels. Nog beter de pijnstillende werking van Algesal "doorstraalt" weefsel en spieren tot in de gewrichten, zodanig dat een duurzaam gevoel van ver- wrichtsbanden en de spieren tot aan dc deufiti.V™-vefc..P'''n' waar een onm'd- lichting en welzijn in"de plaats komt Uzeif van ontstaat- Overtuigt van pijn of stijfheid. Maar, vergeet ginesvèrrnnt^n ^'tengewonc doordnn niet Pijn slaat altijd onverwacht uitS zult TJ JTnCCr,, ,U, A,®esal toe Zor8t cr dus voor thuis altijd vankeli k MeurVnz?a' dat dcze aan" een tube Algesal bij de hand te J kleurloze wonderbalsem meer hebben. Te St.-Maartensdijk: (Van onze verslaggever) Naar aanleiding van een schriftelijke «temming, gehouden tijdens een leden vergadering van de schoolvereniging van de prot. chr. school te St.-Maartensdijk heeft deze school, die eerst naar prinses Irene genoemd was, de naam Juliana van Stolbergschool gekregen. Acht leden gaven er de voorkeur aan de naam Prinses Ireneschool te behou den. De leden van de schoolvereniging kon den kiezen uit vijf namen: Oranje Nas- sauschool. Willem de Zwijgerschool, Ko ningin Wilhelminaschool, Prinses Irene school en Juliana van Stolbergschool. Laatstgenoemde naam kreeg de meeste stemmen. Vele leden bleken het overigens wel eens te zijn met het bestuursbeleid. De voorzitter van het schoolbestuur, de heer J. Nelisse, werd tijdens de bestuursverkie zing met grote meerderheid van stemmen herkozen. (Van onze verslaggever) JACHTWERF Helstede te Ber gen op Zoom heeft, sedert de grote reorganisatie van het be drijf ongeveer drie jaar geleden, grote internationale vermaard heid gekregen. Niet in het minst, omdat men onlangs heeft deelge nomen aan enkele internationale tentoonstellingen te Parijs en Hamburg, terwijl men ook op de Hiswa 1963 te Amsterdam groot succes boekte. Op het programma staat voorlopig nog deelname aan tentoonstellingen, die bin nenkort, voor het a.s. seizoen, zullen wor den gehouden in Amsterdam en Berlijn. Directeur, F. Vale en zijn publicrela-, tionsman, de heer R. van Dorth, zullen bovendien binnen enkele weken nog een zaken reis naar Parijs maken. DE GROTE vlucht, die het bedrijf in de afgelopen jaren heeft genomen, maakt het noodzakelijk, dat de bouw van de jachten (veelal motorkruisers van aller lei afmetingen) wordt afgestemd op de behoefte in het buitenland, dat doorgaans snelle boten eist, terwijl dat in Nederland niet het geval is. Men heeft nu ook agent schappen gekregen in Parijs, Cannes, Kopenhagen, Hamburg, Travemunde, Ber lijn en Düsseldorf. Ongeveer acht maan den geleden is men bovendien begonnen met de vervaardiging van aluminiumbo- ten, die zich sneller kunnen voortbe wegen dan de vaartuigen, gebouwd uit orthodoxe materialen. De aluminiumboten kunnen, zo gewenst, met twee worden uitgerust. tot groot plezier van de heer Vale trou wens, veel aandacht aan de Bergse boten, die „geëxposeerd" werden. Het bedrijf aan de Fluwelenbroekstraat kan ongeveer 20 boten per jaar vervaar digen, die grif aftrek vinden. Men kan zelfs niet aan de vraag voldoen. HET BEDRIJF aan de Fluwelen Broekstraat in Bergen op Zoom gaat bin nenkort echter verdwijnen. Aan de nieuwe Theodorushaven zullen nieuwe hallen worden gebouwd, waarin tenmins te 200 man te werk gesteld zullen worden, Momenteel werkt men met 40 personeels leden. De productie zal dan ook aanmer kelijk grotere vormen gaan aannemen. De jachtwerf krijgt bij de Theodorushaven, een speciale insteekhaven, waarin men de die op 5 juni a.s. geopend worden, de jachten te water zal kunnen laten en ze verder herbergen. Tot nog toe geschiedt het ,,te water laten" op 't eiland Tholen. Daar zal binnen enkele maanden ook een boot ter waarde van 350.000,die mo menteel wordt gebouwd voor een rijke opdrachtgever uit Hong Kong, het ruime sop kiezen. „Februari heeft zeven zonnige dagen"... het lijkt wel of het dit jaar uitkomt. Aangemoedigd door een stralend voorjaarszonnetje zette men op de Vlissingse Bou levard de eerste tafels en stoelen op een terras uit. En wat is er fijner dan eens lekker op een ter ras te zitten onder de warme zon nestralen? Zoals het er nu uit ziet zal de lente niet lang meer op zich laten wachten njoto De VERKOOP vlot overal in Europa uitstekend. Tijdens de tentoonstelling in Hamburg werd bijvoorbeeld een „Princi- pessa" voor 200.000 Mark verkocht aan de bekende Duits-Deense filmproducent Philipsen, die de Bergse boot verkoos boven de vele andere schoonheden", die tentoongesteld waren op de „Boots-Aus- stellung". Enkele vakbladen besteedden, Op spoedvergaderingen te Den Bosch van vertegenwoordigers van vele hon derden aannemersbedrijven op het ge bied van de uitvoering van bouwwerken alsmede van de wegenbouw in de drie zuidelijke provincies, werd het volgende besloten: Zoals ook in de andere gebie den van ons land is geschied, hebben ook deze aannemersbedrijven zich aangeslo ten bij de Rotterdamse en Amsterdamse resoluties betreffende lonen en materiaal prijzen. De onhoudbare positie waarin de ze bedrijven zijn komen te verkeren, heeft hen tot deze maatregelen gedwongen Bovendien bleek op de desbetreffende bijeenkomsten, dat het zeer veel spanning en niet zonder zorg het overleg met de overheid, met betrekking tot de risico regeling gevolgd wordt. De vergaderingen werden bijgewoond door leden van de landelijke deelnemers organisaties. De belangrijkste wedstrijd in de eer ste klas van de Zeeuwse Schaakelub- competitie tussen Vlissingen en Zie- rikzee is in een 7,5-2,5 zege voor Vlis singen geëindigd. Daardoor is Vlissin gen na vijf wedstrijden nog steeds on geslagen, terwijl Middelburg en Zie- rikzee de tweede piaats delen met één verloren wedstrijd en vier overwinnin gen. De strijd is echter nog lang niet ge streden. Want in de twee nog te spelen ronden kan veel gebeuren. Vlissingen moet het nog opnemen tegen Middel burg en Goes, terwijl Middelburg be halve Vlissingen ook nog Zierikzee als tegenstander krijgt te bekampen. Mid delburg won nu met 6.5-3.5 van Goes DZD bleef zonder winstpunt want nu was het Terneuzen dat met 3,5-6 5 de volle winst voor zich opeiste. Vlissingen 2 verloor met 4-6 van Middelburg 2. Waardoor DZD nog steviger op de on derste plaats terecht kwam. niH'? g,ln: Vlissingen-Zierikzee 7,a-2.5, Middelburg-Goes 6,5-3,5 Vlis- smgen 2-Middelburg 2 4-6, DZD (Krui ningen)-Terneuzen 3,5-6,5, 2e klas a- Middelburg 3-Koudekerke 1 2,5-7,5. In hotel William te Hoogerheide is de 22-jarige onderwijzer Emiel de Taeys uit Eede overleden. De heer De Taeye, wiens gezondheids- toestand te wensen ove liet, was met vakantie in Hoogereide. Hij hoopte daar ietwat op verhaal te komen. Hij kwam die avond om half elf onge veer het hotel binnen, keek nog even naar de televisie en ging daarna naar bed Even daarna werd hij onwel. Hij overleed, nog voorzien van de laatste sacramenten. waren maar enkele zinnen, welke onze koningin gisteravond voor de radio sprak. Zij waren echter zwaar geladen van verdriet. Dit was dan de ontknoping van vele raadsels, waar voor wij in de laatste week werden gesteld. Twee feiten hadden de konink lijke ouders tegelijk willen annon ceren: de overgang naar het katholieke geloof van hun dochter Irene en haar verloving. Het eerste feit lekte on voorzien uit. Op het tweede zat men als het ware van uur tot uur te wachten. En intussen werden de nieuwsjagers door deze geheimzinnig heid geprikkeld tot deduceren en com bineren uit waarnemingen en ver moedens. Gisteren overdag bereikte dit speuren en gissen een hoogtepunt, toen het vliegtuig uit Spanje zonder Irene aankwam, terwijl de RVD toch •haar komst had voorspeld. Er was echter een melding naar Soestdijk ge gaan, waarin het ineenstorten van een blijde hoop werd gemeld. Terecht mocht nu eerbied gevraagd worden voor het verdriet van een jonge vrouw, voor wie nu niets hinderlijkers is dan een samendrommende belangstelling. En met de dagsluiter willen we op roepen tot een stil gebed voor een bedrukt en ontgoocheld hart. Moge Irene in haar geloof nu de kracht vinden om uit dit dal van droef heid op te stijgen naar een dapper voortschrijden op de verdere levens weg. De warmte van het gezinsleven in Soestdijk wacht haar weer. En ook de genegenheid van het volk dat ten volle met haar meeleeft. De kippen komen wel In de politiek. Eerst veroorzaakten ze een „oor log" van de EEG met de Verenigde Staten. Nu zijn het hun eieren, die Nederland en West-Duitsland in boos gekakel tegenover elkaar zetten. Het is nog niet allemaal koek en ei in de Europese economische samenleving. Het is het oude liedje: een probleem van overproduktie. Ditmaal in de Bondsrepubliek waar de kippen al te zeer hun best 'doen. De prijzen zak ken onrustbarend en 'de Nederlandse eieren moeten dan maar geweerd worden. Wat een ruwe verstoring van ons exportprobleem zou betekenen. 250 miljoen per jaar is niet gering! Nu moeten er wel gegronde en drin gende redenen bestaan, om zulk een ouderwetse maatregel als een invoer- stop te doen wettigen door de Euro pese commissie. Nederland betwijfelt sterk, of hier werkelijk van een nood situatie voor de Duitse kippenboeren sprake is. Ze kunnen de uitbreiding van hun hoenderpark ongedaan ma ken en meer kip gaan eten. Als daarnaast de Duitsers dan ook nog meer eieren verorberen, hoeven ze hun Nederlandse vrienden niet zo sterk te schaden en te bedroeven. Wij hebben ons toch al bedwongen in onze exportbekwaamheid. De uitvoer is het laatste jaar teruggelopen. Agra rische pressiegroepen zijn echter machtig. Of de regering in Bonn daar tegen opgewassen zal zijn, is nog zeer de vraag. Onze voornaamste hoop ligt nu bij de Europese commissie. Tn de anti-revolutionaire partij heeft het nogal zwaar gerommeld. Toen de fractie in de Nieuw-Guinea- politiek haar koers verlegde, konden velen die zwenking niet meemaken. Ook op andere punten was er kritiek. In het algemeen kan men zeggen, dat de verontrusten, zoals ze zich noem den, het beleid van de fractie te progressief vonden. Nu is er in iedere partij altijd wel de nodige spanning tussen bedachtzamen en hervor- mingslustigen. Die spanning houdt het leven erin. Maar als het gesprek binnen de partij stokt en er groeps vorming ontstaat, dan wordt dat een bedenkelijke zaak. Zo ging het ook met de verontrusten in de A.R.-partij. Ze vergaderden apart. Ze gaven mani festen uit. Ze werden actief bil de kandidaatstelling. Het ontwikkelde zich zó, dat het centraal comité van de partij een waarschuwing liet ho ren. Gehoor konden de verontrusten al tijd krijgen. Er viel op ieder moment te praten. Maar een georganiseerd optreden wilde men niet langer dul den. De leiders der verontrusten heb ben dat aanvaard. Ze staken hun ge organiseerd optreden. Maar de protes tantse splintergroepen, Staatkundig Gereformeerden en Gereformeerd Po litiek Verbond zullen er toch wel enige zijde bij spinnen. Tn de loonontwikkeling is het vast- stellen van de beloning voor bouwvakarbeiders een hoofdstuk apart. Tenminste, minister Bogaers wil daar een hoofdstuk apart van maken. Deze arbeiders staan immers op het woningbouwfront. Daar moet een zware slag geleverd worden. Even als de mijnwerkers na de oorlog een bevoorrechte positie kregen, omdat ze op een vitaal punt van ons econo misch bestel werkzaam waren, wil men nu de bouwvakkers extra belo nen. Dat plan had al het gevaar van de magneetwerking in zich, toen het ontworpen werd vóórdat de loonbe- weging in ons land losbrak, Nu dob bert het op de grote stroom en het is de vraag, of het nog te redden valt. Vrijdag j.l. heeft de regering nog verklaard: beloofd is beloofd en daar houden we ons aan. Doch de onderhandelingen tussen werkgevers en werknemers in het bouwbedrijf liepen vast. Er zijn in de besprekingen percentages gevormd, die zeker een sterke zuiging zouden veroorzaken op de onderhandelingen in andere bedrijfstakken, welke nog gaande zijn. Er valt nu nog niet in te zien, hoe de belofte van een flinke hogere beloning waar gemaakt kan worden zonder het matigingsprincipe elders in gevaar te brengen. DE CHINESE premier Tsjoe-En-Lai zal op een nog nader te bepalen datum een bezoek brengen aan de nieuwe macht hebbers op Zanzibar. GIULIO RINALDI. de Europese kam pioen in het halfzwaargewicht, die begin maart in Dortmund zijn titel verdedigt tegen de Duitser Gustav Scholz. heeft in Bologna door knock out in de negende ronde gewonnen van de Amerikaan Bob Young.

de Stem | 1964 | | pagina 3