Politieke beslissing over de ,LIMFA landbouw Enorme controverse Italië-Nederland Alle commissarissen KE.M. gaan heen NU NOG STEEDS NAZI-LEF BIJ ENKELE VERDACHTEN Weerzien ontroert duizenden Berlijners FINISH VAN E.E.G.-MARATHON Man pleegt aanslag op zijn broers HoogeHuys neem nu... Bubble-Up Auschwits-proces begonnen Menu met vele gangen Ministers „Geen grote verschillen DAGBLAD VOOR ZEELAND Per 1 januari a.s. Premies van ziekenfondsen omhoog Wellicht ook volgende week vergadering Aanhoudend winter mt** Het zuivelbeleid De tijden veranderen... Betaal per kwartaal Lonen buschauffeurs AANSLAG OP JOHNSON BERAAMD? Geredde kompels uil L enge de komen vakantie houden TE SCHOONDIJKE: LEVENSVERZEKERING SCHADEVERZEKERING Kardinaal zeer ingenomen met Welvaart, welzijn en geluk Voor God, Koningin en Vaderland T03e JAARGANG No. 24468 Uitgave: N.V. Uitg. Mi|. Neerlandia Directeur: Drs. W. A. J. M. Harkx. Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureaus: Breda Reigerstraat 16 Tel. 22341 (5 lijnen). Postgiro 1114111 bl al ZATERDAG 21 DECEMBER 1964 HDonnementsprijs m.i.v. 1 januari '64 9,75 per kwartaal, excl. 0,25 in casso; 11,85 per post excl. 0,50 incasso; 0,75 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aan vraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,45 per mm. Bij contract aanzien lijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Klokstraat 1 telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Steenstraat 14 telefoon 2377 (Bijbureaus: TERNEUZEN: IJsbaanslraat 24 teletoon 26U1 OOSiBURG: Nieuwstraat 41 telefoon 2893) (Advertentie) VRUCHTENLIMONADE Flessen vol zonnige verfrissing Een mooi LIMF A-speldje GRATIS bij elke twee gezinsflesscii VRAAG UW WINKELIER Tot de prijsverhogingen die per 1 janua ri a.s. zullen ingaan behoort ook die van de ziekenfondsen in het zuiden van Ne derland. De ziekenfondsen zelf hebben de verhoging aangemerkt als drastisch en gisteren hebben zij op een persconferen tie in Tilburg meegedeeld, wat er onder dat drastisch verstaan moet worden. De premieverhogingen zullen vooral voor de vrijwillig verzekerden bij de zieken fondsen gevoelig zijn, maar ook de pre mie die de verplicht verzekerde moet be talen gaat omhoog. Daar tegenover staan, dat de verstrekkingen verruimd worden. Op pagina 3 kan men lezen wat de pre mieverhoging inhoudt. Dc ministers van lamlbouw van de EEG-laiidcn hebben te Brussel geen overeenstemming inzake bel vraagstuk van de zuivel kuiinen bereiken. Het is intussen een echte marathon geworden. Gisteravond zijn, onder voorzitterschap van mi nister Luns, de ministers van buitenlandse zaken, economische zaken, financiën en landbouw bijeengekomen ter bespre king van drie nieuwe marktorganisaties: zuivel, rijst en rund vlees. Aldus lioopt men de politieke beslissing, terzake van de Franse wens 0111 het gemeenschappelijk landbouwbeleid voor liet einde van het jaar vast te stellen, naderbij te bren gen. Die beslissingen zijn nodig om het standpunt te bepalen, dat de E.E.G. zal innemen in de „Kenne- dy-ronde" bij de onderhandelingen over het handelsverkeer in land- bouwprodukten tussen de V.S. en de E.E.G. Op het moment, dat wij deze editie afsloten, duurde de mara- De ïhinister van Verkeer en Water- Kamer der Staten-Generaal schriftelijk bericht, dat dc raad van commissarissen van de K.L.M. hem heeft medegedeeld, dat deze raad besloten heeft met ingang van een door de minister te bepalen datum zün mandaat ter beschikking te stellen, teneinde de vergadering van aan deelhouders der K.L.M. voor een ver nieuwde samenstelling van de raad zo veel mogelijk de vrije hand te laten. DE 42-JARIGE Massemba-Debat is gis teren met algemene stemmen gekozen als president van het voormalige Frans Kongo. ONGEVEER 6000 Zuid-Vietnamese stu denten hebben gisteren voor de Franse ambassade in Saigon gedemonstreerd tegen de politiek voor een neutraal Viet nam, die president De Gaulle voorstaat. DE KATHOLIEKE stichting Mensen in nood" heeft opnieuw een bedrag van f 40.500.- en een vijftiental balen kleding ter beschikking kunnen stellen van de noodlijdende bevolking van de getroffen stad Skoplje. DE WESTDUITSE Bondskanselier dr. Euciwig Erhard zal na Kerstmis een be- yk vari ongeveer 30 uur brengen aan "e ranch van de president der V.S. De eerste ontmoeting vindt zaterdag 28 de cember plaats. IN ARTIS is een angwantibo, een half- aapje uit West-Afrika, geboren. Tot vorig laar leefden er slechts drie van deze Jiei'ties in dierentuinen. Uitgegroeid is llet dier niet groter dan een halfwas- Poesje. Verwachting van het KNMI tot van avond: Overwegend rustig weer met in het binnenland matige tot strenge vorst. Verspreide mist in het binnenland en sneeuwbuien aan de kust. Vandaag: zon onder 16.30 uur. Maan onder 22.03 uur. Morgen: zon op 8.46 uur. Zon onder 16.30 uur. Maan op 12.42 uur. Maan onder 23.18 uur. Maandag: zon op 8.47 uur. De minister heeft inmiddels de situatie in beraad genomen en de raad van commissarissen verzocht zijn taak voort te zetten tot de eerstvolgende vergade ring van aandeelhouders, bij welke ge legenheid de nodige voorzieningen met betrekking tot de samenstelling van de raad van commissarissen zullen worden getroffen. De minister heeft zijn waardering uit gesproken over het feit, dat de raad van commissarissen dit besluit genomen heeft. Gisteravond heeft een niet nader ge noemd aantal commissarissen een on derhoud gehad met de minister van Verkeer en Waterstaat. Deze commissa rissen kwamen niet als delegatie van de raad, noch namens de raad. Na afloop van dat onderhoud heeft de minister aan de voorzitter van de Tweede-Kamer, de vermelde beslissing van de raad schriftelijk laten meedelen. Het ligt in de lijn der verwachtingen, dat niet voor januari een buitengewone algemene vergadering van aandeel houders zal worden gehouden, waïirop nader aandacht aan deze zaak kan worden gewijd. thon-vergadering nog steeds voort In discussie is o.m. een voorstel van de Franse minister van buitenlandse zaken, Couve de Murville, om maandag en dins dag de besprekingen voort te zetten. Van Duitse zijde bleken echter grote bezwaren te bestaan tegen de gedachte om in de kerstweek te vergaderen. Bij de drie landbouwreglementen, waar over de ministers van landbouw, onder voorzitterschap van mr. Biesheuvel, don derdagavond en gisterenmorgen afzon derlijk verder hebben vergaderd zonder tot veel oplossingen te komen, zijn nog belangrijke onopgeloste vraagstukken, waarvan die voor het zuivelbeleid. Het betreft de relatie tussen boter en oliën en vetten in het bijzonder tussen boter en margarine kwesties van de prijzenpo litiek en de mogelijkheid van subsidies in de verordening. Bij het rijstreglement speelt nog de kwestie van de preferentie voor rijst uit landen uit derde landen ten opzichte van liaanse rijst, vast te leggen in het prij zensysteem. Voor de rundvleesverorde ning, waarbij de moeilijkheden minder groot zijn, moeten nog oplossingen wor den gevonden voor het systeem van hef fingen. Hoe enorm groot overigens de moeilijk heden bü de zuivelverordening nog zyn, bleek gisteren in de vergadering van de ministers van landbouw, waarfn de Ita liaanse minister Ferrari-Aggradi eiste, dat dc grondstoffen voor oliën en vetten vijf keer zo hoog zullen worden belast als de Europese Commissie heeft voorgesteld. J Ja, zo is het. Duizenden abonnees t op Dagblad De Stem, die vroeger t per week betaalden, doen dat nu per kwartaal. Misschien ook een J idee voor U als U weekabonnee t bent. Betaling per kwartaal: ge- makkelijk, practisch en modern! Zeker als U gireert op onze post- J rekening no. 1114111 (vanaf 1 jan- t ari a.s. 9,75). Of nog beter: machtigt ons het J abonnementsgeld automatisch van J uw girorekening af te schrijven. i Een desbetreffend formulier zen- den wij U graag toe. J Maak het u zelf gemakkelijk: De Commissie wil een heffing van 10 tot 15 pfennig per kilo (9 tot 13 ct.), de Ita liaanse regering wil 100 tot 125 lire (60 a 75 ct.), dit o.m. ter bescherming van de olijfoliecultuur. De vice-voorzitter van de Europese Commissie, dr. S. L. Mansholt, rekende de Italiaanse minister voor, dat de door hem voorgestelde heffing zou neerkomen op een totaal van twee mil jard Duitse mark per jaar. De hele kwestie werd tenslotte verwe zen naar de „politieke bespreking" van de landbouwvraagstukken. Frankrijk en Luxemburg hadden toen „sympathie" uit gesproken voor de „geest" van het Ita liaanse voorstel en de Belgische minister van landbouw had verklaard geen mach tiging te hebben om met een heffing op grondstoffen voor margarine in te stem men. In deze sfeer van enorme tegenstellin gen is dan gisteravond met zwaar ge schut het politieke debat begonnen. Tijdens een pauze in de avonduren zei minister Luns, dat er weinig voortgang was gehoekt. Minister Spaak was op dat moment van mening, dat de onderhande lingen wellicht tot maandag zullen duren. De ministers Toxopeus (Binnenlandse Zaken), Veldkamp (Sociale Zaken) en Van Aartsen (Verkeer en Waterstaat) zijn van mening dat er geen sprake is van een te groot loonverscliil tussen streekvervoerbedryven en vervoerbedrij ven in de steden. Zij, delen dit mee in antwoord op schriftelijke vragen van het Tweede Kamerlid, de heer B. Roolvink (A. R.), die op gronden van publikaties in „Het Parool" er de aandacht op vestigde dat een buschauffeur in dienst van de ge meente Amsterdam een bruto week- inkomen geniet van 155,terwijl een chauffeur in dienst van een streekver- voerbedrijf niet hoger kan komen dan 115,per week bruto in een eers*;: klas gemeente. Minister Toxopeus ant woordt mede namens de andere be windslieden, dat een buschauffeur bij een streekvervoerbedrijf kan komen tot een bruto-inkomen van 123,per week in een eerste klas gemeente en bevestigt, dat een collega in Amsterdam een loon van 155,kan bereiken. Minister Toxopeus verklaart dat zich in de vervoersector verschillende om standigheden voordoen, die verschillen in beloning ten gevolge kunnen hebben. Voorts kunnen ook de werkzaamheden niet overal gelijk worden gewaardeerd: zo zullen in de functie var. een bus chauffeur, die wordt uitgeoefend in een grote stad met druk en vaak over belast verkeer gezichtspunten voorko men die ongelijk zijn aan die, welke in het algemeen voorkomen in de functie van een buschauffeur bij het streek vervoer. In Berkeley, bij San Francisco, is een zwerver gearresteerd, die een briefje in zijn zak had, waarop stond „Het directe doel is het vermoorden van pre sident Johnson". Dit werd gisteren door Amerikaanse geheime dienst bekendge maakt. De man, de 29-jarige Robert B Fcnncil, afkomstig uit Sioux City in de staat Iowa, werd door de politie van Berkeley wegens landloperij opgepakt. Fennell loopt de kans een gevangenis straf van maximaal tien jaar te krijgen. Terwijl Westberlijnse politieman nen en helpers van het Rode Kruis toeziengaan hier de eerste Ber- lijners door een nauwe doorgang in de muur bij de Oberbaum-brug. De veertien geredde mijnwerkers uit Lengede, die onlangs door de V.V.V. van Groet-Kamperduin waren uitgenodigd om met hun gezinsleden veertien dagen in Groet en Kamperduin te komen logeren, hebben deze uitnodiging in prin cipe aanvaard. De datum, waarop de gezinnen van de mijnwerkers naar Groet zullen komen, kon nog niet worden vastgesteld in ver band met het feit. dat verschillenden hunner nog onder medische behandeling staan. De mijnwerkers krijgen ook gratis ver voer heen en terug. (Van onze correspondent) Vrijdagmorgen is de tweeënveertigja- rige A. van L. uit Nieuwvliet overge bracht naar het huis van bewaring in Middelburg. Van L. heeft donderdag middag niet een jachtgeweer een aan slag gepleegd op zyn twee in Schoon- dijke wonende broers, die echter niet gewond werden. Een precaire familie kwestie en een heftige woordenwisseling is het voorspel tot de aanslag geweest. In een woning aan de Nieuwe Haven weg, te Schoondijke waar dc broers J. (39) en Jac. (44) van L. schilderswerk zaamheden verrichtten, ontstond dc woordentwist. Nadien gingen de gebroe. ders, die gehuwd zijn uiteen. A. van L. sloop echter het naastgelegen huis van zijn oom binnen, die een jager is en afwezig was, en nam daar een met twee patronen geladen jachtgeweer weg Toen A. zijn beide broers op de Nieu we Havenweg weer zag, loste hij van een afstand van ongeveer vijftien me ter, in overspannen toestand, op ieder van hen een schot, dat geen doel trof. Kort daarna werd A. van L. gearres teerd. In de raadzaal van het stadhuis in Frankfort is gisteren het pro ces begonnen tegen 22 mannen, die het beulswerk hebben ver richt in het grootste uitroeiings kamp van de nazi's in de 2de we reldoorlog, het beruchte Ausch witz, waar miljoenen mensen werden vermoord. De rechtbank bestaat uit drie beroeps- rechters en zes lekenrechters. Negen tien advocaten zullen de 22 beklaagden verdedigen. Er zijn 250 getuigen uit 15 landen opgeroepen. De resultaten van het vooronderzoek zijn neergelegd in 80 dikke delen. (Van onze verslaggever) Rijdend van Middelburg naar Goes zijn we gisteravond zo goed als alles tegengekomen wat de weergoden ons in deze tijd van het jaar te bieden nebben: klare hemel met droge weg (Middelburg), klare hemel mét gladde ^eg (Arnemuiden). regen (Sloedam), lichte mist. lichte mist met sneeuw Lewedorp) en dichte mist ('s-Heer Arendskerke). Een menu met vele gangen- ^n dat op een traject van nog geen twintig kilometer. Gisteren, op de eerste zittingsdag, moesten de beklaagden een overzicht geven van hun levensloop tot op het ogenblik dat zij in Auschwitz kwamen. De eerst, die aan het woord kwam. was Robert Mulka, thans 68 jaar. In Auschwitz was hij plaatsvervangend kampcommandant geweest. Hij zei niet te hebben geweten, dat Auschwitz een vernietigingskamp was toen hij er in 1942 kwanj. De 51-jarige Karl Hoecker verklaarde in het kamp te zijn ge plaatst, omdat hij door een wond aan zijn knie ongeschikt was voor dienst aan het front. Wilhelm Boger (56), voormalig Gesta po-sergeant, die door de openbare aan klager werd beschreven als de wreed.- ste kampwacht, verklaarde, dat hij er voor verantwoordelijk was, dat niemand uit het kamp zou ontvluchten. Terwijl hij zijn rechters aankeek, zei hij, dat Auschwitz het kleinste aantal ontvluch tingen van allé Duitse concentratiekam pen had toen hij deze taak vervulde. Ik ken nog steeds mijn SS-nummer. Het was 2779. Ik ben er niet trots op, maar het was iets bijzonders. Nadat Boger dit had verteld viel er een ogenblik stilte in de rechtszaal totdat de president hem vragen stelde over de 5.000 kampbewo ners, die werden weggevoerd kort voor dat het Russische leger Auschwitz be zette. Boger antwoordde, dat hij en een aan tal andere bewakers de gevangenen naar het Westen hadden gevoerd en met hen door het Harzgebergte was getrokken. „Slechts een werd er in mijn bijzijn neergeschoten", zei hij. Boger beaamde echter, dat het een „dodenmars" was geweest. De zitting werd gisteren verdaagd tot 30 december. Verwacht wordt, dat het proces zes tot acht maanden zal duren. De openbare aanklagers hebben toege zegd elke beschuldiging uitvoerig te zul len onderzoeken. Na Boger kwamen, voordat de zitting werd verdaagd, nog vier andere be klaagden aan het woord. Pery Broad (42), die in Rio de Janei ro is geboren, vertelde het hof, dat hij kort na zijn geboorte met zijn Duitse moeder naar Duitsland was gegaan. Broad zei, dat hij de gouden medaille van de Hitler-Jugend had gewonnen, maar dat hij wegens zijn slechte ogen als SS'er geen dienst hoefde te doen aan het front. Glurende door zijn dikke brilleglazen zei hij, dat hij in Auschwitz alleen ad ministratief werk had gedaan. Johann Schoberth (40) gaf op iedere vraag, die daarvoor in aanmerking kwam, als antwoord een militair klin kend „Jawohl". Klaus Dylewski (47), voormalig be waker in Auschwitz, zei, dat hij tever geefs had geprobeerd uit het dodenkamp weg te komen en elders te worden ge plaatst. ,.Ik leed wekenlang aan hoofd pijn, nadat ik in Auschwitz was geko men", zei hij. Hans Stark (42), eveneens een voor malig bewaker van het kamp, getuigde, dat hij in zijn hele leven niets anders had gekend dan Pruisische discipline. „Bij ons thuis telde alleen de mening van mijn vader. Hij pleegde zelfmoord toen agenten van de Amerikaanse in lichtingendienst mij na de oorlog zoch ten". De beklaagde dr. Franz Lucas was op deze eerste zittingsdag wegens ziekte afwezig. De rechtbank verzocht zijn verdedigers er voor te zorgen, dat hij bij de volgende zitting op 30 december aanwezig zal zijn. Oswald Kaduk gaf blijk van „het lef", waarover de verdachten in oorlogstijd beschikten. Hij klapte zijn hakken tegen elkaar, toen de rechter zijn naam aflas. Zijn kameraden gedroegen zich an ders en zeer nerveus. Franz Hofman had zijn gezicht verborgen achter een kopie van de reusachtige akte van be schuldiging. Het internationale ..Auschwitz-comité'* heeft gepleit voor uitlevering door Gha na van de arts Horst Schumann, die in Auschwitz o.a. sterilisatie heeft toege past. Horst Schumann is op het ogen blik in Ghana als arts werkzaam. Het comité heeft in dit verband een open brief geschreven aan de interparlemen taire unie. Berlijin beleefde gisteren zijn grote dag. Duizenden Westberlijners stroomden schuchter en onzeker de oostelijke sec tor binnen alsof die voor lien een vreemde wereld was. Zij konden ein delijk hun familieleden opzoeken, die zij sinds de oprichting van „de muur" 1961 niet meer hadden gezien. De Oostduitse grenswachten lieten de omslachtige papieren-controle voor de ze gelegenheid achterwege en gedroe gen zich als vertegenwoordigers van een vereniging voor vreemdelingenverkeer. Zij drukten de Westberlijners papiertjes in de hand, waarop te lezen stond: „Van harte welkom in de hoofdstad van de Duitse Democratische Repubiiei:" „Wij wensen U een vrolijk en verkwik' kend kerstfeest in de kring der Uwen toe" en „Zie voor U zelf welke vorde ringen wij hebben gemaakt." Bij sommige doorlaatposten werden zelfs met behulp van cokes vuren ge stookt om de wachtenden te verwar men. Natuurlijk speelden zich in Oost-Berlijn ontroerende taferelen af bij het weer zien van de familie, omdat men elkaar vooraf niet had kunnen waarschuwen. „We hadden geen tijd om te vertellen, dat we op komst warenvertelde een Westberlijnse dame. „We stonden ineens bij onze familie op de stoep. De eerste minuten konden ze gewoon niet praten." Een ander zei, dat vopo's haar hadden toevertrouwd, dat men in het Oosten even blij was met de passenovereen- komst ais in het Westen en dat ieder een ervan overtuigd was, dat dit „het begin" zal zijn. „Grootvader is nog he lemaal dezelfde", vertelde een meisje tot verslaggevers, en een man zei stra lend, dat hij nooit geloofd had ooit zijn •broer terug te zien. Een jeugdige moe der zei: „Ik wil mijn man zijn zoon nu ook in levende lijve laten zien. Wij heb ben elkaar in 850 dagen niet gezien." Velen hadden tassen met flessen wijn en cognac, sinaasappelen, chocolade, koffie, gebak en andere lekkernijen bij (Advertenties) BRiPge Worstjes VERieiPEUjK. IEKKÊR.! ANTON HUNINK besteedt en zörg aan heerlijk verfrissende /i huis I ijdelijk gratis een fraai BUBBLE-UP-speld je bij 2-fjczinsflessen, of 3 flesjes van 23 f cl RAAG UW WINKELIER zich, die in het Oosten schaars en duur zijn. Allen waren vol lof over de beleefdheid en behulpzaamheid van de vopo's, die de meegebrachte geschenken maar nau welijks bekeken, de verlofgangers of helemaal niet of amper ophielden en zelfs automobilisten rustig in hun auto's lieten zitten. Volgens het blad van de Oostduitse communistische partij „Neues Deutsch- land" mogen ook vluchtelingen, die vóór de oprichting van de muur naar West-Berlijn uitweken, thans van de passenovereenkomst gebruik maken. Er zijn tot nu toe ongeveer 60.750 passen uitgegeven, waarmee 160.00 tot 170.000 Westlijners naar het oostelijke stadsge- deelte mogen. (Ander nieuws over Berlijn op pag. 7) 55 „Het mij aangeboden werk biedt een toepassing van de algemene, evangelische, christelijke normen, op alle terreinen van het sociale, economische en culturele leven van de menselijke samenleving". Dit zei kardinaal Alfrink gisteren, toen hem door een delegatie van de raad van overleg, bij monde van voorzitter prof. dr. A. H. M. Albregts, de laatste drie delen werden aangeboden van „Wel vaart, welzijn en geluk". De kar dinaal toonde zich uitermate inge nomen met het werk. De delegatie bestond, behalve uit prof. Albregts, uit drs. M. J. M. Peijnenburg, se cretaris van de raad, de drie eindredac teuren dr. G. J. M. Veldkamp, drs. W. K. N. Schmelzer cn pater dr. J. A. Ponsioen SCJ en de uitgever Paul Brand. Dr. Veldkamp gaf bij de aanbieding een beknopt overzicht van deze laatste drie delen. Elders in deze editie worden zij uitvoerig besproken. Abonnementsprijs- verhoging Zoals kort geleden reeds werd gepubliceerd, zullen de Nederland se dagbladen begin volgend jaar tot prijsverhoging moeten overgaan. Zij zijn daartoe gedwongen door de zeer grote kostenstijgingen die in 1964 ook in het dagbladbedrijf zullen optreden, in een mate zoals korte tijd geleden nog niet was te voorzien. Met de zo beperkt mo gelijk gehouden abonnementsprijs- verhoging kunnen de kostenstij gingen slechts zeer ten dele worden opgevangen. Ook ons blad moet de abonne mentsprijs verhogen, temeer om dat do belangrijke uitbreiding en verbetering van de onze lezers ge boden redactionele voorlichting in de laatste jaren zeer grote kosten stijgingen hebben meegebracht. Deze kostenstijgingen zijn tot nu toe nauwelijks in de abonnements prijs tot uitdrukking gekomen. Ook om die reden is thans verhoging noodzakelijk, willen wij kunnen voortgaan op de weg van ver betering van de redactionele in houd van ons blad. Met ingang van 1 januari a.s. zal de abonnementsprijs van ons blad bedragen: per week 0,75 per kwartaal 9,75 (excl. 0,25 voor incasso) kwartaalabonnementen per post 11,85 (excl. 0,50 voor incasso) In verband met de automatische afschrijving van het abonnements geld van de giro, die voor vele abonnees wordt toegepast, hebben wij deze prijsverhoging aan de girodienst doorgegeven. Mocht U hiertegen bezwaar hebben, wilt U ons dit dan zo snel mogelijk mede delen. Deze abonnementsprijsverhoging vindt plaats na overleg met het Ministerie van Economische Zaken. Directie Dagblad De Stem.

de Stem | 1963 | | pagina 1