Regeringspartijen en defensiedebat: Liberalen lieten kritiek achterwege V.S. talmen met arrestatiebevel KLM-vliegers vloeien af op een gouden riviertje Sinatra jr nog zoek Zijlstraprijsverhoging (maar redelijk) nodig Nederland maakt goede kans op Sovjetorders Hoera voor 't aardgas! Vader brak zijn zoontje (7 mnd) beide armpjes Defensienota gevraagd VVD rustig Vissers pet GALVAO NOG VRIJ MAN GLADDE WEG EIST DODE VERVOERSPERSONEEL IN EEN BONI) VAKBONDEN: ONWAARDIGE VERTONING DAGBLAD VOOR ZEELAND Pikante goulash Lichte vorst Getuigenis voor V.N. had niet veel effect Tarn debat in Eerste Kamer I MARIHUANA- HANDEL IN HANDEN VAN SURINAMERS Miljardenorders naar enkele kleinere landen Na april moet het een beetje voordeliger Gezondheid voor uw gezicht 103e JAARGANG No. 24459 (oor God, Koningin en Vaderland Uitgave: N.V. Uitg. Mij. Neerlandia Directeur: Drs. W. A. J. M. Harkx. Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren L. J. v. '1 Westende. Bureaus: Breda Reigerstraat 16 Tel. 22341 (5 lijnen). Postgiro 1114111 WOENSDAG 11 DECEMBER 1963 Abonnementsprijs 8,70 per kwartaal, excl. 0,20 incasso; 9,90 per post, excl. 0,35 incasso; 0,67 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,42 per mm (Ing. Med. 1,05). Bij contract aanzienlijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Kloksfraat 1 - telefoon 6252 - Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Steenstraat 14 - telefoon 2377 - (Bijbureaus: TERNEUZEN: IJsbaanstraat 24 - telefoon 2601 - OOSTBURG: Nieuwstraat 41 - telefoon 2893) MINISTER DE JONG MOET Leden van de Amerikaanse federale recherche (F.B.I.) en van de plaatselijke politie hebben maandag in een buiten huis op 30 km afstand van de plaats waar Frank Sinatra jr. zondagavond werd ont voerd. zes mannen aangehouden. Onder de zes arrestanten bevonden zich twee mannen die ervan worden verdacht vorige maand een bank te hebben be roofd. De vier andere mannen worden vastgehouden op beschuldiging van het verborgen houden van het van bankroof verdachte tweetal. Mep dacht eerst met de ontvoerders van de jonge Sinatra van doen te hebben, doch de musicus, die zich in het gezelschap van Sinatra jr. be vond toen deze werd ontvoerd, heeft in de arrestanten niet de ontvoerders her kend. „In Rotterdam worden veel kinderen mishandeld", zei gisteren de officier van justitie bij de rechtbank in Rotterdam, tijdens zijn requisitoir in het proces tegen de 25-jarige kolenwerker D. A., die ver dacht wordt van zware mishandeling van zijn 7 maanden oud zoontje Marcel. Zonder enige emotie vertelde verdach te het relaas: „Marcel en ik waren samen thuis. Ik was geprikkeld omdat mijn timmerwerk aan een vogelkooi niet lukte. Het kind huilde al een hele tijd. Toen ik merkte dat Marcel een natte luier had pakte ik hem op en zette hem op de divan. Hij bleef huilen. Toen werd ik zo boos dat ik het kind op tafel heb gezet en met beide handen in de armpjes heb geknepen. Toen Marcel ruggelinks op de tafel lag hoorde ik gekraak. Ik zag dat één van de armpjes slap naar beneden hing". Drie dagen later bleek in het ziekenhuis dat ook het tweede armpje was gebroken. De psychiater had in zijn rapport A. gekenschetst als een „in hoge mate ver minderd toerekeningsvatbare verdachte" en adviseerde derhalve een onvoorwaar delijke terbeschikkingstelling van de re gering. De officier eiste een gevangenis straf van zeven maanden met aftrek en een onvoorwaardelijke terbeschikking stelling. (Advertentie) VERLEIPEL'JK LPKKER! ANTON HUNINK besteedt er zorg aan I I DOOR ONBEKENDE oorzaak is gisteren m in de Westgeul ter hoogte van de Botlek een baggerbak gekapseisd. De twee op- varenden van de bak werden door de Sleepboot die de bak sleepte gered. I TERRORISTEN hebben in de Kongolese provincie Kwiloe een man gedood, min- s^ens ,dl'ie anderen ontvoerd en huizen en scholen platgebrand. EEN SERGEANT van het Amerikaanse leger is volgens het Oostduitse persbu- ïeau A.D.N. naar communistisch gebied uitgeweken en heeft daar om politiek asiel gevraagd. I DE HOGE RAAD heeft het beroep in cassatie verworpen van zes landbouwers Sr Putt?n- Staphorst. Oldebroek en Doornspijk, die waren veroordeeld we- I foo! niet verstrekken van bedrijfs- I Segevens aan het Landbouwschap. I hij z'ln werkzaamheden had ver- een zakelijke relatie en met zijn I r,J aul° wilde vertrekken, is de 36- riinvvLiSnfehuwde G Combee uit Ifar- ninic v r dc felle kou bevangen en Plotseling overleden. u. iu u LIL „t,!vH'0lkinS'„mair *een neerslag 7watt fts' I<M nf daar mist. Zwakke tot matige wind, overwe- gend tussen zuid en oost. I.ichte vorst. Vandaag: zon onder 16.29 uur Maan onder 14.45 uur. 132 imr. Z°" °P 838 UUr' Maan °P 'N KANS (Van onze parlementaire redacteur) De reorganisatie van de defensietop, de benoeming van louter mili tairen tot staatssecretaris en het terugtreden van de chef van de ge nerale staf mogen dan vele pennen in beweging hebben gebracht, de minister van Defensie, de kapitein ter zee (b.d.) De Jong, heeft er gisteren bij de behandeling van zijn begroting in de Tweede Kamer niet zoveel tegenwind door ondervonden, dat een schipbreuk gevreesd dient te worden. De socialistische oppositie gaf hem weliswaar de wind van voren, maar de regeringspartijen stelden zich na enig ge mopper en heen en weer gepraat toch achter de K.V.P.-bewindsman. Uiteindelijk had de Kamer terecht overigens meer belangstelling voor de financiële moeilijkheden, waarin „defen sie" zich thans bevindt, dan voor de re organisatieperikelen. Die geldzorgen zijn ontstaan, doordat de vorige minister van Defensie, ir. Visser, gokkend op de gul heid van het nieuwe kabinet, te ambi tieus is geweest. „Het bestaan van de Ne derlandse defensie staat op het spel", riep kolonel (b.d.) Wierda (P.v.d.A.). De re geringspartijen waren minder pessimis tisch. Minister De Jong heeft tot juni 1964 de tijd gevraagd om financiële orde op zaken te stellen: De regeringspartijen zijn bereid hem die tijd te geven, maar zij verwachten dat, zoals vice-admiraal (b.d.) Moorman (K.V.P.) duidelijk liet blijken, de minister dan in een defensie nota inzicht zal geven in de defensie plannen op lange termijn. Verwacht werd dat de minister ook van de V.V.D.-fractie de wind van voren zou krijgen. De liberale fractieleider, mr. Geertsema, had immers al vóór het heen gaan van zijn partijgenoot, de luit.-gene- raal Van de Wall Bake als chef van de generale staf, op krasse wijze kritiek ge oefend op de reorganisatieplannen van de bewindsman. De V.V.D. hield zich echter opmerkelijk rustig. In politieke kringen verluidt dat de V.V.D. een waarschuwing ontvangen heeft van de K.V.P.dat een aanval op (K.V.P.)-minister De Jong het einde zou kunnen betekenen van het huidige kabi net. Machtspolitiek? Neen. Ook in de K.V.P.-fractie bestaat hier en c.aar twij fel over de opportuniteit van 's minis ters maatregelen. Anderzijds is de K.V.P.-fractie er zich van bewust dat de tot dusverre bestaande defensiestructuur tot allerlei moeilijkheden aanleiding heeft gege ven. Minister De Jong wil daar met een harde ingreep weliswaar een einde aanmaken. „Geef hem dan een kans", is het standpunt van de K.V.P.-fractie. Daartoe bleken uitein delijk alle regeringspartijen bereid. De socialistische oppositie zette haar aanval op minister De Jong in via de fi nanciële problematiek. „Ir. Visser heeft er met de pet naar gegooid", smaalde kol. Wierda (P.v.d.A.). De nieuwe minis ter gaat echter niet vrijuit, oordeelde hij. Als staatssecretaris van marine heeft hij De Portugese zaakgelastigde in Washing ton heeft het Amerikaanse ministerie van buitenlandse zaken formeel ver zocht de kaper van de „Santa Maria", kapitein Henrique Galvao, uit te leve ren. Zegslieden van het ministerie verklaar den maandag keer op keer tegenover de pers dat de kwestie nog „in studie" was. Het zag er ook niet naar uit dat maatregelen zijn te verwachten. De mogelijkheid tot uitlevering van Gal vao is aanwezig. Het ministerie zou, indien het werk van de zaak zou wil len maken, zich tot een rechter of een andere functionaris kunnen wenden en de onmiddellijke uitvaardiigng van een arrestatiebevel kunnen aanvragen. Het Amerikaans-Portugese uitleverings verdrag van 1907 heeft betrekking op moordzaken, diefstal en het kapen van schepen. Portugal heeft Galvao van al deze misdrijven beschuldigd. Het aan Galvao verstrekte visum, dat het in staat heeft gesteld zich naar de V.N. te begeven om daar over Portu gese toestanden te getuigen, sluit de mogelijkheid van zijn arrestatie niet uit. Een Portugese rechtbank heeft Galvao „bij verstek" berecht. Krachtens de Amerikaanse wetgeving wordt een uit spraak bij verstek niet beschouwd als een veroordeling. In Amerikaanse ogen wordt Galvao slechts gezien als een in staat van beschuldiging gesteld persoon. In dergelijke gevallen eist Amerika waarborgen dat de beklaagde, indien uitgeleverd, op eerlijke wijze zal te rechtstaan. Galvao bracht de nacht door in een ho tel in New York en was voornemens zo gauw mogelijk naar Brazilië terug te vliegen. De in zijn omgeving ver toevende rechercheurs zeiden geen in structies te hebben ontvangen in ver band met het Portugese uitleverings verzoek. Het ziet ernaar uit dat Galvao's verkla ringen tegenover een forum van de be- heerschapscommissie van de algemene vergadering der V.N. weinig hebben bijgedragen tot de Afrikaanse pogingen om een einde te maken aan het Por tugese bestuur in Angola, Mozambique en Portugees Timor. De secretaris-generaal der V.N., Oe Thant. heeft nog niet gereageerd op de uit- nodiging van de Portugese minister Kapitein Galvao bij zijn aankomst van buitenlandse zaken, om de situatie op het vliegveld van New York in Portugees Afrika in ogenschouw te gefotografeerd. komen nemen. er met de neus boven op gezeten. Kol. Wierda verweet minister De Jong dat deze in plaats van de financiële proble matiek aan te pakken, de organisatie van de defensie overhoop heeft gehaald. Daar mee heeft de minister tijd verspild, vond de heer Wierda en bekwame mensen ver loren als de directeur-generaal van De fensie, de heer Duyverman, en de chef van de generale staf. De socialistische woordvoerder consta teerde dat de drie staatssecretarissen (voor marine, leger en luchtmacht) een vage politieke achtergrond hebben. Hij ontzegde hen geen militaire deskundig heid maar, zei hij, „ik ben niet kapot van die deskundigheid". Met luit.-gene- raal Couzy (V.V.D.) en de heer Kikkert (C.H.U.) verwachtte hij dat de benoeming van militairen tot staatssecretaris, gekop peld aan het feit dat de drie onderdelen der strijdkrachten nu geheel afzonderlijk zijn komen te staan (de zgn. verticale structuur), tot onderlinge rivaliteit zal leiden. „Het militaire bloed zal kruipen waar het politiek niet gaan kan", voor^ spelde kol. Wierda. Vice-admiraal Moorman (K.V.P.) zag de zaak heel anders. De thans gekozen defensiestructuur waarborgt, betoogde hij, dat de politieke verantwoordelijkheden juist gelegd worden en het personeelsbe leid meer tot zijn recht komt. De heei Moorman erkende, dat er ook in de K.V.P.-fractie nog wel vragen bestaan. „Mijn fractie is echter bereid de minister een kans te geven. Wij vertrouwen dat hij bewijzen zal het gelijk aan zijn zijde te hebben", verklaarde de heer Moorman. De A.R., S.G.P. en de Vrije Boeren wa ren dezelfde mening toegedaan. De V.V.D. en C.H.U. waren veel min der zeker maar uiteindelijk waren ook zij bereid de minister het voordeel van de twijfel te geven. De P.S.P.'er Brugge- man had alleen belangstelling voor de Oost-Westverhouding. Zijn opmerking, dat hij in het fascisme altijd groter ge vaar had gezien dan in het communisme, ontlokte aan de heer Moorman de inter ruptie: ..En Stalin dan?" „Ja, da's wel moeilijk", ontweek de P.S.P.'er. Hij ging maar gauw over op in Budel gelegerde Duitse militairen, die nazi-onderschüdin- gen zouden dragen. Minister De Jong be antwoordt de Kamer vandaag. (Van onze parlementaire redactie) De miljoenennota van minister Witte veen (Financiën), die o.a. door de loon explosie op losse schroeven is komen te staan, heeft op grond daarvan in de se naat geen pittig debat kunnen ontkete nen. Vrywel algemeen was het verzoek aan de bewindsman om, zodra in het nieuwe jaar de rook van de goedgekeur de loonoperaties wat is opgetrokken, aan de Kamer een nota te doen toekomen, die het karakter heeft van een herziene miljoenennota. Tegenover de kritiek van mej. Zeelen- berg (P.v.d.A.), die de bewindsman van Financiën verweet het beleid te voeren van een .wethouder, stond de lof en in stemming van oud-minister van Finan ciën Zijlstra, die merkwaardigerwijs voor de A.R.P. een algemene financiële be schouwing wijdde aan een stuk, dat hij toch zeker voor negentig procent zelf heeft gereed gemaakt. Prof. Zijlstra ver ontschuldigde zich hiervoor met de ver klaring, dat zulks nu eenmaal niet te mijden is in een kleine fractie. Het ge hele betoog van de A.R.-woordvoerder ademde echter nog de zienswijze van de insider. Prof. Zijlstra waarschuwde o.a. tegen een sterke stijging van de con sumptie. Hierdoor komt de betalingsba lans in het gedrang. Compensatie door af remming van de particuliere investerin gen is niet mogelijk, aangezien deze reed# op het laagste punt zijn aangeland. Hoe hoger het reële loon stijgt, aldus prof. Zijlstra, hoe groter het gevaar wordt voor overslaan van de betalingsbalans. Verho ging van de prijzen binnen redelijke gren zen achtte hij noodzakelijk. De reactie op prijsverhogingen door de vakcentrales, die Gisteren is bij een verkeersongeval in Uden de 34-jarige heer T. Wilschut uit Rotterdam om het leven gekomen. Door gladheid van de weg is hij bij het nemen van een bocht geslipt en te gen een muur gereden. Hij overleed kor te tijd later. Een passagier van de heer Wilschut, een lifter uit Vlijmen, werd zwaar gewond. hebben aangekondigd, dat zij daarop zul len reageren door nieuwe looneisen te stellen, keurde prof. Zijlstra af. Nieuwe looneisen zullen als een boemerang wer ken, meent hij. Niemand van de senatoren bepleitte in 1964 een neutralisatie van het progressie effect in de inkomstenbelasting. Wel vroe gen prof. Zijlstra en de heren De Wilde (V.V.D.), Pollema (CJÏ.U.) en Van Cam- pen (K.V.P.) nu reeds een wetsontwerp met voorstellen voor deze neutralisatie. Verscheidene afgevaardigden bepleitten voorts fiscale maatregelen ter bevorde ring van extra prestaties, o.a. van over werk. Vandaag zullen minister Witteveen en staatssecretaris Van den Berge de Eerste n jmer antwoorden. (Van één onzer verslaggevers) De Nederlandse kath. bond van Ver voerpersoneel „Sint-Raphaël" heeft gis teren met algemene stemmen besloten zijn medewerking te verlenen aan de op richting van een Nederlandse katholieke bond van Vervoerspersoneel „K.B.V." en zichzelf te ontbinden zodra deze nieuwe K.B.V. zal zijn gevormd. De K.B.V. is principieel in het leven geroepen na een fusie van „Sint-Raphaël" en de katholieke bond van werknemers in het transportbedrijf „Sint-Bonifacius", welke bond eveneens in Utrecht verga derde. Gistermiddag kwamen de afgevaardig den van de beide bonden in de Jaarbeurs bijeen in een oprichtingsvergadering van de K.B.V. „St.-Raphaël" brengt in de nieuwe bond 18.000 leden in, „St.-Bonifa- cius" 15.000. Van de Bonifaciusleden zullen er in de toekomst echter enkele duizenden naar andere bonden moeten worden overge heveld, omdat hun werkzaamheden niet zuiver in de vervoerssector liggen. „.$t.- Bonifacius" telt thans namelijk onder meer ook werknemers van zuivelbedrij ven en begrafenisondernemingen onder zijn leden. K.A.B.-voorzitter Middelhuis heeft la ter de heer W. J. L. Spit geïnstalleerd als voorzitter van de K.B.V. Bij die ge legenheid heeft de heer Middelhuis grote vernieuwingen bij de K.A.B. aangekon digd. Zoals bekend zal de K.A.B. met in gang van 1 januari a.s. een structuurwij ziging ondergaan en vanaf dat moment het Nederlands Katholiek Vakverbond gaan vormen. Maandagmorgen zijn de gasver- bruikers in de gemeente Hooge- zand-Sappemeer als eersten in Ne derland overgeschakeld op het aardgas uit Slochteren. Dit ge schiedde door het overhalen van een handel in het gemeentelijk gasbedrijf in Sappemeer door mr. C.L.W. Fock, commissaris der ko ningin in Groningen en burgemees ter G. Boekhoven. Foto: Mr. Fock (achter kraan) en burgemeester Boekhoven (rechts) sluiten de kraan van het Drentse gas voor goed. Direct daarna ging de aard gaskraan open en ontstak mr. Fock de vlam van het Groningse gas, waarmee de historische over schakeling een feit was geworden. Volgens de centrale recherche van de Amsterdamse politie ligt de handel in marihuana voornamelijk in handen van in ons land verblijvende Surinamers, die zich meestal ophouden op de Zeedijk en omgeving. Dit blijkt uit het jaarverslag 1962 over de werkzaamheden van de Am sterdamse politie. Wegens overtreding van de opiumwet werden in 1962 in Amsterdam 26 personen aangehouden. In beslag genomen werden o.a. 2246 gram marihuana, 13 marihuana- sigaretten, 20.000 gram ruwe opium, 724 gram gekookte opium en 14 gram haschisch. Nederland behoort volgens wes telijke deskundigen in Moskou tot de landen die in aanmerking ko men voor grote bestellingen van Rusland in het kader van het ze venjarenplan voor verdrievoudi ging van de chemische industrie, De bedrijfsgroepen burgerlucht vaart van de drie erkende ver- voersbonden aangesloten bij het N.V.V., de K.A.B. en het C.N.V. menen dat bij de afvloeiing van het K.L.M.-personeel de oplossing niet gezocht moet worden in een financiële regeling voor dit per soneel, maar dat het bedrijf het personeel behulpzaam dient te zijn bij het vinden van een andere pas sende functie. De voorzitter van de bedrijfsgroep burgerluchtvaart van de Nederlandse Katholieke Vervoersbond, de heer P. van Zeil, heeft gezegd dat het „afkopen" van overtollig personeel in strijd is met de menselijke waardigheid. ,,De K.L.M.", zo zei hij, „heeft morele verplichting tegenover deze zeer gespecialiseerde personeelsleden, terwijl het afkoop systeem dat miljoenen guldens vergt, niet past in de moeilijke financiële situatie van de K.L.M. „Het werpen met geld om het per. soneel vrijwillig of gedwongen te doen afvloeien is het volgen van de weg van de minste weerstand. Het geld hiervoor moet men lenen, hetgeen een enorme last is voor de toekomstige ontwikkeling van de K.L.M. 6 ,,De huidige directie van de K.L M aldus de heer Van Zeil, heeft begrip voor het standpunt van de vakbonden en heeft medegedeeld, dat men met dit beginsel bij het overleg, dat begin vol gend jaar wordt gehouden, rekening zal houden. De afvloeiing van het personeel heeft de K.L.M. al heel wat geld gekost. Werd aanvankelijk door de president-directeur E. H. van den Beugel in zijn driejaren plan in 1961 de vliegers 3,5 jaar salaris gegeven, met een maximum van hon derdduizend gulden, later werd door de heer Larive bij vrijwillig heengaan 24 maanden salaris uitgekeerd. In eerste instantie verdwenen er 50 vliegers vrij willig, terwijl er 45 bij andere maat schappijen werden gedetacheerd, voor namelijk bij Swiss Air Onlangs nam een vlieger bij de K.L.M. ontslag, kreeg honderdtienduizend gulden mee en werd direct in vaste dienst voor drie jaar overgenomen door Swiss Air. De regeling om met twee jaar salaris ontslag te nemen geldt nog tot april 1964. Een dertigtal vliegers heeft zich in middels gemeld om van deze regeling gebruik te maken. De K.L.M.-directeur beraadt zich thans over de maatregelen die moeten worden genomen om het personeelsbestand nog meer in te krim pen, waarbij men er van uitgaat dat die maatregelen belangrijk minder kost baar dienen te zijn. Met het vliegers korps zal hierover geen overleg worden gepleegd omdat dit korps zelf dit over leg met de directie heeft verbroken. Er zullen nog ongeveer 450 leden van het vliegend en 1000 leden van het grond personeel moeten afvloeien. De vakbe weging zal zich hiertegen niet verzetten, echter onder voorbehoud dat het tijdstip waarop men met deze afvloeiing begint, tenminste samenvalt met dat van de vliegers en boordwerktuigkundigen. Daarnaast dienen de afvloeiingsmaat regelen een evenredige inhoud te heb ben. De bonden hebben voorgesteld de verhouding 1 1,5 toe te passen. Dit be tekent dat wanneer de vliegers voor elk dienstjaar 1,5 maand salaris krijgen, het grondpersoneel één maand dient te ontvangen. dat maandag door premier Kroest- jev werd aangekondigd. Andere landen die een kans maken op orders zijn: West-Duitsland, Engeland, Ja pan, Italië en Zweden. Deze landen zou den volgens de deskundigen kunnen re kenen op orders tot een totaal van bijna 12 miljard roebel. (Bijna 50 miljoen gul den). Kroestjev wil de eerste zeven jaar 42 miljard roebel in de chemische industrie steken en is bereid in het Westen orders te plaatsen „voor volledige chemische fabriekscomplexen en voor een aantal andere ondernemingen". Als voorwaarde noemde hij dat dit gebeurt op zuiver commerciële basis zonder discriminerende voorwaarden van westelijke zijde. Hiermede sloot hij Amerika als kanshebber uit vanwege de wetten in dat land tegen de verlening van kredieten op lange termyn aan de Sovjet-Unie, zolang de Russische schulden uit de tweede wereldoorlog niet zijn afbetaald. Discriminerend vond Rusland ook de voorwaarden ten aanzien van het vervoer die Ame rika wilde verbinden aan de verkoop van graan aan Rusland, die om deze reden tot dusver niet is doorgegaan. Een goede kans op grote orders voor de chemische industrie maakt waarschijn lijk West-Duitsland. Het is bekend dat de Russen zeer tevreden zijn over de drie fabrieken voor de fabricage van kunst vezel, die Krupp de laatste tijd aan Rus land geleverd heeft. (Advertentie) Het is belangrijk dat uw huid 's nachts vrij kan ademen. Om zich te herstellen. Om de volgende dag weer gezond en stralend te zijn. Daarom is het goed om de huid 's avonds te reinigen met Scherk Lotion. Omdat Scherk alle stof-, crème- en poederresten verwijdert, de poriën binnendringt en de onderhuidse bloedcirculatie stimuleert en activeert! Be gin direct met Scherk! In flacons v.a. f2.95

de Stem | 1963 | | pagina 1