VERTROUWENSCRISES OP VELE FRONTEN Groeiende onrust over ionen en prijzen on en de morgen weer Jager thuis Fikse eisen tegen herrieschoppers op de Bredase bierfeesten Fel requisitoir ARKAernstig ontstemd met extra-editie 150 jaar onafhankelijkheid house of england drie verdachten vol berouw DAGBLAD VOOR ZEELAND TIMMERMAN BEKENT 104 INBRAKEN Buit: f 75.000.- Invoerrechten op staal Geen akkoord ovei verhoging in EGKS Langzaam-aan bij Van Gend en Loos in Amsterdam Luns over EEG-debat: Geen resultaten vóór 31 december Wij weren KLM niet uit Schotland zegt BOAC In Somali Mislukte aanslag op gouverneur Half tot zwaar bewolkt DE GAULLE: „PROFICIAT ALBANIË" Ook Margaret in verwachting Eredoctoraten Kard. Alfrink over geloof en wetenschap Schiphol wachtte tevergeefs.... Het begon met vechtpartij van familie Misdadig en laf Geweldpleging openlijk Snel achterstand inlopen 103e JAARGANG No. 24452 Voor God, Koningin en Vaderland Uitgave: N.V. Uitg. Mij. Neerlandia Directeur: Drs. W. A. J. M. Harkx. Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureaus: Breda Reigerstraat 16 Tel. 22341 (5 lijnen). Postgiro 1114111 Wai> DINSDAG 3 DtCfcMbcR IVtro Abonnementsprijs 8,70 per kwartaal, excl. 0,20 incasso; 9,90 per post, excl. 0,35 incasso; 0,67 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,42 per mm (Ing. Med. 1,05). Bij contract aanzienlijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. 'cl tAuti w iijiiou/. ruaiyuu i i i i i - Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Klokstraat 1 - telefoon 6252 - Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Steenstraat 14 - telefoon 2377 - (Bijbureaus: TERNEUZEN: IJsbaanstraat 24 - telefoon 2601 - OOSTBURGÏNfriwrtraat 41 - telefoon 2893) De 27-jarige Nijmeegse timmerman H., in wiens woning vorige week zoveel ge stolen goederen werden aangetroffen, dat er een flinke kamer mee kon worden volgestouwd, heeft de politie werk ge geven met het bekennen van zijn wan daden. De timmerman, vader van zes kinde ren, heeft tot nu toe 104 inbraken uit zijn geheugen opgevist. Zij hebben hem sinds 1959 een bedrag van rond 75.000 gulden opgeleverd, 25.000 gulden aan con tant geld en zeker 50.000 gulden aan goe deren. De grootste buit viel hem in han den toen hij in 1961 de brandkast in het kantoor van een ziekenfonds kon openen. Het bracht hem 8000 gulden op. Hij liep tegen de lamp nadat hij vorige week had ingebroken om zich meester te maken van elektronisch speelgoed. Een attente winkelbediende herkende hem van een oude politiefoto als de man, die van tijd tot tijd de winkelvoorraad kwam bekijken en dan slechts een klei nigheid kocht. De ministersconferentie van de zes lan. den van de Europese Gemeenschap voor Kolen en Staal is er niet in ge slaagd overeenstemming te bereiken over een verhoging van de invoerrech. ten op staal. Het voorstel hiertoe was gedaan door de Hoge Autoriteit, die meende, dat dooi de toenemende invoer van staal uit ..rode" landen de Europese staalindu strie in gevaar werd gebracht in ver band met de met deze invoer gepaard gaande lagere prijzen, waardoor de winsten daalden en er daardoor voor de Europese industrieën minder geld beschikbaar kwam voor investeringen. Nederland heeft geweigerd prijsbescher- mende maatregelen te aanvaarden tegen de import van staat uit commu nistische landen. De Nederlandse dele gatie op de ministersbijeenkomst van de E.G.K.S. deelde mee, dat de Neder landse bedrijven staal zullen blijven aanbieden tegen dezelfde prijs als het communistische staal, dat nu in de landen van de E.G.K.S. wordt inge voerd. In een exlra-editic van liel ARIvA-weekblad, zegt het lioofd. bestuur van ARKA (de Alg. R.-K. Amblenarenvereniging)dal bel vertrouwen in de regering in ernstige mate geschokt is. Het bestuur komt lot deze conclusie in een commentaar op het mis lukken van de salarisonderhandelingen in de centrale commisie van het georganiseerd overleg in ambtenarenzaken. Ook op andere fronten zijn er toenemende symptomen van behagen over de huidige gang van zaken. Zo is het circa 300 man tellende personeel in Amsterdam van Van Gend en Loos gistermor gen begonnen met een modelactie. Het personeel is voornemens (juist in deze drukke tijd van Sint-Nicolaas!) deze actie gedurende een week te voeren. Het heeft daaraan de voorkeur gegeven bo ven een 24-uursstaking. De indruk is dat deze modelactie tot een vermindering van ongeveer 30 percent van de dagcapaciteit leidt. De vakorganisaties distantiëren zich van deze actie. De directie van Van Gend en Loos wacht nog even de ont wikkelingen af, maar heeft reeds tegen maatregelen in overweging. Evenals de ambtenaren geloven ook de boeren niet meer dat men het beste met hen voor heeft. De ARKA, hierboven reeds even aangehaald, zegt in haar extra editie letterlijk: „Opnieuw is ge demonstreerd, dat de regering het over leg in ambtenarenzaken niet voldoende ernstig neemt. Het zou in het particuliere bedrijfsleven niet hebben kunnen voorko men dat de werkgevers de werknemers organisaties naar huis zenden op de wijze als thans de regering in feite met de ambtenaren heeft gedaan". De strijd ten behoeve van de lagere en middelbare ambtenaren zal de ARKA niet opgeven. Met nog grotere intensiteit zal die strijd worden voortgezet. Het ARKA-hoofdbestuur stelt tenslotte, dat de vreugde over de tien procent salaris verhoging en de verdergaande afbraak van de gemeenteclassificatie, door de gang van zaken uiteraard heel erg ge temperd was. Zo mogelijk nog verbitterder lieten de boeren zich uit. „Er komt een ogenblik dat de maat vol is. Dat ogenblik is nu bereikt". Dit zei gistermorgen' voorzitter ir. G. J. A. Bouma in het openingswoord op de najaarsvergadering van de Frie- sche Maatschappij van Landbouw te Leeuwarden. BINNEN ENKELE weken zullen 1000 man Amerikaanse troepen Zuid-Vietnam hebben verlaten. De eerste 300 verlaten het land vandaag al. MINISTER LUNS heeft zijn nieuwe staatssecretaris, dr. I. N. Th. Diepen horst, belast met zaken betreffende ont wikkelingshulp, de Ver. Naties en an dere wereldorganisaties. ISMET INONU, de 80-jarige premier van Turkije, heeft het ontslag van zijn re gering ingediend, omdat twee partijen zich uit de regeringscoalitie van drie te ruggetrokken hebben. DE BURGEMEESTER van Culemborg heeft tijdelijk met de leiding van het politiekorps aldaar belast de hoofdinspec teur Kalma te Rotterdam, die vandaag zijn werkzaamheden zal aanvangen. EEN 29-JARIGE Hongaar heeft zich na bij Deutsch Jahrndorf een weg gebaand door de grensversperringen en heeft in Oostenrijk om politiek asiel verzocht. DE OUDSTE bisschop ter wereld, de 101-jarige mgr. Alfonso Carinci, is ster vende. Hij was sedert enige dagen op genomen in een ziekenhuis in Rome. HET INTERNATIONALE Gerechtshof heeft gisteren in zijn arrest vastgesteld dat het geen uitspraak kan doen in de zaak die de republiek Kameroen tegen Groot-Brittannië aanhangig had ge- rnaakt. Deze ging over het Britse be heer over noord-Kameroen. Op 1 juni 1961 is dit gebied deel gaan uitmaken van Nigeria. IN VENEZUELA is men druk aan het stemmentellen na de presidentsverkiezin gen. Raul Leoni loopt aan kop met een stevige voorsprong. Meer nieuws over Venezuela leest u op pagina 7.. DE SAS, de Scandinavische luchtvaart maatschappij, heeft een nettowinst van 4 miljoen dollar over het boekjaar 1962-63 bekendgemaakt, vergeleken met een net toverlies van 4,7 miljoen dollar in het voorafgaande boekjaar. UIT DE noordoostelijke krater van de vulkaan dc Etna op Sicilië is een grote hoeveelheid lava gaan vloeien. De berg dorpen lopen nog geen gevaar. Harde noten werden ook al gekraakt op de in Den Haag gehouden besloten bondsraadsvergadering van de Neder landse Kath. Bond van Werkneemsters en Werknemers in Industriële Bedrijven „St.-W illibrordus". „Wij hebben grond om ernstig te vre zen dat. ondanks alle mooie woorden over differentiatie en meer vrijheid, de tien procent in de Stichting van de Ar beid bij de toetsing als maximum wordt aangehouden", aldus de voorzitter van deze bond, de heer H. M. de Groodt. In de loop van zijn rede, herhalend dat het voortbestaan van de Stichting op het spel heeft gestaan, stelde hij in dat ver band: „Velen vonden dat voortbestaan van de Stichting een groot probleem Voor ons was het dat niet en wij zou den bij een niet langer voortbestaan geen grote tranen hebben gelaten". Aan het slot van zijn betoog zei de heer De Groodt: „Een zekere be heersing van de lonen is slechts dan te verantwoorden wanneer naast een werkelijke medezeggenschap voor de werknemers ook op economisch terrein er een strak prijsbeleid wordt gevoerd en op ruime schaal winst deling mogelijk wordt gemaakt. Kan daarvan niets komen dan zullen ook de lonen vrij moeten zijn en zal ons inziens de overheid met zwaardere be lastingen de winsten nog meer moeten afromen, opdat deze op andere wijze dan via lage prijzen en winstdeling aan de gemeenschap ten goede komen". Ook het officieel orgaan van het Ver bond van Nederlandse Werkgevers, „De Nederlandse Industrie", waarschuwt te gen de onrust rond de prijzen. In dit orgaan wordt evenwel aange haald: „Iedereen praat over prijsverho gingen, over prijsverlagingen wordt ech ter gezwegen". Daardoor is, volgens dit orgaan, een sfeer van onrust en wantrou wen ontstaan, die uiterst gevaarlijk is voor het loonakkoord, dat in de Stich ting is bereikt, en ook voor onze natto nale economie. „Want dat is de sfeer waarin de ongeremde inflatie haar kan sen krijgt". Het orgaan van het Verbond van Ned. Werkgevers ontkent niet, dat er „hier en daar" ondernemers te vinden zijn die zich, in strijd met de prijsspelregels, „in dikken" tegen de komende loonsverho gingen. Op grond van informaties van haar achterban stelt het blad evenwel dat die ondernemers een zo kleine min derheid vormen, dat zij geen invloed kun nen uitoefenen op het totale prijspeil. Het blad betoogt, dat de werkelijke oorzaken van de huidige prijsstijgingen te vinden zijn in de niet onbelangrijke prijsstijging van de grondstoffen, van de vrachtprijzen, van landbouwprijzen (E.E.G.-verplichtingen) en in de correctie van, zoals men dat noemt, verliesposities van enkele bedrijven. De Nederlandse minister van Buiten landse Zaken, mr. Luns, heeft in Brussel verklaard de indruk te hebben dat de Europese Economische Gemeenschap niet vóór het einde van dit jaar de beslis singen zal kunnen nemen, waarvoor de ministerraad van de E.E.G. de „mara thonzitting" heeft belegd. Luns zei, dat de Duitse bondsrepubliek eerst in de tweede helft van deze maand het standpunt bekend zal maken in de belangrijke landbouwkwesties van de ge meenschap en dat nog weinig vooruit gang is gemaakt in het opstellen van een mandaat voor de Europese commissie voor de internationale tariefonderhande lingen, die in de G.A.T.T. in Genève zul len worden gevoerd als onderdeel van de „Kennedy-ronde". „Ik vertrouw echter, dat het deze maand niet tot een crisis in de gemeen schap zal komen", voegde hij hier aan toe. In Britse luchtvaartkringen heeft men de berichten in een Nederlands ochtend blad, als zou de BOAC de KLM van het vliegveld Prestwick in Schotland wil len weren als „hoogst onwaarschijnlijk" van de hand gewezen. Volgens het ochtendblad zou de BOAC er bij de Britse regering op hebben aangedrongen de landingsrechten van de KLM en de SAS op de Schotse luchthaven op te zeggen of in ieder ge val te beperken. De BOAC staat er even ongunstig voor als de KLM en probeert ook door reorganisatie uit de schulden te geraken. Op de foto ziet u mevrouw Reydon, bij wie de teleurstelling duidelijk op het gezicht te lezen staat. DE RAAD van synagogen in de V.S. heeft besloten om de door haar toege kende vredesprijzen de naam „John Fitz gerald Kennedy Vredesprijs" te geven. In aanwezigheid van H.M. de Koningin en prinses Beatrix is gisteren in het Concertgebouw in Amsterdam de aanbieding van de soevereiniteit aan prins Willem herdacht. Rechts van hare majes teit de burgemeester van Amster dam, mr. G. van Hall. Meer over dit gebeuren op pag. 7 Verwachting van het K.N.M.I. tot vanavond, opgemaakt gisteravond 23.15 uur: Half tot zwaar bewolkt en plaatse lijk mist, maar overigens flroog weer Matige af en toe vrij krachtige ooste lijke wind. Iets kouder. Vandaag: zon onder 16.32 uur. Maan op 19.07 uur. Morgen: zon op 8.28 uur. Maan on der 11.59 uur. President Charles De Gaulle van Frank rijk heeft generaal-majoor Haxhi Liesji, de president van de Albanese volksvergadering en het titulaire staatshoofd, gisteren een felicitatie telegram gezonden ter gelegenheid van de Albanese nationale leestdag. Volgens politieke zegslieden was liet De Gaulle bij dit ongekend vriendschap pelijke gebaar jegens China's enige stalinistische bondgenoot in Europa niet te doen geweest om Albanië, maar gold het een nieuwe poging om uit. drukking te geven aan Frankrijks poli tieke „onafhankelijkheid" ten opzichte van Washington. Van Franse zijde worden reeds enige tijd pogingen ondernomen om aan de weet te komen of het mogelijk is denkbeel den inzake nauwere betrekkingen met Peking te verwezenlijken. Prinses Margaret van Engeland ver wacht eind april van het volgend jaar haar tweede baby. Het eerste kind van prinses Margaret en haar echtgenoot lord Snowdon werd geboren op 3 november 1961. Hun nu tweejarige zoon heet Da vid Viscount Linley. Koningin Elizabeth verwacht begin vol gend jaar ook een baby. Ook prinses Alexandra en de hertogin van Kent zijn in verwachting. Gouverneur Ahmed Abdoellahi van de provincie Moedoegh in de republiek So mali, is gisteravond gewond geraakt bij een aanslag op zijn leven. De gouverneur zat aan de rand van de stad met twee functionarissen van de schoolraad en een officier te praten toen van dichtbij twee schoten op hem wer den afgevuurd. De Romeinse dependance van de Lo yola universiteit van Chicago, heeft ere doctoraten verleend aan de Italiaanse president Segni en oud-president Fronchi. Kardinaal Alfrink heeft bij deze gelegen heid een rede uitgesproken, waarin hij stelde, dat er wel spanningen tussen ge loof en wetenschap mogelijk zijn, manr dat er nooit absolute tegenstellingen kun nen optreden. Hij ging uitvoering in op de primaire waarden van het geloof, en daarnaast ook op de zeer hoge waarden van de weten schap. Zij hebben wel een onderscheiden terrein. De wetenschap komt in haar conclusies vaak terecht op het terrein van het geloof, en dan spreekt de Kerk haar woord mee. De kardinaal, die men gevraagd had vanwege zijn autoriteit op het Concilie, bepaalde de taak van de unversiteit niet tot die van een beschermende visie, maar legde de nadruk op wetenschapsbeoefe ning vanuit de katholieke geloofsvisie. Zijn pleidooi muntte uit in een betoog om een zekere mate van vrijheid te krijgen voor de katholieke wetenschaps beoefenaars die in hun wetenschap eer bied en vertrouwen nodig hebben. Het staat vast dat de twee Nederlan ders Reydon en De Jager morgenmiddag om vijf minuten voor vier met het K.L.M.-vliegtuig uit Moskou in Neder land zullen aankomen. Gisteren wachtte een grote schare jour nalisten, fotografen en familieleden te vergeefs op de aankomst van de twee Nederlanders. Van alle aanwezigen moest met name de 27-jarige mevr. Nelly Reydon uit Am sterdam de grootste ontgoocheling ver werken: wie er ook uit het lijntoestel van Aeroflot kwam, niet haar man. Met haar 3-jarig zoontje Peter, die zijn vader nog nooit heeft gezien, op de arm stond zij bleek van schrik ietwat wezenloos op het platform bij het lege vliegtuig. De teleurstelling was des te groter om dat kort voor de aankomst van het toe stel medegedeeld werd dat de beide Ne derlanders zich onder de passagiers be vonden. Zo zeker was de uitgebreide schare familieleden van het komendt weerzien, dat enkelen hunner achter de raampjes van het toestel Reydon en De Jager al meenden te herkennen en uitgelaten tegen hen begonen te wuiven. In het toestel zaten echter twee Russen, wier namen enige klankverwantschap hadden met die der Nederlanders, Hierin schuilde het misverstand. Ook zondag al was de familie en met haar pers, radio en t.v. naar het vlieg veld getogen om de aankomst van het K.L.M.-toestel uit Moskou af te wachten. Toen echter werd reeds voor de aan komst, dank zij een telegram bekend, dat de twee vrijgelaten Nederlanders niet aan boord waren, zodat men op een te leurstelling was voorbereid. Van onze recntbankversiaggevr) „Een hoogst ernstige aantasting van het gezag", zo begon de officier van justitie bij de rechtbank te Breda, mr- K. Thijssen, gis teren zijn requisitoir tegen de Bredase havenarbeider A. de L. en zijn drie zoons. Het betrof de naweeën van de Bredase bierfeesten van augustus j.l. Het viertal was beschuldigd van openlijke geweld pleging tegen de politie dan wel van mishandeling. Drie van hen hadden de Bredase inspecteur van politie L. F. Verhagen danig mishandeld. De eisen van de officier van jus titie waren niet mis: tegen de vader en de zoons Chris- tiaan en Cornelis vorderde mr. Thijssen wegens openlijke geweld pleging acht maanden gevangenis straf met aftrek, waarvan drie maanden voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar, tegen Piet, wegens mishandeling, zes weken gevangenisstraf. Van het viertal was de jongste zoon Piet niet verschenen. Hij was overigens misschien wel de oorzaak geweest van alle ongeregeldheden, die zich op de avond van 10 augustus, toen de bierhal aan de Nassausingel gevuld was met drieduizend feestelingen, hadden voor gedaan. De tuniek van inspecteur Verhagen was van het lichaam gescheurd, zijn pet was afgeslagen, aan de rechter wang was hij bloedend verwond en een pees van de rechterpink was gescheurd, wat tot blijvend letsel heeft geleid; de pink zal nooit meer helemaal te buigen zijn. De herrie was begonnen door een onderlinge vechtpartij van de familie De L. Piet en zijn broer Cornelis waren elkaar, na vele biertjes gedronken te hebben, gaan slaan. De inspecteur was op de vechtpartij afgekomen. Hij was maar alleen geweest, omdat op dat moment iedere politieman nodig was geweest om degenen, die niet meer in de hal konden vanwege de grote druk te, buiten te houden. Op een vraag van de inspecteur wie er Cornelis had geslagen deze bloed de uit het hoofd was geantwoord: ,.Daar heb je niets mee te maken". De inspecteur had de gewonde naar een zijkamertje van de hal willen brengen, maar dat was niet naar de zin geweest van de overige familieleden. Alle drie Cornelis incluis; Piet was inmiddels verdwenen hadden zij inspecteur Verhagen geslagen Toch was de in specteur er in geslaagd, achtervolgd door een grote massa mensen, de ge wonde Cornelis naar het zijvertrek te brengen. Maar daar was de vechtpartij pas goed ontbrand. De inspecteur was op de grond komen te liggen, de ge wonde Cornelis nog steeds in bedwang houdend. Vader de L. en zoon Chris- tiaan hadden van deze gelegenheid ge bruik gemaakt om de inspecteur te slaan en selfs te schoppen, dit alles ten aanschouwe van een grote menigte, die ook het tussenvertrek was binnenge komen. Intussen waren de politieman nen aan de hoofdingang gealarmeerd. Zij slaagden er in hun chef te ontzet ten. Uit tactische overwegingen ging men niet direct over tot arrestatie van de vechtersbazen. Die werden later op het Kloosterplein gearresteerd, waar bij broer Piet ook was, die zich geroe pen voelde om ook nog een politieagent te mishandelen door hem op de rug te springen en in het gezicht te slaan. Het viertal had na de arrestatie een tijdje gedetineerd gezeten; ze waren nu allen weer op vrye voeten. Voor de rechtbank gaven zij slechts schoorvoetend toe misschien een klap uitgedeeld te hebben. ,,Niet alleen misdadig, maar ook laf, zijn de verdachten te werk gegaan om met zijn allen één man aan te vallen", aldus mr. Thijssen in zijn requisitoir. ,,In deze tijden van gezagscrisis" de officier' noemde als voorbeelden de aanslagen in Amerika en de in Rotter dam onlangs neergeschoten politieagent ,,is het niet te dulden, dat burgers een politieman op een dergelijke ma nier aanvallen en mishandelen". Van de verdachten was de vader al ruim vijfentwintig jaar op het goede pad gebleven Van de zoons had Chris- tiaan een veroordeling gehad. Cornelis, weliswaar de wildste in het gevecht, kon zich nog blanco" noemen. De jongste zoon, Piet, was ontslagen uit voorlopige hechtenis op voorwaarde, dat hij uit de cafés zou blijven; hij was echter herhaaldelijk in cafés gesigna leerd, zodat de officier ook voor hem clementie niet nodig achtte. Raadsman mr. B. Drion sprong in da bres voor eerstgenoemde drie. Aller eerst voerde hij een juridisch verweer door in twijfel te trekken of het hier wel openlijke geweldpleging betrof. De eigenlijke vechtpartij, waarbij de ver wondingen waren toegebracht, had plaatsgevonden in een nevenvertrek van de bierhal en niet in de hal zelf. Dit nevenvertrek was niet voor het publiek toegankelijk geweest, zodat volgens mr. Drion moeilijk gesproken kon worden van openlijke" geweldpleging, zoals dit in de wet is vereist. Op de personen van de verdachten te komen zei mr. Drion, dat het hier een familie was, die als een klit aan elkaar hing. Alleen broer Piet, de jongste en misschien daardoor een buitenbeentje en te veel verwend, stond daar buiten. Toen de politie aan Cornelis had willen komen hadden de overige familieleden impulsief en primitief gereageerd. De raadsman noemde zijn cliën ten erg arbeidzaam; zij gingen bijna nooit uit en waren die avond door de drank ver over de streep gegaan Primair vroeg pleiter vrij spraak, in geval van veroordeling een heel wat geringere straf dan de officier had gevorderd. In zijn repliek vond de officier, dat ook het nevenvertrek tot de bierhal mocht worden gerekend, omdat dit niet per se was verboden voor het publiek. Het werd onder meer ook gebruikt als nooduitgang. In hun laatste woord betuigden de drie verdachten spijt over het gebeur de. Uitspraak 16 december. Soc. Verzekeringsbank: (Van onze parlementaire redactie) De Sociale Verzekeringsbank zal al het mogelijke doen om te bereiken dat in plm. 4 maanden de bestaande achter stand in de uitbetalingen van uitke ringen krachtens de interimwet-invali- diteitsrentetrekkers geheel of groten deels zal zijn ingehaald. heeft minister Veldkamp (Soc. Za- en) geantwoord op vragen van het ,'weede-Kamerlid Roemers (Soc*.). Sociale Verzekeringsbank verwacht, onvoorziene omstandigheden voorbe houden, dat de afdoening van de res terende gevallen van het aanvangsbe- stand van 80.000 gevallen grotendeels vóór 1 januari 1964 kan geschieden en dat het zal gelukken de achterstand in de behandeling van de lopende aan vragen binnen redelijke termijn in te lopen. (Advertenties) Goed gekleed in grijs en blauw Overjassen in voornaam grijs of beschaafd blauw. In soepele, warme Shet- t land of velours (o.a. Crom- bie). Raglan of ingezette mouw. Ook voor forsere mannen is er ruime keus. 219.50 tot 289.50 Karrestraat 3, Breda Vooraan 22 ct - Ceres 24 et

de Stem | 1963 | | pagina 1