Negerkinderen in Alabama toch naar school KIPPENOORLOG: VELE FRONTEN Schoolmelk straks rijkssubsidieloos REIN KREEG ZIJN BRUID UIT DE LIMONAD ANN Kennedy ontneemt Wallace bevel nationale troepen Camiel wil niets missen Kinderachtig verstoppertje spelen in Montgomery In haven van Rotterdam wor dt hevig gestolen Tabaksveiling Bremen blijft in önlwcrp-resoiuties „Socialistische Internationale" EEG nog niet eensgezind Grapje van Engels meisje leidde lot een bruiloft Belgisch koningskind een Albert of Louise Aandacht voor de Fruitweek Ie seizoen lis daarom tra gezellig lw woning n U bent DAGBLAD VOOR ZEELAND MONSTERPROCES Ambassade Indonesië Veranderlijke bewolking Geen ernstige incidenten Vijf ling maakt het prima Expl In zuid-Hongarije osie in mijn: vier doden Maar gemeenten nemen het so maar niet hl La Courtine Auto in greppel: soldaat gedood WITTEBROOD IN DE CEL R.-K. Vakverbond bisschoppelijk goedgekeurd Gezondheid voor uw gezicht ie hart In je pan een beer- zeggen wel Jeel zijn. Wij |Als wij ons moeten wij fcn van alles, tot de mens f [zijn handelen I stijgt, zullen Is hij tot |~daalt, vertel- 1 vinden deze Éven er tussen ie captain of pe meelijwek- Itmoeten hen het sportfeno- f ij hebben aan president van lans autocon- lokhalzend de lans door een |nea werd aan- noe Inde luxe van bis en de arm- [in de neergut- Wj hebben de Irinses Gracia. ndianenhoofd- I Bondoggi, de II in de Sibil- I vaarom wij het 111a zo machtig I teresseert, doet I Panorama niet Ie geval - en wij Inheid van me ials bron voor (hoe langer hoe 1 een kennisma- |ad wel eens een kunnen zijn. I alles zien. De lis de waarborg |ieid. Wij willen ntevaarders en Imensen die het Fd en de inhoud Klaarenbeek van Panorama latis nummers voor Ift als abonnee op pment kost slechts r kwartaal. Deze bon If in een envelop met *ien aan Panorama- oende). Irtaaf. 1 niet verlangd wordt.) ak Uitstekend inte- Warme 4900 190 cm 77.50 6.75 ooie zachte kwali- in kleuren. 4390 53.90 12900 i03e JAARGANG No. 24382 Voor Ooi, Koningin en Vaderland Uitgave: N. V. Uitg. Mij. Neerlandta Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureaus: Breda Reigerstraat 16 Tel. 22341 (5 lijnen). Postgiro 1114111 W O N S O AG 11 SEPTEMBER 196ï Abonnementsprijs 8,05 per kwartaal, exd. 0,20 incasso; 9,25 per post excl. 0,35 incasso; 0,62 per week. Prijs van buitenlandse abonnementen op aanvraag. Losse nummers 15 cent. Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,42 per mm (Ing. Med. 1,05). Bij contract aanzienlijke reductie. Volledige tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor de Zeeuwse Eilanden: GOES, Klokstraat 1 telefoon 6252 Bureau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST, Steenstraat 14 telefoon 2377 (Bijbureaus: TERNEUZEN: IJsbaanstraat 24 telefoon 2601 OOSTBURG: Nieuwstraat 41 telefoon 2393) Een monsterproces voor de rechtbank in Rotterdam (er stonden 14 verdachten terecht) heeft gisteren fel het licht doen schijnen op ontstellende toestan den in het Rotterdamse havengebied. Dat er in de havens sinds jaar en dag veel gestolen wordt, was reeds lang be kend. Maar dat de diefstallen, en tege lijkertijd de corruptie, zo'n geweldige omvang hebben kunnen aannemen, heeft velen geschokt. De officier kenschetste de diefstallen, waarvoor de veertien gedagvaard wer den, als de allergrootste die ooit in de Maasstad zijn gepleegd. Hij gaf te ken nen dat vele schuldigen tot nu toe de dans zijn ontsprongen. De veertien ver dachten vormen z.i. een fractie van het aantal dat in feite voor het hekje had moeten staan. Hij onthulde ook dat er in de havenbe drijven op administratief gebied vaak een grote chaos heerst. Van tekorten en surplussen, waarbij het om partijen ter waarde van vele duizenden guldens gaat, wprdt nauwelijks boekgehouden, in het gunstigste geval gebeurt dat met een krijtje op een muur. De officier zei dat vele verladers voor geweldige bedragen worden benadeeld door de „havenjongens", die maar al te gevoe lig blijken voor de overredingskracht der opkopers. Deze wantoestanden worden z.i. in de hand gewerkt door de mentaliteit van botenbazen, veembazen en expediteurs, die het grote spel spelen. En de kleinen spelen mee. Een van die „kleinen", zo bleek uit het proces, had in de afgelopen drie jaar voor 50.000 gulden aan goederen ge stolen en doorverkocht. Hoe groot de totale schade is, valt niet bij benade ring te schatten. Er werden straffen geëist die variëren tussen 1 jaar en drie maanden. Wallace had namelijk de scholen in de steden van zijn staat (op één na, die vol gens hem later nog wel aan de beurt zou komen), laten „bewaken" door mili tairen en politie, die op zijn bevel moes ten voorkomen dat negerkinderen de klassen zouden betreden. President Kennedy beschuldigde hem ervan dat hij Washington welbewust dwong tot ingrijpen, om dan later de fe derale regering het verwijt te kunnen doen zich aan inmenging in de staats- aangelegenheden schuldig te hebben ge maakt. Kennedy hekelde Wallace's ob- structiepolitiek in felle bewoordingen. Een eerste stap om aan de dwarsdrij verij van de gouverneur een eind te ma ken was gisteren het bevelschrift van de vijf federale rechters in Alabama in zake de integratie, dat hem door drie leden van de federale politie moest wor- De Indonesische ambassades in Den Haag en Bonn hebben tegengesproken, dat een groot deel van de Indonesische tabaksveilingen van Bremen naar Am sterdam zou worden verplaatst. Hierbij wordt blijkbaar gedoeld op een uitlating van de president-commissaris van de N.V. Entcomayer, dat het naar zijn per soonlijke mening niet uitgesloten zou zijn dat althans een behoorlijk deel van de tabaksverkoop binnen niet al te lange tijd uit Bremen naar Amsterdam terugkeert, waardoor Frascati in de Nes zijn vroege re activiteit zou kunnen hervatten. Indonesië verplaatste zijn tabaksmarkt van Amsterdam naar Bremen toen het in verband met de kwestie-Nieuw-Guinea de diplomatieke betrekkingen met Ne derland verbrak. Volgens een uitlating van de president- commissaris der N.V. Entcomayer zou de regering in Djakarta niet tevreden zijn over de resultaten van de tabaksinschrij vingen in Bremen. ELF PERSONEN zijn op het Philippijn- se eiland Luzon om het leven gekomen door overstromingen en aardverschui vingen als gevolg van hevige regens. DE ZES Russische vakbondsleiders, die vandaag in Madrid zouden arriveren, hebben om onbekende redenen hun be zoek uitgesteld. POLEN zal Nederland een bedrag van f 9.050.000 betalen als schadevergoeding voor genationaliseerde belangen. EEN TWAALFJARIG Brits meisje is in Rome aan hondsdolheid overleden. Dit is het tweede geval van rabiës met do delijke afloop binnen een maand ii Rome. MR. JONKMAN is voor het nieuwe zit tingsjaar van de Staten-Generaal herko zen tot voorzitter van de Eerste Kamer. CHILI heeft zijn handelsbetrekkingen met Frankrijk opgeschort als protest te gen de komende Franse kernproeven in de Stille Oceaan. Weersverwachting meegedeeld door het K.N.M.I., geldig tot vanavond: Half tot zwaar bewolkt met hier of daar wat regen. Zwakke tot matige wind uit oostelijke richtingen. Wei nig verandering in temperatuur. Vandaag: zon onder 19.07 uur. Maan op 23.45 uur. Morgen: zon op 6.08 uur. Maan onder 6.33 uur. President Kennedy heeft gisteren tot de laatste middelen moeten besluiten om de weerspannige gouverneur van Alabama, Wallace, te beletten de integratie op de scholen nog verder tegen te houden. Nadat eerdere maatregelen niet geholpen hadden liet de president de nationale garde van Alabama onder federaal gezag plaatsen. Dat betekent dat de troepen van Alabama niet meer aan de bevelen van de gouverneur en diens mensen mogen gehoorzamen, doch uitsluitend gecommandeerd worden door Washoington. Daarmee is aan Wallace de macht ontno men de negerkinderen met geweld de toegang tot de scholen te ont zeggen. den aangeboden. Een wat naief verstop- perspelletje voerde Wallace toen op. Toen de drie federale politiemannen hem ston den op te wachten, wist hij zijn residen tie in Montgomery op een listige wijze te verlaten om „met onbekende bestem ming" te vertrekken. Hij had zijn burgerwacht opdracht ge geven „onbevoegde personen" te ver wijderen. Dt afgezanten van het federale gezag worden toen weggewerkt. Een van hen wist zich echter te verbergen in het struikgewas, met de bedoeling de gou verneur, als deze langs zou komen, te verrassen met het document. Wallace liet echter het terrein grondig doorzoeken en toen werd de politieman gevonden. Hij werd alsnog verwijderd, waarna de gouverneur vertrok. Later heeft hij het bevelschrift toch moeten (laten) aannemen. Hij zei dat hij het zelf wel wilde doen, maar „hij had er geen tijd voor". Zijn secretaris pakte het nu aan en tekende voor ontvangst. 9Wij beslissen iveV In het bevel dat Walace gisterenavond uitgaf om de integratie in Birmingham, Tuskegee en Mobile te beletten, was hij uitdagender dan ooit jegens de federale regering. Hij noemde de integratie „af gedwongen en ongerechtvaardigd". Hij zei: „Als hoofd van de uitvoerende macht in deze staat beveel ik dat voor geen scholier op de openbare scholen van Tuskegee, Birmingham en Mobile rassen integratie mag worden toegepast". Met dit bevel op zak gingen driehonderd man staatspolitie op pad naar de scholen en het op bevel van Wallace bereikte wa penfeit was dat zij in totaal twintig ne gerkinderen de toegang tot de scholen ontzegden. Dat Huntsville niet in het geding was, was geen kwestie van vergeet achtigheid, zei Walace. Die plaats zou ook aan de beurt komen. „Wij beslis sen over het waar, het wanneer, het hoe en het waarom?", aldus de gou verneur, die opmerkte dat hij zijn strijd „op wettelijke wijze zou voort zetten in elk deel van de staat waar integratie dreigt". Intussen moest h\j door de maatregel van Kennedy voorlopig de vlag strijken. De twintig negerkinderen die wegge stuurd waren, konden toen de scholen binnengaan. Over het algemeen verliep dit zonder incidenten. Alleen in Birming ham, waar dertien zwarte leerlingetjes moesten worden toegelaten, renden hon derden jongens de school uit, schreeu wend: „ga naar huis, nikker". Sommige ouders kwamen hun kinderen demonstra tief van school halen toen de integratie een feit was. „Kennedy, die verteerd wordt door twijfel aan zijn herverkiezing, zet alles op alles. De Kennedy-strfjieftrachten leg gen de grondslag voor mijn gevangenne ming", zo protesteerde Walace tegen de maatregel van de president. Mishandeling In High Point in Noord-Carolina zijn honderden negers gearresteerd tegens een zwijgende protestbetoging tegen de rassenscheiding, la Northport (Alabama) werden een blanke dominee en een aan tal studenten, waaronder enkele negers, door een groep jongelui mishandeld, ken nelijk uit protest tegen het feit dat zij, blanken en negers, samen reisden. Ze werden uit de auto gesleurd en geslagen. Een des te onaangenamer bijkomstigheid was dat de negerstudenten uit Ghana af komstig waren. Een aantal resoluties over tal van on derwerpen zal waarschijnlijk vandaag op het congres van de socialistische interna tionale aan de deelnemende afgevaardig den worden voorgelegd. Ontwerpresoluties zijn al opgesteld over de ontwapening, de Europese eco nomische integratie, de hulp aan de ont wikkelingsgebieden, de positie van de jo den in de Sovjet-Unie en over de bur gerrechten in de Verenigde Staten. De ontwapeningsresolutie bepleit o.a. het scheppen van mogelijkheden voor verdere ontwapening en het instellen van atoomvrije zones in de wereld. Met betrekking tot de hulp aan de ont wikkelingslanden zullen de socialistische leiders een aantal voorstellen doen ter overbrugging van de kloof tussen de rijke en de arme landen. Ook wordt gewezen op de noodzaak tot geboorteregeling om de groei van de wereldbevolking af te remmen. Over de economische integratie in Europa zegt een ontwerpresolutie, dat de landen van de E.E.G. en die van de E.V.A. naar meer samenwerking moeten streven. Verwijzend naar de verklaring van de rechten van de mens zal het congres voor de joden in de Sovjet-Unie gelijke rechten vragen als voor andere groepe ringen in Rusland. De socialistische internationale ver klaart zich solidair met het streven naar gelijke rechten voor de hele Amerikaan se bevolking. De Britse Labourleider Harold Wilson heeft aangekondigd, dat over de apart heid in Zuid-Afrika nog een „krachtige" resolutie zal worden opgesteld. Dit is de vijf ling van Venezuela, waarvan wij gisteren reeds mel ding maakten. De baby's zijn in een couveuse geplaatst en moeten daar nog wel even blijven tot zij op gewicht zijn. Daar gaat het al aardig naar toe, alleen de derde geborene neemt minder snel toe aan gewicht. Vier mijnwerkers zijn om het leven gekomen bij een gasexplosie in een ko lenmijn in Pecsbanja, Zuid-Hongarije. De vier mannen werden opgesloten, toen een deel van de mijn instortte na een ont ploffing. In Brussel zijn de afgelopen twe? dagen verdere besprekingen ge. voerd tussen de Europese commis sie van de EEG en de permanente vertegenwoordigers van de zes lid staten van de gemeenschap ter voorbereiding van een beslissing door de EEG-ministerraad over de (Van onze Haagse redactie) Wanneer de minister van Sociale Za ken en Volksgezondheid voet bij stuk houdt en er verder niets gebeurt, zul len de ouders van kinderen, die op school melk verstrekt krijgen, van 1 januari 1964 af 45 cent in plaats van de gebrui kelijke 39 cent per week moeten gaan betalen. Voor deze 45 cent krijgen de kinderen vier maal per week een kwart liter melk. De prijs is dan nog altijd on geveer zes cent lager dan die van melk die normaal in de winkel wordt gekocht. Dat komt doordat vele gemeenten de schoolmelk subsidiëren en ook omdat het Produktschap voor Zuivel ongeveer 1 miljoen gulden per jaar op tafel legt om het drinken van melk op scholen te stimuleren. Het voornemen van de minister van Sociale Zaken niet langer uit de rijkskas zes cent per liter schoolmelk mee te be talen, vloeit niet voort uit een onder waardering van het belang van melk voor kinderen. De minister heeft aan de Vereniging van Nederlandse Gemeenten laten weten dat „de rijksuitgaven moeten worden beperkt en dat hij daarom prio riteiten moet gaan afwegen". Blijkbaar heeft de minister dus geld nodig voor andere projecten op het gebied van de volksgezondheid, die nog belangrijker zijn dan de schoolmelkvoorziening. Wat deze projecten zullen zijn zal wellicht volgende week dinsdag te lezen zijn in de Miljoenennota, of anders in de be groting van het ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid. De school- melkverstrekking vergde per jaar onge veer 1,5 miljoen gulden uit de schatkist. Gisteren is in het Miner va-pavil joen in Amsterdam het congres van de Socialistische Internationale voortgezet. Foto: De oudste deelnemer aan het congres, de 92-jarige Belgische oud-premier Camiel Huysmans, houdt de han den bij de oren om niets te missen van de redevoeringen. Op het oefenterrein in La Courtine is een voertuig van de weg geraakt en in een greppel gekanteld. Bij dat ongeval is de 19-jarige ongehuwde dienstplichtige soldaat C. D. Koekkoek uit Groningen zo ernstig gewond, dat hij in de loop van de avond in het ziekenhuis aan zijn verwon dingen is bezweken. Ernstig gewond werd de 20-jarige dienstplichtig soldaat Th. van der Wal uit Joure. Twee andere mi litairen liepen niet ernstige verwondin gen op. De militairen waren allen van 112 transportbataljon. De Vereniging van Nederlandse Ge meenten zal de brief van de minister één dezer dagen in een vergadering be spreken. Het ziet ernaar uit dat de ver eniging zich niet zonder meer zal willen neerleggen bij de mededeling van de mi nister en dat zij in een adres aan dr. Veldkamp de aandacht zal vestigen op het belang van de schoolmelk verstrek king. Het is niet de eerste keer dat de vereniging voor deze melkverstrekking in het geweer komt. Reeds eerder heeft het ministerie zich met zijn subsidie uit de melkverstrekking op scholen willen terugtrekken. De actie, die toen door de vereniging werd gevoerd, boekte succes en alles bleef bij het oude. Ruim een half miljoen kinderen drin ken viermaal per week op school hun kwart liter melk. Van stad tot stad en van school tot school verschilt de animo voor schoolmelk. Op scholen waar melk wordt ver strekt drinken welhaast alle kinderen melk mee. Het belang daarvan is steeds een brokje volksgezondheid genoemd. Of dit belang aangetast wordt als de prijs omhoog gaat valt-te raden. Er zullen wel licht gemeenten zijn die bereid zijn wat extra subsidie beschikbaar te stellen en er zullen zeker ook ouders zijn die graag bereid zijn die extra kosten voor hun eigen rekening te nemen. Insiders ver zekerden ons, dat het beslist niet zo is dat de schoolmelkvoorziening staat of valt bij het al of niet mee betalen van het rijk. invoer vanAmerikaanse slacht- pluimvee. Aan de orde is daarbij een voorstel van de Europese Commissie ter beëindiging van de „kippenoorlog" door het verlagen van de sluisprijs (minimum invoerprijs) met vijf pfennig per kilo en van de hef fing van 6 pfennig. Bij het overleg van maandag en dins dag is gebleken, dat alleen Italië en Luxemburg dit voorstel dat overigens 2-eeds van Amerikaanse zijde als onvol doende is bestempeld steunen. Ter wijl Nederland en België nog geen defi nitief standpunt hebben bepaald, stelt Frankrijk als voorwaarde, dat deze rege ling definitief dient te zijn. Het Franse standpunt staat echter lijn recht tegenover de opvatting van de Duitse Bondsrepubliek, die voor de aan vaarding van het commissievoorstel twee voorwaarden stelt: een geldigheidsduur tot 31 januari 1964 en een herziening van het pluimveereglement. Deze voorwaar den worden trouwens ook door de vier andere E.E.G.-landen niet aanvaard. Het overleg tussen de commissie en de plaatsvervangende vertegenwoordigers van de „zes", zal de volgende week wor den voortgezet. De kwestie staat op de agenda van de E.E.G.-ministerraad van 23 september. Nadat de verbondsraad van de Katho lieke Arbeiders Beweging op 20 mei jongstleden de statuten en reglementen van het nieuwe Nederlands Katholiek Vakverbond had goedgekeurd, is thans de bisschoppelijke goedkeuring op de statuten verkregen. De aartsbisschop van Utrecht, Bernard kardinaal Alfrink, heeft het bestuur van de K.A.B. op de hoogte gesteld van deze goedkeuring, waarover bij de K.A.B. grote vreugde heerst. Het is zeven jaar geleden dat papier- grossier C. Middelburg uit St.-Pancras, tijdens zijn vakantie op Terschelling, een limonadefles aantrof op de droog gevallen Noordvaarderplaat in de Wad denzee. Het briefje in de fles waS van het Engelse meisje Sheila Ann Rogers, die prompt uit Terschelling een prent briefkaart kreeg, met de hartelijke groeten van de familie Middelburg uit St.-Pancras. De oudste zoon. Rein Mid delburg, trad daarop in correspondentie met liet meisje uit Hounslow in Middle sex, wat ertoe geleid heeft dat Rein (26) en Sheila (22), elkaar gisteren in het gemeentehuis van St.-Pancras het ja woord gaven. Voor dit huwelijk was Sheila's moe der, mevrouw Rogers-Cox, overgeko men naar Nederland. Ze heeft het nieu- we huis voor haar dochter kunnen be wonderen. Als die woning in St.-Pan cras eerder gereed was geweest, waren de twee geliefden ook eerder getrouwd. Sedert lange tijd heeft Rein als expedi tiechef bij een papierfabriek in Wor- merveer een goede baan en het was duidelijk dat niets een huwelijk meer zou kunnen tegenhouden. Dat valt ook wel af te leiden uit de stapels brieven die Rein en Sheila hebben geproduceerd. Meer dan dui zend brieven zijn de eerste drie jaar gevolgd op het simpele briefje in de limonadefles: „Sheila Ann Rogers, Glenwood Road, Hounslow, Middlesex. Toe, schrijf me eens". Het flesje had Sheila na een bezoek aan ons land op terugreis van Nederland naar Enge land van de boot gegooid. Drie en een halve maand later was de fles gevonden. Weer een half jaartje later ging Rein eens kijken wie juf frouw Rogers was. Daarna bezocht Sheila St.-Pancras en werd besloten, dat de jongelui elkaar vaker zouden ontmoeten. In 1960 reisde Sheila voor goed naar Nederland. Ze leerde taal, zeden en gewoonten op de Volkshoge school in Bergen, bekwaamde zich in het huishouden bij een familie in Hei- loo en vond daarna een liefdevol tehuis bij de Middelburgs, een gezin met vier zoons. In een rijtuig, getrokken door twee schimmels, zijn bruid en bruidegom naar het gemeentehuis gereden, om er gisteren te trouwen. De Amerikaanse student J. B. B. te New York is gisteren door de politie rechter te Groningen veroordeeld wegens mishandeling en weerspannigheid tot drie weken gevangenisstraf met aftrek. Aan de vooravond van zijn huwelijk met een Gronings meisje is B. in de nacht van 15 op 16 augustus na afloop van een feestje met vrienden in de Fries- landbar betrokken geraakt in een vecht partij. Hij diende de portier een kaakslag toe en verzette zich uit alle macht te gen de politie, die hem over wilde bren gen naar het bureau. Met speciale toestemming van de offi cier van justitie is de huwelijksplechtig heid overigens wel doorgegaan, maar na dien moest de bruidegom terug naar het huis van bewaring. De raadsman, mr. Slinger, weet de weerspannigheid aan het verschil in taal. Er was door herrie schade inge richt in de bar en daarover moest pro ces-verbaal worden opgemaakt. Ver dachte dacht dat hij gearresteerd werd. raakte in paniek en wilde de vlucht ne men. De verdediger bepleitte een lichte straf, omdat verdachte al stevig gestraft is door de totaal bedorven wittebroods weken en omdat een snelle terugkeer naar New York geboden is in verband met ernstige ziekte van zijn moeder. „Het kind van koning Boudewijn en koningin Fabiola zal, bij Gods wil, in fe bruari ter wereld komen. Als het een jongen is, wat ieder hoopt, zal h'\] Al- bert heten, naar Boudewijns grootvader. Als het een meisje is, krijgt het de naam Louise of Carlotta". Dat beweert het Spaanse weekblad „7 Fechas". Vandaag treft u in uw krant een extra bijlage van Het Dag blad De Stem aan ter gelegen heid van de Zeeuwse Fruit week, die van 14 tot en met 21 september in Goes zal wor den gehouden. Gezien de be langrijkheid van dit evene ment, een overweldigende pre sentatie van het Zeeuwse fruit, waarvoor zowel in binnen- als buitenland een steeds stijgen de waardering bestaat, hebben wij gemeend aan de fruitweek te Goes in de vorm van een extra bijlage uitgebreide aan dacht te besteden. (Advertentie) Het is belangrijk dat uw huid *s nachts Vfij kan ademen. Om zich te herstellen. Om do volgende dag weer gezond en stralend te zijn. Daarom is het goed om de huid 's avonds te reinigen met Scherk Lotion. Omdat Scherfc alle stof-, crème- en poederresten verwijdert, de poriën binnendringt en de onderhuidse bloedcirculatie stimuleert en activeert! Be gin direct met Scherk! 4 In flacons v.a f2.95

de Stem | 1963 | | pagina 1