f Vijf arrestaties - deel van buit terecht Stoken gaat ons deze winter aanzienlijk meer geld kosten trek éboél... Jan?" vetten? tesoep). Politie miste wellicht de mooiste kans Teleurgestelde Rainier zag uitgebrand jacht Kamerlid ir. C. J. v. Meel gestorven VELE DODEN IN VERKEER Brand verwoest hotel ontvoert in DE TOEKOMST17 GULDEN PER MUD Charlie rover of grapjas Kopers van haarden voor „goedkope" viertjes bekocht Handgranaat doodt luitenant Lelijk eendje I DAGBLAD VOOR ZEELAND Bejaarde Bredanaar reed tegen auto Achterdochtige pensionhoudster Gesprongen leiding wellicht oormak In Amer Vrouw overhoord verdronken en TF richten A.L.M. (Antilliaanse win aar'tmaatschaPPi.i> wordt een doch- tei onderneming van de K.L.M. Toenemende bewolking ballingen van Brits eiland RAKOSI TOCH NIET DOOD? Te lang vastgehouden Blauwe reiger beschermd Bedrijfsleider spoorloos met f 30.000 Cals commissaris in Limburg 103e JAARGANG No. 24360 Voor God, Koningin «n Vaderland Uitgave: N. V. Uitg. Mij. Neerlandia Hoofdredacteur: J. J. H. A. Bruna. Redactieraad: J. M. A. C. v. Dongen, C. J. v. Hootegem, mr. dr. A. J. J. M. Mes, mr. H. M. L. de Rechter, P. V. M. Vercauteren, L. J. v. 't Westende. Bureaus: Breda - Reigerstraat 1« - Tel. 22341 (5 lijnen) - Postgiro 1114111 Wa9 VRIJDAG 16 AUGUST-US -186S Abonnementsprijs 8,05 per kwartaal, excl. 0,20 incasso; f 9,25 per post excl. 0,35 incasso; 0,62 per week Prijs van buitenlandse abonnementen/ op aanvraag. Losse nummers 15 centi Advertentieprijs voor de gehele oplage 0,42 per mm (Ing. Med. 1,05). Bij contract aanzienlijke reductie. Volledi ge tarieven en Algemene Voorwaarden worden op aanvraag gaarne verstrekt. Bureau voor jnen;. - rusignu ni-m* - rt„,„ Rnreau voor Zeeuwsch-Vlaanderen: HULST. Steenstraat 14 telefoon 2377 (Bijbureaus TERNEUZEN: IJsbaanstraat 24 telefoon 2601 OOSTBURG Nieuwstraat 41 - telefoon de Zeeuwse Eilanden: GOES, Klokstraat 1 teieioon vm 2893) YARD OP SPOOR DER Gedurende de afgelopen twee dagen zyn er door ongevallen in het verkeer of door andere oorzaken, verscheidene mensen om het leven gekomen. In Breda verongelukte woensdag de ze ventigjarige P. J. Kuilaars, toen hij met zijn fie.ts in botsing kwam met een personenwagen, bestuurd door J. S. N# uit Rotterdam. Het ongeluk gebeurde op de kruising van de Beeksebaan met de Rithsestraat. De wielrijder verleende geen voorrang aan de op de Beekse baan rijdende automobilist. De bejaar de wielrijder liep een schedelbasisfrac- tuur op, tengevolge waarvan hij en kele uren later in het Sint-Ignatiuszie- kenhuis overleed. Bij Rhenen kwam een bestelauto in bot sing met een bus, tengevolge waarvan de bestuurder van de bestelwagen ver ongelukte. Zijn vrouw en kinderen wer den gewond. Een 55-jarige bromfietser sloeg in Den Haag over de kop toen hij bij een in haalbeweging in de berm van de weg kwam. Hij overleed korte tijd latei- in het ziekenhuis. Een 15-jarige jongen kwam in Hengelo onder een achteruit rijdende vrachtwa gen. Hij verloor het leven. Een auto greep in Eibergen een ander- halfjarig meisje, dat plotseling de straat opliep. In het ziekenhuis overleed het kind. Op tragische wijze verongelukte de chauffeur van een truck met oplegger, toen hij te Apeldoorn een brug wilde oprijden. Waarschijnlijk nam hij de bocht te kort, waardoor de wagen de bovenbouw van de brug raakte. De la ding van de oplegger ging toen schui ven en drukte de cabine geheel in el kaar. De 19-jarige chauffeur moet op slag dood zijn geweest. Een Nederlandse echtpaar uit De Bilt is in de Belgische plaats Harveng om het leven gekomen, toen zijn auto in bot sing kwam met een andere wagen. Zwaar gewond werd de bestuurder van een huuratuo, toen hij door nog onbe kende oorzaak in Uithoorn vijfmaal over de kop sloeg bij het inhalen. Hij werd door het dak van de auto ge slingerd. Zijn toestand is zeer zorg wekkend. Een 14-jarige bestuurder van een tractor kwam bij Den Ham op een onbewaak te overweg in botsing met een trein. De jongen werd zwaar gewond. Een leraar uit Nuenen, op vakantie in Italië, ging kort na het eten zwemmen in een woelige zee. Hij verdronk. In Engeland kwamen de drie beman ningsleden van een Diesel-locomotief om het leven toen hun trein botste op een rangeerlocomotief. Enkele passa giers werden gewond. Veertien toeristen, merendeels Nederlan ders, raakten hun bagage kwijt, maar bleven ongedeerd, toen de autobus waarmee zij in de buurt van het Duitse Pforzheim op een auto botste en in brand vloog. De bestuurder van die wagen verloor het leven. Van de inzit tenden van de bus kregen enkelen een zenuwschok. Bij een ontploffing in een munitiedepot van de R.A.F. in het Schotse Konloss, zijn twee mensen om het leven geko men. TREINROVERS het doen zijn. Dit kan pas gebeuren op het ogenblik dat wij voldoende zeker zijn dat de openbaai making van de resultaten van onze activiteiten het onderzoek niet zal schaden. Wij zijn ervan overtuigd dat het publiek voor dit standpunt begrip kan opbrengen en nog enige tijd geduld zal willen uitoefenen. Wijzelf zijn het publiek De Engelse politie heeft drie mannen en twee vrouwen gearres teerd in verband met de vorige week bij Cheddington gepleegde trein- roof, waarbij de bandieten zich uit de voeten maakten met 2,5 miljoen pond sterling. Twee van de gearresteerde mannen werden ingerekend na een stevig gevecht met de politie. Zij werden gevat in de badplaats Bournemouth in Zuid-Engeland. De twee mannen worden beschuldigd van medeplichtigheid aan de treinroof, echter niet van daadwerkelijke deelneming aan de overval. De andere man en de twee vrouwen die gisteren in Londen werden aangehouden zijn in verzekerde bewaring gesteld om te worden ondervraagd. Bovendien heeft de politie een grote som gelds, 120.000 pond gevonden. Scotland Yard wilde echter niet zeggen of het geld deel uitmaakte van de buit van de treinrovers. In twee auto's, die in Bournemouth in de buurt stonden van de plaats waar de twee mannen werden aangehouden, werd 100.000 pond gevonden. In elke wagen bevond zich 50.000 pond, 20.000 pond werd in beslag genomen bij invallen van de politie in Londen. De arrestaties betekenden het eerste concrete bewijs dat de politie de bende op de hielen zit. Het is zelfs mogelijk dat de ontknoping van de roof aanstaande is. De aanhouding van de twee mannen in Bournemouth volgde nadat de politie een tip had gekregen van een vrouw, die on bekend wenst te blijven. De mannen hadden bij de vrouw, die een pension houdt, om nachtlogies ge vraagd. Zij werd achterdochtig toen de mannen haar voor drie maanden tege lijk huur betaalden voor een garage. De vrouw waarschuwde de politie, die de mannen op straat tegenkwam. Zij namen onmiddellijk de vlucht en konden pas worden gepakt nadat zij met de politie een fel gevecht hadden geleverd. Intussen zet de politie in het buiten land, met name in de Franse Rivièra haar onderzoek voort. Hoewel hier geen offi cieel commentaar op werd gegeven, doet de mening de ronde, dat Scotland Yard vermoedelijk op de hoogte is van de identiteit van het „meesterbrein", dat de treinroof heeft georganiseerd en dat men aanneemt dat deze figuur naar het bui tenland is uitgeweken. Scotland Yard gaf gisteren een ver klaring uit waarin zij haar verontschuldi gingen aanbiedt voor de geheimzinnig heid waarin het onderzoek wordt gehuld. ..Wij betreuren dat wij geen bijzonder heden kunnen meedelen over wat wij aan dankbaar voor de hulp die het ons heeft geboden", aldus Scotland Yard. Er zijn overigens mensen die het erop houden dat de beroemde Yard zich door te traag reageren een juweel van een kans heeft laten ontgaan. Ze had mogelijk de bende plus de buit kunnen grijpen, indien er geen twee dagen overheen wa ren gegaan, alvorens een tip van een vee fokker in Buckinghamshire werd onder zocht. De politie had zaterdag een communi qué uitgegeven, waarin inlichtingen wer den gevraagd over een vrachtwagen met groene kap en een Landrover. Zoals men weet werden op het erf van een boerderij een vrachtwagen met groene kap en twee Landrovers aangetroffen. De 32-jarige veefokker John Maris had de politie van het graafschap maandag ochtend al gebeld. Pas toen hij dinsdag weer telefoneerde kwam de politie in het geweer. De politie zei dat die vertraging te wij ten is aan het feit dat men dagelijks hon derden telefoontjes met aanwijzingen kreeg, die men alle moest overwegen. Het wordt mogelijk geacht dat de ro vers in de nacht van maandag op dins dag met hun buit zijn ontsnapt. De be woners van Oakley werden oift half vier uit hun slaap ogeschrikt door verschei dene vrachtauto's, die met grote snelheid en gedoofde lichten, in konvooi door het plaatsje reden. Politie-inspecteurs den ken dat de kostbare geldlading toen werd weggevoerd. Zoals bekend bevindt zich in de omgeving een niet meer gebruikt vliegveld, dat echter in uitstekende staat verkeert. Prins Rainier van Monaco heeft giste ren een zware gang naar Delfzijl moeten maken, om zijn jacht „Albecaro", dat woensdag tijdens de proefvaart in brand vloog, te bezoeken. De vorst heeft het incident nogal laconiek opgenomen en is uiterst nieuwsgierig naar het tijdstip, waarop zijn jacht weer geheel gerepa reerd zal zijn. Hieromtrent bestaat ech ter nog geen enkele zekerheid. Gisteren zou hem het schip officieel overgedragen zijn. Woensdag brandde de „Albecaro' 'totaal uit, waarbij drie passagiers lichte ver wondingen opliepen. Het vuur ontstond .op het achterschip. Het jacht was juist volgetankt met duizend liter olie, die een enorme vuurzee ontketende. Enkele sleepboten,, een garnalenvisser en een kustvaardér slaagden erin de tachtig in panische angst verkerende passagiers aan boord te nemen. Een ongekend zwaar noodweer en een hevige wolkbreuk waren het onheilspellende decor van de „scheepsramp". De motoren moeten als geheel verloren worden beschouwd en de reparatie zal zeker weken in beslag ne men. Vermoedelijk ontstond de brand door een gesprongen leiding. Dat er geen doden te betreuren vielen wordt door iedereen als een wonder ge zien. Zodra het vuur geblust was werd het jacht naar Delfzijl gesleept. De kade werd voor iedereen hermetisch afgesloten en ieder contact tussen journalisten en opvarenden werd vermeden. Hoe groot de schade is, die overigens door verzekering wordt gedekt, valt vooralsnog niet te ramen. Wanneer de teleurgestelde prins naar Monaco zal te rugkeren is evenmin bekend. Intussen heeft ook het ministerie van Justitie zijn belangstelling voor het ongeval getoond Een van de overvallers van de Britse postexpres heeft in een brief aan de Londense Evening News" zijn beklag geuit over de oneerlijkheid van de slachtoffers. In deze getikte en met Charlie ondertekende brief, schrijft hij: ,,Wij moeten werkelijk tegen de oneerlijkheid van de hoge func tionarissen protesteren. Een zeker iemand claimt meer dan 2,6 mil joen pond sterling van de verze keringsmaatschappijen. Te uwer informatie en voor iedereen die het interesseert: het bedrag, dat wij met deze actie verdiend heb ben bedroeg precies 2.095.324 pond sterling en een verstuikte enkel." Het lijkt overigens zeer waar schijnlijk dat men met een grap penmaker te doen heeft, in plaats van met een heuse treinrover. (Van onze verslaggever) Op de rivier de Amer onder de ge meente Made en Drimmelen, in de nabij heid. van de Visplaat, was schipper F. Esser. afkomstig uit Ouderkerk a. d. IJs- sel, met zijn schip „De Krimpener Waard" bezig zand te baggeren. Aan boord be vonden zich ook zijn vrouw en drie kin deren. Toen schipper E. op een gegeven moment zijn werkzaamheden staakte, miste hij zijn vrouw. Onmiddellijk werd de rijkspolitie te water gealarmeerd, die korte tijd later het stoffelijk overschot van de vrouw van schipper E. drijvend aantrof nabij de brug van Keizersveer. Vermoedelijk is de 53 jaar oude mevrouw H. Esser-vari Rossum bij haar werk over boord gevallen, zonder dat iemand daar iets van heeft gemerkt. De rijkspolitie te water uit Drimmelen heeft woensdag het stoffelijk overschot geborgen en naar Drimmelen overge bracht. Maandag zal mevrouw H. Esser Rossum in Nijmegen ter aarde wor den besteld. In zijn woonplaats Hilvarenbeek is op 60-jarige leeftijd overleden het Tweede Kamerlid dr. ir. C. J. van Meel. Hij was lid van de KVP- fractie in de Tweede Kamer. Hij was Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw. Cornelis Johannes van Meel is 13 fe bruari 1903 te Oud- en Nieuw-Gastel ge boren. Hij bezocht de h.b.s. te Bergen op Zoom en studeerde aan de landbouw hogeschool te Wageningen, waar hij het diploma van landbouwkundig ingenieur behaalde. Na de voltooiing van zijn stu die aanvaardde bij de benoeming van. adjunct-secretaris van de Landbouw Cri sis Organisatie voor Noordbrabant. Na dien was hij achtereenvolgens als direc teur verbonden aan de gewestelijke tar- we-organisatie, prov. inkoopcentrale ak- kerbouwprodukten en het prov. aan- en verkoopbureau van akkerbouwprodukten. De heer Van Meel was waarnemend burgemeester van Hilvarenbeek en maak te deel uit van Gedeputeerde Staten van Noordbrabant. Hij is ook provinciaal voedselcommissaris geweest. Hij was enige tijd als landbouwattaché verbonden aan de Nederlandse ambassa de te Parijs. In 1952 werd ir. Van Meel voor de K.V.P. gekozen in de Tweede Kamer. Hij was voorzitter van een ge zondheidsdienst voor dieren voor Noord brabant. Deze foto werd genomen tijdens het bezoek van de Monegaskische prins aan zijn verbrande jacht. De teleurstelling is duidelijk van zijn gezicht af te lezen. AMERIKA is er waarschijnlijk in ge slaagd de „Syncom II" „tot stilstand" (d.w.z. in eenzelfde snelheid als van de aardel te brengen. Nu zullen ononderbro ken transatlantische verbindingen moge lijk worden. EEN RUSSISCHE boekhoudster van een collectieve boerderij zal geëxecuteerd worden wegens verduistering van geld. DE AMERIKAANSE marineman Nelson Drummond is tot levenslange gevangenis straf veroordeeld wegens spionage voor de Russen. Hij heeft geheime documenten gestolen. TOKIO HEEFT een aardbeving beleefd, die zeven maal zo krachtig moet zijn ge weest als die, waardoor Skoplje verwoest werd. Er is nog niets bekend ov<jr schade of slachtoffers. EEN BRITS gezin is door een Oostduitse grenswacht 13 uur lang zonder eten of drinken vastgehouden. Hun „bezoekers pas" werd nl. niet erkend. RUSLAND is bereid India luchtdoelra- ketten te verkopen, maar laatstgenoemd kant Vmdt de Prijzen nogal aan de hoge kTm Thting,meegedeeld door het K.N.M.I geldig tot vanavond: A''Van, ,'Uk opklaringen, |ater toe- nemende bewolking en van het wes ten uit regen. Overwegend matige wind, krimpend naar zuid tot zuid oost. Vandaag: zon onder 20,04 uur. Maan onder 18.36 uur. Morgen: zon op 5.25 uur. Maan op 2.53 uur. Twee Cubaanse oorlogsschepen en een helikopter hebben gisteren 19 Cubaanse ballingen ontvoerd van het Britse eiland Anguilla Cay (Bahama-eilanden). Een patrouillevliegtuig van de Ame rikaanse kustwacht en een gevechtsvlieg tuig waren getuige van het incident. De vliegtuigen konden niet ingrijpen. Op Brits verzoek heeft een schip van de Amerikaanse kustwacht tien ballingen van het eiland weggehaald. Er doen geruchten de ronde over een afslachting" van 50 anti-Castro-guerrilla- strijders door Russische militairen op Cuba en over omsingeling door Russische troepen van de Amerikaanse basis Guan tanamo. De Amerikaanse luchtverkenning van Cuba wordt nog steeds ononderbroken voortgezet. De geruchten, als zou de vroegere Sta linistische premier van Hongarije, Rako si, enkele dagen geleden in de Sovjet- Unie zijn overleden, zijn ongegrond, zc is gisteren uit goede Russische bron in Bonn vernomen. Rakosi zou volgens deze bron, tezamen met zijn vrouw, in een Russische provin ciestad leven. Het is niet bekend waar deze plaats ligt. Rakosi, die in maart van dit jaar 71 jaar werd, heeft de afgelopen jaren geruime tijd in Tasjkent, de hoofd stad van Oezbekistan, gewoond. „Een weinig opwekkend beeld" geeft volgens het Consumenten Contact Orgaan de recente en in de naaste toekomst te verwach ten prijsontwikkeling van huis brandkolen te zien. Het blad constateert, dat eind 1962 de kleine afmetingen brand stof, de zg. viertjes en vijfjes, in de goedkoopste soorten reeds 25 a 35 procent duurder waren dan twee jaar terug. Dit jaar is de in het voorjaar gebrui kelijke verlaging van de prijzen van huisbrandkolen achterwege gebleven en het ministerie van Economische Za ken heeft goedgevonden, dat de voor- jaarsprijzen even hoog bleven als de winterprijzen, zegt het blad. Op een enkele uitzondering na lig gen de voorjaarsprijzen zelfs 25 tot 75 cent per hectoliter hoger dan de winter prijzen. Deze voorjaarsprijzen zijn dus 95 tot 145 cent hoger dan de voorjaarsprijzen van het vorig jaar en de winterprijzen van het komende stookseizoen zullen dus evenveel hoger liggen dan de win terprijzen 1962-1963, aldus het C.C.O. Bovendien is er mogelijk een aanzien- lijke verhoging van de detailhandels marge te verwachten (het ministerie van Economische Zaken gaat na of een desbetreffend verzoek van de kolen handel kan worden ingewilligd). Als er weer een strenge winter volgt, aldus het blad, moet er dus op verdere prijsverhogingen worden gerekend. Naar de mening van liet Consumenten Contact Orgaan is het verstandig als de consument niet te lang wacht met en redelijke kolenbevoorrading. Het verwondert dit instituut thans niet meer dat in vakkringen reeds geschreven wordt dat over enkele jaren een prijs van f 15,- tot f 17,- per hl antraciet nor maal zal zijn. De schaarste aan huisbrandkolen zal waarschijnlijk een blijvend probleem vormen en het C.C.O. meent daarom, dat de plannen, waarvan men nu en dan hoort, om in samenwerking tussen de kolenproducenten en -handelaren en de haardenfabrikanten te komen tot de produktie van ..alles-branders", veel toejuiching verdient. In deze verwar mingsapparaten zouden ook kolen ge stookt moeten kunnen worden die niet tot het klassieke huisbrandpakket be horen, dus ook vettere kolensoorten, waarvan voldoende voorraad aanwezig is, en die heel wat goedkoper zijn. Op deze wijze zou de consument een betere dienst bewezen worden dan met de produktie van convectors voor de klei ne soorten brandstof het geval is ge weest. Degenen die deze dure verwarmings apparaten hebben aangeschaft, hebben wel van een tijdelijk voordeel gepro fiteerd, maar kennelijk heeft het in het verleden wel aan de nodige samenwer king tussen de brandstoffensector en de haardenproducenten ontbroken. Het is immers gebleken, dat de prijzen van de kleine afmetingen sterk oplopen, zodat er van grote besparingen op de brand stoffenrekening niet veel meer terecht komt en de bezitters van de convectors zich in feite bekocht voelen. Door het ontwerpen van een goede „allesbrander" zouden de betrokkenen ook zichzelf een dienst bewijzen. Zo wel t.a.v. de olie als het aardgas zal de brandstoffensector op deze wijze wel licht zijn concurrentiepositie kunnen handhaven, aldu» het C.C.O. Zijn Franse periode heeft hij dienstbaar gemaakt aan het proefschrift, waarop hij in oktober 1957 promoveerde tot doctor in de landbouwkunde. Het was getiteld „Enkele aspecten van de Franse land bouw". Het toonde aan hoe zeer hij zich in de lang niet geringe problemen heeft verdiept. Hij beschouwde Frankrijk min of meer als zijn tweede vaderland, maar boven alles bleef hij Brabander: een be minnelijk mens, die het leven en zijn medemensen met bonhommie tegemoet trad. In de Kamer kon hij de debatten vaak opfleuren door geestige en speelse op merkingen. Bij oefeningen in Suriname is een hand granaat ontploft, tengevolge waarvan de tweede-luitenant P. Dekker uit Santpoort om het leven kwam. Hij hield waarschijn lijk de granaat te lang in de hand, nadat de veiligheidspal was verwijderd. Twee soldaten werden bij het ongeluk ernstig gewond en vijftien andere mili tairen werden licht gewond. Onder hen was de soldaat le kl. J. A. Damen uit Teteringen. Onder het kopje Het lelijke eendje" vermeldde het rapport van de Amsterdamse politie gis teren dat een eend de 2-jarige Hendrik Mulder het water inge trokken heeft. Het jongetje wilde de eend in een vijver van het Oosterpark grijpen, maar het dier slaagde erin de rollen om te draaien, zodat de eendenvanger te water raakte. Een achtjarig zusje van de drenkeling heeft hem weer op het droge geholpen. Een beeld van de enorme brand, die een hotel in Flint, in de Ame rikaanse staat Michigan, tot de grond toe afbrandde. De brand weer streed een schier hopeloze strijd tegen het vuur. Zeven7 entwintig personen werden verr mist. Men vreest dat zij allen in de vlammen zijn omgekomen* De blauwe reiger, die tot dusver tussen 1 september en 1 januari onbeschermd was, is dit jaar en in 1964 gedurende dit tijdvak beschermd, zo heeft de minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschap pen bepaald. De maatregel is genomen op grond van de sterfte onder de blauwe reigers als gevolg van de afgelopen stren ge winter. Een recente telling heeft aan getoond, dat er dit jaar maar 3500 tot 4000 broedparen waren tegen ongeveer 7000 een jaar geleden. Bovendien zijn een groot aantal jonge vogels omgekomen, vermoedelijk als gevolg van de schaarste aan vis en ander voedsel, hetgeen me$£ een gevolg is van de strenge winter. Naar eerst thans bekend is geworden is sinds 24 juli de 28-jarige J. N., be drijfsleider van een hotel dicht bij Arn hem, spoorloos verdwenen. Hij nam uit het bedrijf ongeveer f 30.000 mee. Om dat het vermoeden bestaat dat hij naar het buitenland is gegaan, is de hulp van Interpol ingeroepen. J. N. pleegde zijn daad in de vakantie van zijn vader, die eigenaar is van dit hotel. De bedrijfsleider heeft geen rijbewijs. Vlak voor zijn vlucht kocht J. N. een nieuwe auto, waarmee hij de grens over ging. (Van onze Haagse redactie) Tegen het einde van dit jaar kan de be noeming van drie nieuwe commissar - sen van de koningin, voor de provin cies Limburg, Noordholland en Over ijssel zullen mr. Prinsen en ir. J. B. De huidige gouverneur van Lirpburg, mr. Houben, zou eigenlijk reeds hebben kunnen terugtreden. Hij blijft evenwel tot aan het eind van het jaar zijn func tie vervullen. In Noordholland en Over ijssel zullen mr. Prinsen en ir. J. G. G. M. Ridder de van der Schuren, we gens het bereiken van hun pensioenge rechtigde leeftijd, begin 1964 aftreden. Voor de vervulling van het gouverneur schap in Limburg wordt thans naast de naam van oud-minister Cals die van Tilburgs burgemeester, mr. Becht ge noemd. Ook zou oud-staatssecretaris Gijzeis een kansje maken om in Maas tricht te worden benoemd.

de Stem | 1963 | | pagina 1